Dobre okulary słoneczne z filtrem UV- który sklep sieciówkowy polecacie??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-06, 19:24   #1
kamtumi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: południowy wschód Polski
Wiadomości: 424

Dobre okulary słoneczne z filtrem UV- który sklep sieciówkowy polecacie???


Jak kupować okulary przeciwsloneczne, aby rzeczywiscie chronic oczy?

Jaki sklep sieciowkowy polecacie? Za jaka cene mozna kupic w miare ok okulary z filtrami ( nie znam sie na tym dokladnie, ale z tego co kojarze to sa jakies filtry UV?)?

Na co powinnismy zwracac uwage kupujac okulary przecisloneczne? Czy ktos moze napisać pare podsstawowych informacji?
kamtumi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-06, 19:41   #2
hanusia505
Zakorzenienie
 
Avatar hanusia505
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 015
Dot.: Dobre okulary słoneczne z filtrem UV- który sklep sieciówkowy polecacie???

Z sieciowkowych to kiedys czytalam, ze w H&M sa z dobrymi filtrami ale czy tak jest na prawde do nie wiem. Ja kupilam minionego lata okulary u "osiedlowego" optyka firmy Avanglion i zaplacilam chyba 120zl.
__________________
Napełnij pustą miskę!klik

Kosmetyki i inne produkty nietestowane na zwierzętach!
klik
hanusia505 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-06, 19:43   #3
Angel_00
Zakorzenienie
 
Avatar Angel_00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 272
Dot.: Dobre okulary słoneczne z filtrem UV- który sklep sieciówkowy polecacie???

najlepsze okulary przeciw słoneczne kupisz u optyka a nie w sieciówkach :/
__________________




Angel_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-06, 20:00   #4
kamtumi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: południowy wschód Polski
Wiadomości: 424
Dot.: Dobre okulary słoneczne z filtrem UV- który sklep sieciówkowy polecacie???

Cytat:
Napisane przez Angel_00 Pokaż wiadomość
najlepsze okulary przeciw słoneczne kupisz u optyka a nie w sieciówkach :/
ja znow czytalamze te u optyka tak naprawde kosztuja niewiele wiecej niz sieciowkowe tylko optyk daje cene 200 zl a w rzeczywistosci sam je kupil za 60 zl..
kamtumi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-06, 20:06   #5
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 676
Dot.: Dobre okulary słoneczne z filtrem UV- który sklep sieciówkowy polecacie???

To chyba zależy od optyka, co prawda u mojego kupuje cała rodzina, mamy zniżki i nie odpuszczą sobie takich klientów ale zawsze super doradzają i nie wciskają drożyzny na siłę, jak mówię że ma być do jakiejś kwoty to coś znajdą. Więc polecam pochodzić po salonach optycznych, takie okulary będą naprawdę porządne (tylko na piasek na plaży sobie ich nie rzucisz, ani luzem do torebki, przynajmniej mnie by było szkoda) i z gwarancją
Zwracaj uwagę na to, żeby konstrukcja okularów była solidna, osobiście cienkim drucikom mówię nie wiele razy zdarzyło mi się zrzucić albo nadepnąć własne okulary i tylko raz żyłka w nich pękła a tak... nic
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-06, 20:21   #6
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Dobre okulary słoneczne z filtrem UV- który sklep sieciówkowy polecacie???

Cytat:
Napisane przez kamtumi Pokaż wiadomość
ja znow czytalamze te u optyka tak naprawde kosztuja niewiele wiecej niz sieciowkowe tylko optyk daje cene 200 zl a w rzeczywistosci sam je kupil za 60 zl..
No to pomyśl ile kosztuja te z sieciówki skoro mozna je kupic za 19,90 to u chinczyka kosztują 3 zł ?

Kupuje okulary u optyka ale też mam do tego dystans bo niby jak sprawdzic filtr ?
a naklejki "UV400" maja tez okulary z kraty bo takie są przepisy, wiec chinczyk naklejki klei i sprzedaje dalej.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-06, 20:30   #7
arenika
Zadomowienie
 
Avatar arenika
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 476
Dot.: Dobre okulary słoneczne z filtrem UV- który sklep sieciówkowy polecacie???

Ja polecam poszukać w sklepach sportowych też, sama mam takie i są świetne, no ale to nie wszystkie fasony jednak będą dostępne
__________________
,,Człowiek nie może żyć, nie wiedząc, po co żyje''
arenika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-06, 20:31   #8
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Dobre okulary słoneczne z filtrem UV- który sklep sieciówkowy polecacie???

Jak ma byc sieciówka to vision express lub piekne oczy.
Jak masz nosic okulary których najlepszą cechą była cena to odpuśc sobie i zainwestuj w czapke z daszkiem, bedzie bezpieczniej dla oczu.
dacn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-06, 21:17   #9
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Dobre okulary słoneczne z filtrem UV- który sklep sieciówkowy polecacie???

Swoje okulary kupiłam parę lat temu w paris optique. Oprócz filtrów UV mają filtr polaryzacyjny. Teraz poza sezonem wybór okularów przeciwsłonecznych jest mały, ale łatwiej trafić na okazje cenowe. Tuż po sezonie też można kupić dobre okulary u optyka za kilkadziesiąt zł. Swoje kupowałam przed wakacjami za ok. 100 zł, więc cena przyzwoita jeszcze.
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-06, 22:10   #10
lucciola
Zakorzenienie
 
Avatar lucciola
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 208
Dot.: Dobre okulary słoneczne z filtrem UV- który sklep sieciówkowy polecacie???

Nigdy nie kupiłabym okularów przeciwsłonecznych w sieciówce. Idź do optyka. Ja jestem fanką firmy Ray Ban. Ich okulary trochę kosztują ale są naprawdę dobrej jakości i na lata, więc trzeba wybierać coś klasycznego .
Co do rzeczy istotnych dla mnie przy wyborze okularów: szkło musi być w jednym kolorze (nie cieniowane) i najlepiej brązowe lub zielone. Do tego przydatny jest antyrefleks. Pamiętaj też by szkła w okularach nie były zbyt małe. Muszą dobrze chronić oczy przed dostępem promieni słonecznych.

Edytowane przez lucciola
Czas edycji: 2013-02-06 o 22:18
lucciola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-06, 22:47   #11
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Dobre okulary słoneczne z filtrem UV- który sklep sieciówkowy polecacie???

Dziewczyna pyta o sieciówki, a niemal wszyscy jak jeden mąż polecają optyka Zapewne także nie dysponuje kasą na Ray Ban skoro one kosztują z tego, co się orientuję powyżej 5 stów. Ja rozumiem, że najpewniej i najbezpieczniej kupić je u optyka ale domyślam się, że autorka nie ma na nie kasy..Może jednak któraś z sieciówek ma te filtry całkiem przyzwoite i ktoś wie coś na ten temat
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-06, 23:06   #12
lucciola
Zakorzenienie
 
Avatar lucciola
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 208
Dot.: Dobre okulary słoneczne z filtrem UV- który sklep sieciówkowy polecacie???

Uważam, że na okularach przeciwsłonecznych nie ma co oszczędzać. Nie muszą być tej firmy, o której pisałam ale zdecydowanie okularów trzeba szukać u optyka a nie w sieciówkach, w których są one traktowane jak część garderoby, coś co ma pasować go ogólnego image'u a nie służyć jako (nieszpecąca) ochrona dla oczu.
Zawsze można przecież zebrać trochę kasy i kupić coś lepszego z porządnym filtrem.
lucciola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-06, 23:13   #13
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Dobre okulary słoneczne z filtrem UV- który sklep sieciówkowy polecacie???

Rozumiem ale domyślam się, że autorka nie ma z czego odłożyć skoro pyta o te sieciówki.
Z drugiej strony to okularów słonecznych za kilka stów sama nie kupiłabym bo strasznie je niszczę..zakłada się je, zdejmuje, kładzie w różne miejsca, zakłada na włosy jako opaskę..no chyba, że chucha się na nie i dmucha..ale wtedy stres, że jeszcze im się coś stanie Ja także wolałabym tańszą alternatywę bo zazwyczaj służą mi max jeden sezon..

Edytowane przez laisla
Czas edycji: 2013-02-06 o 23:15
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-06, 23:25   #14
gabi1989
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraina mlekiem i miodem płynąca :)
Wiadomości: 699
Dot.: Dobre okulary słoneczne z filtrem UV- który sklep sieciówkowy polecacie???

Cytat:
Napisane przez lucciola;39088550[B
]Uważam, że na okularach przeciwsłonecznych nie ma co oszczędzać.[/B] Nie muszą być tej firmy, o której pisałam ale zdecydowanie okularów trzeba szukać u optyka a nie w sieciówkach, w których są one traktowane jak część garderoby, coś co ma pasować go ogólnego image'u a nie służyć jako (nieszpecąca) ochrona dla oczu.
Zawsze można przecież zebrać trochę kasy i kupić coś lepszego z porządnym filtrem.

no cóż, nie każdy ma z czego zaoszczędzić...
gabi1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-06, 23:43   #15
hanusia505
Zakorzenienie
 
Avatar hanusia505
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 015
Dot.: Dobre okulary słoneczne z filtrem UV- który sklep sieciówkowy polecacie???

W sklepach sportowych mozna podobno kupic okulary za niewiele wiecej niz w sieciowce wiec nie jest to ogromny wydatek o ile kupuje sie okulary ktore maja sluzyc czlowiekowi kilka laty A i u optyka nie jest to wydatek gigantyczny, nie trzeba kupowac przeciez RayBanow czy jakis Gucci.
__________________
Napełnij pustą miskę!klik

Kosmetyki i inne produkty nietestowane na zwierzętach!
klik
hanusia505 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 09:23   #16
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Dobre okulary słoneczne z filtrem UV- który sklep sieciówkowy polecacie???

optyk-sieciowka fielman. wydaje mi się, że w granicach 100 kupisz.

ale nie wiem do jakiej ceny chciałaś kupić.
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 09:46   #17
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Dobre okulary słoneczne z filtrem UV- który sklep sieciówkowy polecacie???

Kiedyś pewna wizazanka pisała, że kupiła okulary bodajże w croppie i jak na polibudzie sprawdzali ich przepuszczalnosc dla promieni, to ponoć rewelacja. Tylko, że z tym to jak na loterii. Jeden model mógł być dobry, a inne do bani.
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 17:28   #18
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Dobre okulary słoneczne z filtrem UV- który sklep sieciówkowy polecacie???

Okulary przeciwsłoneczne - TYLKO z polaryzacją

Zachęcam do lektury - https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...62&postcount=9

jak sprawdzic, czy okulary są polaryzowane - https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...1&postcount=31

wątek https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=440485

Proszę pamiętać, że NIE wszystkie okulary przeciwsłoneczne maja polaryzację - to dotyczy i tych z najwyższych półek.
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA

Edytowane przez carolinascotties
Czas edycji: 2013-02-07 o 17:30
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 17:34   #19
Dolce_Angelo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 108
Dot.: Dobre okulary słoneczne z filtrem UV- który sklep sieciówkowy polecacie???

Cytat:
Napisane przez gabi1989 Pokaż wiadomość
no cóż, nie każdy ma z czego zaoszczędzić...
No tak ...
__________________
Toster- Fajne zdjęcia i extra filmiki !
Dolce_Angelo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-07, 20:35   #20
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Dobre okulary słoneczne z filtrem UV- który sklep sieciówkowy polecacie???

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Dziewczyna pyta o sieciówki, a niemal wszyscy jak jeden mąż polecają optyka
Ale przecież wszyscy polecają sieciówki, tyle, że takie, które sprzedają okulary.
Logiczne, że optyk lub sklep sportowy to najlepsze miejsca na zakup porządnych okularów, więc propozycje sieci sklepów optycznych pojawiają się najczęściej.
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 20:38   #21
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 676
Dot.: Dobre okulary słoneczne z filtrem UV- który sklep sieciówkowy polecacie???

A nie lepiej kupić jedne okulary za ok 100 złotych i mieć je kilka lat niż co roku kupować badziewie za 20zł?
Co do polaryzacji to ostrzegam, że w takich okularach korzystanie z telefonu z ekranem dotykowym (nie wiem jak inne) nie jest za fajne, gorzej widać, ale tragedia jest przy aparacie fotograficznym niestety - po obróceniu ekranu na widok pionowy 1/3 obrazu nie widać.... bardzo niefajna rzecz jeśli ktoś fotografuje, ja się tak wkopałam kupując okulary przeciwsłoneczne z korekcją od razu bo w samych nic bym nie widziała, no i muszę je zdejmować podczas robienia zdjęć czyli albo nie widzę kawałka LCD a widzę bezpośrednio to co fotografuję albo odwrotnie
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 20:49   #22
lucciola
Zakorzenienie
 
Avatar lucciola
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 208
Dot.: Dobre okulary słoneczne z filtrem UV- który sklep sieciówkowy polecacie???

Wolałabym przez jakiś czas zbierać i kupić dobre okulary (czytaj dobrej jakości, z filtrem). Nie warto kupować byle czego, bo można po prostu zrobić sobie krzywdę.
Normalnie źrenica w słoneczny dzień zmniejsza się by ograniczyć dostęp światła. Gdy jednak założymy ciemne okulary bez filtra UV źrenica się rozszerzy przez co szkodliwe promieniowanie będzie miało ułatwiony dostęp do naszego oka.
lucciola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 21:14   #23
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Dobre okulary słoneczne z filtrem UV- który sklep sieciówkowy polecacie???

Cytat:
Napisane przez Wenress Pokaż wiadomość
Co do polaryzacji to ostrzegam, że w takich okularach korzystanie z telefonu z ekranem dotykowym (nie wiem jak inne) nie jest za fajne, gorzej widać, ale tragedia jest przy aparacie fotograficznym niestety - po obróceniu ekranu na widok pionowy 1/3 obrazu nie widać.... bardzo niefajna rzecz jeśli ktoś fotografuje, ja się tak wkopałam kupując okulary przeciwsłoneczne z korekcją od razu bo w samych nic bym nie widziała, no i muszę je zdejmować podczas robienia zdjęć czyli albo nie widzę kawałka LCD a widzę bezpośrednio to co fotografuję albo odwrotnie
Za to do jazdy samochodem są idealne, bo niwelują odbicia światła od karoserii i innych metalicznych czy połyskujących elementów, więc ułatwiają jazdę w słoneczny dzień.

Cytat:
Napisane przez lucciola Pokaż wiadomość
Wolałabym przez jakiś czas zbierać i kupić dobre okulary (czytaj dobrej jakości, z filtrem). Nie warto kupować byle czego, bo można po prostu zrobić sobie krzywdę.
Normalnie źrenica w słoneczny dzień zmniejsza się by ograniczyć dostęp światła. Gdy jednak założymy ciemne okulary bez filtra UV źrenica się rozszerzy przez co szkodliwe promieniowanie będzie miało ułatwiony dostęp do naszego oka.

Dokładnie - albo okulary z dobrym filtrem, albo żadne. Szkoda wzroku na kiepskie szkła.
Jeśli chodzi o cenę, to przekłada się ona na jakość - swoje okulary ma już ze 3 lata i nadal wyglądają jak nowe - nie ma na nich żadnych zarysowań. Wiadomo, że za niektóre marki się mocno przepłaca, ale można znaleźć u optyka dobre okulary w rozsądnej cenie o ile ktoś nie ma potrzeby posiadania logo D&G czy ray ban
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-08, 05:28   #24
kalinka 007
Raczkowanie
 
Avatar kalinka 007
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 145
Dot.: Dobre okulary słoneczne z filtrem UV- który sklep sieciówkowy polecacie???

Jeżeli chcesz i bardzo dobre jakościowo, i niedrogie - to tk maxx ale nie wszędzie w Polsce jest, tylko w dużych miastach.
kalinka 007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-08, 13:48   #25
gabi1989
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraina mlekiem i miodem płynąca :)
Wiadomości: 699
Dot.: Dobre okulary słoneczne z filtrem UV- który sklep sieciówkowy polecacie???

Cytat:
Napisane przez lucciola Pokaż wiadomość
Wolałabym przez jakiś czas zbierać i kupić dobre okulary (czytaj dobrej jakości, z filtrem). Nie warto kupować byle czego, bo można po prostu zrobić sobie krzywdę.
Normalnie źrenica w słoneczny dzień zmniejsza się by ograniczyć dostęp światła. Gdy jednak założymy ciemne okulary bez filtra UV źrenica się rozszerzy przez co szkodliwe promieniowanie będzie miało ułatwiony dostęp do naszego oka.

masz rację, ale wyobraź sobie, że ktoś zarabia powiedzmy ok. 1200 zł i ma wydać na nie równowartość 1/3 pensji (nawet przy comiesięcznym odkładaniu po trochu to jest nie byle jaki wydatek)
ja zarabiam trochę mniej niż kwota, którą podałam i muszę przyznać, że serce mi pęka jak co miesiąc wydaję ok. 150 zł na kurację izotekiem
myślę, że właśnie dlatego autorka pyta o sklep sieciówkowy
gabi1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-08, 14:04   #26
lucciola
Zakorzenienie
 
Avatar lucciola
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 208
Dot.: Dobre okulary słoneczne z filtrem UV- który sklep sieciówkowy polecacie???

Cytat:
Napisane przez gabi1989 Pokaż wiadomość
masz rację, ale wyobraź sobie, że ktoś zarabia powiedzmy ok. 1200 zł i ma wydać na nie równowartość 1/3 pensji (nawet przy comiesięcznym odkładaniu po trochu to jest nie byle jaki wydatek)
ja zarabiam trochę mniej niż kwota, którą podałam i muszę przyznać, że serce mi pęka jak co miesiąc wydaję ok. 150 zł na kurację izotekiem
myślę, że właśnie dlatego autorka pyta o sklep sieciówkowy
Ależ ja Cię doskonale rozumiem. Też musiałam trochę pozbierać, z czegoś zrezygnować.
Swoją drogą przypomina mi się w tym kontekście takie powiedzenie, że biednych nie stać na oszczędzanie (kupowanie tanich rzeczy). Pisała o tym Elfia4 nieco wyżej. Chodzi o to, że wydajesz dużo ale raz i masz na lata, zamiast kupić tanio i po niedługim czasie znów być zmuszonym do zakupu. Takie jest moje zdanie i ja je całkowicie podzielam (to ze S. J. Leca)
lucciola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-08, 23:56   #27
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Dobre okulary słoneczne z filtrem UV- który sklep sieciówkowy polecacie???

Cytat:
Napisane przez lucciola Pokaż wiadomość
Ależ ja Cię doskonale rozumiem. Też musiałam trochę pozbierać, z czegoś zrezygnować.
Swoją drogą przypomina mi się w tym kontekście takie powiedzenie, że biednych nie stać na oszczędzanie (kupowanie tanich rzeczy). Pisała o tym Elfia4 nieco wyżej. Chodzi o to, że wydajesz dużo ale raz i masz na lata, zamiast kupić tanio i po niedługim czasie znów być zmuszonym do zakupu. Takie jest moje zdanie i ja je całkowicie podzielam (to ze S. J. Leca)
Ja się z tym zgodzę ale nie jeśli chodzi o okulary słoneczne, za bardzo je niszczę po prostu. A wydatek kilku stów na sezon to tyle samo ile zestaw podręczników dla córki do jednej klasy. Tak więc sorki, także będę szukała tańszych rozwiązań. Nie potrafię może dbać o okulary po prostu i w tym problem, że wciąż gdzieś spadają, rysują się. Ta prawda o drogich i dobrych jakościowo rzeczach to jak najbardziej w stosunku do ponadczasowych ciuchów typu klasyczny płaszcz, koszula czy buty. Albo torebka
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-09, 09:59   #28
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Dobre okulary słoneczne z filtrem UV- który sklep sieciówkowy polecacie???

Ceny okularów z polaryzacją zaczynają się od około 50 złotych.
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-20, 13:22   #29
malaga123
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 10
Dot.: Dobre okulary słoneczne z filtrem UV- który sklep sieciówkowy polecacie???

Tam są spoko markowe okulary w niskich cenach. Znajdziesz tam marki takie jak: RayBan czy Tommy Hilfiger o połowę taniej niż gdzie indziej. Bardzo fajny sklep kupuję tam od dawna!
malaga123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:05.