Przymkniecie na to "oko"? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-12, 19:00   #1
Zawleka
Przyczajenie
 
Avatar Zawleka
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Urwany z Księżyca
Wiadomości: 3

Przymkniecie na to "oko"?


Hej!
Mam pewien problem.

Otóż od urodzenia nie mam oka. Ale noszę takie akrylowe cudo i ludziom ciężko się połapać początkowo, niektórzy myślą, że to prawdziwe, ale widzą, że coś jest nie tak (no w końcu się nie rusza i wygląda dosyć... powiedzmy martwie).
Jestem studiującym chłopakiem z ogromnym optymizmem i poczuciem humoru. Nigdy nie miałem problemu w kontaktach z ludźmi, koleżanki zawsze lubiły ze mną gadać czy wychodzić. Często poznawałem dziewczyny na domówkach, imprezach, festiwalach itp., oczywiście pocałunki, czasami seks.
Jednak, gdy dziewczyny łapały się, że coś nie tak z tym okiem, albo, że nie jest prawdziwe okazywało się, że "nie pasujemy do siebie", "przepraszam, nie mogę się teraz z nikim wiązać" (ha, to było fajne jak 2 tygodnie później miała nowego chłopaka) itp. Wiadomo o co chodzi.
Chciałbym związać się z kimś na stałe, a nie tylko na jeden dzień. Przeczucie, że mogę być samotny do końca życia zaczyna mnie z dnia na dzień przeżerać.

Nawet teraz dziewczyny, które widziały mnie przelotnie i ze zdjęć piszą do mnie, flirtując (myślą, ze jestem "normalny")

W związku z tym mam pytania. Co byście powiedziały na związek z takim facetem? Pomyślałem o fajnej opasce na oko coś jak Kurt Russel z "Ucieczki z Nowego Yorku". Może to postawiłoby sprawę jasno i wyglądałbym poważniej niż facet z dziwnym okiem? Co myślicie o takiej opasce? Może macie inne pomysły?

Dla osób, które maja odpowiedzi w stylu "czekaj aż znajdziesz tą jedyną" proponuję rachunek sumienia, czy same by się na coś takiego zdecydowały.

Jeśli oczy to zwierciadło duszy, to moje jest chyba trochę stłuczone
Wiem, że fajne z Was dziewczyny i na pewno mi pomożecie. Pozdrawiam!
Zawleka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-14, 14:22   #2
Hikaru
Zakorzenienie
 
Avatar Hikaru
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 106
Dot.: Przymkniecie na to "oko"?

W opasce to wyglądałbyś jak pirat, widok dość komiczny

Generalnie uważam, że jeśli jakąś pannę płoszy Twoje sztuczne oko, chociaż na początku wszystko było okej, to mało warta taka panna.
Ja osobiście nie miałabym nic przeciwko, gdyby mój facet miał sztuczne oko. W czym by to niby miało przeszkadzać, szczególnie, że sam mówisz, że pozytywny z Ciebie chłopak. Każdy ma jakiś defekt, naprawdę dość przykre jest odrzucanie kogoś ze względu na coś takiego.
__________________
Wszystko w porządku.
Przyłóż mi spluwę do głowy i rozchlap mój mózg na ścianie.
Naprawdę, mówię. Nie ma sprawy
.
Hikaru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-14, 14:30   #3
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Przymkniecie na to "oko"?

Wiesz nie obraź się, ale chyba do tej pory gustujesz w pustych laskach... no przepraszam, jakby mój tż miał sztuczne oko to raczej nie zakończyłabym znajomości bo niby dlaczego? to tylko oko, nie język....

Poza tym co to znaczy "na coś takiego" się zdecydowały... a co to takiego? nie no serio chyba nie pasuję do tych czasów, a Ty pewnie stwierdzisz, że tylko tak gadam bo nie byłam w "takiej" sytuacji... ;D
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-14, 14:32   #4
coff3ina
Zadomowienie
 
Avatar coff3ina
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: szkocka krata
Wiadomości: 1 769
Dot.: Przymkniecie na to "oko"?

Cytat:
Napisane przez Zawleka Pokaż wiadomość
Hej!
Mam pewien problem.

Otóż od urodzenia nie mam oka. Ale noszę takie akrylowe cudo i ludziom ciężko się połapać początkowo, niektórzy myślą, że to prawdziwe, ale widzą, że coś jest nie tak (no w końcu się nie rusza i wygląda dosyć... powiedzmy martwie).
Jestem studiującym chłopakiem z ogromnym optymizmem i poczuciem humoru. Nigdy nie miałem problemu w kontaktach z ludźmi, koleżanki zawsze lubiły ze mną gadać czy wychodzić. Często poznawałem dziewczyny na domówkach, imprezach, festiwalach itp., oczywiście pocałunki, czasami seks.
Jednak, gdy dziewczyny łapały się, że coś nie tak z tym okiem, albo, że nie jest prawdziwe okazywało się, że "nie pasujemy do siebie", "przepraszam, nie mogę się teraz z nikim wiązać" (ha, to było fajne jak 2 tygodnie później miała nowego chłopaka) itp. Wiadomo o co chodzi.
Chciałbym związać się z kimś na stałe, a nie tylko na jeden dzień. Przeczucie, że mogę być samotny do końca życia zaczyna mnie z dnia na dzień przeżerać.

Nawet teraz dziewczyny, które widziały mnie przelotnie i ze zdjęć piszą do mnie, flirtując (myślą, ze jestem "normalny")

W związku z tym mam pytania. Co byście powiedziały na związek z takim facetem? Pomyślałem o fajnej opasce na oko coś jak Kurt Russel z "Ucieczki z Nowego Yorku". Może to postawiłoby sprawę jasno i wyglądałbym poważniej niż facet z dziwnym okiem? Co myślicie o takiej opasce? Może macie inne pomysły?

Dla osób, które maja odpowiedzi w stylu "czekaj aż znajdziesz tą jedyną" proponuję rachunek sumienia, czy same by się na coś takiego zdecydowały.

Jeśli oczy to zwierciadło duszy, to moje jest chyba trochę stłuczone
Wiem, że fajne z Was dziewczyny i na pewno mi pomożecie. Pozdrawiam!
Cześć

Po szybkim rachunku sumienia stwierdzam, że sztuczne oko by mi nie przeszkadzało teraz ale jak byłam nastolatką to rzeczywiście mogłoby być różnie. Dlatego jeśli masz naście lat albo odrobine więcej to ja bym się nie przejmowała, robiła swoje i czekała aż znajdzie się panna trochę mądrzejsza od reszty. Bo mit o księciu z bajki trzyma dość długo i czasami kop od życia lub kilku księciuniów weryfikuje pewne założenia.

Moim zdaniem opaska na oku jeśli nie jest potrzebna to krzyk o uwagę i nic więcej.

Facet z mojej rodziny miał sztuczne oko przed tym jak poznał swoją żonę. Szalał na motorze i miał wypadek. Było to jakieś 50 lat temu więc jego oko wcale ładne nie było ot zwykła szklana kulka przypominająca oko. Dlatego wątpię, żeby brak oka był wielkim problemem jeśli chodzi o znalezienie kogoś.

Przypomniało mi się jak mnie chciał zaintrygować swoim sztucznym okiem jak miałam 8-9 lat w wakacje i je wyciągał dając mi się 'pobawić'. Ale wtedy to już było po innym doświadczeniu z okiem świni więc jakoś mnie to nie obrzydziło anie nie wzbudziło większego zainteresowania.
__________________
To nie tak że nie mam czasu, ale wiesz po prostu nie chce mi się handryczyć na forum.


https://www.facebook.com/thefeelgoodplace1

Edytowane przez coff3ina
Czas edycji: 2013-01-14 o 14:34
coff3ina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-14, 14:37   #5
malma22
Raczkowanie
 
Avatar malma22
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 294
Dot.: Przymkniecie na to "oko"?

Ja chyba bym po kilku takich akcjach prosto z mostu informowała jaka jestem, oszczędzając sobie żenujących sytuacji..


Znajoma w dzieciństwie straciła dłoń, w zeszłym roku mając 24lata wyszła szczęśliwie za mąż
Nie wszyscy są tacy puści jak tamte dziewczyny jeśli faktycznie Twoje oko było dla nich przeszkodą.
__________________

Edytowane przez malma22
Czas edycji: 2013-01-14 o 15:09
malma22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-14, 14:57   #6
passion80
Zakorzenienie
 
Avatar passion80
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 15 643
Dot.: Przymkniecie na to "oko"?

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Wiesz nie obraź się, ale chyba do tej pory gustujesz w pustych laskach... no przepraszam, jakby mój tż miał sztuczne oko to raczej nie zakończyłabym znajomości bo niby dlaczego? to tylko oko, nie język....
bez skojarzeń

co do tematu wątku, mi by w ogóle nei przeszkadzało
to jest na tyle mała wada, niepełnosprawność(?) że nawet bym się nie zastanawiała.
__________________
28.05.2011
29.08.2013
passion80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-14, 14:58   #7
Sophie86
Zadomowienie
 
Avatar Sophie86
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 437
Dot.: Przymkniecie na to "oko"?

Jesteś jak najbardziej normalny - to po pierwsze

A po drugie - tak, zdecydowałabym się na związek z takim mężczyzną. Ok, ta wada w największym stopniu dotyka Ciebie (mniejsze pole widzenia), ale możesz normalnie funkcjonować. To nie jest znaczna niepełnosprawność typu porażenie kończyn, czy coś co sprawia, że jego twarz/ciało jest oszpecone. Niestety trafiałeś na dziewczyny niedorosłe do związku - lepiej jednak, żeby wiedzieć z kim ma się do czynienia na samym początku niż dowiedzieć się po paru latach.

Trzymam kciuki, żebyś trafił na kogoś równie pozytywnego
__________________

Once I wanted to be the greatest

Sophie86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-14, 15:12   #8
Lemmy is God
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 854
Dot.: Przymkniecie na to "oko"?

Cytat:
Napisane przez Sophie86 Pokaż wiadomość
Jesteś jak najbardziej normalny - to po pierwsze

A po drugie - tak, zdecydowałabym się na związek z takim mężczyzną. Ok, ta wada w największym stopniu dotyka Ciebie (mniejsze pole widzenia), ale możesz normalnie funkcjonować. To nie jest znaczna niepełnosprawność typu porażenie kończyn, czy coś co sprawia, że jego twarz/ciało jest oszpecone. Niestety trafiałeś na dziewczyny niedorosłe do związku - lepiej jednak, żeby wiedzieć z kim ma się do czynienia na samym początku niż dowiedzieć się po paru latach.

Trzymam kciuki, żebyś trafił na kogoś równie pozytywnego

Z pogrubionym nie mogę się zgodzić. Zwyczajnie dla tych dziewczyn brak oka był rzeczą nie do przeskoczenia.


Dla mnie nie byłoby to nic dziwnego bo podobają mi się niepełnosprawności szklane oko/opaska wyglądałyby IMHO fajnie.
Lemmy is God jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-14, 15:13   #9
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Przymkniecie na to "oko"?

Cytat:
Napisane przez Zawleka Pokaż wiadomość
Hej!
Mam pewien problem.

Otóż od urodzenia nie mam oka. Ale noszę takie akrylowe cudo i ludziom ciężko się połapać początkowo, niektórzy myślą, że to prawdziwe, ale widzą, że coś jest nie tak (no w końcu się nie rusza i wygląda dosyć... powiedzmy martwie).
Jestem studiującym chłopakiem z ogromnym optymizmem i poczuciem humoru. Nigdy nie miałem problemu w kontaktach z ludźmi, koleżanki zawsze lubiły ze mną gadać czy wychodzić. Często poznawałem dziewczyny na domówkach, imprezach, festiwalach itp., oczywiście pocałunki, czasami seks.
Jednak, gdy dziewczyny łapały się, że coś nie tak z tym okiem, albo, że nie jest prawdziwe okazywało się, że "nie pasujemy do siebie", "przepraszam, nie mogę się teraz z nikim wiązać" (ha, to było fajne jak 2 tygodnie później miała nowego chłopaka) itp. Wiadomo o co chodzi.
Chciałbym związać się z kimś na stałe, a nie tylko na jeden dzień. Przeczucie, że mogę być samotny do końca życia zaczyna mnie z dnia na dzień przeżerać.

Nawet teraz dziewczyny, które widziały mnie przelotnie i ze zdjęć piszą do mnie, flirtując (myślą, ze jestem "normalny")

W związku z tym mam pytania. Co byście powiedziały na związek z takim facetem? Pomyślałem o fajnej opasce na oko coś jak Kurt Russel z "Ucieczki z Nowego Yorku". Może to postawiłoby sprawę jasno i wyglądałbym poważniej niż facet z dziwnym okiem? Co myślicie o takiej opasce? Może macie inne pomysły?

Dla osób, które maja odpowiedzi w stylu "czekaj aż znajdziesz tą jedyną" proponuję rachunek sumienia, czy same by się na coś takiego zdecydowały.

Jeśli oczy to zwierciadło duszy, to moje jest chyba trochę stłuczone
Wiem, że fajne z Was dziewczyny i na pewno mi pomożecie. Pozdrawiam!
Rachunek zrobiłam i z czystym sumieniem mogę odpowiedzieć, że nie byłoby to dla mnie najmniejszym problemem A zakładam, że jakims fenomenem nie jestem, więc inne mojego pokroju na pewno też istnieją. Szukaj dalej, może zmień target - coś bardziej ambitnego, a nie laski, które mają tygodniowych chłopaczków

A opaskę odpuść, bez sensu jest robienie z siebie na siłę dziwoląga [i nie mówię tu o braku oka, tylko bycie facetem w pirackiej opasce, którą zapewne 99% nieznajomych będzie interpretowało jaki dziwny kostium a nie objaw braku gałki ocznej ]
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-14, 15:26   #10
Damayanti
DAMAYANTI TROLLING INC.
 
Avatar Damayanti
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 3 397
Dot.: Przymkniecie na to "oko"?

ja nie musialam robic zadnego rachunku, zeby wiedziec, ze mi by to absolutnie nie przeszkadzalo.

opaske odpuśc.
Damayanti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-14, 15:28   #11
Sophie86
Zadomowienie
 
Avatar Sophie86
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 437
Dot.: Przymkniecie na to "oko"?

Cytat:
Napisane przez Lemmy is God Pokaż wiadomość
Z pogrubionym nie mogę się zgodzić. Zwyczajnie dla tych dziewczyn brak oka był rzeczą nie do przeskoczenia.
Zdaję sobie sprawę, że pewnie mogą się związać z kimś, kto nie ma poważnych problemów zdrowotnych, defektów i innych i mogą być szczęśliwe. Bardziej chodziło mi o to, że nie dorosły do takiego związku, gdzie jedna ze stron zmaga się z takim problemem jak autor wątku.
__________________

Once I wanted to be the greatest

Sophie86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-14, 15:33   #12
Ivi 1988
Zakorzenienie
 
Avatar Ivi 1988
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: domek dla lalek
Wiadomości: 5 393
Dot.: Przymkniecie na to "oko"?

Cytat:
Napisane przez Zawleka Pokaż wiadomość
Dla osób, które maja odpowiedzi w stylu "czekaj aż znajdziesz tą jedyną" proponuję rachunek sumienia, czy same by się na coś takiego zdecydowały.

To wszystko zalezy od tego, jak bardzo cie ktos lubi (mu sie podobasz).

Przeciez sam dobrze wiesz,ze chlopaki bez szklanych oczu rowniez dostaja kosza, juz ie robmy nie wiadomo jakiego dramatu..

Skoro masz powodzenie u dziewczyn, to i tak dobrze. Pisza tu faceci, ktorzy w ogole go nie maja a maja 2 pary "normlanych oczu"

Jeszcze chcialam napisac,ze znam chlopaka, ktory ma drewniana noge, co raczej widac zawsze a mial wiele dziewczyn.. Wiec..
__________________
Maybe you don't need whole world to love you, you know
Maybe you just need one person


Cytat:
Napisane przez Lisbeth Pokaż wiadomość
Nie ma żadnej "roli kobiety". Jest tylko to, w co sama się pakujesz.
Skoro umie, to niech robi sam.
Ivi 1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-14, 16:06   #13
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Przymkniecie na to "oko"?

Cytat:
Napisane przez Zawleka Pokaż wiadomość
Hej!
Mam pewien problem.

Otóż od urodzenia nie mam oka. Ale noszę takie akrylowe cudo i ludziom ciężko się połapać początkowo, niektórzy myślą, że to prawdziwe, ale widzą, że coś jest nie tak (no w końcu się nie rusza i wygląda dosyć... powiedzmy martwie).
Jestem studiującym chłopakiem z ogromnym optymizmem i poczuciem humoru. Nigdy nie miałem problemu w kontaktach z ludźmi, koleżanki zawsze lubiły ze mną gadać czy wychodzić. Często poznawałem dziewczyny na domówkach, imprezach, festiwalach itp., oczywiście pocałunki, czasami seks.
Jednak, gdy dziewczyny łapały się, że coś nie tak z tym okiem, albo, że nie jest prawdziwe okazywało się, że "nie pasujemy do siebie", "przepraszam, nie mogę się teraz z nikim wiązać" (ha, to było fajne jak 2 tygodnie później miała nowego chłopaka) itp. Wiadomo o co chodzi.
Chciałbym związać się z kimś na stałe, a nie tylko na jeden dzień. Przeczucie, że mogę być samotny do końca życia zaczyna mnie z dnia na dzień przeżerać.

Nawet teraz dziewczyny, które widziały mnie przelotnie i ze zdjęć piszą do mnie, flirtując (myślą, ze jestem "normalny")

W związku z tym mam pytania. Co byście powiedziały na związek z takim facetem? Pomyślałem o fajnej opasce na oko coś jak Kurt Russel z "Ucieczki z Nowego Yorku". Może to postawiłoby sprawę jasno i wyglądałbym poważniej niż facet z dziwnym okiem? Co myślicie o takiej opasce? Może macie inne pomysły?

Dla osób, które maja odpowiedzi w stylu "czekaj aż znajdziesz tą jedyną" proponuję rachunek sumienia, czy same by się na coś takiego zdecydowały.

Jeśli oczy to zwierciadło duszy, to moje jest chyba trochę stłuczone
Wiem, że fajne z Was dziewczyny i na pewno mi pomożecie. Pozdrawiam!
tak jak poprzedniczki twierdzę,że sztuczne oko nie przeszkadzałoby mi teraz,jednak nie wiem jakby to wyglądało mając 17/18 lat.
uważam jednak,że z opaską wyglądałbyś śmiesznie,a te kobiety,którym przeszkadza twoja drobna ułomność nie są ciebie godne.przyjmij ,że to taka naturalna selekcja wartościowych kobiet.
nie każdy ma taką możliwość jak ty
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-14, 16:12   #14
Ivi 1988
Zakorzenienie
 
Avatar Ivi 1988
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: domek dla lalek
Wiadomości: 5 393
Dot.: Przymkniecie na to "oko"?

Ja mowie,ze on przynajmniej ma to powodzenia, jak sam pisze.

Sa faceci, kt np z powodu niskiego wzrostu lub nadwagi sa skresleni i nawet na te autora flirty czy "czasem seks" szans nie maja

Skoro autor spotyka az tyle dziewczyn, to na pewno spotka niedlugo ta wartosciowa..
__________________
Maybe you don't need whole world to love you, you know
Maybe you just need one person


Cytat:
Napisane przez Lisbeth Pokaż wiadomość
Nie ma żadnej "roli kobiety". Jest tylko to, w co sama się pakujesz.
Skoro umie, to niech robi sam.
Ivi 1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-14, 16:17   #15
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Przymkniecie na to "oko"?

A ja Cię, autorze wątku, poproszę abyś również zrobił "rachunek sumienia" i zastanowił się jakie panie wybierasz i w oparciu o co, skoro każda jedna płoszy się na wieść o sztucznym oku. Czy aby sam nie patrzysz głównie na wygląd i nie wybierasz "pustych lal" jak ktoś tu już zauważył.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-14, 16:19   #16
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Przymkniecie na to "oko"?

Autorze, zdecydowanie zmień target. Na imprezie można co prawda spotkać miłość swojego życia, ale znacznie łatwiej jest znaleźć kogoś na jeden raz Nie rozpoczynaj znajomości od seksu albo całowania gdzieś na kanapie w stanie niezbyt trzeźwym, to już będziesz krok dalej w poszukiwaniu sensownej dziewczyny.

Mnie by brak oka nie przeszkadzał zupełnie. Skoro nosisz sztuczne, to przykrych widoków nie ma, funkcjonujesz normalnie więc nie ma ograniczeń w spędzaniu czasu... Nie widzę problemu.
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-14, 16:20   #17
ARAKSJEL
Hrodebert
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 4 441
Dot.: Przymkniecie na to "oko"?

Pewnie jak by chłopak napisał że nie ma ręki ,nogi i jądra oraz połowy mózgu ,odpowiedzi były by takie same .....
ARAKSJEL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-14, 16:21   #18
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Przymkniecie na to "oko"?

Cytat:
Napisane przez ARAKSJEL Pokaż wiadomość
Pewnie jak by chłopak napisał że nie ma ręki ,nogi i jądra oraz połowy mózgu ,odpowiedzi były by takie same .....
Być może.
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-14, 16:22   #19
Hikaru
Zakorzenienie
 
Avatar Hikaru
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 106
Dot.: Przymkniecie na to "oko"?

Cytat:
Napisane przez ARAKSJEL Pokaż wiadomość
Pewnie jak by chłopak napisał że nie ma ręki ,nogi i jądra oraz połowy mózgu ,odpowiedzi były by takie same .....
No u mnie akurat nie. Jednak brak oka, a nie wiem, ręki to dla mnie różnica.
__________________
Wszystko w porządku.
Przyłóż mi spluwę do głowy i rozchlap mój mózg na ścianie.
Naprawdę, mówię. Nie ma sprawy
.
Hikaru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-14, 16:23   #20
natash88
Wtajemniczenie
 
Avatar natash88
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 128
Dot.: Przymkniecie na to "oko"?

Cytat:
Napisane przez Ivi 1988 Pokaż wiadomość
To wszystko zalezy od tego, jak bardzo cie ktos lubi (mu sie podobasz).

Przeciez sam dobrze wiesz,ze chlopaki bez szklanych oczu rowniez dostaja kosza, juz ie robmy nie wiadomo jakiego dramatu..

Skoro masz powodzenie u dziewczyn, to i tak dobrze. Pisza tu faceci, ktorzy w ogole go nie maja a maja 2 pary "normlanych oczu"

Jeszcze chcialam napisac,ze znam chlopaka, ktory ma drewniana noge, co raczej widac zawsze a mial wiele dziewczyn.. Wiec..
Jak mają dwie pary normalnych oczu, to się nie dziwię, że nikt na nich nie leci - to musi wyglądać naprawdę przerażająco...

Autorze - chyba pustaki wybierasz, srsly. Ale przynajmniej 'czasem na seks' się zgadzają

ARAKSJEL - co do połowy mózgu - to jak widać wiele kobiet nawet na to leci (wystarczy co drugi wątek przeczytać). Jedną nogę czy jądro u fajnego faceta jakoś już nie tak łatwo im zaakceptować
__________________
zakochana w sobie od urodzenia


Edytowane przez natash88
Czas edycji: 2013-01-14 o 16:25
natash88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-14, 16:28   #21
ARAKSJEL
Hrodebert
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 4 441
Dot.: Przymkniecie na to "oko"?

Ha ha to fakt

Edytowane przez ARAKSJEL
Czas edycji: 2013-01-14 o 16:30
ARAKSJEL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-14, 17:09   #22
maszToCoChcesz
Zakorzenienie
 
Avatar maszToCoChcesz
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 4 220
Dot.: Przymkniecie na to "oko"?

nieee, żadna opaska absolutnie. Tylko zwrócisz na siebie uwagę niepotrzebnie. Myślę, że jak fajna, mądra dziewczyna to nie będzie jej to przeszkadzało
__________________
it's a fool's game
maszToCoChcesz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-14, 17:51   #23
passion80
Zakorzenienie
 
Avatar passion80
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 15 643
Dot.: Przymkniecie na to "oko"?

Cytat:
Napisane przez ARAKSJEL Pokaż wiadomość
Pewnie jak by chłopak napisał że nie ma ręki ,nogi i jądra oraz połowy mózgu ,odpowiedzi były by takie same .....
szczerze mówiąc wtedy już bym się zastanawiała
zastanawiała, nie od razu, że skreślam
oczywiście co innego jakby mojemu chłopu, tfu tfu, coś by się teraz stało
__________________
28.05.2011
29.08.2013
passion80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-14, 18:01   #24
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Przymkniecie na to "oko"?

Cytat:
Napisane przez ARAKSJEL Pokaż wiadomość
Pewnie jak by chłopak napisał że nie ma ręki ,nogi i jądra oraz połowy mózgu ,odpowiedzi były by takie same .....
wielu facetów ma "połowę mózgu" .czytając wątki na wizażu stwierdzam,ze łatwiej jest zaakceptować tą ułomność,znacznie gorzej jest z brakami zew
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-14, 18:03   #25
gabi1989
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraina mlekiem i miodem płynąca :)
Wiadomości: 699
Dot.: Przymkniecie na to "oko"?

znam dwa przypadki, gdy mężczyzna nie ma oka a od wielu lat jest w związku małżeńskim (co więcej w jednym z przypadków to teściowie nie akceptowali przyszłego zięcia, narzeczona zaś za nim szalała), także głowa do góry
gabi1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-14, 18:10   #26
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Przymkniecie na to "oko"?

Treść usunięta

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2013-01-15 o 12:57
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-14, 18:16   #27
Szeloba
Przyczajenie
 
Avatar Szeloba
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 11
Dot.: Przymkniecie na to "oko"?

Haha, ja bym była raczej zafascynowana. Spytałabym, czy możesz je wyjmować i kazała zademonstrować.
Szeloba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-14, 18:27   #28
maryanna3
Zakorzenienie
 
Avatar maryanna3
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 911
Dot.: Przymkniecie na to "oko"?

Kiedyś miałam kolegę ze sztucznym okiem. Wtedy był z dziewczyną 2 lata, dziś już się nie spotykamy ale wydaje mi (z fb) że wciąż z nią jest to już mijają jakieś 4 lata. Gdy tak pomyślę o różnych wadach, niepełnosprawnościach to potrafię wymienić parę które wiem, że mogłyby mi przeszkadzać. Np. nie wiem jakbym się zachowała gdybym poznała faceta od pasa w dół niepełnosprawnego i bez czucia. Albo głuchego, albo z całą twarzą w bliznach. Przyznaję to od razu że wątpię w to że mogłabym się z nimi związać. ALe jak myślę o jednym oku to nie myślę absolutnie nic więcej. Zabawne bo nigdy o tym nie pomyslałam, dopiero jak przeczytałam wątek i zdałam sobie sprawę że w niczym by mi to nie przeszkadzało.

Myślę że trafiasz na dziewczyny które chcą zabawy nie związku, w tym problem a nie w sztucznym oku.
maryanna3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-14, 18:59   #29
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Przymkniecie na to "oko"?

Cytat:
Napisane przez maryanna3 Pokaż wiadomość
Kiedyś miałam kolegę ze sztucznym okiem. Wtedy był z dziewczyną 2 lata, dziś już się nie spotykamy ale wydaje mi (z fb) że wciąż z nią jest to już mijają jakieś 4 lata. Gdy tak pomyślę o różnych wadach, niepełnosprawnościach to potrafię wymienić parę które wiem, że mogłyby mi przeszkadzać. Np. nie wiem jakbym się zachowała gdybym poznała faceta od pasa w dół niepełnosprawnego i bez czucia. Albo głuchego, albo z całą twarzą w bliznach. Przyznaję to od razu że wątpię w to że mogłabym się z nimi związać. ALe jak myślę o jednym oku to nie myślę absolutnie nic więcej. Zabawne bo nigdy o tym nie pomyslałam, dopiero jak przeczytałam wątek i zdałam sobie sprawę że w niczym by mi to nie przeszkadzało.

Myślę że trafiasz na dziewczyny które chcą zabawy nie związku, w tym problem a nie w sztucznym oku.
Zgadzam się w 100%.
Ogólnie, zauwazyłam taką tendencję, że ludzie lubią zwalać swoje niepowodzenia na przedmioty swoich kompleksów - wtedy łatwiej się żyje Czytałam kiedys post chłopaka, który żalił się na niepowodzenia miłosne, spowodowane brzydkim wyglądem. Wstawił zdjęcia - chłopak atrakcyjny, ale widocznie łatwiej było uznać, że złe kobiety zostawiają go przez wygląd, niż że pieprzy związki/szuka w niewłaściwych dziewczynach.

co do wymienionych przez Ciebie ułomności to ja na przykład miałabym problem z mężczyzną - impotentem, ale blizny na twarzy, nawet rozległe by mnie nie obeszły Głuchota też, nad ślepotą musiałabym sie zastanowić, ale raczej to już byłby problem.
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!

Edytowane przez _ema_
Czas edycji: 2013-01-14 o 19:01
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-14, 19:23   #30
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Przymkniecie na to "oko"?

Cytat:
Napisane przez ARAKSJEL Pokaż wiadomość
Pewnie jak by chłopak napisał że nie ma ręki ,nogi i jądra oraz połowy mózgu ,odpowiedzi były by takie same .....
Głupie pier...lenie. Dla kogoś to może być przeszkodą, dla kogoś - nie. No może pomijam połowę mózgu to by jednak chyba miało wpływ na intelekt, a na bycie z osobą niepełnosprawną intelektualnie nie zdecydowałabym się. Jestem z facetem niedosłyszącym dość mocno - mimo aparatu. To najlepszy mężczyzna, jakiego znam.
Moja koleżanka jest z facetem po dziecięcym porażeniu - on mocno kuleje i specyficznie się porusza. Sztuczne oko może być przeszkodą dla idiotki, która patrzy tylko na wygląd, bo"co ludzie powiedzą". Normalne kobiety patrzą na to, jakim ktoś jest mężczyzną. Jednak.
Tyle, że im niższy wiek, tym łatwiej o idiotki, niestety.
Autorze, będzie dobrze. Zobaczysz. Twoje oko może i zraża idiotki, ale w końcu trafisz na tę normalną. Oczywiście, jeśli ty jesteś normalny i twoje niepowodzenia wynikały z twojego mankamentu. Bo może wcale nie z niego? Tylko tak sobie wmawiasz, bo to najprostsze?
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:47.