Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/II 2011 - Strona 108 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-21, 16:51   #3211
ligotka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 723
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

Wszystkie pobiegly witac wiosne
ligotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 16:52   #3212
LadySith
Zakorzenienie
 
Avatar LadySith
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Wiadomości: 6 692
GG do LadySith
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

Cytat:
Napisane przez sanetka Pokaż wiadomość
dziewczyny dużo ale mój TZ ma 10 rodzeństwa, licząc razy 2 bo większość po ślubie plus kilkoro dzieci w wieku gimnazjalnym, do tego kilkanaście najbliższych osób ode mnie i wychodzi niezła sumka
ale myślę że będzie fajnie w takim gronie się spotkać
no to fakt..
a można zapytać ile osób mieliście na ślubie? [u mnie bylo wlasnie 45 :P]
__________________

LadySith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 16:57   #3213
muron
Zakorzenienie
 
Avatar muron
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: tęczowe miasto/deszczowy kraj
Wiadomości: 7 927
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

Cytat:
Napisane przez anka_bzzz Pokaż wiadomość
Właśnie też się zastanawiam...
my juz wróciliśmy
__________________
Flora by Gucci

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=890431
muron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 17:00   #3214
ligotka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 723
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

My bylismy o 12...
ligotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 17:12   #3215
kaskup
Rozeznanie
 
Avatar kaskup
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: ......
Wiadomości: 627
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

Cytat:
Napisane przez mika_am Pokaż wiadomość
witam się po wekendowo! w sobote byliśmy na zakupach, nieb yło nas 4 h, z małym została moja mama!po powrocie zapytała czy mały zawsze tak mało śpi, jeśli tak to ona mi współczuje!widocznie mi nie wierzyli

zakupiłam smoczek firmy mam, który polecała justine mały chwyta go o niebo lepiej niż poprzedni nuka!ucieszyłam się jak dziecko jak go wypatrzyłam w sklepie!
to moja tez nie spi jak Twój..
i tez u nas najlepszy okazał sie smoczek własnie MAM


no dzis prawdziwą wiosną zapachniało.. spacer miodzio w taka pogode


co do ciuszków na 56 to my je powoli zrzucamy.. juz w te mniejsze 56 nie wchodzi moja klucha..

ile Wasze maluchy spia w nocy??
bo moja w dzien prawie wogóle może 1-2 razy po poł godziny no i w nocy przewaznie je co 3 godziny sporadycznie zdarza sie jej przespac np 5 godzin..
dla mnie to porazka bo Amelka spała od zawsze całe noce, a teraz Liwia chyba musi za siostre mame pomeczyc..

Lilijko współczuje strasznie takiego TZ, przemysl wszystko jak dziewczyny pisały bo nie warto zyc z kims takim

ide bo głodomor wzywa..
kaskup jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 17:38   #3216
LadySith
Zakorzenienie
 
Avatar LadySith
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Wiadomości: 6 692
GG do LadySith
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

Cytat:
Napisane przez JeSuisUnPapillon Pokaż wiadomość
nie mam pomysłu na ubiór malucha i siebie...wrrrrrrrrrrrrrrr rrrrrr!!! potrzebuję jakiejś kurteczki, pelerynki białej lub niebieskiej z KAPTURKIEM i nie mogę znaleźć. Rany...
dziewczyny które chrzciły chłopców - może macie coś takiego na zbyciu??
szukałaś tutaj?
http://allegro.pl/listing.php/showca...&change_view=1

http://allegro.pl/listing.php/search...category=89515 [wybierz rozmiar po lewej]
__________________

LadySith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 17:46   #3217
sanetka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 373
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

Cytat:
Napisane przez LadySith Pokaż wiadomość
no to fakt..
a można zapytać ile osób mieliście na ślubie? [u mnie bylo wlasnie 45 :P]
niedużo... ok 90
__________________

sanetka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-21, 18:00   #3218
MARIKA.S
Zadomowienie
 
Avatar MARIKA.S
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: pod Poznaniem
Wiadomości: 1 149
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

Dziewczyny poczekajcie jeszcze troszkę z tym pisaniem w klubie na ogólnym bo faktycznie można oszaleć

LadySith faktycznie fajne te naklejki Ale na razie nie mam gdzie przykleić
MARIKA.S jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 18:08   #3219
magda-lenka*
Raczkowanie
 
Avatar magda-lenka*
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: okolice Bydgoszczy
Wiadomości: 455
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

ile Wasze maluchy spia w nocy??
bo moja w dzien prawie wogóle może 1-2 razy po poł godziny no i w nocy przewaznie je co 3 godziny sporadycznie zdarza sie jej przespac np 5 godzin..
dla mnie to porazka bo Amelka spała od zawsze całe noce, a teraz Liwia chyba musi za siostre mame pomeczyc..

Moja podobnie jak Twoja. W dzień mało śpi. Wieczorem, jak zaśnie przed 21 to śpi tak do 1-2, a potem co 3 godzinki.
magda-lenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 18:22   #3220
MARIKA.S
Zadomowienie
 
Avatar MARIKA.S
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: pod Poznaniem
Wiadomości: 1 149
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

A ja się właśnie dziwię że Sara tak dużo śpi. W sobotę kończy 4 miesiące a ona w ciągu dnia śpi 3 razy po godzince, raz około południa 2-3 godzin i zasypia o 18 na noc. Budzi się o 2 w nocy, je, momentalnie zasypia i śpi do 7-8......
Chyba za tatą taki suseł
MARIKA.S jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 18:31   #3221
kaskup
Rozeznanie
 
Avatar kaskup
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: ......
Wiadomości: 627
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

Cytat:
Napisane przez MARIKA.S Pokaż wiadomość
A ja się właśnie dziwię że Sara tak dużo śpi. W sobotę kończy 4 miesiące a ona w ciągu dnia śpi 3 razy po godzince, raz około południa 2-3 godzin i zasypia o 18 na noc. Budzi się o 2 w nocy, je, momentalnie zasypia i śpi do 7-8......
Chyba za tatą taki suseł
to tylko pozazdrościc

to juz nie wiem gdzie piszemy?? tu czy w klubie??
kaskup jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-21, 18:36   #3222
MARIKA.S
Zadomowienie
 
Avatar MARIKA.S
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: pod Poznaniem
Wiadomości: 1 149
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

Piszmy tutaj dobijając do 5000 postów. Potem zamkniemy wątek i przeniesiemy się do klubu
MARIKA.S jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 19:06   #3223
JeSuisUnPapillon
Zadomowienie
 
Avatar JeSuisUnPapillon
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 414
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

Cytat:
Napisane przez LadySith Pokaż wiadomość
dzieki dzieki
__________________
Najpierw stworzyliśmy szczęśliwy związek...
http://www.suwaczek.pl/cache/22dc175c64.png
...a następnie naszego Małego Misia
http://www.suwaczki.com/tickers/dqprpx9i136imlln.png
JeSuisUnPapillon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 19:19   #3224
muron
Zakorzenienie
 
Avatar muron
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: tęczowe miasto/deszczowy kraj
Wiadomości: 7 927
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

trzaskajmy posty;-)

A czy w klubie zdjęcia wrzucę tylko jeśli mają adres? Nie da się tak zwyczajnie załadować??? Bo ja nie wiem jak z picassa nie korzystałam, nie chcę ich w eter puszczać, tylko FB
__________________
Flora by Gucci

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=890431
muron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 19:58   #3225
Justine1988
Zadomowienie
 
Avatar Justine1988
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 496
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

Witam mamusie i maluszki!
Troszkę mi sie tu zaległości narobiło ale w wolnej chwili nadrobie. Tylko, że o tę wolną chwilę ciężko Nadia pochłania mnie całkowicie.Jest taka pieszczochą. W nocy śpi z nami a w dzień tylko na rączkach,przy cycku i w
wózku na spacerze. Jak ją uspie na rekach i położe do łożeczka to moment i sie budzi. Nić mi nie daje w domku zrobić . Wszystko robie na raty, korzystając z chwili gdy lezy w łozeczku zanim zacznie pałkać.
W nocy budzi mi sie ostatnio tak co 2 godziny także z 3 alb4 razy. Ale nie jest źle szybko ja przewine nakarmie i zasypia w łożku, z powrotem nie musze jej nosić, wezme ja tylko do bekania i tyle. Ale rano daje pospac, spimy sobie do 10 albo 11AI jak je czeszciej w nocy to nie je tak łapczywie i nie dławi mi sie bo ju kilka razy poradnie się mi zakrztusiła, łakomczuszek mój, ale na szczescie opanowałam sytuacje.
A ogólnie to grzeczniutka jest nie mozna narzekać

W weekendy jeżdzimy z Nadią do rodzinki w odwiedzinki. Wszyscy sie w niej poprostu zakochali.
Ja moją córeczke z każdym dniem kocham coraz bardziej a codziennie mi się wydaje, że mocniej juz nie można
Jak mi córeczka jutro pozwoli to was poczytam troszkę, bo jestem ciekawa co tu się dzieje. Ciekawe jak chrzciny Sary wypadły.. Tymczasem mykam pod szybki prysznic i jakis filmik z mężem obejrze (poki co tylko to nam zostało, ale po połogu nadrobimy, a zauwazyłam e ma teraz duza ochote na seks, pewnie dlatego e niewolno, zakazany owoc...)
To dobranoc.
__________________

Nasze marzenie się spełniło JESTEŚMY RODZICAMI

24.02.2011 r.
dzień narodzin naszej córeczki

Nadia:
http://www.suwaczek.pl/cache/7ac096c94e.png
Justine1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 20:01   #3226
LadySith
Zakorzenienie
 
Avatar LadySith
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Wiadomości: 6 692
GG do LadySith
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

Cytat:
Napisane przez muron Pokaż wiadomość
trzaskajmy posty;-)

A czy w klubie zdjęcia wrzucę tylko jeśli mają adres? Nie da się tak zwyczajnie załadować??? Bo ja nie wiem jak z picassa nie korzystałam, nie chcę ich w eter puszczać, tylko FB
tylko z neta bo trzeba wklepac ich adres własnie [nie da się wysłać na serwer wizaża od siebie]
najlepiej chyba w picasie, bo ustawisz album jako prywatny i nikt oprocz Ciebie nie obejrzy
__________________

LadySith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 20:19   #3227
MARIKA.S
Zadomowienie
 
Avatar MARIKA.S
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: pod Poznaniem
Wiadomości: 1 149
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

Ja siedzę cały czas przy kompie i próbuje wyczarować jakiś szablon na Allegro bo muszę sprzedać kilka rzeczy
Już nawet generator sobie ściągnęłam...zobaczymy co wyjdzie.
MARIKA.S jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 20:32   #3228
kma1982
Wtajemniczenie
 
Avatar kma1982
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Zbąszyń, Zielona Góra
Wiadomości: 2 452
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

Cytat:
Napisane przez kaskup Pokaż wiadomość
t
ile Wasze maluchy spia w nocy??
bo moja w dzien prawie wogóle może 1-2 razy po poł godziny no i w nocy przewaznie je co 3 godziny sporadycznie zdarza sie jej przespac np 5 godzin..
dla mnie to porazka bo Amelka spała od zawsze całe noce, a teraz Liwia
mój od początku tak sypia - w dzień prawie nic, a w nocy budzi się co 3 godziny (zasypia koło 20:00, 20:30), dzisiaj mieliśmy pobudkę o 5:00 i Julek nie chciał już spac, oczy wielkie i wymachiwał nóżkami i rączkami, jakby środek dnia był...potem o 6:00 nakarmiłam go, a on dalej szalał...więc już nie spaliśmy, więc zaraz się kładę, bo oczy mi się zamykają, a moja głodomorrra pewnie się koło 23:00 obudzi...

s_a_j, dzięki za nr do poradni już dzwoniłam i umówiłam się na 11.04, tylko muszę poszukac gdzie to jest a nie wiesz jak jest z biletami mzk na wózek? kosztują tyle co normalny?
__________________
kma1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 20:41   #3229
muron
Zakorzenienie
 
Avatar muron
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: tęczowe miasto/deszczowy kraj
Wiadomości: 7 927
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

moja spi od 19 do pólnocy i wtedy podaję większą porcje mleka- śpi do rana
__________________
Flora by Gucci

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=890431
muron jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-21, 20:48   #3230
LadySith
Zakorzenienie
 
Avatar LadySith
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Wiadomości: 6 692
GG do LadySith
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

Cytat:
Napisane przez MARIKA.S Pokaż wiadomość
Ja siedzę cały czas przy kompie i próbuje wyczarować jakiś szablon na Allegro bo muszę sprzedać kilka rzeczy
Już nawet generator sobie ściągnęłam...zobaczymy co wyjdzie.
ja tez wlasnie wymyslam opisy ;d

mati zawsze śpi do 4 nad ranem, wtedy papu, czasem od ok 21, czasem od 23-24
__________________

LadySith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 21:05   #3231
MARIKA.S
Zadomowienie
 
Avatar MARIKA.S
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: pod Poznaniem
Wiadomości: 1 149
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

LadySith z czego korzystasz? Bo ja właśnie znalazłam extra generator aukcji. Ale oczy mi się kleją i jutro się tym zajmę bo trochę tego jest....

http://gcsoft.pl/ Generator
MARIKA.S jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 21:07   #3232
magdaka13
Wtajemniczenie
 
Avatar magdaka13
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tricity
Wiadomości: 2 156
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

Ello
no w koncu udao mi sie was nadgonic..u nas wszystko git...mlody codziennie zazywa spacerkow nad morzem, czasem jezdzimy do Parku Oliwskiego...Juz sie ladnie usmiecha, dosc duzo "gada"(ale pojedyncze samogloski czasem powie cos na ksztalt sylaby albo slowa), wyregulowal mu sie tez rytm dnia, ktory wyglada mniej wiecej tak:
-w nocy budzi sie albo co 2h,3h albo co 4h
-w dzien zas tak :
6:40: karmienie, potem 3h w kimono
9:00 przewijanie,karmienie, zabawianie,kimono 1h
11:00 karmienie, przewijanie, spacerek
14:00 karmienie,przewijanie,kim ono 1h
16:00 karmienie,przewijanie,zab awianie
18:00 karmienie,przewijanie,zab awianie,kimono 1h
20:00 kapiel,karmienie i kimono nocne do 1-2.00 w nocy

Co ciekawe, ze karmienie u nas trwa tak 15-40 min, teraz tylko 10 razy na dobe. Kupe robi teraz raz na dobe-ale to chyba dobrze przy akrminieu piersia. Kolki jakby mu minely-chyba przez Esputicon, ktory dajemy...

Chrzciny w odleglym planowaniu na maj...najblizsze plany to szczepienie w kwietniu i wizyta u znajomych ...
__________________
Cuda wianki
preferencje
Filipek jest juz z nami od 09.01.2011
Borysek ur. 05.04.2013

Vivere non necesse est. Navigare necesse est.
magdaka13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 21:25   #3233
LadySith
Zakorzenienie
 
Avatar LadySith
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Wiadomości: 6 692
GG do LadySith
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

Cytat:
Napisane przez MARIKA.S Pokaż wiadomość
LadySith z czego korzystasz? Bo ja właśnie znalazłam extra generator aukcji. Ale oczy mi się kleją i jutro się tym zajmę bo trochę tego jest....

http://gcsoft.pl/ Generator
oo
ja się na razie szkolę bardziej, bo będę pierwszy raz wystawiać
__________________

LadySith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 21:31   #3234
MARIKA.S
Zadomowienie
 
Avatar MARIKA.S
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: pod Poznaniem
Wiadomości: 1 149
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

Lady Tak na szerszą skalę też pierwszy raz wstawiam i wolałam mieć profesjonalnie wyglądającą aukcję. Wiadomo, ze wtedy większe prawdopodobieństwo sprzedaży
Polecam Ci, naprawdę intuicyjny ten generator

magdaka miło że wróciłaś, fajnie że jesteście nad morzem. Nawdychacie się jodu i super że kolki minęły

Edytowane przez MARIKA.S
Czas edycji: 2011-03-21 o 21:32
MARIKA.S jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 22:38   #3235
make_up_istka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 835
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

Gabishing dziękuję za dokładny opis chrztu

Cytat:
Napisane przez anka_bzzz Pokaż wiadomość
Ja jeszcze w połogu miałam coś na kształt okresu, a teraz po tych cholernych tabsach to mam niemalże normalny okres. 4 dzień...
No ja chyba też mam coś na kształt @ a nie typowy @ bo krwawienie w sumie mam tylko raz dziennie, ale niezbyt obfite a potem to już ledwo co to normalne??

Cytat:
Napisane przez mika_am Pokaż wiadomość
saj- widzisz, a my w 56 nie weszliśmy i z 62 już wychodzimy!a co do pampersów to faktycznie one mięciutkie, ale odparzenia robią się w mig! wychodzimy z 2!
Ja za każdym razem zasypuje dupkę mąką ziemniaczaną i nawet pampersy nas nie odparzyły (a zanim zaczęłam to robić, widziałam ze skórka zaczyna się robić czerwona) Też lubię tylko Pampki - Babydreamy za szybko robią się mokre i mała ryczy, Huggiesy nam coś przeciekają teraz

Cytat:
Napisane przez MARIKA.S Pokaż wiadomość
Ja siedzę cały czas przy kompie i próbuje wyczarować jakiś szablon na Allegro bo muszę sprzedać kilka rzeczy
Już nawet generator sobie ściągnęłam...zobaczymy co wyjdzie.
Ja też muszę posprzedawać trochę moich ciuchów. Na razie na wizazu wystawiłam, czesci juz nie ma, ale musze nowe zdjecia zamiescic, bo za dużo ciuchów mi się zabrało

Ja na razie na klub nie zaglądam. Miałyśmy póki co pisać tutaj... Nie mam czasu śledzić dwóch wątków na raz.
make_up_istka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 00:03   #3236
Louboutinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 347
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

Cytat:
Napisane przez muron Pokaż wiadomość

---------- Dopisano o 09:30 ---------- Poprzedni post napisano o 09:29 ----------


mam sposób na przespaną noc. Młoda zasypia po kąpaniu ok 19 śpi do północy, na normalnej "dawce" , jak się obudzi dostaje ok 35-40 więcej i śpi do 5-6 rano

---------- Dopisano o 09:32 ---------- Poprzedni post napisano o 09:30 ----------

to jest dobra metoda, ja tak robię od samego początku i odpukać.. jak na razie żadnej nocy nie zarwalam przez karmienie..
caly dzien dostaje po 90ml mleczka a na noc 120 okolo północy i śpi do okolo 7..
tylko dzisiaj cos mi nie chcial zjesc do konca mleka.. ciekawe czy sie obudzi wczesniej.. ???

aha na noc podaje mu inne mleko niż na dzień.. na razie na dzień ma nan ar.. nie polecam ale musimy dokonczyc pudelko bo troche kosztuje wiec szkoda wyrzucić.. po tym nie powinien ulewac ale ulewa.. na noc daje mu sprawdzone smierdzące ale skuteczne gęste mleczko bebilon ar.. i znowu calkowice na nie przejde mimo ze mial wtedy twarde kupki.. ale daje biogaje wiec moze bedzie ok..
po nan ar kupska mial takie ze mozna bylo tym ludzi straszyc.. ciemnozielone luźne i smierdzace jak stary bigos.. no cos tak obrzydliwego że szok.. nie daje sie tak latwo pozniej nawet wywietrzyc pokoju ani briz nie pomaga...fuuuuuu
Louboutinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 06:47   #3237
s_a_j
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 854
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

Cytat:
Napisane przez kma1982 Pokaż wiadomość
s_a_j, dzięki za nr do poradni już dzwoniłam i umówiłam się na 11.04, tylko muszę poszukac gdzie to jest a nie wiesz jak jest z biletami mzk na wózek? kosztują tyle co normalny?
cieszę się, że się przydał wiesz gdzie jest mrowisko? ta poradnia ma swój budynek właściwie tuż za nim a w mzk nie musisz mieć dodatkowego biletu na wózek, kupujesz tylko dla siebie

Cytat:
Napisane przez muron Pokaż wiadomość
moja spi od 19 do pólnocy i wtedy podaję większą porcje mleka- śpi do rana
mój dziś spał od 19stej do 2giej i potem do 6stej, ale wczoraj np budził się w nocy równo co 2,5 godziny, więc rozregulowane to wszystko jeszcze u niego

Cytat:
Napisane przez make_up_istka Pokaż wiadomość
Ja za każdym razem zasypuje dupkę mąką ziemniaczaną i nawet pampersy nas nie odparzyły (a zanim zaczęłam to robić, widziałam ze skórka zaczyna się robić czerwona) Też lubię tylko Pampki - Babydreamy za szybko robią się mokre i mała ryczy, Huggiesy nam coś przeciekają teraz
ja od początku nie zasypuję niczym dupki, nie smaruję też niczym póki nie ma potrzeby, od początku jedziemy na pampersach i nic się nam - odpukać - nie odparza. Co kupie pampki innej firmy to strasznie żałuję i już nie kombinuję i nie zmieniam


ale mały stęka, chyba kupka nam idzie, albo nie idzie a powinna i mały ciśnie, idę mu pomóc masażem
__________________
10.02.2011.
nasz synek jest już z nami
s_a_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 06:55   #3238
margaryt
Rozeznanie
 
Avatar margaryt
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 642
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

Cytat:
Napisane przez JeSuisUnPapillon Pokaż wiadomość
mam dylemat.... lekarka kazała mi przyjść z malcem na szczepienie w 8 tygodniu życia - dzisiaj ma 7t1d i nie wiem czy teraz już się wybierać czy jak dobije do 8 czyli w przyszłym tygodniu czy jak...
JeSuisUnPapillon jeśli opóźni się szczepienie nic się nie stanie. Tylko rotawirusy trzeba w odpowiedniej chwili podać.

Cytat:
Napisane przez muron Pokaż wiadomość
eeeeeee tu też gadamy.... nie było mnie od środy. Nie umiem w Klubie zdjęć wklejać. Widzę, że chyba Was nie nadrobię...

ja już nie używam chyba, że b zimno. Kurtkę wolę

mam sposób na przespaną noc. Młoda zasypia po kąpaniu ok 19 śpi do północy, na normalnej "dawce" , jak się obudzi dostaje ok 35-40 więcej i śpi do 5-6 rano

Muron
ja też wolę kurtkę
Ja swoją też karmię 19-20. Przebudza się o 3-4 dostaje smoczka i śpi do 6

Mariko super, że chrzciny się udały. Widziałam foty w klubie

Cytat:
Napisane przez muron Pokaż wiadomość
trzaskajmy posty;-)

A czy w klubie zdjęcia wrzucę tylko jeśli mają adres? Nie da się tak zwyczajnie załadować??? Bo ja nie wiem jak z picassa nie korzystałam, nie chcę ich w eter puszczać, tylko FB
Można foty wrzucić na serwer np. http://imageshack.us/
i wtedy w klubie w oknie odpowiedzi wkleić wygenerowany link forum code i zdjęcie sie załaduje
margaryt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 07:06   #3239
marleen32
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 632
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

Hej wtorkowo
Moja w nocy wstaje tylko raz, wczesniej bylo to o 2, teraz spi nawet do 4 , a pozniej roznie,wstaje o 6, albo 6.30, czasem nawet do 7 pospi, ale ja wole jak o 6 wstanie, bo wtedy mam czas dla niej, ona znow zasypia, a ja starszyzne do szkoly szykuje :
Tak czy tak, ja na nocki narzekac nie moge, oby tylko dalej tak bylo .
Co do pieluch, my mielismy Baby Love i Pampersy, no i te pierwsze sie nie sprawdzily, jakies twarde sa, przeciekaly, i ogolnie same minusy, wiec oddalam dziewczynkom do lalek, a my zostajemy przy pampersach.
Pupka poki co ladna, sypalam maka moze, ze 2 razy, ale potrzeby w sumie zadnej nie bylo, wiec tym bardziej, przy pampkach zostajemy .

---------- Dopisano o 08:06 ---------- Poprzedni post napisano o 08:02 ----------

A, my juz jakis czas w kurteczce smigamy
marleen32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 07:24   #3240
lilijka3
Zakorzenienie
 
Avatar lilijka3
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 904
GG do lilijka3
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

witajcie wtorkowo
wczoraj dzień załatwiania papierów. Ledwo do domu przyszłyśmy z Natalią i od razu na spacerek co by wykorzystać tę piękną pogodę

i jak wróciłyśmy ze spacerku to byłam tak padnięta, że tylko was doczytałam i poszłam spać wieczorkiem

dziewczyny czy w nocy nie było jakiejś pełni?? bo moja za chiny ludowe nie chciała spać w łóżeczku i całą noc przespała ze mną w łóżku przez co ja się nie wyspałam kompletnie. Do tego jak nigdy budziła się na jedzonko co 3 godziny.

Wczoraj pierwszy raz widziała swój nowy nabytek, karuzelę FP Rainforest. Była zaczarowana......... ale zmęczenie dało o sobie znać i jak zwykle popołudniu marudziła.

Dzisiaj jak tylko to będzie możliwe też wybywamy na dwór...... bo szkoda takiej pięknej pogody, ale muszę Wam powiedzieć, że strach po Katowicach chodzić bo co rusz coś spada z dachu na głowę........

Mariko
świetnie, że chrzciny się udały........ a jak wystawisz coś na allegroszu to daj linka

Magdaka witaj, dawno Cię nie było u nas

ligotko musimy się umówić na spacerek, jak już będzie u Ciebie po wszystkim bo czekamy z agape cierpliwie

marleen ja wczoraj do kombinezonu małej założyłam wiosenną czapeczkę i pod spód tylko pajaca

Edytowane przez lilijka3
Czas edycji: 2011-03-22 o 07:25
lilijka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:53.