Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać - cz. 16 - Strona 119 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-18, 11:44   #3541
Suvia
Zakorzenienie
 
Avatar Suvia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: in Terra Mirabili
Wiadomości: 6 560
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać - cz. 16

powtórzę się kolejny raz, ale - macie może pomysł skąd w Polsce wytrzasnąć szminkę revlon matte w odcieniu nude attitude ?
__________________
My whole life is about doing better tomorrow, that's a solid philosophy.

~ Hank Moody
Suvia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 12:07   #3542
agison
Zakorzenienie
 
Avatar agison
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 7 112
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać - cz. 16

Cytat:
Napisane przez Suvia Pokaż wiadomość
powtórzę się kolejny raz, ale - macie może pomysł skąd w Polsce wytrzasnąć szminkę revlon matte w odcieniu nude attitude ?
na ebayu są, może jakby znaleźć ofertę z przesyłką do Polski?
__________________
Silence, silence and fire
They call me, they make me desire
Everlasting desire in me ...


!!! NAKARM PIESA !!!
agison jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 12:17   #3543
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać - cz. 16

Cytat:
Napisane przez linka_12 Pokaż wiadomość
Kurcze, jak ja nie lubię takich ludzi. Co do sposobu to polecę ci mój. Miałam już w swoim życiu paru delikwentów, którzy chcieli moje notatki i potem była wielka obraza, że nie chcę dać. Dlatego dobrym sposobem jest handel wymienny. Tzn. Podchodzisz do dziewczyny na korytarzu i mówisz żenie będziesz miała czasu zrobić notatek na następne zajęciacia/z ostatnich tematów (czy jak to tam u was działa), a że już tyle razy dawałaś jej swoje notatki to zgłaszasz się do niej prosząc, o skserowanie od niej notatek. Jeżeli dobrze pójdzie to się speszy i znajdzie sobie kogoś innego, od kogo mogłaby kserować notatki, bo jak by kserowała dalej od ciebie to mogłabyś znowu ją o coś poprosić
Cytat:
Napisane przez nicRu Pokaż wiadomość
Ja w razie czego zrobiłabym jeszcze jakąś kartkę pobazgroloną i miała ją na wierzchu po czym ostentacyjne pokazała mówiąc "ech, mam teraz ciężki okres w życiu, tyle na głowie, w ogóle nie mogłam się skupić na zajęciach... pożyczysz mi swoje notatki? nie chcę zawalić tego przedmiotu"
dzięki
będzie ciężko, bo mogę się założyć, że szybko się nie zorientuje. w dodatku zwykle siada za mną/ławkę obok, więc mniej więcej widzi jakie notatki mam ze sobą.

Cytat:
Napisane przez Suvia Pokaż wiadomość
powtórzę się kolejny raz, ale - macie może pomysł skąd w Polsce wytrzasnąć szminkę revlon matte w odcieniu nude attitude ?
ja od pół roku szukam szminki w kolorze nude. wytypowałam już kilka, ale co z tego, skoro żadna z nich nie jest dostępna w sieciówkach typu Rossman, Natura.
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 12:22   #3544
luska5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 304
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać - cz. 16

czy studenci też mają ferie zimowe w tym samym czasie co licealiści i gimnazjaliści?
luska5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 12:25   #3545
201604200942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19 651
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać - cz. 16

Cytat:
Napisane przez luska5 Pokaż wiadomość
czy studenci też mają ferie zimowe w tym samym czasie co licealiści i gimnazjaliści?
Nie.

studenci mają przerwę międzysemestralną po sesji. Ile trwa to już zależy od uczelni i od studentów- jesli zaliczą wszystko w pierwszym terminie mogą mieć dłuższe ferie
201604200942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 12:38   #3546
gabi1989
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraina mlekiem i miodem płynąca :)
Wiadomości: 699
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać - cz. 16

gdzie kupię tanio cos takiego http://allegro.pl/show_item.php?item=2766044981 ? od razu mówię, że h&m odpada (za drogo )
gabi1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 12:47   #3547
szprotka_
Zakorzenienie
 
Avatar szprotka_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 550
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać - cz. 16

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
dzięki
będzie ciężko, bo mogę się założyć, że szybko się nie zorientuje. w dodatku zwykle siada za mną/ławkę obok, więc mniej więcej widzi jakie notatki mam ze sobą.
to może przygotuj sobie kartkę z jakimiś diagramami, łacińskimi sentencjami, skrótami, znaczkami, kwiatkami, .itd. generalnie ma to wyglądać jak tzw. "mapa myśli". jak dziewczę poprosi o notatki, to dasz jej tą kartkę, z tekstem, że testujesz nowy sposób zapisu notatek i nie wiesz, czy ona się w tym połapie.

jeśli masz możliwość to się przesiądź gdzieś dalej.
szprotka_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-18, 12:48   #3548
blackberry8
Zakorzenienie
 
Avatar blackberry8
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 787
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać - cz. 16

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Nie

Po drugie: wątroba nie boli! Wątroba co najwyżej może uciskać na inne organy, gdy jest powiększona i wtedy jest dyskomfort.
Może boleć np. woreczek. Ale nie wątroba.
I duża ilość snu nie ma nic wspólnego z bólem wątroby.
Wiem, że wątroba boleć nie może, ale jednak potocznie się tak mówi, wiemy o co chodzi

Cytat:
Napisane przez Andriejewna Pokaż wiadomość
Mam podobnie, w sensie, że kiedy nie muszę nigdzie wstawać to po 2 - 3 tygodniach zaczyna mi się gorzej oddychać i co chwilę coś innego mnie boli
Stwierdziłam, że to od kiszenia się w domu. Kiedy codziennie wychodzę na dwór nie mam takich problemów
To by się zgadzało


Cytat:
Napisane przez TheKey Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że o ile te dwie rzeczy są związane, to raczej obie wynikają z jakiegoś innego, większego problemu.
Jak szukam w googlach takich objawów to okazuje się, że mam zaawansowane stadium czegośtam i powinnam umrzeć rok temu
blackberry8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 12:54   #3549
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać - cz. 16

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
paragon jest podstawą reklamacji i dowodem zakupu, nie pudełko
u mnie w jednym sklepie spotkałam taką sytuację ze kobieta kupowała buty i nie chciała pudła brać bo gdzieś tam od razu jechała pociągiem, na to jej sprzedawczyni powiedziała, ze bez pudełka nie będzie mogła reklamować butów.
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 13:05   #3550
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać - cz. 16

Cytat:
Napisane przez szprotka_ Pokaż wiadomość
to może przygotuj sobie kartkę z jakimiś diagramami, łacińskimi sentencjami, skrótami, znaczkami, kwiatkami, .itd. generalnie ma to wyglądać jak tzw. "mapa myśli". jak dziewczę poprosi o notatki, to dasz jej tą kartkę, z tekstem, że testujesz nowy sposób zapisu notatek i nie wiesz, czy ona się w tym połapie.

jeśli masz możliwość to się przesiądź gdzieś dalej.
o, to jest chyba dobry pomysł gorzej, jeśli będzie chciała, bym jej to odcyfrowała.

gabi, u mnie w sklepie ze spinkami/gumkami/opaskami do włosów (i innymi drobiazgami, typu zeszyty) takie gumki są po 80gr. musisz poszukać po małych sklepach.

---------- Dopisano o 14:05 ---------- Poprzedni post napisano o 14:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Gofrzyca Pokaż wiadomość
u mnie w jednym sklepie spotkałam taką sytuację ze kobieta kupowała buty i nie chciała pudła brać bo gdzieś tam od razu jechała pociągiem, na to jej sprzedawczyni powiedziała, ze bez pudełka nie będzie mogła reklamować butów.
dziwne, przecież nikt nie trzyma wszystkich opakowań po nowo kupionych rzeczach - pudło po nowej mikrofalówce, nowym kinie domowym, nowym laptopie, każdej parze butów... przecież to trzeba mieć gdzie chować.

i z jakiej racji miałaby nie przyjąć butów? przecież ma paragon, a to jest wystarczający dowód na to, że kupiłam, zapłaciłam i chcę oddać buty na reklamację.

Edytowane przez tekila901
Czas edycji: 2012-11-18 o 13:06
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 13:09   #3551
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać - cz. 16

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-18, 13:12   #3552
gazowane lody
Zakorzenienie
 
Avatar gazowane lody
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 5 297
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać - cz. 16

co do pożyczania notatek.. pisałam już o takim delikwencie co nie przyszedł na pierwsze wykłady.. tzn przyszedł na jeden
następnego dnia chciał notatki.. powiedziałam mu dosadnie że ja się wykorzystywać nie dam i że chyba pomylił adresy bo ja mu ich nie dam..

na następnym zjeździe mnie przepraszał

jestem zdania że najlepiej powiedzieć wprost
__________________
pisze się:
wg - według
wgl - w ogóle

Udowodniłam samej sobie, że się da!
75kg-62,5
kg


Takie tam przemyślenia
gazowane lody jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 13:21   #3553
201604200942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19 651
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać - cz. 16

Cytat:
Napisane przez mm444 Pokaż wiadomość
Treść usunięta

mi zrobili aż 2 dni wolnego


co do notatek to u mnie świetną sprawą jest ksero. Nikt od nikogo nie musi pożyczać notatek bo wszystko jest na ksero (albo od starszych roczników albo jedna osoba z własnej nieprzymuszonej woli oddaje swoje notatki, by inni mogli sobie korzystać z nich), a pani tam pracująca jest chyba najbardziej ogarniętą osobą na tej uczelni
201604200942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 13:26   #3554
gazowane lody
Zakorzenienie
 
Avatar gazowane lody
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 5 297
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać - cz. 16

Cytat:
Napisane przez SamaraMorganx Pokaż wiadomość

mi zrobili aż 2 dni wolnego


co do notatek to u mnie świetną sprawą jest ksero. Nikt od nikogo nie musi pożyczać notatek bo wszystko jest na ksero (albo od starszych roczników albo jedna osoba z własnej nieprzymuszonej woli oddaje swoje notatki, by inni mogli sobie korzystać z nich), a pani tam pracująca jest chyba najbardziej ogarniętą osobą na tej uczelni
poooważnie?
zazdraszczam u mnie na uczelni tzn na forum uczelni mnóstwo osób chciało ODPRZEDAĆ notatki z zeszłego całego roku..
__________________
pisze się:
wg - według
wgl - w ogóle

Udowodniłam samej sobie, że się da!
75kg-62,5
kg


Takie tam przemyślenia
gazowane lody jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 13:28   #3555
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać - cz. 16

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
dziwne, przecież nikt nie trzyma wszystkich opakowań po nowo kupionych rzeczach - pudło po nowej mikrofalówce, nowym kinie domowym, nowym laptopie, każdej parze butów... przecież to trzeba mieć gdzie chować.

i z jakiej racji miałaby nie przyjąć butów? przecież ma paragon, a to jest wystarczający dowód na to, że kupiłam, zapłaciłam i chcę oddać buty na reklamację.
pisze to co usłyszałam

a i ostatnio jak kupiłam żelazko i gwarancję podbijałam pani powiedziała mi żebym pudełka nie wyrzucała bo bez mi nie przyjmą do reklamacji.
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 13:29   #3556
201604200942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19 651
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać - cz. 16

Cytat:
Napisane przez gazowane lody Pokaż wiadomość
poooważnie?
zazdraszczam u mnie na uczelni tzn na forum uczelni mnóstwo osób chciało ODPRZEDAĆ notatki z zeszłego całego roku..
serio. Niby człowiek się nie rozleniwia, ale po paru miesiącach organizm domaga się dłuższego wolnego.

odsprzedawanie też jest u mnie, ale to nie ma róznicy czy kupujesz od studenta czy na ksero- tam też przecież musisz zapłacić
201604200942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 13:49   #3557
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać - cz. 16

Cytat:
Napisane przez gazowane lody Pokaż wiadomość
co do pożyczania notatek.. pisałam już o takim delikwencie co nie przyszedł na pierwsze wykłady.. tzn przyszedł na jeden
następnego dnia chciał notatki.. powiedziałam mu dosadnie że ja się wykorzystywać nie dam i że chyba pomylił adresy bo ja mu ich nie dam..

na następnym zjeździe mnie przepraszał

jestem zdania że najlepiej powiedzieć wprost
no jak to? a jeśli kiedyś to Ty będziesz w potrzebie, a on Ci nie da notatek?
Cytat:
Napisane przez SamaraMorganx Pokaż wiadomość
co do notatek to u mnie świetną sprawą jest ksero. Nikt od nikogo nie musi pożyczać notatek bo wszystko jest na ksero (albo od starszych roczników albo jedna osoba z własnej nieprzymuszonej woli oddaje swoje notatki, by inni mogli sobie korzystać z nich), a pani tam pracująca jest chyba najbardziej ogarniętą osobą na tej uczelni
one właśnie pożyczają, by wszystko skserować. ale tu nie o to chodzi - tylko o to, że ja odwalam całą brudną robotę, robię swoje notatki, jakieś podsumowania, itd., a ona przyjdzie i zażyczy sobie, bym jej to pożyczyła do skserowania, bo przez cały tydzień siedząc w domu nie miała czasu zerknąć do książek. tym bardziej mnie to wkurza, bo niedawno zwierzała mi się, że nie ma w domu nic do roboty i pracy ciągle szuka...
Cytat:
Napisane przez SamaraMorganx Pokaż wiadomość
serio. Niby człowiek się nie rozleniwia, ale po paru miesiącach organizm domaga się dłuższego wolnego.

odsprzedawanie też jest u mnie, ale to nie ma róznicy czy kupujesz od studenta czy na ksero- tam też przecież musisz zapłacić
taaaaak, jej organizm domaga się dłuższego wolnego od początku października.

nie chcę być zbyt bezpośrednia, bo potem będzie do końca studiów miała jakiś uraz do mnie i nie wiadomo co naopowiada na mój temat innym.
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 13:52   #3558
TheKey
Wtajemniczenie
 
Avatar TheKey
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 073
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać - cz. 16

Cytat:
Napisane przez gazowane lody Pokaż wiadomość
poooważnie?
zazdraszczam u mnie na uczelni tzn na forum uczelni mnóstwo osób chciało ODPRZEDAĆ notatki z zeszłego całego roku..
Normalka, też sobie zakupiliśmy tegoroczne notatki.
__________________
The best way to a man’s heart is straight through his chest with a sharp knife.

There is never any point in telling people they are wrong or how it is. When people are ready to learn they will learn in their own way.
TheKey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 13:54   #3559
201604200942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19 651
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać - cz. 16

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość

nie chcę być zbyt bezpośrednia, bo potem będzie do końca studiów miała jakiś uraz do mnie i nie wiadomo co naopowiada na mój temat innym.
no i co z tego?

Myyślisz, że znajomi przestaną Cię lubić ttlko dlatego, że nie dajesz jej swoich notatek?
201604200942 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-18, 13:54   #3560
gazowane lody
Zakorzenienie
 
Avatar gazowane lody
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 5 297
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać - cz. 16

tekila sory ale jak mi powiedział że był w sobotę na imprezie i dlatego nie przyszedł w niedzielę to ja już "widziałam przyszłość"
ja też byłam w sobotę na imprezie a jakoś dałam radę przyjść w niedzielę

poza tym mam koleżanki z którymi się umówiłyśmy że sobie dajemy..
reszcie ludzi z roku dawać nie zamierzam raczej
__________________
pisze się:
wg - według
wgl - w ogóle

Udowodniłam samej sobie, że się da!
75kg-62,5
kg


Takie tam przemyślenia
gazowane lody jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 13:55   #3561
TheKey
Wtajemniczenie
 
Avatar TheKey
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 073
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać - cz. 16

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
one właśnie pożyczają, by wszystko skserować. ale tu nie o to chodzi - tylko o to, że ja odwalam całą brudną robotę, robię swoje notatki, jakieś podsumowania, itd., a ona przyjdzie i zażyczy sobie, bym jej to pożyczyła do skserowania, bo przez cały tydzień siedząc w domu nie miała czasu zerknąć do książek. tym bardziej mnie to wkurza, bo niedawno zwierzała mi się, że nie ma w domu nic do roboty i pracy ciągle szuka...
No ale to po co jej dajesz podsumowania i inne rzeczy, które robisz w domu? Jeśli już musisz jej coś dawać, to dawaj tylko to co było na zajęciach.
Poza tym, zacznij niewyraźnie pisać, albo przy pomocy dużej ilości skrótów i symboli.
Albo pomyl się kilka razy i daj jej notatki sprzed 3 tygodni zamiast tych, o które prosiła
Albo po prostu zapomnij jej przynieść, Przepraszam Cię, ale taka jestem zalatana ostatnio, kompletnie wyleciało mi to z głowy.
__________________
The best way to a man’s heart is straight through his chest with a sharp knife.

There is never any point in telling people they are wrong or how it is. When people are ready to learn they will learn in their own way.
TheKey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 14:01   #3562
ania z wzgórza marzeń
Zakorzenienie
 
Avatar ania z wzgórza marzeń
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 392
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać - cz. 16

czy powstał jakis podobny wątek w miejsce zamkniętego dot. filmików urodowych na yt?
__________________
należy kochac rzeczywistość, a nie urojenia...

Przerzuć kartkę, zaryzykuj, bądź dziwakiem
Nie idź ścieżką, własną depcz, otwórz głowę
Zanim powiesz, zrozum, bądź
Nigdy nie burz, buduj, twórz
Smakuj, milcz, myśl i czuj
ania z wzgórza marzeń jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 14:02   #3563
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać - cz. 16

Cytat:
Napisane przez SamaraMorganx Pokaż wiadomość
no i co z tego?

Myyślisz, że znajomi przestaną Cię lubić ttlko dlatego, że nie dajesz jej swoich notatek?
no w sumie masz rację. chyba muszę być bardziej asertywna.
Cytat:
Napisane przez gazowane lody Pokaż wiadomość
tekila sory ale jak mi powiedział że był w sobotę na imprezie i dlatego nie przyszedł w niedzielę to ja już "widziałam przyszłość"
ja też byłam w sobotę na imprezie a jakoś dałam radę przyjść w niedzielę

poza tym mam koleżanki z którymi się umówiłyśmy że sobie dajemy..
reszcie ludzi z roku dawać nie zamierzam raczej
Cytat:
Napisane przez TheKey Pokaż wiadomość
No ale to po co jej dajesz podsumowania i inne rzeczy, które robisz w domu? Jeśli już musisz jej coś dawać, to dawaj tylko to co było na zajęciach.
Poza tym, zacznij niewyraźnie pisać, albo przy pomocy dużej ilości skrótów i symboli.
Albo pomyl się kilka razy i daj jej notatki sprzed 3 tygodni zamiast tych, o które prosiła
Albo po prostu zapomnij jej przynieść, Przepraszam Cię, ale taka jestem zalatana ostatnio, kompletnie wyleciało mi to z głowy.
bo wszystkie notatki mam w jednym zeszycie. ona pożycza, że niby chce skserować to, co było na zajęciach, a potem widzę ją z grubym plikiem kartek

chciałam to załatwić delikatnie, ale chyba się tak nie da rady. tak się teraz zastanawiam nad tym i dochodzę do wniosku, że nikt nie robi tylu notatek co ja i chyba dlatego ona kseruje je ode mnie. ale nie dam sobie wejść na głowę.
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 14:03   #3564
ania z wzgórza marzeń
Zakorzenienie
 
Avatar ania z wzgórza marzeń
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 392
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać - cz. 16

Cytat:
Napisane przez ania z wzgórza marzeń Pokaż wiadomość
czy powstał jakis podobny wątek w miejsce zamkniętego dot. filmików urodowych na yt?
nie bylo pytania , mam juz :p
__________________
należy kochac rzeczywistość, a nie urojenia...

Przerzuć kartkę, zaryzykuj, bądź dziwakiem
Nie idź ścieżką, własną depcz, otwórz głowę
Zanim powiesz, zrozum, bądź
Nigdy nie burz, buduj, twórz
Smakuj, milcz, myśl i czuj
ania z wzgórza marzeń jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 14:03   #3565
gazowane lody
Zakorzenienie
 
Avatar gazowane lody
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 5 297
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać - cz. 16

Cytat:
Napisane przez ania z wzgórza marzeń Pokaż wiadomość
czy powstał jakis podobny wątek w miejsce zamkniętego dot. filmików urodowych na yt?
tak
__________________
pisze się:
wg - według
wgl - w ogóle

Udowodniłam samej sobie, że się da!
75kg-62,5
kg


Takie tam przemyślenia
gazowane lody jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 14:03   #3566
201604200942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19 651
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać - cz. 16

Cytat:
Napisane przez TheKey Pokaż wiadomość
No ale to po co jej dajesz podsumowania i inne rzeczy, które robisz w domu? Jeśli już musisz jej coś dawać, to dawaj tylko to co było na zajęciach.
Poza tym, zacznij niewyraźnie pisać, albo przy pomocy dużej ilości skrótów i symboli.
Albo pomyl się kilka razy i daj jej notatki sprzed 3 tygodni zamiast tych, o które prosiła
Albo po prostu zapomnij jej przynieść, Przepraszam Cię, ale taka jestem zalatana ostatnio, kompletnie wyleciało mi to z głowy.
Do mnie kiedyś kolega miał pretensje, ze brzyko piszę i nie ma jak ode mnie wziąć notatek.
201604200942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 14:40   #3567
linka_12
Zadomowienie
 
Avatar linka_12
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 1 873
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać - cz. 16

Cytat:
Napisane przez SamaraMorganx Pokaż wiadomość
Do mnie kiedyś kolega miał pretensje, ze brzyko piszę i nie ma jak ode mnie wziąć notatek.
Do mnie mieli pretensje, że robię tyle niezrozumiałych dla nich skrótów i w każdych notatkach powinnam zamieścić ich wytłumaczenie
linka_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 14:52   #3568
TheKey
Wtajemniczenie
 
Avatar TheKey
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 073
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać - cz. 16

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
bo wszystkie notatki mam w jednym zeszycie. ona pożycza, że niby chce skserować to, co było na zajęciach, a potem widzę ją z grubym plikiem kartek

chciałam to załatwić delikatnie, ale chyba się tak nie da rady. tak się teraz zastanawiam nad tym i dochodzę do wniosku, że nikt nie robi tylu notatek co ja i chyba dlatego ona kseruje je ode mnie. ale nie dam sobie wejść na głowę.
E, no to dziewczyno, pora zmienić system prowadzenia notatek. Tak się nie robi, po co Ci wszystkie w jednym zeszycie? Pisz sobie na osobnych kartkach, a później wkładaj je do segregatora/koszulek/teczek, etc.
I wówczas będziesz miała kontrolę nad tym, co komu pożyczasz - i nad tym czego nie pożyczasz

Cytat:
Napisane przez SamaraMorganx Pokaż wiadomość
Do mnie kiedyś kolega miał pretensje, ze brzyko piszę i nie ma jak ode mnie wziąć notatek.
__________________
The best way to a man’s heart is straight through his chest with a sharp knife.

There is never any point in telling people they are wrong or how it is. When people are ready to learn they will learn in their own way.
TheKey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 15:03   #3569
Suvia
Zakorzenienie
 
Avatar Suvia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: in Terra Mirabili
Wiadomości: 6 560
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać - cz. 16

Cytat:
Napisane przez agison Pokaż wiadomość
na ebayu są, może jakby znaleźć ofertę z przesyłką do Polski?
to wiem, wiem, ale jak słyszę ebay lub inne zamawianie z zagranicy to mam dreszcze

poza tym - sama ta szminka to są psie pieniądze i nie chciałabym płacić jej trzykrotności za przesyłkę
__________________
My whole life is about doing better tomorrow, that's a solid philosophy.

~ Hank Moody
Suvia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 15:10   #3570
agison
Zakorzenienie
 
Avatar agison
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 7 112
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać - cz. 16

Cytat:
Napisane przez Suvia Pokaż wiadomość
to wiem, wiem, ale jak słyszę ebay lub inne zamawianie z zagranicy to mam dreszcze
ja mam tak samo ale TŻ zamawia i sobie chwali
Cytat:
Napisane przez Suvia Pokaż wiadomość
poza tym - sama ta szminka to są psie pieniądze i nie chciałabym płacić jej trzykrotności za przesyłkę
też się zgadza, ale czasem człowiek wpadnie w taką obsesję na punkcie czegoś, że jest w stanie dużo zrobić/zapłacić żeby to zdobyć
innych pomysłów niestety nie mam ... mi czasem koleżanki z UK coś qpują i przywożą lub przysyłają, może jeśli masz kogoś zagramanicą to spytaj?


a ja mam pytanie z innej beczki - zabieram się do wywołania zdjęć, będzie ich pewnie z 300 nigdy tego nie robiłam, czy np. taka oferta jest ok? skorzystać czy szukać czegoś innego? może któraś z Was ma jakieś doświadczenie w tym temacie, bo ja zerowe
__________________
Silence, silence and fire
They call me, they make me desire
Everlasting desire in me ...


!!! NAKARM PIESA !!!
agison jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:36.