Lubelskie Panny Młode - jesteście??? - Strona 380 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-06-08, 21:11   #11371
kasienka2712
Przyczajenie
 
Avatar kasienka2712
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 8
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

Ja rowniez skladam wszystkim jutrzejszym pannom WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ
kasienka2712 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-08, 21:14   #11372
miss.hot
Zakorzenienie
 
Avatar miss.hot
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 734
GG do miss.hot
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

Cytat:
Napisane przez MegiWu Pokaż wiadomość
Drogie jutrzejsze Panny Młode - Gabi, Indygo i KasiaK!

chcę Wam życzyć by jutrzejszy dzień był początkiem wspaniałej, cudownej i długotrwałej miłości (już małżeńskiej ) i byście codziennie czuły się tak szczęśliwe jak teraz, jutro czy za tydzień.
Wszystkiego co najlepsze i czego sobie same najbardziej życzycie
I ode mnie dziewczyny również wszystkiego najlepszego
__________________




miss.hot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-08, 21:17   #11373
maniuchna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 13
Talking Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

Cześć! Lubelskie szczesciary ja tez sie zaliczam bo slubujemy 18.08.2007 i w związku z tym mam pytanie czy macie jakies fajne miejsce gdzie bym mogła zakupic ładna wiązankę-no i w rozsądnej cenie oczywiscie pozdrawiam goraco i zycze wszystim Wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia buzka
maniuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-08, 22:07   #11374
martuko
Wtajemniczenie
 
Avatar martuko
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 140
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
czy któraś z Was robi wesele w Hotelu Focus? idę tam właśnie na wesele w czerwcu, to mogę potem zdać relację, jeśli ktoś będzie zainteresowany
Ja, ja robie w Focusie, i jestem bardzo zainteresowana jak tam wygląda. Ciągle gdzieś jeździmy albo jesteśmy zajęci i nawet nie możemy pojechać i zobaczyć jak wygląda ta sala przygotowana do wesela. A ja mam tam zrobić sobie dekorację i chciałabym wiedzieć jak inni to robią też, choć koncepcję już mam
tak że będę Ci ogromnie wdzięczna za zwrócenie uwagi na wystrój, jedzonko obsługę itd...i jak działa klima gdybyś mogła potem mi jakies zdjęcia puścić to tez bardzo prosze Którego czerwca masz to wesele i od której? bo ja mam od wieczora i się zastanawiam czy tyle gorących posiłków ile oni proponują w standardzie to nie będzie za dużo - przyjęcie u mnie zacznie się pewnie gdzies koło 20, bo ślub mam o 17.30. Bardzo już czekam na Twoja relację ruda dzieki z góry

Cytat:
Napisane przez alusia* Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam juz suknie w domu!Wisi na szafie a ja już się boje,że sie pogniecie przez 2tygodnie.Juz taka jestem ,że stwarzam sobie głupie problemy...Prosto z salonu pojechalismy do reala i tam kupiłam wreszczcie kolczyki i bransoletke z Jablonexu.Mam juz wszystkoTeraz słucham sobie płytki ,którą dam zespołowi żeby puszczali podczas gorących posiłków.Znane przeboje w wersji instrumentalnej głównie saksofon.
Miłego weekendu życze.Dziewczyny jutro WASZ WILEKI DZIEN!TRZYMAM KCIUKI!
Alusia, ja tez bym chętnie zobaczyła Twoja suknię, może być z komórki, gdzie ją zamawiałaś?
moja czeka na zwężenie i ciągle się boję że po zwężeniu jeszcze schudnę i mi znow będzie spadac. Dlatego nie ograniczam sie z jedzeniem,żeby jeszcze mieć co zgubić ze stresu w ostatnich tygodniach przed ślubem
A dzisiaj latałam za sukienką na wesele i nic nie znalazlam, jestem tak niewymiarowa że niewiele na mnie pasuje w końcu postanowiłam mobciąć sukienkę którą mam już w szafie i na tym sie skończy. Przy okazji sprawdziłam w jednym salonie że moga mi uszyć szal lub bolerko z szyfonu. Kosztuje ta przyjemnośc podobno ok. stówy (za bolerko oczywiście, szal mniej) i będe teraz myślec
Dziewczyny, jak byscie dały kase na prezent ślubny? własnie coś kombinuje i nie chce mi wychodzić, za dużo rzeczy naraz robię...
martuko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-08, 22:24   #11375
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
martuko, na wesele idę 23 czerwca, od 18, także zdam relację
nie wiem, czy będę dysponować zdjęciami, bo ja robię zdjęcia analogiem ciągle, cyfrówki nie posiadam ale jeśli coś dostanę od państwa młodych lub kogoś innego, to postaram się podzielić

martuko - a ten szal czy bolerko to do ślubnej? czy do takiej weselnej? bo mi trzeba coś będzie do ślubnej chyba, tak na wszelki wypadek... właściwie nie wiadomo jak to z pogodą będzie, dlatego chciałabym biały szal najlepiej
__________________



Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2007-06-09 o 20:52 Powód: post pod postem
ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-08, 22:30   #11376
Jolinek
Rozeznanie
 
Avatar Jolinek
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 868
GG do Jolinek
Post Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
a mi dzisiaj przyszły balony, w sumie wyglądają ok, tylko ciągle nie wiem, czy nie mam ich za mało kupiłam 300, i wydaje mi się, że może być mało, ale z drugiej strony nie chcę potem zostać z całą masą balonów
Ruda ja nie mam pojęcia jak dużą macie salę ale według mnie 300 to bardzo mało chyba że chcecie wieszać gdzieniegdzie i wtedy będą duże luki. U mojej znajomej pamiętam na 1 salę poszło nam 800 balonów. Ona kupiła 400 a potem jak wszystko napompowaliśmy to się okazało że tak mało i musieliśmy szybko jechać i dokupywać. Dobrze że wtedy nie zostawiliśmy dekorowania na ostatni dzień bo nie wiem co to by było Co roku też dekoruję salę gimnastyczną w naszej szkole na zabawę choinkową i zawsze zamawiamy ok. 900 sztuk Ale trudno mi ocenić jeśli nie mam pojęcia jak duża jest sala.
__________________

Michasia... nasz wigilijny cud
Jolinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-08, 22:49   #11377
martuko
Wtajemniczenie
 
Avatar martuko
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 140
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
martuko - a ten szal czy bolerko to do ślubnej? czy do takiej weselnej? bo mi trzeba coś będzie do ślubnej chyba, tak na wszelki wypadek... właściwie nie wiadomo jak to z pogodą będzie, dlatego chciałabym biały szal najlepiej
zdjęcia jakiekolwiek chętnie zobaczę nawet z komórki
szal lub bolerko do ślubnej oczywiście. Pytałam w sklepie na Lubartowskiej, któraś mówiła że szyje tam suknię, pracownię mają gdzieś na Starym Mieście. Pytałam tez w zwykłym sklepie gdzie szyją normalne ciuchy, nie mówiłam że do ślubnej sukni ;0 pani powiedziała że za szal to 30 zł.Tylko nie wiem czy juz z materiałem czy bez, ale te co mi pani tam pokazywała to takie wiotkie z żorżety??? podejrzewam że ze swojego tez by uszyły
martuko jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-08, 23:04   #11378
martuko
Wtajemniczenie
 
Avatar martuko
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 140
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

mam jeszcze pytanie do już mężatek - czy miałyściei dziewcyzny biustonosze pod gorset? Bo ja się tak zastanawiam czy kupowac bardotkę czy zostac przy tych wkładkach wszytych w biustonosz. Z bardotek odpowiadało mi tylko Lupo, no i miało pas w komplecie, ale jakoś się obawiam,że te sztywne biustonosze nie sprawdzają się w lecie - miałam kiedys taki usztywniony i mój biust był cały mokry pod nim
ostatnio kupiłam w sklepie wyprzedażowym fajny komplecik ecru i zapłaciłam za całość 9z pasem) jakies 60 zł! tylko że to nie bardotka niestety.
a z pasem to ja mam przeboje, bo chyba musz emaksymalnie skrócić paski 9obciąć znaczy i zszyć od nowa) bo przymoim wzroście to pończochy sa wysoko a paski dla odmiany do pół uda. Ale rajstop nie włoże ani samonośnych pończoch żebym się ugotowała..... I takie to problemy przedślubne
martuko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-09, 07:17   #11379
indygo79
Zadomowienie
 
Avatar indygo79
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 772
GG do indygo79
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

to już dziś z wrażenia obudziłam sie o 5;40!ale energii mi nie brak.od rana przygotowania, zaraz goście się zjadą, fryzjer no i ślub hmmm mam nadzieję, że burze te atmosferyczne i zyciowe nas ominą. dziękuję dziewczynki za zyczenia i do poczytania niedługo.
__________________
Agatka

"w pewnym momencie kobieta powinna ustalić ile ma lat. I konsekwentnie się tego trzymać". M.C.


indygo79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-09, 07:24   #11380
Tygrysiak
Rozeznanie
 
Avatar Tygrysiak
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 781
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

indygo, piekny dzien sie zapowiada
__________________

Tygrysiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-09, 07:34   #11381
tola3804
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 429
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

Dziewczyny!

Ale macie cudną pogodę! Na pewno wszystko uda się rewelacyjnie! Trzymam kciuki, będę myślała o Was cały dzień! Wszystkiego, co najlepsze!

Ja już za tydzień, więc stresa mam ogromnego...

Uderzam dziś na miasto, bo nadal nie mam kiecki na drugi dzień. Mam nadzieję, że uda mi się coś znaleźć. A teraz do solarium!

Wam wszystkim życzę udanego dnia! Buziaczki!
__________________
tola3804 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-09, 10:18   #11382
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

Cytat:
Napisane przez indygo79 Pokaż wiadomość
to już dziś z wrażenia obudziłam sie o 5;40!ale energii mi nie brak.od rana przygotowania, zaraz goście się zjadą, fryzjer no i ślub hmmm mam nadzieję, że burze te atmosferyczne i zyciowe nas ominą. dziękuję dziewczynki za zyczenia i do poczytania niedługo.
Gratuluje i życze udanej zabawy
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-09, 10:26   #11383
anik77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 11
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

Witam,
Wszystkim dziewczynom ktore dzisiaj slubuja zycze wszystkiego naj najlepszego.
Czy ktoras z Was bierze moze slub w cerkwii prawoslawnej w Lublinie? Ja jestem katoliczka natomiast moj TZ wyznania prawoslawnego no i slub w cerkwii. Bylam juz na slubie w cerkwii ale w innej czesci Polski i ciekawa jestem jak ceremonia wyglada w Lublinie - slub juz 29 LIPCA i mam co raz wiekszy stersik. Moze ktoras z Was byla na slubie - a moze moglabym obejrzec video ze slubu w cerkwii - a co z chorem? bo w cerkwii nie ma organisty.
anik77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-09, 13:57   #11384
Frecia_28
Zadomowienie
 
Avatar Frecia_28
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łęczna/Warszawa
Wiadomości: 1 397
GG do Frecia_28
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

Kochane życzę Wam wszystkiego NAJ NAJ NAJ dużo miłości i spełnienia wszystkich marzeń.

My wczoraz zrobiliśmy zakupy weselne:
1. dekoracja na samochód
2. wdzianka na butelki na wódkę dla Panny Młodej i Pana Młodego
3. poduszkę na obrączki
4. kokardki dla gości
5. kokardki dla rodziców (róznią się wielkością i wyglądem od tych dla gości)
6. biżuterię komplecik naszyjnik i ozdoba do włosów
7. bielizna - pękny komplet - bardotka + szorciki+pas do pończoch. Szorciki w siateczki z tyłu mają trzy kwiatuszki, bardotka a'la push up wykończona kwiatami cudo jak dla mnie. Kupiłam go w Olimpie na 1 piętrze koło atlantica.
8. Zamówiłam wiązankę ślubną i dekorację do kościoła

No i teraz czekam na lipiec aby dopiąć wszystko na ostatni guzik Powiem Wam że już się nie mogę doczekać. A przede mną jeszcze sesja
Frecia_28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-09, 14:35   #11385
calva
Raczkowanie
 
Avatar calva
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 298
GG do calva
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

piękna pogoda na ślub, więc będzie miło i dużo radości raz jeszcze
__________________
23 sierpień 2008


calva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-09, 14:47   #11386
calva
Raczkowanie
 
Avatar calva
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 298
GG do calva
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

mam pytanie co planujecie po wyjściu z Kościoła??będą ludzie sypać płatkami, ryżem czy kasą??może macie jakiś inny orginalny pomysł??

ja to myślałam, aby nie bawić się w gołąbki to może puścić dwa białe baloniki napełnione helem w niebo??oczywiście przez młodych
__________________
23 sierpień 2008


calva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-09, 15:04   #11387
tola3804
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 429
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

Hej!

Kupiłam wreszcie sukienkę na drugi dzień, ale już oczywiście została skrytykowana przez moją babcię...

Gabi! Byłam dziś w Zajeździe zobaczyć Twoją dekorację. Bardzo ładna! Zastanawiam się teraz nad moją... Sama już nie wiem, co zrobić... A czasu coraz mniej...

Pozdrawiam!
__________________
tola3804 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-09, 15:22   #11388
niebieska.lwica
Rozeznanie
 
Avatar niebieska.lwica
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 786
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

Cytat:
Napisane przez tola3804 Pokaż wiadomość
Hej!

Kupiłam wreszcie sukienkę na drugi dzień, ale już oczywiście została skrytykowana przez moją babcię...

!
no cóż, babci raczej trudno dogodzić. pamiętaj, że ona nadal żyje w innych czasach najważniejsze, że Tobie się podoba i dobrze się w niej czujesz
niebieska.lwica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-09, 17:18   #11389
Tygrysiak
Rozeznanie
 
Avatar Tygrysiak
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 781
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

dziewczyny, tak sie zastanawiam, co do zmiany nazwiska... Mam obrone pracy mgr przed slubem, okolo 3 miesiace, moze wczesniej bo nieco przyspieszam obrone, wiec dyplom dostane jeszcze na panienskie, no a pozniej juz bede nosic inne nazwisko (jestem zdecydowana na zmiane). Czy ktoras z was byla w takiej sytuacji? Czy to stwarza jakies problemy? Myslicie ze mozna poprosic o pozniejsze wydanie dyplomu (przesunac o kilka miesiecy) tak aby na nim juz mozna bylo miec nowe nazwisko?
Widzialam podobny watek tu na wizazu ale on dotyczyl osoby ktora wziela slub i zmienila nazwisko tuz przed obrona pracy wiec to nie calkiem to samo chyba.
__________________

Tygrysiak jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-09, 18:12   #11390
MegiWu
Raczkowanie
 
Avatar MegiWu
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 45
GG do MegiWu
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

jagnabe a czy Twoj TŻ nie ma na imię Robert?
MegiWu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-09, 18:17   #11391
Lenka*
Zadomowienie
 
Avatar Lenka*
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 661
GG do Lenka*
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

Ale porażka... Pojechałam do tego beznadziejnego Tesco, nawet do Galerii Orkana poszliśmy. NIC nie kupiliśmy, tylko bułki w Tesco.... Ja naprawdę już tam nigdy nie pójdę.
W Aparcie nie było zbyt dużego wyboru kolczyków z perełkami, jestem trochę rozczarowana Przymierzałam też bieliznę w La Vantil, ale nie było dla mnie dobrego rozmiaru. A tyle się nałaziłam i znowu NIC..

Mam do Was pytanie, czy wybieracie się jutro na skupienie? Bo my na pewno, tylko nie wiem gdzie jest i o której.
__________________
Martynka
Lenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-09, 18:35   #11392
tola3804
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 429
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

Dziewczyny!

Może mam i głupie pytanie, ale kto mi pomoże jak nie Wy? Potrzebuję takich dwóch złączonych serc właściwie z czegokolwiek, tylko nie takich dużych jak czasem są zawieszone za parą młodą tylko trochę mniejszych, tak powiedzmy do 50 cm szerokości. Widziałyście gdzieś coś takiego? Może w Salon balon znajdę coś takiego? Wiecie coś na ten temat? I czy czynne tam jest w niedzielę? Pewnie nie...
__________________
tola3804 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-09, 18:57   #11393
Frecia_28
Zadomowienie
 
Avatar Frecia_28
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łęczna/Warszawa
Wiadomości: 1 397
GG do Frecia_28
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

Achhh i jeszcze zamówiliśmy tort Czekoladowo - malinowy w Cukierni Zbyszek na Leszczyńskiego. Będzie biały, marcepanowy tylko nie gładki a pomarszczony cały jak materiał i do tego dekoracja z prawdziwych różyczek czerwonych mam nadzieję że będzie ślicznie wyglądał.

Nadal mamy problem z poradnią a ślub tuż tuż

No i zapomniała bym znowu. Zamówiłam welon głuuuugi 2,5 metra kolor ecru jasny

Edytowane przez Frecia_28
Czas edycji: 2007-06-09 o 18:59 Powód: dopisek
Frecia_28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-09, 19:43   #11394
karolinka.f
Raczkowanie
 
Avatar karolinka.f
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 78
GG do karolinka.f
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

Witajcie dziewczyny.
Serdeczne życzenia dla tych które od kilku godzin są szczęśliwymi mężatkami. Dużo szczęścia!
My jesteśmy na etapie poszukiwania kucharki.
Moja mama i przyszła teściowa jeżdżą na spotkania z paniami a później na salę weselną tuż przed przyjęciem, żeby zobaczyć jak wyglądają przygotowane stoły. Dziś byłam z nimi, w Wilczopolu. Wiem że któraś z Was chciała wiedzieć jak ta sala wygląda po wykończeniu - służę informacjami, rozmawiałam nawet trochę z właścicielką na temat ustawień stołów. Jeśli ktoś jest zainteresowany, proszę na PW. A więcej praktycznych informacji pewnie będzie posiadać alusia, bo wybierała się na to wesele.
karolinka.f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-09, 20:28   #11395
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

Jolinek, dzięki dokupię balony...
Sala nie jest duża, ale są za to dwie - do tej jadalnianej dam tylko takie akcenty, ale do tanecznej chciałabym więcej zawiesić, z tym, że nie będę takich sznurków z balonów robić.

Martuko, w takim razie oczyszczę pamięć komórki i spróbuję pstryknąć kilka fotek
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-09, 21:35   #11396
magdulec
Zadomowienie
 
Avatar magdulec
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: lubelski
Wiadomości: 1 301
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

Nowe, świezo upieczone mężatki - WSZYTSKIEGO NAJLEPSZEGO, WYTRWAŁOSCI, ABY TEN JEDYNY WYMARZONY DZIEŃ BYŁ JAK CAŁE ZYCIE!!!!!

My jeszcz nie zamówiliśmy ciasta i tortu. Narazie zatanawiamy sie nad alkoholem, czy poczekac na potwierdzenia z zakupem czy teraz, ale lepiej chyba później, oby nie podrozał, a poza tym mamy tez zamiar kupic winko oprócz wódeczki. Ostatnio wkurza mnie to że moja mama niczym sie nie interesuje i nic ją nie obchodzi co załatwiliśmy a co nie, za ile itd. i nie wiem jak je to powiedzieć, bo ile mam świecic oczami przed przyszłymi teściami przez jej zachowanie i podejście to nic mi sie nie chce, ale powiedziałam sobie ze to mój dzien i sama sobie załatwie co trzeba, nie bede patrzec na innych
magdulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-09, 23:22   #11397
Smarti_ter
Raczkowanie
 
Avatar Smarti_ter
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 89
GG do Smarti_ter Send a message via Skype™ to Smarti_ter
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

Cytat:
Napisane przez anja79 Pokaż wiadomość
Piękne zdjęcia. Nasza Fotograf zastanawia się czy zabrać nas na plener do botanika czy do Muzeum Wsi. Czy płaciliście coś za możliwość robienia zdjęć. Ile?????????? Pozdrawim. PIĘKNE ZDJĘCIA

Za wykonanie około 1000 - 1200 sztuk prez p. Artura Mulaka zapłacilismy 1000PLN za wstep do skansenu 100 zeta bo wchodzi sie do chałup i do dworku stronke p> Artura podawałam wcześniej i polecam!!

Pozdrawiam już Żony Indygo, Gabi i Kasiakk buziaki i dużo szczęścia
__________________
Nasz Wielki Dzień

05.05.2007 wymarzona pogoda i wspaniali goście

Smarti

http://suwaczki.waszslub.pl/img-2007050500100130.png
Smarti_ter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-09, 23:33   #11398
Smarti_ter
Raczkowanie
 
Avatar Smarti_ter
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 89
GG do Smarti_ter Send a message via Skype™ to Smarti_ter
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

[quote=eemila;4508428]Smarti-_ter widzę, że miałaś tego samego kamerzyste co m,y pana Serafina. Możesz mi powiedzieć jak wrażenia z oglądania???? Jestem bardzo ciekawa, jak zrobił wam filmik!!!!! My już w lipcu

aha i mam jeszcze jedno pytanko odnośnie pleneru do Ciebie i do dziewczyn, bo nie wiem na kiedy go zaplanowaćw dniu ślubu,tzn przed mszą czy już całkiem po weselu bo rózni ludzie róznie mi doradzają i już sama nie wiem a Wy jakie macie zdanie??

Eemilu myślę że p. Serafin to porostu najlepszy wybór na świecie film poprosyu bomba!! To jest nie do opisania zrobil mnóstwo różnych miksów przy ekstra muzyce nie no nie do opisania jesli chodzi o niego to nie masz się co martwić!!

Jeśli chodzi o plener ja miałam w poniedziałek ponieważ nie zostawia się gości podczas wesela! bo ludzie sie nie bawią a poza tym szkoda by mi było stracić 3 godzin !! bo tyle to mniej wiecej trwa! pozdrawiam

__________________
Nasz Wielki Dzień

05.05.2007 wymarzona pogoda i wspaniali goście

Smarti

http://suwaczki.waszslub.pl/img-2007050500100130.png
Smarti_ter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-10, 08:50   #11399
Lenka*
Zadomowienie
 
Avatar Lenka*
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 661
GG do Lenka*
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

Dziewczyny, czy któraś się wybiera na skupienie??? Chcę iść dzisiaj, ale nie wiem o której jest i gdzie ??? Napiszcie!
__________________
Martynka
Lenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-10, 08:51   #11400
andzia27
Raczkowanie
 
Avatar andzia27
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 71
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

WSZYSTKIEGO NAJ NOWYM MĘŻATKOM
A NAJWIĘCEJ MIŁOŚCI
__________________
Ślubujemy 14 lipca 2007 godz 17:00 Niemce
http://suwaczki.waszslub.pl/img-2007071401801830.png
andzia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:51.