Jesienią zaczyna się szkoła - nasz berbeć do nas "Mamo!" zawoła (IX - X 2009) - Strona 142 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-23, 14:15   #4231
eloteteie
Zadomowienie
 
Avatar eloteteie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 1 649
Dot.: Jesienią zaczyna się szkoła - nasz berbeć do nas "Mamo!" zawoła (IX - X 2009)

Cytat:
Napisane przez miss.hot Pokaż wiadomość
U nas dziś pierwsza cała przespana noc - od 21:30 do 7
Brawo, oby tak pozostało

Cytat:
Napisane przez 19martusia86 Pokaż wiadomość
Ja dalej na taki cud czekam.
Trzymam kciuki, żeby nadszedł jak najszybciej

Cytat:
Napisane przez bea83 Pokaż wiadomość
U mnie córeczka normalnie na złość mi zrobiła bo obudziła się z takim wrzaskiem że jakbym w bloku mieszkała to sąsiedzi by dzwonili na policję że dziecko ogniem przypalam - poleciałam do kuchni zrobić jej mleczko, patrzę na zegarek a to dopiero 5:50 I ona wcale głodna nie była bo zawsze wypija do dna a tutaj 100 ml wypite i wypluwa smoka to poco było tyle wrzasku - tylko o 100 ml mleczka ale jak odbiło jej się i ją przewinęłam to dopiła te 50 ml - ma szczęście bo inaczej za ten wczesny alarm by dostała Całe szczęście o 6:15 położyłam ją dalej spać i z mamusią w łóżeczku spała do 8:30 - synek wpadł do pokoju i ją obudził ale tak cicho leżała że mamusia do 9:30 spała
No niemożliwe, aż wierzyć się nie chce, że Natalka taki numer wykręciła

Cytat:
Napisane przez sweetpinky Pokaż wiadomość
Nika dzięki za info


narobiłam szumu nie wiadomo po co
zrobiłam wczoraj eksperyment, podałam małemu sztuczne mleczko o 19:30 wypił 100 ml i poszedł spać i obudził się tak samo jak po moim cycu czyli o 00:30. Ale co innego chciałam napisać...
moje cycki o mało mi nie wybuchły po tym jak pominęłam karmienie czyli mleko jest
więc to nie przez brak mleka on się budzi w nocy częściej, tylko teraz nie wiem sama zupełnie dlaczego nagle się przestawił.
Wcześniej budził się tylko raz o 3:00
Miss.Hot napisz jak dokonałaś tego cudu, że mały się nie obudził
Nie wiem co wymyśliła Miss.hot, ale ja zmieniłam porę kąpieli - teraz kąpiemy o 20, 20:15, Majka zasypia po 21 i śpi do 6:30 Poza dzisiejszą nocą (pobubudka o 3, potem o 10), ale wczoraj była szczepiona, więc przymykam oko i liczę na to, że dzisiaj wrócimy do starego rytmu...

Cytat:
Napisane przez bea83 Pokaż wiadomość
Muszę trochę ponarzekać żeby się do waszych maluszków dopasować A że nie mam na co narzekać to chociaż pogadałam sobie że mała spała od 21 do 5:50 a nie jak zwykle do 8
To miło z Twojej strony


A ja dzisiaj normalnie się prawie popłakałam jak zobaczyłam Majkę - uczulenie obsypało jej prawie całą buzię, nie wiem już o co chodzi. Nie jem nic mlecznego, odstawiłam jajka, to pewnie przez to cholerne mleko sojowe...! Albo po prostu ma alergię dla zasady, ja mogę pić tylko wodę, a ona i tak będzie obsypana I drapie tą swoją buźkę bez przerwy, nie mam siły patrzeć jak się męczy... Oby to nie była reakcja na te nowe lekarstwa...
eloteteie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-23, 15:24   #4232
miss.hot
Zakorzenienie
 
Avatar miss.hot
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 734
GG do miss.hot
Dot.: Jesienią zaczyna się szkoła - nasz berbeć do nas "Mamo!" zawoła (IX - X 2009)

My kąpiemy od początku o 19:20-30, po kąpieli mleczko, a potem Grześ ma ochotę na rozmowy i dopiero koło 21-21:30 jest senny
Kiedyś próbowaliśmy wcześniej go wykąpać, przed 19 nawet, ale to nic nie dało i tak siedział do 21

Już posprzątałam, zrobiłam lasagne (została tylko malutka porcyjka, bo mąż oczywiście dokładkę chciał a teraz zapach ciasta unosi się w domciu
Zaraz przychodzą znajomi, więc idę się jeszcze doprowadzić do człowieka

Miłego wieczoru
__________________




miss.hot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-23, 15:52   #4233
aliisanka
Wtajemniczenie
 
Avatar aliisanka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 403
GG do aliisanka
Dot.: Jesienią zaczyna się szkoła - nasz berbeć do nas "Mamo!" zawoła (IX - X 2009)

ja właśnie wypiłam kubek prawdziwej gorącej czekolady z chili i cynamonem taka odskocznia od diety, jak i całe dzisiejsze menu dziś na śniadanie zrobiłam tosty, i po tym z tostera zrobił się jeden wielki tost, bo wszystko przywarło tak to jest jak się robi tosty ze zwykłego chleba pól dnia moczyłam i czysciłam nigdy więcej!

miss hot ja też chcę mieć gości ktoś się pisze na odwiedziny do mnie? obiecuję, że hojnie ugoszczę a alkohol będzie się lał hektolitrami, i to jaki tylko kto chce, tequila, johny walker, wino, sheridan's, olmeca złota, ewentualnie czysta co tylko kto sobie życzy tyle mam tego, bo pić nie ma kto, mąż to koneser piwa a ja tylko wino i sheridan'sa i to też tylko tyle o ile dziś miał jeszcze mąż grzańca jakiegoś kupić, tylko nie galicyjskiego, bo ten to jakiś byle jaki tylko jakiś lepszy, ale oczywiście zapomniał, choć o swoim piwie nie zapomniał

to jak, która wpada, z mężem of kors, i dzieciem
mam już zacząć menu szykować i piec? bo jeszcze muszę jak miss hot, się na ludzia wyprowadzić

no nic, póki co idę się wykąpać, i pranie jeszcze małej wstawić
__________________
..Przyszłaś na świat Kochanie..
..Z dnia na dzień kocham Cię mocniej..
..Spełnieniem Mych marzeń jesteś..
..Iskierką malutką..
..Która rozświetla mi życie..
..I daje nadzieję na lepsze jutro..
..Trzeba zawsze przekraczać próg nadziei..

aliisanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-23, 16:00   #4234
bea83
Rozeznanie
 
Avatar bea83
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 551
Dot.: Jesienią zaczyna się szkoła - nasz berbeć do nas "Mamo!" zawoła (IX - X 2009)

Cytat:
Napisane przez miss.hot Pokaż wiadomość
Już posprzątałam, zrobiłam lasagne (została tylko malutka porcyjka, bo mąż oczywiście dokładkę chciał a teraz zapach ciasta unosi się w domciu
Zaraz przychodzą znajomi, więc idę się jeszcze doprowadzić do człowieka
Jak masz jakiś sprawdzony przepis - i oczywiście prosty w przygotowaniu - na lasagne to ja bardzo chętnie bym go przyjęła pod swoje ramiona nigdy jeszcze nie robiłam i warto by było spróbować

Cytat:
Napisane przez aliisanka Pokaż wiadomość
ja właśnie wypiłam kubek prawdziwej gorącej czekolady z chili i cynamonem taka odskocznia od diety, jak i całe dzisiejsze menu dziś na śniadanie zrobiłam tosty, i po tym z tostera zrobił się jeden wielki tost, bo wszystko przywarło tak to jest jak się robi tosty ze zwykłego chleba pól dnia moczyłam i czysciłam nigdy więcej!

miss hot ja też chcę mieć gości ktoś się pisze na odwiedziny do mnie? obiecuję, że hojnie ugoszczę a alkohol będzie się lał hektolitrami, i to jaki tylko kto chce, tequila, johny walker, wino, sheridan's, olmeca złota, ewentualnie czysta co tylko kto sobie życzy tyle mam tego, bo pić nie ma kto, mąż to koneser piwa a ja tylko wino i sheridan'sa i to też tylko tyle o ile dziś miał jeszcze mąż grzańca jakiegoś kupić, tylko nie galicyjskiego, bo ten to jakiś byle jaki tylko jakiś lepszy, ale oczywiście zapomniał, choć o swoim piwie nie zapomniał

to jak, która wpada, z mężem of kors, i dzieciem
mam już zacząć menu szykować i piec? bo jeszcze muszę jak miss hot, się na ludzia wyprowadzić

no nic, póki co idę się wykąpać, i pranie jeszcze małej wstawić
Oczywiście że mogę wpaść - sheridan`sa bardzo lubię Niedawno piliśmy właśnie grzańca galicyjskiego i nie zachwycił nas smakiem Na gorąco to był prawie nie do wypicia tak palił w gardło jak był taki lekko ciepły to szło go wypić ale więcej go nie kupimy
__________________
Jesteśmy małżeństwem

Mój synek - Szymon

Moja córeczka Natalia - ur. 29.09.2009 3680 g / 57 cm
http://www.suwaczek.pl/cache/a7c86e5c1c.png
bea83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-23, 16:03   #4235
eloteteie
Zadomowienie
 
Avatar eloteteie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 1 649
Dot.: Jesienią zaczyna się szkoła - nasz berbeć do nas "Mamo!" zawoła (IX - X 2009)

A ja w Sheridanie zawsze zatykałam jedną dziurkę i piłam tylko ten jasny likier
eloteteie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-23, 16:14   #4236
katarzinka
Wtajemniczenie
 
Avatar katarzinka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 775
Dot.: Jesienią zaczyna się szkoła - nasz berbeć do nas "Mamo!" zawoła (IX - X 2009)

Cytat:
Napisane przez bea83 Pokaż wiadomość
No właśnie usg robi ortopeda w poradni preluksacyjnej - synek miał tylko 2 razy bo miał bardzo dobry wynik ale jak zaczął chodzić to już wizyty u ortopedy się nie ma

Muszę trochę ponarzekać żeby się do waszych maluszków dopasować A że nie mam na co narzekać to chociaż pogadałam sobie że mała spała od 21 do 5:50 a nie jak zwykle do 8





To trzymam kciuki za obronę
dzięki

no to fajnie, ze się zsolidaryzowałaś
__________________
"Rozpal czas - jest wieczny - niech płonie
Zadziw świat - pochyli się w pokłonie
Zmieniaj los - uskrzydli Cię
Zanim czas pokona nas"
katarzinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-23, 16:29   #4237
aniago25
Zadomowienie
 
Avatar aniago25
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 318
Dot.: Jesienią zaczyna się szkoła - nasz berbeć do nas "Mamo!" zawoła (IX - X 2009)

Sobota a tu tyle czytania
Miss.hot brawo dla Grzesia za przespaną nocke u nas książkowo karmienie o 20.00, 24.00, 4.00, 8.00 a mamusia chodzi w dzien jak lunatyk
Ja zamawiam Grzesia za zięcia już mały przystojniak z niego a co będzie później
__________________
14.10.09 22.35 nasza kochana córeczka Laura
aniago25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-23, 16:33   #4238
woman31
Zadomowienie
 
Avatar woman31
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 055
Dot.: Jesienią zaczyna się szkoła - nasz berbeć do nas "Mamo!" zawoła (IX - X 2009)

witam weekendowo synek spi, maz robi kolacje a ja korzystam z okazji i jestem na wizazu
szalone matki ktore szukaja zieciow dla sich corekja swojego syneczka bede do 30 roku zycia trzymala "pod spodnica"-jak to mawiala moja prababcia juz mezowi powiedzialam ze zadnych dziewczyn, zadnych dyskotek- tylko mamusia i mamusia po 30 roku zycia sama wybiore mu zone, a sex bedzie mial dopiero po slubienie wyobrazam sobie oddac swojego ukachanego syneczka jakiejs lafiryndzie
maz mowi ze nasze dziecko bedzie biedne. hmmmmm- nie sadze
albo problem sam sie rozwiaze bo moj synek tak jak synek sorejny byc moze bedzie ksiedzem bo sklada raczki przed kazdym spaniem

allisanko ty juz calowiecie nie karmisz?kobieto nie pisz wiecej o alkoholu bo ja slinotoku dostane i zamocze laptopa

miss hot ale ci fajnie ze synus tak ladnie spi w nocy. tez tak bym chciala
woman31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-23, 16:50   #4239
Tysiak7
Wtajemniczenie
 
Avatar Tysiak7
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: pogranicze śląskie - łódzkie
Wiadomości: 2 179
Dot.: Jesienią zaczyna się szkoła - nasz berbeć do nas "Mamo!" zawoła (IX - X 2009)

Aliisanka, ale masz wode, mleko? lubie tez barszczyk czerwony, to co jechać, bo sis nadal nie ma
__________________
"Daj swojemu dziecku 2 rzeczy: korzenie i skrzydła"
"Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło sie nudno, gdy umrzesz".
" Żyj według życiorysu który chciałbys sobie sam napisać"
W i N -córeczki mamusi

Edytowane przez Tysiak7
Czas edycji: 2010-01-26 o 19:30
Tysiak7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-23, 16:53   #4240
aniago25
Zadomowienie
 
Avatar aniago25
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 318
Dot.: Jesienią zaczyna się szkoła - nasz berbeć do nas "Mamo!" zawoła (IX - X 2009)

Zapomniałam napisać że mój mąż dostał prace i od 8 lutego musi być już w Londynie moja mama płacze jak ja sobie dam sama radę z małym dzieckiem, zima, 4 pietro itp. Wiem że będzie mi ciężko ale nie mamy innego wyjścia inaczej bedziemy dalej na stancji mieszkac i płacić komus pieniądze na mieszkanie.
__________________
14.10.09 22.35 nasza kochana córeczka Laura
aniago25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-23, 17:18   #4241
19martusia86
Zadomowienie
 
Avatar 19martusia86
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Miasto Świętej Wieży
Wiadomości: 1 203
Dot.: Jesienią zaczyna się szkoła - nasz berbeć do nas "Mamo!" zawoła (IX - X 2009)

Cytat:
Napisane przez aliisanka Pokaż wiadomość
ja właśnie wypiłam kubek prawdziwej gorącej czekolady z chili i cynamonem taka odskocznia od diety, jak i całe dzisiejsze menu dziś na śniadanie zrobiłam tosty, i po tym z tostera zrobił się jeden wielki tost, bo wszystko przywarło tak to jest jak się robi tosty ze zwykłego chleba pól dnia moczyłam i czysciłam nigdy więcej!

miss hot ja też chcę mieć gości ktoś się pisze na odwiedziny do mnie? obiecuję, że hojnie ugoszczę a alkohol będzie się lał hektolitrami, i to jaki tylko kto chce, tequila, johny walker, wino, sheridan's, olmeca złota, ewentualnie czysta co tylko kto sobie życzy tyle mam tego, bo pić nie ma kto, mąż to koneser piwa a ja tylko wino i sheridan'sa i to też tylko tyle o ile dziś miał jeszcze mąż grzańca jakiegoś kupić, tylko nie galicyjskiego, bo ten to jakiś byle jaki tylko jakiś lepszy, ale oczywiście zapomniał, choć o swoim piwie nie zapomniał

to jak, która wpada, z mężem of kors, i dzieciem
mam już zacząć menu szykować i piec? bo jeszcze muszę jak miss hot, się na ludzia wyprowadzić

no nic, póki co idę się wykąpać, i pranie jeszcze małej wstawić
My możemy, ale dopiero w okolicy lata, jak się do rodzinki we Wrocku wybierzemy
Cytat:
Napisane przez aniago25 Pokaż wiadomość
Zapomniałam napisać że mój mąż dostał prace i od 8 lutego musi być już w Londynie moja mama płacze jak ja sobie dam sama radę z małym dzieckiem, zima, 4 pietro itp. Wiem że będzie mi ciężko ale nie mamy innego wyjścia inaczej bedziemy dalej na stancji mieszkac i płacić komus pieniądze na mieszkanie.
Przewalone. My za to czekamy jak się sytuacja od małża w pracy rozwinie, bo mąż ma umowę do końca stycznia a w zakładzie robią wielką tajemnicę z tego kto ma umowę przedłużoną. W rezultacie już jakieś 2 tygodnie dzień w dzień mnie głowa boli bo ciągle o tym myślę
19martusia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-23, 17:30   #4242
aliisanka
Wtajemniczenie
 
Avatar aliisanka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 403
GG do aliisanka
Dot.: Jesienią zaczyna się szkoła - nasz berbeć do nas "Mamo!" zawoła (IX - X 2009)

Tysiak, zapraszam
__________________
..Przyszłaś na świat Kochanie..
..Z dnia na dzień kocham Cię mocniej..
..Spełnieniem Mych marzeń jesteś..
..Iskierką malutką..
..Która rozświetla mi życie..
..I daje nadzieję na lepsze jutro..
..Trzeba zawsze przekraczać próg nadziei..

aliisanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-23, 18:46   #4243
bea83
Rozeznanie
 
Avatar bea83
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 551
Dot.: Jesienią zaczyna się szkoła - nasz berbeć do nas "Mamo!" zawoła (IX - X 2009)

Cytat:
Napisane przez eloteteie Pokaż wiadomość
A ja w Sheridanie zawsze zatykałam jedną dziurkę i piłam tylko ten jasny likier


Cytat:
Napisane przez aniago25 Pokaż wiadomość
Zapomniałam napisać że mój mąż dostał prace i od 8 lutego musi być już w Londynie moja mama płacze jak ja sobie dam sama radę z małym dzieckiem, zima, 4 pietro itp. Wiem że będzie mi ciężko ale nie mamy innego wyjścia inaczej bedziemy dalej na stancji mieszkac i płacić komus pieniądze na mieszkanie.
To fajnie że mąż dostał pracę tylko szkoda że tak daleko - wszystkie będziemy trzymały za waszą rodzinkę kciuki to napewno sobie poradzicie Ja akurat bardzo dobrze cię rozumiem bo mój mąż pracował kilka lat w Londynie - i wtedy w między czasie wzięliśmy ślub jak na urlop przyjechał, później synek się urodził ... a mąż ciągle wyjeżdżał Pracował tam przede wszystkim dlatego abyśmy sobie dom wyremontowali Domek mamy ekstra wykończony to w tym roku chyba w marcu powiedział że wraca na stałe i udało się - najpierw 2 miesiące w jakiejś firmie robił a później dostał pracę w dużej firmie budowlanej - polskie autostrady buduje i jesteśmy zadowoleni z dwóch powodów - jest codziennie w domu i ma całkiem dobrą pensję jak na polskie warunki płacowe
Wierzę, że dacie sobie radę i zamieszkacie dzięki wyjazdowi na swoim

Zauważyłam u ciebie nowy avatarek Tego zdjęcia Laurki nie widziałam

Cytat:
Napisane przez 19martusia86 Pokaż wiadomość
Przewalone. My za to czekamy jak się sytuacja od małża w pracy rozwinie, bo mąż ma umowę do końca stycznia a w zakładzie robią wielką tajemnicę z tego kto ma umowę przedłużoną. W rezultacie już jakieś 2 tygodnie dzień w dzień mnie głowa boli bo ciągle o tym myślę
To trzymam kciuki za twojego Tż - ta pracę Nie martw się - napewno mu umowę przedłużą
__________________
Jesteśmy małżeństwem

Mój synek - Szymon

Moja córeczka Natalia - ur. 29.09.2009 3680 g / 57 cm
http://www.suwaczek.pl/cache/a7c86e5c1c.png

Edytowane przez bea83
Czas edycji: 2010-01-23 o 18:50
bea83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-23, 19:25   #4244
miss.hot
Zakorzenienie
 
Avatar miss.hot
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 734
GG do miss.hot
Dot.: Jesienią zaczyna się szkoła - nasz berbeć do nas "Mamo!" zawoła (IX - X 2009)

Cytat:
Napisane przez aniago25 Pokaż wiadomość
Ja zamawiam Grzesia za zięcia już mały przystojniak z niego a co będzie później
Spoko, spoko - się pomyśli po starej znajomości

Cytat:
Napisane przez woman31 Pokaż wiadomość
miss hot ale ci fajnie ze synus tak ladnie spi w nocy. tez tak bym chciala
Wiesz to jeszcze nic nie znaczy - nie nastawiam się do razu na sukces - zobaczymy jak będzie dziś
__________________




miss.hot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-23, 19:35   #4245
aliisanka
Wtajemniczenie
 
Avatar aliisanka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 403
GG do aliisanka
Dot.: Jesienią zaczyna się szkoła - nasz berbeć do nas "Mamo!" zawoła (IX - X 2009)

ktoś dołącza się do klubu lampki wina?
__________________
..Przyszłaś na świat Kochanie..
..Z dnia na dzień kocham Cię mocniej..
..Spełnieniem Mych marzeń jesteś..
..Iskierką malutką..
..Która rozświetla mi życie..
..I daje nadzieję na lepsze jutro..
..Trzeba zawsze przekraczać próg nadziei..

aliisanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-23, 19:42   #4246
aniago25
Zadomowienie
 
Avatar aniago25
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 318
Dot.: Jesienią zaczyna się szkoła - nasz berbeć do nas "Mamo!" zawoła (IX - X 2009)

Bea mam nadzieje że jakoś sobie poradzimy a to specjialnie dla ciebie zdjęcia, sesja Laury z misiem

Dzisiaj u nas usypianie trwało 10 minut, 4 razy smoka dawałam i mała śpi
__________________
14.10.09 22.35 nasza kochana córeczka Laura
aniago25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-23, 20:01   #4247
aniago25
Zadomowienie
 
Avatar aniago25
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 318
Dot.: Jesienią zaczyna się szkoła - nasz berbeć do nas "Mamo!" zawoła (IX - X 2009)

Aliisanko ja bardzo chetnie, juz 2 lampeczke winka pije
__________________
14.10.09 22.35 nasza kochana córeczka Laura
aniago25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-23, 20:18   #4248
Tequillla
Zadomowienie
 
Avatar Tequillla
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 235
Dot.: Jesienią zaczyna się szkoła - nasz berbeć do nas "Mamo!" zawoła (IX - X 2009)

Wczoraj byliśmy na szczepieniu, Basia waży 7 kilo i mierzy 65 cm.
Sczepienie zniosla bardzo dzielnie, aż zbyt dzielnie, jestem w szoku. Coś jest nie tak, coś za bardzo moje dziecko upodabnia się do Beowej Natalki...
Mój meganadwrażliwiec uśmiechał się do wszystkich ludzi w poczekalni, podczas rozbierania i badania zagadywała lekarkę, podczas mierzenia śmiała się w głos. Płakała tylko przy wkłuciach - trzy wkłucia i trzy okropne wrzaski, a potem przytuliłam ją mocno i przestała płakać, spokojnie ją ubrałam i zasnęła w foteliku jeszcze przed wpięciem do samochodu
Dziś niestety ma gorączkę i jest słabiutka, nie chce gaworzyć, nie chce się uśmiechać tylko leży cichutko.
W naszej przychodni zmienił się pediatra. Nowa lekarka była zaskoczona, że Basia ma niecałe 4 miesiące, powiedziała, że Basia reaguje jak półroczne dziecko i jest bardzo silna. Nie potrafiła mi jednak nic powiedzieć na temta zmiany szczepionki i płaskiej główki, ogólnie jest niepewna tego co mówi, nie wygląda na kompetentną i w razie choroby będe szukała kogoś innego.

Cytat:
Napisane przez Milibili Pokaż wiadomość
Witam

Malutka od wczoraj ma dzikie parcie na siadanie... co lezy na poduszcze i chce sie z nia pobawic w "kosi łapci" lub cos podobnego to chwyta moje palce i sie podnosi do pionu. Mam nadzieje ze sobie tym krzywdy nie zrobi....
Basia też siada, a wczoraj pediatra stanowczo zabroniła jej sadzać do 6 miesiąca. Tylko jak ja mam to wytłumaczyć dziecku, które siada samo wykorzystując zabawki wiszące na macie
Cytat:
Napisane przez woman31 Pokaż wiadomość

czy Wy podajecie dzieciom cos na oslone jelitek? wlasnie rozmawialam z kolezanka ktora ma 2,5 miesiecznego synka i ona byla zdziwiona ze ja nic mu nie podaje. ona podaje od 2 tygodnia Bicoflor
ja daję Biogaię bo miałyśmy problemy z kupkami i cerą. Ten probiotyk uszczelnia jelito i alergeny z mojego mleka nie przenikają do krwi Basieńki. Cerę ma śliczną. Mama może jeść serki i czekoladę. Kupki są codziennie i bez wysiłku. Wszyscy są zadowoleni.
Cytat:
Napisane przez ja88 Pokaż wiadomość
Czy moglaby mi ktoras dziołcha powiedziec, kto to jest J.C., M.B, I.T., M.S, P.B., M.K.??? Bo weszlam na znajomych jednej z Was i chcialabym zaprosic ale nie wiem która to która i czy wszystkie wymienione sa z wizazu
Ja jestem MB
Cytat:
Napisane przez kashin Pokaż wiadomość
Dzisiaj kończy mi się urlop macierzyński. Zostało mi 59 dni urlopu wypoczynkowego i potem chciałam rozpocząć roczny urlop wychowawczy. No i wnioski zostały wysłane 8ego stycznia a wczoraj mi szefowa dzwoni, że widzi w tym problem, bo mnie rok nie widziała i nie ma zamiaru mi płacić
Fajna szefowa, a dzieci ma?
Łaski przecież nie robi, kto jej pyta o zdanie. Jeśli jesteś zatrudniona na podstawie umowy o pracę to Ci się zwyczajnie należy.
Cytat:
Napisane przez ja88 Pokaż wiadomość
Dziękuje

No wasnie zaryzykowalam i zaprosilam dwie to dobrze, że jakiejs "obcej" nie wyslalam zaproszenia
Swojej wyslałaś Dziękuję
Cytat:
Napisane przez Tysiak7 Pokaż wiadomość
e tam ja też jestem z siebie zadowolona, grunt to kochać siebie, no ale jak mam psa i kota, to co cellulitu nie bede mieć
no i spadłam z pufy
Cytat:
Napisane przez eloteteie Pokaż wiadomość
Dziewczyny - jak zamierzacie podawać gluten???
tej nowej lekarki nawet nie pytam, w końcu jestem dietetyczką i pewnie miałam na studiach więcej na ten temat niż ona na wydziale lekarskim. Karmię piersią i wg oficjalnych schematów powinnam czekać z rozszerzaniem diety do 6 miesiąca. Jednak dziecko każde inne... Basia ma dopiero 3 miesiące i 3 dni ale widzę, że już jest na to gotowa, zachłannie patrzy na moje jedzenie, gdy jem obserwuje mnie uważnie i rusza ustami, mlaska językiem i próbuje mnie naśladować, poza tym nauczyła się połykać ślinę- teraz tak się bawi, że pluje i spowrotem wsysa z brody do buźki . Poczekam jeszcze tydzień i dam jej spróbować papki z gotowanego ziemniaka zmieszanego z moim mleczkiem, a potem za pare dni gotowanej marchewki. Owoce wprowadzę później, bo nie chcę na początek dawać jej słodkich rzeczy. Gluten mam zamiar dać jej mniej więcej za miesiąc- pół łyżeczki ugotowanej kaszki manny w moim mleku, po pierwszym razie odczekam parę dni.
Cytat:
Napisane przez Foka29 Pokaż wiadomość
W poradni laktacyjnej powiedzieli - karmic.
Na forum Komitetu Upowszechniania Karmienia Piersią dostałam namiary na pediatrę, która jest międzynarodowym konsultantem laktacyjnym. Rozmawiałam z nią wczoraj i ona twierdzi, ze stara się byc na bieżąco z wynikami badań odnośnie przeciwskazań do karmienia piersią i nie trafiła na żaden artykuł sugerujący chocby lekko, że jakakolwiek choroba autoimmunologiczna stanowi takie przeciwskazanie.
Uważa, że przyparta do muru endokrynolog nie znając odpowiedzi na moje pytania kazała mi przestac karmic "na wszelki wypadek". Jednak ona też doradza zrobienie badań i wizytę u endo.
Karmię - nie mam ochoty słuchac wrzasków po NANie
Brzmi to bardzo logicznie i na Twoim miejscu też nie słuchałabym tej endokrynolog.
Cytat:
Napisane przez eloteteie Pokaż wiadomość
A ja dzisiaj normalnie się prawie popłakałam jak zobaczyłam Majkę - uczulenie obsypało jej prawie całą buzię, nie wiem już o co chodzi. Nie jem nic mlecznego, odstawiłam jajka, to pewnie przez to cholerne mleko sojowe...! Albo po prostu ma alergię dla zasady, ja mogę pić tylko wodę, a ona i tak będzie obsypana I drapie tą swoją buźkę bez przerwy, nie mam siły patrzeć jak się męczy... Oby to nie była reakcja na te nowe lekarstwa...
Wiesz co, nie chcę tu robić reklamy ale może spróbuj tego http://www.biogaia.pl/index.cfm?8CFA...08421353632217 , nam pomogło na takie reakcje- wysypki i wzdęcia po niewiadomoczym. Też nie jadłam nic krowiego przez pierwsze 2 miesiące, teraz daję te kropelki do mleka raz dziennie (co niestety wiąże się z tym, że raz muszę trochę mleka odciągnąć by je w butelce podać dziecku, one są takie oleiste i w wodzie kiepsko się rozpuszczają)
Cytat:
Napisane przez aniago25 Pokaż wiadomość
Zapomniałam napisać że mój mąż dostał prace i od 8 lutego musi być już w Londynie moja mama płacze jak ja sobie dam sama radę z małym dzieckiem, zima, 4 pietro itp. Wiem że będzie mi ciężko ale nie mamy innego wyjścia inaczej bedziemy dalej na stancji mieszkac i płacić komus pieniądze na mieszkanie.

niewesoło...
ale Ty jesteś bardzo dzielna!
__________________
. . . . .
Basia i Mikołaj
Tequillla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-23, 20:20   #4249
precious_81
Wtajemniczenie
 
Avatar precious_81
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 447
Dot.: Jesienią zaczyna się szkoła - nasz berbeć do nas "Mamo!" zawoła (IX - X 2009)

Wszystkiego dzisiaj nie nadrobię - urządzamy sobie z mężem wieczór filmowy. Chrupeczki, soczki już naszykowane tylko czekam na męża aż wyjdzie z wanny

Pochwalę się jeszcze, że dzisiaj kończymy 4 miesiące w związku z tym Julka zmieniła sposób mówienia i teraz strasznie piszczy, w dodatku próbuje się z tego sama śmiać, więc mamy z niej niezły ubaw

Widzę, że ogólnowizażowe swatanie na wątku a ja nie mogę się zdecydować tylu mamy przystojniaków jesiennych

Tysiak jakbym synka miała to pierwsza w kolejne bym się ustawiła

Cytat:
Napisane przez eloteteie Pokaż wiadomość
Pochwalę się jeszcze, że jesteśmy już po ostatnim szczepieniu - Majka waży 7510g i mierzy 66cm (krótka jakaś, jak nie moja ). Dziękujemy za kciuki - Maja była bardzo dzielna i nie płakała

Ddosiek - tak, szczepiliśmy Hexą.

Pediatra powiedział, że najwyższy czas wprowadzać nowe pokarmy, ale ja wolę czekać do ukończenia 6 miesiąca, wydaje mi się, że coś mu się pokićkało i myślał, że karmię butlą. Poza tym Mai przysługuje darmowa szczepionka na pneumokoki, z racji choroby przewlekłej (wada serca), ale próbuję wytłumaczyć lekarzowi, że nie chcę żadnych szczepień dodatkowych, nie do końca rozumie, ale co poradzić. Młoda dostała leki homeopatyczne na alergię, za 2 tygodnie wizyta i zobaczymy co i jak. Póki co lekarz każe mi zapewnić jej kontakt z alergenami, do czego nie mam przekonania - myślę, że jeszcze nie czas.

Dziewczyny - jak zamierzacie podawać gluten???
Gratulacje dla Majeczki

Nasza pediatra też twierdzi, że w 4 miesiącu możemy po troszkę wprowadzać nowe pokarmy, ale ja wracam do pracy za dwa miesiące i to pewnie dlatego.

Co do glutenu to ja mam takie informacje:
(dla dzieci karmionych piersią) między 5 a 7 miesiącem wprowadzamy też kaszkę glutenową (np. mannę lub inną kaszkę) albo kleik glutenowy w porcji: 1 raz dziennie pół łyżeczki (2-3 g) w niewielkiej ilości przecieru warzywnego ściągniętego z piersi pokarmu lub sam kleik rozrobiony z wodą; podajemy dziecku łyżeczką.
W kolejnych miesiącach to się zmienia.

Cytat:
Napisane przez Foka29 Pokaż wiadomość
Dziękujemy, dziękujemy.
W poradni laktacyjnej powiedzieli - karmic.
Na forum Komitetu Upowszechniania Karmienia Piersią dostałam namiary na pediatrę, która jest międzynarodowym konsultantem laktacyjnym. Rozmawiałam z nią wczoraj i ona twierdzi, ze stara się byc na bieżąco z wynikami badań odnośnie przeciwskazań do karmienia piersią i nie trafiła na żaden artykuł sugerujący chocby lekko, że jakakolwiek choroba autoimmunologiczna stanowi takie przeciwskazanie.
Uważa, że przyparta do muru endokrynolog nie znając odpowiedzi na moje pytania kazała mi przestac karmic "na wszelki wypadek". Jednak ona też doradza zrobienie badań i wizytę u endo.
Karmię - nie mam ochoty słuchac wrzasków po NANie
Dobrze, że trafiłaś jednak na kompetentą osobę Oby wyniki wyszły dobrze a Staś dalej zdrowo się chował

Cytat:
Napisane przez Kikunia81 Pokaż wiadomość
Aha i zapomniałam napisać, ze wczoraj byliśmy na usg bioderek i mamy już wpis do książeczki, że wszystko w porządku. Następna wizyta u ortopedy dopiero jak Oli będzie chodził
Super

Cytat:
Napisane przez miss.hot Pokaż wiadomość
U nas dziś pierwsza cała przespana noc - od 21:30 do 7
Ale i tak się budziłam, bo wczoraj dostałam @ pierwszą po porodzie i męczyłam się strasznie w nocy
Zaraz biorę się za porządki, bo jakiś się bałagan zrobił
Brawa dla Grzesia i oby już mu tak zostało

Cytat:
Napisane przez eloteteie Pokaż wiadomość
A ja dzisiaj normalnie się prawie popłakałam jak zobaczyłam Majkę - uczulenie obsypało jej prawie całą buzię, nie wiem już o co chodzi. Nie jem nic mlecznego, odstawiłam jajka, to pewnie przez to cholerne mleko sojowe...! Albo po prostu ma alergię dla zasady, ja mogę pić tylko wodę, a ona i tak będzie obsypana I drapie tą swoją buźkę bez przerwy, nie mam siły patrzeć jak się męczy... Oby to nie była reakcja na te nowe lekarstwa...
Biedna. Może powinniście iść do alergologa? Ja póki co nic nie odstawiam do jedzenia i widzę poprawę po niecałym tygodniu stosowania samej maści.
precious_81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-23, 20:21   #4250
Tequillla
Zadomowienie
 
Avatar Tequillla
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 235
Dot.: Jesienią zaczyna się szkoła - nasz berbeć do nas "Mamo!" zawoła (IX - X 2009)

Aniago zdjęcie z misiem cudne!!!
__________________
. . . . .
Basia i Mikołaj
Tequillla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-23, 20:33   #4251
aliisanka
Wtajemniczenie
 
Avatar aliisanka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 403
GG do aliisanka
Dot.: Jesienią zaczyna się szkoła - nasz berbeć do nas "Mamo!" zawoła (IX - X 2009)

Cytat:
Napisane przez aniago25 Pokaż wiadomość
Bea mam nadzieje że jakoś sobie poradzimy a to specjialnie dla ciebie zdjęcia, sesja Laury z misiem

Dzisiaj u nas usypianie trwało 10 minut, 4 razy smoka dawałam i mała śpi
u Nas tyż nauka nie poszła w las, poleżała sobie, aż w końcu usnęła
te metody naprawdę są sprawdzone, i są super!

Aniugo25, u mnie się wino skończyło, bo mąż się dołączył teraz mąż piwo popija, i zajada słodycze, a ja słodyczy nie mogę bo w końcu się "odchudzam" ale sobie sheridan'sa naleje
zakładamy klub matek pijących?

---------- Dopisano o 21:33 ---------- Poprzedni post napisano o 21:24 ----------

a ja widzę, że tu żadna matka nie chce mi kawalera dla Małgosi odstąpić nie to nie, poszukam gdzie indziej

na innym forum, widziałam jak jedna laska pisała o tym, że ma dziecko 2,5 miesięczne i wprowadza jej stałe pokarmy i między innymi parówki i kakao spotkała się tam z wielką krytyką, i w sumie się nie dziwie, ona pisze, ze jakaś jej kuzynka czy ktoś, też wprowadzał i wyszło to dzieciom na zdrowie, wariaty jakieś
__________________
..Przyszłaś na świat Kochanie..
..Z dnia na dzień kocham Cię mocniej..
..Spełnieniem Mych marzeń jesteś..
..Iskierką malutką..
..Która rozświetla mi życie..
..I daje nadzieję na lepsze jutro..
..Trzeba zawsze przekraczać próg nadziei..


Edytowane przez aliisanka
Czas edycji: 2010-01-23 o 20:27
aliisanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-23, 21:24   #4252
miss.hot
Zakorzenienie
 
Avatar miss.hot
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 734
GG do miss.hot
Dot.: Jesienią zaczyna się szkoła - nasz berbeć do nas "Mamo!" zawoła (IX - X 2009)

Cytat:
Napisane przez aniago25 Pokaż wiadomość
Bea mam nadzieje że jakoś sobie poradzimy a to specjialnie dla ciebie zdjęcia, sesja Laury z misiem
i więcej nic nie napiszę


Cytat:
Napisane przez aliisanka Pokaż wiadomość

na innym forum, widziałam jak jedna laska pisała o tym, że ma dziecko 2,5 miesięczne i wprowadza jej stałe pokarmy i między innymi parówki i kakao spotkała się tam z wielką krytyką, i w sumie się nie dziwie, ona pisze, ze jakaś jej kuzynka czy ktoś, też wprowadzał i wyszło to dzieciom na zdrowie, wariaty jakieś
no comment


U nas dziś inauguracja spania w łóżeczku - na początku Grześ się trochę kręcił i rozkopywał, ale potem go dobrze przykryłam i już śpi - mam nadzieję, że nowe miejsce do spania mu się spodoba i w końcu pożegnamy z pokoju kołyskę
__________________




miss.hot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-23, 22:06   #4253
Tequillla
Zadomowienie
 
Avatar Tequillla
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 235
Dot.: Jesienią zaczyna się szkoła - nasz berbeć do nas "Mamo!" zawoła (IX - X 2009)

Kiedyś były takie zalecenia, by wprowadzać produkty stałe od 2 mca, ale parówki i kakao chyba mało komu to wychodziło na zdrowie hmm...

Trzymam kciuki za Grzesia Duży chłop jest, na pewno da radę dobrze spać sam w łóżeczku
__________________
. . . . .
Basia i Mikołaj

Edytowane przez Tequillla
Czas edycji: 2010-01-23 o 22:11
Tequillla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-23, 22:19   #4254
malin30
Zakorzenienie
 
Avatar malin30
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 7 926
GG do malin30
Dot.: Jesienią zaczyna się szkoła - nasz berbeć do nas "Mamo!" zawoła (IX - X 2009)

Witam w sobotni późny wieczór. Nie wiem, czy zauważyłyście mój wczorajszy post, w którym pisałam, że Jasiek dał mi wczoraj do wiwatu i martwiłam się nocą, ale niepotrzebnie, bo po kąpieli i karmieniu zasnął po 21, potem obudził się przed 1.00, possał z dobrych dwadzieścia minut i dzięki temu pospaliśmy do 7.10 A dziś był cudownie uśmiechnięty i rozgadany. O 14 zawieźliśmy go do teściowej i sami wybyliśmy nad morze i do knajpki, w której byliśmy 5 lat temu (od 23 stycznia zaczęliśmy być parą). Zimno było, ale i tak cudownie, bo świeciło słońce. Taką zimę uwielbiam Niestety knajpka się "popsuła". Rybka była smaczna, ale frytki do niej - masakra. Do tej pory czujemy je na żołądku. Całe szczęście, że nie zjadłam ich dużo. Były przesączone tłuszczem. Blee...Po powrocie do domu wypiłam herbatkę na laktację, bo tam jest koper włoski, więc może Jasiowi nie zaszkodzi to "frytkowe" mleko

Milibili i Tequilla - Jasiek ma dopiero prawie 3,5 miesiąca, a od tygodnia siada przy naszej pomocy. Normalnie "rwie się" do tego siadania. Sprawia mu to frajdę i wkurza się, że nie może tego zrobić sam, gdy leży w łóżeczku albo na fasolce po karmieniu. A przewracanie się z brzucha na plecki? Od miesiąca "cisza". Kompletnie się do tej czynności nie przykłada. Za to namiętnie podciąga kolana pod brzuch i unosi pupę Zastanawiamy się, czy pewnego dnia leżąc na brzuchu po prostu nie siądzie, a potem wstanie

Ja jestem matką karmiącą wyłącznie piersią i pozwalam sobie od czasu do czasu na pół lampki wina czy miodu pitnego albo łyka piwa od męża.

miss.hot - za pierwszą noc Grzesia w łóżeczku

eloteteie - czy nie jesz albo nie pijesz czegoś, co zawiera zioła lub przyprawy mocno alergizujące? Albo czy Majka nie ma styczności z ubraniami, pościelą wypranymi w "dorosłych" proszkach (nie tych "sensitive")? I trzecia możliwość - czy macie kosmetyki z lanoliną? Bo Jasiek na przykład ma na to uczulenie.
malin30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-23, 22:32   #4255
Tysiak7
Wtajemniczenie
 
Avatar Tysiak7
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: pogranicze śląskie - łódzkie
Wiadomości: 2 179
Dot.: Jesienią zaczyna się szkoła - nasz berbeć do nas "Mamo!" zawoła (IX - X 2009)

spac miałam buziaki dziewczyny udanej niedzieli
aprops Laurka,
__________________
"Daj swojemu dziecku 2 rzeczy: korzenie i skrzydła"
"Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło sie nudno, gdy umrzesz".
" Żyj według życiorysu który chciałbys sobie sam napisać"
W i N -córeczki mamusi

Edytowane przez Tysiak7
Czas edycji: 2010-01-26 o 19:30
Tysiak7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 07:20   #4256
Kikunia81
Rozeznanie
 
Avatar Kikunia81
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 590
Dot.: Jesienią zaczyna się szkoła - nasz berbeć do nas "Mamo!" zawoła (IX - X 2009)

Cytat:
Napisane przez bea83 Pokaż wiadomość
No właśnie usg robi ortopeda w poradni preluksacyjnej - synek miał tylko 2 razy bo miał bardzo dobry wynik ale jak zaczął chodzić to już wizyty u ortopedy się nie ma
My też mieliśmy b dobre wyniki, zawsze Ia. Lekarz powiedział, że mamy przyjść jak dziecko będzie chodzić, na ocenę chodu.
Cytat:
Napisane przez aliisanka Pokaż wiadomość
ktoś dołącza się do klubu lampki wina?
Ja wczoraj nieświadomie się dołączyłam Kupiliśmy sobie z mężem Bordeaux, ja wypiłam niecałą lampkę, a mąż dokończył butelkę
Cytat:
Napisane przez Tequillla Pokaż wiadomość
Kiedyś były takie zalecenia, by wprowadzać produkty stałe od 2 mca, ale parówki i kakao chyba mało komu to wychodziło na zdrowie hmm...
Nieźle z tymi parówkami Jak nasza pani weterynarz usłyszała, że czasami niuńce dajemy morlinki to natychmiast nam zakazała. Powiedziała, że kiedyś pracowała w rzeźni i do parówek kładzie się największy shit. Dlatego jak psiuta nie je, to na pewno dziecku podawać nie będę.
Kikunia81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 07:45   #4257
zartownis
Zadomowienie
 
Avatar zartownis
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 313
Dot.: Jesienią zaczyna się szkoła - nasz berbeć do nas "Mamo!" zawoła (IX - X 2009)

Dzis kiepsko mi sie spalo, bo moj mlekopijca wisial cala noc przy cycku, cala noc marzylam, zeby sie do TZ-a przytulic, a tu
Dopiero rano wsadzilam go do lozeczka i mielismy bardzomily poranek
No i jestem w kropce, bo bez malego spac nie moge(chyba za bardzo sie denerwuje, jak spi sam- w zeszlym roku w Belgii zmarlo czteromiesieczne dziecko, przewrocilo sie na brzuszek i nie zdolalo sie z powrotem na plecki obrocic ) ale z nim nie lepiej, bo skubaniec juz duzy i silny i robi co chce z matka

Troszke was poczytam i dzis maluje kawalek sciany w duzym, zebym mogla akwa uruchomic, bo wczoraj dopiero kupilismy szafke pod to akwa
Cytat:
Napisane przez bea83 Pokaż wiadomość
Czy chcesz za to zarobić Ja ci dam wiosnę U nas zima na całego - śnieg i -10 stopni przynajmniej przez kolejny tydzień
Ja tam zime lubie duzy mroz i duzooo sniegu, super
Obiecalam wczoraj fotki wiosenne, ale niestety nic jeszcze nie kwitnie. Czyzby bylo zimniej niz dwa lata temu. Wtedy byla moja siostra i mam na fotce chyba z 26 stycznia kwitnace krokusy
Cytat:
Napisane przez klaudiaaa86 Pokaż wiadomość
Tak wyglada brzuszek mojego Alanka po sciagnieciu plastra. Nie widac dokladnie ale to drobinki krwi no i zdarta skora. A sciagane na mokro powolutku...

Maz idzie ze mna na nastepna wizyte (o ile pojdde) i koles bedzie latal...
Boze, jak tak mozna, przeciez to musialo go strasznie bolec
Cytat:
Napisane przez DDosiek Pokaż wiadomość
Zmykam, bo czas sie do roboty szykować i powoli pakowac na wyjazd
Juz mi się gęba uśmiecha. Wyjeżdżamy w sobotę rano, a wracamy w poniedziałek (po tygodniu) wieczorem. Jedziemy do moich rodziców z małą, bo małż dostał urlop i może nas zawieźć. Potem on wraca pociągiem na tydzień pomieszczenie przeznaczone na sypialnie sprzątać i przygotować do remontu. I potem po nas przyjeżdża. W firmie musze szefowi oznajmic tylko tę radosna nowinę Rodzice dzieciaków juz wiedzą, odrobie z nimi ten tydzień w soboty. szefowi naściemniam, ze to pilna sytuacja w rodzinie (no i nie skłamię - w końcu dzień babci i dziadka ). Ucieszy się, szczególnie, że w lutym nie będzie mnie dwa tygodnie, bo w ferie zajęia odwołałam, bo i tak przyjdzie mi pół załogi, bo reszta będzie na wyjazdach. Więc szkoda mi czasu, bo i tak nic porządnego z połową nie zrobię poza stretchingiem, baletówka i ewentualnymi etiudkami niezobowiązującymi. Ale ferie szef przeknął bez problemu. Ten tydzien pewnie tez zaakceptuje, bo mam super szefa..
Milego wypoczynku

Cytat:
Napisane przez precious_81 Pokaż wiadomość
No tak do Belgii mam jeszcze bliżej niż do Warszawy
No ale jak zrobicie zlot w Warszawie to do mnie juz nie daleko, tylko dwie godzinki lotu

Cytat:
Napisane przez woman31 Pokaż wiadomość
moje dziecko jeszcze nie ma zabkow ale zapamietalam jak ktoraz z mam pisala ze jak dziecko mialo atak placzu z powodu zabkow podawala paracetamol lub verbucolin. ja ostatnio tez zaliczylam atak placzu i podejrzewalam ze to wlasnie zabki (slini sie i non stop wsadza raczki do buzi) i podalam wlasnie paracetamol a takze kropelki od kolek bo nie wiedzialam co dziecki dolega.po pol godziny mlody padl- tylko nie wiem czy pomogl paracetamol czy kropelki czy moze padl ze zmeczenia.
Paracetamol ale dla niemowlat czyli Perdolan baby's , tylko nie wiem czy on na zeby pomaga, bezpieczniej chyba sie w zel zaopatrzyc
zartownis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 07:46   #4258
Kikunia81
Rozeznanie
 
Avatar Kikunia81
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 590
Dot.: Jesienią zaczyna się szkoła - nasz berbeć do nas "Mamo!" zawoła (IX - X 2009)

Czy Wasze dzieci też Was szczypią? Aleks ciągle chwyta mnie za szyję, policzek albo rękę i szczypie, Szczypawka jedna
Kikunia81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 07:46   #4259
miss.hot
Zakorzenienie
 
Avatar miss.hot
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 734
GG do miss.hot
Dot.: Jesienią zaczyna się szkoła - nasz berbeć do nas "Mamo!" zawoła (IX - X 2009)

Cześć
U nas dziś przymroziło porządnie -22C

A Grześ dziś pospał od 21:30 d0 6:30
__________________




miss.hot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 07:58   #4260
Kikunia81
Rozeznanie
 
Avatar Kikunia81
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 590
Dot.: Jesienią zaczyna się szkoła - nasz berbeć do nas "Mamo!" zawoła (IX - X 2009)

Cytat:
Napisane przez miss.hot Pokaż wiadomość
Cześć
U nas dziś przymroziło porządnie -22C

A Grześ dziś pospał od 21:30 d0 6:30
A u nas -19st. BRRRR....
Oli pospał od 20 do 7, ale i tak się nie wyspałam Jakby spał do 8 to byłoby idealnie.Za 20 minut dam mu marchewkę z jabłkiem i niech spada spać, to się jeszcze przekimam troszkę.

Trafił mi się naprawdę zdżarty egzemplarz. Słoiczki powinny zastępować posiłek mleczny, ale kiedy Oli zje obiadek to po dwóch godzinach już jest głodny. W ogóle jeszcze się nie zdarzyło, żeby mu jakieś warzywko albo owoc nie smakowało albo żeby zostawił choć łyżeczkę papki.
Kikunia81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:08.