Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-20, 21:56   #1
piet33
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 78

Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje


Witajcie ! tak sobie przeglądam to forum i zastanawiam się ile z Was nie ma przyjaciółki takiej z krwi i kości. Ja mam 33 lata i jej nie mam , siedze wieczorami przy kompie i tu próbuję szukać kogoś kto będzie przy mnie ccały czas. Tak w ogóle to się zastanawiam jak do tego doszło, że jestem taka samotna. Owszem mam męża i dziecko ale brakuje mi jeszcze kogoś. Z mężem jak z facetem , to inny rodzaj zaźyłości a dziecko przede wszystkim jest dzieckiem i jest jeszcze małe. Czy ten czas i życie doprowadziło mnie do tego , że z osoby szalenie towarzyskiej jestem jak ta samotna wyspa. Jak to jest u Was?
piet33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-20, 21:59   #2
90samotna
Raczkowanie
 
Avatar 90samotna
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Kraina marzeń <3
Wiadomości: 320
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

a dawne kolezanki ze szkoły czy z pracy? moze da sie odnowic stare kontakty ze znajomymi
90samotna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-20, 22:03   #3
piet33
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 78
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

Wszystkie mamy rodziny i nie wiem czy to tylko mój proble, że jakoś tak mi brakuje czasu dla innych czy one tez tak maja. Owszem czasem się spotkamy ale dosłowniw 2 zy w roku. Każdy ma swoję życie poprostu
piet33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-20, 22:12   #4
90samotna
Raczkowanie
 
Avatar 90samotna
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Kraina marzeń <3
Wiadomości: 320
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

czemu Ci brakuje czasu dla innych ?
90samotna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-20, 22:15   #5
piet33
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 78
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

Praca, dom, nauka dziecka, obowiazki i koniec dnia. Wszystko trudno zmieścić w jednej dobie a czas dla niej to juz nie wiem kiedy...

---------- Dopisano o 23:15 ---------- Poprzedni post napisano o 23:14 ----------

dom praca, dziecko, obowi.ązki , no standart
piet33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-21, 09:30   #6
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

ja też z moją przyjaciółką mam teraz sporadyczny kontakt, takie życie
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA
golgie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-21, 15:34   #7
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

Cytat:
Napisane przez piet33 Pokaż wiadomość
Wszystkie mamy rodziny i nie wiem czy to tylko mój proble, że jakoś tak mi brakuje czasu dla innych czy one tez tak maja. Owszem czasem się spotkamy ale dosłowniw 2 zy w roku. Każdy ma swoję życie poprostu
Cytat:
Napisane przez golgie Pokaż wiadomość
ja też z moją przyjaciółką mam teraz sporadyczny kontakt, takie życie
dlatego trzeba pielegnowac.

gdy moj tż wyjezdza to od razu zapraszam przyjaciolki, umawiam sie raz w tyg z najlepszymi a z reszta w biurze u mnie.
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-22, 09:53   #8
enii
Wtajemniczenie
 
Avatar enii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Seoul,Kr
Wiadomości: 2 051
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

U mnie tez '' przyjażnie'' sie rozeszły-- szkoda , ale z drugiej strony byly to raczej toksyczne znajomosci
Nie ukrywam, ze tez brakuje mi jednej takiej super kolezanki, takiej z ktora moglabym dzielic smutki , radosci itd...

Edit- moze u mnie problem w tym, ze jednak zawsze lepiej dogadywałam sie z facetami
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=v7WON...eature=related


22.08.2012 Seoul, Kr (one way ticket)
enii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 13:35   #9
Superbejbe
Zadomowienie
 
Avatar Superbejbe
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 432
GG do Superbejbe
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

Ostatnio zastanawiałam się jak do tego doszło że z licznego grona koleżanek utrzymuje kontakt z dwiema i to sporadycznie przez telefon. Może to przez lenistwo, sama nie wiem
__________________
mój misz masz
Superbejbe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 19:56   #10
piet33
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 78
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

Straszne to wszystko. Jako panienki miałyśmy czas i chęci na wiele więcej. A teraz gdy naprawdę fantastycznie byłoby mieć kogoś do ploteczek, zakupów, imprez domowych a przede wszystkim do wypicia kawki kilka razy w tygodniu to pustka. Ani z kim się smucić ani z kim się cieszyć, kicha i co zrobimy?jak to rozwiązać? jak polepszyc nas los?
piet33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 11:45   #11
Superbejbe
Zadomowienie
 
Avatar Superbejbe
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 432
GG do Superbejbe
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

Jakiś czas temu zaczęłam odnawiać stare znajomości, wysłałam kilka sms'ów, dzwoniłam i takie tam. Niestety jak tylko przestałam to druga strona sama się nie odezwała, co jakiś czas słyszę wytłumaczenia, że praca, że dzieci, że mąż...ech...nawet z rodziną ciężko jest się dogadać w tych czasach.
__________________
mój misz masz
Superbejbe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 12:11   #12
enii
Wtajemniczenie
 
Avatar enii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Seoul,Kr
Wiadomości: 2 051
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

Dokadnie teraz to najlepiej wychodzi się z Familia na zdjęciach...
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=v7WON...eature=related


22.08.2012 Seoul, Kr (one way ticket)
enii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 13:17   #13
Marcelina92
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 115
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

przyjaźń nistety w zdecydowanej większości przemija. ja sama, mimo jeszcze szkolnego wieku widzę, że przyjaciele z podstawówki dawno przemineli. Teraz zdarza mi sie, ze po prostu mam wielki problem rozmawiając z nimi, gdyż... nie mam wspolnych tematów.
Marcelina92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 13:57   #14
Superbejbe
Zadomowienie
 
Avatar Superbejbe
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 432
GG do Superbejbe
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

Cytat:
Napisane przez Marcelina92 Pokaż wiadomość
przyjaźń nistety w zdecydowanej większości przemija. ja sama, mimo jeszcze szkolnego wieku widzę, że przyjaciele z podstawówki dawno przemineli. Teraz zdarza mi sie, ze po prostu mam wielki problem rozmawiając z nimi, gdyż... nie mam wspolnych tematów.
Zgadzam się. Teraz jedynym wspólnym tematem jest kredyt mieszkaniowy
__________________
mój misz masz
Superbejbe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 15:03   #15
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

U mnie to samo. jak ja sie nie odezwe to druga strona wogole. takich przyjaciol mi nie potrzeba, wiec przestalam robic z siebie glupa.Dodam ze nie mieszkamy w tej samej miejscowosci, a z niektorymi nawet nie w tym samym kraju, ale byly rozmowy przez gg czy maile i nagle cisza. Doszlo do tego, ze ja pisalam, a odpowiedzi zadnej nie bylo, wiec zaprzestalam.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 18:55   #16
wioletamaria
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
U mnie to samo. jak ja sie nie odezwe to druga strona wogole. takich przyjaciol mi nie potrzeba, wiec przestalam robic z siebie glupa.Dodam ze nie mieszkamy w tej samej miejscowosci, a z niektorymi nawet nie w tym samym kraju, ale byly rozmowy przez gg czy maile i nagle cisza. Doszlo do tego, ze ja pisalam, a odpowiedzi zadnej nie bylo, wiec zaprzestalam.
przyjaciolki, pogaduszki, ploteczki o wszystkim i o niczym, tak na prawde to mi tez tego brakuje, mieszkam na stale za granica, mam 51 lat jezeli ktos ma ochote na pogaduszki to chetnie odpowiem
wioletamaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 19:47   #17
piet33
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 78
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

No to może skrzyknijmy się tu? Może któraś ma coś ważnego do powiedzenia , ma problem... I coś zaradzimy
piet33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 19:48   #18
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

wioletamaria a gdzie mieszkasz, moze niedaleko mnie? ;o)
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 19:58   #19
dzinek
Wtajemniczenie
 
Avatar dzinek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzie oczy poniosa
Wiadomości: 2 637
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
U mnie to samo. jak ja sie nie odezwe to druga strona wogole. takich przyjaciol mi nie potrzeba, wiec przestalam robic z siebie glupa.Dodam ze nie mieszkamy w tej samej miejscowosci, a z niektorymi nawet nie w tym samym kraju, ale byly rozmowy przez gg czy maile i nagle cisza. Doszlo do tego, ze ja pisalam, a odpowiedzi zadnej nie bylo, wiec zaprzestalam.
Glupa z siebie nie robilas, po prostu szukalas kontaktu.
Przykre, nawet jak ktos nie ma czasu w danej chwili to przeciez moze odpisac kolejnego dnia
Tez mialam w sowim zyciu taki zimny prysznic, wrecz lodowaty.

dziewczyny tez jestem chetna na jakies pogaduchy i wspolne picie kawy. mieszkam daleko ale mam skypa i wizaz
A samoloty nie sa znowu az takie drogie wiec za jakis czas mozemy sie gdzies umowic
__________________
I'm looking for a husband...

Zyje tym co czuje, z zycia biore to co mi smakuje,
szukam i znajduje, nie doluje kiedy mi brakuje


Edytowane przez dzinek
Czas edycji: 2010-11-23 o 20:02
dzinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 20:57   #20
wioletamaria
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

mieszkam w bonn
wioleta-bonn@web.de
wioletamaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 06:53   #21
maggie74
Raczkowanie
 
Avatar maggie74
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 176
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

Cytat:
Napisane przez piet33 Pokaż wiadomość
Witajcie ! tak sobie przeglądam to forum i zastanawiam się ile z Was nie ma przyjaciółki takiej z krwi i kości. Ja mam 33 lata i jej nie mam , siedze wieczorami przy kompie i tu próbuję szukać kogoś kto będzie przy mnie ccały czas. Tak w ogóle to się zastanawiam jak do tego doszło, że jestem taka samotna. Owszem mam męża i dziecko ale brakuje mi jeszcze kogoś. Z mężem jak z facetem , to inny rodzaj zaźyłości a dziecko przede wszystkim jest dzieckiem i jest jeszcze małe. Czy ten czas i życie doprowadziło mnie do tego , że z osoby szalenie towarzyskiej jestem jak ta samotna wyspa. Jak to jest u Was?
Ja też mam podobnie. Myślałam, że mam parę przyjaciółek, ale jak pozakładały rodziny, to kontakty urwały sie całkiem. Mam tylko jedną taką znajomo-przyjaciółkę, ale widujemy się raz na pół roku, jak nam się wreszcie uda znaleźć chwilę.
Tak jak piszesz jest mąż, ale on nie lubi po prostu rozmawiać, woli kompa czy tv. Nie jest nauczony takiego zwykłego codziennego rozmawiania. Dziecko też mam jeszcze bardzo małe. Żyję w biegu, praca, dom, obowiązki, zakupy, masa zmartwień i mija dzień za dniem, brak czasu żeby się trochę "zatrzymać", zacząć się cieszyć życiem, a przecież jest ono tak krótkie i pokręcone.
Jeszcze teraz gdy idzie zima, na dworze jest ciemno, zimno, szaro dopada mnie mega depresja. Chętnie pogadam, nawet o wszystkim i niczym.
maggie74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 10:04   #22
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

Cytat:
Napisane przez dzinek Pokaż wiadomość
Glupa z siebie nie robilas, po prostu szukalas kontaktu.
Przykre, nawet jak ktos nie ma czasu w danej chwili to przeciez moze odpisac kolejnego dnia
Tez mialam w sowim zyciu taki zimny prysznic, wrecz lodowaty.

dziewczyny tez jestem chetna na jakies pogaduchy i wspolne picie kawy. mieszkam daleko ale mam skypa i wizaz
A samoloty nie sa znowu az takie drogie wiec za jakis czas mozemy sie gdzies umowic
Pisze ze glupa z sieie robilam, bo kiedys jeszcze w liceum mialam tylu znajomych, dobych kolegow i kolezanki, ale jak sie to pozniej okazalo bylo fikcja. Lubilam wszystkich i myslalam ze te osoby tez mnie lubia, a przynajmniej cieszyli sie na moj widok jak ja na ich. Nigdy o nich zlego swola nie powiedzialam,a jak ktos cos mowil, to ja bronilam, bo to tacy wspaniali ludzie, az ktoregos dnia doszlo do mnie, co tez ci znajomi mowia o mnie za moimi plecami. Prysznic byl bardzo lodowaty. okazalo sie ze ja sie im beszczelnie narzucam. Dodam ze byly to znajomosci szkolne, z ktorymi nie utrzymywalam kontaktow domowych. od spotkalismy sie na ulicy czy na dyskotece, no i w szkole. Nikogo w domu nie nachodzilam bez uprzedzenia, wogole nie znalam konkretnego adresu no i co dzien widzielismy sie w autobusie szkolnym i potem na przerwach w szkole. Czesto wracalismy o tej samej porze ze szkoly autobusem. Bardzo mnie to zabolalo i nie rozumialam, dlaczego te osoby na moj widok tak samo sie ciesza jak ja na ich. Nie szlo byc troche mniej egzaltowanym, ze poczulabym iz nie jestem az tak lubiana i skonczylo by sie na standardowym czesc,a ja jak glupia cieszylam sie, bylo witanie z calusami w policzek, no tak jak to sie czlowiek wita z kims kogo bardzo lubi. nawet jak nie bylo calusow to naprawde nigdy mi nie osoby nie daly odczuc, ze mnie nie lubia, tak samo cieszyly sie na moj widok jak ja na ich widok.

Od tamtej pory jestem ostrozna. Po skonczeniu liceum mialam znow taka przygode , nie az taka ekstremalna, ale tez zabolalo. Potem wyjechalam z kraju i moaj przejaciolka zerwala kontakt. Wogole sie przestala odzywac. Nie odpisywala na listy, wiec przestalam pisac. Wogole wszyscy znajomi, ktorzy sami wyrazali chec dalszego kontaktu, przestali sie odzywac. Niektorzy na pierwszy list odpisali, niektorzy odrazu byla cisza. Po roku zrozumialam co i jak i nie powiem. Mialam 26 lat a ryczalam jak male dziecko. Chlop mnie pocieszal, bo sam to przyzyl, a w Pl krazyly o mnie plotki, ze ja wielka pani jestem bo z kraju wyjechalam i to od tych wlasnie osob, ktore nie pokwapily sie na odpisanie listu, a gdy bylam w kraju nie spotkalam ich na ulicy, wiec skad takie plotki?

Po 3 latach moja przyjaciolka sama przyjechala tutaj do swojego faceta i szukala kontaktu. Pozwolilam mamie dac jej moj temefon, chodz bylam zdziwiona bo miala numer, ale ok, moze zgubila, zdarza sie. Nie mialam jej za zle ze zamilkla. No i co? Nie minelo pol roku i kontakt znow z jej strony zaczal sie ucinac. Ugadalysmy sie ze jesli akurat ktorejs z nas nie bedzie przy kompie , to i tak napiszemy na gg co tam slychac, a ta druga strona pozniej odpisze. Pierwsze pol roku bylo ok, ale pozniej powtorka z rozrywki. jak ja sie nie odezwalam to on wogole. ja wiem ze zapracowana, ale przeciez zostaje wochenende to mozna wtedy napisac, albo zadzwonic i pogadac. Skoro wczesniej sie dalo to czemu pozniej juz nie? Nie wymagam tez zeby kontakt byl codzienny. po jakims czasie wykasowalam ja z gg, az ktoregos dnia dostalam wiadomosc od niej, ze czemu sie nie odzywam. Wiec napisalam bez ogrodek, ze ja sie nikomu z moja miloscia narzucac nie chce, jak sie nie chce miec kontaktu to prosze mi to powiedziec, nie bede sie narzucac. Okazalo sie ze byla zapracowana, ale przeprasza mnie. myslalam ze codz raz na miesiac jakas wiadomosc bedzie. Czesto widzialam ja na gg, ale nie odpisywala, ale chciala zebym chwilke poczekala bo cos robi i juz nie wrocila. wytlumaczenie ze np kom siadl itp tez nie bylo, wogole cisza i tak to sie juz ciagle ktorys raz. ja zeby nie bylo ze to ja zrywam kontakt pisalam i jak jej nie bylo przy kompie i jak widzialam ze sie swieci, ale cisza nadal. od kilku miesiecy sie nie odzywam. nie chce kolejny raz sie dowiedziec, ze sie komus narzucam. Pisalam wielokrotkie, ale jak nie to nie. Uwazam ze nie ejstem nachalna osoba i umie czytac miedzy wierszami. skoro po nawet 5-6 razach jest cisza to uwazam ze nalezy dac sobie spokoj, bo bedzie to przejawen narzucania sie. sama jak nie chce miec z kims bliskiego kontaktu , nie odzywam sie, wiec wiem o co chodzi jak druga strona tak robi. Dlatego napisalam, ze nie chce robic z siebie glupa.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 11:20   #23
piet33
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 78
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

I tak to własnie wygląda. Ja mam znajomych i rodzinkę ale tylko jak ich goszczę u siebie. Do siebie mnie nie zapraszają ale w święta i niedziele jest u mnie oblężenie. Jednak szczytem wszystkiego było jak przyjechał szwagier z swoją imieninową flaszeczką i przy moim stole swiętowliśmy jego imieniy. On ma dom a ja małe mieszkanie, wyć się chce poprostu
piet33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 12:37   #24
Marcelina92
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 115
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

Cytat:
Napisane przez piet33 Pokaż wiadomość
I tak to własnie wygląda. Ja mam znajomych i rodzinkę ale tylko jak ich goszczę u siebie. Do siebie mnie nie zapraszają ale w święta i niedziele jest u mnie oblężenie. Jednak szczytem wszystkiego było jak przyjechał szwagier z swoją imieninową flaszeczką i przy moim stole swiętowliśmy jego imieniy. On ma dom a ja małe mieszkanie, wyć się chce poprostu

No chyba żartujesz. I wbrew pozorom jest to duży problem. Bo jak uświadomić rodzinie że też chcesz co jakis czas wyjść z domu? Wiadomo że każdy chce miec dobre kontakty ze swoja rodzina więc wypada to zrobić bardzo delikatnie. Ale jak?
Marcelina92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 14:25   #25
Superbejbe
Zadomowienie
 
Avatar Superbejbe
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 432
GG do Superbejbe
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

Cytat:
Napisane przez Marcelina92 Pokaż wiadomość
No chyba żartujesz. I wbrew pozorom jest to duży problem. Bo jak uświadomić rodzinie że też chcesz co jakis czas wyjść z domu? Wiadomo że każdy chce miec dobre kontakty ze swoja rodzina więc wypada to zrobić bardzo delikatnie. Ale jak?
Oj z doświadczenia wiem że to jest bardzo trudne. Kiedyś postanowiłam być szczera wobec rodziny ( w końcu to rodzina, ta sama krew itd...) i wyszłam na egoistkę i potwora

A co do przyjaźni to mi najbardziej brakuje szczerości, chciałabym mieć kogoś kto widząc mnie powie np. "w co ty się ubrałaś, wyglądasz jak stara ciotka" i nie pozwoli mi robić z siebie wariatki.
__________________
mój misz masz
Superbejbe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 15:43   #26
enii
Wtajemniczenie
 
Avatar enii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Seoul,Kr
Wiadomości: 2 051
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

U mnie to rodzina sie odzywa jak cos chce ...... Jedynie mam kuzynka i jego mame to z nimi mam dobry kontakt--taki normalny ...A reszta szkoda gadac-- jakby mieli interes do mnie lub ze mnie to by sie odezwali..... Probowałam odnowic kontakty z kuzynka, z ktora wydawało mi sie, ze byłysmy blisko < nic z tego nie wyszło,> ... Druga sie nie pokaze, bo wyszła za mojego ex - i zyje w przekonaniu, ze lece na niego

Kolezanki <ze szkoły itd > - zazwyczaj jest tylko ''czesc''- czesc'' -- nie mamy o czym rozmawiac..A wysluchiwanie bzdur, jaka to biedna nieszczesliwa , kasy nie ma-- a za chwile auto kupuje i mowi ze wszystko jest ok< litosci>...Lub co gorsza obgadywanie < tzw. plotkary >....

I tak wyszło na to, ze jestem sama < nawet TZ mi z tego powodu czasami dokucza>
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=v7WON...eature=related


22.08.2012 Seoul, Kr (one way ticket)
enii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 17:39   #27
Superbejbe
Zadomowienie
 
Avatar Superbejbe
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 432
GG do Superbejbe
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

Mój TZ też czasami marudzi że jestem "dziwna" bo nie mam bliskiej koleżanki.

Ostatnio naszła mnie ochota na obejrzenie wszystkich sezonów "Sexu w wielkim mieście", po obejrzeniu 2 zaczęłam zazdrościć bohaterką takiej przyjaźni. Wydaje się to wręcz niemożliwe żeby cztery babki przyjaźniły się ze sobą.
__________________
mój misz masz
Superbejbe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 18:04   #28
enii
Wtajemniczenie
 
Avatar enii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Seoul,Kr
Wiadomości: 2 051
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

Mnie równiez wydaje sie to jakies ........ nieprawdopodobne
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=v7WON...eature=related


22.08.2012 Seoul, Kr (one way ticket)
enii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 08:39   #29
frezja18
Zadomowienie
 
Avatar frezja18
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 157
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

Pod większością postów mogę się podpisać jakby były moje . Nie mam przyjaciółki i nawet nie szukam, może czasami miałabym ochotę pogadać ale skutecznie mnie zniechęca obserwacja otoczenia . Te "przyjaźnie" dzisiaj ze mną np a juz za miesiąc z kimś innym i jeszcze obgadywanie mnie za plecami .

Miałam dobra koleżankę ale z czasem kontakty się urwały , koleżanka nie wyszła za mąż i siłą rzeczy nasze priorytety były inne , ona chciała gdzieś wyjść a ja jako młoda matka nie miałam na to czasu .

Mam nadzieję że mnie przyjmiecie do swojego grona ?
__________________
frezja18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 09:54   #30
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

Cytat:
Napisane przez frezja18 Pokaż wiadomość
Pod większością postów mogę się podpisać jakby były moje . Nie mam przyjaciółki i nawet nie szukam, może czasami miałabym ochotę pogadać ale skutecznie mnie zniechęca obserwacja otoczenia . Te "przyjaźnie" dzisiaj ze mną np a juz za miesiąc z kimś innym i jeszcze obgadywanie mnie za plecami .
:
To teraz ja sie moge podpisac. Znajomych moge miec, a ze ja rowna babka jestem ( tak mi sie wydaje) to moge pogadac na kazdy temat, nawet na te przez innych uznawane ze nie wypada itp. nic co ludzkie nie jest mi obce, ale nie nazwalabym tych osob jako przejaciol.
Chcialabym miec kogos kolo mnie, kogos kto przechodzac kolo mojego domu wpadnie na 5min na kawcie, ale tragedii tez nie ma ze nie mam takiej osoby. ogolem jestem samotnikiem i nie lubi gdy ktos nawiedza mnie bez zapowiedzenia, ale w Pl mialam kolezanke ktora jak byla w sklepie to wpadla do mnie na szybka kawe. druga jak weszla na chwilke to siedziala do wieczora, a jak przepraszalam ze nie moge, ze musze cos zalatwic, to mina naburmuszona byla, dlatego tez jestem tak sceptycznie nastawiona do spontanicznych odwiedzin. prawie 1,5 roku temu poznalam polke, ktora tutaj przyjezdza do pracy i jak jest to mnie odwiedza, jednak to nie to samo jak ktos kto jej non stop tutaj. bardzo ja polubilam i gadamy o wszystkim nawet o intymnych rzeczach, smiejemy sie z tego i mozemy sobie wszystko powiedziec, nawet na zakupach moge jej walnac ze dany ciuch nie jest dla niej, po podkresla jej szerokie biodra itp. Ona sie nie obraza, wie jaka ma figure i to funkcjonuje w druga strone. Nie obrazamy sie, a jeszcze same z siebie smiejemy. bardzo ja lubie i jak jedzie do Pl na kilka tygodni to przez 2 tyg jestem jak struta, brakuje mi jej. Z drugiej strony chcialabym miec taka przejacilke ale niemke, ale inna cudzoziemke, z ktora musialabym gadac tylko po niemiecku. narazie nie mam nikogo takiego i wlasciwie to jest dobrze jak jest, ale czasami...
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:42.