Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-05-07, 13:25   #1801
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

dziewczyny, wczoraj zamowilam, dzis sa u mnie- przepiekne kolczyki
http://allegro.pl/srebrne-kolczyki-p...130598431.html
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-07, 13:28   #1802
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Chciałabym jakieś nowe melissy coś bym klikła to chyba z głodu mam jakieś omamy

---------- Dopisano o 14:28 ---------- Poprzedni post napisano o 14:26 ----------

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
dziewczyny, wczoraj zamowilam, dzis sa u mnie- przepiekne kolczyki
http://allegro.pl/srebrne-kolczyki-p...130598431.html
Śliczne
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-07, 13:37   #1803
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
dziewczyny, wczoraj zamowilam, dzis sa u mnie- przepiekne kolczyki
http://allegro.pl/srebrne-kolczyki-p...130598431.html
Śliczne
Przypomniałaś mi o biżu ale dla bezpieczeństwa nie wchodzę na żadne strony z błyskotkami

---------- Dopisano o 14:37 ---------- Poprzedni post napisano o 14:36 ----------

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Chciałabym jakieś nowe melissy coś bym klikła to chyba z głodu mam jakieś omamy
Też jestem głodna

Nie wiedziałam, że na eobuwie są Melissy, te są fajne tylko cena kosmiczna

http://www.eobuwie.com.pl/polbuty-me...ige-51496.html
http://www.eobuwie.com.pl/japonki-me...ink-50837.html
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-07, 13:42   #1804
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Śliczne
Przypomniałaś mi o biżu ale dla bezpieczeństwa nie wchodzę na żadne strony z błyskotkami

---------- Dopisano o 14:37 ---------- Poprzedni post napisano o 14:36 ----------



Też jestem głodna

Nie wiedziałam, że na eobuwie są Melissy, te są fajne tylko cena kosmiczna

http://www.eobuwie.com.pl/polbuty-me...ige-51496.html
http://www.eobuwie.com.pl/japonki-me...ink-50837.html
Fajne wysłałam Ci pw
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-07, 13:46   #1805
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Fajne wysłałam Ci pw
Odpisałam

---------- Dopisano o 14:46 ---------- Poprzedni post napisano o 14:45 ----------

Dziewczyny, są jakieś kody do Zalando obejmujące przeceny?
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-07, 13:52   #1806
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Odpisałam

---------- Dopisano o 14:46 ---------- Poprzedni post napisano o 14:45 ----------

Dziewczyny, są jakieś kody do Zalando obejmujące przeceny?
nie znam niestety zalando a co masz fajnego?? ale mnie paluszki dzisiaj świerzbią
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-07, 13:54   #1807
amb86
Zakorzenienie
 
Avatar amb86
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 3 018
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Dziewczyny, poratujcie kodem do S.
amb86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-07, 13:55   #1808
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
nie znam niestety zalando a co masz fajnego?? ale mnie paluszki dzisiaj świerzbią
Mnie też
Te mi się spodobały, mają niewysoki obcas i kokardkę
https://www.zalando.pl/paco-mena-czo...1b001-k11.html
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-07, 13:57   #1809
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Mnie też
Te mi się spodobały, mają niewysoki obcas i kokardkę
https://www.zalando.pl/paco-mena-czo...1b001-k11.html
piękne
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-07, 13:59   #1810
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Chciałabym jakieś nowe melissy coś bym klikła to chyba z głodu mam jakieś omamy

---------- Dopisano o 14:28 ---------- Poprzedni post napisano o 14:26 ----------


Śliczne

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Śliczne
Przypomniałaś mi o biżu ale dla bezpieczeństwa nie wchodzę na żadne strony z błyskotkami

---------- Dopisano o 14:37 ---------- Poprzedni post napisano o 14:36 ----------



Też jestem głodna

Nie wiedziałam, że na eobuwie są Melissy, te są fajne tylko cena kosmiczna

http://www.eobuwie.com.pl/polbuty-me...ige-51496.html
http://www.eobuwie.com.pl/japonki-me...ink-50837.html

fajne te pierwsze

na stronce tez maja te kolczyki i inne slicznosci dla zainteresowanych:
http://www.alicjamaria.pl/
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-07, 14:19   #1811
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
piękne
Ze zniżką z newslettera wyszłyby za 220zł myślę trochę o weselu w wakacje, mogłabym się w nie odstroić

---------- Dopisano o 15:06 ---------- Poprzedni post napisano o 15:05 ----------

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość



fajne te pierwsze

na stronce tez maja te kolczyki i inne slicznosci dla zainteresowanych:
http://www.alicjamaria.pl/
Nawet tam nie wejdę to by się źle skończyło mam teraz fazę na buty i muszę trzymać kaskę na odzienie dla stópek

---------- Dopisano o 15:19 ---------- Poprzedni post napisano o 15:06 ----------

Sprzedałam kolorowe soczewki z D. i PP Maca ale super, już straciłam nadzieję, że ktoś to kupi
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-07, 14:23   #1812
sylwia1986sz
Zadomowienie
 
Avatar sylwia1986sz
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 530
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Mam je i są cudne , bardzo wygodne i nie za wysokie
Świetne!! A ja też zerkałam tam i wypatrzyłam te... https://www.rylko.com/pl/produkt/Y92...,54302,66.html
Jak w ryłko wychodzi rozmiarówka? Bo dawno nie kupowałam, zasadniczo noszę 38, ale niekiedy 37 wejdzie...
__________________
Nie denkuję...
To syzyfowa praca
Zużywam...
sylwia1986sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-07, 14:25   #1813
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez sylwia1986sz Pokaż wiadomość
Świetne!! A ja też zerkałam tam i wypatrzyłam te... https://www.rylko.com/pl/produkt/Y92...,54302,66.html
Jak w ryłko wychodzi rozmiarówka? Bo dawno nie kupowałam, zasadniczo noszę 38, ale niekiedy 37 wejdzie...
Też są śliczne ale nudziaków mam dużo rozmiarówka w ryło jest standardowa, zawsze biorę 38, a jak jest but z dużą platformą to 38,5

Chciałabym te:
https://www.rylko.com/pl/produkt/W62...,63989,66.html
ale poczekam na niższą cenę

Edytowane przez maarthusia
Czas edycji: 2015-05-07 o 14:27
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-07, 14:30   #1814
dzolinadzolina
Rozeznanie
 
Avatar dzolinadzolina
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 684
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

A ja czekam na wyprz w Wojasie te mi się marzą ale nie za tę cenę
http://wojas.pl/produkt/13827
dzolinadzolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-07, 14:31   #1815
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Na Pszczeladolinka.pl darmowa wysyłka

Kliknełam 4 mydła
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-07, 15:02   #1816
sylwia1986sz
Zadomowienie
 
Avatar sylwia1986sz
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 530
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Też są śliczne ale nudziaków mam dużo rozmiarówka w ryło jest standardowa, zawsze biorę 38, a jak jest but z dużą platformą to 38,5

Chciałabym te:
https://www.rylko.com/pl/produkt/W62...,63989,66.html
ale poczekam na niższą cenę
Te też są piękne

---------- Dopisano o 16:02 ---------- Poprzedni post napisano o 15:59 ----------

Chciałam zamówić mamie wodę perfum. w D. za ok 120zł, ale niestety nic poza SERUM15 i VX58DL nie wchodzi...
Dziewczyny poratujecie jakimiś kodami
Czy jeszcze poczekać, aż pojawi się coś fajnego na DZIEŃ MAMY
Mam wrażenie, że nic w tym kierunku D. ani S. nie robią...
Już pojawiły się zestawy w C. i w Locci, a D. i S. kompletna cisza...
__________________
Nie denkuję...
To syzyfowa praca
Zużywam...
sylwia1986sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-07, 15:22   #1817
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Szkoda, że nie można tutaj klnąć, bo ostro bym pojechała... Nawet nie musicie komentować dziewczyny, bo już pewnie jesteście chore od moich prawo-jazdowych przygód, chce sie tylko wygadać...
Palant ewidentnie polował na mnie.. Jeździłam już 40 minut.. Jade po prawym pasie, przede mną eLka zmienia pas na lewy dosyć wcześnie.. aż nagle praktycznie przed samym skrzyżowaniem słyszę, że będziemy jechać w lewo Włączam kierunkowskaz, zbliżam się do osi jezdni.. nikt mnie nie chcę przepuścić... Pan *****pi pi pi żeby nie powiedziec brzydko stwierdził nagle, że ja chciałam wjechać pod samochód i stworzyłam zagrożenie! A ja mu tłukę, że ja nigdzie nie wjeżdżałam przecież, nawet nadal na swoim pasie byłam!! Po prostu zbliżyłam się do osi.... I musieliśmy już jechać w prawo bo za późno było. Nie dość że ***** powiedział mi za późno o tym skręcie w lewo, to jeszcze stwierdził, że ja chce pod samochód wjechać... No jakim prawem?! Jakbym wjechała na linię czy coś to rozumiem, ale przecież jechałam nadal na swoim pasie!!! Jeszcze potem biadolił jak to dobrze mi szedł egzamin i że takie sytuacje się zdarzają i że są nieuprzejmi kierowcy i że mogłam mu powiedzieć że już nie wjedziemy i że jedziemy w prawo!!! No co za dziad!!! To sam nie widział, że się nie dało wjechać? I ja mu potem mówię, ze przecież nigdzie bym nie wjechała, pod żaden samochód bo głupia nie jestem, a ten do mnie "wierzę". No to wierzy, czy stwierdza, że chciałam jednak wjechać?! Sam się pogubi bo chciał mnie uwalić!! Jeszcze na początku egzaminu mi powiedział, że mam jechać prosto skoro on nic nie mowi, a zawsze się powinno jechać jak droga z pierwszeństwem gdy egzaminator nic nie mówi. Dziewczyny, jestem zła w cholerę... Mogłabym się odwoływać, ale musiałabym czekać 2 tyg na egzamin, a ja nie mam tyle czasu Rozwaliłabym coś Naprawdę ile mnie nerwów to prawko kosztuje....

Edytowane przez xPoziomkax
Czas edycji: 2015-05-07 o 15:25
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-07, 15:26   #1818
sylwia1986sz
Zadomowienie
 
Avatar sylwia1986sz
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 530
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Szkoda, że nie można tutaj klnąć, bo ostro bym pojechała... Nawet nie musicie komentować dziewczyny, bo już pewnie jesteście chore od moich prawo-jazdowych przygód, chce sie tylko wygadać...
Palant ewidentnie polował na mnie.. Jeździłam już 40 minut.. Jade po prawym pasie, przede mną eLka zmienia pas na lewy dosyć wcześnie.. aż nagle praktycznie przed samym skrzyżowaniem słyszę, że będziemy jechać w lewo Włączam kierunkowskaz, zbliżam się do osi jezdni.. nikt mnie nie chcę przepuścić... Pan *****pi pi pi żeby nie powiedziec brzydko stwierdził nagle, że ja chciałam wjechać pod samochód i stworzyłam zagrożenie! A ja mu tłukę, że ja nigdzie nie wjeżdżałam przecież, nawet nadal na swoim pasie byłam!! Po prostu zbliżyłam się do osi.... I musieliśmy już jechać w prawo bo za późno było. Nie dość że ***** powiedział mi za późno o tym skręcie w lewo, to jeszcze stwierdził, że ja chce pod samochód wjechać... No jakim prawem?! Jakbym wjechała na linię czy coś to rozumiem, ale przecież jechałam nadal na swoim pasie!!! Jeszcze potem biadolił jak to dobrze mi szedł egzamin i że takie sytuacje się zdarzają i że są nieuprzejmi kierowcy i że mogłam mu powiedzieć że już nie wjedziemy i że jedziemy w prawo!!! No co za dziad!!! To sam nie widział, że się nie dało wjechać? Jeszcze na początku egzaminu mi powiedział, że mam jechać prosto skoro on nic nie mowi, a zawsze się powinno jechać jak droga z pierwszeństwem gdy egzaminator nic nie mówi. Dziewczyny, jestem zła w cholerę... Mogłabym się odwoływać, ale musiałabym czekać 2 tyg na egzamin, a ja nie mam tyle czasu Rozwaliłabym coś Naprawdę ile mnie nerwów to prawko kosztuje....
Oj <przytul> wierzę kochana... Z nimi lekko nie ma... Ale nie zadręczaj się tak, jestem przekonana, że kiedyś zdasz! Nie jeden palan* tam chce tylko oblać, szuka byle pretekstu! Szkoda tylko Twoich nerwów!
__________________
Nie denkuję...
To syzyfowa praca
Zużywam...
sylwia1986sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-07, 15:28   #1819
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez sylwia1986sz Pokaż wiadomość
Oj <przytul> wierzę kochana... Z nimi lekko nie ma... Ale nie zadręczaj się tak, jestem przekonana, że kiedyś zdasz! Nie jeden palan* tam chce tylko oblać, szuka byle pretekstu! Szkoda tylko Twoich nerwów!
Mój instruktor nie wierzy normalnie, mówi, że jestem jedną z lepszych osób... No paranoja Dzięki za wsparcie
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-07, 15:32   #1820
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Szkoda, że nie można tutaj klnąć, bo ostro bym pojechała... Nawet nie musicie komentować dziewczyny, bo już pewnie jesteście chore od moich prawo-jazdowych przygód, chce sie tylko wygadać...
Palant ewidentnie polował na mnie.. Jeździłam już 40 minut.. Jade po prawym pasie, przede mną eLka zmienia pas na lewy dosyć wcześnie.. aż nagle praktycznie przed samym skrzyżowaniem słyszę, że będziemy jechać w lewo Włączam kierunkowskaz, zbliżam się do osi jezdni.. nikt mnie nie chcę przepuścić... Pan *****pi pi pi żeby nie powiedziec brzydko stwierdził nagle, że ja chciałam wjechać pod samochód i stworzyłam zagrożenie! A ja mu tłukę, że ja nigdzie nie wjeżdżałam przecież, nawet nadal na swoim pasie byłam!! Po prostu zbliżyłam się do osi.... I musieliśmy już jechać w prawo bo za późno było. Nie dość że ***** powiedział mi za późno o tym skręcie w lewo, to jeszcze stwierdził, że ja chce pod samochód wjechać... No jakim prawem?! Jakbym wjechała na linię czy coś to rozumiem, ale przecież jechałam nadal na swoim pasie!!! Jeszcze potem biadolił jak to dobrze mi szedł egzamin i że takie sytuacje się zdarzają i że są nieuprzejmi kierowcy i że mogłam mu powiedzieć że już nie wjedziemy i że jedziemy w prawo!!! No co za dziad!!! To sam nie widział, że się nie dało wjechać? I ja mu potem mówię, ze przecież nigdzie bym nie wjechała, pod żaden samochód bo głupia nie jestem, a ten do mnie "wierzę". No to wierzy, czy stwierdza, że chciałam jednak wjechać?! Sam się pogubi bo chciał mnie uwalić!! Jeszcze na początku egzaminu mi powiedział, że mam jechać prosto skoro on nic nie mowi, a zawsze się powinno jechać jak droga z pierwszeństwem gdy egzaminator nic nie mówi. Dziewczyny, jestem zła w cholerę... Mogłabym się odwoływać, ale musiałabym czekać 2 tyg na egzamin, a ja nie mam tyle czasu Rozwaliłabym coś Naprawdę ile mnie nerwów to prawko kosztuje....
dasz rade, nie przejmuj się Na pewno w końcu zdasz, już Ci dobrze idzie potrzeba jeszcze tylko trochę szczęścia
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-07, 15:36   #1821
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
dasz rade, nie przejmuj się Na pewno w końcu zdasz, już Ci dobrze idzie potrzeba jeszcze tylko trochę szczęścia
No ja jeździć potrafię.. Ale właśnie brak mi szczęścia
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-07, 15:38   #1822
sabinkasob
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 907
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Szkoda, że nie można tutaj klnąć, bo ostro bym pojechała... Nawet nie musicie komentować dziewczyny, bo już pewnie jesteście chore od moich prawo-jazdowych przygód, chce sie tylko wygadać...
Palant ewidentnie polował na mnie.. Jeździłam już 40 minut.. Jade po prawym pasie, przede mną eLka zmienia pas na lewy dosyć wcześnie.. aż nagle praktycznie przed samym skrzyżowaniem słyszę, że będziemy jechać w lewo Włączam kierunkowskaz, zbliżam się do osi jezdni.. nikt mnie nie chcę przepuścić... Pan *****pi pi pi żeby nie powiedziec brzydko stwierdził nagle, że ja chciałam wjechać pod samochód i stworzyłam zagrożenie! A ja mu tłukę, że ja nigdzie nie wjeżdżałam przecież, nawet nadal na swoim pasie byłam!! Po prostu zbliżyłam się do osi.... I musieliśmy już jechać w prawo bo za późno było. Nie dość że ***** powiedział mi za późno o tym skręcie w lewo, to jeszcze stwierdził, że ja chce pod samochód wjechać... No jakim prawem?! Jakbym wjechała na linię czy coś to rozumiem, ale przecież jechałam nadal na swoim pasie!!! Jeszcze potem biadolił jak to dobrze mi szedł egzamin i że takie sytuacje się zdarzają i że są nieuprzejmi kierowcy i że mogłam mu powiedzieć że już nie wjedziemy i że jedziemy w prawo!!! No co za dziad!!! To sam nie widział, że się nie dało wjechać? I ja mu potem mówię, ze przecież nigdzie bym nie wjechała, pod żaden samochód bo głupia nie jestem, a ten do mnie "wierzę". No to wierzy, czy stwierdza, że chciałam jednak wjechać?! Sam się pogubi bo chciał mnie uwalić!! Jeszcze na początku egzaminu mi powiedział, że mam jechać prosto skoro on nic nie mowi, a zawsze się powinno jechać jak droga z pierwszeństwem gdy egzaminator nic nie mówi. Dziewczyny, jestem zła w cholerę... Mogłabym się odwoływać, ale musiałabym czekać 2 tyg na egzamin, a ja nie mam tyle czasu Rozwaliłabym coś Naprawdę ile mnie nerwów to prawko kosztuje....
No najgorzej trafić na jakiegoś palanta ... ja zdając prawko dwa razy podobno wymusiłam tylko za mną zdążyły przejechać jeszcze dwa inne auta no ale okej... a raz facet z którym jechałam robił podteksty w czasie jazdy, że jak mi się noga powinie, to on z chęcią mnie weźmie na dodatkowe jazdy (oczywiście jak mu zapłacę ) także, miałam okropnego pecha, i strasznie do jazdy się zraziłam, zrezygnowałam ze zdawania, ale momentami żałuję, i mam ochotę podejść do zdawania znowu...

A Ty się nie przejmuj, zdasz, potrafisz jeździć, jesteś pewna siebie, głowa do góry i pokaż im, że potrafisz !
sabinkasob jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-07, 16:44   #1823
sylwia1986sz
Zadomowienie
 
Avatar sylwia1986sz
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 530
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Dokładnie! Wydaje mi się, że trzeba do tego podejść z pewnością siebie! Nie daj sie zapędzić w kozi róg i pokaż im że potrafisz!

Ps. Nie ma innych kodów dziewczynki do D.? Posucha straszna..
Gdyby nie buty i ubrania to byśmy oszalały :-D ja dzisiaj kupiłam taką torbę w house za 39,90
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20150507_140413.jpg (18,4 KB, 47 załadowań)
__________________
Nie denkuję...
To syzyfowa praca
Zużywam...
sylwia1986sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-07, 17:40   #1824
Lethe69
Wtajemniczenie
 
Avatar Lethe69
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 091
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI


Cytat:
Napisane przez sylwia1986sz Pokaż wiadomość

Chciałam zamówić mamie wodę perfum. w D. za ok 120zł, ale niestety nic poza SERUM15 i VX58DL nie wchodzi...
Dziewczyny poratujecie jakimiś kodami
Czy jeszcze poczekać, aż pojawi się coś fajnego na DZIEŃ MAMY
Mam wrażenie, że nic w tym kierunku D. ani S. nie robią...
Już pojawiły się zestawy w C. i w Locci, a D. i S. kompletna cisza...

rano wchodziło jeszcze MINI2 ale teraz już nie...
wczoraj nie działał VX58DL wiec jak działa to spoko


ja myślę że na dzień Mamy jeszcze coś wrzucą 2 tygodnie w końcu jeszcze

---------- Dopisano o 18:31 ---------- Poprzedni post napisano o 18:23 ----------

w D. porażka - dali tylko 6 próbek do wyboru zamiast 9
i żadnego zapachu

---------- Dopisano o 18:40 ---------- Poprzedni post napisano o 18:31 ----------

nie wiem co robić...
mam dwa zamówienia za około 300zł... ale takie kwoty mnie przerażają
kosmetyki "główne" w zamówieniach oczywiście mi się przydadzą bo używam i nie mam zapasów
do zamówień wpadło wiele gratisów ( choć nie mogłam wczoraj wybrać nic z damskich bo perfum nie było )

co myślicie?

PIERWSZE
Clinique "Pielęgnacja oczu" Krem pod oczy, 15 ml
Do produktu
2 szt. za zł 169,00 Cena podstawowa
Pakowanie na prezent
zł 338,00 Rabat
Odciągniemy kwotę od sumy całkowitej

zł -33,80 Bon 25zł na zakupy w wybranej perfumerii stacjonarnej
1 szt.

zł 0,00 Bon rabatowy 20 zł
1 szt.

zł 0,00 Clinique wiosenna kosmetyczka z 5 miniaturami
1 szt.

zł 0,00 Zestaw 5 miniatur makijażowych
1 szt.

zł 0,00 Clarins zestaw miniatur: krem Super Restorative Night (5 ml), Masvelt Body Shaping Cream (8 ml)
1 szt.

zł 0,00 Guerlain L’Homme Ideal EDT (1 ml)
1 ml

zł 0,00 Calvin Klein Reveal Man EdT (1,2 ml)
1,2 ml

zł 0,00 Bvlgari Man Extreme EdT (1,5 ml)
2 ml

zł 0,00 Suma pośrednia zł 338,00 Udzielony rabat zł -33,80
Razem do zapłaty zł 304,20


DRUGIE
Shiseido "IBUKI"
Lotion do twarzy, 75 ml
Do produktu
1 szt. za zł 199,00 Cena podstawowa
zł 265,33 / 100 ml
Pakowanie na prezent
zł 199,00 Rabat
Odciągniemy kwotę od sumy całkowitej

zł -19,90 Shiseido "Korektor"
Nr. 102 - Light

Korektor, 3,8 ml
Do produktu
1 szt. za zł 139,00 Cena podstawowa
zł 36,58 / 1 ml
Pakowanie na prezent
zł 139,00 TWÓJ RABAT 15%
Odciągniemy kwotę od sumy całkowitej

zł -20,85 Bon 25zł na zakupy w wybranej perfumerii stacjonarnej
1 szt.

zł 0,00 Shiseido Ibuki zestaw miniatur z kosmetyczką
1 szt.

zł 0,00 Estee Lauder miniprodukty: korektor + maskara
1 szt.

zł 0,00 Talika Liposil Expert (2 ml)
2 ml

zł 0,00 Clarins Masvelt Body Shaping Cream (8 ml)
8 ml

zł 0,00 Cartier Eau de Cartier Gouette de Rose EdT (1,5)
1,5 ml

zł 0,00 Próbka niespodzianka dla NIEJ
1 szt.

zł 0,00 Suma pośrednia zł 338,00 Udzielony rabat zł -40,75
Razem do zapłatY zł 297,25

Edytowane przez Lethe69
Czas edycji: 2015-05-07 o 17:42
Lethe69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-07, 17:59   #1825
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez Lethe69 Pokaż wiadomość



rano wchodziło jeszcze MINI2 ale teraz już nie...
wczoraj nie działał VX58DL wiec jak działa to spoko


ja myślę że na dzień Mamy jeszcze coś wrzucą 2 tygodnie w końcu jeszcze

---------- Dopisano o 18:31 ---------- Poprzedni post napisano o 18:23 ----------

w D. porażka - dali tylko 6 próbek do wyboru zamiast 9
i żadnego zapachu

---------- Dopisano o 18:40 ---------- Poprzedni post napisano o 18:31 ----------

nie wiem co robić...
mam dwa zamówienia za około 300zł... ale takie kwoty mnie przerażają
kosmetyki "główne" w zamówieniach oczywiście mi się przydadzą bo używam i nie mam zapasów
do zamówień wpadło wiele gratisów ( choć nie mogłam wczoraj wybrać nic z damskich bo perfum nie było )

co myślicie?

PIERWSZE
Clinique "Pielęgnacja oczu" Krem pod oczy, 15 ml
Do produktu
2 szt. za zł 169,00 Cena podstawowa
Pakowanie na prezent
zł 338,00 Rabat
Odciągniemy kwotę od sumy całkowitej

zł -33,80 Bon 25zł na zakupy w wybranej perfumerii stacjonarnej
1 szt.

zł 0,00 Bon rabatowy 20 zł
1 szt.

zł 0,00 Clinique wiosenna kosmetyczka z 5 miniaturami
1 szt.

zł 0,00 Zestaw 5 miniatur makijażowych
1 szt.

zł 0,00 Clarins zestaw miniatur: krem Super Restorative Night (5 ml), Masvelt Body Shaping Cream (8 ml)
1 szt.

zł 0,00 Guerlain Lâ��Homme Ideal EDT (1 ml)
1 ml

zł 0,00 Calvin Klein Reveal Man EdT (1,2 ml)
1,2 ml

zł 0,00 Bvlgari Man Extreme EdT (1,5 ml)
2 ml

zł 0,00 Suma pośrednia zł 338,00 Udzielony rabat zł -33,80
Razem do zapłaty zł 304,20


DRUGIE
Shiseido "IBUKI"
Lotion do twarzy, 75 ml
Do produktu
1 szt. za zł 199,00 Cena podstawowa
zł 265,33 / 100 ml
Pakowanie na prezent
zł 199,00 Rabat
Odciągniemy kwotę od sumy całkowitej

zł -19,90 Shiseido "Korektor"
Nr. 102 - Light

Korektor, 3,8 ml
Do produktu
1 szt. za zł 139,00 Cena podstawowa
zł 36,58 / 1 ml
Pakowanie na prezent
zł 139,00 TWÓJ RABAT 15%
Odciągniemy kwotę od sumy całkowitej

zł -20,85 Bon 25zł na zakupy w wybranej perfumerii stacjonarnej
1 szt.

zł 0,00 Shiseido Ibuki zestaw miniatur z kosmetyczką
1 szt.

zł 0,00 Estee Lauder miniprodukty: korektor + maskara
1 szt.

zł 0,00 Talika Liposil Expert (2 ml)
2 ml

zł 0,00 Clarins Masvelt Body Shaping Cream (8 ml)
8 ml

zł 0,00 Cartier Eau de Cartier Gouette de Rose EdT (1,5)
1,5 ml

zł 0,00 Próbka niespodzianka dla NIEJ
1 szt.

zł 0,00 Suma pośrednia zł 338,00 Udzielony rabat zł -40,75
Razem do zapłatY zł 297,25
Ja bym oba odpuściła
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-07, 18:10   #1826
Lethe69
Wtajemniczenie
 
Avatar Lethe69
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 091
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Ja bym oba odpuściła

a używasz tych kremów? bo może dlatego Cię nie ruszają
Ja lation bardzo chwalę - jest mega nawilzający, nie swiece sie po nim, leciutki i delikatny dla cery
kremu pod oczy uzywam od dawna- lepszego nei znalazlam
Lethe69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-07, 18:22   #1827
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez sabinkasob Pokaż wiadomość
No najgorzej trafić na jakiegoś palanta ... ja zdając prawko dwa razy podobno wymusiłam tylko za mną zdążyły przejechać jeszcze dwa inne auta no ale okej... a raz facet z którym jechałam robił podteksty w czasie jazdy, że jak mi się noga powinie, to on z chęcią mnie weźmie na dodatkowe jazdy (oczywiście jak mu zapłacę ) także, miałam okropnego pecha, i strasznie do jazdy się zraziłam, zrezygnowałam ze zdawania, ale momentami żałuję, i mam ochotę podejść do zdawania znowu...

A Ty się nie przejmuj, zdasz, potrafisz jeździć, jesteś pewna siebie, głowa do góry i pokaż im, że potrafisz !
Co za palant.. Boże nie wierze.. Wtedy pewnie jeszcze nie było kamer więc była samowolka i panowie pewnie chcieli sobie skorzystać

Ja wiem, że potrafię, a zawsze sie coś stanie takiego co przeszkodzi mi w zdaniu

Cytat:
Napisane przez sylwia1986sz Pokaż wiadomość
Dokładnie! Wydaje mi się, że trzeba do tego podejść z pewnością siebie! Nie daj sie zapędzić w kozi róg i pokaż im że potrafisz!
Dzięki Kochana Potrafię, więc na pewno to zdam, tylko kiedy hahahaha
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-07, 18:31   #1828
Penny90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 3 276
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Jakie są teraz kody do D?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275144

NOWY wątek wymiankowy - MAJ 2020
Penny90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-07, 19:02   #1829
Lidia1984
Lady Dior
 
Avatar Lidia1984
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 279
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez Penny90 Pokaż wiadomość
Jakie są teraz kody do D?
chyba tylko:
85PXEM3W na -20 zł od 150 zł za zapisanie się do newslettera
XV58DL na 10% ale od 120 zł
MOBILE10 na 10% za zakupy mobilne
Lidia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-07, 19:04   #1830
Panna_Ruda
Zadomowienie
 
Avatar Panna_Ruda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 714
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez dzolinadzolina Pokaż wiadomość
A ja czekam na wyprz w Wojasie te mi się marzą ale nie za tę cenę
http://wojas.pl/produkt/13827
no to dzisiaj masz okazje kupic 20% taniej
__________________
Panna_Ruda jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-04 09:06:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:41.