Makijaż cery problemowej (foto - jakie to kosmetyki?) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-14, 21:50   #1
ojakamadra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 22

Makijaż cery problemowej (foto - jakie to kosmetyki?)


Widać, że dziewczyna ma trądzik:
http://www.bloblo.pl/image/106311/or..._122_935lo.jpg

...jednak zamaskowany jest świetnie, wypukłości nie odróżniają się kolorem. Na innym foto już wygląda ładniej:
http://www.bloblo.pl/image/106308/or..._122_448lo.jpg

Nie wiecie, drogie wizażystki, jakiego podkładu może używać pani ze zdjęć? Jakie tricki makijażowe?
Ja mam blizny, mniej wypukłe niż jej krosty, ale tapety na pewno nakładam więcej (co mi tylko wszystko uwydatnia), korektor mam Art Deco lub Inglot (kamuflaże silnie kryjące), kryją, ale przy nakładaniu podkładu się ścierają trochę, mój makijaż się wydaje strasznie ciężki. Z podkładami eksperymentuję, od Maybelline po Shiseido.
Gdzieś widziałam reklamę fluidu, który miał być niby drugą skórą i w naturalny sposób maskować nawet tatuaże, ale nie do kupienia w drogeriach - nie wiecie może czegoś o takim produkcie?

Bardzo mi zależy na każdym pomocnym info.
Dzięki.
ojakamadra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 00:54   #2
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Makijaż cery problemowej (foto - jakie to kosmetyki?)

HD Foundation Make Up For Ever.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 12:30   #3
ojakamadra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 22
Dot.: Makijaż cery problemowej (foto - jakie to kosmetyki?)

Będę testować. A korektor jaki profesjonalny? Bo podkładem samym raczej się dobrze nie zakryje.
ojakamadra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 13:07   #4
Paulinax123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Eternia ;)
Wiadomości: 1 745
Dot.: Makijaż cery problemowej (foto - jakie to kosmetyki?)

Cytat:
Napisane przez ojakamadra Pokaż wiadomość
Gdzieś widziałam reklamę fluidu, który miał być niby drugą skórą i w naturalny sposób maskować nawet tatuaże, ale nie do kupienia w drogeriach - nie wiecie może czegoś o takim produkcie?

Bardzo mi zależy na każdym pomocnym info.
Dzięki.
Nie rozchodzi się może o Dermacol ? On wszystko kryje, ale jest ciężki
__________________
"Bo życie to coś więcej, nie tylko krew,pot sperma i łzy "
Marzą się lepsze dni ? One przyjdą z czasem. Wystarczy ruszyć dupę i pokazać klasę !
Na pewno znasz takie noce, ten destrukcyjny moment, w którym każda myśl waży grubo ponad tonę
Paulinax123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-17, 17:24   #5
schafferka
Raczkowanie
 
Avatar schafferka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Tarnowskie góry
Wiadomości: 34
Dot.: Makijaż cery problemowej (foto - jakie to kosmetyki?)

Co do zakrywania tatuaży słyszałam, że robi to podkład od Kat von D dla Sephory.

poprawka,sprawdziłam i jest to Kat von D concealer
__________________

Edytowane przez schafferka
Czas edycji: 2010-02-17 o 17:33
schafferka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-17, 19:38   #6
Agun
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 66
Dot.: Makijaż cery problemowej (foto - jakie to kosmetyki?)

WOW! jestem w szoku;o
TO ta sama AnnaLyne McCord co gra w 90210?;o Jestem zaszokowana. W tym filmie na twarzy nie ma kompletnie zadnej skazy.
A tutaj okazuje sie ze jednak jest na swiecie sprawiedliwosc:P(no sorry:P)
Jestem naprawde pocieszona;p

Co do makijazu. Mysle ze to same profesjonalne i ekstra drogie kosmetyki. To wkoncu GWIAZDA. Slyszalam ze DERMACOL (podklad) daje efekt kamuflazu scenicznego, ale jak wspomniano na gorze rzeczywiscie jest dosc ciezki i uzyty bez wiekszej wiedzy na temat nakladania tego specyfiku moze dac efek mega tapety +podkreslenie tego co chciało sie zakryc:P. Ale jesli zrobi sie to z głową to jest efekt dosyc dobry. Ponoc wysusza ... Ale mysle ze warto sprobowac. Cena cos w okolicy 20zl. (wiec a dobra sprawe nie AZ TAK drogo,jak za niektore podklady nadajace sie do kosza). Jesli nie sprawdzi sie jako podklad zawsze mozna uzyc jako korektora.
Dobry do zamaskowania jest rowniez Revlon-ale do cery tlustej/mieszanej(ta wersja kryje lepiej niz dla suchej i normalnej)
Wiecej podkladow nei przycjodzi mi na mysl.

Mam nadzieje ze choc troszke pomoglam.

I Ja dziekuje Tobie za pokazanie tego zdjecia. Jest mi lzej
Agun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-17, 20:17   #7
schafferka
Raczkowanie
 
Avatar schafferka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Tarnowskie góry
Wiadomości: 34
Dot.: Makijaż cery problemowej (foto - jakie to kosmetyki?)

Dermablend z Vichy
__________________
schafferka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-18, 10:39   #8
lumtecua
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 439
Dot.: Makijaż cery problemowej (foto - jakie to kosmetyki?)

O to jest wątek dla mnie!
Dermablendy z vichy i te z la roche posay - jakiś normateint czy jakoś to odradzam - tworzą straszną maske i po 1 h czuję dyskomfort i mam ochote szorowac całą twarz, byle to z siebie zmyć. Poza tym od razu się świecę ,a nie ma jakoś strasznie tłustej cery.
Ta osoba na zdjęciu wygląda jakby miała Dermacol na twarzy!
Wczoraj sobie go kupiłam i rzeczywiście rewelacyjnie kryje - lepiej niż vichy i la roche posay, a przy tym gama kolorów jest większa. Tylko, że tez się po nim swiecę... Ale po paru h poprawiłam się pudrem matującym rimmela i miała na prawdę idalny makijaż. dermacol trochę się ściera, ale i tak jest bdb. Nie czuję też jakiegoś specjalnego zapchania czy uczcia maski...
Jeśli chodzi o korektor to polecam zdecydowanie maybelline mineralny z pędzelkiem! W ogóle nie czuć go na twarzy i ma matowe wykończenie. skóra sie po nim nie świeci, a do tego nie ściera sie przy nakładaniu podkładu.
Jeśli masz skóre z trądzikiem i wągrami i się świecisz to musowo pod makijaż akndederm. Bez tego nie wychodze z domu a chciałabym czasem nawilżyć moją twarz no ale sie nie da, bez akned świece sie i spod makijażu wychodzą mi niedoskonałości.

Edytowane przez lumtecua
Czas edycji: 2010-02-18 o 10:40
lumtecua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-18, 13:38   #9
ojakamadra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 22
Dot.: Makijaż cery problemowej (foto - jakie to kosmetyki?)

Jeśli chodzi o świecenie, to ja używam pudru sypkiego Dermablend z Vichy. Najlepszy jak dla mnie, a jeśli znacie lepsze to podzielcie się wiedzą . Kupiłam oczywiście zestaw z podkładem/korektorem (nie wiem co to w zasadzie miało być, używałam jako korektor, bo po nałożeniu na całą twarz... masakra). Dermacol? Gdzie to dostać?


ojakamadra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:51.