Planowanie ciąży, cz. 7 - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-03-21, 18:46   #2101
awusia
Zadomowienie
 
Avatar awusia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 700
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Madziq mi nawet pink nie pokazal nic. Idz od razu na bete. Nie musisz na czczo. Ja bylam po sniadaniu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

awusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-21, 18:51   #2102
Martyna12524
Rozeznanie
 
Avatar Martyna12524
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 634
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Cytat:
Napisane przez Franiczka88 Pokaż wiadomość
Wizyta 150zl.
Robili mi: prolaktyne, AMH, homocysteine, wit D, progesteron. Samo AMH 150zl. Patrze ze na necie ceny nawet do 180zl.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:47 ---------- Poprzedni post napisano o 18:46 ----------


Obojetnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam pytanie odnośnie badania amh ☺ Robilas je z konkretnego powodu, jest podejrzenie że jajniki pracują słabiej, czy po prostu robisz wszystkie badania po kolei?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Martyna12524 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-21, 19:04   #2103
bejata440
Zakorzenienie
 
Avatar bejata440
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Oberbayern
Wiadomości: 8 014
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Tzt ma badanie nasienia zaraz po Wielkanocy. A dni płodne zaczynamy dziś do Wielkanocy
Jeśli u niego okej to idę do ginekologa z jego wynikami i zacznę brać clomifen. Teraz mam jakieś ziołowe tabletki i dodatkowo łykam kwas foliowy.
Leżę w wannie i odpoczywam po bieganiu.

---------- Dopisano o 20:03 ---------- Poprzedni post napisano o 20:02 ----------

Puchatkowa co to za zastrzyk? Gdzie się ukłułaś ?

---------- Dopisano o 20:04 ---------- Poprzedni post napisano o 20:03 ----------

MadziQ trzymam kciuki !
__________________
inst
bejata440 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-21, 19:06   #2104
panipuchatkowa
Zakorzenienie
 
Avatar panipuchatkowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 9 076
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Bejata działajcie. My odnwczoraj zaczelismy dzialac.

Ovitrelle. Ukłucie w brzuch.☺
__________________
Najszczęśliwsza Żona na świecie! 20.06.2015!

Najszczęśliwsza Mama na świecie! 22.01.2019!

Czekamy na drugi Skarb!
panipuchatkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-21, 19:15   #2105
Franiczka88
Zakorzenienie
 
Avatar Franiczka88
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 298
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

MadziQ wiec ciesz sie ze nie masz problemow z hormonami bo tez byc takie miliony zostawiala 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:15 ---------- Poprzedni post napisano o 20:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Martyna12524 Pokaż wiadomość
Mam pytanie odnośnie badania amh ☺ Robilas je z konkretnego powodu, jest podejrzenie że jajniki pracują słabiej, czy po prostu robisz wszystkie badania po kolei?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bo mam rozjechane hormony jak przy pcos A ze to lekarz od niepłodności to chyba nie chce sie babrac w robienie badan na raty. Od razu mi powiedzial ze jak te badania wyjda beznadziejnie to wlaczymy leczenie. Mowil tez o badaniu tz i droznosc. No ale najpierw te badania. Jeszcze mam kilka zrobic podczas @.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Franiczka88
Czas edycji: 2018-03-21 o 19:16
Franiczka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-21, 19:33   #2106
myk
Zadomowienie
 
Avatar myk
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 908
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Eh Dziewczyny się podłamałam ;( Wyniki badania nasienia męża tragiczne... lekko mówiąc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
lubiła tańczyć pełna radości tak
ciągle goniła wiatr
spragniona życia wciąż
zawsze gubiła coś..


myk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-21, 19:43   #2107
Franiczka88
Zakorzenienie
 
Avatar Franiczka88
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 298
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Cytat:
Napisane przez myk Pokaż wiadomość
Eh Dziewczyny się podłamałam ;( Wyniki badania nasienia męża tragiczne... lekko mówiąc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Myk co tam pisza w tych badaniach?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Franiczka88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-03-21, 19:45   #2108
Martyna12524
Rozeznanie
 
Avatar Martyna12524
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 634
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Cytat:
Napisane przez Franiczka88 Pokaż wiadomość
MadziQ wiec ciesz sie ze nie masz problemow z hormonami bo tez byc takie miliony zostawiala 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:15 ---------- Poprzedni post napisano o 20:12 ----------


Bo mam rozjechane hormony jak przy pcos A ze to lekarz od niepłodności to chyba nie chce sie babrac w robienie badan na raty. Od razu mi powiedzial ze jak te badania wyjda beznadziejnie to wlaczymy leczenie. Mowil tez o badaniu tz i droznosc. No ale najpierw te badania. Jeszcze mam kilka zrobic podczas @.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A w konkretnym dniu cyklu robilas to badanie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Martyna12524 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-21, 19:46   #2109
Franiczka88
Zakorzenienie
 
Avatar Franiczka88
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 298
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Cytat:
Napisane przez Martyna12524 Pokaż wiadomość
A w konkretnym dniu cyklu robilas to badanie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzis mam 24dc. 5dpo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Franiczka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-21, 19:50   #2110
myk
Zadomowienie
 
Avatar myk
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 908
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Cytat:
Napisane przez Franiczka88 Pokaż wiadomość
Myk co tam pisza w tych badaniach?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiesz co ja nie dostałam ich do domu, zostały w naszej kartotece, ale tak z pamięci, to badane były: objętość, ilość plemników w 1 ml, ruchliwość, budowa. Pewnie coś jeszcze, teraz z tych emocji mi wyleciało ;/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
lubiła tańczyć pełna radości tak
ciągle goniła wiatr
spragniona życia wciąż
zawsze gubiła coś..


myk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-21, 19:59   #2111
Franiczka88
Zakorzenienie
 
Avatar Franiczka88
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 298
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Cytat:
Napisane przez myk Pokaż wiadomość
Wiesz co ja nie dostałam ich do domu, zostały w naszej kartotece, ale tak z pamięci, to badane były: objętość, ilość plemników w 1 ml, ruchliwość, budowa. Pewnie coś jeszcze, teraz z tych emocji mi wyleciało ;/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I kiedy idziecie na jakas wizyte?
Dziewczyny czwsto pisza ze Fertilman jest swietny na slabe nasienie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Franiczka88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-21, 19:59   #2112
panipuchatkowa
Zakorzenienie
 
Avatar panipuchatkowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 9 076
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Myk może nie jeat tak źle? 😞
__________________
Najszczęśliwsza Żona na świecie! 20.06.2015!

Najszczęśliwsza Mama na świecie! 22.01.2019!

Czekamy na drugi Skarb!
panipuchatkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-21, 20:05   #2113
myk
Zadomowienie
 
Avatar myk
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 908
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Cytat:
Napisane przez Franiczka88 Pokaż wiadomość
I kiedy idziecie na jakas wizyte?
Dziewczyny czwsto pisza ze Fertilman jest swietny na slabe nasienie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak mąż zrobi badania hormonów, które mu zlecono. Z nimi ma się zgłosić na kolejne badanie już osobiście.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:05 ---------- Poprzedni post napisano o 21:00 ----------

Cytat:
Napisane przez panipuchatkowa Pokaż wiadomość
Myk może nie jeat tak źle?
Raczej jest... lekarz trzykrotnie powtarzał badanie. Sam nie wierzył w wyniki i że raz udało nam się zajść, zalecił nawet nie zachodzić w ciążę do czasu przeleczenia męża, bo podejrzewa, że zapłodnienie właśnie takim wadliwym plemnikiem doprowadziło do poronienia...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
lubiła tańczyć pełna radości tak
ciągle goniła wiatr
spragniona życia wciąż
zawsze gubiła coś..


myk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-21, 20:09   #2114
panipuchatkowa
Zakorzenienie
 
Avatar panipuchatkowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 9 076
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

O kurcze... Myk. Przykro mi. Takie wiadomości bolą. A jak mąż?
__________________
Najszczęśliwsza Żona na świecie! 20.06.2015!

Najszczęśliwsza Mama na świecie! 22.01.2019!

Czekamy na drugi Skarb!
panipuchatkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-21, 20:12   #2115
myk
Zadomowienie
 
Avatar myk
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 908
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Cytat:
Napisane przez panipuchatkowa Pokaż wiadomość
O kurcze... Myk. Przykro mi. Takie wiadomości bolą. A jak mąż?
Załamany... Ale twardo twierdzi, że zrobi wszystko, co trzeba, aby się nam udało. Tak mi cholernie przykro, że to właśnie tutaj musiało coś wyjść Tego się chyba bałam najbardziej...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
lubiła tańczyć pełna radości tak
ciągle goniła wiatr
spragniona życia wciąż
zawsze gubiła coś..


myk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-21, 20:17   #2116
panipuchatkowa
Zakorzenienie
 
Avatar panipuchatkowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 9 076
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Ehh dobrze że przyjął to na klate.
__________________
Najszczęśliwsza Żona na świecie! 20.06.2015!

Najszczęśliwsza Mama na świecie! 22.01.2019!

Czekamy na drugi Skarb!
panipuchatkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-21, 20:17   #2117
alusiekmalutki89
Zakorzenienie
 
Avatar alusiekmalutki89
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 5 176
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Ojej Myk 😭 szybko macie wynik, my musimy czekać 2 dni. Mój mąż powiedział, że do pojemnika oddał wodę... Nie jest zadowolony
__________________
alusiekmalutki89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-21, 20:20   #2118
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Myk tule cie kurcze to nieciekawie... moglas poprosic o skserowanie wynikow ja tak robie i dzieki twmu mam je u lekarza i w domu. Wiec kiedy idziecie na kolejne badania a raczej tz?wiesz jak moze wdrozysz ten Fertimal to mu sie polepszy to nasienie?tylko czytalam gdzies (moze dziewczyny tu to pisaly) ze wymiana nasienia zajmuje ok 3 miechy...

Dziewczyny sama zaczelam miec watpliwosci czy ta krecha tam jest czy nie?!Niestresuje sie i nieprzejmuje bo co ma byc to bedzie...aIe sie zastanawiam czy jest sens wydawac kase na bete...myslalam zeby pobrac rano mocz do jakiegos pojemniczka zaprowadzic mloda do przedszkola,leciec do apteki po test i wdomu zrobic test ale o czulosci 10uml tylko czy ten mocz moze tyle stac?Ok godziny-poltorej?!

---------- Dopisano o 21:20 ---------- Poprzedni post napisano o 21:18 ----------

My to mamy tak ze lepiej jakby to bylo z nami cos nie tak niz z naszymi facetami bo mimo ze sa twardzi na zewnatrz to zapewne w srodku jest rozbity na milion kawalkow... a wiadomo jak nam cos niewyjdzie to probojemy dalej i dalej a oni to biora sobie na ambicje czasami...
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-21, 20:24   #2119
panipuchatkowa
Zakorzenienie
 
Avatar panipuchatkowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 9 076
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

No MadziQ ja uważam że powinnas powtórzyc test albo zrobić bete. Ale to Twoja decyzja.😉

---------- Dopisano o 21:24 ---------- Poprzedni post napisano o 21:20 ----------

Moja znajoma polecila nam tez fertilman. Po dwóch poronieniach udalo sie im zajsc w ciążę i teraz sa w 14 tyg. Więc jest cos w tym.
__________________
Najszczęśliwsza Żona na świecie! 20.06.2015!

Najszczęśliwsza Mama na świecie! 22.01.2019!

Czekamy na drugi Skarb!
panipuchatkowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-21, 20:56   #2120
myk
Zadomowienie
 
Avatar myk
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 908
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Cytat:
Napisane przez panipuchatkowa Pokaż wiadomość
Ehh dobrze że przyjął to na klate.
Przyjął, przyjął... Ale widzę, jak go to uderzyło
Cytat:
Napisane przez alusiekmalutki89 Pokaż wiadomość
Ojej Myk szybko macie wynik, my musimy czekać 2 dni. Mój mąż powiedział, że do pojemnika oddał wodę... Nie jest zadowolony
No u nas badanie robi na miejscu. Ma ten cały sprzęt i sprawdza wszystko, więc szybko.
Cytat:
Napisane przez MadziQ6 Pokaż wiadomość
Myk tule cie kurcze to nieciekawie... moglas poprosic o skserowanie wynikow ja tak robie i dzieki twmu mam je u lekarza i w domu. Wiec kiedy idziecie na kolejne badania a raczej tz?wiesz jak moze wdrozysz ten Fertimal to mu sie polepszy to nasienie?tylko czytalam gdzies (moze dziewczyny tu to pisaly) ze wymiana nasienia zajmuje ok 3 miechy...

Dziewczyny sama zaczelam miec watpliwosci czy ta krecha tam jest czy nie?!Niestresuje sie i nieprzejmuje bo co ma byc to bedzie...aIe sie zastanawiam czy jest sens wydawac kase na bete...myslalam zeby pobrac rano mocz do jakiegos pojemniczka zaprowadzic mloda do przedszkola,leciec do apteki po test i wdomu zrobic test ale o czulosci 10uml tylko czy ten mocz moze tyle stac?Ok godziny-poltorej?!

---------- Dopisano o 21:20 ---------- Poprzedni post napisano o 21:18 ----------

My to mamy tak ze lepiej jakby to bylo z nami cos nie tak niz z naszymi facetami bo mimo ze sa twardzi na zewnatrz to zapewne w srodku jest rozbity na milion kawalkow... a wiadomo jak nam cos niewyjdzie to probojemy dalej i dalej a oni to biora sobie na ambicje czasami...
Pewnie na dniach mąż zrobi te hormony i może jeszcze przed świętami się uda do lekarza, ewentualnie chwilę po. Także mam nadzieję, że szybko wdrożymy leczenie i że będzie poprawa, oby... poczytam o tym Fertimalu, ale na własną rękę na razie może lepiej nic mu dawać nie będę. Dostanie leki od lekarza i zobaczymy...

Nestety nie wiem, jak z tym staniem moczu w pojemniczku. Ja bym jednak zrobiła tą betę, bo jak ten test Ci nie wyjedzie i zdecydujesz się na betę, to wydasz niepotrzebnie kasę na test

Oj jest rozbity, strasznie... Tak bardzo chciałam, by to nie było po jego stronie
Cytat:
Napisane przez panipuchatkowa Pokaż wiadomość
No MadziQ ja uważam że powinnas powtórzyc test albo zrobić bete. Ale to Twoja decyzja.

---------- Dopisano o 21:24 ---------- Poprzedni post napisano o 21:20 ----------

Moja znajoma polecila nam tez fertilman. Po dwóch poronieniach udalo sie im zajsc w ciążę i teraz sa w 14 tyg. Więc jest cos w tym.
Na pewno poczytam ale najpierw leki od lekarza, bo już wiemy gdzie problem.

Z innych zaleceń od lekarza, może się komuś przyda: laptopy tylko na biurku, nie na kolanach. Telefony nie w kieszeni. Nie przegrzewać jąder, czyli gorące kąpiele nie bardzo, podgrzewane fotele w aucie też...

No i moja laparoskopia nadal aktualna. Po świętach idę się zapisać, wtedy się uda z urlopem. Choć gin stwierdził, że podejrzewa, że to będzie formalność, ale gdyby była konieczność korzystania z technik wspomaganego rozrodu, to i tak te wyniki będą potrzebne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
lubiła tańczyć pełna radości tak
ciągle goniła wiatr
spragniona życia wciąż
zawsze gubiła coś..


myk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-21, 21:17   #2121
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Myk ile cie kosztuje takie leczenie w klinice?duze to sa koszta na badania i wizyty??Jak pojdzie do lekarza to sie dowiedz czy moze brac ten Fortimal czy moze ona mu coa lepszego poleci

Ja po moim widze ze np ciezko znosi niepowodzenia potwm za wszystko siebie obwinia... a ze to typ uparty ciezko mu cokolwiek wytlumaczyc niestety

Ale wierze w was ze wam sie uda leczycie sie i podejmujecie kroki w dobrym kierunku wiec musi byc dobrze
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-21, 21:23   #2122
nada13
Zakorzenienie
 
Avatar nada13
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 001
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

hej dziewczyny

Myk przykro mi, ale wiecie na czym stoicie i w czym jest problem. Teraz tylko dobre leczenie i już niedługo będzie ukochany bobas tule mocno

Madzia! Jak dla mnie krecha jest trzymam kciuki za bete i kolejne testy informuj na bierząco!

u mnie na razie bez zmian. początek cyklu, nie wiem czy czekać do owulacji z przytulankami. któraś z was pisała o takim początkowym celibacie, że dobrze wpływa i dało mi to do myślenia
nada13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-21, 21:44   #2123
gr8ania
Moderator
 
Avatar gr8ania
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród
Wiadomości: 14 691
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Myk- a robiliście posiew? U znajomych wyszły tragiczne wyniki, zrobili posiew nasienia i okazało się, że miał jakąś bakterię, po antybiotyku wyniki rewelacyjne, niedługo rodzą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie.
— Jan Paweł II
gr8ania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-21, 21:55   #2124
alusiekmalutki89
Zakorzenienie
 
Avatar alusiekmalutki89
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 5 176
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Ja już leżę w sypialni na górze, na dole impreza.. Mąż zrobił imprezę z kolegami z policji.. Masakra, pijani, drą się i śpiewają disco polo siedzą w salonie, śpiewają Miód Malina, siedzą w...czapkach policyjnych... Przy ponad 20 stopniach w pokoju i rozpalonym kominku... Pijani w 3 d.upy
__________________

Edytowane przez alusiekmalutki89
Czas edycji: 2018-03-21 o 22:10
alusiekmalutki89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-21, 22:13   #2125
myk
Zadomowienie
 
Avatar myk
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 908
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Cytat:
Napisane przez MadziQ6 Pokaż wiadomość
Myk ile cie kosztuje takie leczenie w klinice?duze to sa koszta na badania i wizyty??Jak pojdzie do lekarza to sie dowiedz czy moze brac ten Fortimal czy moze ona mu coa lepszego poleci

Ja po moim widze ze np ciezko znosi niepowodzenia potwm za wszystko siebie obwinia... a ze to typ uparty ciezko mu cokolwiek wytlumaczyc niestety

Ale wierze w was ze wam sie uda leczycie sie i podejmujecie kroki w dobrym kierunku wiec musi byc dobrze
Wiesz co u nas to nie jest taka typowo klinika, to prywatna przychodnia ginekologiczna ze specjalizacją na prowadzenie ciąży i nieinwazyjne leczenie niepłodności. Do kliniki się przeniesiemy, jeśli te metody nie dadzą rezultatu..., bo inseminacji np. już tutaj nie da rady. Ceny przypuszczam są porównywalne/trochę niższe(?) niż w klinice. Jeśli nie, to niech mnie ktoś poprawi w stosunku do leczenia w klinice W każdym razie u nas 100 zł zwykła wizyta ginekologiczna, 140 zł z USG, badanie nasienia 200 zł. Nie wiem, ile będzie kosztować konsultacja męża, z tego wszystkiego zapomniałam zapytać. Ale zadzwonimy po badaniu hormonów, to dopytamy + niestety wszystkie badania laboratoryjne płatne. Laparoskopia na NFZ, bo mój gin pracuje też w szpitalu i skierowania na takie konkretne zabiegi są już z NFZ.
Cytat:
Napisane przez nada13 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny

Myk przykro mi, ale wiecie na czym stoicie i w czym jest problem. Teraz tylko dobre leczenie i już niedługo będzie ukochany bobas tule mocno

Madzia! Jak dla mnie krecha jest trzymam kciuki za bete i kolejne testy informuj na bierząco!

u mnie na razie bez zmian. początek cyklu, nie wiem czy czekać do owulacji z przytulankami. któraś z was pisała o takim początkowym celibacie, że dobrze wpływa i dało mi to do myślenia
Cytat:
Napisane przez gr8ania Pokaż wiadomość
Myk- a robiliście posiew? U znajomych wyszły tragiczne wyniki, zrobili posiew nasienia i okazało się, że miał jakąś bakterię, po antybiotyku wyniki rewelacyjne, niedługo rodzą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hmm nie. Lekarz też nic nie wspominał... powiem mężowi, żeby o to zapytał na wizycie A wiesz moze, które parametry u nich były takie złe? Bo u nas głównie chodzi o ruchliwość i nieprawidłową budowę (Z naciskiem na główkę plemnika i brak lub bardzo mały akrosom, i w wielu plemnikach całkowity brak materiału genetycznego). Ilość plemników tez nie powala, ale to wg lekarza najmniejszy z problemów.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
lubiła tańczyć pełna radości tak
ciągle goniła wiatr
spragniona życia wciąż
zawsze gubiła coś..


myk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-21, 22:33   #2126
awusia
Zadomowienie
 
Avatar awusia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 700
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Myk trzymam kciuki! Oby leczenie przynioslo pozytywne skutki. Najwazniejsze to wiedziec na czym sie stoi.
Alusiek czyzby reakcja na badanie? Chyba byl stres co? Stad te meskie zabawy?
Madziq szkoda kasy na testy. Idz na bete

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

awusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-22, 04:43   #2127
Kaamilaaa0508
Zakorzenienie
 
Avatar Kaamilaaa0508
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 12 163
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Myk przykro mi z powodu wyników 😞 oby po wizycie okazalo sie ze nie jest tak zle i zeby lekarz wam pomógł 😘😘✊✊



Cytat:
Napisane przez alusiekmalutki89 Pokaż wiadomość
Ja już leżę w sypialni na górze, na dole impreza.. Mąż zrobił imprezę z kolegami z policji.. Masakra, pijani, drą się i śpiewają disco polo siedzą w salonie, śpiewają Miód Malina, siedzą w...czapkach policyjnych... Przy ponad 20 stopniach w pokoju i rozpalonym kominku... Pijani w 3 d.upy
Haha 😂😂



Madziq wybacz spoznienie ale jakas zaspana jestem 😛 ale juz się melduję na stanowisku z zacisnietymi kciukami ✊✊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 05:43 ---------- Poprzedni post napisano o 05:43 ----------

Dzień dobry 🌹

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kaamilaaa0508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-22, 04:47   #2128
bejata440
Zakorzenienie
 
Avatar bejata440
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Oberbayern
Wiadomości: 8 014
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Dzień dobry
__________________
inst
bejata440 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-22, 05:33   #2129
gr8ania
Moderator
 
Avatar gr8ania
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród
Wiadomości: 14 691
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Cytat:
Napisane przez myk Pokaż wiadomość
Wiesz co u nas to nie jest taka typowo klinika, to prywatna przychodnia ginekologiczna ze specjalizacją na prowadzenie ciąży i nieinwazyjne leczenie niepłodności. Do kliniki się przeniesiemy, jeśli te metody nie dadzą rezultatu..., bo inseminacji np. już tutaj nie da rady. Ceny przypuszczam są porównywalne/trochę niższe(?) niż w klinice. Jeśli nie, to niech mnie ktoś poprawi w stosunku do leczenia w klinice W każdym razie u nas 100 zł zwykła wizyta ginekologiczna, 140 zł z USG, badanie nasienia 200 zł. Nie wiem, ile będzie kosztować konsultacja męża, z tego wszystkiego zapomniałam zapytać. Ale zadzwonimy po badaniu hormonów, to dopytamy + niestety wszystkie badania laboratoryjne płatne. Laparoskopia na NFZ, bo mój gin pracuje też w szpitalu i skierowania na takie konkretne zabiegi są już z NFZ.
Hmm nie. Lekarz też nic nie wspominał... powiem mężowi, żeby o to zapytał na wizycie A wiesz moze, które parametry u nich były takie złe? Bo u nas głównie chodzi o ruchliwość i nieprawidłową budowę (Z naciskiem na główkę plemnika i brak lub bardzo mały akrosom, i w wielu plemnikach całkowity brak materiału genetycznego). Ilość plemników tez nie powala, ale to wg lekarza najmniejszy z problemów.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ogólnie wszystkie- ilość znikoma, prawidłowych chyba 1% z tego co pamiętam, ruchliwość też znacznie poniżej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie.
— Jan Paweł II
gr8ania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-22, 06:29   #2130
panipuchatkowa
Zakorzenienie
 
Avatar panipuchatkowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 9 076
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Alusiek i jak po imprezce?☺
__________________
Najszczęśliwsza Żona na świecie! 20.06.2015!

Najszczęśliwsza Mama na świecie! 22.01.2019!

Czekamy na drugi Skarb!
panipuchatkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-19 14:33:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:03.