Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - część XV - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-10-24, 17:32   #1561
gusiak23
Zakorzenienie
 
Avatar gusiak23
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 7 705
GG do gusiak23
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - część XV

Mad, a jak poleżysz na lewym boku i pooddychasz głęboko, nie pomaga??? Mnie pomagało, ale wtedy miałam brzuch wyżej i mi przeszkadzał w oddychaniu, teraz mi się już lepiej oddycha
Peperonik, to mięliście akcje, ale najważniejsze, że ogólnie impreza na plus

a propos gór, to widzę z ogrodu świętokrzyskie, ale jak to Justa mówiła, to te nieprawdziwe
__________________
Mikołaj
gusiak23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-24, 17:33   #1562
mad85
Raczkowanie
 
Avatar mad85
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 314
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - część XV

Cytat:
Napisane przez Sola1 Pokaż wiadomość
Przyczyn może być wiele: jakiś ucisk, niskie ciśnienie, anemia.

---------- Dopisano o 18:31 ---------- Poprzedni post napisano o 18:30 ----------



Czarna - to już znasz 2 nieprawdziwe góralki
Spytam jutro gina o co cho
Gusiak wlasnie ze nic nie pomoga, nawet lezenie na lewym boku. Wtedy nawet jest jeszcze gorzej bo nie wiem czemu jak leze to dostaje kataru a jak wstaje to przechodzi. Juz głupieje

Edytowane przez mad85
Czas edycji: 2012-10-24 o 17:34
mad85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-24, 17:33   #1563
martaj9
Rozeznanie
 
Avatar martaj9
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 770
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - część XV

Cytat:
Napisane przez gusiak23 Pokaż wiadomość
oooo, to się nadaję, jęczę za każdym razem jak się przekręcam z boku na bok
__________________
28.08 2010 Nasz Dzień

19.11.2012 Moje szczęście- Mikołajek
martaj9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-24, 17:34   #1564
agrafka85
Rozeznanie
 
Avatar agrafka85
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 527
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - część XV

Cytat:
Napisane przez gusiak23 Pokaż wiadomość
oooo, to się nadaję, jęczę za każdym razem jak się przekręcam z boku na bok

Agrafka, wreszcie coś się dzieje

Zostawić Was na 3godz i chcieć popracować, a tu tyyyyyyyyyyyyyle nadrabiania i jakie emocje
to i ja tak mam i u mnie to się sprawdza

o właśnie i jeszcze jedna sprawa: trzymać kciukasy jak zacznie się akcja bo Wasze są niezastąpione i przynoszą szczęście
__________________
Nasz ślub 1.08.2009
Nasz skarb 2.11.2012
agrafka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-24, 17:35   #1565
DeKajka
Zakorzenienie
 
Avatar DeKajka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 910
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - część XV

Cytat:
Napisane przez martaj9 Pokaż wiadomość
Zadzwon do dr. N On mówi że o każdej porze dnia i nocy można dzwonic. Poza tym jak cos sie dzieje to Cie wepchnie w kolejke Bez obaw. Mnie tak się udało dostac na nieplanowaną wizytę. A jak wody odchodza tzn ze dzidzius jest narazony na rózne bakterie i grzybki z pochwy
Mnie tez zawsze mowi zeby dzownic o kazdej porze dnia i nocy .. ale dzisiaj sobie daruje .. jutro z rana zadzwonie ..
__________________
Adaś__ ur. 03.11.2012 . godz. 01.25, 3kg, 54 cm , 10 pkt__

Na pamiątkę ...
''Pod moim sercem, inne serce bije...
Nieznane, a jakże bliskie i jakże kochane..''

12 _ 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 _ Adasiowe szczęście !
DeKajka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-24, 17:35   #1566
czarnamadonna1982
Zakorzenienie
 
Avatar czarnamadonna1982
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 5 509
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - część XV

Cytat:
Napisane przez Sola1 Pokaż wiadomość
Przyczyn może być wiele: jakiś ucisk, niskie ciśnienie, anemia.

---------- Dopisano o 18:31 ---------- Poprzedni post napisano o 18:30 ----------



Czarna - to już znasz 2 nieprawdziwe góralki
oooo suuuper!!!!!


pepperoniku nizle przeboje!!!!
czarnamadonna1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-24, 17:36   #1567
gusiak23
Zakorzenienie
 
Avatar gusiak23
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 7 705
GG do gusiak23
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - część XV

Cytat:
Napisane przez agrafka85 Pokaż wiadomość
o właśnie i jeszcze jedna sprawa: trzymać kciukasy jak zacznie się akcja bo Wasze są niezastąpione i przynoszą szczęście
masz jak w banku
__________________
Mikołaj
gusiak23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-24, 17:38   #1568
Sola1
Zakorzenienie
 
Avatar Sola1
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 8 528
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - część XV

Cytat:
Napisane przez peperonik Pokaż wiadomość
przepraszam, bije sie w piers i juz Wam szybciutko opowiadam

Ceremonia była na 17.30, kazali przyjechać o 17.15, wiec wymyslilam,ze kolo 16 jedziemy juz gotowi na zdjecia nad Wisle koło urzedu (z córką szwagierki w roli fotografa),ale koło 13 moj mąż spanikował, dopadł go jakiś stres i zaparł się,ze na zdjecia nie jedzie. Wiec do konca sie szykowalismy wszyscy razem. Kolezanka fryzjerka chciala wczesniej przyjechac,ale ja sie uparlam,ze sama sie uczesze i w koncu jak przyjechala o 16 to było wielkie RATUJ W 45 minut uczesała mnie, moją świadkową,która była bliska płaczu ze swoim naleśnikiem na głowie i jej córkę. Nie wiem jak ona to zrobiła,ale wyglądałyśmy bardzo ładnie
W urzędzie bylismy o 17.10 i juz czekali na nas niektórzy goście. Potem wyszedł dziwny Pan (nazwałam go Filip z Konopii) w spodniach podciągnietych pod cycki i poprosił o dowody. Na co świadkowa zbladła, bo portfel okazał się pusty. Na szczescie po kilku minutach stanu przedzawałowego oświeciło ją,ze przed samym urzedem wsadzila dowod do kieszeni plaszcza,zeby byl pod reka,a potem powiesila w szatni.
Ceremonia rozpoczela sie zgodnie z planem, było ślicznie i uroczyście, bardzo jakoś poważnie,bo Pani Sędzia mówiła jaka to nieslychanie wazna decyzja dla nas i dla spoleczenstwa i pytala kilka razy czy na pewno chcemy . Tz sie zrobił czerwony,ja nie wiedzialam gdzie jestem,a Laura chciala przez pępek wyskoczyć,ale za chwilke sie wszystko wyciszyło i było ładnie i wzruszająco.
Potem życzenia od gości i do domku na kolacje.
Jedzenia nie sposób całego wymienic: rosół,flaki,devolaje,kark ówka pieczona z pieczarkami - to na gorąco,a do tego różne sałatki, wędliny, śledziki, kurczak w galarecie z warzywami, ryba po grecku i różne duperelki. Do tego babeczki z kremem, szarlotka, sernik i wielgachny tort. Wszystko recznie gotowane (oprocz sledzikow i tortu) Tesciowa z corka, czyli moja szwagierka (świadkowa) i rowniez ze mna gotowała 3 dni.
Bylo super, pysznie i bardzo wesolo.
Łącznie bawiły się 24 osoby + jedno dziecko - 3 letnia córcia mojej przyjaciółki, która zrobiła furrorę. Wyciągała nas do tańca, śpiewała, układała chodniki z serwetek, po których mieliśmy chodzić, karmiła psy babeczkami z kremem.
Było trochę ciasno ,ale wesoło.
Zaraz do profilu dodam Wam zdjęcia wystroju.

Jedynie z krzesłami mielismy straszne przeboje i stres, bo byly pożyczone z kawiarni i czekali na nas w piatek do 19.30,a szwagier , ktory mial je busem przywiezc byl dopiero 100km przed Warszawa. Na szczescie przyjaciolka tesciowej z mezem zabrali te krzesla do domu. Zdzwigali sie strasznie,ale jakos im sie udalo. Po imprezie mielismy w niedziele je odwiezc do 11 rano, bo na 12 robili w kawiarni chrzciny. Oczywiscie szwagier pil i to sporo ( w sumie najbardziej sie nawalil) i odrazu mowil,ze nie jedzie,wiec dogadalismy sie z sasiadem,ktory o 10 w niedziele mial szwagra samochodem jechac. Spakowalismy krzesla, tesciowa idzie po sasiada,a jego .... nie ma Syn powiedzial,ze pojechal na cmentarzi wroci wieczorem. Zrobila sie 10.30,a my bez kierowcy. Tesciowa wypalila piec fajek, trzy zjadla i latala po sasiadach,ale nikt nam nie mogl pomoc. No i szwagier pol przytomny o 11 pojechal,ale za nim wrocil,to wszyscy sciany gryzli,zeby go tylko nie zatrzymali. Na szczescie sie udalo,ale madre to nie bylo.

uff nabazgralam, moze ktoras przeczyta
Cieszę się, że się dobrze bawiliście
Sola1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-24, 17:42   #1569
ImmortalWoman
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalWoman
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 877
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - część XV

MaMajka ty to wariot jesteś
ImmortalWoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-24, 17:46   #1570
gusiak23
Zakorzenienie
 
Avatar gusiak23
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 7 705
GG do gusiak23
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - część XV

skoro się nic nie dzieje, to idę rozpalić w piecu i prasować
__________________
Mikołaj
gusiak23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-24, 17:47   #1571
peperonik
Zadomowienie
 
Avatar peperonik
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 347
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - część XV

Dzięki dziewczynki Było gorąco,ale ogólnie super.
Dodałam album z fotkami
peperonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-24, 17:48   #1572
justa86
Zadomowienie
 
Avatar justa86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 1 201
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - część XV

Cytat:
Napisane przez czarnamadonna1982 Pokaż wiadomość
tak, jestem ale na pewno bo jadłam tylko chleb ktory samapieke, obiadtez sama robilam wczoraj i dzis wiec raczej nie..nie wiem moze to grypa jelitowa jutro spytam gina
pewnie przy zoladkowce jeszcze byloby ci niedobrze... a tak to tylko sraczunia a kupilas masc na tylek?? bo jak tak masz to Ci te hemoroidy powychodza jeszcze bardziej :/

Cytat:
Napisane przez Sola1 Pokaż wiadomość
To już wszystko wiem



Nieopodal mnie jest taka górka ( nawet nie jedna) usypana chyba po jakiejś budowie. Chyba mogę się uznać za nieprawdziwą góralkę?
Tak, jestes goralka, nieprawdziwa a jednak goralka

Cytat:
Napisane przez peperonik Pokaż wiadomość
przepraszam, bije sie w piers i juz Wam szybciutko opowiadam

Ceremonia była na 17.30, kazali przyjechać o 17.15, wiec wymyslilam,ze kolo 16 jedziemy juz gotowi na zdjecia nad Wisle koło urzedu (z córką szwagierki w roli fotografa),ale koło 13 moj mąż spanikował, dopadł go jakiś stres i zaparł się,ze na zdjecia nie jedzie. Wiec do konca sie szykowalismy wszyscy razem. Kolezanka fryzjerka chciala wczesniej przyjechac,ale ja sie uparlam,ze sama sie uczesze i w koncu jak przyjechala o 16 to było wielkie RATUJ W 45 minut uczesała mnie, moją świadkową,która była bliska płaczu ze swoim naleśnikiem na głowie i jej córkę. Nie wiem jak ona to zrobiła,ale wyglądałyśmy bardzo ładnie
W urzędzie bylismy o 17.10 i juz czekali na nas niektórzy goście. Potem wyszedł dziwny Pan (nazwałam go Filip z Konopii) w spodniach podciągnietych pod cycki i poprosił o dowody. Na co świadkowa zbladła, bo portfel okazał się pusty. Na szczescie po kilku minutach stanu przedzawałowego oświeciło ją,ze przed samym urzedem wsadzila dowod do kieszeni plaszcza,zeby byl pod reka,a potem powiesila w szatni.
Ceremonia rozpoczela sie zgodnie z planem, było ślicznie i uroczyście, bardzo jakoś poważnie,bo Pani Sędzia mówiła jaka to nieslychanie wazna decyzja dla nas i dla spoleczenstwa i pytala kilka razy czy na pewno chcemy . Tz sie zrobił czerwony,ja nie wiedzialam gdzie jestem,a Laura chciala przez pępek wyskoczyć,ale za chwilke sie wszystko wyciszyło i było ładnie i wzruszająco.
Potem życzenia od gości i do domku na kolacje.
Jedzenia nie sposób całego wymienic: rosół,flaki,devolaje,kark ówka pieczona z pieczarkami - to na gorąco,a do tego różne sałatki, wędliny, śledziki, kurczak w galarecie z warzywami, ryba po grecku i różne duperelki. Do tego babeczki z kremem, szarlotka, sernik i wielgachny tort. Wszystko recznie gotowane (oprocz sledzikow i tortu) Tesciowa z corka, czyli moja szwagierka (świadkowa) i rowniez ze mna gotowała 3 dni.
Bylo super, pysznie i bardzo wesolo.
Łącznie bawiły się 24 osoby + jedno dziecko - 3 letnia córcia mojej przyjaciółki, która zrobiła furrorę. Wyciągała nas do tańca, śpiewała, układała chodniki z serwetek, po których mieliśmy chodzić, karmiła psy babeczkami z kremem.
Było trochę ciasno ,ale wesoło.
Zaraz do profilu dodam Wam zdjęcia wystroju.

Jedynie z krzesłami mielismy straszne przeboje i stres, bo byly pożyczone z kawiarni i czekali na nas w piatek do 19.30,a szwagier , ktory mial je busem przywiezc byl dopiero 100km przed Warszawa. Na szczescie przyjaciolka tesciowej z mezem zabrali te krzesla do domu. Zdzwigali sie strasznie,ale jakos im sie udalo. Po imprezie mielismy w niedziele je odwiezc do 11 rano, bo na 12 robili w kawiarni chrzciny. Oczywiscie szwagier pil i to sporo ( w sumie najbardziej sie nawalil) i odrazu mowil,ze nie jedzie,wiec dogadalismy sie z sasiadem,ktory o 10 w niedziele mial szwagra samochodem jechac. Spakowalismy krzesla, tesciowa idzie po sasiada,a jego .... nie ma Syn powiedzial,ze pojechal na cmentarzi wroci wieczorem. Zrobila sie 10.30,a my bez kierowcy. Tesciowa wypalila piec fajek, trzy zjadla i latala po sasiadach,ale nikt nam nie mogl pomoc. No i szwagier pol przytomny o 11 pojechal,ale za nim wrocil,to wszyscy sciany gryzli,zeby go tylko nie zatrzymali. Na szczescie sie udalo,ale madre to nie bylo.

uff nabazgralam, moze ktoras przeczyta
Ppeperonik cudownie!! ciesze sie bardzo ze wszystko sie tak udalo, a przeboje nieuniknione, jeszcze uroku dodaja


Cytat:
Napisane przez agrafka85 Pokaż wiadomość
a Twój gin nie ma takich specjalnych pasków do sprawdzania czy wody się sączą? bo mi wczoraj ginka sprawdziła takim paseczkiem jak się sprawdza np. twardość wody i ten pasek sprawdza ph i to trwa 3 sekundy: lekarz wkłada Ci taki paseczek do poch.wy i sprawdza zabarwienie, jak jest brązowe to ph jest kwaśne i wody się nie sączą, jak zrobi się czarny to oznacza sączenie się wód. Więc może idź jutro i wejdź bez kolejki, powiedz o co chodzi to Ci sprawdzi. Bo sączenie wód to nie żarty.
Moj gin tez tym paskiem sprawdza - teraz sobie przypomnialam

Cytat:
Napisane przez gusiak23 Pokaż wiadomość
Mad, a jak poleżysz na lewym boku i pooddychasz głęboko, nie pomaga??? Mnie pomagało, ale wtedy miałam brzuch wyżej i mi przeszkadzał w oddychaniu, teraz mi się już lepiej oddycha
Peperonik, to mięliście akcje, ale najważniejsze, że ogólnie impreza na plus

a propos gór, to widzę z ogrodu świętokrzyskie, ale jak to Justa mówiła, to te nieprawdziwe
Nooo, goralka kolejna! nieprawdziwa goralka
Tak jak ja o
justa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-24, 17:50   #1573
halwaya
Zakorzenienie
 
Avatar halwaya
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 281
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - część XV

Peperonik super Chętnie zobaczę zdjęcia - i jeszcze raz gratulacje!

Sola - i jak z tą skarpetką? znalazła się? bo jakby co to ja też mam jedną samotną możemy je zapoznać
__________________
Eva ur. 13.11.2012
Iga ur. 21.11.2015


halwaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-24, 17:51   #1574
justa86
Zadomowienie
 
Avatar justa86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 1 201
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - część XV

Peperonik pieknie!! i ile ludzi bylo! jeeej i Nas tylko 10 to Ty stresu troche mialas pieknie wygladaliscie! to teraz konsumowac malzenstwo jak najczesciej
justa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-24, 17:54   #1575
peperonik
Zadomowienie
 
Avatar peperonik
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 347
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - część XV

justa,halwaya

a moj tz byl tak zakrecony,ze zalozyl mi swoja obraczke , a ja mu swoja i sie pod urzedem jak wyszlismy zamienilismy

no rodzi ktoras?? ja jeszcze nie donoszona i wyprawka nie skonczona,wiec poczekam,ale niektore moglyby nam urozmaicic wieczor
peperonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-24, 17:55   #1576
kia_mia
Zadomowienie
 
Avatar kia_mia
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 791
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - część XV

Peperonik slicznie wygladalas!!!!! Wystrój tez super no i ludzi tez sie troche zebralo
__________________


kia_mia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-24, 17:56   #1577
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - część XV

Cytat:
Napisane przez agrafka85 Pokaż wiadomość
dziewczyny, chyba zaczął mi odchodzić czop

byłam przed chwilą w toalecie i na wkładce miałam taki różowy śluz z jakimiś gęstszymi kawałeczkami, i jak podtarłam się dwa razy to na papierze też był czy to mogło być to?

nie mam żadnych skurczów, ale moja mama miała tak samo: zaczęła plamić a po 24h urodziła

teraz jak siedze to nic nie ma, ale chce mi się do kibelka więc zobacze czy znów się pojawi

za dużo wrażeń jak na 3 dni: obniżenie brzucha, rozwarcie a teraz jeszcze ten czop :brzyda l:
czyżby się coś zaczęło

Cytat:
Napisane przez DeKajka Pokaż wiadomość
A ja sie boje ze mi wody odchodza powoli .. bo ciagle majtki przemoczone .. a przeciez siku nie popuszczam ..
może lepiej to sprawdzić na IP?


ja muszę dziewczynki zmykać, Jasiek tak się rozpycha że nie mogę przy kompie usiedzieć
dobrej nocy
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-24, 17:56   #1578
Ma_majka
Zakorzenienie
 
Avatar Ma_majka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 8 346
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - część XV

Cytat:
Napisane przez ImmortalWoman Pokaż wiadomość
kochana pokazuję ci zdjęcie gdy pęcherz płodowy już pękł... o 5 rano dlatego taki wygląd haha ale najważniejszy jest brzuszek... i w cale nie był jakos super nisko
Aż kwadratowych oczu dostałaś z szoku
Ma_majka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-24, 17:58   #1579
ImmortalWoman
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalWoman
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 877
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - część XV

Cytat:
Napisane przez peperonik Pokaż wiadomość
justa,halwaya

a moj tz byl tak zakrecony,ze zalozyl mi swoja obraczke , a ja mu swoja i sie pod urzedem jak wyszlismy zamienilismy

no rodzi ktoras?? ja jeszcze nie donoszona i wyprawka nie skonczona,wiec poczekam,ale niektore moglyby nam urozmaicic wieczor


boziu nie moge napatrzeć sie na Twoją sukienkę ślicznie wyglądałaś!
ImmortalWoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-24, 17:59   #1580
czarnamadonna1982
Zakorzenienie
 
Avatar czarnamadonna1982
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 5 509
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - część XV

justa no wlasnie zadnej maści na hemo nie mam bo moj lekarz to olał, stwierdzil ze to noramlne w ciazy a mnie to akurat męczy, bojue sie ze po porodzie wogole bedzie tragedia...nie wiem znacie jakies masci bezpieczne w ciązy??
czarnamadonna1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-24, 18:00   #1581
peperonik
Zadomowienie
 
Avatar peperonik
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 347
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - część XV

Cytat:
Napisane przez justa86 Pokaż wiadomość
Peperonik pieknie!! i ile ludzi bylo! jeeej i Nas tylko 10 to Ty stresu troche mialas pieknie wygladaliscie! to teraz konsumowac malzenstwo jak najczesciej

konsumujemy druga miłość w nas wstąpiła
nawet chcielismy dziecko zrobic,ale juz za późno

Cytat:
Napisane przez kia_mia Pokaż wiadomość
Peperonik slicznie wygladalas!!!!! Wystrój tez super no i ludzi tez sie troche zebralo


stresik był i ogromne wruszenie, jak mnie mala kopala,a tz objal do przysiegi to ledwo wytrzymalam,zeby nie plakac, to bylo cudowne przezycie
peperonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-24, 18:00   #1582
halwaya
Zakorzenienie
 
Avatar halwaya
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 281
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - część XV

Peperonik - świetne zdjęcia i super, że wszystko się ładnie udało.. wystroj ładny - a Twoja sukienka piękna!
__________________
Eva ur. 13.11.2012
Iga ur. 21.11.2015


halwaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-24, 18:01   #1583
czarnamadonna1982
Zakorzenienie
 
Avatar czarnamadonna1982
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 5 509
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - część XV

pepperoniku boska keicka i wyglądalas pięknie !!!!
czarnamadonna1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-24, 18:01   #1584
kamilkak90
Rozeznanie
 
Avatar kamilkak90
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 659
GG do kamilkak90
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - część XV

Dziewczyny jeśli podejrzewacie że wam się wody sączą to biegiem do lekarza mi się niby sączyły ale mocno, odrazu na dzień dobry antybiotyk bo to grozi infekcją wewnątrz maciczną niebezpieczną i dla Was i dla dziecka, mi crp sie podniosło i już mówili ze jest infekcja i po cc jeszcze przez 12 dni brałam antybiotyk, 5 w kroplówce a potem 7 w tabletkach!!!
__________________
[U]13.06.2009- Nasz ślub

20.11.2010- Nadia-nasza ukochana córeczka

Natanielek 13.09.2012- 1360g, 40cm- mój malusieńki synek
kamilkak90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-24, 18:01   #1585
peperonik
Zadomowienie
 
Avatar peperonik
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 347
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - część XV

Cytat:
Napisane przez ImmortalWoman Pokaż wiadomość


boziu nie moge napatrzeć sie na Twoją sukienkę ślicznie wyglądałaś!
Cytat:
Napisane przez halwaya Pokaż wiadomość
Peperonik - świetne zdjęcia i super, że wszystko się ładnie udało.. wystroj ładny - a Twoja sukienka piękna!
jestescie kochane
peperonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-24, 18:02   #1586
czarnamadonna1982
Zakorzenienie
 
Avatar czarnamadonna1982
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 5 509
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - część XV

Cytat:
Napisane przez Ma_majka Pokaż wiadomość
Aż kwadratowych oczu dostałaś z szoku
: hahaha::h ahaha:
czarnamadonna1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-24, 18:02   #1587
evak1988
Zadomowienie
 
Avatar evak1988
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 1 518
GG do evak1988
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - część XV

Cytat:
Napisane przez peperonik Pokaż wiadomość
justa,halwaya

a moj tz byl tak zakrecony,ze zalozyl mi swoja obraczke , a ja mu swoja i sie pod urzedem jak wyszlismy zamienilismy

Gratulacje Heh Twój mąż się zestresował

kamilkak90- dobrze wiedziec ja tylko miałam infekcję pęcherza i brałam 5 dni antybiotyk, teraz byłam u urologa i powiedziała że są jeszcze jakieś bakterie w moczu, nie dużo i powiedziała że nie muszę już nic brac. To też dlatego że jestem w ciąży i nie mam sie faszerowac tabletkami- tak mi powiedziała ta pani.

Ajj dziewczyny ja dzisiaj byłam tak przejsc się po galerii Dawno już nie oglądałam żadnych ciuszków, teraz tyle fajnych rzeczy Kurteczek, sweterków itp. Tyle rzeczy mi się podobało ale stwierdziłam że nie ma sensu kupowac teraz jak za miesiąc dzidziuś wyskoczy to nie będzie takiego brzucha
__________________

Edytowane przez evak1988
Czas edycji: 2012-10-24 o 18:08
evak1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-24, 18:03   #1588
peperonik
Zadomowienie
 
Avatar peperonik
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 347
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - część XV

Cytat:
Napisane przez czarnamadonna1982 Pokaż wiadomość
pepperoniku boska keicka i wyglądalas pięknie !!!!

Cytat:
Napisane przez kamilkak90 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jeśli podejrzewacie że wam się wody sączą to biegiem do lekarza mi się niby sączyły ale mocno, odrazu na dzień dobry antybiotyk bo to grozi infekcją wewnątrz maciczną niebezpieczną i dla Was i dla dziecka, mi crp sie podniosło i już mówili ze jest infekcja i po cc jeszcze przez 12 dni brałam antybiotyk, 5 w kroplówce a potem 7 w tabletkach!!!
o kurcze, powazna sprawa, dobrze,ze wszystko w porzadku sie skonczylo i masz cudnego synka

eva dziekuje
pokrecil sie chlopina, bo mamy podobne palce,a obraczki byly identyczne,tylko moja troszke mniejsza,ale nikt kompletnie tego nie zauwazyl,a my mamy anegdotke slubna

Edytowane przez peperonik
Czas edycji: 2012-10-24 o 18:06
peperonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-24, 18:04   #1589
anett234
Zadomowienie
 
Avatar anett234
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: DTR
Wiadomości: 1 767
GG do anett234
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - część XV

Witam się wieczornie.
Ja juz po wizycie i niestety nie mam dobrych wieści.Jutro rano muszę się stawic do szpitala.Będę tam niestety aż do samego porodu.
Pocieszeniem może byc to,że góra półtora tygodnia.Bo niby w 38 tc maja już mi wywoływać.
Właśnie to latanie co chwile do kibla w połączeniu z moją cholestazą nie dało mu spokoju i powiedział,że moge do tego 38 tc nie dotrzymać.
Więc od jutra mnie z Wami nie ma ,bedę do Was pisać smski.Buziaki
Trzymajcie się jak najdłużej się da

P.S. Aaaa będę lezeć i rodzić we Wrocławiu na Brochowie czyli moje plany co do Trzebnicy legły w gruzach
__________________
Kiedy będziemy na świecie:
http://www.suwaczek.pl/cache/48b7fe31b2.png

Edytowane przez anett234
Czas edycji: 2012-10-24 o 18:07
anett234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-24, 18:05   #1590
justa86
Zadomowienie
 
Avatar justa86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 1 201
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - część XV

Cytat:
Napisane przez peperonik Pokaż wiadomość

konsumujemy druga miłość w nas wstąpiła
nawet chcielismy dziecko zrobic,ale juz za późno




stresik był i ogromne wruszenie, jak mnie mala kopala,a tz objal do przysiegi to ledwo wytrzymalam,zeby nie plakac, to bylo cudowne przezycie
trzeba bylo blizniaka dorobic!
mi tz tak na pcozatku ciazy mowil "daaaaawaj Myszka, moze jeszcze nam sie urda blizniaka dorobic"

Cytat:
Napisane przez czarnamadonna1982 Pokaż wiadomość
justa no wlasnie zadnej maści na hemo nie mam bo moj lekarz to olał, stwierdzil ze to noramlne w ciazy a mnie to akurat męczy, bojue sie ze po porodzie wogole bedzie tragedia...nie wiem znacie jakies masci bezpieczne w ciązy??
nie pomoge bo nie wiem co jest bezpiecznego ale swinstwem bylo to zlekcewarzyc i masz racje ze przy porodzie to Ci sie moze jeszcze rozkrecic :/ na wizycie przycisnij go o jakas masc bo potem to tylko problemy z tymi zylakami
justa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:34.