Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) - Strona 132 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-07-18, 16:34   #3931
magda s.
Zakorzenienie
 
Avatar magda s.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 545
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
A w Douglasie cuś takiego: https://wizaz.pl/Babskie-sprawy/Wyda...promocja-Nouba

Miałyście może jakieś kosmetyki z Nouby i przypadło Wam coś do gustu? Bo zastanawiam się nad ich podkładem, jest wysoko w KWC, a szczerze mówiąc, to nie znam tej marki
ich sypki puder jest calkiem niezly, probowalam blyszczyka, ale dawal tak nienaturalny efekt na ustach, ze nie wiem

w weekend upolowalam balsam z pomaranczowego Biothermu za ok. 80 zl/400ml (bylo minus 20% w GD), czailam sie na niego juz jakis czas i w koncu mam...

Edytowane przez magda s.
Czas edycji: 2011-07-18 o 17:24
magda s. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 23:04   #3932
madzialenn
Zakorzenienie
 
Avatar madzialenn
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 955
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

ja się czaję na -20% na podkład guerlain parure extreme. i te prasowane pszczoły mi chodzą po głowie, nie wiecie może czy zniżka pracownicza dziala tez na przecenione kosmetyki?
__________________
kosmetyki + różności okazjonalnie :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835212


madzialenn bloguje o kosmetykach i modzie

Kosmetyki i codzienne stylizacje
http://madzialennx.blogspot.com/2014...ine-shawl.html
madzialenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 23:05   #3933
agattaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 16
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

czesc dziewczyny od dluzszego czasu sledze watek bez udzielania sie ale mam do Was pytanie, czy ktoras z was miala stycznosc z kosmetykami fred farrugia? (wylacznosc w S.)
agattaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-19, 08:19   #3934
Aaaaaneczkaaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: gdzieś tam
Wiadomości: 1 008
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez madzialenn Pokaż wiadomość
ja się czaję na -20% na podkład guerlain parure extreme. i te prasowane pszczoły mi chodzą po głowie, nie wiecie może czy zniżka pracownicza dziala tez na przecenione kosmetyki?
A masz kogoś, kto by Ci ją dał?
Aaaaaneczkaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-19, 09:22   #3935
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
A w Douglasie cuś takiego:

Miałyście może jakieś kosmetyki z Nouby i przypadło Wam coś do gustu? Bo zastanawiam się nad ich podkładem, jest wysoko w KWC, a szczerze mówiąc, to nie znam tej marki
Witam, trafiłam tu też w poszukiwaniu info o Nouba. Pojechałam po konkretny podkład do Dog, a wróciłam z próbkami. Pani pomimo mojego oporu uparła się, aby przetestowac na mnie podkład i puder Nouby, a ja...jak sroka... No i efekt taki, że zamiast kupic Clarinsa wróciłam z kolejnym do testowania, mam Staminal 101. No więc z tego co zauważyłam na już:
- jest gęsty, ciągnący się, taki elastyczny, kolor 101 ładny jasno beżowy
- mocno nawilża, skóra jest w dotyku długo jakby wilgotna, pomimo nałożenia pudru sypkiego.
-utrzymał się wczoraj cały dzień bez zmian/ z Magic transparentnym skóra wyglądała rewelacyjnie, miała taki satynowy glow/
- do dzis mnie nie zapchał/ u mnie to wystepuje prawie natychmiast do 24 godzin jeśli ma się coś dziac /
-dobrze kryje, w miejscach z naczynkami wklepuję dodatkową warstwę - ale to tak robię ze wszystkimi
Ogólnie za około 100 zł/ po znizce/ może byc. Jednak póki co to wolę Clarinsa, a z tańszych Toleriane 11/13 LRP. Ale nie wykluczone, że kupię, razem z sypkim transparentnym Magic. Tylko sprawdze jak z terminami przydatności bo te promocje....
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-19, 17:37   #3936
Ciacho25
Raczkowanie
 
Avatar Ciacho25
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 139
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

byłam dzisiaj w Sephorze, ale nie było nic specjalnego,tylko ostatni lakier za piątaka kupiłam. Nawet pędzelki nie były przecenione
Zauważyłam zestawy z Bare Minerals nie wiedziałam, że je tam można kupić
Ciacho25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-19, 19:53   #3937
madzialenn
Zakorzenienie
 
Avatar madzialenn
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 955
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez Aaaaaneczkaaaaa Pokaż wiadomość
A masz kogoś, kto by Ci ją dał?
koleżanka koleżanki pracuje. i może by była szansa, dlatego tak pytam, czy jest zniżka -20% na przecenione
__________________
kosmetyki + różności okazjonalnie :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835212


madzialenn bloguje o kosmetykach i modzie

Kosmetyki i codzienne stylizacje
http://madzialennx.blogspot.com/2014...ine-shawl.html
madzialenn jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-20, 10:57   #3938
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

któraś była na tej II turze wyprzedaży w Marionnaud? Mam kuponik i nie zawaham się go wydać, tylko nie wiem na co
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-22, 08:36   #3939
Biała Dama
Zakorzenienie
 
Avatar Biała Dama
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 9 294
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

promocja dnia w merlinie

http://merlin.pl/Clarins-Beauty-Flas...19,924918.html
Biała Dama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-22, 17:16   #3940
moniar83
Zadomowienie
 
Avatar moniar83
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 1 139
GG do moniar83
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez Biała Dama Pokaż wiadomość
Jaka to promocja, skoro w S kupilam go za mniej w regularnej cenie
__________________
WYMIANA
moniar83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-22, 19:56   #3941
Biała Dama
Zakorzenienie
 
Avatar Biała Dama
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 9 294
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez moniar83 Pokaż wiadomość
Jaka to promocja, skoro w S kupilam go za mniej w regularnej cenie
a to się merlin promocją nie popisał
Biała Dama jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-22, 20:19   #3942
elizziak
Zakorzenienie
 
Avatar elizziak
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 391
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Jak często są w Sephorze promocje, która niedawno się skończyła: trzy produkty S. w cenie dwóch?
elizziak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-22, 21:12   #3943
anes119
Zadomowienie
 
Avatar anes119
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: WROCLOVE
Wiadomości: 1 168
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

w perf Sephora kolejne promocje na produkty marki Sephora -20% i na produkty na wyłączność, rabat na drugi prod -40%. vipki raczej w sierpniu bedą...
__________________
Bloguję http://www.whitepraline.pl/
anes119 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-22, 23:11   #3944
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Dziewczyny, co polecacie do oczyszczania twarzy do cery mieszanej? Zauważyłam ,że cokolwiek przeznaczone jest do mojego typu cery, to strasznie mnie wysusza. Powoduje to nadmierną produkcję sebum. I tak w koło macieju....próbuję, próbuję, błądzę, a cerę mam coraz gorszą Rozszerzone pory, część zatkana. Już nie wiem jak o tą moją pysię dbać
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-23, 06:55   #3945
kasia68
Zadomowienie
 
Avatar kasia68
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 756
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Dziewczyny, co polecacie do oczyszczania twarzy do cery mieszanej? Zauważyłam ,że cokolwiek przeznaczone jest do mojego typu cery, to strasznie mnie wysusza. Powoduje to nadmierną produkcję sebum. I tak w koło macieju....próbuję, próbuję, błądzę, a cerę mam coraz gorszą Rozszerzone pory, część zatkana. Już nie wiem jak o tą moją pysię dbać
U mnie sprawdzają się b.dobrze płyny micelarne z Biodermy. Do oczu używam Sensibio, a do twarzy Sebium. Dobrze oczyszczają i zmywają makijaż. Używam ich już kilka lat i jestem napawdę zadowolona. Oba biją na głowę ''wysokopółkowce''.
kasia68 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-23, 12:21   #3946
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Ja stosuję micel Biodermy do demakijażu, potwierdzam, że genialny i żaden inny mu nie dorównuje skutecznością i delikatnością. A oprócz niego wieczorem mam potrzebę doszorowania twarzy czymś do zmycia wodą. W tej kategorii uwielbiam tylko dwa produkty: brzoskwiniowy krem do mycia twarzy z St. Ives (teraz strasznie ciężko go upolować, kiedyś było nawet kilka typów do różnych cer) i Angels on Bare Skin z Lusha, czyli migdałowe mazidło w pudełeczku, gęste, do rozcierania z wodą - obłędny zapach i skuteczność. Nie cierpię zostawiających lepką powłokę żeli, których jest wszędzie pełno. W moim przypadku najlepiej sprawdzają się kremy z małymi drobinkami. Bezdrobinkowy krem (z wit. E) mam z Body Shopu - jest ok., ale nie dorównuje tym dwóm, o których pisałam wyżej.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-23, 12:25   #3947
zip sklad
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: WINTERFELL
Wiadomości: 587
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

micel Biodermy jest dla mnie do kitu, mam wrazliwe oczy, takiego badziewia w zyciu nie widzialam, wiecej nie kupie i nie polecam. ich krem byl tez do kitu-Sebium Hydra, omijam juz ta firme szerokim lukiem zeby sie wiecej nie naciac, kazdemu ja odradzam.
damon kup sobie cos do zmywania firmy Iwostin w aptece-dla mnie ich kosmetyki apteczne sa najlepsze z linii Hydratia: fizjologiczny płyn micelarny do demakijażu twarzy i oczu lub fizjologiczna pianka do mycia twarzy i demakijażu albo z linii Sensitia: nawilżające mleczko do oczyszczania skóry i demakijażu lub żel do mycia hypoalergiczny.

Edytowane przez zip sklad
Czas edycji: 2011-07-23 o 12:33
zip sklad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-23, 12:35   #3948
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Może użyłaś do oczu wersję Sebium (niebieskawa butla), ona może chyba podrażniać? Jeśli Sensibio (przeroczysta butla, różowa zakrętka), to jesteś pierwszą osobą, o której słyszę, że ten micel szczypie w oczy - zwykle wszyscy go chwalą za wyjątkową łagodność.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-23, 12:45   #3949
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Dziewczyny, co polecacie do oczyszczania twarzy do cery mieszanej? Zauważyłam ,że cokolwiek przeznaczone jest do mojego typu cery, to strasznie mnie wysusza. Powoduje to nadmierną produkcję sebum. I tak w koło macieju....próbuję, próbuję, błądzę, a cerę mam coraz gorszą Rozszerzone pory, część zatkana. Już nie wiem jak o tą moją pysię dbać
Ja mam mieszaną i używam do zmywania oczu Rosmanowskiego płynu za 4,99zł i Bioderma sensibio do twarzy i szyi,ale na koniec woda termalna LRP lub Avene, na to serum advanca i krem lub samo serum,a musze dodać,że mam wrażliwą cerę i taki demakijaz jest ok
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-23, 13:03   #3950
zip sklad
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: WINTERFELL
Wiadomości: 587
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

najada_naj wlasnie ten rozowy, badziewie jakich malo, a mam bardzo wrazliwe oczy, juz z Rossmanna plyn za ok. 4zl byl lepszy lub z Ziaji taki w niebieskiej butelce. zenada dla mnie ten plyn, dobrze, ze kupilam za 10 zl na promocji w SP 100 ml, bo dopeiro by sie naciela.
zip sklad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-23, 13:36   #3951
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

dziewczyny, kochane jesteście zawsze można na was polegać. Tak sobie myślę, że kupię coś aptecznego. Najpierw spróbuję Biodermę, a potem Iwostin. Stosowałam Clinique i mydełko Aleppo z Organique. Po początkowych zachwytach mam pozapychane pory i czuję ,że mimo świecenia skórę mam odwodnioną.

---------- Dopisano o 14:36 ---------- Poprzedni post napisano o 14:33 ----------

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Ja mam mieszaną i używam do zmywania oczu Rosmanowskiego płynu za 4,99zł i Bioderma sensibio do twarzy i szyi,ale na koniec woda termalna LRP lub Avene, na to serum advanca i krem lub samo serum,a musze dodać,że mam wrażliwą cerę i taki demakijaz jest ok
A co to za serum i krem?

Mimo 35 lat wciąż szukam i jeszcze nie znalazłam odpowiedniej pielęgnacji Zastanawiam się nad olejkami Clarinsa na noc. Może mi pomogą i uspokoją, nawilżą twarz.
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-23, 13:40   #3952
kasia68
Zadomowienie
 
Avatar kasia68
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 756
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
dziewczyny, kochane jesteście zawsze można na was polegać. Tak sobie myślę, że kupię coś aptecznego. Najpierw spróbuję Biodermę, a potem Iwostin. Stosowałam Clinique i mydełko Aleppo z Organique. Po początkowych zachwytach mam pozapychane pory i czuję ,że mimo świecenia skórę mam odwodnioną.
Na pozapychane pory wez z S. albo z D. probkę serum Chanel-a Purete Ideale. 3-6 mcy stosowania pod pielęgnację i nie będziesz wiedziala co to pory i zaskórniki.
kasia68 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-23, 14:25   #3953
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez kasia68 Pokaż wiadomość
Na pozapychane pory wez z S. albo z D. probkę serum Chanel-a Purete Ideale. 3-6 mcy stosowania pod pielęgnację i nie będziesz wiedziala co to pory i zaskórniki.
stopy będę ci całować jak zadziała
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-23, 15:01   #3954
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
dziewczyny, kochane jesteście zawsze można na was polegać. Tak sobie myślę, że kupię coś aptecznego. Najpierw spróbuję Biodermę, a potem Iwostin. Stosowałam Clinique i mydełko Aleppo z Organique. Po początkowych zachwytach mam pozapychane pory i czuję ,że mimo świecenia skórę mam odwodnioną.

---------- Dopisano o 14:36 ---------- Poprzedni post napisano o 14:33 ----------



A co to za serum i krem?

Mimo 35 lat wciąż szukam i jeszcze nie znalazłam odpowiedniej pielęgnacji Zastanawiam się nad olejkami Clarinsa na noc. Może mi pomogą i uspokoją, nawilżą twarz.
Na pozapychane pory nic nie pomoze bardziej nic kwasy. Zadne cuda, kremy, olejki.
Mnie zapycha wszystko, kazdy krem, fluid. Istna masakra. Pryszczy nie mam, ale zaskornikow sporo. Do tego cera mieszana sklonna do przesuszania .
Sprobuj znalezc najlepszy dla siebie kwas (u mnie dziala najlepiej glikolowy; teraz wlasnie testuje aha+bha ).

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2011-07-23 o 15:02
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-23, 15:11   #3955
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;28308080]Na pozapychane pory nic nie pomoze bardziej nic kwasy. Zadne cuda, kremy, olejki.
Mnie zapycha wszystko, kazdy krem, fluid. Istna masakra. Pryszczy nie mam, ale zaskornikow sporo. Do tego cera mieszana sklonna do przesuszania .
Sprobuj znalezc najlepszy dla siebie kwas (u mnie dziala najlepiej glikolowy; teraz wlasnie testuje aha+bha ).[/QUOTE]

uwielbiam kwasy, ale latem się boję je stosować. Tym bardziej ,że całą jestem kropkowana i w zeszłym roku zbyt późno odstawiłam kwasy i dorobiłąm się zarabistej plamy na czole. Mimo używania filtrów i unikania słońca.
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-23, 16:07   #3956
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;28308080]Na pozapychane pory nic nie pomoze bardziej nic kwasy. Zadne cuda, kremy, olejki.
Mnie zapycha wszystko, kazdy krem, fluid. Istna masakra. Pryszczy nie mam, ale zaskornikow sporo. Do tego cera mieszana sklonna do przesuszania .
Sprobuj znalezc najlepszy dla siebie kwas (u mnie dziala najlepiej glikolowy; teraz wlasnie testuje aha+bha ).[/QUOTE]

A glikolowy nie podrażnia naczynek?
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-23, 17:43   #3957
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
dziewczyny, kochane jesteście zawsze można na was polegać. Tak sobie myślę, że kupię coś aptecznego. Najpierw spróbuję Biodermę, a potem Iwostin. Stosowałam Clinique i mydełko Aleppo z Organique. Po początkowych zachwytach mam pozapychane pory i czuję ,że mimo świecenia skórę mam odwodnioną.

---------- Dopisano o 14:36 ---------- Poprzedni post napisano o 14:33 ----------



A co to za serum i krem?

Mimo 35 lat wciąż szukam i jeszcze nie znalazłam odpowiedniej pielęgnacji Zastanawiam się nad olejkami Clarinsa na noc. Może mi pomogą i uspokoją, nawilżą twarz.
Ha to w podobnym wieku jesteśmy
Używam Advance Estee Lauder,a krem to Eisenberga na noc lub ostatnio miałam Genefique na noc.
Kwasy stosuje PHA owocowy u kosmetyczki miałam jakiś Bandi a w domu co 3dni PHA z BU.Jest bezpieczny i można go stosować latem,ja używam na noc

---------- Dopisano o 18:43 ---------- Poprzedni post napisano o 18:41 ----------

no i ja podobnie jak James mam skłonną do przesuszania i odwadniania,ale to wina wypijanej w hektolitrach kawy,wiem wiem,że nie powinnam,ale ja ją uwielbiam
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-23, 22:30   #3958
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez anes119 Pokaż wiadomość
w perf Sephora kolejne promocje na produkty marki Sephora -20% i na produkty na wyłączność, rabat na drugi prod -40%. vipki raczej w sierpniu bedą...
Czy Korres też zalicza się do produktów na wyłączność?
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-24, 16:58   #3959
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Czy Korres też zalicza się do produktów na wyłączność?
tak
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-24, 17:25   #3960
Biała Dama
Zakorzenienie
 
Avatar Biała Dama
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 9 294
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Dziewczyny w Marionnaud są wyprzedaże - 70% i dużo cieni chanel po 36 zł, są też kosmetyki ysl, dior, sisley, i clinique w śmiesznych cenach ja kupiłam sobie błyszczyk lancome juicy tubes 071 le lutin (niebieski) za 26,70 zł (z 89 zł)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 04819780902large.jpg (9,1 KB, 17 załadowań)

Edytowane przez Biała Dama
Czas edycji: 2011-07-24 o 17:29
Biała Dama jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:24.