Lubelskie Panny Młode cz. III - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-04-11, 16:46   #31
froggie
Zakorzenienie
 
Avatar froggie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Żabkowo
Wiadomości: 11 756
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

hmm nie wiem jak ale w poprzednim poście nie napisałam tego

Korci mnie podwójne nazwisko bo ładnie by to brzmiało w moim wypadku. Ale troche długo, bo nie dość ze mam dwa imiona to jeszcze i dwa nazwiska mieć
więc nazwisko będe mieć po mężu
__________________
flejksy (klik!)
Zapraszam
froggie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-11, 17:16   #32
niunka1985
Raczkowanie
 
Avatar niunka1985
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 111
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

hej;9 ja juz sie musialam zdecydowac bo papiery juz zalatwialismywzielam nazwisko TZ w sumie to bardzo mu na tym zalezalo a ja go dlugo draznilam ze wezme oba lub zostawie swoje,hihihi
__________________
21.06.2008
niunka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-11, 18:16   #33
Malpka
Zakorzenienie
 
Avatar Malpka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 7 226
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Cytat:
Napisane przez elais81 Pokaż wiadomość
Dzięki Katia!!!! Więc ile myślisz, że wyniesie Cię jedna winetka, własnoręcznie zrobiona????

Dziewczyny ja dzisiaj byłam w USC razem z NZ. Nie wiedziałam, że trzeba już sie zdecydować na nazwisko jakie będę miała. Mimo tego, ze miałam tyle czasu to byłsm nie zdecydowana....czy przyjąć nazwisko NZ czy podwójne. Mój NZ powiedział, że wybór należy do mnie, nawet mogę sobie zachować tylko swoje...długo sie zastaanwiałam...i w końcu nie wiem czy dobrze zrobiłam, bo wziełam tylko NZ. Moje jest dosyc długie, jego któciutkie, więc i podwójne by pasowało. Nie wiem czy dobrze zrobiłam, w gruncie rzeczy już 27l at ze swoim byłam, ale z drugiej strony wkórzające byłoby przy podwójnym, że niektórzy by mnie nazywali panieńskim, a niektórzy męża...no coż decyzja już podjęta..... a wy jak siedecydujecie???
ja biorę nazwisko TŻ-ta chociaż jego nazwisko tak fajnie się komponuje z moim że mój szwagier mnie usilnie przekonuje zebym zostawiła oba ale ja dwóch to nie chce

Cytat:
Napisane przez katey Pokaż wiadomość
a ja za to chciałabym mieć ciut wieksze więc ja sobie od Ciebie wezme troszkę, to ja będę miała więcej a Ty za to lżej bo mniej
oj tak sobie żartuję,ale rzeczywiście nie za równo jesteśmy podzielone przez matkę naturę! najlepiej jakby każda miała taki sam nie za duży i nie za mały
ja tez bym mogła mieć większy i też mogę troszkę zabrac żarty żartami ale gdyby sie tak dało to ja to bym chetnie oddała tak z 5 cm wzrostu
__________________
Ten znalazł swoje miejsce na ziemi, kto znalazł miejsce w sercu drugiego człowieka
05.07.2008
J http://www.suwaczek.pl/cache/ec6d661a82.png
K http://www.suwaczek.pl/cache/f2a2119f90.png
W http://www.suwaczek.pl/cache/ef8b004f6a.png
Malpka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-11, 18:22   #34
niunka1985
Raczkowanie
 
Avatar niunka1985
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 111
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

ooooooooooo a wzrost to by mis ie przydal za to cos z boczkow moge oddac hihii
__________________
21.06.2008
niunka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-11, 18:42   #35
Sylwia_84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: okolice Lublina
Wiadomości: 206
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Ja również będę miała nazwisko TZ, jak dla mnie dwa nazwiska są bardzo kłopotliwe i nieraz tylko nie potrzebne zamieszanie. Ale to tylko moje zdanie. Ja równiez czasami denerwuje mojego TZ ze zostawie dwa o on by chciał tylko jego hehe
Sylwia_84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-11, 18:47   #36
katey
Rozeznanie
 
Avatar katey
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 843
GG do katey
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

hmm a mój mi zostawił wolny wybór i powiedział że zrobię jak będę chciała.moge nawet swoje zostawić

Malpka ja to mogę zabrać te 5cm
__________________
...obmyśliłam dla nas dobry plan, razem zestarzejmy się, wciąż tak mało jest dobranych par. Nie ma sensu szukać już, z nikim wcześniej nam nie było tak. Szansę mógł nam dać sam Bóg...

16.08.2008

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/20080816020113.png

katey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-11, 19:10   #37
Beatrycze03
Raczkowanie
 
Avatar Beatrycze03
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 39
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Ja od początku, kiedy tylko zaczęliśmy planować, ze sie pobierzemy, chciałam mieć tylko nazwisko męża. wiem z doświadczenia moich koleżanek które mają podwójne nazwiska, że to bardzo uciążliwe, szczególnie w urzędach, a ludzie i tak najczęściej używają tego mężowskiego.

Kaalinaa, rozumiem Cię bardzo dobrze, bo w starych "dobrych" czasach miałam rozmiar 85E, to niesamowicie męczące, nienawidziłam kupować bielizny. Wprawdzie po tym jak schudłam mam mniejszy rozmiar (80D), ale i tak czasami trudno mi coś ciekawego kupić, niektóre modele zupełnie odpadają. W każdym razie TRIUMPH oferuje sporą gamę rozmiarów i przede wszystkim wyroby tej firmy są świetne w noszeniu i nie rozłażą się po kilku praniach. Jest jeszcze francuska firma EMPREINTE, która produkuje biustonosze dla kobiet o obfitych piersiach, może warto tam spróbować, tylko, że ceny są niestety porażające.
__________________




Beatrycze03 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-11, 21:19   #38
AgaOp
Raczkowanie
 
Avatar AgaOp
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Opole/Lublin
Wiadomości: 150
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Jeśli chodzi o fajne firmy z szeroką rozmiarówką to polecam stronę bieliznapolska i bellissima-ale ceny niektórych też są niezłe.Jeśli szukać po sklepach to można zwątpić
__________________
13 wrzesień 2008r godz. 15.00
No i jestem mężatką
AgaOp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-11, 22:49   #39
Frecia_28
Zadomowienie
 
Avatar Frecia_28
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łęczna/Warszawa
Wiadomości: 1 397
GG do Frecia_28
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Yoolia - ależ Twój dzidziuś już duży ile już sobie liczy??
Dawno mnie tutaj nie było echhh... stara mężatka ze mnie

Widzę, że dyskutujecie o nazwisku swoje, podwójne czy męża. Ja z perspektywy czasu nie zmieniałabym w ogóle, głównie z powodów formalnych - niestety ale wszędzie trzeba zgłaszać zmianę nazwiska. A po za tym wszyscy kojarzą mnie z panieńskiego i dla nich zawsze pozostanę Zwierzem
Frecia_28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-12, 05:59   #40
Malpka
Zakorzenienie
 
Avatar Malpka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 7 226
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Cytat:
Napisane przez niunka1985 Pokaż wiadomość
ooooooooooo a wzrost to by mis ie przydal za to cos z boczkow moge oddac hihii
Cytat:
Napisane przez katey Pokaż wiadomość
hmm a mój mi zostawił wolny wybór i powiedział że zrobię jak będę chciała.moge nawet swoje zostawić

Malpka ja to mogę zabrać te 5cm
a mogę oddac i jednej i drugiej po 5 cm hehe mozę założymy sklep wymiany niechcianych i potrzebnych "rzeczy"

Frecia faktycznie długo cię nie było jak tam życie małżenskie, mam nadzieje ze wszystko jak najlepiej
__________________
Ten znalazł swoje miejsce na ziemi, kto znalazł miejsce w sercu drugiego człowieka
05.07.2008
J http://www.suwaczek.pl/cache/ec6d661a82.png
K http://www.suwaczek.pl/cache/f2a2119f90.png
W http://www.suwaczek.pl/cache/ef8b004f6a.png
Malpka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-12, 10:27   #41
Frecia_28
Zadomowienie
 
Avatar Frecia_28
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łęczna/Warszawa
Wiadomości: 1 397
GG do Frecia_28
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Małpko - u Nas wszystko dobrze. Czasami są zgrzyty, wiadomo jak to w relacjach damsko - męskich bywa - różnie. Czasami tylko martwię się tym że kłócimy się o bzdury, w pewnym sensie dobija mnie to psychicznie. Ale i tak jest więcej plusów niż minusów. Każdego dnia uczę się Go kochać.

Indygo - życzę Wam dużo Miłości i zrozumienia
Frecia_28 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-12, 10:29   #42
*kaalinaa*
Zadomowienie
 
Avatar *kaalinaa*
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 076
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Dziękuję Wam wszystkim za słowa pocieszenia Dziś czuję się już dużo lepiej psychicznie ale jeszcze wczoraj to była ze mnie "kupka" nieszczęścia. Byłam w triumphie ale nie miały panie dla mnie rozmiarów. Znalazłam na necie kilka sklepów z bielizną i tam coś zamówię dla orientacji (choć ceny przyznam powalające, a przynajmniej niektóre). Zamówię coś z polskiej firmy Melissa bo ceny są dość przystępne. Co prawda nie znalazłam tam stanika ślubnego ale na razie trzeba od czegoś zacząć.
__________________
Kalina 9 lipca 2009 r
Hania 5 marca 2011 r


*kaalinaa* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-12, 10:33   #43
Frecia_28
Zadomowienie
 
Avatar Frecia_28
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łęczna/Warszawa
Wiadomości: 1 397
GG do Frecia_28
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

A tak w ogóle to zakochałam się z sukni ślubnej szkoda że jej nie było rok temu. Niestety nie mogę wkleić zdjęcia ze strony sukni agnes ale dla zainteresowanych jest to nr 1709 - www.suknieagnes.pl
Frecia_28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-12, 10:38   #44
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Cytat:
Napisane przez Frecia_28 Pokaż wiadomość
Yoolia - ależ Twój dzidziuś już duży ile już sobie liczy??
Dawno mnie tutaj nie było echhh... stara mężatka ze mnie

Widzę, że dyskutujecie o nazwisku swoje, podwójne czy męża. Ja z perspektywy czasu nie zmieniałabym w ogóle, głównie z powodów formalnych - niestety ale wszędzie trzeba zgłaszać zmianę nazwiska. A po za tym wszyscy kojarzą mnie z panieńskiego i dla nich zawsze pozostanę Zwierzem
cześć Freciu
kope lat
fajnie że zajrzałaś

moja Gosia ma już 4,5 miesiąca, szybko zleciało

ja już się przyzwyczaiłam do swojego nowego nazwiska ale bardzo długo posługiwałam się panieńskim.
Wstyd sie przyznac ale nazwiska jeszcze nie zmieniłam w kablówce i w administracji
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-12, 12:08   #45
Sylwia_84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: okolice Lublina
Wiadomości: 206
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

mi bardzo podoba sie suknia agnes nr 1761, sama bede miala bardzo podobną, tylko te falbanki plisowane będą na całej sukni wokoło, a nie tylko kawałeczek Juz nie moge doczekac sie pierwszej przymiarki, ale do dopiero na koniec kwietnia Pozdrawiam
Sylwia_84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-12, 13:13   #46
sylwunia_p
Raczkowanie
 
Avatar sylwunia_p
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Parczew/Lublin
Wiadomości: 202
GG do sylwunia_p
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Freciu jak miło że zajrzałaś pamiętam jak w I części wątku szykowałaś się do ślubu, a to już prawie rok minął i mamy III część Lubelskich Panien Młodych

Indygo, cudowny opis ślubu, czytając czuć że dzień pełen emocji Jeszcze raz wszystkiego dobrego i czekam na dalszy ciąg opowieści

A teraz mam pytanie, czy któraś z was chodzi może na nauki do Św Józefa na Filaretów? nie wiecie może która nauka będzie w ten czwartek? albo w jakimś innym kościele w czwartek tak o 18.30 lub 19??
sylwunia_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-12, 13:48   #47
Sylwia_84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: okolice Lublina
Wiadomości: 206
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Cytat:
Napisane przez sylwunia_p Pokaż wiadomość

A teraz mam pytanie, czy któraś z was chodzi może na nauki do Św Józefa na Filaretów? nie wiecie może która nauka będzie w ten czwartek? albo w jakimś innym kościele w czwartek tak o 18.30 lub 19??
W czwartki napewno są nauki w kościele Ave na Fabrycznej, bo ja tam chodziłam w czwartki, ale niewiem która jest nauka bo my juz skończyliśmy
Ja też pamiętam jak dziewczyny szykowaly sie do ślubu i wesela w I cześci atu już III hehe, widocznie dzieczyny staramy sie jak możemy sobie pomagac
Sylwia_84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-12, 15:34   #48
katia0117
Zadomowienie
 
Avatar katia0117
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 611
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Ech,ale ten czas leci
My wczoraj zamówiliśmy obrączki a własnie sobie przypomniałam,że zapomnielismy powiedziec,ze chcemy grawer ,ale to chyba jeszcze mozna póżniej powiedziec Gapy z nas

Wczoraj byłam na imprezie i kompleksów się nabawiłam Muszę się z Tż jak najszybciej na kurs tańca zapisac,bo cienko będzie...
__________________
katia0117 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-12, 16:01   #49
Ana844
Raczkowanie
 
Avatar Ana844
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 153
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Cytat:
Napisane przez katia0117 Pokaż wiadomość
Ech,ale ten czas leci
My wczoraj zamówiliśmy obrączki a własnie sobie przypomniałam,że zapomnielismy powiedziec,ze chcemy grawer ,ale to chyba jeszcze mozna póżniej powiedziec Gapy z nas

Wczoraj byłam na imprezie i kompleksów się nabawiłam Muszę się z Tż jak najszybciej na kurs tańca zapisac,bo cienko będzie...
witam! a wiesz może ile taka przyjemność jak kurs tańca dla par przed ślubem kosztuje ?
Ana844 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-12, 16:09   #50
Frecia_28
Zadomowienie
 
Avatar Frecia_28
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łęczna/Warszawa
Wiadomości: 1 397
GG do Frecia_28
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Yoolia - :wow:to już tyle czasu minęło?? Ależ ten czas leci. Ja sobie dziś uświadomiłam, że za 3 miesiące mija rocznica naszego ślubu. Szok.
Co do nazwiska - ja jeszcze Urzędzie Skarbowym nie zgłosiłam echhh te lenistwo. Mam nadzieję, że nie będę miała kłopotów z tego powodu.

Sylwunia - ja to szalałam jeszcze w drugiej części ale fakt faktem, że wraz z Yoolią jestem tu najstarsza stażem Wizażowym
Frecia_28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-12, 17:47   #51
Miira
Zadomowienie
 
Avatar Miira
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 346
GG do Miira
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

ja zdecyduję się na przyjęcie nazwiska męża teraz mam długie imie (nie da się go niestety zdrobnić) i krótkie nazwisko a nazwisko TŻ jest długie więc będę musiała się trochę opisać no ale cóż . Co do biustu chętnie trochę przyjmę! Jak widać Matka Natura strasznie nas nierówno rozdzieliła
__________________
I'm running from the light, running from the day to night
Miira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-13, 09:00   #52
katia0117
Zadomowienie
 
Avatar katia0117
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 611
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Cytat:
Napisane przez Ana844 Pokaż wiadomość
witam! a wiesz może ile taka przyjemność jak kurs tańca dla par przed ślubem kosztuje ?
Jeszcze nie wiem,ale dziewczyny cos pisały,więc raczej jest spory wybór:0Ja kiedyś tańczyłam taniec towarzyski w Liderze,ale tam jest drogo jak piorun,wiec raczej będziemy szukac czegos innego.Chyba chcialabym lekcje indywidualne,a nie grupowe,bo mam pewną konpecje tańca,a w grupie to raczje się nie uda
__________________
katia0117 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-13, 14:02   #53
kajka270
Raczkowanie
 
Avatar kajka270
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 153
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Dziewczyny poratujcie, we wrześniu mam ślub i szukam dobrej fryzjerki oraz makijażystki. Bylam na malowaniu probnym, ale jakos mi nie bardzo odpowiadal ten makijaz. Bede szukac dalej. Prosze o porade sprawdzonych fryzjerow i wizazystek. Dzieki serdeczne
kajka270 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-13, 17:43   #54
sylwunia_p
Raczkowanie
 
Avatar sylwunia_p
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Parczew/Lublin
Wiadomości: 202
GG do sylwunia_p
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Zadam jeszcze raz pytanie, bo zostało w poprzedniej części nie wiecie która nauka jest w czwartek np w Kościele Św Józefa na Filaretów, albo w innym
sylwunia_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-13, 20:29   #55
dysia
Raczkowanie
 
Avatar dysia
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Grójec
Wiadomości: 122
sylwunia_p z moch obliczen wynika że będzie 8 nauka, bo dzwoniłam w tamtym tygodniu to mówili że 7.

Parafia pw. Św. Mikołaja
godz. 18.30
ul. ks. M. Słowikowskiego 1- tutaj będzie 9 nauka
Parafia pw. Św. Pawła Apostoła
godz. 19.15
ul. Bernardyńska 5- a tu nauka 10
w obu kościołach nauki będą w czwartek

Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2008-04-15 o 20:29 Powód: proszę edytować swoje posty
dysia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-14, 07:28   #56
sylwunia_p
Raczkowanie
 
Avatar sylwunia_p
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Parczew/Lublin
Wiadomości: 202
GG do sylwunia_p
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Cytat:
Napisane przez dysia Pokaż wiadomość
Parafia pw. Św. Mikołaja
godz. 18.30
ul. ks. M. Słowikowskiego 1- tutaj będzie 9 nauka
Parafia pw. Św. Pawła Apostoła
godz. 19.15
ul. Bernardyńska 5- a tu nauka 10
w obu kościołach nauki będą w czwartek
Dziękuję Dysia
sylwunia_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-14, 08:40   #57
indygo79
Zadomowienie
 
Avatar indygo79
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 772
GG do indygo79
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Dziewczyny, 5.04.2008 cześc druga nareszcie trochę mi zeszło, bo w weekend byłam na weselu przyjaciółki. przygotujcie kawęi wygodny fotel, bo trochę mi wyszło tego opisu ( a wiele rzeczy pominęłam, żeby nie trzeba było robić wątku LPM IV hihi)

Na czym to skończyłam?? Na tym, ze świadek dowodu nie wziął... Całe szczęście my po cywilnym wiec wielkiego problemu nie było, ale stres tak, co na zdjęciach widać hihi. Potem już weszliśmy do kościoła i zobaczyłam ten tłum to w szoku błam, tyle ludzi. Trochę łza się w oku kręciła, bo Mamy nie było... ale jakoś się trzymałam... W końcu organista zagrał księża przyszli się przywitać i ruszyliśmy. Przed nami nasze chrzestne dzieci, niosące obrączki, a moja chrześnica Weronsia miała jeszcze biały bukiecik, który potem zostawiłam na ołtarzu. Przez cały czas czułam, ze jesteśmy z Mężem tak naprawdę blisko, razem, cały czas trzymaliśmy się za rękę i co chwilę na siebie zerkaliśmy. Wiedziałam, że to była najlepsza decyzja. Po przysiędze Mąż powiedział, że jeszcze nigdy nie był tak szczęśliwy kazanie mówił nasz znajomy ksiądz, więc było trochę śmiechu. Ślub błogosławił również znajomy ksiądz. Jeszcze nigdy tak nie biło mi serce, jak wtedy, gdy sobie przysięgaliśmy ech.... Naprawdę nigdy takich emocji nie miała, cudownie. Mówiliśmy patrząc sobie prosto w oczu, pięknie... To chyba najwspanialsze wspomnienie z tego dnia. Potem poszło już szybko komunia, błogosławieństwo, modlitwa przed bocznym ołtarzem i wyjście z kościoła a tam... ryż ( chyba z 2 kg poszły), pieniążki i cukierki życzenia, życzenia i jeszcze raz życzenia, cały bagażnik kwiatów, a ja i tak myślałam tylko o tej przysiędze. W końcu się zebraliśmy, chcemy ruszać spod Ave do zajazdu gościnnego, a tu koledzy z firmy Męża ( jeden z ośrodków nauki jazdy) zrobili nam bramę wielka ciężarówką z naczepą – śmiechu było, co niemiara. Na szczęście już „bez problemów” udało się dotrzeć do zajazdu, a tam piękny czerwony dywan, kwiaty i rodzice z chlebem i solą. Kieliszki po szampanie zbite doszczętnie, mąż złapał mnie na ręce i na salę. Tam zaczął wirować piruety- ze mną na rękach! Już miałam wizję, że się przewrócimy, ale stanęłam na nogach toast, sto lat i do stołu. Były poustawiane winietki, więc goście nie szaleli. Na tyle osób jednej nie podobało się miejsce, wiec to sukces w sumie za chwilę podano obiad- my dostaliśmy przyniesiony przez obsługę na specjalnych tacach, przy marszu – superowo, to taka niespodzianka od firmy. Potem pierwszy toast, gorzka wódka i pierwszy taniec... Tańczylśmu do de mono dwa proste słowa- cudna piosenka i dobra do tańca, najpierw wolna, potem energiczniejsza. W domu kilka razy zatańczyliśmy sobie i gościom się podobało, pod koniec do nas dołączyli i od tego momentu trwała szalona zabawa. Naprawdę, dj Hiszpan grał REWELACYJNIE!!! Wszyscy pytali skąd go mamy – były tańce, zabawy, śpiewanie wspólne, śpiewanie przy tańcu i cały czas do 5 rano zabawa, a zaczęliśmy o 1740. Polecam go z ręką na sercu – podobało się maluchom, młodzieży, 30-,40-,50-, 60latkom. Bez zarzutu grał tyle godzin, przerwy robił na posiłek, ale to 5-10 minut, cały czas coś w tle było. Goście byli w klimacie zabawy cały czas. Tak się wyszalałam, wytańczyłam wyskakałam, nawet nie wiem, kiedy północ przyszła. Oczepiny, welon i krawat złapały osoby, które biorą ślub za 2 miesiące i za rok. Potem 2 śmieszne zabawy z nami- dj nie chciał przeciągać, zęby towarzystwo się nie znudziło i rozproszyło. Potem oczywiście tort( także bdb z KAZETBISU na Elizówce, tak jak całe ciacho) i dalej zabawa, już bez welonu. Kamerzysta był do 1:30, na koniec zrobili taki prezent- dali gościom i nam takie fluorescencyjne pałeczki, zgasili światło, my tańczyliśmy w kółeczku, goście wokół nas, w tle „Przeżyj to sam”. Wszyscy śpiewali i calutka sala tańczyła, aż łezka w oku się zakręciła, że to tak szybko mija. Gdy kamerzysta poszedł szaleństwa i zabawa trwały do 5 rano, a spać położyliśmy się o 7ej. Wiecie, że w butach wytrzymałam do końca- bolały mnie nogi ale to normalne po 17 godzinach chodzenia, skakania, tańczenia na szpilkach. Wiecie tańce były świetne, bo oprócz tańczenia w parach dużo było kółek, wężyków itp razem, niezależnie od tego, z której strony byli ludzie, czy się znali czy nie. Cały czas się uśmiechałam, bo byłam ( i jestem) przeszczęśliwa. Byłam też bardzo zadowolona, bo oprócz tego, że chwalono nas, że ładnie wyglądamy ( a co raz byłam panną młodą to się pochwalę, hihi), to jeszcze wszyscy mówili, że piękne wesele, dopracowane w szczegółach, be żadnych wpadek, niedomówień, pyszne jedzenie, świetna obsługa no i dj. Wiecie po kilku miesiącach ciężkiej pracy to daje satysfakcję. Byłam już taka zmęczona kilka dni przed weselem, ale 5 kwietnia energii nie brakowało, a miłe słowa dodatkowo mi pomagały. Warto było się tak starać i dbać o szczegóły, bo rodzinie i znajomym podobało się i smakowało Wiecie, wiele znajomych małżeństw mówiło, że żałuje, że nie pomyślało u siebie o paru rzeczach, które u nas dostrzegli. Wszystkiego nam wystarczyło, nawet zostało. Cieszymy się też, że goście zauważyli, że mamy już urządzone mieszkanie, razem żyjemy i potrzebna nam gotówka. Suma, którą zebraliśmy przerosła nasze oczekiwania, byłam mocno zaskoczona, pozytywnie oczywiście. Ogólnie uważam 5 kwietnia za cudowny, piękny i niezapomniany dzień. Najpiękniejszy w życiu dotychczasowym? Niepowtarzalny, najpiękniejszy w tym stylu, ale oświadczyny mojego męża były równie cudowną chwilą. Mam nadzieję, że przed nami wiele takich cudownych, wspólnych chwil. Nie będę Wam przyszłe Panny Młode mówiła, żebyście się nie denerwowały- tego nie unikniecie, ale polecam takie nerwy pozytywne, nie paraliżujący stres. Te emocje, tę radość czekania na tak powiedziane przed ołtarzem zapamiętam na zawsze... I łzy w oczach Męża, gdy mówił, że przysięgę ... obejrzałam już wersję demo płyty, (wielu rzeczy nie pamietałam hihi ), cieszę się że mam dvd ze ślubu , bo w każdej chwili możemy powrócić do tego dnia i popatrzeć sobie.
Odebrałam już zdjęcia od Partyki, cudnie wyszły... jak na nie patrzę to myślę o tym, co będzie gdy będziemy je oglądać w 30 rocznicę ślubu, obym nadal czuła to, co teraz...
Przepraszam, że się rozpisałam, ale rozumiecie... chyba

Z ręka na sercu polecam dj Hiszpana, zjazd gościnny (choć ceny 2009 są powalające). Ciasto z kazetbisu na Elizówce, Partykę jako fotografa. Co do dvd powiem jak odbiorę płytę

Przed nami podróż poślubna i czekanie na.... ale fajnie być panną młodą.
__________________
Agatka

"w pewnym momencie kobieta powinna ustalić ile ma lat. I konsekwentnie się tego trzymać". M.C.



Edytowane przez indygo79
Czas edycji: 2008-04-14 o 08:43 Powód: zmiana czcionki
indygo79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-14, 09:30   #58
Gosiaczek 82
Raczkowanie
 
Avatar Gosiaczek 82
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 220
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Powaliła mnie na kolana Twoja opowieśc, normalnie łza mi sie w oku zakreciła.Zycze wam własnie tego zebyscie w 30 rocznice slubu kochali sie tak mocno jak w dzien slubu.Ciesze sie waszym szczesciem, tylko czekamy jeszcze z dziewczynami na zdjecia , skoro juz je odebrałas, pochwal sie.
Jeszcze ten dzien przede mna i jakos na razie sie nie stresuje a juz 47 dni do Slubu, a tu zero stresu. Mam wrazenie jkby ten slub to mnie nie dotyczył, chyba tak na prawde to jeszcze to do mnie nie dotarło.Tylko kiedy dotrez??Buziacz ki
Gosiaczek 82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-14, 09:49   #59
AgneseW
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 5
Smile Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Witam wszystkie Lubelskie Panny Młode
Pochodze z Lublina i choc opuściłam go już kilka lat temu (najpierw studia, teraz praca), to ślub zgodnie z tradycją postanowiłam wziąć w Lublinie Przedzieram sie powoli przez poprzednie 2 części wątku, ale nie mam za dużo czasu więc idzie wolniutko
Salę już zarezerwowałam - 08.08.2009 Zajazd Pod Kasztanami teraz pora na jak najszybsze "klepnięcie" zespołu...
Pewnie pytanie to już się pojawiało, ale pozwolę sobie zadać je ponownie - jaki zespół polecacie? Będę bardzo wdzięczna za pomoc
Pozdrawiam serdecznie
Agnieszka
AgneseW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-14, 10:11   #60
indygo79
Zadomowienie
 
Avatar indygo79
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 772
GG do indygo79
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Cytat:
Napisane przez Gosiaczek 82 Pokaż wiadomość
Powaliła mnie na kolana Twoja opowieśc, normalnie łza mi sie w oku zakreciła.Zycze wam własnie tego zebyscie w 30 rocznice slubu kochali sie tak mocno jak w dzien slubu.Ciesze sie waszym szczesciem, tylko czekamy jeszcze z dziewczynami na zdjecia , skoro juz je odebrałas, pochwal sie.
Jeszcze ten dzien przede mna i jakos na razie sie nie stresuje a juz 47 dni do Slubu, a tu zero stresu. Mam wrazenie jkby ten slub to mnie nie dotyczył, chyba tak na prawde to jeszcze to do mnie nie dotarło.Tylko kiedy dotrez??Buziacz ki
dotrze, dotrze do mnie dotarło, gdy byłam juz zupełnie wyszykowana, zerknęłam w lustro przed wyjsćiem na zdjęcia

aha, zdjecia mam ale jeszcze nie w formie lektroniecznej, te od Partyki na płycie później będą. jutro będę miec od fotografa z wesela i ślubu
__________________
Agatka

"w pewnym momencie kobieta powinna ustalić ile ma lat. I konsekwentnie się tego trzymać". M.C.


indygo79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:40.