Kosmetyki Essence - cz. XV - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-02-27, 11:42   #1471
summerisgone
Zakorzenienie
 
Avatar summerisgone
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 534
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

Dziewczyny nic nie wiadomo o nowościach we Wrocławiu? Chyba jutro zrobię rundkę po naturach tak żeby zobaczyć Mnóstwo rzeczy mi wpadło w oko.
summerisgone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 11:43   #1472
Sasabina
maskott
 
Avatar Sasabina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Waw/Wro
Wiadomości: 3 063
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

Cytat:
Napisane przez linka_12 Pokaż wiadomość
To u mnie tylko jedna samotna sztuka jest.

U mnie prym wiodą cienie Stay all day. Problem w tym ze są wysuszone na kamień, a do tego zmacane... Do tego sporo rzeczy jest nawet nieprzecenione. Czaiłam się, aż przecenia miętowy eyeliner z Cucuby, a teraz to nawet za darmo bym go nie chciała (rozwarstwiony, brudny)

Ja się jeszcze czaję na te sypkie cienie z cucuby opakowanie na szczęście zakleojne metką producenta, więc poczekać jeszcze mogę



W hebe widziałam szafy mocno już wyczyszczone, więc może te nowości już by doszły no postanowiłam od razu po wprowadzeniu kupić te matowe błyszczyki - znając życie nie będzie do nich testerów, a im wcześniej kupione tym mniejsza szansa na zmacanie
Sasabina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 12:27   #1473
Charmain
Zakorzenienie
 
Avatar Charmain
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Hl.m. Praha
Wiadomości: 24 166
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

Racja, nie ma testerów
Charmain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 12:33   #1474
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

Cytat:
Napisane przez linka_12 Pokaż wiadomość
To u mnie tylko jedna samotna sztuka jest.

U mnie prym wiodą cienie Stay all day. Problem w tym ze są wysuszone na kamień, a do tego zmacane... Do tego sporo rzeczy jest nawet nieprzecenione. Czaiłam się, aż przecenia miętowy eyeliner z Cucuby, a teraz to nawet za darmo bym go nie chciała (rozwarstwiony, brudny)
To u mnie znowuż cieni SAD jest niewiele a czaiłam się na nie i chciałam jakiś wziąć z wyprzedaży. Niestety tak samo jak i u Ciebie, te które się ostały są wysuszone i zmacane do granic możliwości Niestety w Naturach na wyprzedażach mało co nadaje się do zakupu
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 15:07   #1475
MissApple
Raczkowanie
 
Avatar MissApple
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 138
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

Cytat:
Napisane przez Sasabina Pokaż wiadomość

W hebe widziałam szafy mocno już wyczyszczone, więc może te nowości już by doszły no postanowiłam od razu po wprowadzeniu kupić te matowe błyszczyki - znając życie nie będzie do nich testerów, a im wcześniej kupione tym mniejsza szansa na zmacanie
W niektórych drogeriach kosmetyki są zaklejone Jak np. w CH Molo w Szczecinie, jedno z niewielu miejsc kiedy biorę coś i mam pewność że żaden życzliwy inaczej nie pchał tam wcześniej swojego ciekawskiego palucha Zresztą ktoś tu chyba (albo w wątku Catrice) szukał czarnego żelowego eye-linera w Szczecinie - wczoraj widziałam tam kilka sztuk. Nowości nadal brak, nie wiem jak w innych miejscach. To co miało być na promocji od jutra - dawno wymiecione i pusto na półkach...
MissApple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 16:47   #1476
Fufka
Zakorzenienie
 
Avatar Fufka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 249
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

Wiem, że to nie ten wątek, ale Wy zawsze wszystko wiecie W piątek otwierają w Poznaniu 1 Hebe i tak się zastanawiam czy będzie tam essence i w jakim stopniu szafa będzie uzupełniona? Jak to wygląda w innych miastach? Pamiętacie jakie promocje były, kiedy otwierali te sklepy w waszych miastach?
Fufka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 17:43   #1477
linka_12
Zadomowienie
 
Avatar linka_12
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 1 873
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
To u mnie znowuż cieni SAD jest niewiele a czaiłam się na nie i chciałam jakiś wziąć z wyprzedaży. Niestety tak samo jak i u Ciebie, te które się ostały są wysuszone i zmacane do granic możliwości Niestety w Naturach na wyprzedażach mało co nadaje się do zakupu
I naprawdę bardzo mi szkoda tych cieni, bo ostało się jakieś 15 sztuk i sa nawet interesujące mnie kolory. Może gdyby były przecenione na 99grto bym wybrała to co wymacane i miała pół cienia, ale oni je łaskawie na 6zł przecenili

Cytat:
Napisane przez Fufka Pokaż wiadomość
Wiem, że to nie ten wątek, ale Wy zawsze wszystko wiecie W piątek otwierają w Poznaniu 1 Hebe i tak się zastanawiam czy będzie tam essence i w jakim stopniu szafa będzie uzupełniona? Jak to wygląda w innych miastach? Pamiętacie jakie promocje były, kiedy otwierali te sklepy w waszych miastach?
Jak u mnie otwierali Hebe to była taka duża ulotka reklamowa z "superokazjami", które mnie specjalnie nie interesowały, bo były tam głównie zapachy, a do tego jakieś kosmetyki, których i tak nie uzywam (szampony Syoss, odżywki Pantene - ogólnie nic ciekawego). I z tego, co mi się wydaje szafa Essence w dzień otwarcia nie była pełna, bo jak poszłam do Hebe dwa dni po otwarciu, to w ogóle nie było żadnych błyszczyków, dwustronnych lakierów, podkładów i paru innych rzeczy, a pani powiedziała mi, że dopiero będą je wykładać.
linka_12 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-27, 20:12   #1478
Agata z kokardka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

Cześć dziewczyny, podczytuję was od jakiegoś czasu (no, już ze trzeci wątek będzie). Essence kupuję od ponad roku, zaraziła mnie koleżanka i szybko zostałam maniaczką
Nie zauważyłam, żeby ktoś pisał, ale w Warszawie w Hebe i Jasmin na dworcu centralnym są już nowości. W Jasmin są dwie szafy, więc dostałam takiego oczopląsu, że zapomniałam obejrzeć jajo, na które chyba najbardziej czekałam. Nic nie kupiłam, akurat wymiotło miętowy lakier do paznokci i topper-twins (mają mniejsze buteleczki niż myślałam) które chciałam. Matowe błyszczyki mają piękne kolory na żywo
Agata z kokardka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 20:30   #1479
noisygirl
Raczkowanie
 
Avatar noisygirl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 263
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

Cytat:
Napisane przez MissApple Pokaż wiadomość
W niektórych drogeriach kosmetyki są zaklejone Jak np. w CH Molo w Szczecinie, jedno z niewielu miejsc kiedy biorę coś i mam pewność że żaden życzliwy inaczej nie pchał tam wcześniej swojego ciekawskiego palucha Zresztą ktoś tu chyba (albo w wątku Catrice) szukał czarnego żelowego eye-linera w Szczecinie - wczoraj widziałam tam kilka sztuk. Nowości nadal brak, nie wiem jak w innych miejscach. To co miało być na promocji od jutra - dawno wymiecione i pusto na półkach...
O dziękuję to ja szukałam
__________________
od 16.05.2013 mgr inż. budownictwa

W ciągłych rozjazdach Szczecin-Kraków-Szczecin
noisygirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 23:20   #1480
yolcia1
Rozeznanie
 
Avatar yolcia1
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 716
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

U mnie post z nowościami z małymi dygresjami:
http://lady-flower123.blogspot.com/2...osne-2013.html

Ja testuję: gel tint, cień 3D, kredkę do oczu, tusz, stay matt (błyszczyk) i ozdoby do paznokci (z uroczymi kokardkami) jak recenzję się ukażą nie omieszkam wspomnieć.
yolcia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-28, 09:28   #1481
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

Cytat:
Napisane przez Fufka Pokaż wiadomość
Wiem, że to nie ten wątek, ale Wy zawsze wszystko wiecie W piątek otwierają w Poznaniu 1 Hebe i tak się zastanawiam czy będzie tam essence i w jakim stopniu szafa będzie uzupełniona? Jak to wygląda w innych miastach? Pamiętacie jakie promocje były, kiedy otwierali te sklepy w waszych miastach?
Hebe w Poznaniu? gdzie? Matko, jaka ja niedoinformowana jestem
Dobra, Św. Marcin...ehh
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."

Edytowane przez DMkAnia
Czas edycji: 2013-02-28 o 09:34
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-28, 09:31   #1482
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

Cytat:
Napisane przez linka_12 Pokaż wiadomość
I naprawdę bardzo mi szkoda tych cieni, bo ostało się jakieś 15 sztuk i sa nawet interesujące mnie kolory. Może gdyby były przecenione na 99grto bym wybrała to co wymacane i miała pół cienia, ale oni je łaskawie na 6zł przecenili



Jak u mnie otwierali Hebe to była taka duża ulotka reklamowa z "superokazjami", które mnie specjalnie nie interesowały, bo były tam głównie zapachy, a do tego jakieś kosmetyki, których i tak nie uzywam (szampony Syoss, odżywki Pantene - ogólnie nic ciekawego). I z tego, co mi się wydaje szafa Essence w dzień otwarcia nie była pełna, bo jak poszłam do Hebe dwa dni po otwarciu, to w ogóle nie było żadnych błyszczyków, dwustronnych lakierów, podkładów i paru innych rzeczy, a pani powiedziała mi, że dopiero będą je wykładać.
To prawda. Przez pierwszych kilka tygodni szafy Essence i Catrice były bardzo słabo zaopatrzone, nie było wszystkich produktów.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-28, 09:36   #1483
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

Cytat:
Napisane przez Agata z kokardka Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, podczytuję was od jakiegoś czasu (no, już ze trzeci wątek będzie). Essence kupuję od ponad roku, zaraziła mnie koleżanka i szybko zostałam maniaczką
Nie zauważyłam, żeby ktoś pisał, ale w Warszawie w Hebe i Jasmin na dworcu centralnym są już nowości. W Jasmin są dwie szafy, więc dostałam takiego oczopląsu, że zapomniałam obejrzeć jajo, na które chyba najbardziej czekałam. Nic nie kupiłam, akurat wymiotło miętowy lakier do paznokci i topper-twins (mają mniejsze buteleczki niż myślałam) które chciałam. Matowe błyszczyki mają piękne kolory na żywo
AAAaaaaaaaaaaa!!! Dziś bedę w pobliżu
Swoją drogą w sobotę w Hebe przy ONZ nie było.
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-28, 10:49   #1484
Soemi
Raczkowanie
 
Avatar Soemi
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 237
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

W Krakowskim Firlicie na Długiej dzisiaj był pełen stand VD nowości również są dostępne, zaś nowości z Super Pharm sa wymiecione do cna.
Ja wziełam puder prasowany transparentny i pomadkę matowa w nr 01.
__________________
Bloguje:
soemi87.blogspot.com

Soemi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-28, 12:20   #1485
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

Cytat:
Napisane przez linka_12 Pokaż wiadomość
I naprawdę bardzo mi szkoda tych cieni, bo ostało się jakieś 15 sztuk i sa nawet interesujące mnie kolory. Może gdyby były przecenione na 99grto bym wybrała to co wymacane i miała pół cienia, ale oni je łaskawie na 6zł przecenili
Zgadzam się. Za parę groszy to można by wziąć nawet taki zmacany cień ale nie za 6zł.

W Bochni w naturze nadal straszy wampirza limitka. jeszcze chyba 3 róże były.

Dziewczyny znalazłaby się jakaś chętna do przygarnięcia wampirzego różu w żelu? Jest zużyty max w 1/3 bo robiłam odlewkę koleżance a ja się chyba z nim nie dogadam.
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-28, 13:00   #1486
lifrete
Zadomowienie
 
Avatar lifrete
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

Cytat:
Napisane przez Agata z kokardka Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, podczytuję was od jakiegoś czasu (no, już ze trzeci wątek będzie). Essence kupuję od ponad roku, zaraziła mnie koleżanka i szybko zostałam maniaczką
Nie zauważyłam, żeby ktoś pisał, ale w Warszawie w Hebe i Jasmin na dworcu centralnym są już nowości. W Jasmin są dwie szafy, więc dostałam takiego oczopląsu, że zapomniałam obejrzeć jajo, na które chyba najbardziej czekałam. Nic nie kupiłam, akurat wymiotło miętowy lakier do paznokci i topper-twins (mają mniejsze buteleczki niż myślałam) które chciałam. Matowe błyszczyki mają piękne kolory na żywo
wszystko co ciekawsze, czyli dla mnie było to jajko już wykupiłyście byłam o 9 i już nic nie było.
a Pani kasjerka powiedziała, że będą...za trzy tygodnie. Możliwe, że tak rzadko dostają dostawy? a jak już dostaną to zaledwie cztery sztuki
__________________
moje dwie obsesje: nieodwzajemniane zauroczenia i zakupy kosmetyczne ponad stan.
nie będę się leczyć z żadnej
lifrete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-28, 13:08   #1487
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

Jeżeli któraś byłaby zainteresowana przygarnięciem:
Essence LE Vampire's Love Róż do policzków w żelu 01 Bloody Mary
Essence LE Crazy Good Times Rozświetlacz do twarzy i ciała 01 Glitterastic

albo
Essence LE Crazy Good Times Pieczątka do twarzy i ciała 02 Princessorize
to zapraszam na watek wymiankowy

Edytowane przez SexiChic
Czas edycji: 2013-02-28 o 14:21
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-28, 13:40   #1488
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

Czesc a ja wlasnie wrocilam z natury i przygarnelam rozswietlacz w pedzelku z essence oraz ten z sun club
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-28, 14:00   #1489
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

Ja wróciłam z natury i z wyprzedażowych nic nie wzięłam, ale przygarnęłam niebieską ll'kę, kajal "22 taupe me" i pomadkę 60 cutie mac cute
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Edytowane przez Visez
Czas edycji: 2013-02-28 o 14:05
Visez jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-28, 14:30   #1490
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

To już są nowości?
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-28, 14:34   #1491
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
To już są nowości?
W połowie marca chyba dopiero.
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Visez jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-28, 15:15   #1492
Charmain
Zakorzenienie
 
Avatar Charmain
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Hl.m. Praha
Wiadomości: 24 166
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
To już są nowości?
Zaczynają się pojawiać poza Naturami
Charmain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-28, 15:17   #1493
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

U mnie w naturze szau - starocie z limitek zmacane na wszytskie strony w koszyczkach (niektóre z oryginalnymi cenami), a pojedyncze wycofywane w zawrotnych cenach (np. 7,99 przecenione na 7,29)
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-28, 15:19   #1494
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
U mnie w naturze szau - starocie z limitek zmacane na wszytskie strony w koszyczkach (niektóre z oryginalnymi cenami), a pojedyncze wycofywane w zawrotnych cenach (np. 7,99 przecenione na 7,29)
U siebie dziś widziałam takie same szałowe ceny
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Visez jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-28, 15:21   #1495
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
U mnie w naturze szau - starocie z limitek zmacane na wszytskie strony w koszyczkach (niektóre z oryginalnymi cenami), a pojedyncze wycofywane w zawrotnych cenach (np. 7,99 przecenione na 7,29)
Mam nadzieję, że stanęłaś na wysokości zadania i kupiłaś jakiegoś wyschniętego na kość suchara

Leżę w domu rozłożona przeziębieniem, ale zelektryzowała mnie wieść o nowościach. Chyba zwlokę się z łoża boleści i zrobię nalot na Hebe,
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-28, 15:32   #1496
summerisgone
Zakorzenienie
 
Avatar summerisgone
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 534
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że stanęłaś na wysokości zadania i kupiłaś jakiegoś wyschniętego na kość suchara

Leżę w domu rozłożona przeziębieniem, ale zelektryzowała mnie wieść o nowościach. Chyba zwlokę się z łoża boleści i zrobię nalot na Hebe,
Zrób, są nowości

A więc: WROCŁAW - nowości w Hebe.
Jako że jedna szafa tylko to są nowe matowe błyszczyki, linery i kredki stays no matter what, fixery (ale sypki wzięłam ostatni a prasowany został jeszcze jeden), now szminki, lakiery C&G, cienie 3d i nowe tusze. Czyli większości tego co ja chcę nie ma ^^ pozostaje mi czekać na jajko, ozdoby do paznokci, twinsy, kępki i korektory aż natura załapie.
summerisgone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-28, 15:34   #1497
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

Cytat:
Napisane przez summerisgone Pokaż wiadomość
Zrób, są nowości

A więc: WROCŁAW - nowości w Hebe.
Jako że jedna szafa tylko to są nowe matowe błyszczyki, linery i kredki stays no matter what, fixery (ale sypki wzięłam ostatni a prasowany został jeszcze jeden), now szminki, lakiery C&G, cienie 3d i nowe tusze. Czyli większości tego co ja chcę nie ma ^^ pozostaje mi czekać na jajko, ozdoby do paznokci, twinsy, kępki i korektory aż natura załapie.
Matowe błyszczyki
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-28, 15:37   #1498
summerisgone
Zakorzenienie
 
Avatar summerisgone
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 534
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

ano. ale mam wrażenie że już wczoraj były bo byłam tam jakoś o 11 i już ostro przebrane wszystko oO
summerisgone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-28, 15:41   #1499
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

Cytat:
Napisane przez summerisgone Pokaż wiadomość
ano. ale mam wrażenie że już wczoraj były bo byłam tam jakoś o 11 i już ostro przebrane wszystko oO
Kurczę. A nie wiesz, czy były nowości z Catrice?
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-28, 15:51   #1500
summerisgone
Zakorzenienie
 
Avatar summerisgone
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 534
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Kurczę. A nie wiesz, czy były nowości z Catrice?
jestem prawie pewna że nie było bo ogólnie szafa C ziała pustkami.


A w ogóle prasowany fixer jest na talku ;/

---------- Dopisano o 16:48 ---------- Poprzedni post napisano o 16:42 ----------

Dodam jeszcze że nowy sypki fixer ma dokładnie ten sam skład bo nie wiem czy to było już mówione ^^

---------- Dopisano o 16:51 ---------- Poprzedni post napisano o 16:48 ----------

Ostatni post zanim wyjdę na schizofreniczkę gadającą do siebie ^^ Albo we Wrocławiu dodają do wody płyn do demakijażu albo essence ma bardzo dziwne pojęcie wodoodporności. Liner w pisaku stays no matter what pięknie się rozpływa po zetknięciu z kranówą.
summerisgone jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-29 08:39:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:29.