Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy. - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Pokaż wyniki sondy: Jaka prostownica jest najodpowiedniejsza dla wlosów?
tytanowa 0 0%
ceramiczna 15 100,00%
ceramiczno-grafitowa 0 0%
wszystkie tak samo niszczą wlosy 0 0%
Głosujący: 15. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-09, 21:20   #931
prostowniczka
Raczkowanie
 
Avatar prostowniczka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 152
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez amee Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny. ja używam prostownicy Wahla od 6 lat, jednej i tej samej a wlosy prostuje co drugi dzien- bo co drugi dzien myje Włosy mam dosyć gęste i grube prostuje sie super naprawde- sa idealnie gładkie. Z płytek nie schodzi zadna warstwa a jedyne co sie znia stało to przewód mi sie troszke zepsuł od zwijania go dookoła prostownicy- ale to po 6 latach i tata naprawił nagrzewa sie dosyć szybko, na samym poczatku moze troszke szybciej ale teraz tez niczego sobie- w kazdym razie moge ja kazdemu polecic. jest super.
A gdyby ta Ci sie zapsula to szukalabys innej czy ponownie dokonalabys tego samego zakupu? No i czy masz porownanie do innych prostownic ?

Kasiarzynek ja tam widze super proste wloski daj potem znac jak Ci sie sprawuje po calkowitym rozeznaniu
__________________
"Przez higienę mózgu wystrzegam się przede wszystkim kontaktu z durniami"



Edytowane przez prostowniczka
Czas edycji: 2009-01-09 o 22:40
prostowniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-09, 21:35   #932
moniczqamarcineq
Raczkowanie
 
Avatar moniczqamarcineq
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 137
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Kasiarzynek Pokaż wiadomość
Więc załóżmy FunClub

Pozdrawiam
Już jesteśmy trzy heheh
__________________
od 14.02.2009r. szczęśliwa Naaarzeczona
Nasz ślub - 01.09.2012r. w Zakopanem
moniczqamarcineq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-09, 21:39   #933
moniczqamarcineq
Raczkowanie
 
Avatar moniczqamarcineq
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 137
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Hlaskoida przy czystej Pokaż wiadomość
Możesz wysłać link?
Wiesz co ja wstawiłam zdjęcia tuz za linkiem jak mnie prosiłaś o wstawienie fotek przed i po...
Zrobiłam to lecz po 2-3 dniach, edytowałam i napisalam ze podaj mi swojego maila.. bo nie chcialam rozpowszechniac dłużej swoich zdjęć heh
więc nieiwem czy je widzialas i czy wtedy logowalas sie na wizaza
Pozdrawiam..
__________________
od 14.02.2009r. szczęśliwa Naaarzeczona
Nasz ślub - 01.09.2012r. w Zakopanem
moniczqamarcineq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-09, 21:56   #934
Malaaja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 26
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Camarilla Pokaż wiadomość
Kiedys dziewczyny do 100 zl polecał jakis model remingtona. Zaraz spróbuje poszukac. Wahl cutek jest czesto w promocjach za okolo 100 zł. A tak to mysle ze szczegolnej roznicy nie bedzie miedzy prostownica za 60 zl a 30- tak mojim zdaniem. A ta ktora pokazalas to pierwsze widze- chociaz wygląd ma jak gama- to znaczy na niej jest wzorowana bo pewnie jakość niewiele ma z tym wspólnego

to chyba była ta: http://www.allegro.pl/item520733743_...002_gwara.html
hm, czyli najlepsze są ceramiczne?
Moc chyba ma jakieś znaczenie? Jaka jest dla was ' wymagana' średnia mocy?

zdecydowałam się jednak że kupie może za ponad stówę, granica do 150zł. Jeszcze zapytam fryzjerki, może ona mi załatwi coś fajnego ;]
Malaaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-09, 21:56   #935
ulala90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez muchahahaha Pokaż wiadomość
http://allegro.pl/item516493388_pros...c.html#gallery

ja polecam tę prostownice, jest rewelacyjna! nagrzewa się momentalnie, nie pali bardzo wlosow, po wyprostowaniu wlosy sa naprawde miekkie, blyszczace i gladkie. prostuje bardzo dokladnie i w bardzo krotkim czasie. uzywam jej z siostra juz prawie rok i jestesmy naprawdę zadowolone. dodatkowym plusem jest regulacja temperatury. prostuje wlosy juz jakies 2-3 lata i mimo uzywania wielu prostownic ktore nie prostowaly dobrze po jakims czasie, ta przebija wszystkie, co do jednej. polecam Wizażanki
odradzam tę prostownicę... Nie prostuje ona trwale, włosy po niej się puszą. Czasami jakimś cudem po wyprostowaniu są ładne ale generalnie biorąc pod uwagę całokształt oceniam tę prostownicę negatywnie. Nie kupiłabym jej ponownie. A najgorsze jest to, że po roku użytkowania powłoka zaczęła się zdzierać i wygląda tak http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...7c3e1a96b.html to chyba mowi samo za siebie:P
ulala90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-10, 08:16   #936
amee
Przyczajenie
 
Avatar amee
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

.
__________________
Argumenta non numeranda, sed ponderanda sunt

Edytowane przez amee
Czas edycji: 2009-01-10 o 08:27
amee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-10, 08:19   #937
amee
Przyczajenie
 
Avatar amee
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez prostowniczka Pokaż wiadomość
A gdyby ta Ci sie zapsula to szukalabys innej czy ponownie dokonalabys tego samego zakupu? No i czy masz porownanie do innych prostownic ?
Co do pierwszej czesci pytania, nie wiem czy bym szukała czegos nowego, napewno moim kryterium szukanie nie byloby to czy mozna regulowac temperature- bo moje włosy da sie wyprostowac i tak tylko w największej Mozliwe zebym czegos szukała ale tylko dlatego ze ta mam juz tyle czasu Jak ja kupowałam swojego Wahla, nie była tania bo kosztowała cos koło 300 zł w hurtowni fryzjerskiej- a to było 6 lat temu i pamietam ze byłam pod wrażeniem tego ze ta jest taka solidna - nie zrobiona z " badziewnych" plastyków ale wczesniej miałam Remingtona jakiegos- koszmar Co do innych prostownic porównanie mam jedynie do Wigo- u fryzjera, próbowałam tez kuzynki prostownice ( nie moge sobie przypomniec firmy, ale niby tez profesjonalna dała wtedy tyle samo kasy co ja za swoja a rozleciała sie w pół roku i wogóle była zrobiona z " trzeszczących" plastykow- kupiła pózniej Wahla a i jeszcze próbowałam jakiegoś Babylissa Pro- ale niepamietam zadnych serii w Kazdym razie jest super, potwierdziła to tez moja kolezanka młodziutka fryzjerka, prostowała mi włosy i mówila ze prostuje się nia super i szybko

Ale referat
__________________
__________________
Argumenta non numeranda, sed ponderanda sunt
amee jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-10, 09:48   #938
Hlaskoida przy czystej
Rozeznanie
 
Avatar Hlaskoida przy czystej
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 530
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

Moja Vidal jest na równi z Tżtem
Kasiarzynek Tobie widac też służy nasze cudo
__________________


świat dzieli się na dwie połowy, w jednej z nich jest nie do życia, w drugiej nie do wytrzymania.
"Piękni dwudziestoletni"

Fat burning:
start:51,5 kg
brzuch:70 cm.
cel: brzuch 60 cm.
waga?może pozostać


Edytowane przez Hlaskoida przy czystej
Czas edycji: 2009-01-10 o 09:52
Hlaskoida przy czystej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-10, 09:55   #939
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

http://www.allegro.pl/item517437457_...2_lata_gw.html

A co myslicie o tej prostownicy?
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-10, 09:55   #940
prostowniczka
Raczkowanie
 
Avatar prostowniczka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 152
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez amee Pokaż wiadomość
Co do pierwszej czesci pytania, nie wiem czy bym szukała czegos nowego, napewno moim kryterium szukanie nie byloby to czy mozna regulowac temperature- bo moje włosy da sie wyprostowac i tak tylko w największej Mozliwe zebym czegos szukała ale tylko dlatego ze ta mam juz tyle czasu Jak ja kupowałam swojego Wahla, nie była tania bo kosztowała cos koło 300 zł w hurtowni fryzjerskiej- a to było 6 lat temu i pamietam ze byłam pod wrażeniem tego ze ta jest taka solidna - nie zrobiona z " badziewnych" plastyków ale wczesniej miałam Remingtona jakiegos- koszmar Co do innych prostownic porównanie mam jedynie do Wigo- u fryzjera, próbowałam tez kuzynki prostownice ( nie moge sobie przypomniec firmy, ale niby tez profesjonalna dała wtedy tyle samo kasy co ja za swoja a rozleciała sie w pół roku i wogóle była zrobiona z " trzeszczących" plastykow- kupiła pózniej Wahla a i jeszcze próbowałam jakiegoś Babylissa Pro- ale niepamietam zadnych serii w Kazdym razie jest super, potwierdziła to tez moja kolezanka młodziutka fryzjerka, prostowała mi włosy i mówila ze prostuje się nia super i szybko

Ale referat
__________________
No i wlasnie dobrze ze referat- solidnie podane informacje z tym ze nie powiedzialas jakie wrazenia odnioslas po WIGO u fryzjerki Ja jestem kompletnie niezdecydowana osoba, ale wczoraj wieczorem postanowilam ze juz na 100% kupie Wigo albo Wahla (mimo ze maja mala moc, a co rzekomo ma wplyw na skutecznosc prostowania, ale na szczescie jedna z wizazanek ta teze "ilosci watow"obalila) i jakbym sie zaczela zastanawiac nad inna to mnie z miejsca zabijcie Napisz wiec jeszcze o tym Wigo, bo mam duzo wlosow i chyba by byl odpowiedniejszy dla mnie

ILONA o tej prostownicy na internecie znalazlam tylko wzmianke, ze po czasie plytki sie przekrzywiaja i nie stykaja sie dokladnie i ze ta firma jest za granica tania jak barszcz (a w Polsce z nas zdzieraja za nie), ale cena nie jest wg mnie absolutnie wyznacznikiem jakosci
__________________
"Przez higienę mózgu wystrzegam się przede wszystkim kontaktu z durniami"



Edytowane przez prostowniczka
Czas edycji: 2009-01-10 o 10:07
prostowniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-10, 10:23   #941
Kasiarzynek
Zadomowienie
 
Avatar Kasiarzynek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 212
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez moniczqamarcineq
Już jesteśmy trzy heheh
FunClub rozrasta się w zastarszającym tempie hehehe
Cytat:
Napisane przez Hlaskoida przy czystej Pokaż wiadomość
Moja Vidal jest na równi z Tżtem
Kasiarzynek Tobie widac też służy nasze cudo
Tylko ciekawa jestem czy Twój TŻ równie entuzjastycznie podchodzi do sprawy

Moje wrażenia po nocy z Vidalem - włosy nadal proste, mimo tego, że prostowałam na próbę
Kasiarzynek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-10, 10:33   #942
Hlaskoida przy czystej
Rozeznanie
 
Avatar Hlaskoida przy czystej
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 530
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Kasiarzynek Pokaż wiadomość
FunClub rozrasta się w zastarszającym tempie hehehe

Tylko ciekawa jestem czy Twój TŻ równie entuzjastycznie podchodzi do sprawy

Moje wrażenia po nocy z Vidalem - włosy nadal proste, mimo tego, że prostowałam na próbę
Mój Tż nie ma tutaj nic do gadania
__________________


świat dzieli się na dwie połowy, w jednej z nich jest nie do życia, w drugiej nie do wytrzymania.
"Piękni dwudziestoletni"

Fat burning:
start:51,5 kg
brzuch:70 cm.
cel: brzuch 60 cm.
waga?może pozostać

Hlaskoida przy czystej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-10, 12:14   #943
cafee
Przyczajenie
 
Avatar cafee
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Sikorka0204 Pokaż wiadomość
Caffe i jak po wyprostowaniu?Zadowolona jesteś? Pytam bo znalazłam tą prostownice w sklepie za niecałe 100zł i zastanawiam się nad jej kupieniem...

Rewelacja prostuje zaraz po umyciu na lekko wilgotne włosy i efekt trzyma przez 2 dni do następnego mycia Nie martwię się o zdzieranie płytek, bo to lepszy i nowszy model niż ten o którym pisała Prostowniczka, zresztą posiadam 2-letnią gwarancję
Płytki nie są pokryte samym teflonem, ale też turmalinem z elementami ceramicznymi
więc szczerze POLECAM

a gdzie znalazłaś tą prostownicę za 100 zł?

ja swoją kupiłam na Allegro za 120 zł
cafee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-10, 13:29   #944
prostowniczka
Raczkowanie
 
Avatar prostowniczka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 152
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

Dziewczyny, zastanawiam sie czy lepsza jest prostownica WIGO 57mm ceramiczna czy nanoceramiczna? Wydawaloby sie ze nanoceramiczna bedzie lepsza, ale moze ktos z was uzywal takiej i sie orientuje?
__________________
"Przez higienę mózgu wystrzegam się przede wszystkim kontaktu z durniami"


prostowniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-10, 13:56   #945
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

Eee to juz zwatpilam

Jaka prostownica jest dobra i w okolicach 100 zl-tak do 130
I chyba wazna ta jonizacja i turmaliny nie?


ktora z tych jest dobra(w sumie najlepsza?)
->http://www.allegro.pl/search.php?str...0&price_to=130

I problem taki zeby sie trzymalo do nastepnego mycia(a nie krecily na deszczu)
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-10, 16:25   #946
Barbarella28
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez daniele67 Pokaż wiadomość
Przepraszam, że nie odpowiedziałem szybciej ale dostało mi się od żony ,że za długo przesiaduję przy komputerze.
Adres sklepu: www.artykulyfryzjerskie.c om

Powiedzieli mi, że mają być promocje m.in na prostownice GAMY, ale dopiero w przyszłym tygodniu.
Wielkie dzięki. Już zalogowałam się w tym sklepie. Próbowałam się dzisiaj do nich dodzwonić podpytać o promocje ale nie pracują w soboty. Spróbuję ponownie w poniedziałek bo zależy mi na czasie.
Oglądałam różne modele prostownic Gamy , sama nie wiem ? Ty wybrałeś jaki model ???
Barbarella28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-10, 18:55   #947
moniczqamarcineq
Raczkowanie
 
Avatar moniczqamarcineq
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 137
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

[quote=Kasiarzynek;1042355 3]FunClub rozrasta się w zastarszającym tempie hehehe

a ja byłam pierwsza... PIERWSZA hihihi
Pozdrawiam Was
__________________
od 14.02.2009r. szczęśliwa Naaarzeczona
Nasz ślub - 01.09.2012r. w Zakopanem
moniczqamarcineq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-10, 19:05   #948
Malaaja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 26
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

hej, to znowu ja.
Mówicie, że Vidal'e są dobre? ;]
A co sądzicie o tym http://www.miluxmarket.pl/Prostowinc...881E_p860.html
czytałam, że jest dobra, ale wy się na tym bardziej znacie ;]

kurcze ;d nie sądziłam, że kupno prostownicy jest takie trudne. Teraz się znowu zastanawiam co lepsze - powyższy Vidal Sassoon VS881E czy http://www.miluxmarket.pl/Prostownic...T27E_p582.html
Babyliss REF ST27E ? Cztałam, że Vidale są złe, bo chińskie ;/ ale z drugiej strony co teraz chińskie nie jest ;d. To jakie jest wasze zdanie, drogie forumowiczki ? ;]

Edytowane przez Malaaja
Czas edycji: 2009-01-10 o 19:33
Malaaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-10, 19:09   #949
daniele67
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 56
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Barbarella28 Pokaż wiadomość
Wielkie dzięki. Już zalogowałam się w tym sklepie. Próbowałam się dzisiaj do nich dodzwonić podpytać o promocje ale nie pracują w soboty. Spróbuję ponownie w poniedziałek bo zależy mi na czasie.
Oglądałam różne modele prostownic Gamy , sama nie wiem ? Ty wybrałeś jaki model ???
Pisałem już wcześniej, że wybrałem po długich namysłach prostownicę GAMA CP3 DIGITAL ION z turmaliną i elektroniczną regulacją temperatury. Jest to ponoć najnowszy model GAMY, ale mnie przekonały do wyboru tego modelu dwie rzeczy po pierwsze duży zakres regulacji temperatury od 150 do 220*C a po drugie ten model był akurat w sprzedaży przedświątecznej w takim zestawie z suszarką jonizującą. Nie był to tani zakup ale i tak bardziej opłacalny cenowo był zestaw niż zakup 2 produktów osobno.
Nie wiem czy mają jeszcze w sprzedaży takie zestawy czy to było tylko pod kątem Świąt. Ja wybrałem zestaw z suszarką jonizującą MYSTERE ponieważ akurat potrzebowałem suszarki ale były jeszcze inne zestawy z maszynką do strzyżenia włosów lub lokówką GAMY.
daniele67 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-10, 20:36   #950
Kasiarzynek
Zadomowienie
 
Avatar Kasiarzynek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 212
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez moniczqamarcineq Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez Kasiarzynek Pokaż wiadomość
FunClub rozrasta się w zastarszającym tempie hehehe


a ja byłam pierwsza... PIERWSZA hihihi
Pozdrawiam Was
To myślę, że stanowisko prezesa będzie zadowalające dla Ciebie?

Cytat:
Napisane przez Malaaja Pokaż wiadomość
hej, to znowu ja.
Mówicie, że Vidal'e są dobre? ;]
A co sądzicie o tym http://www.miluxmarket.pl/Prostowinc...881E_p860.html
czytałam, że jest dobra, ale wy się na tym bardziej znacie ;]

kurcze ;d nie sądziłam, że kupno prostownicy jest takie trudne. Teraz się znowu zastanawiam co lepsze - powyższy Vidal Sassoon VS881E czy http://www.miluxmarket.pl/Prostownic...T27E_p582.html
Babyliss REF ST27E ? Cztałam, że Vidale są złe, bo chińskie ;/ ale z drugiej strony co teraz chińskie nie jest ;d. To jakie jest wasze zdanie, drogie forumowiczki ? ;]
Ja to tydzień siedziałam na forum i zastanawiałam się co i jaką
Jeśli chodzi o tego Vidala to już lepszy (moim skromnym zdaniem) jest wersja VS882E - bo oprócz jonizacji i ceramicznych płytek, posiada turmalinę czy jakoś tak.
Mikrokryształ jest doskonalszy od ceramiki, potem to już tytan (jakoś tak powiedziała mi miła pani w sklepie )
A na prostownicach Babyliss się nie znam, bo w ogóle się nimi nie interesowałam.

Edytowane przez Kasiarzynek
Czas edycji: 2009-01-10 o 20:41
Kasiarzynek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-10, 22:33   #951
amee
Przyczajenie
 
Avatar amee
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez prostowniczka Pokaż wiadomość
No i wlasnie dobrze ze referat- solidnie podane informacje z tym ze nie powiedzialas jakie wrazenia odnioslas po WIGO u fryzjerki Ja jestem kompletnie niezdecydowana osoba, ale wczoraj wieczorem postanowilam ze juz na 100% kupie Wigo albo Wahla (mimo ze maja mala moc, a co rzekomo ma wplyw na skutecznosc prostowania, ale na szczescie jedna z wizazanek ta teze "ilosci watow"obalila) i jakbym sie zaczela zastanawiac nad inna to mnie z miejsca zabijcie Napisz wiec jeszcze o tym Wigo, bo mam duzo wlosow i chyba by byl odpowiedniejszy dla mnie
Co do WIGO u fryzjera, prostowała mi i ceramiczna i tytanowa wlosy były ładnie wyprostowane ale nie lepiej niz moja, wydaje mi sie ze porównywalnie. co do mocy powiem szczerze ze nie zwróciłam uwagi nawet jaka ma moja moc, czasami zauważam to ze spada napięcie w gniazdku bo wtedy musze dłużej prostować włosy, ale ogólnie prostuje się nia szybko, nie ciągnie naprawde fajna
__________________
Argumenta non numeranda, sed ponderanda sunt
amee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-10, 22:40   #952
moniczqamarcineq
Raczkowanie
 
Avatar moniczqamarcineq
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 137
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Kasiarzynek Pokaż wiadomość
To myślę, że stanowisko prezesa będzie zadowalające dla Ciebie?


Ja to tydzień siedziałam na forum i zastanawiałam się co i jaką
Jeśli chodzi o tego Vidala to już lepszy (moim skromnym zdaniem) jest wersja VS882E - bo oprócz jonizacji i ceramicznych płytek, posiada turmalinę czy jakoś tak.
Mikrokryształ jest doskonalszy od ceramiki, potem to już tytan (jakoś tak powiedziała mi miła pani w sklepie )
A na prostownicach Babyliss się nie znam, bo w ogóle się nimi nie interesowałam.
Tak pewnie..prezes jak najbardziej hehe :P

Ja też twierdzę, i słyszłam że mikrokrystaliczne są o wiele lepsze niż ceramiczne, dlatego też taką kupiłam, ale 80% twierdzi, że jest odwrotnie
Ale to już ich problem )
__________________
od 14.02.2009r. szczęśliwa Naaarzeczona
Nasz ślub - 01.09.2012r. w Zakopanem

Edytowane przez moniczqamarcineq
Czas edycji: 2009-01-11 o 08:02
moniczqamarcineq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-11, 09:22   #953
prostowniczka
Raczkowanie
 
Avatar prostowniczka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 152
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez amee Pokaż wiadomość
Co do WIGO u fryzjera, prostowała mi i ceramiczna i tytanowa wlosy były ładnie wyprostowane ale nie lepiej niz moja, wydaje mi sie ze porównywalnie. co do mocy powiem szczerze ze nie zwróciłam uwagi nawet jaka ma moja moc, czasami zauważam to ze spada napięcie w gniazdku bo wtedy musze dłużej prostować włosy, ale ogólnie prostuje się nia szybko, nie ciągnie naprawde fajna
Dzieki za doradzenie. Zamowilam wiec WAHLa CUTEKa Jutro zrobie przelew i niebawem przekonam sie czy faktycznie taka dobra
__________________
"Przez higienę mózgu wystrzegam się przede wszystkim kontaktu z durniami"


prostowniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-11, 10:26   #954
Hlaskoida przy czystej
Rozeznanie
 
Avatar Hlaskoida przy czystej
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 530
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez moniczqamarcineq Pokaż wiadomość
Tak pewnie..prezes jak najbardziej hehe :P

Ja też twierdzę, i słyszłam że mikrokrystaliczne są o wiele lepsze niż ceramiczne, dlatego też taką kupiłam, ale 80% twierdzi, że jest odwrotnie
Ale to już ich problem )
Oni sa niefajni.
A kim ja mogę być w naszym Fun Clubie? bo prezesa już mamy...
__________________


świat dzieli się na dwie połowy, w jednej z nich jest nie do życia, w drugiej nie do wytrzymania.
"Piękni dwudziestoletni"

Fat burning:
start:51,5 kg
brzuch:70 cm.
cel: brzuch 60 cm.
waga?może pozostać

Hlaskoida przy czystej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-11, 10:30   #955
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

http://www.allegro.pl/item516491589_..._temp_lcd.html

A co myslicie o tym Remingtonie?
Duzo osob kupilo
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-11, 10:39   #956
moniczqamarcineq
Raczkowanie
 
Avatar moniczqamarcineq
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 137
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Hlaskoida przy czystej Pokaż wiadomość
Oni sa niefajni.
A kim ja mogę być w naszym Fun Clubie? bo prezesa już mamy...
Wice prezesem hehhe
__________________
od 14.02.2009r. szczęśliwa Naaarzeczona
Nasz ślub - 01.09.2012r. w Zakopanem
moniczqamarcineq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-11, 10:48   #957
M4DzI4L3Na
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: gdzie nie sięga wzrok
Wiadomości: 69
GG do M4DzI4L3Na
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
http://www.allegro.pl/item516491589_..._temp_lcd.html

A co myslicie o tym Remingtonie?
Duzo osob kupilo
to zależy przez ile czasu chcesz by Ci ta prostownica służyła, jeżeli na okres roku może troszkę więcej a potem kupić coś nowego to polecam bo jeśli na dłużej to to nie zdaje egzaminu. ja miałam ją lekko ponad rok i zaczęły odpryskiwać płytki mimo użytkowania okazyjnie(do 2-3 razy w miesiącu)....
__________________
Wśród tandety lśnić jak diament, być zagadką której nikt nie zdąży zgadnąć nim minie czas.
M4DzI4L3Na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-11, 10:59   #958
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

http://www.miluxmarket.pl/Prostowinc...881E_p860.html

A ta Vidala lepsza?(kolezanka wyzej dala link)
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-11, 11:07   #959
M4DzI4L3Na
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: gdzie nie sięga wzrok
Wiadomości: 69
GG do M4DzI4L3Na
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

na Vidalach to ja się nie znam bo sama mam gamę, ale myślę że może być dobra ta o której dziewczyny mówią tj. z mikrokrystalicznymi płytkami
__________________
Wśród tandety lśnić jak diament, być zagadką której nikt nie zdąży zgadnąć nim minie czas.
M4DzI4L3Na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-11, 12:20   #960
M4DzI4L3Na
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: gdzie nie sięga wzrok
Wiadomości: 69
GG do M4DzI4L3Na
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

co sądzicie o tej prostownicy ? http://www.allegro.pl/item508960933_...ahl_biala.html

znalazłam ją przypadkiem na stronie z produktami fryzjerskimi a potem na allegro
__________________
Wśród tandety lśnić jak diament, być zagadką której nikt nie zdąży zgadnąć nim minie czas.
M4DzI4L3Na jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:42.