Jesienią zaczyna się szkoła - nasz berbeć do nas "Mamo!" zawoła (IX - X 2009) - Strona 118 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-13, 15:34   #3511
aniago25
Zadomowienie
 
Avatar aniago25
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 318
Dot.: Jesienią zaczyna się szkoła - nasz berbeć do nas "Mamo!" zawoła (IX - X 2009)

U nas dzisiaj strasznie marudny dzień, leżaczek, mata i wszystkie inne pomoce dzisiaj są beee tylko rączki mamusi są dobre :/ właśnie zrobiłyśmy kilka rundek w wózku po mieszkaniu i padła, zobaczymy jak dłupo pośpi. A rączki to najchetniej by do gardła włożyła, normalnie odruchy wymiotne ma tak grzebie po tych dziąsłach a smokiem pluje na odległość.

Sylvia wysłałam ci zaproszenie na nk jak dobrze trafiłam i gratuluje ząbka
__________________
14.10.09 22.35 nasza kochana córeczka Laura

Edytowane przez aniago25
Czas edycji: 2010-01-13 o 15:38
aniago25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 15:47   #3512
Sylvia84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 16
Dot.: Jesienią zaczyna się szkoła - nasz berbeć do nas "Mamo!" zawoła (IX - X 2009)

...

Edytowane przez Sylvia84
Czas edycji: 2010-01-17 o 17:19
Sylvia84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 15:52   #3513
zartownis
Zadomowienie
 
Avatar zartownis
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 313
Dot.: Jesienią zaczyna się szkoła - nasz berbeć do nas "Mamo!" zawoła (IX - X 2009)

Cytat:
Napisane przez aliisanka Pokaż wiadomość
muszę powiedzieć, że Moja Małgosia jest mistrzem jeśli chodzi o pozycje rąk i ciała jak w zdjęciu z reką na głowie, gdzie myśli Sobie: "jej, jakie ja mam zmartwienia "
sliczna kruszyna, jeszcze malenka, a bardziej owlosiona niz nasze, o mamo! on mi jeszcze taki lysy zostanie

Cytat:
Napisane przez III78 Pokaż wiadomość
Dzewczyny, Paula po tym Paracetamolu (tak mysle) robi non stop kupy, w nocy 2, a od rana 3. I ma okolice odbytu juz odparzone. Czym to posmarować? Smaruję Sudokremem i nic.

---------- Dopisano o 14:05 ---------- Poprzedni post napisano o 14:04 ----------


Hihi , Paula ma to samo, tylko my mówimy: "Oj, jakie mam kłopotki"
U nas na kazde odparzonko smaruje po prostu Mustela "Vitamin barrier cream" on niby do codziennej pielegnacji, ale ja smaruje tylko jak jest jakies zaczerwienienie i u nas dziala natychmiast
Lepiej niz specjalny krem od odparzen

Cytat:
Napisane przez aliisanka Pokaż wiadomość
Małgosi ropiało, pediatra wypisał Nam kropelki Floxin i po jakichś 2 tygodniach przeszło te kropelki są z firmy bausch & lomb
Kropelki to pewnie dla niemowlat na recepte?
Dzwonilam do siory powiedziala ze moge rumiankiem sprobowac i tak dzis zrobie. Najwyzej jutro jak nie przejdzie spytam w aptece o te kropelki

Cytat:
Napisane przez sorejna Pokaż wiadomość
dziewczynydzięki za zaproszenia tyle zaproszeń na raz to ja już dawno nie miałam aż mnie z wrażenia głowa rozbolała

znalazłam maline i joanah i kizie - zaraz wyśle zaproszenia

a inicjały M.B. C (nazwisko takie jak moje) w-wa to czyje to? galeria zablokowana i nie wiem czy to któraś z nas ... i M.B. K z miejscowości Drz/w-wa ? i P.B.Rz z Ł G ??

najpierw pooglądam Wasze galerie, w między czasie postaram się Was nadrobić i obiad ugotować.
jakie szyfry

Cytat:
Napisane przez sweetpinky Pokaż wiadomość
hej
wczoraj tak narzekałam na jazdę samochodem a dziś anioł
byliśmy dzisiaj w Lublinie odebrać mój Dyplom, mały ani razu nie zapłakał a przecież to nie mało km bo 240

ja też naraz nie miałam aż tyle zaproszeń

nie wiem tylko która mnie podglądała z Belgii? przyznać się bez bicia
No jak to kto
Kurcze wczoraj wam pozazdroscilam i znowu (bo kiedys mialam) zalozylam konto na NK
Dlatego nie mam nic w galerii ani zadnych znajomych:cojest :, bo nikt nie wie, ze znowu jestem
zartownis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 15:55   #3514
margolcia1006
Rozeznanie
 
Avatar margolcia1006
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 709
Dot.: Jesienią zaczyna się szkoła - nasz berbeć do nas "Mamo!" zawoła (IX - X 2009)

Witajcie

Ale Was fajnie zobaczyć na n-k Kurcze, niektóre z Was zupełnie inaczej sobie wyobrażałam . Co jedna to ładniejsza.....

Cytat:
Napisane przez III78 Pokaż wiadomość
Pauli też ropiało, najpierw miala przepisane inne krople słabsze + zalecenie masowania okolic oczu. Ropienie przeszlo, ale nie lzawienie. Bylismy teraz u okulisty i przepisane mamy wlasnie Floxal (tylko na recepte), i jak one nie pomogą to będzie konieczny zabieg Przetkania kanalika łzowego. Pauli łzawi oczko prawie od urodzenia



Czy to na recepte?

My od początku mielismy stale rytułały, czyli przyciemnione światło, kołysanki z plytki i mleczko. Tata potem odkladal Paule, mówił Dobranoc i znikal z oczu. Najpier Paula płakała, ale po kilku dniach od razu odkladana zasypiala. Jak plakala to glaskalam ją po glowie, i mówilam "Ciii", ale nie bralismy na rece.



Ponawiam pytanie, czy tona recepte?
Michalinie też praktycznie od urodzenia ropiało oczko. Dostaliśmy krople od pediatry ale niewiele pomogły. W końcu udaliśmy się do okulisty żeby pobrał z oczka wymaz i sprawdził czy to przypadkiem nie jakaś bakteria ale wynik wyszedł ok. Groziło Misi płukanie kanalika ale w ostateczności masowanie kącika oczka pomogło i od jakiegoś dopiero tygodnia oczko ładnie się wygoiło . Także trzeba masować , masować i jeszcze raz masować..........


Później odniosę się do reszty postów bo dziś mam urwanie głowy. Dziś od rana sprzątam i obiad gotuję bo zaraz teściowa przyjeźdza

Miłego popołudnia!
__________________
Michalinka jest już z nami
margolcia1006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 15:56   #3515
eloteteie
Zadomowienie
 
Avatar eloteteie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 1 649
Dot.: Jesienią zaczyna się szkoła - nasz berbeć do nas "Mamo!" zawoła (IX - X 2009)

Cytat:
Napisane przez aniago25 Pokaż wiadomość
Kupiłam dzisiaj Dade 3 fajne są tylko jakieś bardzo duże, porównywałam do Pampersów 3 ale w sumie lepsze większe niż za małe
A te pieluchy są takie miękkie jak Pampersy i Huggiesy Premium czy takie sztywniejsze jak Happy czy Huggiesy Classic?

Cytat:
Napisane przez zartownis Pokaż wiadomość
Mam pytanko co mam zrobic z ropiejacym oczkiem?
Przemywać gazikiem z przegotowaną wodą lub solą fizjologiczą. Absolutnie nie płatkiem kosmetycznym! Nam lekarz przepisał krople Tobrex - pomogły.

Cytat:
Napisane przez III78 Pokaż wiadomość
Dzewczyny, Paula po tym Paracetamolu (tak mysle) robi non stop kupy, w nocy 2, a od rana 3. I ma okolice odbytu juz odparzone. Czym to posmarować? Smaruję Sudokremem i nic.
Linomag!
Absolutnie najlepszy!
Sudocrem jest za tłusty, wsiąka w pieluchę, która przestaje wciągać siki i pupa się odparza - błędne koło.

Cytat:
Napisane przez sorejna Pokaż wiadomość

a inicjały M.B. C (nazwisko takie jak moje) w-wa to czyje to? galeria zablokowana i nie wiem czy to któraś z nas ... i M.B. K z miejscowości Drz/w-wa ? i P.B.Rz z Ł G ??

najpierw pooglądam Wasze galerie, w między czasie postaram się Was nadrobić i obiad ugotować.
M.B.C to ja!!!
Ale nie od razu skojarzyłam, że to o mnie chodzi

Cytat:
Napisane przez Sylvia84 Pokaż wiadomość

1. Ala dzisiaj pierwszy raz wszamała marchewkę (aż jej się uszy trzęsły). Po karmieniu wszystko dookoła było marchwkowe kupa śmiechu i zabawy ogólnie rzecz biorąc (dzięki Bogu za Vanish)

2. wyczułam coś twrdego i ostrego na dolnym dziąsełku, zajrzałam, a tam... maleńka biała plamka- ząbek!!! prawie się popłakałam ze szczęścia poczułam, że mam takie dojrzałe dziecko, prawie kobietę
Brawa dla Ali! A ten ząbek - ehh, zazdroszczę, Majce mogłyby już wyjść, może by się uspokoiła.
A pierwszy ząb to pewnie porównywalna zajawka do pierwszej miesiączki - cóż, trzeba sobie znajdować powody do dumy


Moje dziecko śpi - nie mogę w to uwierzyć. Co prawda co jakiś czas zaczyna ryczeć przez sen, ale wtedy głaszczę ją po policzku i śpi dalej. To już druga drzemka dzisiaj. To pewnie przez ten długi spacer, nadmiar tlenu ją uśpił
eloteteie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 16:03   #3516
miss.hot
Zakorzenienie
 
Avatar miss.hot
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 734
GG do miss.hot
Dot.: Jesienią zaczyna się szkoła - nasz berbeć do nas "Mamo!" zawoła (IX - X 2009)

Cytat:
Napisane przez Sylvia84 Pokaż wiadomość
1. Ala dzisiaj pierwszy raz wszamała marchewkę (aż jej się uszy trzęsły). Po karmieniu wszystko dookoła było marchwkowe kupa śmiechu i zabawy ogólnie rzecz biorąc (dzięki Bogu za Vanish)

2. wyczułam coś twrdego i ostrego na dolnym dziąsełku, zajrzałam, a tam... maleńka biała plamka- ząbek!!! prawie się popłakałam ze szczęścia poczułam, że mam takie dojrzałe dziecko, prawie kobietę
Brawa dla Alusi

Cytat:
Napisane przez aniago25 Pokaż wiadomość
U nas dzisiaj strasznie marudny dzień, leżaczek, mata i wszystkie inne pomoce dzisiaj są beee tylko rączki mamusi są dobre :/ właśnie zrobiłyśmy kilka rundek w wózku po mieszkaniu i padła, zobaczymy jak dłupo pośpi. A rączki to najchetniej by do gardła włożyła, normalnie odruchy wymiotne ma tak grzebie po tych dziąsłach a smokiem pluje na odległość.
U nas też dziś masakra, dopiero teraz po 16 Grześ zjadł i jest w miarę spokojny

---------- Dopisano o 17:03 ---------- Poprzedni post napisano o 17:00 ----------

Cytat:
Napisane przez eloteteie Pokaż wiadomość
M.B.C to ja!!!
Ale nie od razu skojarzyłam, że to o mnie chodzi
Ale zdjęć u Ciebie nie widać
__________________




miss.hot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 16:03   #3517
eloteteie
Zadomowienie
 
Avatar eloteteie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 1 649
Dot.: Jesienią zaczyna się szkoła - nasz berbeć do nas "Mamo!" zawoła (IX - X 2009)

Cytat:
Napisane przez aniago25 Pokaż wiadomość
U nas dzisiaj strasznie marudny dzień, leżaczek, mata i wszystkie inne pomoce dzisiaj są beee tylko rączki mamusi są dobre :/ właśnie zrobiłyśmy kilka rundek w wózku po mieszkaniu i padła, zobaczymy jak dłupo pośpi. A rączki to najchetniej by do gardła włożyła, normalnie odruchy wymiotne ma tak grzebie po tych dziąsłach a smokiem pluje na odległość.
U nas to samo.... od tygodnia
eloteteie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-13, 16:04   #3518
aniago25
Zadomowienie
 
Avatar aniago25
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 318
Dot.: Jesienią zaczyna się szkoła - nasz berbeć do nas "Mamo!" zawoła (IX - X 2009)

eloteteie ja nie wiem jakie są Huggiesy Classic czy Happy bo nie miałam ale bardziej Dada przypomina Huggiesy Premium wielkością i miękkością bo Pampersy są mniejsze i cieńsze. Musze skończyć Pampersy i pieluchy z Lidla i przejdziemy na Dade bo narazie są za duże.
__________________
14.10.09 22.35 nasza kochana córeczka Laura
aniago25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 16:06   #3519
eloteteie
Zadomowienie
 
Avatar eloteteie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 1 649
Dot.: Jesienią zaczyna się szkoła - nasz berbeć do nas "Mamo!" zawoła (IX - X 2009)

Cytat:
Napisane przez miss.hot Pokaż wiadomość
Ale zdjęć u Ciebie nie widać
Ale znajomi chyba widzą... Bo już sama nie wiem... Widzisz?
eloteteie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 16:07   #3520
miss.hot
Zakorzenienie
 
Avatar miss.hot
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 734
GG do miss.hot
Dot.: Jesienią zaczyna się szkoła - nasz berbeć do nas "Mamo!" zawoła (IX - X 2009)

Cytat:
Napisane przez eloteteie Pokaż wiadomość
Ale znajomi chyba widzą... Bo już sama nie wiem... Widzisz?
__________________




miss.hot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 16:12   #3521
eloteteie
Zadomowienie
 
Avatar eloteteie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 1 649
Dot.: Jesienią zaczyna się szkoła - nasz berbeć do nas "Mamo!" zawoła (IX - X 2009)

OK, coś pokombinuję...
Ale Nika skomentowała, więc już nie wiem o co chodzi...
eloteteie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-13, 16:13   #3522
zartownis
Zadomowienie
 
Avatar zartownis
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 313
Dot.: Jesienią zaczyna się szkoła - nasz berbeć do nas "Mamo!" zawoła (IX - X 2009)

Cytat:
Napisane przez III78 Pokaż wiadomość
Pauli też ropiało, najpierw miala przepisane inne krople słabsze + zalecenie masowania okolic oczu. Ropienie przeszlo, ale nie lzawienie. Bylismy teraz u okulisty i przepisane mamy wlasnie Floxal (tylko na recepte), i jak one nie pomogą to będzie konieczny zabieg Przetkania kanalika łzowego. Pauli łzawi oczko prawie od urodzenia



Czy to na recepte?

My od początku mielismy stale rytułały, czyli przyciemnione światło, kołysanki z plytki i mleczko. Tata potem odkladal Paule, mówił Dobranoc i znikal z oczu. Najpier Paula płakała, ale po kilku dniach od razu odkladana zasypiala. Jak plakala to glaskalam ją po glowie, i mówilam "Ciii", ale nie bralismy na rece.



Ponawiam pytanie, czy tona recepte?
naszemu tez lzawi, mam nadzieje, ze jakos to przejdzie i obedzie sie bez okulisty

Cytat:
Napisane przez Tequillla Pokaż wiadomość
mina boska

brawoooooo
no to teraz już Maleńkiej nie zostawisz nawet na sekundkę na przewijaku

ja powoli zapadam... dziś śpię z Basią w trakcie każdej jej drzemki... nie mogę się powstrzymać. A jak się bawi, kręcę hulahop.... coby talia wróciła

My przemywamy solą fizjologiczną, jak jest b. źle, wkraplamy Gentomycynę i masujemy kanaliki łzowe.

pierwsze zdjęcie jest najlepsze Mistrzyni!!!


wysłałam Ci zaproszenie

mkb to ja


No fakt sola tez mozna jak sie obudzi to mu przemyje

Cytat:
Napisane przez eloteteie Pokaż wiadomość
A te pieluchy są takie miękkie jak Pampersy i Huggiesy Premium czy takie sztywniejsze jak Happy czy Huggiesy Classic?



Przemywać gazikiem z przegotowaną wodą lub solą fizjologiczą. Absolutnie nie płatkiem kosmetycznym! Nam lekarz przepisał krople Tobrex - pomogły.



Linomag!
Absolutnie najlepszy!
Sudocrem jest za tłusty, wsiąka w pieluchę, która przestaje wciągać siki i pupa się odparza - błędne koło.



M.B.C to ja!!!
Ale nie od razu skojarzyłam, że to o mnie chodzi



Brawa dla Ali! A ten ząbek - ehh, zazdroszczę, Majce mogłyby już wyjść, może by się uspokoiła.
A pierwszy ząb to pewnie porównywalna zajawka do pierwszej miesiączki - cóż, trzeba sobie znajdować powody do dumy


Moje dziecko śpi - nie mogę w to uwierzyć. Co prawda co jakiś czas zaczyna ryczeć przez sen, ale wtedy głaszczę ją po policzku i śpi dalej. To już druga drzemka dzisiaj. To pewnie przez ten długi spacer, nadmiar tlenu ją uśpił
A to nie wiedzialam, gdzies mialam jeszcze gaziki, ale wszystko jeszcze w pudlach moze uda mi sie je znalezc

Kurcze ja tu gadu gadu a faba schnie we wiadrze, zrobilam przerwe bo musialam wyjsc z psami i znowu tu zajrzalam, lece do roboty, bo nigdy nie skoncze
zartownis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 16:13   #3523
Nika1980
Zakorzenienie
 
Avatar Nika1980
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: domek z czerwonym dachem
Wiadomości: 5 176
Dot.: Jesienią zaczyna się szkoła - nasz berbeć do nas "Mamo!" zawoła (IX - X 2009)

Dziewuszki, nie mam pojecia kiedy ja te wszystkie galerie obejrze na NK

a wogole to ciezko mi czasem polaczyc imie i nazwisko z nickiem hahaha, po dzieciach Was rozpoznaje!

Tysiak, dawaj sciage, nie badz taka

Brawo dla Alusi za zabek

ide obiadek przygotowac , bo moj kochany niedlugo zawita w progi domostwa, pojechal tylko kupic szafke na wina, bo wczoraj w gazecie zobaczylismy a juz od dawna szukalismy czegos ladnego.

do jutra
__________________
Lena Johanna, 6.10.2009, 16.25 , 3635gr, 50cm

Okruszek rosnie tp: 28 marzec 2012

http://lbdf.lilypie.com/fVxPp2.png
Nika1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 16:18   #3524
aniago25
Zadomowienie
 
Avatar aniago25
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 318
Dot.: Jesienią zaczyna się szkoła - nasz berbeć do nas "Mamo!" zawoła (IX - X 2009)

Ja tu pisze o pieluchach a właśnie moja mama zadzwoniła że kupiła wnusi jakiś fajny nocniczek żółwik z przykrywką nocniczek poczeka bo jeszcze 4 i 5 pieluch przed nami

Miss.hot ide do ciebie na profil bo nie mam eloteteie w znajomych o już mam ja widzę jej galerie, już sie moje dziecko naspało 50 minut :/
__________________
14.10.09 22.35 nasza kochana córeczka Laura

Edytowane przez aniago25
Czas edycji: 2010-01-13 o 16:21
aniago25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 16:20   #3525
eloteteie
Zadomowienie
 
Avatar eloteteie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 1 649
Dot.: Jesienią zaczyna się szkoła - nasz berbeć do nas "Mamo!" zawoła (IX - X 2009)

Aniago - wysłałam zaproszenie
eloteteie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 16:24   #3526
zartownis
Zadomowienie
 
Avatar zartownis
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 313
Dot.: Jesienią zaczyna się szkoła - nasz berbeć do nas "Mamo!" zawoła (IX - X 2009)

Farba dalej schnie
Cytat:
Napisane przez aniago25 Pokaż wiadomość
Ja tu pisze o pieluchach a właśnie moja mama zadzwoniła że kupiła wnusi jakiś fajny nocniczek żółwik z przykrywką nocniczek poczeka bo jeszcze 4 i 5 pieluch przed nami

Miss.hot ide do ciebie na profil bo nie mam eloteteie w znajomych
My dostalismy taki nocniczek od "znajomej" , tylko, ze uzywany sie wysilila
Jakos nie moglabym sie przemoc zeby sadzac Szanowna Pupke Mojego Ksiecia na uzywanym nocniku. Takze polecial na smietnik
zartownis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 16:35   #3527
aniago25
Zadomowienie
 
Avatar aniago25
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 318
Dot.: Jesienią zaczyna się szkoła - nasz berbeć do nas "Mamo!" zawoła (IX - X 2009)

eloteteie dziekuje za zaproszenie ale masz piekne zdjęcia ślubne faktycznie najszybciej was rozpoznać po dzieciach, Tysiak dawaj tą ściąge bo dużo znajomych jak na jeden rzut
__________________
14.10.09 22.35 nasza kochana córeczka Laura
aniago25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 16:53   #3528
Tysiak7
Wtajemniczenie
 
Avatar Tysiak7
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: pogranicze śląskie - łódzkie
Wiadomości: 2 179
Dot.: Jesienią zaczyna się szkoła - nasz berbeć do nas "Mamo!" zawoła (IX - X 2009)

Cytat:
Napisane przez precious_81 Pokaż wiadomość
Ok w takim razie podaję swój profil http://nasza-klasa.pl/profile
wstawilas niewłaściwy link bo tym skrótem każdy otwiera swoj profil, poprosimuy o taki link z numerkami
Cytat:
Napisane przez Sylvia84 Pokaż wiadomość
Ja poproszę
Cytat:
Napisane przez Nika1980 Pokaż wiadomość
Tysiak, dawaj sciage, nie badz taka
Cytat:
Napisane przez aniago25 Pokaż wiadomość
[B] Tysiak dawaj tą ściąge bo dużo znajomych jak na jeden rzut
juz wam wysyłam na priva, brakuje najwyzej ostatnio ujawnionych, ale staram sie byc na bieżąco
__________________
"Daj swojemu dziecku 2 rzeczy: korzenie i skrzydła"
"Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło sie nudno, gdy umrzesz".
" Żyj według życiorysu który chciałbys sobie sam napisać"
W i N -córeczki mamusi
Tysiak7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 16:56   #3529
aliisanka
Wtajemniczenie
 
Avatar aliisanka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 403
GG do aliisanka
Dot.: Jesienią zaczyna się szkoła - nasz berbeć do nas "Mamo!" zawoła (IX - X 2009)

dziewczyny, Wy na zdjęciach z Maluszkami, zawsze umalowane jak Wy to robicie?
__________________
..Przyszłaś na świat Kochanie..
..Z dnia na dzień kocham Cię mocniej..
..Spełnieniem Mych marzeń jesteś..
..Iskierką malutką..
..Która rozświetla mi życie..
..I daje nadzieję na lepsze jutro..
..Trzeba zawsze przekraczać próg nadziei..

aliisanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-13, 17:09   #3530
sorejna
Zadomowienie
 
Avatar sorejna
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 009
GG do sorejna
Dot.: Jesienią zaczyna się szkoła - nasz berbeć do nas "Mamo!" zawoła (IX - X 2009)

Cytat:
Napisane przez 19martusia86 Pokaż wiadomość
Zapomniałam napisać-dziecko moje ubrane w kombinezon wchodzi na styk do gondoli...
Igor przystopuj troszkę, bo do wiosny daleko

Cytat:
Napisane przez Nika1980 Pokaż wiadomość
mi sie zawsze marzyla suknia dla elfa i taka wybralam

Dobra, biore sie za robotke, obiadek itp, itd

do jutra!
to ja jakiś ewenement jestem, bo o sukni ślubnej nigdy nie marzyłam. zresztą wizja ślubu mnie przeraża

Cytat:
Napisane przez tery i suzy Pokaż wiadomość
Zapomnialam wczoraj napisac ze mojemu synusiowi wyszedl pierwszy zabek jeszcze nie do konca ale juz widac, i jestem taka dumna, hi hi
dla pierwszego ząbalka wizazowego

Cytat:
Napisane przez III78 Pokaż wiadomość
No właśnie pierwsze szczepienie, bo u nas przez 4 tygodnie nie bylo szczepień, dopiero teraz. Ona jak zasnela o 15.00 po szczepionce, to co chwila budzila sie z placzem. Potem sie obudzila i przez godzine placz, potem zjadla, plakala, zasnela i teraz znowu placz.
Ona jak zawsze wczesniej plakala to nie bylo az tak. Dałam jest o 15.00 czopeek Viburcol, a teraz na noc Paracetamol. Ech...
Ciekawe jak minie noc... Pewnie jutro będę wyglądać tak
my również niedawno mieliśmy pierwsze szczepienie. witus też dużo szlochał ale po czopku uspokajającym spał jak suseł.
reakcje na szczepionki są różne.

Cytat:
Napisane przez miss.hot Pokaż wiadomość
Cześć
U nas było trochę marudnie wczoraj wieczorem, Grześ dużo płakał (może to po szczepieniu ), ale profilaktycznie po kąpieli dostał nabój uspokajający w tyłek i spał od 22 do 5, i potem jeszcze do 7:30
Dziś nie idziemy na spacer - wolę być ostrożna po szczepieniu jednak, a tym bardziej, że się trochę ochłodziło

Co do sukieniek wciąż podoba mi się moja - skromna, ale jednak ta jedyna Prezentowała się pięknie, nawet w trochę innej pozycji, co widać na ostatniej fotce
te ostatnie zdjęcie normalnie mnie powaliło na kolana

Cytat:
Napisane przez joannah Pokaż wiadomość
cześć dziewczynki
Wszystkie zdjęcia ślubne śliczne i dzieciaczków również



Ola chyba goni Majke, dzisiaj ją ważyłam i waży 7400g, a ubranka nosi na 68 cm, ale niektóre już są za małe i pomału przygotowujemy rozm.74, a wczoraj przeszliśmy na pampersy 4.

już 4 to Olga a nie Ola

dziewczyny nie wyrabiam tu wizaz tam nk i krzyczący Wit co siedzieć na kolanach nie chce tylko na stojąco trza go trzymać
masakra
sorejna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 17:26   #3531
Sylvia84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 16
Dot.: Jesienią zaczyna się szkoła - nasz berbeć do nas "Mamo!" zawoła (IX - X 2009)

...

Edytowane przez Sylvia84
Czas edycji: 2010-01-17 o 17:18
Sylvia84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 17:57   #3532
sweetpinky
Zakorzenienie
 
Avatar sweetpinky
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z tamtego świata :)
Wiadomości: 6 212
Dot.: Jesienią zaczyna się szkoła - nasz berbeć do nas "Mamo!" zawoła (IX - X 2009)

zgadzam się z Sylvią84


Wkońcu wzięłam się za siebie, bo fakt schudłam ale ciało mam jak flak wołowy telepoczę się jak meduza jak siadam to jeszcze przez pół godziny ciało mi się przelewa
dziś przyszło mi hula hoop z allegro tylko takie z kulami masującymi co wytwarza aniony wypróbowałam... ale boli brzuchol ciekawe jakie będą efekty. A od przyszłego tygodnia zapisałam się na fitness
__________________




sweetpinky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 18:04   #3533
Tequillla
Zadomowienie
 
Avatar Tequillla
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 235
Dot.: Jesienią zaczyna się szkoła - nasz berbeć do nas "Mamo!" zawoła (IX - X 2009)

Cytat:
Napisane przez aliisanka Pokaż wiadomość
dziewczyny, Wy na zdjęciach z Maluszkami, zawsze umalowane jak Wy to robicie?
ehmmm to chyba mojej galerii nie widziałaś...
__________________
. . . . .
Basia i Mikołaj
Tequillla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 18:06   #3534
miss.hot
Zakorzenienie
 
Avatar miss.hot
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 734
GG do miss.hot
Dot.: Jesienią zaczyna się szkoła - nasz berbeć do nas "Mamo!" zawoła (IX - X 2009)

Cytat:
Napisane przez eloteteie Pokaż wiadomość
OK, coś pokombinuję...
Ale Nika skomentowała, więc już nie wiem o co chodzi...
Jak wchodzę w galerię to wyświetla mi "M.B.C. uniemożliwiła przeglądanie swoich zdjęć w galerii."


Cytat:
Napisane przez Sylvia84 Pokaż wiadomość
jak jesteśmy nieumalowane, to robimy zdjęcia samym dzieciaczkom
No właśnie


Edit
Eloteteie jak wejdę przez główne zdjęcie z profilu to ten album mogę obejrzeć, ale jak wchodzę do galerii to nic nie widzę
__________________





Edytowane przez miss.hot
Czas edycji: 2010-01-13 o 18:16
miss.hot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 18:18   #3535
Tequillla
Zadomowienie
 
Avatar Tequillla
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 235
Dot.: Jesienią zaczyna się szkoła - nasz berbeć do nas "Mamo!" zawoła (IX - X 2009)

ale fajny wieczór, dziecko śpi, jem krówki i oglądam Wasze foty na nk

eloteteie wysłałam Ci zaproszenie
__________________
. . . . .
Basia i Mikołaj
Tequillla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 18:48   #3536
aniago25
Zadomowienie
 
Avatar aniago25
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 318
Dot.: Jesienią zaczyna się szkoła - nasz berbeć do nas "Mamo!" zawoła (IX - X 2009)

A moje dziecko po całym dniu marudzenia śpi jak suseł od 16.30 przebudziła sie po 17.00 włożyłam jej smoka i dalej śpi zaraz bedzie 20.00 a gdzie kąpiel? i o której ona teraz zaśnie

Tysiaczku dziękuje za ściagawke może mi sie uda później sprawdzić czy wszystkich mam na nk

Uciekam poćwiczyć z mężem ( obiecał że będzie mi towarzyszył w odchudzaniu ) dopóki mała śpi.
__________________
14.10.09 22.35 nasza kochana córeczka Laura
aniago25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 19:08   #3537
miss.hot
Zakorzenienie
 
Avatar miss.hot
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 734
GG do miss.hot
Dot.: Jesienią zaczyna się szkoła - nasz berbeć do nas "Mamo!" zawoła (IX - X 2009)

Cytat:
Napisane przez aniago25 Pokaż wiadomość
Tysiaczku dziękuje za ściagawke może mi sie uda później sprawdzić czy wszystkich mam na nk
To ja też poproszę o ściągawkę
__________________




miss.hot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 19:16   #3538
woman31
Zadomowienie
 
Avatar woman31
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 055
Dot.: Jesienią zaczyna się szkoła - nasz berbeć do nas "Mamo!" zawoła (IX - X 2009)

ufffffffffff w koncu synus usnal to byl ciezki dzien mlody wyjatkowo byl marudny i malo spal. raz mi sie wydaje ze to reakcja poszczepienna, raz ze brzuszek na wszelki wypadek bylo i masowanie brzuszka, cieple oklady i byl tez czopek uspakajajacy. w koncu po kapieli, wyjatkowo szybko usnal

wy tak sobie wysylacie zaproszenia na naszej klasie a ja bidulka nawet swojego konta nie mam mialam ale zlikwodowalam

no dobra koncze-trzeba jakis film z mezem obejrzec. i wiecie co?- chyba skusze sie na pol lampki wina- w gazecie "mam dziecko" jest napisane ze przy karmieniu piersia lampka wina raz na jakis czas nie jest zabroniona ot dzisiaj mam jakis taki kaprys- a przeciez jak pare razy jezyczka zamocze to nic sie nie stanie, co?
woman31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 19:22   #3539
bea83
Rozeznanie
 
Avatar bea83
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 551
Dot.: Jesienią zaczyna się szkoła - nasz berbeć do nas "Mamo!" zawoła (IX - X 2009)

Cytat:
Napisane przez joannah Pokaż wiadomość
Ja też wam pokaże nasze zdjęcia ślubne .
Cudnie wyglądaliście

Cytat:
Napisane przez III78 Pokaż wiadomość
Miśka wlasnie przekręciła się z brzuszka na plecy
Brawa dla córeczki Niedługo popadnę w depresję, bo młodsze dzieciaczki różne cuda wyczyniają a Natalka

Cytat:
Napisane przez miss.hot Pokaż wiadomość
Tak jego mina wyglądała z bliska
Mina męża bezcenna A kto wymyślił taką akrobatyczną fotkę - fotograf czy wy

Cytat:
Napisane przez tery i suzy Pokaż wiadomość
U mnie tak samo zostalo jeszcze 4 kg i to samo ze spodniami Ale pod choinke dostalam od meza crostrainera takiego http://www.amazon.de/exec/obidos/ASI...active01227-21 w celu schudniecia i od tamtej pory cwicze codziennie po godzince i mam nadzieje ze do wiosny schudne bo wstyd sie bedzie rozebrac Zeby sie udalo I wlasnie skonczylam cwiczyc i w drodze do lazienki wskoczylam na wizaz

Podalam wczoraj malemu jablko i kleik ale wcale fajnie nie bylo maly sie rozplakal i taki dostal zal ze nie moglam go uspokoic dopiero jak dalam mu jego mleczko do sie rozchmurzyl. Moze dlatego tak zareagowal bo byl bardzo glodny Dzisiaj dam mu jak nie bedzie taki glodny moze lepiej to wyjdzie a jak nie bedzie chcial to nie bede mu narazie dawac bo sie tylko stresuje
O też w naszej domowej siłowni, którą mamy w piwnicy też mamy taki sprzęt Ostatnio też często na nim ćwiczę

A co do jedzonka to mój synek też jak zaczęłam mu podawać jedzonko ze słoika np. marchewkę to denerwował się i nie chciał jeść - właśnie pewnie dlatego, że za wolno łyżeczką się je a on był głodny To ja cały słoiczek wlewałam do butelki z szeroką dziurką w smoczku i dolewałam trochę wrzątku aby była zupka rzadsza - całą butlę w ten sposób wypijał A jak troszkę podrósł i już się nie denerwował tak przy jedzeniu to jadł pięknie z łyżeczki Każdy chwyt żeby maluszek zjadł jest dozwolony

Cytat:
Napisane przez Milibili Pokaż wiadomość
Wczoraj na szczepieniu (5w1, pneumokoki i rotawirusy) tez była bardzo grzeczna Śmiała się dowszystkich, zwlaszcza jak ja pani doktor badała, nawet do pielegniarki z igłą sie smiała Pierwszego ukłucia nawet nie zauwazyła, przy drugim 30 sekund placzu i spokoj, przy ubieraniu znowu sie smiała - krzywila sie tylko podczas picia szczepionki na rota. Waży już 6100 i moje przypuszczenia sie potwierdzily- mała jest wyjątkowo długa- pielegniarka i doktor same z siebie to zauwazyly - ale nie mierzyły bo powiedziały ze takich malych dzieci sie nie mierzy

Historie poznania cudne te wasze opowiesci!!! Widzę, że sporo par internetowych sie znlazło. Jak bede na swoim komputerze to napisze jak to bylo u nas i tez wkleje zdjecia. Wszystkie wasze sukienki sa boskie Kazda inna ale wszystkie piekne. Uwielbiam ogladac zdjecia slubne
Brawa dla dzielnej córeczki U nas w przychodni na szczepieniu też lekarka tylko waży i bada maleństwo ale nie mierzy

Czekamy na waszą historię poznania

Cytat:
Napisane przez tery i suzy Pokaż wiadomość
Nika1980 Co do sukni slubnej to ja tez chcialam taka prawdziwa slubna na cywilnym ale wtedy bylam juz w 7 miesiacu ciazy i mialam duzy brzuch i w takie jak mi sie podobaly to sie poprosu nie miescilam i wolalam nie robic z siebie ´´wielkiego ciastka z kremem´´ Ale mam nadzieje ze w najblizszej przyszlosci wezmiemy koscielny i zaloze moja wymarzona suknie
To trzymam kciuki aby twoje marzenie o założeniu wymarzonej sukni ślubnej się spełniło

Cytat:
Napisane przez sorejna Pokaż wiadomość
hej

bea zbuntowałam się i na spacer mam zamiar wychodzić codziennie. lepiej się po takim spacerku człowiek czuje. a poza tym wcale nie jest tak zimno.

ja i Wy to i ja podam link do swojego profilu, a co !!

http://nasza-klasa.pl/profile/1879247
Zaproszenie już rano ci wysłałam i widziałam, że potwierdziłaś

A co do odwiedzin na nk to muszę się waszych imion i nazwisk nauczyć, bo jak ktoś doda zdjęcie to nigdy nie wiem kto to jest i dopiero jak wejdę w galerię zdjęć to po imionach bobasków przypominam sobie kto jest mamusią takiego aniołeczka

Cytat:
Napisane przez aniago25 Pokaż wiadomość
Bea czekaj, czekaj Natalka nie jest sama bo Laura też jeszcze nie podnosi.
Laura z Natalką sztamę trzymają tylko że twoja córeczka jest pół miesiąca młodsza
---------------------------------------
Kolejne dwie stronki nadrobię jak moje dzieciaczki będą spały
__________________
Jesteśmy małżeństwem

Mój synek - Szymon

Moja córeczka Natalia - ur. 29.09.2009 3680 g / 57 cm
http://www.suwaczek.pl/cache/a7c86e5c1c.png
bea83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 19:46   #3540
III78
Raczkowanie
 
Avatar III78
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 405
Dot.: Jesienią zaczyna się szkoła - nasz berbeć do nas "Mamo!" zawoła (IX - X 2009)

Wlasnie pokłócilam sie z moim Tz. Ech...
III78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:33.