róż w kremie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-08-28, 20:54   #1
malvina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 26

róż w kremie


Nabyłam właśnie w drodze kupna przepiękny róż W KREMIE. To mój pierwszy róż w życiu, bo zawsze wydawało mi się, ze jestem tak blada, że wyglądam w każdym różu nienaturalnie. Ale ten jest chyba OK, taki jaśniuteńki i zimny kolor Dior so cheek nr 838. No i ha ha ha - bo gapie sie na ten róż, i nie bardzo wiem, co z nim robić. Na podkład? Pod podkład? Na puder? Czy może pod puder? A może puder wykluczony? I czy mozna używać równocześnie pudru brązującego, tzn. macham sobie po twarzy pudrem brązującym, a potem ciut różu, czy też jedno wyklucza drugie? I czy taki róż nie gryzie się z rozświetlaczem (lubię i używam na kości policzkowe albo pod podkład na całą buzię) - uch... Wiem że moje pytania mogą wydać się głupie, ale ja naprawdę nigdy różu nie używałam, tym bardziej w kremie, a tak sie cieszę, że go sobie kupiłam - jest piękny...
malvina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-29, 09:59   #2
Andziula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 283
Re: róż w kremie

być może,że są różne szkoły,ale mnie uczono,że róż w kremie nakłada się na podkład(rozcierając go palcami),a na to nakłada się sypki puder
Andziula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:20.