Psy - cz. V - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż

Notka

Zwierzęta domowe - wiZOOż Forum dla miłośników zwierząt domowych. Szukasz porady w temacie psów, kotów, żółwi, chomików itp.? Forum wiZOOż to miejsce dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-07-12, 17:57   #751
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Psy - cz. V

Ale niunia przefajna. I faktycznie jeszcze dzieciak, wychowywać trzeba, nie złościć się.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-12, 18:05   #752
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 33 504
Dot.: Psy - cz. V

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Strasznie! Czasem zloszcze sie na nia ze jest taka niedobra a za chwile do mnie dociera, ze halo, ona ma 2,5 mca dopiero!
Dużo spokoju i cierpliwości Ci życzę to potem zaprocentuje spokojem i zrównoważeniem u psa
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-12, 22:06   #753
inga21
Zakorzenienie
 
Avatar inga21
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 546
Dot.: Psy - cz. V

Jakim cudem mój pies ma szwy pod skórą po 2 latach od operacji? Na całej długości cięcia nic nie ma, a tam gdzie była robiona przepuklina pod skórą widać czarne szwy. Małe ale są. Jeden wychodzi deliktnie przez skórę. Wcześniej tego nie widziałam, bo odrosly jej tam czarne włosy.
Co z tym robić? Nie ma żadnego stanu zapalnego raczej, ani nic bo to ładne jest, tyle po dwóch latach tego nie powinno rączkę być...
inga21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-12, 22:50   #754
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Psy - cz. V

Moze wets zpaytaj?

A ja tez z pytaniem. Otoz mloda slucha mnie dosc dobrze, rozumie nie wolno, przychodzi na zawolanie, nie gryzie po rekach itp.

Ale mam problem z tztem. Ja jestem w domu caly dzien i mam wrazenie ze przez to jrst zzyta ze mna. Otoz strasznie go gryzie po rekach i nogach. Absolutnie bez agresji ale po prostu wystawia ta paszcze. Tak samo przy glaskaniu. U mnie sporadycznie tak robi.
No i otoz co wtedy robic? Bo mowi jej nie wolno a ona ma to gdzies. Albo odwraca jej uwage ale to tez nie zawsze dziala. Lub bierze za kark/na rece i odstawia np do jej kojca. Ale co z tego jak zaboera reke a ona jeszcze go paszcza chce klapnac..
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-12, 23:01   #755
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Psy - cz. V

Musi być konsekwentny, ale też powinien z nią spędzać trochę czasu pozytywnie. Czyli uczyć ją czegoś, bawić się, dawać smaczki.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-12, 23:11   #756
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Psy - cz. V

A to jak najbardziej. Duzo sie bawia, smaczki daje, miche tez jej stawia, nie tylko ja. No ale to nie rozwiazuje problemu
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-13, 05:23   #757
Madzia9999
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia9999
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Środek Polski.
Wiadomości: 9 976
Dot.: Psy - cz. V

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Moze wets zpaytaj?

A ja tez z pytaniem. Otoz mloda slucha mnie dosc dobrze, rozumie nie wolno, przychodzi na zawolanie, nie gryzie po rekach itp.

Ale mam problem z tztem. Ja jestem w domu caly dzien i mam wrazenie ze przez to jrst zzyta ze mna. Otoz strasznie go gryzie po rekach i nogach. Absolutnie bez agresji ale po prostu wystawia ta paszcze. Tak samo przy glaskaniu. U mnie sporadycznie tak robi.
No i otoz co wtedy robic? Bo mowi jej nie wolno a ona ma to gdzies. Albo odwraca jej uwage ale to tez nie zawsze dziala. Lub bierze za kark/na rece i odstawia np do jej kojca. Ale co z tego jak zaboera reke a ona jeszcze go paszcza chce klapnac..
U Nas też jest podobnie. Ja całe dnie w domu a TZ w pracy. Nasz JRT skacze na tz jak wraca z pracy, w zabawie drapie i lekko podgryza po rękach. Jak tz bierze córkę na kanapę i z nią tam leży to piesek uwielbia go zaczepiac.
Ze mną jest spkojna, jak zajmuje się dzieckiem na kanapie to grzecznie siedzi obok mnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
'' Na seksapil składa się w połowie
to, co kobieta ma, a w połowie to,
co myśli, że ma ''.


Sophia Loren
Madzia9999 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-13, 06:24   #758
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Psy - cz. V

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Strasznie! Czasem zloszcze sie na nia ze jest taka niedobra a za chwile do mnie dociera, ze halo, ona ma 2,5 mca dopiero!
wow, dałabym jej więcej

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
Musi być konsekwentny, ale też powinien z nią spędzać trochę czasu pozytywnie. Czyli uczyć ją czegoś, bawić się, dawać smaczki.

niech będzie on "lepszy" od Ciebie Dotka, ja np kupiłabym jakies hiper super smaki, lub zabawke i tylko TZ niech daje te smaki i zabawki, jak Ty jestes to niech znikają. Szybko zrozumie ze TZ ma zawsze cos super schowanego
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-13, 08:12   #759
robcia
Zakorzenienie
 
Avatar robcia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 591
Dot.: Psy - cz. V

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Moze wets zpaytaj?

A ja tez z pytaniem. Otoz mloda slucha mnie dosc dobrze, rozumie nie wolno, przychodzi na zawolanie, nie gryzie po rekach itp.

Ale mam problem z tztem. Ja jestem w domu caly dzien i mam wrazenie ze przez to jrst zzyta ze mna. Otoz strasznie go gryzie po rekach i nogach. Absolutnie bez agresji ale po prostu wystawia ta paszcze. Tak samo przy glaskaniu. U mnie sporadycznie tak robi.
No i otoz co wtedy robic? Bo mowi jej nie wolno a ona ma to gdzies. Albo odwraca jej uwage ale to tez nie zawsze dziala. Lub bierze za kark/na rece i odstawia np do jej kojca. Ale co z tego jak zaboera reke a ona jeszcze go paszcza chce klapnac..
Nasz właśnie skończył 5 miesięcy.Jest ze mną więcej niż z tż-tem i też mam problem z zachowaniem psa wobec niego i odwrotnie( nie zawsze tż ma cierpliwośc i rozumie ,że pies myśli inaczej niż człowiek)Na początku psa złościło nawet nasze przytulanie i starał się nas rozdzielić. Tz daje mu przysmaki,bawi się z nim i głaszcze a i tak pieseł lubi go złapać zębami ,czego do mnie nie robi ( chyba ,że boi się jakiegos zabiegu a i to coraz rzadziej),najwyżej warknie. Gorzej reaguje też na komendy od niego. Wygląda to jak walka o władzę między samcami alfa. Oczywiście ,każde takie zachowanie wiąże się z reprymendą i pies doskonale czuje ,że źle się zachował ale ewidentnie inaczej zachowuje się w stosunku do tż-ta.

Edytowane przez robcia
Czas edycji: 2016-07-13 o 08:14
robcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-13, 08:29   #760
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Psy - cz. V

O Motylku dzieki, dobry pomysl!
Albo ja w ogóle zrezygnuję ze smakow, postawię na pochwałę głosową, a on niech smaki daje.

No własnie u nas jest tak, ze jak z dzieckiem jestem, to jest super grzeczna, zaczepia go, ale jak powiem nie wolno, to sie uspokaja.Jedynie sie dopomina o taka sama ilosc milosci Czyli jak mam malego na kolanach i go odloze, to ona sie od razu pakuje

No tztowi tez brak cierpliwosci i mu zwrocilam uwage, bo byl moment, kiedy jedyne slowa do niej wypowiadane to bylo 'nie wolno',no to heloł.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-14, 10:20   #761
anlejka
Zakorzenienie
 
Avatar anlejka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 859
Dot.: Psy - cz. V

Cytat:
Napisane przez inga21 Pokaż wiadomość
Jakim cudem mój pies ma szwy pod skórą po 2 latach od operacji? Na całej długości cięcia nic nie ma, a tam gdzie była robiona przepuklina pod skórą widać czarne szwy. Małe ale są. Jeden wychodzi deliktnie przez skórę. Wcześniej tego nie widziałam, bo odrosly jej tam czarne włosy.
Co z tym robić? Nie ma żadnego stanu zapalnego raczej, ani nic bo to ładne jest, tyle po dwóch latach tego nie powinno rączkę być...
U Mila na zmianę pogody "wychodzi" miejsce szycia po kastracji
Od dwóch dni ma taką wypukłą linię tam gdzie był ciachany. I tak jest za każdym razem jak diametralnie zmienia się pogoda. Mnie łupie w kościach, a psu szycie wychodzi
anlejka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-14, 16:43   #762
olgaes
Zadomowienie
 
Avatar olgaes
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 165
Dot.: Psy - cz. V

Hej

Dziewczyny, a jak wasze psiaki podchodzą do deszczu i brzydkiej pogody?
Scooby spiernicza do domu jak najszybciej, albo w ogóle nie chce wyjść z klatki. Jak już naprawdę bardzo mu się chce, to wysika wszystko co ma do wysikania na raz i heja do domu. No ale efektem tej okropnej pogodny jest to, że w ogóle nie zrobił kupki - a potrafi zrobić 3 dziennie Martwię się, że będzie się potem męczył i będzie mu coś dolegać.
olgaes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-14, 16:50   #763
malgo96
Zadomowienie
 
Avatar malgo96
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 339
Dot.: Psy - cz. V

Cytat:
Napisane przez olgaes Pokaż wiadomość
Hej

Dziewczyny, a jak wasze psiaki podchodzą do deszczu i brzydkiej pogody?
Scooby spiernicza do domu jak najszybciej, albo w ogóle nie chce wyjść z klatki. Jak już naprawdę bardzo mu się chce, to wysika wszystko co ma do wysikania na raz i heja do domu. No ale efektem tej okropnej pogodny jest to, że w ogóle nie zrobił kupki - a potrafi zrobić 3 dziennie Martwię się, że będzie się potem męczył i będzie mu coś dolegać.

Mojemu deszcz w niczym ni przeszkadza. Dopiero burzy sie boi ale wtedy wracamy do domu
malgo96 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-14, 17:04   #764
olgaes
Zadomowienie
 
Avatar olgaes
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 165
Dot.: Psy - cz. V

Cytat:
Napisane przez malgo96 Pokaż wiadomość
Mojemu deszcz w niczym ni przeszkadza. Dopiero burzy sie boi ale wtedy wracamy do domu
Zazdroszczę. Narzeczony właśnie dzwonił, że byli na "spacerze", młody się wysikał i skakał na niego, żeby wziąć go na ręce (co jest dziwne, bo prawie nigdy go nie nosimy) a potem było już tylko gorzej, trząsł się jakby było -5 stopni. Niech przestanie padać chociaż na chwilkę, bo mój pies musi kupkę!
olgaes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-14, 17:35   #765
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Psy - cz. V

Moj wyjsc na deszcz nie chce, ale jak juz wyjdzie to troche polazi i zrobi co trzeba. Burza na niego nie dziala.

Jesli juz o pogodzie mowa...
Wiem, ze to za wczesnie, ale tak sie zastanawiam jakie macie buty na zime do wychodzenia z psem? My spacerujemy po lesie i polach, wiec zwykle kozaki odpadaja.
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-14, 18:38   #766
olgaes
Zadomowienie
 
Avatar olgaes
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 165
Dot.: Psy - cz. V

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
Moj wyjsc na deszcz nie chce, ale jak juz wyjdzie to troche polazi i zrobi co trzeba. Burza na niego nie dziala.

Jesli juz o pogodzie mowa...
Wiem, ze to za wczesnie, ale tak sie zastanawiam jakie macie buty na zime do wychodzenia z psem? My spacerujemy po lesie i polach, wiec zwykle kozaki odpadaja.
Mój to taki delikates, że chyba jemu buciki na zimę będę musiała kupić a nie sobie
olgaes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-14, 19:17   #767
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Psy - cz. V

Na deszcz nie lubią wychodzić, wychodzą tylko żeby załatwić sprawy, a potem szybko chcą wracać do domu.
W zimie chodzę albo w trekingach zimowych albo w śniegowcach albo w zwykłych butach do biegania z lidla. Zależy od aury i od tego gdzie idziemy.

A psom, które mają delikatne stópki to faktycznie albo butki albo smarować wazeliną przed wyjściem.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.

Edytowane przez zakonna
Czas edycji: 2016-07-14 o 19:18
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-14, 19:30   #768
diabliczka66
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2 919
Dot.: Psy - cz. V

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
Na deszcz nie lubią wychodzić, wychodzą tylko żeby załatwić sprawy, a potem szybko chcą wracać do domu.
W zimie chodzę albo w trekingach zimowych albo w śniegowcach albo w zwykłych butach do biegania z lidla. Zależy od aury i od tego gdzie idziemy.

A psom, które mają delikatne stópki to faktycznie albo butki albo smarować wazeliną przed wyjściem.
Smarować wazelina szczególnie mieszkając w mieście że względu na sól którą sypią ulice i chodniki.
diabliczka66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-14, 19:58   #769
eibhlin87
Zakorzenienie
 
Avatar eibhlin87
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 329
Dot.: Psy - cz. V

Mojemu żadna pogoda nie przeszkadza, no poza upałem Ani deszcz ani śnieg mu nie straszne, spacer przed chwilą na deszczu tak mu się podobał że nie chciał w ogóle wracać
__________________
eibhlin87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-14, 21:35   #770
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Psy - cz. V

Luba,moze sniegowce?
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-14, 21:55   #771
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 33 504
Dot.: Psy - cz. V

Cytat:
Napisane przez olgaes Pokaż wiadomość
Hej

Dziewczyny, a jak wasze psiaki podchodzą do deszczu i brzydkiej pogody?
Scooby spiernicza do domu jak najszybciej, albo w ogóle nie chce wyjść z klatki. Jak już naprawdę bardzo mu się chce, to wysika wszystko co ma do wysikania na raz i heja do domu. No ale efektem tej okropnej pogodny jest to, że w ogóle nie zrobił kupki - a potrafi zrobić 3 dziennie Martwię się, że będzie się potem męczył i będzie mu coś dolegać.

Mój psiur nie przepada za deszczem, nie lubi jak pada i moknie ale burzy się nie boi, kałuże omija, zrobi co ma zrobić i wtedy skraca sobie spacer i chce do domu tak jak dzisiaj....

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
Moj wyjsc na deszcz nie chce, ale jak juz wyjdzie to troche polazi i zrobi co trzeba. Burza na niego nie dziala.

Jesli juz o pogodzie mowa...
Wiem, ze to za wczesnie, ale tak sie zastanawiam jakie macie buty na zime do wychodzenia z psem? My spacerujemy po lesie i polach, wiec zwykle kozaki odpadaja.

Zimą noszę różne buty np. jak jest chlapa to zakładam ocieplane kalosze a w pozostałe dni noszę traperki lub traperko-kalosze (góra traperów dół solidnych kaloszy).
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-14, 22:40   #772
olgaes
Zadomowienie
 
Avatar olgaes
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 165
Dot.: Psy - cz. V

[1=523c2d977675f8d89e6472e efe6f460b6ab4010a_6580dd2 588396;63034171]Mój psiur nie przepada za deszczem, nie lubi jak pada i moknie ale burzy się nie boi, kałuże omija, zrobi co ma zrobić i wtedy skraca sobie spacer i chce do domu tak jak dzisiaj....




Zimą noszę różne buty np. jak jest chlapa to zakładam ocieplane kalosze a w pozostałe dni noszę traperki lub traperko-kalosze (góra traperów dół solidnych kaloszy).[/QUOTE]

Deszcz minimalnie zelżał a Scoobiego "przycisnęło"- więc zdecydował się o 21:30 na ten odważny krok i zrobił kupkę w deszczu
Co do obuwia zimowego, to dobrze piszecie, muszę się w coś zapatrzyć - to będzie moja pierwsza zima z psem i zwykłe kozaki, tym bardziej na obcasie, nie dadzą rady!
Kurteczkę dla psa to już w ogóle muszę kupić, trząsł się dziś niesamowicie, a na dworze było ponad 15 stopni.
olgaes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-14, 23:13   #773
anlejka
Zakorzenienie
 
Avatar anlejka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 859
Dot.: Psy - cz. V

Cytat:
Napisane przez olgaes Pokaż wiadomość
Hej

Dziewczyny, a jak wasze psiaki podchodzą do deszczu i brzydkiej pogody?
Scooby spiernicza do domu jak najszybciej, albo w ogóle nie chce wyjść z klatki. Jak już naprawdę bardzo mu się chce, to wysika wszystko co ma do wysikania na raz i heja do domu. No ale efektem tej okropnej pogodny jest to, że w ogóle nie zrobił kupki - a potrafi zrobić 3 dziennie Martwię się, że będzie się potem męczył i będzie mu coś dolegać.
Sytuacja z dziś. Pies na spacerze pierwszym był o 5:30. Koło 12 biorę go na jakiś dłuższy, żeby pobiegał i coś poćwiczymy zawsze. Codziennie już od 11 łazi i jojczy, że koniecznie trzeba wyjść. Już, teraz, natentychmiast. Dziś wracam ze sklepu i na dzień dobry pies się wita, skacze, śpiewa jak szalony, a ja mu mówię:
"Milutku! Przestało padać! Idziemy na spacer!"
Psa momentalnie koło mnie nie było. Poszedł na łóżko do siostry, położył łeb na poduszce, resztę odwłoka zakopał pod kołdrę i ani myślał się ruszyć. Ale nic to! Twarda jestem! Dam radę!
"Milutku, Milutku! Chodź, chodź... Mam dobre smaczki, nie pada już. Przysięgam, że nie będziemy chodzić po trawie. Możesz nawet obsikać auto!"
Milutek, gnom jeden, popatrzył na mnie takim wzrokiem, że poczułam się jak zwykły pachołek w jego grze. Ale nie dam się! Zapięłam mu smycz, nawet nie drgnął. Pociągnęłam... Tak jakbym miała 15 kg ziemniaków na drugim końcu smyczy. Lodówka! Ser! No mu się na pewno nie oprze. Nawet nie zaszczycił mnie spojrzeniem jak mu pod nos podstawiłam. Ziewnął zniesmaczony. Próba numer dwa: szyneczka! Taka sama reakcja. Nawet nie powąchał. Ostatnia szansa... Rarytas wręcz! Sucha piętka z chleba! O! Błysk w oku widzę! Widzę! On też widzi i już już widzę ten mały ruch w dobrą stronę, już tylko malutki kroczek do zwycięstwa... Odwrócił łeb w drugą stronę i zdzielił mnie ogonem w twarz.
Wygrał*.

Także no cóż, jak pada to siedzimy w domu.


*No dobra, wkurzyłam się po kwadransie i go spacyfikowałam. Owinęłam w koc, wzięłam na ręce i wyrzuciłam za drzwi mieszkania Wtedy poczuł, że nie ma odwrotu i musi jednak wyjść. Niedługo się na mnie zemści w jakiś inny sposób
anlejka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-15, 01:29   #774
malgo96
Zadomowienie
 
Avatar malgo96
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 339
Dot.: Psy - cz. V

O matko nie wierze jak was czytam normalnie moj psiak kocha kałuże i wszystkie sa jego. Jak był szczeniakiem to wszedł do kałuży, zrobił siku a po chwili....pił z niej wodę
malgo96 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-15, 05:01   #775
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Psy - cz. V

Moje normalnie wychodzą w taki deszcz, burze itp, wiedza ze muszą, od małego tak bylo i nie ma problemu.
Zimą nie smaruje im wazeliną bo czytałam ze ona rozpulchnia łapy i sól wnika głębiej. Generalnie niczym nie smaruje (głęboka wieś, soli nie sypią), na dlugie spacery smaruje łapy maścia na odmrożenia (nie pamietam nazwy ale w aptece za 2zl jest) i nawet w największy mróz biegają normalnie. Ubranek nie posiadają żadnych.
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-15, 07:15   #776
Kat2890
Raczkowanie
 
Avatar Kat2890
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 458
Dot.: Psy - cz. V

Dorci nie przeszkadza jak kropi ale jak tak mocno pada to absolutnie nie wyjdzie, nie zrobi ani siku ani kupy. Przez to musiałam wczoraj godzine później do pracy pojechać-czekałysmy aż trochę przestanie padać a Kora jest pancerna, nic jej nie przeszkadza, wszystko kocha a wodę najbardziej. Koreczek ma jakiś radar na wodę, tylko zobaczy kałuże, to musi się w niej położyć, no nie przepuści poprostu. Na szczęście sama wskakuje do wanny, otwiera sobie łazienkę i do wanny, tylko patrzy na mnie, żebym jej wodę odkręciła.
__________________
some dance to remember some dance to forget
Kat2890 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-15, 08:13   #777
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Psy - cz. V

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Luba,moze sniegowce?
Kurcze, boje sie, ze sie w sneigowcach zabije na sniegu (jesli spadnie)

Dzieki za wszystkie typy, chyba sie zaopatrze w jakies porzadne trekkingowe/traperowe cos.
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-15, 08:32   #778
robcia
Zakorzenienie
 
Avatar robcia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 591
Dot.: Psy - cz. V

Wczoraj po raz pierwszy, ze względu na deszcz , założyłam na spacer niezwykle stylowe gumiaki, czarne,lśniące ,do kolan( jak buty do jazdy konnej). Pies najpierw je obszczekał, potem próbował złapać zębami a przez chwilę nawet się w nich przeglądał Chodzić mi w tym nie dał, potraktował jak wroga. W efekcie poszłam w adidasach , uszlajałam się konkretnie ,bo uwielbiamy łazić po różnych dziurach. Tak ,że ten... u mnie cholewy chyba odpadają.
robcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-15, 08:39   #779
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Psy - cz. V

Luba, ale o jakich ty sniegowcach myślisz? Dlaczego mają spaść??
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-15, 08:39   #780
diabliczka66
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2 919
Dot.: Psy - cz. V

Ja większość jesieni zimy laze w śniegowcach albo w kaloszach.
Posokowka podczas deszczu wyjdzie zrobi co ma zrobić i wraca. Nie lubi kałuż itd. A młoda uwielbia jak pada ... zmoknąć wręcz lubi i to jeszcze na beszczela przyjdzie i się we mnie wyciera
diabliczka66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Zwierzęta domowe - wiZOOż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-12-02 20:23:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:15.