Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. IV - Strona 120 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-03-09, 09:27   #3571
Mandragorrka
Zakorzenienie
 
Avatar Mandragorrka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 289
Dot.: bieganie po artroskopii kolana

No właśnie przyszłam sie pochwalić ze wczoraj biegalam z Lady atmosfera biegu super, bardzo dobrze mi się bieglo.

Bettina wczoraj na biegu MGB wystawilo spora ekipę. Mój kuzyn z nimi biega. Zaczynał w zeszłym roku ze sporą nadwagą a teraz śmiga

---------- Dopisano o 10:27 ---------- Poprzedni post napisano o 10:27 ----------

Leae a Ty byłaś?
__________________

"To nie my daliśmy Ci życie...
To życie dało nam Ciebie..."




Mandragorrka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-09, 10:09   #3572
rockandrollqueen
Zadomowienie
 
Avatar rockandrollqueen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 484
Dot.: bieganie po artroskopii kolana

Hej, przyjmiecie mnie? Ja swoją przygodę bieganiem zaczęłam parę lat temu, niestety nigdy nie wystarczyło mi motywacji, aby biegać regularnie. Ostatnio postanowiłam jednak popracować trochę nad kondycją i znów biegam. Co prawda tylko na siłowni, bo na plener jeszcze trochę za zimno (przynajmniej jak dla mnie).

Wczoraj wzięłam udział w biegu kobiet na 5 km. Co prawda czas nie jakiś imponujący bo 34 min, ale przygotowywałam się tylko 3 tygodnie i jestem zadowolona, że przebiegłam całość spokojnie i bez zatrzymania.

W maju chcę jechać na bieg AVONu do Berlina, może ktoś się wybiera?
__________________
IT - programuj, dziewczyno!
rockandrollqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-09, 10:26   #3573
nurek119
Zakorzenienie
 
Avatar nurek119
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 513
Dot.: bieganie po artroskopii kolana

Cytat:
Napisane przez Celebrinfea Pokaż wiadomość
Ursus, a Ty?
dokładnie to Ząbki
nurek119 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-09, 10:34   #3574
Noir_noir
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 64
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. IV

Dziewczyny, a czy któraś ma doświadczenie z bieganiem przy rozmiękających rzepkach w kolanach?
Noir_noir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-09, 10:36   #3575
Celebrinfea
Wtajemniczenie
 
Avatar Celebrinfea
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 783
Dot.: bieganie po artroskopii kolana

Cytat:
Napisane przez nurek119 Pokaż wiadomość
dokładnie to Ząbki
No kurcze niestety druga strona ;/ ale kiedyś w połowie drogi możemy się spotkać.
Celebrinfea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-09, 13:55   #3576
Leae
Rozeznanie
 
Avatar Leae
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 794
Dot.: bieganie po artroskopii kolana

Byłam! Było cudownie, to moje pierwsze "zawody" i jestem zachwycona, ta atmosfera, ludzie, radość, cos niesamowitego i czas też mialam dobry,28 min, jak dla mnie (amatora) to super wynik,najlepszy w zyciu na tym dystansie

na 100% wybieram sie na marcową Prowokacje i chyba wybiorę sie do Night Runners Lady, Ty biegasz w NR w Zabrzu, prawda?
__________________
12.07.2015 r. - 60 cm

Leae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-09, 14:18   #3577
Mandragorrka
Zakorzenienie
 
Avatar Mandragorrka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 289
Dot.: bieganie po artroskopii kolana

Cytat:
Napisane przez Leae Pokaż wiadomość
Byłam! Było cudownie, to moje pierwsze "zawody" i jestem zachwycona, ta atmosfera, ludzie, radość, cos niesamowitego i czas też mialam dobry,28 min, jak dla mnie (amatora) to super wynik,najlepszy w zyciu na tym dystansie

na 100% wybieram sie na marcową Prowokacje i chyba wybiorę sie do Night Runners Lady, Ty biegasz w NR w Zabrzu, prawda?
Gratuluję, bardzo ładny wynik. Ja biegam wolniej.
Uwielbiam atmosferę zawodów
U nas też masz NR,mają treningi we wtorki o 20, a do Lady możesz wybrać się w czwartek chyba na 20.20.
No i 21.03 w Zabrzu na kąpielisku leśnym jest bieg Leśne Run na 5 lub 10. My się wybieramy.
__________________

"To nie my daliśmy Ci życie...
To życie dało nam Ciebie..."




Mandragorrka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-09, 15:37   #3578
Bettina_
Wtajemniczenie
 
Avatar Bettina_
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 286
Dot.: bieganie po artroskopii kolana

heheh prosze jaki świat mały
a MGB coraz popularniejsza ehheeh
Bettina_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-09, 15:43   #3579
nurek119
Zakorzenienie
 
Avatar nurek119
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 513
Dot.: bieganie po artroskopii kolana

Cytat:
Napisane przez Celebrinfea Pokaż wiadomość
No kurcze niestety druga strona ;/ ale kiedyś w połowie drogi możemy się spotkać.
chętnie jak dojdę do 10km
nurek119 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-09, 15:58   #3580
Celebrinfea
Wtajemniczenie
 
Avatar Celebrinfea
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 783
Dot.: bieganie po artroskopii kolana

Cytat:
Napisane przez nurek119 Pokaż wiadomość
chętnie jak dojdę do 10km
Dobra to jesteśmy umówione
Celebrinfea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-09, 16:05   #3581
Mandragorrka
Zakorzenienie
 
Avatar Mandragorrka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 289
Dot.: bieganie po artroskopii kolana

Cytat:
Napisane przez rockandrollqueen Pokaż wiadomość
Hej, przyjmiecie mnie? Ja swoją przygodę bieganiem zaczęłam parę lat temu, niestety nigdy nie wystarczyło mi motywacji, aby biegać regularnie. Ostatnio postanowiłam jednak popracować trochę nad kondycją i znów biegam. Co prawda tylko na siłowni, bo na plener jeszcze trochę za zimno (przynajmniej jak dla mnie).

Wczoraj wzięłam udział w biegu kobiet na 5 km. Co prawda czas nie jakiś imponujący bo 34 min, ale przygotowywałam się tylko 3 tygodnie i jestem zadowolona, że przebiegłam całość spokojnie i bez zatrzymania.

W maju chcę jechać na bieg AVONu do Berlina, może ktoś się wybiera?

Witaj
Polecam bieganie w plenerze podczas biegu ciało człowieka to taka mala elektrownia. Będzie Cię ciepło oczywiście wiadomo trzeba się ubrać odpowiednio co nie znaczy grubo i będzie dobrze.

Cytat:
Napisane przez Bettina_ Pokaż wiadomość
heheh prosze jaki świat mały
a MGB coraz popularniejsza ehheeh
Ano mały
__________________

"To nie my daliśmy Ci życie...
To życie dało nam Ciebie..."




Mandragorrka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-10, 07:02   #3582
majek_w
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 11
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. IV

Ja kiedyś leczyłam kolana i właśnie miałam zdiagnozowane rozmiękczenie czy rozmiękanie rzepki. Teraz zaczęłam biegać i trochę dziwnie skrzypią i czasem pobolewają, ale biegam powoli, 3 razy w tygodniu i twierdzę, że mi taka ilość nie zaszkodzi. Bardziej narzekam na stopę. Czy biegam, pływam, czy siedzę w domu to i tak co jakiś czas boli więc koniec z przerwami.
majek_w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-10, 09:58   #3583
sandrvnia
Raczkowanie
 
Avatar sandrvnia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 184
Dot.: bieganie po artroskopii kolana

Cytat:
Napisane przez rockandrollqueen Pokaż wiadomość
Hej, przyjmiecie mnie? Ja swoją przygodę bieganiem zaczęłam parę lat temu, niestety nigdy nie wystarczyło mi motywacji, aby biegać regularnie. Ostatnio postanowiłam jednak popracować trochę nad kondycją i znów biegam. Co prawda tylko na siłowni, bo na plener jeszcze trochę za zimno (przynajmniej jak dla mnie).

Wczoraj wzięłam udział w biegu kobiet na 5 km. Co prawda czas nie jakiś imponujący bo 34 min, ale przygotowywałam się tylko 3 tygodnie i jestem zadowolona, że przebiegłam całość spokojnie i bez zatrzymania.

W maju chcę jechać na bieg AVONu do Berlina, może ktoś się wybiera?

A kiedy dokładnie w tym Berlinie? :d
__________________
Kochać i być kochanym to tak, jakby z obu stron grzało nas słońce
sandrvnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-10, 10:32   #3584
Yavanna84
Zakorzenienie
 
Avatar Yavanna84
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 517
Dot.: bieganie po artroskopii kolana

Witam wszystkie biegające. Od początku marca postanowiłam zawalczyć o swoją kondycję i regularnie biegać.

Póki co cele nie są ambitne (ale i kondycja marniutka)
1. 5km < 30 minut
2. przebiec 10km
3. 10km < 1h (to już taki długofalowy cel).

Wczoraj było tak:


GPS mi się na starcie pogubił (pokazał 1km w 3:12), ale trasę mam ciągle tą samą, więc odjęłam 500m z dystansu już po eksporcie do endomondo.

Cytat:
Napisane przez nurek119 Pokaż wiadomość
dokładnie to Ząbki
Czyli jak ja. A gdzie biegasz w Ząbkach?
__________________
Blog podróżniczy: http://zurawinska.pl/

Fotografie psów: https://www.facebook.com/SnapDogPL/

Muffin: https://www.facebook.com/muffinbordercollie
Yavanna84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-10, 11:58   #3585
rockandrollqueen
Zadomowienie
 
Avatar rockandrollqueen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 484
Dot.: bieganie po artroskopii kolana

Cytat:
Napisane przez Mandragorrka Pokaż wiadomość
Witaj
Polecam bieganie w plenerze podczas biegu ciało człowieka to taka mala elektrownia. Będzie Cię ciepło oczywiście wiadomo trzeba się ubrać odpowiednio co nie znaczy grubo i będzie dobrze.
pewnie niedługo wybiorę się w plener, ale póki mam karnet na siłkę, jeszcze z niego skorzystam

Cytat:
Napisane przez sandrvnia Pokaż wiadomość
A kiedy dokładnie w tym Berlinie? :d
http://www.berliner-frauenlauf.de/en/
__________________
IT - programuj, dziewczyno!
rockandrollqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-10, 13:15   #3586
Mimi08
Zadomowienie
 
Avatar Mimi08
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 185
Dot.: bieganie po artroskopii kolana

Hej! Mogę dołączyć? Kiedyś kilka lat temu biegała i to nawet nieźle, biegałam na zawodach itd. ale po skończeniu szkoły przestałam. Od niedawna wpadłam na pomysł aby znowu biegać. Moja kondycja jest bardzo słaba. Jak na razie biegałam dwa razy i tylko kilometr. Mam nadzieję, że wkrótce to się zmieni.
__________________

Mimi08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-10, 13:36   #3587
f1c0d63fc5ca1c381c342967d346813606c679f4_610b1c1cbeee7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 111
Dot.: bieganie po artroskopii kolana

A mnie już trochę zaczęło nudzić bieganie.... Mieszkam w bardzo małym mieście, ile razy można deptac te same trasy... A jak bym miała biec w stronę jakichś wiosek, to też nieciekawie, bo nawet nie ma żadnych ścieżek, chodników, tylko goła droga i pobocze, a wiadomo, że zza zakrętu samochód też mnie tak łatwo nie zobaczy;/
f1c0d63fc5ca1c381c342967d346813606c679f4_610b1c1cbeee7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-10, 15:01   #3588
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: bieganie po artroskopii kolana

Witam Wszystkie Nowe Biegaczki
[1=f1c0d63fc5ca1c381c34296 7d346813606c679f4_610b1c1 cbeee7;50593220]A mnie już trochę zaczęło nudzić bieganie.... Mieszkam w bardzo małym mieście, ile razy można deptac te same trasy... A jak bym miała biec w stronę jakichś wiosek, to też nieciekawie, bo nawet nie ma żadnych ścieżek, chodników, tylko goła droga i pobocze, a wiadomo, że zza zakrętu samochód też mnie tak łatwo nie zobaczy;/[/QUOTE]
Ja kombinuję jakieś nowe trasy, bo inaczej jak cały czas to samo się biega to koszmar po jakimś czasie bieganie przestaje cieszyć a staje się przykrą koniecznością
Szukaj czegoś nowego albo choć od innej strony pomieszaj trasy
__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-10, 17:23   #3589
Rugla
Raczkowanie
 
Avatar Rugla
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 124
Dot.: bieganie po artroskopii kolana

[1=f1c0d63fc5ca1c381c34296 7d346813606c679f4_610b1c1 cbeee7;50593220]A mnie już trochę zaczęło nudzić bieganie.... Mieszkam w bardzo małym mieście, ile razy można deptac te same trasy... A jak bym miała biec w stronę jakichś wiosek, to też nieciekawie, bo nawet nie ma żadnych ścieżek, chodników, tylko goła droga i pobocze, a wiadomo, że zza zakrętu samochód też mnie tak łatwo nie zobaczy;/[/QUOTE]

Na stronie Nike mozna sobie ukladac i zapisywac wlasne trasy lub korzystac z sugestii innych uzytkownikow. Strona wylicza nam dystans i czas potrzebny do przebiegniecia wybranego odcinka. Ja w ten sposob ciagle opracowuje sobie jakies nowe szlaki. Do tego dzieki ich mapkom odkrylam mnostwo miejsc, o ktorych istnieniu zupelnie nie wiedzialam. Nie mowiac juz o tym, ze latwiej sie przemoc by pobiec w nieznane, bo czlowiek wie gdzie jest, nie zbladzi gdzies daleko od domu i nie bedzie mial sily wrocic.

Kiedy nie mam inspiracji gdzie sie udac przegladam sobie spis swoich tras i zawsze cos mi wpadnie w oko, bo dawno mnie tam nie bylo. Polecam.

A jak nie Nike to jest tez mnostwo innych podobnych stron, np. Map My Run.
Rugla jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-10, 17:27   #3590
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. IV

3 tygodnie biegania i boli mnie stopa Nie wiem czy od biegania czy też od pracy, ale trzyma już tydzień
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-10, 17:42   #3591
f1c0d63fc5ca1c381c342967d346813606c679f4_610b1c1cbeee7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 111
Dot.: bieganie po artroskopii kolana

Dzieki, za fajne opcje, mam nadzieje ze przetestuje
f1c0d63fc5ca1c381c342967d346813606c679f4_610b1c1cbeee7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-10, 18:14   #3592
megiii85
Raczkowanie
 
Avatar megiii85
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Skąd piszę? może inaczej chciałabym pisać z pięknego zakątką jakim jest Polinezja Francuska
Wiadomości: 357
Dot.: bieganie po artroskopii kolana

Cytat:
Napisane przez Mimi08 Pokaż wiadomość
Hej! Mogę dołączyć? Kiedyś kilka lat temu biegała i to nawet nieźle, biegałam na zawodach itd. ale po skończeniu szkoły przestałam. Od niedawna wpadłam na pomysł aby znowu biegać. Moja kondycja jest bardzo słaba. Jak na razie biegałam dwa razy i tylko kilometr. Mam nadzieję, że wkrótce to się zmieni.
Na wszystko potrzeba czasu.
3mamy kciuki

---------- Dopisano o 19:14 ---------- Poprzedni post napisano o 19:10 ----------

[1=f1c0d63fc5ca1c381c34296 7d346813606c679f4_610b1c1 cbeee7;50593220]A mnie już trochę zaczęło nudzić bieganie.... Mieszkam w bardzo małym mieście, ile razy można deptac te same trasy... A jak bym miała biec w stronę jakichś wiosek, to też nieciekawie, bo nawet nie ma żadnych ścieżek, chodników, tylko goła droga i pobocze, a wiadomo, że zza zakrętu samochód też mnie tak łatwo nie zobaczy;/[/QUOTE]

Jak chodziłam do szkoły do klasy sportowej to dzień w dzień na wf biegałam do okola boiska, a w weekendy sama chodziłam tam biegać i nie było czasu na nudę do dziś czasem chodzę biegać po bieżni do okola boiska. Musisz zmienić nastawienie
Nie powiem też mi czasem wychodzi bokiem ciągle ta sama trasa, ale najlepszy sposób to o tym nie myśleć
megiii85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-10, 20:02   #3593
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 730
Dot.: bieganie po artroskopii kolana

A ja po raz kolejny przepraszam się z bieganiem
I tak sobie pomyślałam- jest wątek dla rowerzystek "objeżdżamy kulę ziemską" to może jakiś wątek- obiegamy granice Polski?
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-10, 20:57   #3594
Ennyo
Raczkowanie
 
Avatar Ennyo
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 110
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. IV

Hej dziewczyny Często podczytuję ten wątek i w końcu postanowiłam zabrać głos. Biegam już ponad dwa miesiące w Krk, standardowa trasa - wokół Błoni. Zazwyczaj z koleżanką, rzadko sama - regularnie cztery razy w tygodniu. Od jakiegoś czasu mam wrażenie, że stanęłam w miejscu pod względem kondycyjnym. Otóż przebiegam niestety tylko jedno okrążenie, tj. niecałe 4 km, a miesiąc temu bez problemu pewnego dnia zrobiłam ponad dwa okrążenia. Szlag mnie trafia jak o tym myślę, bo wydawało mi się, że po dwóch miesiącach będę robiła trzy okrążenia, a ledwo robię jedno... Powoli mnie to załamuje i ciekawa jestem Waszych doświadczeń pod względem rozwoju kondycji itp.
Ennyo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-11, 00:00   #3595
Yavanna84
Zakorzenienie
 
Avatar Yavanna84
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 517
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. IV

Cytat:
Napisane przez Ennyo Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Często podczytuję ten wątek i w końcu postanowiłam zabrać głos. Biegam już ponad dwa miesiące w Krk, standardowa trasa - wokół Błoni. Zazwyczaj z koleżanką, rzadko sama - regularnie cztery razy w tygodniu. Od jakiegoś czasu mam wrażenie, że stanęłam w miejscu pod względem kondycyjnym. Otóż przebiegam niestety tylko jedno okrążenie, tj. niecałe 4 km, a miesiąc temu bez problemu pewnego dnia zrobiłam ponad dwa okrążenia. Szlag mnie trafia jak o tym myślę, bo wydawało mi się, że po dwóch miesiącach będę robiła trzy okrążenia, a ledwo robię jedno... Powoli mnie to załamuje i ciekawa jestem Waszych doświadczeń pod względem rozwoju kondycji itp.
Ale poza dystansem ważne jest jeszcze tempo, może wcześniej biegałaś wolniej? Może za dużo trenujesz i zawsze na maxa możliwości?

U mnie generalnie kondycja rośnie jak regularnie uprawiam daną dyscyplinę.
__________________
Blog podróżniczy: http://zurawinska.pl/

Fotografie psów: https://www.facebook.com/SnapDogPL/

Muffin: https://www.facebook.com/muffinbordercollie
Yavanna84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-11, 05:31   #3596
sandrvnia
Raczkowanie
 
Avatar sandrvnia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 184
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. IV

Cytat:
Napisane przez Ennyo Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Często podczytuję ten wątek i w końcu postanowiłam zabrać głos. Biegam już ponad dwa miesiące w Krk, standardowa trasa - wokół Błoni. Zazwyczaj z koleżanką, rzadko sama - regularnie cztery razy w tygodniu. Od jakiegoś czasu mam wrażenie, że stanęłam w miejscu pod względem kondycyjnym. Otóż przebiegam niestety tylko jedno okrążenie, tj. niecałe 4 km, a miesiąc temu bez problemu pewnego dnia zrobiłam ponad dwa okrążenia. Szlag mnie trafia jak o tym myślę, bo wydawało mi się, że po dwóch miesiącach będę robiła trzy okrążenia, a ledwo robię jedno... Powoli mnie to załamuje i ciekawa jestem Waszych doświadczeń pod względem rozwoju kondycji itp.

U mnie zależy od dnia, czasem jest z kondycja lepiej czasem gorzej. Rano biega mi sie najlepiej, po pracy gorzej. Ja po 3 tyg biegania robiłam po 5 km, teraz po szesciu miesiącach maks 10 km a najcześciej 7-8 km. Widzisz tez nie ma dużej różnicy.. Nadal po godzinie w lesie wracam zmęczona i spocona wiec nawet te 8 km ciagle jest dla mnie wyzwaniem
__________________
Kochać i być kochanym to tak, jakby z obu stron grzało nas słońce
sandrvnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-11, 06:39   #3597
Ennyo
Raczkowanie
 
Avatar Ennyo
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 110
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. IV

Dzięki za odpowiedzi dziewczyny. Myślałam, że regularne bieganie sprawi, że kondycja, wydolność, szybkość będą się płynnie rozwijały, że będzie coraz lepiej. Obserwując inne osoby biegające mam wrażenie, że dla nich to pestka, a ja się męczę. Jeżeli chodzi o szybkość to początkowo było ponad 30 minut, teraz 24/23 - biegam wolno, ponieważ wyznaję zasadę, że lepiej dłużej niż szybciej. Kilka lat temu zaczynając bieganie po tygodniu nabawiłam się kontuzji kolana, bolało mnie ponad rok, a ostatnio nie mam z tym problemu. Czekam również na jakiekolwiek efekty odchudzające hehe, bo póki co nic się nie zmienia
Ennyo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-11, 08:25   #3598
Mimi08
Zadomowienie
 
Avatar Mimi08
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 185
Dot.: bieganie po artroskopii kolana

Cytat:
Napisane przez Rugla Pokaż wiadomość
Na stronie Nike mozna sobie ukladac i zapisywac wlasne trasy lub korzystac z sugestii innych uzytkownikow. Strona wylicza nam dystans i czas potrzebny do przebiegniecia wybranego odcinka. Ja w ten sposob ciagle opracowuje sobie jakies nowe szlaki. Do tego dzieki ich mapkom odkrylam mnostwo miejsc, o ktorych istnieniu zupelnie nie wiedzialam. Nie mowiac juz o tym, ze latwiej sie przemoc by pobiec w nieznane, bo czlowiek wie gdzie jest, nie zbladzi gdzies daleko od domu i nie bedzie mial sily wrocic.

Kiedy nie mam inspiracji gdzie sie udac przegladam sobie spis swoich tras i zawsze cos mi wpadnie w oko, bo dawno mnie tam nie bylo. Polecam.

A jak nie Nike to jest tez mnostwo innych podobnych stron, np. Map My Run.
Nie wiedziałam o czymś takim. Dobrze, że dołączyłam do tego wątku- ciekawych rzeczy można się dowiedzieć

Cytat:
Napisane przez megiii85 Pokaż wiadomość
Na wszystko potrzeba czasu.
3mamy kciuki[COLOR="Silver"]

Dziękuje za kciuki
__________________

Mimi08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-11, 08:30   #3599
Celebrinfea
Wtajemniczenie
 
Avatar Celebrinfea
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 783
Dot.: bieganie po artroskopii kolana

Cytat:
Napisane przez Mimi08 Pokaż wiadomość
Nie wiedziałam o czymś takim. Dobrze, że dołączyłam do tego wątku- ciekawych rzeczy można się dowiedzieć



Dziękuje za kciuki
Runtastic też ma takie funkcje dodatkowo możesz dokupić za chyba 4.00 tzw. Bieg fabularny, także nuda nie groźna.
Celebrinfea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-11, 19:18   #3600
oluchaa
Raczkowanie
 
Avatar oluchaa
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 41
Dot.: bieganie po artroskopii kolana

Hej Dziewczyny ! Ja w końcu wczoraj się zmotywowałam i pobiegłam... pierwszy raz po 6ciu latach od ostatniego biegania. I powiem Wam, że byłam z siebie dumna. Pomimo tego, że mam astmę oskrzelową przebiegłam prawie dwa kilometry bez zatrzymywania w 14 minut. Nawet nie chciałam wypluć płuc w trakcie! Zajarałam się na maksa bieganiem (znowu). Ustawiłam sobie w aplikacji Nike+ cel, żeby biegać 3 dni w tygodniu przez następne 3 tygodnie, myślę, że to jest dość fajna motywacja, żeby ukończyć to zadanie. Pozdrawiam i miłego wieczoru! <3
__________________
No matter how perfect you are, you will never be perfect enough for society.

Czysta micha i treningi
oluchaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-01 11:15:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:40.