Fryzjer w Rzeszowie - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-22, 21:10   #721
madzica270
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie

Cytat:
Napisane przez Madziula296 Pokaż wiadomość
Dziewczyny potrzebuje pilnie dobrego fryzjera który doradzi co do mojej buzki pasuje i ktory profesionalnie mnie obetnie ,mam ochte na duze zmiany lecz sama nie jestem pewna tej fryzury i potrzebuje porady fryzjera przez obcięciem zeby wychodzac z zalkadu znow nie plakala
witam serdecznie. więc zazwyczaj miałam taki sam problem. i po namowie koleżanek trafiłam dzisiaj do salonu rebell. i ....przemiła atmosfera zarówno wystroju jak i personelu. czas leci szybko i czujesz się tam ,,chcianym i wyjątkowym", ścinałam się i farbowałam u Pana Mateusza-przemiły fryzjer (a miałam z wieloma do czynienia) . fryzura fajnie dobrana, kolor bardzo naturalny, a jak myje włosy to uuuuuuu-polecam PANIE MATEUSZU JEST PAN BOSKI poza tym profesjonalne kosmetyki i nie wychodzi się z pancerzem ,,utrwalaczy na głowie". jak dla mnie 10 punktów na 10. jeden minusik to jak zwykle finanse ale myślę, że od czasu do czasu warto zainwestować. chcę dodać, że przecudnie została również obcieta moja koleżanka przez pana Arka-miała długie włosy-wyszła z krótkimi-chociaż się bała tak drastycznej zmiany i ten kolor blondu- nie jestem fanka, ale naprawdę sliczny, naturalny a nie jak jajo przy czym włosy wyglądają na zdrowe!!! POLECAM. ja tam będę stałą klientką.
madzica270 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-22, 21:53   #722
natalcia1655
Raczkowanie
 
Avatar natalcia1655
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 183
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie

dziewczyny a gdzie w centrum podetnę tanio samą grzywkę? Tylko tak, żeby było prosto i obcięte 1 cm a nie 5
natalcia1655 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-26, 16:58   #723
luinil
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 28
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie

Witam a gdzie można zrobić w Rzeszowie ładną trwałą? Pozdrawiam!
__________________
http://stylizacja-beauty-nailart.blogspot.com/ Gorąco zapraszam, szczególnie do wyrażania swojej opinii w komantarzach
luinil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 16:39   #724
unbridled
Zadomowienie
 
Avatar unbridled
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 522
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie

Cytat:
Napisane przez saff Pokaż wiadomość
witajcie a co myślicie o salonie Irmina's World na Krzyżanowskiego?
mnie też interesuje Wasza opinia na temat tego salonu, chciałam się wybrać ale nie wiem czy warto
__________________
Ze szczęściem czasami bywa tak jak z okularami,
szuka się ich, a one siedzą na nosie.


Phil Bosmans
unbridled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-10, 19:46   #725
unbridled
Zadomowienie
 
Avatar unbridled
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 522
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie

nikt mi nie pomoże ?
__________________
Ze szczęściem czasami bywa tak jak z okularami,
szuka się ich, a one siedzą na nosie.


Phil Bosmans
unbridled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 21:15   #726
tommeekk7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie

mam pytanie: czy ktoś ma namiary na Marka który pracował do niedawna w DM studio na okrzei ?
tommeekk7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-02, 21:43   #727
arletta_lenik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie

Witam,
wczoraj odwiedziłam salon Prestige na Fredry z polecenia mojej koleżanki. Chciałam podciąć końcówki bo nie miałam innej koncepcji fryzurki i nawet nie myślałam o zmianie. Siadając ma fotel otrzymałam fajną propozycję na lekką zmianę wizerunku, z której skorzystałam. Z efektu końcowego jestem bardzo zadowolona. Gorąco polecam i nic więcej do dodania
arletta_lenik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-07, 07:18   #728
wilwarin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 7
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie

Ja wczoraj bylam umowic sie na wizyte w salonie na Okrzei Tylko tak sie spieszylam i bylam taka oszolomiona ze nawet nie wiem do kogo sie umowilam pani mnie zapisala jakas i tyle... i mam takie pytanie czy ktos jeszcze scina tam wlosy czy tylko pan Damian?
wilwarin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-08, 20:03   #729
moni27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 197
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie

Cytat:
Napisane przez wilwarin Pokaż wiadomość
Ja wczoraj bylam umowic sie na wizyte w salonie na Okrzei Tylko tak sie spieszylam i bylam taka oszolomiona ze nawet nie wiem do kogo sie umowilam pani mnie zapisala jakas i tyle... i mam takie pytanie czy ktos jeszcze scina tam wlosy czy tylko pan Damian?
To zależy czy weszłaś do DM studio czy do tego większego salonu obok. Ja ostatnio się zapędziłam i prawie weszłam do tego drugiego. Wcześniej go nie było. Damian jest sam, ma teraz dziewczynę do pomocy, więc jeśli byłaś w tym malutkim saloniku to dobrze
moni27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-09, 12:11   #730
zoja88
Przyczajenie
 
Avatar zoja88
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie

ja z kolei zastanawiam sie czy dobrze zrobie idac za rada tak naprawde anonimowych osob z forum ktorych opinii w zaden sposob nie moge sparwdzic i byc pewna..tym bardziej ze pomimo pochlebnych i dobrych opinii zdarzaja sie tez te niekorzystne.
biore pod uwage p.Damiana poniewaz mam krecone wlosy i do tej pory nikomu nie udalo sie ich oragnac i naprawde fajnie i "funkcjonalnie" sciac.
to taka mala dygresja z mojej strony czytajac podekscytowane wpisy klientek pelnych radosci, zaufania i braku strachu przed tym co zostanie im na glowie po wyjsciu od fryzjera:/
ale w sumie zazdroszcze takiego pozytywnego myslenia!
pozdrawiam wszystkie niezdecydowane!!
zoja88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-09, 13:30   #731
thess
Raczkowanie
 
Avatar thess
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 485
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie

Cytat:
Napisane przez zoja88 Pokaż wiadomość
ja z kolei zastanawiam sie czy dobrze zrobie idac za rada tak naprawde anonimowych osob z forum ktorych opinii w zaden sposob nie moge sparwdzic i byc pewna..tym bardziej ze pomimo pochlebnych i dobrych opinii zdarzaja sie tez te niekorzystne.
biore pod uwage p.Damiana poniewaz mam krecone wlosy i do tej pory nikomu nie udalo sie ich oragnac i naprawde fajnie i "funkcjonalnie" sciac.
cóż, czasem trzeba zaryzykować a rekomendacje znajomych też nie zawsze popłacają: kiedyś zachwycona fryzurami koleżanek pobiegłam w te pędy do ich ulubionej fryzjerki i... klapa totalna, bo okazało się, że cięcie kręconych włosów nie wychodziło tej pani tak dobrze jak cięcie prostych
DM Studio też odwiedziłam w mojej odysei fryzjerskiej - za pierwszym razem byłam średnio zadowolona (nie było źle, ale też bez szału - może po prostu za wiele się spodziewałam po tylu pochwałach?), za to po kolejnych... nie mogłam się napatrzeć na swoje odbicie
Ale od razu zastrzegam, że nie decydowałam się na żadne drastyczne metamorfozy - zależało mi jedynie na tym, żeby wydobyć z moich loków to, co w nich najładniejsze i chyba się udało - ja przynajmniej jestem zadowolona
thess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-10, 07:40   #732
kozakinarzepy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 5
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie

zoja88 całkowicie się z tobą zgadzam! każda z nas ma inne oczekiwania i nie koniecznie cudowny fryzjer koleżanki spełni nasze oczekiwania ale jak się mówi ryzyk fizyk ja osobiście mam włosy kręcone może nie sprężyny ale tuż koło skroni są naprawdę niesforne, dodam że włosy prostuje, zachęcona opiniami poszłam do pana D. i w moim przypadku raczej już się tam nie pokaże. Owszem pan bardzo miły ale akurat mi nie dobrał fryzury, namówił mnie na asymetryczny bardzo wycięty bok, zapewniał że świetnie się będzie układało.... niestety za bardzo wyciął włosy które potem jak odrastały nie dały się w żaden sposób ułożyć, strasznie się męczyłam. Nie wiem pewnie jest dobrym fryzjerem ale z tego co mi się wydaje to chyba za bardzo narzuca swoje zdanie a nie słucha to co klient chce. Dziewczyna obok też narzekała że za dużo jej tnie a ona nie chce bo zapuszcza włosy. Mam więc mieszane uczucia, farba położona przyzwoicie ale cała otoczka średnio mi pasowała no ale nie wszystkie 100% będzie zadowolone.
Dziewczyny trzeba po prostu próbować i szukać aż się znajdzie ale takie forum i opinie są na pewno pomocne.
kozakinarzepy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-11, 20:51   #733
radioheadka
Zadomowienie
 
Avatar radioheadka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 042
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie

chciałam zapytać czy macie jakieś doświadczenia z zakładem Ce Ce i ile kosztuje strzyżenie damskie
radioheadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-11, 22:15   #734
nanuka_007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie

Co do salonu CeCe strzyżenia wahają się od 55 do 65 zł z zależności jaka długość włosów, potem rabat 5 zł. Polecam Natalię z Galerii na Krakowskiej. Natomiast odradzam Bernardyńską, są tam mało dokładne fryzjerki.

Edytowane przez nanuka_007
Czas edycji: 2010-12-11 o 22:18
nanuka_007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-12, 19:32   #735
lady_mikaa
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: rzeszów
Wiadomości: 4
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie

co do ścięcia grzywki polecam pania Wiole z EM DUET STUDIO
ul. ks. Jałowego 14, Rzeszów - ślicznie wymodeluje grzywke maszynka do golenia ja od dawna obcinam grzywke 'na prosto' i tak na prawde własnie ona obcięla mnie tak jak chcialam chociaz na poczatku maszynka bylam przerazona polecam super sie potem ukladaja wloski a i koszt to 7zł wiec tanio Polecam
lady_mikaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-13, 15:48   #736
ank_a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 69
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie

Witam. Czy któraś z was robiła sobie fryzurke wieczorową albo ślubna u pani Jadzi z salonu Rebell? Bo tam się zapisałam ale trochę tak w ciemno, a mam jeszcze czas, żeby zmienić. Czy można liczyć na coś więcej niż tradycyjny kok?
__________________
30 XII 2009 - Mi uklęknął w śniegu
28 V 2011 -
z moim Mi na zawsze

http://s10.suwaczek.com/20110528021123.png
ank_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-13, 18:29   #737
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie

Cytat:
Napisane przez zoja88 Pokaż wiadomość
ja z kolei zastanawiam sie czy dobrze zrobie idac za rada tak naprawde anonimowych osob z forum ktorych opinii w zaden sposob nie moge sparwdzic i byc pewna..tym bardziej ze pomimo pochlebnych i dobrych opinii zdarzaja sie tez te niekorzystne.
biore pod uwage p.Damiana poniewaz mam krecone wlosy i do tej pory nikomu nie udalo sie ich oragnac i naprawde fajnie i "funkcjonalnie" sciac.
to taka mala dygresja z mojej strony czytajac podekscytowane wpisy klientek pelnych radosci, zaufania i braku strachu przed tym co zostanie im na glowie po wyjsciu od fryzjera:/
ale w sumie zazdroszcze takiego pozytywnego myslenia!
pozdrawiam wszystkie niezdecydowane!!
ale to tylko włosy, włosy odrastają, mozna poprawic, ściąć inaczej itd.
A poza tym lepiej chyba kierowac sie opinią kilku obcych osób (po to wchodzimy na forum) niż isc w ciemno
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-14, 14:11   #738
hdg
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Limerick
Wiadomości: 70
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie

gdzieś tu się raz żaliłam,że Was nie posłuchałam z tym salonem Rebell i ścięłam włosy w Krk.. włosy odrosły.. strach minął.. idę się umówić na wizytę.. mam nadzieję,że nie będę czekać tydzień... ale o efektach nie omieszkam Was poinformować bo to będzie drastyczna zmiana co ja bym bez tego forum zrobiła
hdg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-15, 16:00   #739
hdg
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Limerick
Wiadomości: 70
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie

OKEJ.. właśnie wróciłam od pana..Mateusza z salonu Rebell jak już wyżej wspomniałam, z drastycznej zmiany zrezygnowałam, trochę pietra miałam skończyło się na skróceniu włosów, cieniowaniu i grzywce .. obłęd od klimatu zaczynając na fryzjerach kończąc, jak przyszłam do salonu jedna dziewczyna wybierała kolor na jaki chce się zafarbować, jak wychodziłam z salonu to dziewczyna chyba dopiero miała farbę na głowie.. fryzjerka siedziała z nią i przez doobrą godzinę albo i więcej doradzała..pokazywała kolory odcienie.. ok ale ja nie o tym, wracając do tematu pan Mateusz jest po prostu świetny..może trochę.. nieśmiały? cichy w każdym bądź razie ale jestem na 1ooooooo% pewna,że wrócę do niego jak tylko włosy zaczną odrastać !Chyba pierwszy raz jestem tak zadowolona po wyjściu od fryzjera i szczerze mogę go polecić każdemu.

włosy troszkę za ramiona miałam, zapłaciłam 60 zł dla mnie to majątek ale jak patrzę w lustro teraz to wiem,że było warto

Edytowane przez hdg
Czas edycji: 2010-12-15 o 16:04
hdg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-16, 15:45   #740
kamcia1
Przyczajenie
 
Avatar kamcia1
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: tyczyn
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie

Po tych wszystkich opiniach skusiłam się na p. Mateusza.W temacie tego podobno świetnego salonu mam tylko jedno do powiedzenia;delikatnie powiedziawszy na mojej głowie ten pan się nie popisał. W dodatku sprawiał wrażenie bardzo znudzonego i zaspanego. Może był po imprezie i źle trafiłam. U Damiana było ok wiec może wrócę ale szukam fryzjera z fajnymi pomysłami no i mógłby być przystojny
kamcia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-16, 21:03   #741
radioheadka
Zadomowienie
 
Avatar radioheadka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 042
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie

Cytat:
Napisane przez nanuka_007 Pokaż wiadomość
Co do salonu CeCe strzyżenia wahają się od 55 do 65 zł z zależności jaka długość włosów, potem rabat 5 zł. Polecam Natalię z Galerii na Krakowskiej. Natomiast odradzam Bernardyńską, są tam mało dokładne fryzjerki.
Bardzo Cię dziękuję byłam i jestem strasznie zadowolona.
Jeszcze raz baaaardzo dziękuję!
radioheadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-18, 18:39   #742
wilwarin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 7
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie

Jestem umowiona na srode do Pana Damiana zdam Wam relacje z wisyty trzymajcie kciuki
wilwarin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 13:49   #743
piter997
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie

znacie jakiegoś dobrego fryzjera który zrobi jakieś fajne wzorki na głowie w miarę przystępnej cenie
piter997 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-04, 13:40   #744
lubiewakacje
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1
Dot.: Jaki salon w Rzeszowie-niedrogi.

Cytat:
Napisane przez natanea Pokaż wiadomość
czesc.wyjasnie po krotce.moze mi nie uwierzysz ale dopiero dzisiaj sie zarejestrowalam.znalazlam watki wlasnie dotyczace tego przemka.on mial wczesniej salon w lancucie na pl.sobieskiego o czym wczesniej pisaly dziewczyny.bylam i jestem jego wierna klientka. on nie potrzebuje reklamy bo jak dobrze przeczytasz to zauwazysz ze on teraz nie ma salonu bo pracuje w londynie,ale przyjezdza od czasu do czasu do polski i jesli komus sie uda to jezdzi do domu i robi wlosy.gdybys mogla poznac przemka osobiscie to zrozumialabys ze jest inny niz reszta i niezwykly.spokojnie,nie jestem w nim zakochana,bo on do szalenstwa kocha swoja zone i dzieci.ale nie powiem ze nie jest z niego kuszace ciastko. a tak poza tym jak kiedys on zrobi ci wlosy to sie tez od niego uzaleznisz jak reszta dziewczyn. pisze o nim bo dostalam cynk ze przyjezdza do polski pod koniec czerwca tylko nie wiem na jak dlugo.moze jest wielu wspanialych fryzjerow i fryzjerek ale przemek peszko jest tylko jeden. nie wiem czy to jest reklama jego osoby,ale przeciez wszystkie posty o innych fryzjerach mozna podciagnac pod reklamowanie ich wiec nie pisz tak.pozdrawiam cie cieplo.musze sie do niego dostac!!!
Właśnie przypadkowo znalazłam to co piszesz o Przemku i tak się uśmiałam, że aż się zarejestrowałam żeby odpisać. Mam zgoła odmienne zdanie o tym fryzjerze, jako jego BYŁA klientka!!! Fakt, kolorysta z niego niezły i bardzo DOKŁADNY (niestety tylko raczej na ciemnych włosach - blondów raczej unika). Ale o technikach fryzjerskich pojęcia o dużego nie ma, obcina słabiutko. Szkolenia w Londynie nie podniosły za wiele umiejętności - dałam się niestety skusić. I to co trzeba wysłuchać w trakcie usługi - Pan uwielbia się przechwalać i krytykować konkurencję, a nie widzi własnych/sporych braków.
lubiewakacje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 08:11   #745
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie

a DM studio jest dalej w starej lokalizacji? Cos mi sie obiło o uszy, ze Damian sie przeprowadził. Ja zapuściłam włosy i mam juz prawie do łopatek, ale pora chyba cos pokombinowac
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 10:51   #746
flawless2903
Zadomowienie
 
Avatar flawless2903
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 744
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
a DM studio jest dalej w starej lokalizacji? Cos mi sie obiło o uszy, ze Damian sie przeprowadził. Ja zapuściłam włosy i mam juz prawie do łopatek, ale pora chyba cos pokombinowac
Jest na Okrzei.
Byłam u pana Damiana we wtorek i jestem meeeega zadowolona. jego asystentka, jak tylko weszłam, zaproponowała mi cos do picia, potem umyła mi włoski, nałożyła maskę, wszystko profesjonalnie i w miłej atmosferze.
No a samo strzyżenie - pan Damian jest rewelacyjny! Ciężko mi było się przełamać, bo cięłam z włosów za łopatki na boba. Powiedział, że zrobi wszystko, żeby mi się podobało. Jest bardzo dokładny, ponad godzinę siedziałam na fotelu.
No a efekt - po raz pierwszy wyszłam od fryzjera ZADOWOLONA!
Na wizytę nie czekałam długo, bo zadzwonilam w poniedziałek a juz na wtorek byłam umówiona, ale chyba dlatego, że do południa.
No i zapłaciłąm 70zł, ale było warto.
__________________
tak.
flawless2903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 10:56   #747
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie

no to ładnie u Damiana ceny poszły w gorę, rok temu płaciłam 40
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 13:04   #748
flawless2903
Zadomowienie
 
Avatar flawless2903
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 744
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
no to ładnie u Damiana ceny poszły w gorę, rok temu płaciłam 40
a na długich czy krótkich włosach?
__________________
tak.
flawless2903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 13:17   #749
thess
Raczkowanie
 
Avatar thess
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 485
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
no to ładnie u Damiana ceny poszły w gorę, rok temu płaciłam 40
rzeczywiście, też zapłaciłam ostatnio 70 zł (wcześniej zwykle 50, max. 60 zł), ale tym razem miałam już naprawdę dłuuugie włosy i pomyślałam, że to extra dopłata właśnie za długość - w końcu mycie, cięcie i czesanie zajmuje w ich przypadku więcej czasu a tu wygląda na to, że to jednak nowa cena standardowa dla długich włosów...
thess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 14:13   #750
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie

chodzilam do niego dosyc dlugo wiec różne długości przerobilam, ostatnio traktował mnie chyba jako stałą klientke, bo ciagle brał 40 choc babki przede mna placiły wiecej ale 70 za ściecie to juz troche duzo, po wyplacie ide sprawdzic
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-27 16:08:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:27.