Kolejna frustracja. Sephora. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-13, 15:58   #1
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550

Kolejna frustracja. Sephora.


Nie wyczymię. Wiem, że jest taki wątek, ale naprawdę nie wyczymię.

Dziś w Galmoku naliczyłam 12 konsultantek czy tam sprzedawczyń, na jeden sklep!!!!!

Nie idzie kroku zrobić, żeby nie być zapytanym w czym mi pomóc (w myciu okien w chacie, bo nienawidzę tego robić), nie idzie mrugnąć bez wzroku, który oblepia, nie idzie przejść się od pólki do półki z jednym, JEDNYM! kremem w ręce, żeby nie zaproponowano mi koszyczka ("ale naprawdę będzie pani wygodniej", ale ja nie lubię jak mi jest wygodnie !!!!!!!!!!), no i wysłuchiwanie ich totalnej indolencji ("nooooooo, krem na noc z tej serii niczym się nie różni od wersji dziennej, po prostu klientki lubią bogatszą konsystencję i jest tylko bardziej tłusty" aaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!) .

I bez pytania wrzucają mi do zakupow próbki jakichś podkładów Eris do cery suchej czy inne badziewia typu zapach Lady Gaga

Zakupy świąteczne zrobię na Allegro, bez kitu.

Co to za strategia tej firmy, na wykończenie klienta??? Przecież ja bym tam 100 razy częściej zakupy robiła na ogromne kwoty, gdyby nie te harpie, przecież ja tam często nie wchodzę właśnie przez to, że nienawidzę być atakowana, a widzę sklep pusty i 8 konsultantek, które aż wyją z nudów...

I nie wmawiajcie mi, że wiekszość ludzi to uwielbia, bo pracowałam kiedys w sklepie i da radę zachęcić klienta do zakupów bez napadania na niego, a i ja nie znam kawalka kobiety, która to lubi.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.

Edytowane przez szugarbejb
Czas edycji: 2012-11-13 o 16:00
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 16:14   #2
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Kolejna frustracja. Sephora.

Ja tam nigdy nie narzekałam na obsługę w Sephorze. Może faktycznie te kobiety są trochę nachalne, ale nigdy nie miałam problemu z podziękowaniem za pomoc. O wiele gorzej czuję się w Douglasie.
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 16:17   #3
Suvia
Zakorzenienie
 
Avatar Suvia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: in Terra Mirabili
Wiadomości: 6 560
Dot.: Kolejna frustracja. Sephora.

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Co to za strategia tej firmy, na wykończenie klienta???
W sumie dobre posumowanie. Nie wiem dlaczego "góry" różnych sklepów doszły do wniosku, że przeszkadzanie klientowi na każdym kroku w sklepie to taki wyraz troski o niego. I biedni są ci pracownicy, którzy muszą tę, pożal się borze szumiący, strategię wdrażać. Wchodzę do sieciówek wszelakich tylko jak już koniecznie muszę.
__________________
My whole life is about doing better tomorrow, that's a solid philosophy.

~ Hank Moody
Suvia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 16:17   #4
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Kolejna frustracja. Sephora.

Douglas to samo.
Jakis tydzien temu w Dominikanskiej we Wrocławiu od pana kasjera dowiedziałam się, że wydając 320 zł nie dostanę żadnej próbki żadnego zapachu, gdyż NIE MA.
Bo im nie przyszlyz dostawą (?!).

Ale moge sobie zakupić za 10 zł 5 ml fiolkę to on mi napsika.

Sęk ju.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 16:17   #5
delfix10
Zakorzenienie
 
Avatar delfix10
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 17 352
Dot.: Kolejna frustracja. Sephora.

znam to ale to nie tylko w Sephorze także w Duglasie są takie natrętne niby pomocne ale one chyba tak muszą

ps.nie lubię robić tam zakupów bo czuję się osaczona
u mnie w Douglasie jak tylko minę bramkę od razu rzuca się na mnie kilka pań nie mogę zrobić spokojnie zakupów,przecież ja wiem czego szukam a jak będę miała pytanie to wiem gdzie je znaleźć .przegięcie

Edytowane przez delfix10
Czas edycji: 2012-11-13 o 16:21
delfix10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 16:21   #6
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Kolejna frustracja. Sephora.

Tylko ciekawe czemu te próbki sa na Allegro póxniej dostepne za cięzkie pieniądze.

---------- Dopisano o 17:21 ---------- Poprzedni post napisano o 17:18 ----------

Cytat:
Napisane przez delfix10 Pokaż wiadomość
znam to ale to nie tylko w Sephorze także w Duglasie są takie natrętne niby pomocne ale one chyba tak muszą
No ale jak muszą, co muszą, łazić krok w krok za czlowiekiem i nagabywać? Normalnie odpowiadam dziękuję, jak będe miała pytanie, zapytam, a ta stoi nade mną, no tak, tylko napomknę (NAPOMKNĘ), że to zapach taki troche wiśniowy, kwiatowy i w zestawie tez jest dostępny, nooooooo kurcze pieczone niech ja go chociaz powącham w spokoju !!!!!!!!!!
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 16:22   #7
201703160948
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 954
Dot.: Kolejna frustracja. Sephora.

A ja lubię. Ostatnio pani w naturze pomogła mi dobrać kolor różu, idealnie wygląda na twarzy. I nie czułam się wcale atakowana
201703160948 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-13, 16:28   #8
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Kolejna frustracja. Sephora.

Cytat:
Napisane przez poziomkaa_ Pokaż wiadomość
A ja lubię. Ostatnio pani w naturze pomogła mi dobrać kolor różu, idealnie wygląda na twarzy. I nie czułam się wcale atakowana
A co ma Natura do wątku? Tam zazwyczaj jedna lub dwie babki pracują, nie ma kosmetykow selektywnych i perfum i w ogóle inny sklep.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 16:31   #9
201703160948
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 954
Dot.: Kolejna frustracja. Sephora.

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
A co ma Natura do wątku? Tam zazwyczaj jedna lub dwie babki pracują, nie ma kosmetykow selektywnych i perfum i w ogóle inny sklep.
Chodzi mi o ogół tych babek - nagabywaczek.
W Sephorze nigdy nikt mnie nie męczył, także nie wiem jak jest u was. Przepraszam za off.
201703160948 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 16:40   #10
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Kolejna frustracja. Sephora.

Cytat:
Napisane przez poziomkaa_ Pokaż wiadomość
A ja lubię. Ostatnio pani w naturze pomogła mi dobrać kolor różu, idealnie wygląda na twarzy. I nie czułam się wcale atakowana
Kurcze, no ja też lubię.
I chyba jednak mam minę buldoga, jak twierdzi moja rodzina, bo jak akurat nic nie chcę i mówię że dziękuje, to dają mi spokój.
Ostatnio w Sepchorze były jakieś wyprzedarze i dziki tłum, nikt do nas królowej sam nie podszedł to się odełam i nie kupiłam . O.

W odzieżowych to nic nie umiem sobie kupić, jak mi pani sklepowa nie doniesie w 3 rozmiarach i fafdziesięciu fasonach. A ja tylko siedzę w przymierzalni i mierzę. Samej by mi się pewnie nie chciało szukać jak coś z miejsca nie pasuje albo samo w oko nie wpadło i jeszcze od razu w idealnymrozmiarze, kolorze i wzorze. A tak mówię że chcę spódnicę, jakąš tam, a panie donoszą i jeszcze bluzke, sweterek do kompletu przyniosą.

Najwyraźniej, klientowi nie dogodzisz.
Obsługa się interesuje - to foch i nie będzie kupował, obsługa się nie zainteresuje to też foch i nie kupi.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 16:40   #11
Leseratte
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 031
Dot.: Kolejna frustracja. Sephora.

Zgadzam się z autorką, te teksty są identyczne w całej Polsce, co do wzięcia koszyka itp.Nie dadzą w spokoju zrobić zakupów, zawsze muszą doradzić, mimo że klient tego sobie nie życzy.Zresztą te ich doradzanie śmiechu warte.Wiedza kosmetyczna często jest delkatnie mówiąc bliska zeru.
Leseratte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-13, 16:41   #12
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Kolejna frustracja. Sephora.

W Rossmannie, Naturze i Super-Pharm z reguły mają klienta w d. Także te drogerie, a perfumerie typu Sephora to niebo a ziemia.
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 16:46   #13
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Kolejna frustracja. Sephora.

Ja w Sephorze jestem traktowana jak powietrze (ja wiem, ze nie wyglądam na swoje lata :P) Czasem sama muszę prosić o pomoc czy podanie produktu

W ubiegłym tygodniu robiłam tam zakupy i jak podeszłam do kasy z tym koszyczkiem to akurat pani kasjerka/konsultantka skończywszy obsługiwac klienta przede mną odeszła sobie Musiałam czekać aż inna łaskawie podejdzie (tłumów nie było)
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać


Edytowane przez Lady in Blue
Czas edycji: 2012-11-13 o 16:48
Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 16:54   #14
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Kolejna frustracja. Sephora.

Cytat:
Napisane przez Lady in Blue Pokaż wiadomość
Ja w Sephorze jestem traktowana jak powietrze (ja wiem, ze nie wyglądam na swoje lata :P) Czasem sama muszę prosić o pomoc czy podanie produktu

W ubiegłym tygodniu robiłam tam zakupy i jak podeszłam do kasy z tym koszyczkiem to akurat pani kasjerka/konsultantka skończywszy obsługiwac klienta przede mną odeszła sobie Musiałam czekać aż inna łaskawie podejdzie (tłumów nie było)
Masakra. Człowiek tam nieraz zostawia grube pieniądze i aż żal d. ściska, że niektórzy "konsultanci" mają takie podejście do klienta.
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 17:23   #15
bujdanaresorach
histoire abracadabrante
 
Avatar bujdanaresorach
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 7 554
Dot.: Kolejna frustracja. Sephora.

Dlatego niechętnie zaglądam do Sephory lub Douglasa, żeby obeznać się w mniej znanych mi zapachach i wyjść z wachlarzem blotterków.
Na wejściu podejrzliwym wzrokiem wita pan ochroniarz. Nie daj Bóg, idę z wielką torbą, w której sama mogłabym się schować. Wtedy automatycznie włącza mu się wewnętrzny radar i śledzi mnie wzrokiem co kilkanaście sekund. Nie daj Bóg, schylę się, albo wykonam gwałtowny ruch zarzucania torby na ramię.

A o paniach z Sephory można napisać pracę magisterską
One nawet nie wiedzą kogo już zaczepiła koleżanka i lepiej tej osobie dać spokój. Jak wykukają klienta, którego wcześniej nie zauważyły, podchodzą.
Mój kolega wieki temu tam pracował i przyznawał, że pracownicy bardzo rywalizują między sobą, stąd ta wściekła walka o klienta i włażenie w tyłek.
__________________
Cytat:
Napisane przez Terrence Pokaż wiadomość
Kiedyś przeczytałam: "Słuchaj uważnie, co mówi facet na początku związku. On mówi ci, jak to się skończy".
bujdanaresorach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 17:31   #16
gabi1989
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraina mlekiem i miodem płynąca :)
Wiadomości: 699
Dot.: Kolejna frustracja. Sephora.

Cytat:
Napisane przez delfix10 Pokaż wiadomość
znam to ale to nie tylko w Sephorze także w Duglasie są takie natrętne niby pomocne ale one chyba tak muszą

ps.nie lubię robić tam zakupów bo czuję się osaczona
u mnie w Douglasie jak tylko minę bramkę od razu rzuca się na mnie kilka pań nie mogę zrobić spokojnie zakupów,przecież ja wiem czego szukam a jak będę miała pytanie to wiem gdzie je znaleźć .przegięcie
no dokładnie
przez ostatni tydzień byłam w sephorze 2 razy, w douglasie raz, za każdym razem kupowałam po kilka rzeczy i przy niektórych musiałam się zastanowić chwilę (którą rzecz wybrać z powodu dużej ilości kolorów albo który zapach, bo nie codzień wydaję 200 zl na perfumy, wolę się dobrze zastanowić), panie jednak albo stały dwa kroki ode mnie patrząc na ręce, gdy zaś wybrałam się kilka półek dalej dochodziła do mnie kolejna i pytała "czy mogę w czymś pomóc", "a może jednak"
pań akurat nie winię, ale "górę", mnie akurat taka praktyka narzucana przez zarządzających odstrasza skutecznie od sklepów (każdego typu)

w jednym ze sklepów ze sztuczną biżuterią (nie pamiętam, który) trafiła mi się pani, która zagadywała do mnie co chwilę, przeprowadzając mini wykład na temat każdego rodzaju produktów, jakie oglądałam ("mamy jeszcze takie bransoletki", "a to nam dobrze schodzi, to ostatnie sztuki" itd.), jestem cierpliwa, ale musiałam uciec tamtym razem akurat nie chciałam nic kupować (no, mooooże...), jedynie się rozejrzeć, ale nie wiem czy dalej tam będę zaglądała
gabi1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 17:36   #17
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Kolejna frustracja. Sephora.

[QUOTE]
Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Ostatnio w Sepchorze były jakieś wyprzedarze i dziki tłum, nikt do nas królowej sam nie podszedł to się odełam i nie kupiłam . O.
O jakżeż bym pragnęła tego !!!!!! Nie da rady, galerie we Wszawie i we Wrocławiu nie do przejścia w ten sposób.
Cytat:
A tak mówię że chcę spódnicę, jakąš tam, a panie donoszą i jeszcze bluzke, sweterek do kompletu przyniosą.
A jakbys chciała odwrotnie to by Cię nie denerwowało?

Chybabym zabiła jakby jakaś laska mi radziła bez pytania co by mi do tej spódnicy pasowało. Zabilabym.

Cytat:
obsługa się nie zainteresuje to też foch i nie kupi.
ja wtedy będe kupowała tony, jak mi dadzą spokoj i na spokojnie rzeczy poogladac i potestować.

---------- Dopisano o 18:36 ---------- Poprzedni post napisano o 18:35 ----------

Cytat:
Napisane przez gabi1989 Pokaż wiadomość
w jednym ze sklepów ze sztuczną biżuterią (nie pamiętam, który)
Glitter?
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 17:37   #18
gabi1989
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraina mlekiem i miodem płynąca :)
Wiadomości: 699
Dot.: Kolejna frustracja. Sephora.

Cytat:
Napisane przez Leseratte Pokaż wiadomość
Zgadzam się z autorką, te teksty są identyczne w całej Polsce, co do wzięcia koszyka itp.Nie dadzą w spokoju zrobić zakupów, zawsze muszą doradzić, mimo że klient tego sobie nie życzy.Zresztą te ich doradzanie śmiechu warte.Wiedza kosmetyczna często jest delkatnie mówiąc bliska zeru.
gdy stałam zdziwiona w Sephorze, patrząc na ten https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...-body-oil.html olejek (jakieś 2 tygodnie temu kupiłam go za 15 zł, teraz kosztuje 39) pani doszła i poinformowała mnie, że to olejek do kąpieli
gabi1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 17:38   #19
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Kolejna frustracja. Sephora.

Cytat:
Napisane przez bujdanaresorach Pokaż wiadomość
Na wejściu podejrzliwym wzrokiem wita pan ochroniarz..
Na mnie się dzis wydarł, że DZIEŃDOBRY!!!!!!!!
na drugim piętrze na parkingu słyszano.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-13, 17:38   #20
gabi1989
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraina mlekiem i miodem płynąca :)
Wiadomości: 699
Dot.: Kolejna frustracja. Sephora.

[QUOTE=szugarbejb;37598581]
Cytat:
O jakżeż bym pragnęła tego !!!!!! Nie da rady, galerie we Wszawie i we Wrocławiu nie do przejścia w ten sposób. A jakbys chciała odwrotnie to by Cię nie denerwowało?

Chybabym zabiła jakby jakaś laska mi radziła bez pytania co by mi do tej spódnicy pasowało. Zabilabym.

ja wtedy będe kupowała tony, jak mi dadzą spokoj i na spokojnie rzeczy poogladac i potestować.

---------- Dopisano o 18:36 ---------- Poprzedni post napisano o 18:35 ----------

Glitter?
z ust mi to wyjęłaś myślałam, że tylko "u mnie" tak jest
gabi1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 17:41   #21
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Kolejna frustracja. Sephora.

Nieznajomośc własnego asortymentu i jego właściwości to standard.

---------- Dopisano o 18:41 ---------- Poprzedni post napisano o 18:40 ----------

Cytat:
Napisane przez gabi1989 Pokaż wiadomość
z ust mi to wyjęłaś myślałam, że tylko "u mnie" tak jest
Nie, wszędzie
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 17:43   #22
soffka
Rozeznanie
 
Avatar soffka
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 652
Dot.: Kolejna frustracja. Sephora.

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Najwyraźniej, klientowi nie dogodzisz.
Obsługa się interesuje - to foch i nie będzie kupował, obsługa się nie zainteresuje to też foch i nie kupi.
soffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 17:44   #23
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Kolejna frustracja. Sephora.

Mnie to w ogole wkurza, jak ktos do mnie podchodzi i mi mowi "a to jest olejek do tyłka/twarzy". mam oczy i umiem czytac
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 17:44   #24
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Kolejna frustracja. Sephora.

Powtarzam Jak się mną obsługa nie zainteresuje to będę jej ogromnie wdzięczna
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 17:58   #25
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Kolejna frustracja. Sephora.

Bywam w Sephorze i ani razu nie spotkałam się z tym, co opisujecie. Nikt mi koszyczka nie wciska, nawet nie napomknie o tym i sobie spokojnie noszę w łapie rzeczy. Pani raz na początku zapyta czy w czymś mi pomóc, ja dziękuję i mam spokój. Macam sobie różne rzeczy i nikt mi nad uchem nie trajkocze. Dostaję próbki zawsze, jak chcę jakąś odlewkę to mi robią. Nie ma sytuacji, że nie ma słoiczków / testerów lub płatne fiolki. 5 dni temu byłam w S. i zrobiłam zakupy na małą kwotę, 24 zł, a Pani wypsikała mi do fiolek dwa zapachy, które chciałam. Bez problemów. No czy ja na takie trafiam po prostu, czy coś ze mną nie tak?
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 17:59   #26
Ayertienna
Raczkowanie
 
Avatar Ayertienna
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Bydgoszcz | Wrocław | Zurich
Wiadomości: 256
Dot.: Kolejna frustracja. Sephora.

Mnie raczej nie zaczepiają i dają spokój, chyba że faktycznie o coś zapytam - ale myślę, że to z powodu chodzenia bez makijażu, nie wyglądam jakbym miała coś kupić
Natomiast zaskoczył mnie BARDZO POZYTYWNIE jeden z Douglasów we Wrocławiu kilka tygodni temu - a dokładniej jedna z pań tam pracujących. Chciałam w ramach urodzinowego prezentu wybrać sobie jakiś górnopółkowy podkład, więc idę na tyły sklepu i oglądam. Podeszła do mnie, doradziła, zrobiła pełny dzienny makijaż dwoma podkładami o tym samym kolorze do porównania właściwości (ta sama firma więc nie było tego widać) ale nieco różnych właściwościach, nauczyła nakładać brązer, a na koniec dosłownie obsypała próbkami (jakieś 6 czy 7, w tym 2 w mini-tubkach)

Przynajmniej wiem, do kogo następnym razem zgłoszę się przy zakupach..

Z drugiej strony zdarzają mi się też oczywiście takie sprzedawczynie-namoły Np w The Body Shop pani KONIECZNIE musiała mi pokazać kolor podkładu mineralnego który już wybrałam (i był to kosmetyk mi znany, kolor ten sam co zawsze itp) i była wielce oburzona, kiedy nie chciałam dać sobie zrobić pełnego makijażu bo spieszyłam się na uczelnię...
__________________
Learning that we're only immortal for a limited time...
Ayertienna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 18:04   #27
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Kolejna frustracja. Sephora.

Może są Sephory lepsze i gorsze, w sensie wiecie jakim.

---------- Dopisano o 19:04 ---------- Poprzedni post napisano o 19:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Ayertienna Pokaż wiadomość
Natomiast zaskoczył mnie BARDZO POZYTYWNIE jeden z Douglasów we Wrocławiu kilka tygodni temu - a dokładniej jedna z pań tam pracujących..
W którym?
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 18:04   #28
Ayertienna
Raczkowanie
 
Avatar Ayertienna
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Bydgoszcz | Wrocław | Zurich
Wiadomości: 256
Dot.: Kolejna frustracja. Sephora.

Galeria Dominikańska
__________________
Learning that we're only immortal for a limited time...
Ayertienna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 18:13   #29
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Kolejna frustracja. Sephora.

Cytat:
Napisane przez Ayertienna Pokaż wiadomość
Galeria Dominikańska
To Tobie oddali wszytskie próbki i dla mnie juz nie starczylo
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 18:27   #30
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Kolejna frustracja. Sephora.

Zrób sobie dziecko, będziesz głównie po spożywczakach spacerować Ile powodów do nerwów odejdzie

Ja w Sephorze w tym roku chyba z raz byłam

Kryzys jest, chcą towar sprzedać, to co się dziwić, że nachalni.
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:33.