Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy. - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Pokaż wyniki sondy: Jaka prostownica jest najodpowiedniejsza dla wlosów?
tytanowa 0 0%
ceramiczna 15 100,00%
ceramiczno-grafitowa 0 0%
wszystkie tak samo niszczą wlosy 0 0%
Głosujący: 15. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-15, 17:35   #991
moniczqamarcineq
Raczkowanie
 
Avatar moniczqamarcineq
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 137
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Hlaskoida przy czystej Pokaż wiadomość
w wątku Pochwalmy się swoimi włosami wkleiłam swoje zdjęcie gdzie mam wyprostowane właśnie Vidalem Z tym, że prostowałam wczoraj. Po nocy wyglądają tak jak na zdjęciu, bez poprawek
Ja nie widzę zdjęcia
Ale wiem jak jest, bo mam te cudeńko
__________________
od 14.02.2009r. szczęśliwa Naaarzeczona
Nasz ślub - 01.09.2012r. w Zakopanem
moniczqamarcineq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-15, 17:35   #992
evagie
Przyczajenie
 
Avatar evagie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 15
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez pawel5333 Pokaż wiadomość
Co powiecie o tej prostownicy GA.MA
http://www.kalamis.pl/product-pol-29...jonizacja.html

- płytki turmalinowe
- technologia Nano
- laserowa jonizacja
- bardzo szybkie nagrzewanie (kilka sekund)
- szerokość płytki 25mm
- obrotowy kabel długości 2,8m
- temperatura 200 stopni C

Bardzo prosze o odpowiedz bo chcialbym ją sobie kupic Mam wlosy falowane gęste które sie troche pusza... Poradzi sobie ta prostownica z nimi??? Warta swojej ceny???

A moze ta lepsza:
http://artykulyfryzjerskie.com/art40,pl,cp3.html
Doradzcie prosze...

moja siostra ma tą pierwszą i musze przyznać, że jest bardzo dobra
ja mam babyliss pro 230 ionic titanium i jestem z niej baaardzo zadowolona.
pozdrawiam
evagie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-15, 20:44   #993
yene
Przyczajenie
 
Avatar yene
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 8
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

ja właśnie dostałam GA.Mę tą z regulacją temperatury CP3 Digital coś tam. I przejrzałam ten wątek i się zszokowałam. Fakt że wykończenie jest kiepskie. Witać że robione po tak zwanej taniości - kupowałam ją zagranicą od firmy, która jest dystrybutorem tej marki, Dostałam ją razem z suszarką Mystere 3600 i co mnie dziwi to to że na stronie Gamy nie ma tej prostownicy a suszarka jest. Prostuje świetnie, tego jej nie można zarzucić jednak niepokoi mnie jej wykońćzenie i czy aby napewno jest oryginalna, przejrzałam kilka forów francuskich i wszystkie opinie są identyczne super prostownica z badziewnym wykończeniem. Ktoś nawet zadzwonił do samej Gamy i tam potwierdziło się że sklep internetowy w którym kupował ( ja zresztą też ) jest faktycznie dystrybutorem sprzętu tej marki. Mam jeszcze kilka dni żeby ją oddać ale skoro jest oryginalna choć na taką nie wygląda a fakt że prostuje super to ja już sama nie wiem...zwłaszcza ze dostałam ksiązeczkę Gamy z fotkami i jest między innymi ten model i wygląda identycznie jak na zdjęciu te same przyciski i te same napisy. Ktoś rozwiązał już problem podrób GAMY?
yene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-15, 20:50   #994
Hlaskoida przy czystej
Rozeznanie
 
Avatar Hlaskoida przy czystej
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 530
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez moniczqamarcineq Pokaż wiadomość
Ja nie widzę zdjęcia
Ale wiem jak jest, bo mam te cudeńko
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...275351&page=20
__________________


świat dzieli się na dwie połowy, w jednej z nich jest nie do życia, w drugiej nie do wytrzymania.
"Piękni dwudziestoletni"

Fat burning:
start:51,5 kg
brzuch:70 cm.
cel: brzuch 60 cm.
waga?może pozostać

Hlaskoida przy czystej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-15, 21:12   #995
pawel5333
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 26
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

Czyli polecacie tą ga.ma jesli chodzio o prostowanie a minus to lipne wykonanie... Mi najbardziej zalezy na jakosci prostowania i zeby w miare dlugo mi posluzyla
http://artykulyfryzjerskie.com/art40,pl,cp3.html
pawel5333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-15, 21:24   #996
h2o0
Zakorzenienie
 
Avatar h2o0
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 910
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

Ja używam prostownicy vidal sasoon I mogę ją polecić. Włosy miękkie, lśniące, prostowanie zajmuje mi mało czasu a włosy mam półdługie. Jestem bardzo zadowolona.
h2o0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-15, 22:25   #997
moniczqamarcineq
Raczkowanie
 
Avatar moniczqamarcineq
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 137
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez h2o0 Pokaż wiadomość
Ja używam prostownicy vidal sasoon I mogę ją polecić. Włosy miękkie, lśniące, prostowanie zajmuje mi mało czasu a włosy mam półdługie. Jestem bardzo zadowolona.
To już jest Nas 4
__________________
od 14.02.2009r. szczęśliwa Naaarzeczona
Nasz ślub - 01.09.2012r. w Zakopanem
moniczqamarcineq jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-16, 08:06   #998
GOCHA1980
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 415
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez yene Pokaż wiadomość
ja właśnie dostałam GA.Mę tą z regulacją temperatury CP3 Digital coś tam. I przejrzałam ten wątek i się zszokowałam. Fakt że wykończenie jest kiepskie. Witać że robione po tak zwanej taniości - kupowałam ją zagranicą od firmy, która jest dystrybutorem tej marki, Dostałam ją razem z suszarką Mystere 3600 i co mnie dziwi to to że na stronie Gamy nie ma tej prostownicy a suszarka jest. Prostuje świetnie, tego jej nie można zarzucić jednak niepokoi mnie jej wykońćzenie i czy aby napewno jest oryginalna, przejrzałam kilka forów francuskich i wszystkie opinie są identyczne super prostownica z badziewnym wykończeniem. Ktoś nawet zadzwonił do samej Gamy i tam potwierdziło się że sklep internetowy w którym kupował ( ja zresztą też ) jest faktycznie dystrybutorem sprzętu tej marki. Mam jeszcze kilka dni żeby ją oddać ale skoro jest oryginalna choć na taką nie wygląda a fakt że prostuje super to ja już sama nie wiem...zwłaszcza ze dostałam ksiązeczkę Gamy z fotkami i jest między innymi ten model i wygląda identycznie jak na zdjęciu te same przyciski i te same napisy. Ktoś rozwiązał już problem podrób GAMY?
jest ona na stronie gamy tylko z innymi napisami i przyciskami niz u nas sprzedaja http://www.gamaitaly.com.br/produtos.php?produto=111
GOCHA1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 12:55   #999
amelle
Przyczajenie
 
Avatar amelle
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

Moniczqamarcineq!!!

A jaki dokladnie masz model tego vidal sasson ( chyba się to tak pisze)albo wahl cutek bo po lekturze już nie pamietam dokladnie którą masz chyba vidala ? ja wciąż się zastanawiam nad prostownicą odpowiednią I czasami jak czytam że z gamy wychodzi z obudowy wyswietlacz i inne dziwne rzeczy to zaczynam wątpić hehehe i wtedy zaczynam oglądać tanie potem czytam że tanie palą włosy i nie warto hehe no i ciekawam jaką masz ty Ze tak chwalicie

Edytowane przez amelle
Czas edycji: 2009-01-16 o 13:00
amelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 13:25   #1000
prostowniczka
Raczkowanie
 
Avatar prostowniczka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 152
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

Przyszedl juz do mnie moj WAHL CUTEK. Narazie trudno mi ja ocenic bo sprawdzilam ja dopiero na paru pasmach i to nie po umyciu wlosow. Jak narazie moge powiedziec ze: plus- sunie po wlosach jak blyskawica i mimo swych malych plytek mega szybko prostuje (u mnie pasmo wystarczy przejechac 2 razy aby bylo proste); minus- nie prostuje wlosow na efekt "drutow" jaki lubie i wlosy nie wygladaja po niej na "nablyszczone" i to mnie smuci troszke, bo mam popalone wlosy Jedno jest pewne- nie zaluje ze ja kupilam i jest warta duzo wyzszej ceny niz kosztuje Po umyciu jeszcze ja ocenie dokladniej i wam napisze-moze sie komus przydac taka recenzja

ok...juz prostowalam umyte wlosy i nie jestem zadowolona Prostuje niby dobrze i wlosy sa po niej delikatne i miekkie, ale mi nie spasowala bo oncowki mi sie po niej pusza i jakos widzac to trudno mi uwierzyc ze na wilgoci sie nie pofaluja... Jednak zaluje ze ja kupilam, zastanawiam sie czy kupic sobie inna a ta oddac siostrze. Na 6 punktow dalabym tej prostownicy 2+ i raczej nikomu jej nie polece
__________________
"Przez higienę mózgu wystrzegam się przede wszystkim kontaktu z durniami"



Edytowane przez prostowniczka
Czas edycji: 2009-01-16 o 14:43
prostowniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 14:50   #1001
Anulenka
Zakorzenienie
 
Avatar Anulenka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mały, chorobliwie duszny kraj;)
Wiadomości: 3 890
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

Oj, to nie fajnie.
Wiec dalej kontynuuje moje "zbieranie" na GHD lub ewentualnie na Farouka..
Ale przynajmniej dobrze ze masz komu teraz oddac Twojego Wahla - przynajmniej pieniadze nie pojda w błoto
Anulenka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-16, 14:54   #1002
pawel5333
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 26
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

http://artykulyfryzjerskie.com/art40,pl,cp3.html
Chyba tą kupie.. Duzo kosztuje ale mysle ze warta ceny... Opinie tez ma dobre.. Ale jak dlugo wytrzyma???
A reg temp jest bardzo wazna???

Edytowane przez pawel5333
Czas edycji: 2009-01-16 o 14:56
pawel5333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 14:55   #1003
prostowniczka
Raczkowanie
 
Avatar prostowniczka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 152
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Anulenka Pokaż wiadomość
Oj, to nie fajnie.
Wiec dalej kontynuuje moje "zbieranie" na GHD lub ewentualnie na Farouka..
Ale przynajmniej dobrze ze masz komu teraz oddac Twojego Wahla - przynajmniej pieniadze nie pojda w błoto
kolezanka mojej siostry ma Farouka i bardzo sobie chwali
__________________
"Przez higienę mózgu wystrzegam się przede wszystkim kontaktu z durniami"


prostowniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 15:39   #1004
Malaaja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 26
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

tata dzwonił mi do jakiejś fryzerki i już ona się zajęła moim dylematem prostownicy ;d
zamówiła mi jakiegoś Babylisska, szkoda tylko, że że tata nie pamięta jaką ;d. Obawiam się, że może nie być dobra, ale to ma być niespodzianka ;d
Malaaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 16:20   #1005
Anulenka
Zakorzenienie
 
Avatar Anulenka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mały, chorobliwie duszny kraj;)
Wiadomości: 3 890
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez prostowniczka Pokaż wiadomość
kolezanka mojej siostry ma Farouka i bardzo sobie chwali
Spotkałam sie z opiniami że GHD jest lepsza od Farouka, ale teraz ostatnio jedna z Wizazanek pisala ze ma obydwie i ze nie widzi roznicy miedzy prostowaniem włosów nimi, poza tym szczegółem ze GHD jest lzejsza
Jednak Farouk, np:http://www.allegro.pl/item521541995_...teedition.html kosztuje 400zł, a GHD 96 funtów(ponad 400zł, przy tym ze teraz ostatnio funt niebezpiecznie idzie w górę), więc jak bym miala kupowac Farouka to chyba juz wolalabym poczekac i "dozbierac" do GHD
Anulenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 18:04   #1006
prostowniczka
Raczkowanie
 
Avatar prostowniczka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 152
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

No dobra...zamowilam jeszcze WIGO ceramiczna... zobaczymy jaka ta sie okaze Juz wiem ze opiniami ludzi raczej nie ma sie co sugerowac, kazda z nas ma inne wlosy i kazda zadowoli co innego
__________________
"Przez higienę mózgu wystrzegam się przede wszystkim kontaktu z durniami"


prostowniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 18:12   #1007
daniele67
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 56
Dot.: Prostownica-Która najlepsza???

Cytat:
Napisane przez pawel5333 Pokaż wiadomość
Kieruje pytanie do Fryzjerów/ek i posiadaczy poniszych prostownic co sądzicie o ich technologiach jak prostują, jak dlugo wlosy są proste, jakie środki najlepiej stosować zeby byl lepszy efekt prostowania i mozna tez podawac jakies swoje propozycje prostownic Mam wlosy falowane, geste, ktore sie puszą... Szukam jak najlepszej prostownicy w granicach do 300zł

Myslalem nad kupnem:
http://allegro.pl/item524755217_lase...jonizacja.html

http://www.allegro.pl/item523568920_...temp_gama.html

http://www.allegro.pl/item520748515_..._promocja.html

http://www.allegro.pl/item523575900_...pray_gama.html

http://www.allegro.pl/item523875178_...najtaniej.html
Z tych, które zaznaczyłeś myślę, że najlepsza dla gęstych falowanych włosów będzie prostownica GAMY z regulacją temperatury (chyba 2 pozycja).
Moja córa ma gęste, niesforne kręcone włosy i używa prostownicy GAMY CP3 z regulacją temperatury od 150 do 220*C . Normalne prostownice nagrzewają się maksymalnie tylko do 200*C.
daniele67 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 18:42   #1008
moniczqamarcineq
Raczkowanie
 
Avatar moniczqamarcineq
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 137
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez amelle Pokaż wiadomość
Moniczqamarcineq!!!

A jaki dokladnie masz model tego vidal sasson ( chyba się to tak pisze)albo wahl cutek bo po lekturze już nie pamietam dokladnie którą masz chyba vidala ? ja wciąż się zastanawiam nad prostownicą odpowiednią I czasami jak czytam że z gamy wychodzi z obudowy wyswietlacz i inne dziwne rzeczy to zaczynam wątpić hehehe i wtedy zaczynam oglądać tanie potem czytam że tanie palą włosy i nie warto hehe no i ciekawam jaką masz ty Ze tak chwalicie
vs0048e
__________________
od 14.02.2009r. szczęśliwa Naaarzeczona
Nasz ślub - 01.09.2012r. w Zakopanem
moniczqamarcineq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 18:48   #1009
agata.c
Raczkowanie
 
Avatar agata.c
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: częstochowa
Wiadomości: 233
GG do agata.c
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Anulenka Pokaż wiadomość
Spotkałam sie z opiniami że GHD jest lepsza od Farouka, ale teraz ostatnio jedna z Wizazanek pisala ze ma obydwie i ze nie widzi roznicy miedzy prostowaniem włosów nimi, poza tym szczegółem ze GHD jest lzejsza
Jednak Farouk, np:http://www.allegro.pl/item521541995_...teedition.html kosztuje 400zł, a GHD 96 funtów(ponad 400zł, przy tym ze teraz ostatnio funt niebezpiecznie idzie w górę), więc jak bym miala kupowac Farouka to chyba juz wolalabym poczekac i "dozbierac" do GHD
To chyba o mnie mowa
Faktycznie mam obie te prostownice i jednak po nieco dłuższym używaniu GHD ( Farouka używam tak jakoś pół roku, GHD ok. miesiąca) muszę stwierdzić że wprawdzie włosy są po niej fajnie miękkie i szybko się prostują, to jednak efekt prostych włosów utrzymuje się zdecydowanie dłużej po prostowaniu Faroukiem ( tym granatowym, nie wiem jak Farouk Nano). Potwierdza to, że u każdej z nas włosy reagują inaczej na prostownice A co do ceny GHD trzeba pamiętać, że zamawiając poza Polską do jej ceny w funtach musimy dołozyć cenę przesyłki i opłatę za kartę ( czy jakoś tak) więc cena niebezpiecznie zbliża się wtedy do prawie 550zł...
__________________
Punkt 'G' u kobiety?Jest na końcu słowa shoppinG https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=686784
agata.c jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-16, 19:14   #1010
daniele67
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 56
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

A jak się zepsuje taka prostownica sprowadzona z Anglii ? To gdzie ją można naprawić? Trzeba ją wysłać do serwisu do Anglii?
daniele67 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 19:19   #1011
Camarilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camarilla
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 8 253
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

Perostowniczko, duzo zalezy do rodzaju wlosów. Jak masz zniszczone włosy to z jakiej racji maja Ci blyszczec i koncówki mają wyglądać na nawiżone. Ja wczoraj prostowałam po umyciu. Nałozylam odzywke, splukałam ją. Na wilgotne wlosy nalozylam jedwab, na koncowki najwiecej i super wszystko jest. Jakie kosmetyki stosujesz do wlosów?

Edit: tak jeszcze sobie pomyślałam, że wahl jak na swoją cenę jest na[prawdę dobry. Wydaje mi się, że cene w granicach około 100 zł ciezko bedzie dostac cos co po przeciagnieciu jeden raz wlosów wyprostuje je na 3 czy 4 dni Poza tym tak jak juz pisalam, fryzjerka ma taka samą i jak ona mi wyprosyuje- czyli dotrze do kazdego pasma, naciagnie je grzebieniem to jest inaczej.

Jedyne co mnie martw w tej prostownicy albo co mi przeszkadza to bardzo mocno sie nagrzewa i jak prostuje np 2 minuty to chce zlapac te pasmo wlosow drugi raz to ejst tak gorące ze nie da rady.

Edytowane przez Camarilla
Czas edycji: 2009-01-16 o 19:25
Camarilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 19:32   #1012
daniele67
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 56
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez pawel5333 Pokaż wiadomość
Co powiecie o tej prostownicy GA.MA
http://www.kalamis.pl/product-pol-29...jonizacja.html

- płytki turmalinowe
- technologia Nano
- laserowa jonizacja
- bardzo szybkie nagrzewanie (kilka sekund)
- szerokość płytki 25mm
- obrotowy kabel długości 2,8m
- temperatura 200 stopni C

Bardzo prosze o odpowiedz bo chcialbym ją sobie kupic Mam wlosy falowane gęste które sie troche pusza... Poradzi sobie ta prostownica z nimi??? Warta swojej ceny???

A moze ta lepsza:
http://artykulyfryzjerskie.com/art40,pl,cp3.html
Doradzcie prosze...
Polecam absolutnie ten drugi model prostownicy Gama CP3 jest chyba najlepszy obecnie w sprzedaży. W odróżnieniu od pierwszego posiada regulację temperatury 0d 150 do 220*C.
Tak jak pisałem kupiłem ten model prostownicy w komplecie z suszarką jonizującą też Gamy.
Teraz zamówiłem przez sklep internetowy: www.artykulyfryzjerskie.c om drugą prostownicę w promocji dla córy.
daniele67 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 19:41   #1013
prostowniczka
Raczkowanie
 
Avatar prostowniczka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 152
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Camarilla Pokaż wiadomość
Perostowniczko, duzo zalezy do rodzaju wlosów. Jak masz zniszczone włosy to z jakiej racji maja Ci blyszczec i koncówki mają wyglądać na nawiżone. Ja wczoraj prostowałam po umyciu. Nałozylam odzywke, splukałam ją. Na wilgotne wlosy nalozylam jedwab, na koncowki najwiecej i super wszystko jest. Jakie kosmetyki stosujesz do wlosów?
A no z takiej racji ze po Remingtonie sie tak nie puszyly na koncowkach nawet jak teflon sie zdarl to wlosy bardziej blyszczaly.. ogolnie wygladaly zdrowiej, aczkolwiek napewno zdrowsze nie byly i remington je bardziej bez powloki przypalal Uzywam odzywki Timotei do splukiwania i do spryskiwania Radicalu i Gliss c. No i nawet siostrze sie pusza, mimo ze nie puszyly sie po zadnej :P
__________________
"Przez higienę mózgu wystrzegam się przede wszystkim kontaktu z durniami"



Edytowane przez prostowniczka
Czas edycji: 2009-01-16 o 19:46
prostowniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 19:49   #1014
Kasiarzynek
Zadomowienie
 
Avatar Kasiarzynek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 212
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

Moje dalsze przemyślenia po mikrokryształowym vidalu - prostowanie przed wyjściem na zajęcia.
Opatulenie szalikiem, szaleńczy bieg do kolejki, stanie na mrozie i śniegu, spanie, kilkunastokrotne przymierzanie ciuchów, chodzenie w kaprurze - efekt po 2 dniach - włosy nadal proste. Dzisiaj jest trzeci, może nie wyglądają najefektowniej, ale jest dobrze

Co mnie tylko zastanawia. Czy ta prostownica jest z jonizacją, bo na allegro piszą że tak, a na innych stronach, że nie, a ja już wyrzuciłam pudełko
Kasiarzynek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 19:52   #1015
Rei
Zakorzenienie
 
Avatar Rei
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 651
GG do Rei
Dot.: ??

weszłam dziś do media markt i od ręki kupiłam Vidal Sassoon pro-elite teraz ide umyc kudelki i bede prostowac Jestem ciekawa efektu ^^ Zapłaciłam niecałe 150zł
__________________
Moje Blogowanie

Nowe na blogu
Rei jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 20:47   #1016
Malaaja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 26
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

http://www.hairstore.pl/Ermila_Magic...inowa-506.html
taką jednak mam

wykończenie ładne, ale czy działa dobrze...hm.
miały włosy się nieelektryzować -elektryzują się
czy prostuje dobrze? Mi się wydaje że tak, ale probowałam na bracie a on ma krótkie włosy wiec to tak nie widać.
no ale cóż, jutro się przekonamy ;]

a czy wy słyszałyście coś o tej firmie elmira? Bo na opakowaniu pisze mi jeszcze Wahl, ale czy to jest od tej firmy Wahl Cutek to nie wiem ;/
Malaaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 21:00   #1017
prostowniczka
Raczkowanie
 
Avatar prostowniczka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 152
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Malaaja Pokaż wiadomość
http://www.hairstore.pl/Ermila_Magic...inowa-506.html
taką jednak mam

wykończenie ładne, ale czy działa dobrze...hm.
miały włosy się nieelektryzować -elektryzują się
czy prostuje dobrze? Mi się wydaje że tak, ale probowałam na bracie a on ma krótkie włosy wiec to tak nie widać.
no ale cóż, jutro się przekonamy ;]

a czy wy słyszałyście coś o tej firmie elmira? Bo na opakowaniu pisze mi jeszcze Wahl, ale czy to jest od tej firmy Wahl Cutek to nie wiem ;/
z tego co wiem to Elmira to jest to samo co WAHL CUTEK (firma ta sama) ale nie jestem pewna
__________________
"Przez higienę mózgu wystrzegam się przede wszystkim kontaktu z durniami"



Edytowane przez prostowniczka
Czas edycji: 2009-01-16 o 21:24
prostowniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 21:16   #1018
Ashia
Rozeznanie
 
Avatar Ashia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Warszawa/Dublin
Wiadomości: 639
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

jak obiecałam, piszę
GHD jest doskonała, nie elektryzuje włosów, nie niszczy, pozostawia je błyszczące, po wyprostowaniu utrzymują się do następnego mycia (nie używam żadnych specyfików do prostowania)
jestem bardzo zadowolona

Edytowane przez Ashia
Czas edycji: 2009-01-16 o 22:28
Ashia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 21:23   #1019
Camarilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camarilla
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 8 253
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

No to widocznie nie dla Ciebie Wahl prostowniczko Za szybko wzielas sie za krytykowanie remingtona, bo pamietam ze mocno go odradzałas NO szkoda, ze wahl Cie rozczarowal, ale moze wigo bedzioe lepszym wyborem. Mam nadzieje.

Dla mnie jakoś też szału nie ma ale moze dlatego ze wczesniej mialam prostownice za jakies 40-60 zl to roznice widze na plus. Jaki czas na pewno mi posluzy

Edytowane przez Camarilla
Czas edycji: 2009-01-16 o 21:26
Camarilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 21:52   #1020
Rei
Zakorzenienie
 
Avatar Rei
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 651
GG do Rei
Dot.: ??

za***iaszcza ta moja prostownica.. wlosy gladkie, lsniace i mieciutkie sweet
__________________
Moje Blogowanie

Nowe na blogu
Rei jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:00.