Herbata - zielona, czerwona, czarna, żółta czy biała? - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-07-03, 14:15   #211
Gorzałka
Rozeznanie
 
Avatar Gorzałka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: autostopem przez galaktykę ;)
Wiadomości: 984
Biała herbata :)

Niedawno w sklepie wyparzylam wlasnie biala herbate, o taka: http://bio-active.pl/sklep/p43-Pandi...iasta-50g.html i bardzo mnie zaciekawila...wiec w zwiazku z tym mam kila pytan :
Ktos pil cos takiego? Zdrowe to? Jak samkuje? I jak sie to ma do diety?
Ogolnie szukam czegos do "popijania" przy diecie, czarnej herbaty nie lubie a po zielonej/czerwonej niezbyt dobrze sie czuje i raczej spowalnia mi przemiane materii niz przyspiesza z gory dzieki za odpowiedzi
Gorzałka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-03, 15:42   #212
Atram
xxyy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 037
Dot.: Biała herbata :)

ja pilam podobno zdrowe
smakuje tak dziwnie... i niestety nie jest to herbata w torebkach, a ja nie znosze fusów.
i nie wiem czemu to biala herbata.. po zaparzeniu do koloru bialego jej daleko
__________________
Nie należy sie bać zmian , które powo...
Atram jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-03, 15:57   #213
Atram
xxyy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 037
Dot.: Biała herbata :)

a tak poza tym to moge polecic te herbate: http://bio-life.pl/sklep/product_inf...roducts_id=114
wlasnie ja pije.. pyszna i zdrowa
__________________
Nie należy sie bać zmian , które powo...
Atram jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-04, 10:47   #214
kossa13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 35
Dot.: Biała herbata :)

Ja Mam Pytanie Troche Z Innej Beczki Czy Można łączyć Kilka Herbat. Obecnie Pije Czerwona Herbate. Staram Sie Min. 1 Raz Dziennie. Czy Moglabym Tego Samego Dnia Wypic Jeszcze Zielona Herbate ??
kossa13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-04, 10:58   #215
Atram
xxyy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 037
Dot.: Biała herbata :)

Cytat:
Napisane przez kossa13
Ja Mam Pytanie Troche Z Innej Beczki Czy Można łączyć Kilka Herbat. Obecnie Pije Czerwona Herbate. Staram Sie Min. 1 Raz Dziennie. Czy Moglabym Tego Samego Dnia Wypic Jeszcze Zielona Herbate ??
a dlaczego by nie? mozesz
__________________
Nie należy sie bać zmian , które powo...
Atram jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-04, 12:59   #216
kimiko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 51
Dot.: Biała herbata :)

Cytat:
Napisane przez Gorzałka
Niedawno w sklepie wyparzylam wlasnie biala herbate, o taka: http://bio-active.pl/sklep/p43-Pandi...iasta-50g.html i bardzo mnie zaciekawila...wiec w zwiazku z tym mam kila pytan :
Ktos pil cos takiego? Zdrowe to? Jak samkuje? I jak sie to ma do diety?
Ogolnie szukam czegos do "popijania" przy diecie, czarnej herbaty nie lubie a po zielonej/czerwonej niezbyt dobrze sie czuje i raczej spowalnia mi przemiane materii niz przyspiesza z gory dzieki za odpowiedzi
pilam ta herbate pandino. mi dosc smakowala, ma delikatny smak. nie mniej trzeba byc swiadomym ze z prawdziwa biala herbata ma niewiele wspolnego biala herbata jest produkowana w ograniczonych ilosciach jedynie w chinach i na sri lance. powinna miec odcien srebrnawy, a po zaparzeniu jasnoslomiany, czego nie mozna powiedziec o pandino poza tym to najdrozszy rodzaj herbaty, ktory w polsce kosztuje srednio 100 zl za 100 gram.
kimiko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-04, 13:04   #217
kate6o
Zadomowienie
 
Avatar kate6o
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 924
Dot.: Biała herbata :)

Podobno to arystokratka w świecie herbat no i najdroższa ale jej delikatnego smaku nic nie przebije
__________________
http://kateart.deviantart.com/

"Bóg rozkazał
swoim aniołom

żeby Cię strzegły
na wszystkich Twoich ścieżkach"
Ps 90,11
kate6o jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-04, 14:34   #218
Gorzałka
Rozeznanie
 
Avatar Gorzałka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: autostopem przez galaktykę ;)
Wiadomości: 984
Dot.: Biała herbata :)

dziekuje bardzo za odpowiedzi
Gorzałka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-23, 18:19   #219
orka11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 5
Dot.: Która herbatka lepsza: zielona czy czerwona?

Cytat:
Napisane przez Taverney
Z mojego herbaciarskiego doświadczenia wynika:
zielona jest dobra na oczyszczanie, ja mam po niej ładniejszą cerę.

Jeśli chcesz schudnąć radzę Ci pić dobrego, czerwonego pu-erha, który leżakował min. 7 lat, a najlepiej 10.
Zaparza się jak czarną herbatę, łyżeczkę suszu na filiżankę\szklankę. Zalewa się białym wrzątkiem. Parzy ok. 5 minut. Trzeba uważać, aby się nie parzyła zbyt długo.
A teraz najważniejsze: żeby osiągnąć efekt terapeutyczny, należy jej pić od 5 filiżanek dziennie. I koniecznie bez cukru, choć w smaku nie jest dobra.

Pracuję już jakiś czas w herbaciarni i mogę Ci powiedzieć, że ta herbata naprawdę działa. Czasami, jak klientki opowiadają, ile schudły, to aż się wierzyć nie chce...
ja pije od niedawna czerwoną herbate Pu-erh tą w kostkach ale fakt słodziłam ją słodzikiem, zauważyłam ze miała działanie moczopędne, jadłam trochę w tym okresie zeby nie powiedziec sporo ale nie przybrałam na wadze, wiec chyba dobrze
zaczynam drugie opakowanie tej herbatki i zaczełam ją zaparzać w słoiku litrowym 2 kostki a pozniej odcedzam fusy i postanowiłam jej nie słodzic jednak ciepła herbata mi przez gardło nie przejdzie wiec wsadzam ją do lodówki i pije zimną teraz wsam raz na upały czy to ma jakiś wpływ na jej własciwosci odchudzające ? bo chciałabym schudnąc, staram sie codziennie ćwiczyć chociaz 10/15 minut bo jednak w to ze sama mnie herbata odchudzi nie chce mi sie wierzyć
orka11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-24, 13:53   #220
magdalenaa
Zadomowienie
 
Avatar magdalenaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 291
Dot.: Która herbatka lepsza: zielona czy czerwona?

Ja uwielbiam zieloną herbate. Pijam ją litrami.
I czasami się zastanawiam czy nie przesadzam... Ale nie czuje się zle to jest dobrze czerwoną od czasu do czasu ale zdecydowanie wole zielona.
Ok 2l dziennie to u mnie norma. Piję w 0,5l kubkach ;D


Mam pytanie czy znacie firme Bastek? Ostatnio widziałam w sklepie herbate zieloną tej firmy i się zastanawiam czy jest dobra
__________________
,, Uśmiechem witaj każdy nowy dzień ''
magdalenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-30, 21:05   #221
Iwonka :)
Raczkowanie
 
Avatar Iwonka :)
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 85
Dot.: Która herbatka lepsza: zielona czy czerwona?

A ja, żeby nie zakładać nowego wątku, mam pytanie z trochę innej beczki :P, a mianowicie: Czy mogę pić równocześnie ok.3 szklanek zielonej lub czerwonej herbaty i 3 szklanki fiołka trójbarwnego ( bratka )? Bo chyba i jedno i drugie działa na przemianę materii i zastanawiam się, czy nie bedzie tego za duzo? Nie zaszkodzi mi to?
Iwonka :) jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-02, 21:18   #222
Iwonka :)
Raczkowanie
 
Avatar Iwonka :)
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 85
Dot.: Która herbatka lepsza: zielona czy czerwona?

hejjjj...gdzie wszystkich wywiało?? Nie znajdzie się nikt, kto mógłby mi odpowiedzieć na to pytanie?? <prosi>
Iwonka :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-06, 13:29   #223
moonika0
Przyczajenie
 
Avatar moonika0
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11
Dot.: Która herbatka lepsza: zielona czy czerwona?

kup czerwoną , ja też ją pije i jest dobra
__________________





Z pasją by zabić ...
moonika0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-06, 21:43   #224
ola_108
Rozeznanie
 
Avatar ola_108
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 660
Dot.: Która herbatka lepsza: zielona czy czerwona?

przepraszam jeżeli ten temacik był już poruszony ale to mnie naprawde ciekawi.
Dzisiaj kupiłam sobie chyba 10 deko(ale nie jestem pewna) herbarki czerwonej. Ekspedientka powiesdziała, że to zabójca tłuszczu. Pokazała mi kulka smaków czerwonej herbaty (zabójcy tłuszczu ) do wyboru, a ja sobie wzięłam waniliowy. No i uradowana pobiegłam do domku. No a teraz gdzies przeczytałam, że smakowe sie nie liczą ;(((( buuu
czyli jak to z tym jest ?
ola_108 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-09, 21:46   #225
Zmijka
Zakorzenienie
 
Avatar Zmijka
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 8 686
Dot.: Która herbatka lepsza: zielona czy czerwona?

Cytat:
Napisane przez ola_108 Pokaż wiadomość
przepraszam jeżeli ten temacik był już poruszony ale to mnie naprawde ciekawi.
Dzisiaj kupiłam sobie chyba 10 deko(ale nie jestem pewna) herbarki czerwonej. Ekspedientka powiesdziała, że to zabójca tłuszczu. Pokazała mi kulka smaków czerwonej herbaty (zabójcy tłuszczu ) do wyboru, a ja sobie wzięłam waniliowy. No i uradowana pobiegłam do domku. No a teraz gdzies przeczytałam, że smakowe sie nie liczą ;(((( buuu
czyli jak to z tym jest ?

A ja gdzies na Wizażu czytałam , że te smakowe maja chemie w sobie, wiec picie takiej smakowej harbatki w zbyt duzych ilościach może byc szkodliwe, ale raz na jakis czas, czemu nie.


a co do herbat to ja pije zielona i czerwona. Jak zrezygnowałam kompletnie z czarnej na rzecz tych dwóch, to zaczełam chudnąc, zmniejszył mi się apetyt i to na słodycze nawet
Teraz mimo, juz mniej waże dalej je pije i jest ok. Znaczy juz nie chudne, doszła juz do mojej normalnej wagi A na czarna herbate wogole nie mam apetytu.
Zmijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-09, 23:23   #226
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Która herbatka lepsza: zielona czy czerwona?

Ja nie mogę się zmusić do picia czerwonej herbatyZdecydowanie wolę zieloną,ale oczywiście nie z torebki tylko sypaną
Utraty wagi nie zauważyłam,ale piję dla przyjemności.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-10, 10:24   #227
karolinusienka
Zakorzenienie
 
Avatar karolinusienka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 421
Dot.: Która herbatka lepsza: zielona czy czerwona?

ja pilam czerwona ale niestety musialam z niej zrezygnowac, poniewaz mialam jeszcze wieksze since pod oczami nic\z mam i snada prawie ziemista cere kupilam sobie zielona z opuncja figowa (narazie ekspresowa ale przy mierzam sie do zakupu taka w zielarskim do parzenia uwielbiam zielona mniam mniam spadku wagi tez nie zauwazylam, bo nie pije jej zbyt czesto moze 2 razy dziennie ale za to nerki mi doskonale pracuja i wyniki badan (bo co jakis czas musze tak owe robic ) mam doskonale moze to dzieki herbatce
aha czy ktoras z wizazanek moze polecic herbaciarnie z manufakturki ta przy geancie?
karolinusienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-21, 09:39   #228
lily_of_the_valley
Zadomowienie
 
Avatar lily_of_the_valley
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Stargard
Wiadomości: 1 340
Dot.: Która herbatka lepsza: zielona czy czerwona?

Czerwona herbate pije bardzo dlugo, ale teraz sie okazalo, ze ja powinno sie pic bez cukru, o cukier zabija jej wlasciwosci. Taj wiec od wczoraj staram sie jej nie slodzic, niestety smak juz nie ten, ale coz zrobic, slodziki mi nie odpowiadaja. Postanowilam tez zaczac pic zielona herbatke i teraz nie wiem czy ja tez nie mozna slodzic bialym cukrem ?!
lily_of_the_valley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-26, 22:24   #229
Zmijka
Zakorzenienie
 
Avatar Zmijka
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 8 686
Dot.: Biała herbata :)

Ja ostanio zaczełam pic właśnie biała herbate, niestety z ekspresowa, ale jka dla mnie jest najsmaczniejsza. Tylko trzeba ją zaparzać w temp. 60 stopni C, tylko wtedy dobrze smakuje
Zmijka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-27, 13:10   #230
dorcia_
Rozeznanie
 
Avatar dorcia_
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto :)
Wiadomości: 715
Dot.: Biała herbata :)

wow pierwsze slysze o takiej herbacie
dzieki za info musze sprobowac
__________________
Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągniecie go wymaga czasu ... czas i tak upłynie
dorcia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-30, 17:49   #231
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Thumbs up Dot.: Która herbatka lepsza: zielona czy czerwona?

hello !

ja od kilku miesiecy pije zielona , zaraziła mnie tym moja kochana mamusia i jestem pod wielkim wrazeniem . po pierwsze działa : mam paznokcie mocne jak tipsy ( nigdy w zyciu wczesniej takich mocnych nie miałam,) poprawiła mi sie przemiana materii , ostatnio to nawet sie objadam a waga ani drgnie ?? nie mówiac ze przez ostanie kilka tygodni schudłam !!
u mnie w miescie w "emce" kupuje smakowe np. truskawkowo smietankowa ( sypana na wage ) zabija dosc nieprzyjemny zapach którego nie lubie !! i pije ostatnio moze rzadziej bo od 2 szklanek dziennie . jest bardzo zdrowa , goraco polecam!!! a od jutra chce wypróbowac czerwona hihi
kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-13, 22:03   #232
palema
Zadomowienie
 
Avatar palema
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 217
Dot.: Która herbatka lepsza: zielona czy czerwona?

up

też pijam zieloną, czasem też czerwoną, ale zostawiam torebkę czy fusy na dnie kubka, bo nie mam specjalnego czajniczka do parzenia, a i z lenistwa troche
wyczytałam, że to szkodliwe, ale nikt nie wytłumaczył. czy to na prawde zmienia właściwości herbaty?????
__________________

...you will learn how to not quit
when things get hard in your life...




l o o k i n g f o r a n i n s p i r a t i o n
palema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-14, 13:12   #233
keythh26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 493
Dot.: Która herbatka lepsza: zielona czy czerwona?

a czy herbata rooiboos ma takie same wlasciwosci jak pu-ehr?
keythh26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-01, 09:36   #234
_dagusia_
Raczkowanie
 
Avatar _dagusia_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: 3CITY
Wiadomości: 248
Dot.: Która herbatka lepsza: zielona czy czerwona?

odnawiam wątek, przeczytałam cały - właśnie sączę liściasta pu-ehr, ale czy moge ją zaparzać wiele arzy? bo tak słyszałam. w tym wątku jedna wizaąznka twierdziła że raz, inna ze wiele razy. kilka z was pytało o to ile razy zalewać fusy, ale w odp był jedynie sposób pazrenia. to jak? czekam na odp ;p
__________________
CO MNIE NIE ZABIJE TO WZMOCNI ...

"Pieniądze szczęścia nie dają, dopiero zakupy" M.M
_dagusia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-01, 10:23   #235
palema
Zadomowienie
 
Avatar palema
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 217
Dot.: Która herbatka lepsza: zielona czy czerwona?

Cytat:
Napisane przez _dagusia_ Pokaż wiadomość
odnawiam wątek, przeczytałam cały - właśnie sączę liściasta pu-ehr, ale czy moge ją zaparzać wiele arzy? bo tak słyszałam. w tym wątku jedna wizaąznka twierdziła że raz, inna ze wiele razy. kilka z was pytało o to ile razy zalewać fusy, ale w odp był jedynie sposób pazrenia. to jak? czekam na odp ;p
gdzieś czytałam, że zielona można -w Japonii uważa się, że najlepsza herbata powstaje przy powtórnym zalaniu liści ale nie wiem jak jest z czerwoną. no i nurtuje mnie to czy można zostawiać te liście na dnie kubka
__________________

...you will learn how to not quit
when things get hard in your life...




l o o k i n g f o r a n i n s p i r a t i o n
palema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-08, 18:14   #236
TUPTUŚ
Raczkowanie
 
Avatar TUPTUŚ
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 87
GG do TUPTUŚ
Dot.: Która herbatka lepsza: zielona czy czerwona?

Cytat:
Napisane przez magdalenaa Pokaż wiadomość
Ja uwielbiam zieloną herbate. Pijam ją litrami.
I czasami się zastanawiam czy nie przesadzam... Ale nie czuje się zle to jest dobrze czerwoną od czasu do czasu ale zdecydowanie wole zielona.
Ok 2l dziennie to u mnie norma. Piję w 0,5l kubkach ;D
Magdalenka, a jaką herbatkę zieloną pijasz? Tzn. jakiej firmy? Też chcę pić taką, a skoro Ty już masz jakąś sprawdzoną, to może byś mi jakąś poleciła
__________________
Młodość przychodzi z wiekiem

Nałogowa pijaczka green tea
TUPTUŚ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-12, 14:53   #237
^OrchiDe^
BAN stały
 
Avatar ^OrchiDe^
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Dębica
Wiadomości: 809
GG do ^OrchiDe^
Dot.: Która herbatka lepsza: zielona czy czerwona?

Dla mnie dzień bez przynajmniej jednego kubka zielonej i czerwonej herbaty to dzień stracony Pije je jush od 3 lat, tak mis ie wydaje Zielona lubie pic szczegolnie rano, bo dziala pobudzajac o wiele lepiej niz jakas tam kawa a po poludniu rowniez lubie ja pic - wlasnie to robie a co do pu-erh to dobrze jest ja wypic po jedzeniu, bo szybciej sie wtedy trawi no i jak chce sie schudnac to trzeba wypic dziennie jakies 3 i wtedy zadziala. Wiem z doswiadczenia, bo moja mama tak schudla 9 kilo pijac tylko czerwona herbate, bez cwiczen
^OrchiDe^ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-12, 23:32   #238
palema
Zadomowienie
 
Avatar palema
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 217
Dot.: Która herbatka lepsza: zielona czy czerwona?

często piję czerwoną po jedzeniu jeśli czuję, że trochę przesadziłam i jestem zbyt pełna pomaga w szybszym trawieniu i nieprzyjemne uczucie napchania szybciej mija, a ja czuję się lepiej
__________________

...you will learn how to not quit
when things get hard in your life...




l o o k i n g f o r a n i n s p i r a t i o n
palema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-13, 11:33   #239
anetak
Wtajemniczenie
 
Avatar anetak
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 141
Dot.: Która herbatka lepsza: zielona czy czerwona?

Cytat:
Napisane przez karolinusienka Pokaż wiadomość
ja pilam czerwona ale niestety musialam z niej zrezygnowac, poniewaz mialam jeszcze wieksze since pod oczami nic\z mam i snada prawie ziemista cere kupilam sobie zielona z opuncja figowa (narazie ekspresowa ale przy mierzam sie do zakupu taka w zielarskim do parzenia uwielbiam zielona mniam mniam spadku wagi tez nie zauwazylam, bo nie pije jej zbyt czesto moze 2 razy dziennie ale za to nerki mi doskonale pracuja i wyniki badan (bo co jakis czas musze tak owe robic ) mam doskonale moze to dzieki herbatce
aha czy ktoras z wizazanek moze polecic herbaciarnie z manufakturki ta przy geancie?
Hej

Ja właśnie tam kupuje herbatke zieloną i czerwoną polecam Senche truskawkowo-śmietankową, jest pyszniutka.
anetak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-13, 18:18   #240
Kachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Kachulec
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa - Vienna
Wiadomości: 6 338
Dot.: Która herbatka lepsza: zielona czy czerwona?

A słyszałyście o tej czerwonej herbacie tyle,że o smaku/zapachu wanilii? Ja jestem jej ciekawa ale nie widziałam jej w sklepie tylko na razie w tv
__________________


Nieprzyzwoicie uparta i troszkę złośliwa




Kachulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-21 14:32:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:03.