Jak zrobic taki makijaz? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-13, 10:21   #1
Little miau miau
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: miejska dżungla
Wiadomości: 566

Jak zrobic taki makijaz?


Czesc,

Nie jestem pewna czy to odpowiedni wątek ale z tego co wyczytałam w regulaminie moge poprosic Was o porady?

No więc chodzi mi o makijaż na codzień, troszkę wstylu nude ale głównie chodzi mi o kolor cery i zabawe rózem, broznerem i delikatne powieki, nawet jeśli z kreskami. Taki typ kolorystyczny w stylu Evy Longorii. Załączam też kilka zdjec tego o co mi chodzi. Czy dam to rade zrobic na dosc jasnej cerze? Jak uniknac efektu polskiej baby po solarium?

Jesli moja cera jest jasna a ooczy i włosy ciemne - mozecie przedstawic taka wersje tego typu maijazu?

Czekam na rady i zdjecia jesli macie akurat podobny typ urody i jestescie w stanie to wykonac Jeśli ten wątek nie moze tu wisiec, prosze moderatorów o usinięcie.

http://lookbook.nu/look/137482-
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pj.jpg (17,5 KB, 220 załadowań)
Little miau miau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 17:18   #2
Natek89
Zadomowienie
 
Avatar Natek89
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: aktualnie z Wrocławia
Wiadomości: 1 741
Dot.: Jak zrobic taki makijaz?

dobrze kryjący podkład, trochę pudru i bronzer na kości policzkowe. Oko obrysować linerem na górze grubszą kreseczką w kącikach zewnętrznych jest trochę czarnego cienia......bardzo prosty makijaż...Maluje się podobnie z tym że nie kłade czerni na oko a szarości bo pięknie podkreśląją tęczówkę( niebieską) - nawiązałam do makijażu wyświetlonego w wątku zdjęcia...ten z linków jest podobny tyle że mocniejszy a na policzkach jest róż nie bronzer. Jeśli chcesz malować oko w ciemnych kolorach a nie masz idealnej skóry proponuję jednak bronzer - ociepli bladą twarz. Jak będę się malować to może coś wkleje tyle że ja przyciemniam zdecydowanie skórę...naturalnie mam białą jak śnieg niestety z naczynkami.

Ps oczywiście jeszcze tusz do rzęs.
__________________


Nie o to chodzi by złapać króliczka lecz by gonić go

Studentka prawa i medycyny !!!

Edytowane przez Natek89
Czas edycji: 2009-05-14 o 17:26
Natek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 18:01   #3
Little miau miau
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: miejska dżungla
Wiadomości: 566
Dot.: Jak zrobic taki makijaz?

Dziękuję za odpowiedź!

Właścnie chodzi o to, że mam specyficzny typ kolorystyczny. Jestem zimą typu królewna śnieżka ale mam/powinnam miec? oliwkową cerę? Opalam się długo ale jak już załapię od razu na oliwkowo - brązowy kolor. Mam ciemne oczy i włosy z tym, że ponieważ opalam się jak pisałam długo a opalenizna krótko się na mnie trzyma - przez większosc czasu jestem blada.

Próbowałam podkreślac urodę własnie na "śnieżkę", definitywnie służa mi raczej zimne niż ciepłe odcienie z tym, że mam trochę naczynek w okolicach nosa i policzków więc zimny róż fantastycznie je podkresla.

Przyszła wiosna, zaraz będzie lato, chciałabym miec kremową buzię, lekko różowe usta i naturalnie "wyciągnięte" oczy - bo są z natury ładne i duże.

Jakkolwiek dziewczyny ze zdjęc teoretycznie nie są w moim typie kolorystycznym (chyba, ze po opaleniu mnie) tak jak pisałam wcześniej, chcę pokombinowac, bo żaden typ jeśli chodzi o mnie nie jest na 100%.

Najbardziej intryguje mnie kolor szminki i skóry. Jesli chodzi o szminkę - wybierac raczej beże? Jakie róże żeby nie podkreslac naczynek tylko nadac bladym ustom naturalny kolor?

Podoba mi się w tym makijazu, że twarze są takie miękkie, soczyste i świeże. Takie niby niewymuszone i promienne. Bardzo mi zależy na takim efekcie w codzienym makijazu.
Little miau miau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 04:14   #4
Natek89
Zadomowienie
 
Avatar Natek89
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: aktualnie z Wrocławia
Wiadomości: 1 741
Dot.: Jak zrobic taki makijaz?

Efekt uzyskany na zdjęciach faktycznie jest dosyć niewymuszony ale w rzeczywistości sporo tam kosmetyków jak sądzę . Ja też mam skórę naczynkową ale podkład wszystko tuszuje tak że mogę malować tam cokolwiek ( na skórze) jeśli chodzi o kolory to przy nieco mocniejszym oku postawiłabym na przezroczysty błyszczyk -przynajmniej ja tak robię. Mam inny typ kolorystyczny -jestem latem...
Ostatnio odkryłam Dermacol - gęsty jak diabli ale jeśli ma się wprawę i zadbaną skórę to spokojnie można go położyć tak żeby skóra wyglądała jak aksamit a nie teatralna maska. Może spróbuj ? na 100% poradzi sobie z wszelkimi naczynkami i będziesz mogła kłaść róż na policzki.
__________________


Nie o to chodzi by złapać króliczka lecz by gonić go

Studentka prawa i medycyny !!!
Natek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:29.