Lekarz Ginekolog niech poradzi.. :c - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-06-12, 23:21   #1
paukapaula
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1
Unhappy

Lekarz Ginekolog niech poradzi.. :c


Witam! Jest to troche dla mnie krępujące, aby to tu wszystko opisywać. Ale potrzebuje porady lekarza, albo Was drogie dziewczyny, aby chociaż na chwile się uspokoić..
Dwa lata temu miałam zapalenie jajników i od tamtego czasu wszystko się zaczęło.. a mianowicie moje problemy intymne. Czułam pieczenia, świąd itd. Ginekolog mój ( na szczescie już były, bo już do niego nigdy nie pójde ) zrobił mi wymaz z pochwy, zaniosłam to do laboratorium, ładnie z wynikami poszłam do niego, powiedział, że to nic takiego, zapisał jakieś tabletki, mam je stosować i za pół roku się na wizycie pokazać, żadna kontrola nic..
Okej przez jakiś czas możliwe, że coś działało, ale i tak seks nie sprawiał mi żadnej satysfakcji, jedynie odczuwałam ból i dyskomfort ( podkreśle, że jestem w stałym związku ).
Później objawy zaczęły się znów nasilać, poszłam wcześniej na wizyte niż miałam i znów powtórka. Wymaz, wyniki, tabletki i to na tyle. Pomogło, do czasu kiedy od października 2013r stwierdziłam, że nie będe już brała tabletek antykoncepcyjnych, bo mój partner wyjeźdza, a też chce dać troszkę odpocząc ogarnizmowi. No i od tamtego czasu kiedy odłożyłam tabletki mój okres jest po prostu kiedy chce, raz na dwa/trzy miesiace, czasem przez 2-3 tygodnie, ale to taki, że delikatne plamienie ( jak w ostatni dzień przy normalnej miesiączce). Ostatnim czasu zauważyłam też zmiany naskórne. Na pachwinie, pośladkach pojawiły mi się najpierw małe krostki, które z czasem rosły i rosły ... czerwone, bolesne i pozniej zaropiałe. Troche o tym czytałam na internecie i wszystko wskazuje na czerniaki. Obawiam się, bo wraz z partnerem planujemy w najbliższym czasie dzidziusia i boje się, że przez te wszystkie moje problemy nie jestem płodna.. bo taka prawda, że od 4 miesięcy sie nie zabezpieczamy, a nadal maluszka w brzuszku nie ma.
Na wizyte do ginekologa umówiona już jestem na 17 czerwca, ale po prostu musiałam dodać ten post, zeby sie przygotowac chociaż troche do tego co moge sie dowiedzieć :c
Na prawde się obawiam.. Proszę o pomoc
paukapaula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-13, 07:16   #2
Jeannee
Zakorzenienie
 
Avatar Jeannee
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 5 107
Dot.: Lekarz Ginekolog niech poradzi.. :c

Powiem Ci, my współżyjemy bez zabezpieczenia od grudnia 2013- wtedy też odstawiłam tabletki antykoncepcyjne i w ciąży nie jestem do teraz Daj sobie czas, 4 miesiące to tak naprawdę mało czasu. Tym bardziej przy Twoich nieregularnych cyklach, gdy organizm szaleje.
Nie stawiaj sobie diagnoz z wujkiem google, bo to do niczego dobrego nie prowadzi. Błagam Cię. Na te krostki bolące i czerwone udaj się do dermatologa. Może się okazać, że to zwykłe pryszcze pod skórne które bolą, są opuchnięte, ale po tygodniu znikają. Nie ma co zakładać czegoś czego nie ma!
Do 17 czerwca zostało kilka dni. Ja naprawdę nie wiem czym Ty się przejmujesz! Mam nadzieję, że tym razem idziesz do innego ginekologa. Poproś go o: zrobienie usg, cytologię, wymaz z pochwy. Zrób sobie również podstawowe badania krwi i moczu. Warto też wykonać badania na hormony, wspomnij o tym lekarzowi.

Moim zdaniem nic strasznego się nie dzieje i za bardzo panikujesz. Nie nakręcaj się tak! Głowa do góry i powodzenia
Jeannee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-13, 15:08   #3
kawa_zmlekiem
damn good coffee
 
Avatar kawa_zmlekiem
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 11 448
Dot.: Lekarz Ginekolog niech poradzi.. :c

Idź do innego lekarza
kawa_zmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-13, 23:27   #4
paulinkka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinkka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: fathije
Wiadomości: 2 273
Dot.: Lekarz Ginekolog niech poradzi.. :c

czerniak to nowotwór.
paulinkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-14 00:27:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:38.