Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać - cz. 17. - Strona 75 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-01-02, 17:40   #2221
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać-cz. 17.

Cytat:
Napisane przez malina885 Pokaż wiadomość
dziewczyny, łuszczyła mi się skóra szyi ( tylko jedna strona) teraz widzę, że mam w tym miejscu czerwoną plamę, posmarowałam clotrimazolem, ale nic nie daje- rumień jest. Co robic?
moja znajoma była u kilku dermatologów z takim samym przypadkiem i nic, zero. nawet jej nie powiedzieli co to. mnóstwo maści, żeli kremów i nic.
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-02, 17:43   #2222
agison
Zakorzenienie
 
Avatar agison
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 7 112
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać-cz. 17.

Cytat:
Napisane przez malina885 Pokaż wiadomość
dzięki dziewczyny za odpowiedzi. Oliwką posmarowałam, bo skóra się robi taka sucha. Mam jeszcze maść hydrokortyzon - kiedyś używałam, bo zrobiło mi się coś takiego na ciele, ale teraz cholerka boję się, że zaszkodzę sobie całkiem Skąd to się bierze, mam to na jednej częsci ciała. Dobrze, że mam długie włosy to mogę to przykryć, ale okropnie się z tym czuję
wiesz co, a może Cerkogel?? w wielu przypadkach sprawdza się świetnie, a nie powinien zaszkodzić, i jest niedrogi on niby na skórę głowy, ale mój dermatolog poleca go do wszystkiego, sama też kiedyś używałam
__________________
Silence, silence and fire
They call me, they make me desire
Everlasting desire in me ...


!!! NAKARM PIESA !!!
agison jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-02, 17:47   #2223
misiadelko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 902
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać-cz. 17.

Rozmrożonego jedzenia absolutnie nie wolno ponownie mrozić i spożywać! Niestety w naszych sklepach zdarza się to nagminnie...

No air, u mnie można przyjść nawet po kilku latach, ale nie wiem jak polityka Twojego optyka, ja bym zadzwoniła i zapytała
misiadelko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-02, 18:01   #2224
malina885
Zadomowienie
 
Avatar malina885
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 128
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać-cz. 17.

Cytat:
Napisane przez agison Pokaż wiadomość
wiesz co, a może Cerkogel?? w wielu przypadkach sprawdza się świetnie, a nie powinien zaszkodzić, i jest niedrogi on niby na skórę głowy, ale mój dermatolog poleca go do wszystkiego, sama też kiedyś używałam
posmarowałam hydrocortyzonem i czekam do jutra. Jestem załamana normalnie;/ Jak nie pomoże to kupię Cerkogel

---------- Dopisano o 19:01 ---------- Poprzedni post napisano o 19:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Gofrzyca Pokaż wiadomość
moja znajoma była u kilku dermatologów z takim samym przypadkiem i nic, zero. nawet jej nie powiedzieli co to. mnóstwo maści, żeli kremów i nic.
Błagam, nie strasz mnie, bo jak to mi zostanie
malina885 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-02, 18:07   #2225
linka_12
Zadomowienie
 
Avatar linka_12
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 1 873
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać-cz. 17.

Cytat:
Napisane przez agison Pokaż wiadomość
oesu, tylko nie to!! tak się składa że parafina nie uczula i jest polecana przy problemach dermatologicznych, a oliwa bądź olej mogą wywołać katastrofalne skutki ... żadnym olejem kuchennym!!!

No tak, ale malina885 pisała, że mama jej radzi posmarowanie oliwką dla dzieci, a ja odradziłam tylko oliwkę z parafiną, nie samą parafinę. Do samej, stuprocentowej parafiny kosmetycznej (aptecznej?) nic nie mam ale to jednak nie każdy w domu ma. A do oliwek z parafiną mam bardzo dużo, bo dosyć często zawierają "ciekawe dodatki", jak na przykład rumianek, czy lawenda, co może zmianom jeszcze bardziej zaszkodzić.

Dlaczego olej może wywołać katastrofalne skutki (i pytam bez przekąsu, bo chcę się dowiedzieć - piszę to, bo wiem, że w Internecie nie zawsze widać intencję piszącego)? I nie chodzi mi tutaj o uczulenie/reakcję alergiczną, bo jest logiczne, że olej może taką wywołać, jeżeli ktoś jest na niego uczulony.

A przykład oleju kuchennego podałam z doświadczenia - sama przez lata walczyłam z AZS, kolejne maście zawierające parafinę powodowały jedynie zaostrzenie zmian (o fatalnym dermatologu, który polecił mi sterydy na twarz do regularnego stosowania nawet nie będę się rozpisywać). W końcu stwierdziłam, że jak się czymś nie posmaruję to chyba zadrapię się na śmierć, więc poleciałam do kuchni, chwyciłam olej słonecznikowy i wysmarowałam nim twarz. I to, naprawdę, było jak objawienie. Dlatego poleciłam olej kuchenny - właściwie mogłam doprecyzować, że chodzi mi o kokosowy, słonecznikowy, z pestek dyni albo lniany (z takich bardziej dostępnych), a nie rzepakowy/mieszany

Edytowane przez linka_12
Czas edycji: 2013-01-02 o 18:11
linka_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-02, 18:09   #2226
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać-cz. 17.

Zawsze możesz spróbować undofen (patrz wyżej )
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-02, 18:09   #2227
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać-cz. 17.

Cytat:
Napisane przez malina885 Pokaż wiadomość
posmarowałam hydrocortyzonem i czekam do jutra. Jestem załamana normalnie;/ Jak nie pomoże to kupię Cerkogel

---------- Dopisano o 19:01 ---------- Poprzedni post napisano o 19:00 ----------



Błagam, nie strasz mnie, bo jak to mi zostanie
nie straszę, po prostu poszukaj najlepszego dermatologa, nie tego który ma najszybszy termin.
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-02, 18:11   #2228
malina885
Zadomowienie
 
Avatar malina885
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 128
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać-cz. 17.

Cytat:
Napisane przez Gofrzyca Pokaż wiadomość
nie straszę, po prostu poszukaj najlepszego dermatologa, nie tego który ma najszybszy termin.
właśnie idę do dermatologa poleconego przez moją przyjaciółkę, jednak jak już pisałam termin wolny to dopiero czwartek za tydzień. Jutro jednak pojadę i poproszę o przyjęcie mnie jutro.
malina885 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-02, 18:27   #2229
Cyska
Zakorzenienie
 
Avatar Cyska
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: lbn/waw
Wiadomości: 10 088
GG do Cyska
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać-cz. 17.

Cytat:
Napisane przez No air Pokaż wiadomość
Mam taki problem. We wrześniu kupiłam/robilam okulary. Wybrałam plastikowe oprawy. Okulary nie były drogie, bo po prostu nie było mnie stać na więcej-zapłaciłam 250 zł. U takiego małego optyka "na mieście". Przede wszystkim jak szukałam miałam ciężki wybór, bo mam wielki łeb... Mało które oprawy mogłam wcisnąć na głowę... Przy przymierzaniu usłyszałam, że nauszniki nie będą teraz dopasowane, pan je potem nagnie odpowiednio do mojej wielkiej głowy, mam dobrać na szerokość, wygląd i takie tam... No i pięknie, znalazłam fajne, niedrogie oprawki, odbiór za 2 dni. Odebrałam, przymierzyłam, coś tam cisnęło, pan wtedy nagiął inaczej, niby ok, podziękowałam i poszłam. Po dwóch dniach czuję coś czego w okularach nienawidzę-osuwanie po nosie... Poszłam do tego optyka jeszcze raz, nagięli jeszcze raz i było dobrze... Po paru dniach znowu osuwanie i tak co chwilę... zna to ktoś? Mnie wkurza i to bardzo, bo mam dużą wadę i muszę ciągle nosić okulary...

No więc podsumowując, pytanie: Czy mam prawo do reklamacji?
Aha, raz będąc u tego optyka usłyszałam też, że to "odginanie" (chyba o to chodzi) jest zależne od ciepłoty ciala (??) i ze to przeciez plastik... i ze zawsze moge tam przyjsc zeby mi te nausznik znowu zagieli... Ale mnie to nie urzadza bo to jest mi zupełnie nie po drodze, a poza tym to chyba nie tak ma działac?
Ehh, jezeli ktos zna odpowiedz na moje pytanie to bardzo prosze o odpowiedz, bo mnie to meczy strasznie, to podsuwanie co minutę, a na nowe okulary mnie teraz niestety nie stac...
Zawsze masz prawo do reklamacji gdy sądzisz, że produkt nie odpowiada w jakiś sposób umowie.
Napisz reklamacje, że w związku z tym iż kilkakrotne próby naprawy nie przynoszą efektu żądasz wymiany towaru na nowy.
Dopiero jeśli naprawa lub wymiana jest niemożliwa można żądać zwrotu pieniedzy.
A i sprzedawca ma 14 dni na ustosunkowanie sie do reklamacji, jeśli tego nie zrobi to twoje żądanie uznaje sie za uzasadnione i powinien je spełnić. Także w ciagu tego okresu lepiej sie do niego nie odzywać :P
Tłumaczeniami sprzedawcy sie nie przejmuj, oni mają dużą wyobraźnie jeśli chodzi o wymyślanie powodów odmowy. "Od ciepłoty ciała" phi! szkoda ze ci wczesniej nie powiedzial ze to okulary dla nieboszczyków :P
__________________

Edytowane przez Cyska
Czas edycji: 2013-01-02 o 19:10
Cyska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-02, 18:28   #2230
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać-cz. 17.

na problemy skórne polecam również olejek jojoba albo arganowy (trądzik, łuszczyca, atopowe zapalenie skóry, łupież, egzema).
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-02, 18:34   #2231
Stace
Zakorzenienie
 
Avatar Stace
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 12 040
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać-cz. 17.

Cytat:
Napisane przez malina885 Pokaż wiadomość
posmarowałam hydrocortyzonem i czekam do jutra. Jestem załamana normalnie;/ Jak nie pomoże to kupię Cerkogel

---------- Dopisano o 19:01 ---------- Poprzedni post napisano o 19:00 ----------



Błagam, nie strasz mnie, bo jak to mi zostanie
Ja tak czasem mam, ale ja mam AZS. Mi pomaga Cutivate, ale to na receptę
__________________
Narysuj mi coś

Cytat:
Wszystko sprowadzasz do "bo ja": "bo ja zawsze czytam", "bo ja umiem ocenic ryzyko". A poza toba jest multum spoleczenstwa, wiec lepiej zalozyc jego glupote, niz przecenic geniusz
No tengas miedo a volar
Stace jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-02, 18:35   #2232
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać-cz. 17.

co wyjdzie na głowie po zmieszaniu ciemnej farby i mocnego oxy (np. 9/12%)? kurczaczek?
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-02, 18:36   #2233
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać-cz. 17.

Cytat:
Napisane przez misiadelko Pokaż wiadomość
Nie pomaga 2 tygodnie z głowy...
Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
A no cholernie boli. Nie mogę jeść nawet, bo ciężko mi usta otworzyć (...)
Tu w wątku ktoś mi polecił żel z protefiksu:
http://www.nokaut.pl/preparaty-na-za...sel-10-ml.html
I dopiero to mi pomogło. Świetnie działa, goi, też przeciwbólowo.
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-02, 19:01   #2234
klada
Zakorzenienie
 
Avatar klada
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 16 740
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać-cz. 17.

Mam czarne, zamszowe kozaki. Kiedyś ubrudziłam je błotem, więc zwykłe pocieranie szczoteczką nic nie dało, trochę ją zwilżyłam. Brud zszedł, za to teraz czubki butów mam prawie białe. Co zrobic?

Tak samo ostatnio kupiłam sobie torbę ze sztucznej skóry ze świadomością, że jest pobrudzona lekko długopisem (za bardzo mi się spodobała ). Czym mogę usunąc ten długopis, żeby nie uszkodzic materiału? Czy raczej nic się nie da zrobic?
__________________
Języki!
Angielski B1/B2
Francuski A1
Hiszpański A1


Włosomaniaczka


klada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-02, 19:03   #2235
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać-cz. 17.

dostałam perfumy. z sephory.niestety nie ten model co chciałam, ale mam paragon. czy istnieje opcja aby mi wymienili na inny model? opakowanie jeszcze zafoliowane.
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-02, 19:31   #2236
baby montana
Zakorzenienie
 
Avatar baby montana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 329
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać-cz. 17.

o co chodzi z tym:

Narodowy Fundusz Zdrowia uzależnia objęcie ubezpieczeniem zdrowotnym osoby, które nie były ubezpieczone:
w okresie od 3 miesięcy do roku od wniesienia opłaty dodatkowej w wysokości 737,96 zł
w okresie powyżej 1 roku do 2 lat w wysokości 1 844,91 zł
w okresie powyżej 2 lat do 5 lat w wysokości 3 689,81 zł
w okresie powyżej 5 lat do 10 lat w wysokości 5534,72 zł
w okresie powyżej 10 lat w wysokości 7379,62 zł
??

przykładowo - skończyłam studia, nie jestem nigdzie zarejestrowana bo mieszkam normalnie za granicą (ale przypuśćmy że tam nie pracuję) - krótko mówiąc, nie płacę nigdzie żadnych składek i jest to moje ryzyko. czy jeśli po 3 latach wrócę do polski, to żeby ktokolwiek mógł mnie ubezpieczyć (w sensie pracodawca) to muszę zapłacić najpierw ponad 3.5 tys zł?
__________________
'zapytaj się siebie, czy chcesz mieć "poważaną" pracę, czy być szczęśliwa'

http://www.youtube.com/watch?v=h7NEQT3tQu8 soy orgullosa de vivir en ese lugar unico, en CANARIAS <3

mi vida en cholas czyli moje życie na Wyspach Kanaryjskich - 12 dni w Kostaryce
baby montana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-02, 19:32   #2237
isetta_
Zadomowienie
 
Avatar isetta_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 336
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać-cz. 17.

Dostałam od ciotki ze Szwecji jeansy, zwykłe, klasyczne, granatowe spodnie, ale są za małe. Są z metką, cena z metki w przeliczeniu na pln to ponad 450 zł. Za ile powinnam je wystawić na allegro?
isetta_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-02, 19:35   #2238
almondfairy
seriously? no.
 
Avatar almondfairy
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 004
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać-cz. 17.

Cytat:
Napisane przez baby montana Pokaż wiadomość
o co chodzi z tym:

Narodowy Fundusz Zdrowia uzależnia objęcie ubezpieczeniem zdrowotnym osoby, które nie były ubezpieczone:
w okresie od 3 miesięcy do roku od wniesienia opłaty dodatkowej w wysokości 737,96 zł
w okresie powyżej 1 roku do 2 lat w wysokości 1 844,91 zł
w okresie powyżej 2 lat do 5 lat w wysokości 3 689,81 zł
w okresie powyżej 5 lat do 10 lat w wysokości 5534,72 zł
w okresie powyżej 10 lat w wysokości 7379,62 zł
??

przykładowo - skończyłam studia, nie jestem nigdzie zarejestrowana bo mieszkam normalnie za granicą (ale przypuśćmy że tam nie pracuję) - krótko mówiąc, nie płacę nigdzie żadnych składek i jest to moje ryzyko. czy jeśli po 3 latach wrócę do polski, to żeby ktokolwiek mógł mnie ubezpieczyć (w sensie pracodawca) to muszę zapłacić najpierw ponad 3.5 tys zł?
tak. nfz zabezpiecza się w ten sposób. przypuśćmy, że ktoś się wcale nie ubezpiecza w nfz-ecie i nagle dowiaduje się, że ciężko zachorował i potrzebuje super drogiej operacji, ubezpieczy się i później za tę super drogą operację płaci nfz a delikwent nie odprowadził żadnych składek. to mniej więcej o to chodzi
__________________

książki
ubrania
almondfairy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-02, 19:36   #2239
linka_12
Zadomowienie
 
Avatar linka_12
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 1 873
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać-cz. 17.

Cytat:
Napisane przez Stace Pokaż wiadomość
Ja tak czasem mam, ale ja mam AZS. Mi pomaga Cutivate, ale to na receptę
Jednak Cutivate to steryd - na miejscu maliny 885 wolałabym wykorzystać wszystkie mozliwe opcje zanim sięgnie po mocną artylerię
linka_12 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-02, 19:42   #2240
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać-cz. 17.

Cytat:
Napisane przez plywok Pokaż wiadomość
dostałam perfumy. z sephory.niestety nie ten model co chciałam, ale mam paragon. czy istnieje opcja aby mi wymienili na inny model? opakowanie jeszcze zafoliowane.
Niedawno, chyba w Faktach, pani z Sephory mówiła, że idą klientom na rękę i wymieniają nietrafione prezenty, rakże powinni wymienić.

baby montana, te dodatkowe opłaty są tylko w przypadku ubezpieczenia dobrowolnego. Jeżeli ubezpieczy Ciebie pracodawca to nic nie płacisz.
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-02, 19:43   #2241
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać-cz. 17.

mam problem bo kilka dni temu była u mnie kuzynka ze swoją 6 letnią córką no i jakoś się tak stało, że ona zamówiła na allegro jakąś książkę, nie wiem jak to się stało może jakieś proponowane... i czy mogę ten zakup jakoś odkręcić? czy już nie bardzo?
chwast jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-02, 19:47   #2242
ville
Zakorzenienie
 
Avatar ville
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 9 451
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać-cz. 17.

Czy mogę zajrzeć w swoją kartę pacjenta w przychodni, w której już się nie leczę, a kartę nadal mam? Czy muszę koniecznie robić kserokopię, bo nie dostanę jej do wglądu?

Jakie są mniej więcej ceny za ksero? Wiem, że każda placówka ustala dla siebie, ale w jakim przedziale te ceny oscylują?

Do przychodni zadzwonię dopiero jutro, ale być może któraś z Was będzie wiedzieć.
ville jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-02, 19:50   #2243
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać-cz. 17.

Cytat:
Napisane przez ville Pokaż wiadomość
Czy mogę zajrzeć w swoją kartę pacjenta w przychodni, w której już się nie leczę, a kartę nadal mam? Czy muszę koniecznie robić kserokopię, bo nie dostanę jej do wglądu?

Jakie są mniej więcej ceny za ksero? Wiem, że każda placówka ustala dla siebie, ale w jakim przedziale te ceny oscylują?

Do przychodni zadzwonię dopiero jutro, ale być może któraś z Was będzie wiedzieć.
Płaciłam 50 gr za stronę. Nie wiem jak jest z wglądem, możliwe, że tylko wydają ksero.
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-02, 19:54   #2244
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać-cz. 17.

chwast napisz do sprzedajacego, ze rezygnujesz z zakupu (nie udowodnisz, ze to dziecko) albo naliczy Ci 5 zl za wystawiony towar albo mozesz sie nie zgodzic i on moze wystawic negatywny komentarz i zglosic do Allegro (oni naliczaja punkty ostrzegawcze) .

Ja zrezygnowalam zakupu i mimo, ze facet powiedzial, ze zglosi do all to nic sie nie dzialo.
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-02, 19:56   #2245
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać-cz. 17.

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Pokaż wiadomość
chwast napisz do sprzedajacego, ze rezygnujesz z zakupu (nie udowodnisz, ze to dziecko) albo naliczy Ci 5 zl za wystawiony towar albo mozesz sie nie zgodzic i on moze wystawic negatywny komentarz i zglosic do Allegro (oni naliczaja punkty ostrzegawcze) .

Ja zrezygnowalam zakupu i mimo, ze facet powiedzial, ze zglosi do all to nic sie nie dzialo.
aha.... no to już chyba to po prostu kupię bo to koszt 15 zł, wolę to niż się użerać albo płacić 5zł za nic
chwast jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-02, 19:59   #2246
ville
Zakorzenienie
 
Avatar ville
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 9 451
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać-cz. 17.

Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
Płaciłam 50 gr za stronę. Nie wiem jak jest z wglądem, możliwe, że tylko wydają ksero.
Dziękuję
ville jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-02, 20:00   #2247
szprotka_
Zakorzenienie
 
Avatar szprotka_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 550
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać-cz. 17.

Cytat:
Napisane przez klada Pokaż wiadomość
Mam czarne, zamszowe kozaki. Kiedyś ubrudziłam je błotem, więc zwykłe pocieranie szczoteczką nic nie dało, trochę ją zwilżyłam. Brud zszedł, za to teraz czubki butów mam prawie białe. Co zrobic?

Tak samo ostatnio kupiłam sobie torbę ze sztucznej skóry ze świadomością, że jest pobrudzona lekko długopisem (za bardzo mi się spodobała ). Czym mogę usunąc ten długopis, żeby nie uszkodzic materiału? Czy raczej nic się nie da zrobic?
są takie spreye do zamszu, które odświeżają kolor (tylko ostrzegam, że po aplikacji tego środka, buty muszą dobrze wyschnąć, bo inaczej będą farbować).

tłustym kremem albo pastą do butów bezbarwną.
szprotka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-02, 20:19   #2248
baby montana
Zakorzenienie
 
Avatar baby montana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 329
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać-cz. 17.

Cytat:
Napisane przez almondfairy Pokaż wiadomość
tak. nfz zabezpiecza się w ten sposób. przypuśćmy, że ktoś się wcale nie ubezpiecza w nfz-ecie i nagle dowiaduje się, że ciężko zachorował i potrzebuje super drogiej operacji, ubezpieczy się i później za tę super drogą operację płaci nfz a delikwent nie odprowadził żadnych składek. to mniej więcej o to chodzi
dzięki

Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
baby montana, te dodatkowe opłaty są tylko w przypadku ubezpieczenia dobrowolnego. Jeżeli ubezpieczy Ciebie pracodawca to nic nie płacisz.
ale jeśli teraz jestem jako bezrobotna, wyrejestruje się, wyjeżdżam do narzeczonego za granicę i wrócę za pół roku i znów jako bezrobotna się zarejestruje to też muszę płacić karę?
__________________
'zapytaj się siebie, czy chcesz mieć "poważaną" pracę, czy być szczęśliwa'

http://www.youtube.com/watch?v=h7NEQT3tQu8 soy orgullosa de vivir en ese lugar unico, en CANARIAS <3

mi vida en cholas czyli moje życie na Wyspach Kanaryjskich - 12 dni w Kostaryce
baby montana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-02, 20:21   #2249
gabi1989
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraina mlekiem i miodem płynąca :)
Wiadomości: 699
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać-cz. 17.

czy według Was do stroju: sztuczne futerko oraz oficerki pasują rozpuszczone włosy?
gabi1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-02, 20:30   #2250
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać-cz. 17.

Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
Niedawno, chyba w Faktach, pani z Sephory mówiła, że idą klientom na rękę i wymieniają nietrafione prezenty, rakże powinni wymienić.

.
dziekuje.

znalazlam już podobną informacje, na wizażu oczywiście, co mnie ucieszyło
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:06.