Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-27, 18:43   #1711
anulinka2009
Wtajemniczenie
 
Avatar anulinka2009
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Podbeskidzie
Wiadomości: 2 623
GG do anulinka2009
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

mała__mi, oenobiol anti-chute nie zawiera drożdży, więc możesz spróbować. Nadaje się do włosów cieńkich i wypadających. Niestety ( albo stety, jak dla mnie ) powoduje wzrost nowych włosów.
anulinka2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-27, 20:24   #1712
xxhubabubaxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 25
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Ja mam zamiar uzbroić się w 3 opakowania x 120 tabletek
Ha-Pantoten Classic

Stosowałyscie?? Co sądzicie o nim??
xxhubabubaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-29, 13:17   #1713
mała___mi
Raczkowanie
 
Avatar mała___mi
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 175
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Klaudia i Anulinka bardzo dziękuję za odpowiedź. Do oneobiolu jestem zrażona, brałam ten na cienie pod oczami i zupełnie nie pomógł, poza tym trzymiesięczna kuracja kosztowałaby 180zł. to jednak trochę drogo. Spróbuję może z tą naftą.
Jeszcze raz dziękuję za odzew.
__________________
...więc głowa do góry gdy dzień wstaje rano
od tego są nogi by łazić na nich...

/Kazimierz Staszewski/
mała___mi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-29, 13:30   #1714
eyee
Rozeznanie
 
Avatar eyee
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 571
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez xxhubabubaxx Pokaż wiadomość
Ja mam zamiar uzbroić się w 3 opakowania x 120 tabletek
Ha-Pantoten Classic

Stosowałyscie?? Co sądzicie o nim??
stosuje stosowałam
jakies kilka miesięcy po 1 miesiącu brania 4 tabletek dziennie włosy zaczeły mniej wypadac. Później przestałam brać i włosy znów zaczeły lecieć. treaz znów uzywam -włosy wypadaja coraz mniej a jak dodatkowo sciełam to juz jest duzo lepiej. Jedynym minusem jest to ze nie maja Mg, wit B1, B6 i B12...
nowa wercsja tych tabletek optimum -cos takiego - nie zawiera az tylu składników co Ha-pantoten classic
teraz zaopatrzyłam sie w jakies najnowsze tabletki które maja nimalze wszystko!!!!!!!!!!!!
ale jak nie beda działac to wróce do poprzednich-ha-pantoten classic
__________________

od 1.01.2010 *7 min but blasting *50 przysiadów

od 13.01.2010
-zero chipsów, pizzy, kiełbasy, cukru, słodyczy, ciast
od 01.12.2009
-adenozyna, saw palmetto, tran, witaminy,
od 12.01.2010 kwasy
eyee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 07:13   #1715
akinom8004
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 57
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Ja ostatnio zażywam sobie antystres z serii ProLady o którym ktoś tu wspominałyście zastanawiam sie też nad kupieniem suplementu z tej samej serii ale na włosy skóre i paznokcie bo strasznie wypadaja mi włosy.

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2009-10-31 o 17:52
akinom8004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 11:13   #1716
hula_hula
Zakorzenienie
 
Avatar hula_hula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 398
GG do hula_hula
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Ja dziś kupiłam Bio silicę z Olimpu, tylko zastanawiam się jak je brać. Zalecane są 2 kapsułki dziennie, a jest ich 30, z czego wynika, że starczą mi tylko na 2 tygodnie... średnio opłacalne. Z kolei jakbym brała po 1, to zmniejszam dzienne zapotrzebowanie o połowę... ale mam na miesiąc. Na Wizażu o nich mało, chociaż co nieco znalazłam - jedne biorą po 2, inne po 1.... nie wiem jak lepiej?
hula_hula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 11:18   #1717
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez hula_hula Pokaż wiadomość
Ja dziś kupiłam Bio silicę z Olimpu, tylko zastanawiam się jak je brać. Zalecane są 2 kapsułki dziennie, a jest ich 30, z czego wynika, że starczą mi tylko na 2 tygodnie... średnio opłacalne. Z kolei jakbym brała po 1, to zmniejszam dzienne zapotrzebowanie o połowę... ale mam na miesiąc. Na Wizażu o nich mało, chociaż co nieco znalazłam - jedne biorą po 2, inne po 1.... nie wiem jak lepiej?
A co to zawiera?
Bo niekoniecznie musiałabyś brać po 2, żeby widzieć efekty, to zależy, czego ile tam jest, czy masz jakieś niedobory itd.

Ja od trzech dni biorę Skrzypovitę, mam nadzieję, że efekty będą widoczne
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-31, 12:11   #1718
Ombligo
Zadomowienie
 
Avatar Ombligo
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 1 869
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez hula_hula Pokaż wiadomość
Ja dziś kupiłam Bio silicę z Olimpu, tylko zastanawiam się jak je brać. Zalecane są 2 kapsułki dziennie, a jest ich 30, z czego wynika, że starczą mi tylko na 2 tygodnie... średnio opłacalne. Z kolei jakbym brała po 1, to zmniejszam dzienne zapotrzebowanie o połowę... ale mam na miesiąc. Na Wizażu o nich mało, chociaż co nieco znalazłam - jedne biorą po 2, inne po 1.... nie wiem jak lepiej?
Ja biorę Bio-silicę od dwóch tygodni, 2 kapsułki dziennie.
__________________

Ombligo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 12:58   #1719
hula_hula
Zakorzenienie
 
Avatar hula_hula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 398
GG do hula_hula
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
A co to zawiera?
Bo niekoniecznie musiałabyś brać po 2, żeby widzieć efekty, to zależy, czego ile tam jest, czy masz jakieś niedobory itd.

Ja od trzech dni biorę Skrzypovitę, mam nadzieję, że efekty będą widoczne
Generalnie jest tego sporo, skrzyp, pokrzywa, związki krzemu, l-cystyna, białka kolagenowe no i szereg witamin. Nie wiem czy mam niedobory, zależy mi na wzmocnieniu przede wszystkim włosów, a przy okazji paznokci. Nie wiem czy to opłacalne po prostu, dwa razy w miesiącu wydawać prawie 20 zł, stąd pytanie Nie wiem czy częstotliwość brania przekłada się znacząco na efekty.
Cytat:
Napisane przez Ombligo Pokaż wiadomość
Ja biorę Bio-silicę od dwóch tygodni, 2 kapsułki dziennie.
Masz opakowanie po 30, czy po 60? Ja mam 30, stąd problem A jak efekty?
hula_hula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 14:02   #1720
Ombligo
Zadomowienie
 
Avatar Ombligo
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 1 869
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez hula_hula Pokaż wiadomość
Generalnie jest tego sporo, skrzyp, pokrzywa, związki krzemu, l-cystyna, białka kolagenowe no i szereg witamin. Nie wiem czy mam niedobory, zależy mi na wzmocnieniu przede wszystkim włosów, a przy okazji paznokci. Nie wiem czy to opłacalne po prostu, dwa razy w miesiącu wydawać prawie 20 zł, stąd pytanie Nie wiem czy częstotliwość brania przekłada się znacząco na efekty.


Masz opakowanie po 30, czy po 60? Ja mam 30, stąd problem A jak efekty?
30, kiedyś specjalnie szukałam 60 w nadziei na niższą cenę, ale po kupieniu okazało się, że wychodzi dokładnie tak samo jak 2x30, z tym że op. 30 tabletek jest dużo łatwiej dostępne .

2 razy w miesiącu po 20 zł?! Strasznie drogo... Ostatnio znalazłam aptekę, gdzie opakowanie 30 tabletek kosztuje niecałe 10 zł, a najdrożej zdarzyło mi się kupić za 14 zł...

Co do efektów: nie zauważyłam jeszcze żadnych na włosach i paznokciach, ale cera nieznacznie się poprawiła, z tym, że nie wiem, czy to nie od drożdży (też piję 2 tygodnie). Myślę, że 14 dni to za krótko, żeby oceniać efekty - dam znać za 2,5 miesiąca .
__________________

Ombligo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 15:05   #1721
hula_hula
Zakorzenienie
 
Avatar hula_hula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 398
GG do hula_hula
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Ombligo, no tak, moje 30 kosztowały 16 zł Więc wychodzi +/- 32 zł/miesiąc.
hula_hula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-31, 16:43   #1722
Niezmienna
Wtajemniczenie
 
Avatar Niezmienna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 648
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Ja biorę vitapil jak narazie 3 tabletki.Boli mnie brzuch po nich, ale za krotko zebym odstawiła.Zobaczymy jak będzie dalej.
Jeśli po tyg. cały czas będe się źle czuła trzeba będzie odstawic.
Niezmienna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 16:46   #1723
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Niezmienna Pokaż wiadomość
Ja biorę vitapil jak narazie 3 tabletki.Boli mnie brzuch po nich, ale za krotko zebym odstawiła.Zobaczymy jak będzie dalej.
Jeśli po tyg. cały czas będe się źle czuła trzeba będzie odstawic.
A bierzesz w trakcie jedzenia albo po nim? Z doświadczenia wiem, że jak bierze się w trakcie jedzenia, to brzuch nie powinien boleć
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 21:41   #1724
Niezmienna
Wtajemniczenie
 
Avatar Niezmienna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 648
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
A bierzesz w trakcie jedzenia albo po nim? Z doświadczenia wiem, że jak bierze się w trakcie jedzenia, to brzuch nie powinien boleć

Własnie biorę w trakcie.I naprawdę źle się czuje.Prawie cały dzień mi niedobrze , mam skurcze jelit i boli mie żoładek.
Nie wiem czy to efekt tych tabletek czy może się czymś strułam.Poczekam jeszcze jakiś czas, ale czuję niestety, że te tabletki nie są dla mnie.
Najgorsze jest to , że nie mam pojecia co kupic w zastępstwie??
Może mi któraś z Was poradzi??
Niezmienna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 21:47   #1725
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Niezmienna Pokaż wiadomość
Własnie biorę w trakcie.I naprawdę źle się czuje.Prawie cały dzień mi niedobrze , mam skurcze jelit i boli mie żoładek.
Nie wiem czy to efekt tych tabletek czy może się czymś strułam.Poczekam jeszcze jakiś czas, ale czuję niestety, że te tabletki nie są dla mnie.
Najgorsze jest to , że nie mam pojecia co kupic w zastępstwie??
Może mi któraś z Was poradzi??
A może zamiast połykać, dałoby się je ssać? Nie pamiętam, czy są powlekane, czy nie. Teoretycznie powinno się połykać, ale wiem, że przy bólach brzucha ssanie zdaje egzamin.
W sumie trochę szkoda by było, bo to są bardzo dobre tabletki no i opakowanie by się zmarnowało.
Albo może organizm musi się przyzwyczaić Ja na początku Bio-Urody miałam bóle brzucha, chociaż brałam w trakcie jedzenia i ustąpiły, nawet jak brałam w ogóle bez jedzenia, to brzuch mnie nie bolał.
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 22:58   #1726
eyee
Rozeznanie
 
Avatar eyee
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 571
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY



mi pomaga ha-pantoten
__________________

od 1.01.2010 *7 min but blasting *50 przysiadów

od 13.01.2010
-zero chipsów, pizzy, kiełbasy, cukru, słodyczy, ciast
od 01.12.2009
-adenozyna, saw palmetto, tran, witaminy,
od 12.01.2010 kwasy
eyee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-02, 13:48   #1727
dornie
Raczkowanie
 
Avatar dornie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 149
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

a dziwczynki takie pytanie czy jak biore np 2 rodzaje jakis kapsulek to lepiej je wziasc obie naraz czy np.z odstapem jakims?? i jak naprzyklad biore 2 kapsulki skrzypu to obie naraz czy z odstepem rowniez??
dornie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-02, 13:56   #1728
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Po co bierzesz aż dwa rodzaje kapsułek? Jedne starczą
Nie obciążaj niepotrzebnie wątroby.
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-02, 16:59   #1729
fionka87
Raczkowanie
 
Avatar fionka87
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: szczecin;)
Wiadomości: 109
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Jak przyjmujecie tabletki Ha-Pantoten? jednorazowo 4 tabletki czy rozkladacie sobie na 2 porcje np rano i wieczorem?
fionka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-02, 17:16   #1730
dornie
Raczkowanie
 
Avatar dornie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 149
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Po co bierzesz aż dwa rodzaje kapsułek? Jedne starczą
Nie obciążaj niepotrzebnie wątroby.

pani farmaceutka doradzila mi jedna kapsulke belissy i jedna biotyny i chodzi mi o to czy lepiejwziasc je naraz czy np rano jedna wieczorem druga.
dornie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-02, 17:59   #1731
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

To chyba bez znaczenia.
Ja mam biotynę do ssania Zdrovit.
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-02, 18:04   #1732
carlo_rossi
Rozeznanie
 
Avatar carlo_rossi
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 678
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez dornie Pokaż wiadomość
pani farmaceutka doradzila mi jedna kapsulke belissy i jedna biotyny i chodzi mi o to czy lepiejwziasc je naraz czy np rano jedna wieczorem druga.
Biotyne ponoc nalezy brac przed posiłkiem, wtedy sie nalepiej przyswaja. Drugą tabletke proponuje po sniadaniu
__________________
# Per aspera ad astra #
carlo_rossi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-02, 19:19   #1733
Monian
Zakorzenienie
 
Avatar Monian
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 9 549
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Dziewczyny,
ja brałam Revalid przez 3 miesiące i absolutnie byłam oczerowana efektem, z połączeniem z Waxem i dobrym szamponem ( w moim przypadku Pharmaceri's do włosów osłabionych) naprawdę przyniósł duży skutek

także jak widać, trzeba szukać specyfiku dobrego akurat dla nas bo to bardzo indywidualna sprawa, co podziała a co nie . A wcześniej stosowałam vitapil i capivit i było zero efektów
Monian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-06, 13:28   #1734
klarisss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 22
GG do klarisss
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

hej hej

Ja od 6 tygodni łykam Merz Special.. czy pomaga...sama nie wiem. W między czasie dostałam receptę na płyn do wcierania w skórę głowy (na zmiany hormonalne, ponieważ robiłam badania krwi, żelaza itp i wszystko jest ok) Nie pamiętam jak ten płyn się nazywa....coś na "A" i kosztuje około 75 zł- jest na recepte, w każdym razie dążę do tego, że stosuje go już 7 dni i widze, że włosów wypada mi znacznie mniej!! Swoją drogą 7 dni temu też obciełam włosy z za łopatek- do ramion.

2 tygodnie temu nie mogłam spać przez to całe wypadanie, włosy były wszędzie, na podłodze, na poduszce, a w wannie to już cała garść.. Trochę odetchnęłam... ale dalej walcze..


Słyszałyście coś o kapsułkach do wcierania w skórę głowy?
klarisss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-06, 14:18   #1735
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Monian Pokaż wiadomość
Dziewczyny,
ja brałam Revalid przez 3 miesiące i absolutnie byłam oczerowana efektem, z połączeniem z Waxem i dobrym szamponem ( w moim przypadku Pharmaceri's do włosów osłabionych) naprawdę przyniósł duży skutek

także jak widać, trzeba szukać specyfiku dobrego akurat dla nas bo to bardzo indywidualna sprawa, co podziała a co nie . A wcześniej stosowałam vitapil i capivit i było zero efektów
jakie efekty dal Ci revalid?
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 10:09   #1736
scotiii
Raczkowanie
 
Avatar scotiii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 456
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Witam
Ostatnio moje włosy są strasznie osłabione, a chcialabym zmienić kolor na blond (mam dosc podostalosci rudego!). Wiem, że ta zmiana bardzo je osłabi więc chce przed tą przemiana je wzmocnić. Mam zamiar kupić cement Kerastase odżywke(Kerastase, Resistance, Ciment Anti-Usure (Cement odbudowujący - nowa wersja) i tabletki Densitive też Kerastase. Słyszałam jednak, że to praktycznie to samo co Inneov. Czy to prawda? Inneov jest duzo tańszy i w cenie jednego opakowania Kerastase miałabym 2 Inneov...
Czy efekt jest taki sam? Zależy mi na nabłyszczeniu i wzmocnieniu włosów Macie jakieś doświadczenia z którymś z tych specyfików?

Znalazłam przez przypadek zdjęcie dziewczyny, ktora podobno uywała Densitive Kerastase (dodaje. Kuszą mnie więc tabletki Kerastase:lov e:
scotiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 14:19   #1737
Monian
Zakorzenienie
 
Avatar Monian
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 9 549
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

[1=e005a964934c5ccfb93a5cc da41449f79d95ca06;1512267 5]jakie efekty dal Ci revalid?[/QUOTE]

włosy przestały mi lecieć , i troszkę jakby w lepszym stanie były
Wiele osób mówi, że zaczęły im szybciej rosnąc , ja u siebie nic takiego nie zaobserwowałam
Monian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 16:21   #1738
scotiii
Raczkowanie
 
Avatar scotiii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 456
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

doradzi ktoś?:prosi :
scotiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 17:04   #1739
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez scotiii Pokaż wiadomość
Witam
Ostatnio moje włosy są strasznie osłabione, a chcialabym zmienić kolor na blond (mam dosc podostalosci rudego!). Wiem, że ta zmiana bardzo je osłabi więc chce przed tą przemiana je wzmocnić. Mam zamiar kupić cement Kerastase odżywke(Kerastase, Resistance, Ciment Anti-Usure (Cement odbudowujący - nowa wersja) i tabletki Densitive też Kerastase. Słyszałam jednak, że to praktycznie to samo co Inneov. Czy to prawda? Inneov jest duzo tańszy i w cenie jednego opakowania Kerastase miałabym 2 Inneov...
Czy efekt jest taki sam? Zależy mi na nabłyszczeniu i wzmocnieniu włosów Macie jakieś doświadczenia z którymś z tych specyfików?

Znalazłam przez przypadek zdjęcie dziewczyny, ktora podobno uywała Densitive Kerastase (dodaje. Kuszą mnie więc tabletki Kerastase:lov e:
A znasz może składy obu rodzajów tabletek i zawartości składników? Wtedy można by porównać i zobaczyć, który ma lepsze składniki i większe zawartości
A ciekawa jestem tych tabletek Kerastase, nigdy ich nie widziałam, do kupienia w aptece? W jakiej cenie?
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 18:08   #1740
scotiii
Raczkowanie
 
Avatar scotiii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 456
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
A znasz może składy obu rodzajów tabletek i zawartości składników? Wtedy można by porównać i zobaczyć, który ma lepsze składniki i większe zawartości
A ciekawa jestem tych tabletek Kerastase, nigdy ich nie widziałam, do kupienia w aptece? W jakiej cenie?
w końcu jakaś odpowiedź niestety znalazłam tylko Inneovu prosze
Skład:
Wypełniacze (fosforan monowapniowy, celuloza, karboksymetyloceluloza sodowa usieciowana, dwutlenek krzemu, stearynian magnezu), wyciąg z zielonej herbaty (27%, w tym katechiny min.30%), wyciąg z pestek winogron (11%, w tym katechiny co najmniej 20%), tauryna (11%), glukonian cynku, powłoka (polidekstroza, hydroksypropylometylocelu loza, talk), barwniki (E171, E104, E132), trójglicerydy średniołańcuchowe.

a na kilku forach kilka osób wypowiadało się że Kerastase to praktycznie ten sam skład, bo Inneov tak samo jak i Kerastase należy do produktów L'oreala. Byłam nastawiona na kupno pierwszego opakowania Densitive Kerastase i cementu ale skoro Inneov to to samo to jaki sens przepłacania? Jednak jak patrze na zdjęcie tej kobiety to serce mi mówi żeby kupić jednak Densitive:rolle yes:: rolleyes:
jej włosy są PIĘKNE!!!
Jeśli znalazłybyście skład Densitive Kerastase proszę o odpowiedź
jyyli, w aptece raczej nie... Musisz poszukać w internecie jakiegoś salonu fryzjerskiego, hurtowni fryzjerskiej itp. która miałaby produkty Kerastase (Ja znalazłam takową w pobliżu mojej miejscowowści i w niej kosztują 150 zł), albo zamówić w internecie np. na allegro . Natomiast tabletki Inneov (bodajże Gęstość włosów) ok. 80 zł.
scotiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-24 17:51:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:03.