Kosmetyki M.A.C. cz.7 - Strona 119 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-11, 16:21   #3541
aniakaszkowiak
Raczkowanie
 
Avatar aniakaszkowiak
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 151
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Hello potrzebuje pomocy, chciałam pomadeczkę ale mam problem, który odcień wybrać, doradźcie którą wybrać fanfare czy chatterbox, która ładniejsza?

Edytowane przez aniakaszkowiak
Czas edycji: 2014-01-11 o 22:35
aniakaszkowiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-11, 17:16   #3542
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez aniakaszkowiak Pokaż wiadomość
Hello potrzebuje pomocy, chciałam pomadeczkę ale mam problem, który odcień wybrać, doradźcie którą wybrać fantare czy chatterbox, która ładniejsza?
Aniu poczytaj prosze wstecz wątek, dziewczyny bardzo niedawano pisały o tych pomadkach, a Kasiaj wstawiała na swatchowym je i dwie inne jeszcze, tutaj https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=354327&page=16
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-11, 19:06   #3543
aniakaszkowiak
Raczkowanie
 
Avatar aniakaszkowiak
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 151
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Aniu poczytaj prosze wstecz wątek, dziewczyny bardzo niedawano pisały o tych pomadkach, a Kasiaj wstawiała na swatchowym je i dwie inne jeszcze, tutaj https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=354327&page=16
A no fakt, dzięki
Szczerze to wcale mi nie ułatwiłaś hihi, bo juz teraz wcale nie wiem bo dumam jeszcze nad lovelorn i speak louder
aniakaszkowiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-11, 20:20   #3544
mgras76
Przyczajenie
 
Avatar mgras76
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Luboń
Wiadomości: 24
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Byłam służbowo w Warszawie i aż mnie ściskało żeby zdążyć do Maca w ZT.
Planowałam cień cranberry, i fluidline It's physical, pani namówiła mnie szczerze na skinfinisz - wybrałam Fairy Precious, chociaż próbowałam tez Superb. Jedna rzecz tyko; cień zamiast wkładu do palety dała mi w w pełnym opakowaniu.
mgras76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-11, 21:24   #3545
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

jejeje
zakupy poczyniłam i ja.
Ale w końcu odpuściłam Superb bo wydawał mi się baaaaardzo podobny do Modern Mecury z EL.

Capnęłam Fluidline It's physical i róż Autoerotique, w zasadzie tyle z Magnetica. Do tego wzięłam jednak jedną Huggable, Love Beam bo rzeczywiscie fajną fakturę mają. ale żeby za skromnie nie było to jeszcze capnęłam f&b, pearlglide'a Black Line i kredkę Lingering do brwi (wkurza mnie że w nich nie wiadomo ile jeszcze zostało... więc wzięłam bo moja mi służy dość długo). No i capnęłam też Bare Study.
Ogólnie to jednak (dzięki Bogu) nie wycofują Painterly i Soft Ochre, są już w nowych formułach Pro Longwear.
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-11, 21:46   #3546
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez aniakaszkowiak Pokaż wiadomość
A no fakt, dzięki
Szczerze to wcale mi nie ułatwiłaś hihi, bo juz teraz wcale nie wiem bo dumam jeszcze nad lovelorn i speak louder
Tak to Aniu niestety na macowym jest, wchodzi sie sprawdzić, jedną dwie rzeczy,a zachciewa w trakcie mnóstwo innych
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-11, 23:20   #3547
Ariadne01
Raczkowanie
 
Avatar Ariadne01
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 111
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Tak to Aniu niestety na macowym jest, wchodzi sie sprawdzić, jedną dwie rzeczy,a zachciewa w trakcie mnóstwo innych
Skad ja to znam, mialam oszczedzac teraz przez najblizsze miesiace bo myslalam,ze juz sie troche " zaspokoilam " zakupowo, a tu mi sie zachcialo znowu nowych mazidel czy ma ktoras z Was moze szminke All Fired up i lipglass double dare?
Ariadne01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-11, 23:23   #3548
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Ariadne01 Pokaż wiadomość
Skad ja to znam, mialam oszczedzac teraz przez najblizsze miesiace bo myslalam,ze juz sie troche " zaspokoilam " zakupowo, a tu mi sie zachcialo znowu nowych mazidel czy ma ktoras z Was moze szminke All Fired up i lipglass double dare?
Bo to neverending story jest

Ktoś chyba miał All Fired Up...tak mi sie wydaje, ze Ola. Ale zastrzegam, ze mogę sie mylić
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-11, 23:30   #3549
Ariadne01
Raczkowanie
 
Avatar Ariadne01
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 111
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Bo to neverending story jest

Ktoś chyba miał All Fired Up...tak mi sie wydaje, ze Ola. Ale zastrzegam, ze mogę sie mylić
Bo wlasnie sie zastanawiam jaka konturowke do niej dobrac
Ariadne01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-11, 23:43   #3550
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Ariadne01 Pokaż wiadomość
Bo wlasnie sie zastanawiam jaka konturowke do niej dobrac
A o ile mnie pamiec nie myli to do niej sa kontórówki z tej samej serii co szminki i do All Fired Dynamo chyba pasowała.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-12, 10:09   #3551
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
jejeje
zakupy poczyniłam i ja.
Ale w końcu odpuściłam Superb bo wydawał mi się baaaaardzo podobny do Modern Mecury z EL.

Capnęłam Fluidline It's physical i róż Autoerotique, w zasadzie tyle z Magnetica. Do tego wzięłam jednak jedną Huggable, Love Beam bo rzeczywiscie fajną fakturę mają. ale żeby za skromnie nie było to jeszcze capnęłam f&b, pearlglide'a Black Line i kredkę Lingering do brwi (wkurza mnie że w nich nie wiadomo ile jeszcze zostało... więc wzięłam bo moja mi służy dość długo). No i capnęłam też Bare Study.
Ogólnie to jednak (dzięki Bogu) nie wycofują Painterly i Soft Ochre, są już w nowych formułach Pro Longwear.
Fajne zakupy .
Super wiadomość, że Painterly nadal będzie w stałej. Byłoby skandalem, gdyby taki odcień wycofali.

A Huggable fajne. Wprawdzie na ustach nie trzymają się zbyt długo, ale przy tego rodzaju formule to nic nadzwyczajnego.
Commotion to taka bardziej mokra i błyszcząca Rebel.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ktoś chyba miał All Fired Up...tak mi sie wydaje, ze Ola. Ale zastrzegam, ze mogę sie mylić
Zgadza się, dobrą masz pamięć .

Cytat:
Napisane przez Ariadne01 Pokaż wiadomość
Bo wlasnie sie zastanawiam jaka konturowke do niej dobrac
Ja nie kupowałam do niej specjalnie konturówki, bo to bez sensu - pomalowałam się nią dotąd ze 2 razy, bo wyjątkowo nie odpowiada mi to wykończenie. Do All Fired Up użyłam konturówki Cherry. Wydaje mi się, że lepsza byłaby albo Dynamo albo Trust in Red, ale Cherry dobrze roztarta nie odróżniała się od pomadki.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-12, 10:46   #3552
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez aniakaszkowiak Pokaż wiadomość
A no fakt, dzięki
Szczerze to wcale mi nie ułatwiłaś hihi, bo juz teraz wcale nie wiem bo dumam jeszcze nad lovelorn i speak louder
Ja też mam Lovelorn na liście
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-12, 11:00   #3553
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Fajne zakupy .
Super wiadomość, że Painterly nadal będzie w stałej. Byłoby skandalem, gdyby taki odcień wycofali.

A Huggable fajne. Wprawdzie na ustach nie trzymają się zbyt długo, ale przy tego rodzaju formule to nic nadzwyczajnego.
Commotion to taka bardziej mokra i błyszcząca Rebel.
no, ja też byłam w szoku jak gdzieś zakrążyła taka plotka. jeszcze tego by brakowało :/
no formuła milutka, choć rzeczywiście pomaga przyłożenie sztyftu na chwilę do warg i "rozgrzanie" go w ten sposób łatwiej się ślizga
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-12, 11:06   #3554
sweetANGELtears
Raczkowanie
 
Avatar sweetANGELtears
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 206
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Mam problem, żaden z rekomendowanych przez Was sprzedawców pigmentów na All nie ma Vanilla

Miałyście jakieś doświadczenie ze sprzedawcami:
arturtomaszczyk lub Selling-Beauty?

sweetANGELtears jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-12, 11:17   #3555
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez sweetANGELtears Pokaż wiadomość
Mam problem, żaden z rekomendowanych przez Was sprzedawców pigmentów na All nie ma Vanilla

Miałyście jakieś doświadczenie ze sprzedawcami:
arturtomaszczyk lub Selling-Beauty?

pierwszy użytkownik - podróby, nazwy pigmentów - takich pigmentów jak choćby Amber Light, Passionate czy Goldmine nie ma nie było i raczej nie będzie - to nazwy cieni prasowanych. I tak jest niestety z całą resztą.

Druga aukcja wygląda spoko. Pojemniczki ok, kolory też.
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-12, 12:27   #3556
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
jejeje
zakupy poczyniłam i ja.
Ale w końcu odpuściłam Superb bo wydawał mi się baaaaardzo podobny do Modern Mecury z EL.

Capnęłam Fluidline It's physical i róż Autoerotique, w zasadzie tyle z Magnetica. Do tego wzięłam jednak jedną Huggable, Love Beam bo rzeczywiscie fajną fakturę mają. ale żeby za skromnie nie było to jeszcze capnęłam f&b, pearlglide'a Black Line i kredkę Lingering do brwi (wkurza mnie że w nich nie wiadomo ile jeszcze zostało... więc wzięłam bo moja mi służy dość długo). No i capnęłam też Bare Study.
Ogólnie to jednak (dzięki Bogu) nie wycofują Painterly i Soft Ochre, są już w nowych formułach Pro Longwear.
Ja na początku żałowałam, że nie udało mi się zamówić Superb, ale jak przejrzałam swatche w grafice google to bardzo często Superb był porównywany z MM i też już nie jest mi tak szkoda, bo Modern Mercury mam .
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-12, 14:04   #3557
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Ja na początku żałowałam, że nie udało mi się zamówić Superb, ale jak przejrzałam swatche w grafice google to bardzo często Superb był porównywany z MM i też już nie jest mi tak szkoda, bo Modern Mercury mam .
no właśnie, bo on taki kakaowy jakby, ciepły, i boję się, że ciuuuuuuuutkę za ciemny dla mnie ale to by trzeba na licu patrzeć. Może przy kolejnej okazji go capnę bo ogólnie mi sie podoba, ale nie ma parcia
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-12, 14:29   #3558
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Superb nie wypada ciemno Jest w sam raz, ze tak powiem I odkad go kupiłam używam dzień w dzień, reszta rożswietlaczy leży i kwiczy z zazdrości
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-12, 15:26   #3559
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Superb nie wypada ciemno Jest w sam raz, ze tak powiem I odkad go kupiłam używam dzień w dzień, reszta rożswietlaczy leży i kwiczy z zazdrości
no jest ok, pewnie bym go wzięła gdyby nie MM. chodzi mi o to, że jak nim zrobisz słocza to jednak jest taki bardziej zabarwiony, dla mnie trochę kakaowy taki. nie umiem tego wyjaśnić
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-12, 15:37   #3560
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
no jest ok, pewnie bym go wzięła gdyby nie MM. chodzi mi o to, że jak nim zrobisz słocza to jednak jest taki bardziej zabarwiony, dla mnie trochę kakaowy taki. nie umiem tego wyjaśnić
Słocze sie zazwyczaj robi przy dużej ilosci kosmetyku, aby było widac na ręce, prawda? natomiast przy deliaktnym użyciu na twarzy nie ma efektu jakiegoś mocnego ciemnego koloru.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-12, 18:39   #3561
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Słocze sie zazwyczaj robi przy dużej ilosci kosmetyku, aby było widac na ręce, prawda? natomiast przy deliaktnym użyciu na twarzy nie ma efektu jakiegoś mocnego ciemnego koloru.
zgadzam się. po prostu myślałam, że będzie inny a jest bardzo podobny do MM którego mam i lubię ale nie potrzebny mi dupe
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-12, 20:19   #3562
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
no jest ok, pewnie bym go wzięła gdyby nie MM. chodzi mi o to, że jak nim zrobisz słocza to jednak jest taki bardziej zabarwiony, dla mnie trochę kakaowy taki. nie umiem tego wyjaśnić
Wzięłam Superba, bo nie mam MM ani niczego podobnego jednocześnie w formule i kolorystyce. Po testach naręcznych i kilkukrotnym użyciu Superb na twarzy mam podobne wrażenia do Twoich.
Na mojej karnacji i w obecnej porze roku, kiedy jestem stosunkowo blada, Superb jak na rozświetlacz jest jednak zbyt ciemny i zbyt "kolorowy", przez co z nie każdym różem się zgra. Zdaje mi się, że on dopiero wiosną/latem będzie mieć zaszczyt częściej gościć na mym licu .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-12, 20:31   #3563
Ariadne01
Raczkowanie
 
Avatar Ariadne01
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 111
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Wzięłam Superba, bo nie mam MM ani niczego podobnego jednocześnie w formule i kolorystyce. Po testach naręcznych i kilkukrotnym użyciu Superb na twarzy mam podobne wrażenia do Twoich.
Na mojej karnacji i w obecnej porze roku, kiedy jestem stosunkowo blada, Superb jak na rozświetlacz jest jednak zbyt ciemny i zbyt "kolorowy", przez co z nie każdym różem się zgra. Zdaje mi się, że on dopiero wiosną/latem będzie mieć zaszczyt częściej gościć na mym licu .
To tak samo jak u mnie. W poprzednich postach wspominalam,ze wyglada naprawde delikatniej niz myslalam ale po dodatkowych testach w swietle dziennym stwierdzam,ze jednak jest zbyt ciemny kolor jest niesamowity ale poki co pozostane przy Lightscapade a Superb wyprobuje znowu w cieplejszych miesiacach

I chyba jednak zrezygnuje z zakupu All fired up jakos sie bije z myslami, zdecydowac sie nie moge. Wykonczenie bardzo mi odpowiada, kolor rowniez piekny ale nie jestem pewna, czy jak kupie to bede uzywac, jakos bardziej sklaniam sie ku czerwieniom niz rozom wiec juz sama nie wiem

Edytowane przez Ariadne01
Czas edycji: 2014-01-12 o 20:32
Ariadne01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-12, 21:02   #3564
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

A jakby ktoś szukał fajnego rozświetlacza niezbyt barwionego to polecam cień A Natural Flirt - wygląda prze-ge-nial-nie na kościach policzkowych. Aż się cieszę, że na tego Superba nigdzie się nie załapałam, bo NF jest idealny dla mnie
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-12, 21:13   #3565
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

No dziewczyny w konsternację mnie wbiłyście, bo ja mam jasną cerę ostatnimi czasy, a na mnie Superb nie jest ciemny ani trochę
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-12, 21:19   #3566
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
A jakby ktoś szukał fajnego rozświetlacza niezbyt barwionego to polecam cień A Natural Flirt - wygląda prze-ge-nial-nie na kościach policzkowych. Aż się cieszę, że na tego Superba nigdzie się nie załapałam, bo NF jest idealny dla mnie
O, mam ten cień, ale na poliki do nie kładłam. Muszę spróbować.
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No dziewczyny w konsternację mnie wbiłyście, bo ja mam jasną cerę ostatnimi czasy, a na mnie Superb nie jest ciemny ani trochę
Może to też kwestia kolorytu - na cieplejszej w odcieniu skórze bardziej się zlewa a na chłodniejszej cerze staje się bardziej widoczny
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-12, 21:42   #3567
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
O, mam ten cień, ale na poliki do nie kładłam. Muszę spróbować.

Może to też kwestia kolorytu - na cieplejszej w odcieniu skórze bardziej się zlewa a na chłodniejszej cerze staje się bardziej widoczny
Nie wiem, mam zółta cerę, obecnie na poziomie NC15. Generalnie liczyłam ze superb bedzie jako róz, ale niestety, typowy rozswietlacz jest to u mnie.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-12, 21:59   #3568
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Ja się dziś "wywiewiórzyłam" wiewiórkowym różem i powiem tak - w sztucznym świetle ten kolor wygląda bardzo, bardzo ok, a w naturalnym - to się jeszcze zobaczy, bo malowałam się już późnym popołudniem, gdy na dworze było ciemno Sama formuła wydaje się fajna, szkoda że pozostałych odcieni nie było.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-12, 22:06   #3569
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Ja się dziś "wywiewiórzyłam" wiewiórkowym różem i powiem tak - w sztucznym świetle ten kolor wygląda bardzo, bardzo ok, a w naturalnym - to się jeszcze zobaczy, bo malowałam się już późnym popołudniem, gdy na dworze było ciemno Sama formuła wydaje się fajna, szkoda że pozostałych odcieni nie było.
Podobno z tych 3 rózy, własnie PM był najfajniejszy.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-12, 22:10   #3570
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Podobno z tych 3 rózy, własnie PM był najfajniejszy.
At Dusk (ten najjaśniejszy) na niektórych swatchach wydawał się trochę "proszkowy", ale może to przez to, że on byłby najlepszy dla osób o prawdziwie jasnej cerze? Autoerotique mógłby być fajny, chociaż koloru oryginalnego to on nie ma. Jutro robię 2. podejście do wiewióry - tym razem w dziennym świetle.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-13 11:42:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:26.