Szukam Dior Addict Shine - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Ogłoszenia > Targowisko: kosmetyki

Notka

Targowisko: kosmetyki Targowisko: kosmetyki. Tutaj oddajemy i wymieniamy kosmetyki, których już nie używamy. Nie używasz? Oddaj!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-09, 06:56   #1
bieta
Zadomowienie
 
Avatar bieta
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 061
Przekupka: 69 pkt / 100% pozyt.

Dior Addict Shine


Nieaktualne

Edytowane przez bieta
Czas edycji: 2009-08-29 o 14:14
bieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-09, 09:49   #2
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Przekupka: 45 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Dior Addict Shine

witaj, mam Addicta Shine....widze u Ciebie w wątku bardzo interesujący mnie kosmetyk...mianowicie sypki podkład Mineralny Diorski Nude, ale chyba juz go wymienilas?

Zaineteresowała mnie jeszcze esencja zwężająca pory Kanebo.

A tak przy okazji mam do Ciebie pytanie właśnie apropo sypkiego Dorskin Nude...uwielbiam podkłady Diora i przeymiarzałam sie wlasnie do zakupu tego sypkiego Nude, tylko zastnawiam sie czy ma on właściwosci kryjące (w koncu to jest "podkład") czy raczej sprawdza sie jako sypki puder do wykonczenia makijazu?
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094

Edytowane przez Soft
Czas edycji: 2009-08-09 o 09:56
Soft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-09, 11:04   #3
bieta
Zadomowienie
 
Avatar bieta
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 061
Przekupka: 69 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Dior Addict Shine

Cytat:
Napisane przez Soft Pokaż wiadomość
witaj, mam Addicta Shine....widze u Ciebie w wątku bardzo interesujący mnie kosmetyk...mianowicie sypki podkład Mineralny Diorski Nude, ale chyba juz go wymienilas?

Zaineteresowała mnie jeszcze esencja zwężająca pory Kanebo.

A tak przy okazji mam do Ciebie pytanie właśnie apropo sypkiego Dorskin Nude...uwielbiam podkłady Diora i przeymiarzałam sie wlasnie do zakupu tego sypkiego Nude, tylko zastnawiam sie czy ma on właściwosci kryjące (w koncu to jest "podkład") czy raczej sprawdza sie jako sypki puder do wykonczenia makijazu?
Nude już niestety wymieniony, jednak Kanebo chętnie oddam. Jaka to pojemność?

Co do właściwości sypkiego Diora - lekko kryje, ładnie wykańcza, tworzy się taki "woal". Wg producenta można go stosować zarówno jako podkład, jak i puder do poprawek. Dla mnie ma jednak kilka "ale" Osobiście przyzwyczajona jestem do podkładków płynnych, mając na twarzy ten, miałam wrażenie, że jestem "naga", nie czułam się z tym komfortowo. Dobrze mi się go nosiło "po domu", jednak lekką przesadą było dla mnie zużywać tak drogi kosmetyk w domu - zwykle gdy nigdzie nie wychodzę, nie nakładam nic i znaczenie taniej to wychodzi Robiłam kilka prób do pracy, jednak nie wiem, czy to kwestia złego nakładania, pośpiechu czy właściwości mojej skóry - bo w miejscach, gdzie mam ją suchą- brylił się. Sprawdzał się u mnie do poprawek - jednak noszenie w i tak już ciężkiej torebce pudełka i pędzla również nie jest dla mnie wygodne. Jedym słowem, zraziłam się do mineralnych, sypkich wynalazków (choć wiem, że tak naprawdę to mineralny on nie jest ).
bieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Targowisko: kosmetyki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:55.