Moda, która Cię "rozwala" część 3 - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-02, 11:39   #2311
PaulinaMigotka
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinaMigotka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 289
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Rozwaliła mnie ta stylizacja. Spódnica, żakiet i adidasy. Może to i jest modne, ale jakoś tego nie widzę. Fajne połączenie kolorów, ale to wszystko.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_6288.jpg (87,8 KB, 547 załadowań)
__________________
Mówiła, że wyszła tego dnia z bukietem żółtych kwiatów właśnie po to, bym ją wreszcie odnalazł. Gdyby tak się nie stało otrułaby się, bo jej życie było pozbawione sensu...
M&M


Instagram http://instagram.com/paulinamigotka
PaulinaMigotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-02, 11:40   #2312
Funny007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 16
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Pewnie to już było, ale...
rozwalają mnie:
- biusty uniesione na wysokość szyi (koniecznie z ukazaniem "przedziałka", a czasem i niemalże sutków)
- za krótkie bluzki ukazujące wylewający się brzuch, który nie może sprostać sile grawitacji
- wąsy u młodych chłopaków (takie jak za dawnych czasów, takie "pierwsze wąsy")
Funny007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-02, 11:44   #2313
Serendipity
Zakorzenienie
 
Avatar Serendipity
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 281
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez PaulinaMigotka Pokaż wiadomość
Rozwaliła mnie ta stylizacja. Spódnica, żakiet i adidasy. Może to i jest modne, ale jakoś tego nie widzę. Fajne połączenie kolorów, ale to wszystko.
O jej i to jeszcze ni zgrabne adidasy, a takie totalnie do biegania o.O
__________________
Denerwować się to mścić na własnym zdrowiu za głupotę innych.
Serendipity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-02, 12:18   #2314
laylaaa
Zakorzenienie
 
Avatar laylaaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 862
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez reverse Pokaż wiadomość
Ogólnie bardzo lubię Chiarę z bloga theblondesalad, ale ostatnia notka mnie rozwaliła. Wrzucam linka: http://www.theblondesalad.com/2011/1...shionweek.html - zobaczcie sobie jej stopy na przedostatnim zdjęciu, jak można chodzić w takich butach?
zapewne Chiara dostała te buty od projektanta (nawet w liście rzeczy na dole masz do nich link) także wątpię, że sama je wybrała. może to średnia reklama bo faktycznie palce nie wyglądają najlepiej, ale szczerze mówiąc zwróciłam na to uwagę dopiero po Twoim poście
__________________

'we're all mad here. I'm mad. you're mad.' said the Cat
'how do you know I'm mad?' said Alice
'you must be' said the Cat
'or you wouldn't have come here'
laylaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-02, 12:45   #2315
annan_
Zadomowienie
 
Avatar annan_
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 238
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez Funny007 Pokaż wiadomość
- wąsy u młodych chłopaków (takie jak za dawnych czasów, takie "pierwsze wąsy")
o taaak, okropność. Już dawno postanowiłam, że jak będę matką, nie dam swojemu synowi wyjść z domu z czymś takim, choćbym go miała z jego ojcem ogolić go na siłę.
__________________


Runners, Yeah We're Different:
http://chayden.net/Runs/Adidas/
annan_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-02, 12:48   #2316
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Susie też ma te "najki"
http://www.stylebubble.co.uk/style_b...ust-do-it.html
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-02, 13:15   #2317
miss kitsch
Zakorzenienie
 
Avatar miss kitsch
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 673
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Właśnie się przepoczwarza i objawi się jako piękny motyl. Naród padnie na kolana i otworzy usta w niemym podziwie... Ptaki zamilkną...
Cytat:
Napisane przez Caramelli Pokaż wiadomość
.... a jasna koronkowa bluzka i czarny stanik pod spodem przestaną być elementami "ścisłego dress code'u". Yeah, right.




Cytat:
Napisane przez paktofonika99 Pokaż wiadomość
może to sprawka Emilii? przecież na formspringu napisała Kamili, że jeszcze jej pokaże

A co to? Gdzie to?
To szkoda Kamilki jak jej ktoś chamsko bloga usunął.
__________________
miss kitsch jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-02, 13:20   #2318
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
I jeszcze marynarki z łatami na łokciach

ooo tak, niby angielski styl a dla mnie kojarzy się z bieda



Cytat:
Napisane przez findsomething Pokaż wiadomość
przecież szał na marynarki z wywijanymi rękawami trwa już dobre 2 lata! Spałyście na lekcji mody?

Wydaje mi się, ze koło roku ale może i dłużej, czas tak szybko leci :P
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-02, 13:58   #2319
Miss Saeki
Zakorzenienie
 
Avatar Miss Saeki
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 209
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez trupiegi Pokaż wiadomość
Też na początku nie mogłam się przełamać, bo nie jest tam tak ładnie jak w sklepach, trzeba się naszukać itp. Teraz nie wyobrażam sobie życia bez lumpeksów. Niektóre swoje znaleziska pokazałam na blogu. No, ale jak kto woli.
Ja za to nie mam czasu na lumpeksy. Pracuję do 16, zanim wrócę do domu będzie koło 16:30 a pracuję w takiej okolicy w jakiej ani lumpeksu ani H&Mu nie uświadczysz. Robiłam kilka podejść, ale... lumpex to nie dla mnie. Ja się nawet w TkMaxx męczę jak mam grzebać i szukać...


Cytat:
Napisane przez trupiegi Pokaż wiadomość
Nie ma za co, dziewczynę odkryłam niedawno i zachwyciłam się. Dodatkowym atutem są notki po czesku (uczę się tego języka). A propos tematu tego wątku: Czeszka też nie lubi legginsów noszonych do krótkiej bluzki: "Nelíbí se mi, když holky nosí legíny místo kalhot a sama jsem si je tak dneska vzala." (Nie podoba mi się, gdy dziewczyny noszą leginsy zamiast spodni, a sama się dziś tak ubrałam).
dobrze wiedzieć, możemy sobie czasem pogadać
__________________
Książki LC
Miss Saeki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-02, 15:10   #2320
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez trupiegi Pokaż wiadomość
Nie napisałam, że akceptuję jedynie oryginalnie ubranych ludzi, sama nie jestem wielce oryginalna, a przeciętna. Koszule i rurki podobają mi się, do teczki nic nie mam. Na lisią kitę i sztyblety przymykam oko.
Pisałam o marynarkach z podwiniętymi rękawami i karmelowych torebkach - to jest WSZĘDZIE.
I naprawdę aż tak Cię to "rozwala"? Nie pytam złośliwie, tylko z ciekawości - rurki i luźne koszule też są wszędzie, a jednak kilka osób w wątku najbardziej "ruszyły" właśnie marynarki. Zastanawiam się, dlaczego?
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-02, 15:20   #2321
annan_
Zadomowienie
 
Avatar annan_
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 238
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez paktofonika99 Pokaż wiadomość
Dziś stałam na przystanku autobusowym a przede mną kilka dziewczyn, na oko w wieku gimnazjalnym. Każda miała sandały, a do tego rajstopy nie umiem na coś takiego patrzeć
do kompletu są jeszcze panie, które uważają, że w pracy muszą mieć rajstopy, ale o tym, że skoro tak, to do tego trzeba mieć jeszcze kryte buty już nie pamiętają i z upodobaniem noszą takie z wycięciem na palcach albo pięcie albo i tu i tu.
__________________


Runners, Yeah We're Different:
http://chayden.net/Runs/Adidas/
annan_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-02, 15:37   #2322
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez Ofca w Wielkim Miescie Pokaż wiadomość
Rozwala mnie silenie się na bycie niemodnym - jak modne marynarki z łatami to wyrzucam moje, które kupiłam już 5 lat temu bo nie były modne. Jak modne bluzki w paski to rozwalające są bluzki w paski. Czy w dzisiejszych czasach ubieranie się modnie to ubieranie się gorzej? Tak jakby osoby, które tak się ubierają były gorsze i jak one w ogóle mogą tak chodzić! Albo że ubierają się zbyt przeciętnie. To co że co 2. dziewczyna zakłada rurki i marynarkę a do tego ma koka na głowie? Nie każdy ma czas żeby ubierać się jak najbardziej alternatywna blogerka na blogspocie... Rozumiem, gdyby te ubrania były brudne czy porwane, ale skoro są schludne to co w tym złego?
Jak to, nie słyszałas Owieczko, bycie na sile demode jest teraz jak najbardziej En Vogue.

Niedługo przeczytam na tym wątku ze "rozwala mnie klasyka": zakiety,olowkowe spódnice, koszule, czarne szpilki i trencze. Wszyscy je noszą!!!
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-02, 15:44   #2323
Miss Saeki
Zakorzenienie
 
Avatar Miss Saeki
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 209
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Mi się bardzo nie podoba nieumiejętność dobrania butow do figury, szczególnie jeśli chodzi o obcas. Rozwalają mnie dziewczyny w rozmiarze XXL noszące cieniutką szpilkę. To nie wygląda ładnie. Sama mam dość masywne łydki, nie noszę 36 i uważam, że mi też takie buty nie pasują. Noszę na klocuszku, słupku, grubszym obcasie. Cienka szpila pasuje tylko szczypiorkom, bo im nadaje lekkości.
__________________
Książki LC
Miss Saeki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-02, 16:20   #2324
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Skoro piszemy tutaj o modowych anty-hitach, to muszę podzielić się jednym - chodzi o jasne (cieliste) legginsy. Nosi je wiele osób, ale dotąd widziałam tylko jedno naprawdę ładne zestawienie z takimi "gaciami". W większości, ich właścicielki zakładają do nich czarne botki za kostkę, co niestety koszmarnie skraca nogi. Zauważyłam też, że ten rodzaj legginsów w szczególny sposób ujawnia wszelkie mankamenty sylwetki, z cellulitem na czele. Nawet jeżeli założy je szczupła i zgrabna osoba, to podkreślą jej każdy najmniejszy "dołek" na udzie.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-02, 19:07   #2325
trupiegi
Zadomowienie
 
Avatar trupiegi
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: z krzesła
Wiadomości: 1 404
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
I naprawdę aż tak Cię to "rozwala"? Nie pytam złośliwie, tylko z ciekawości - rurki i luźne koszule też są wszędzie, a jednak kilka osób w wątku najbardziej "ruszyły" właśnie marynarki. Zastanawiam się, dlaczego?
... bo nagle zrobił się na nie szał i wszystkie obowiązkowo mają podwinięte rękawy z kolorową podszewką. Chodzi mi głównie o ten model. Nie piszę, że jest to brzydkie, a, że jest tego za dużo. Takie marynarki łatwo rzucają się w oczy, gdyż często noszone są nawet do sportowych butów, na co dzień.

---------- Dopisano o 20:07 ---------- Poprzedni post napisano o 18:33 ----------

Nie wiedziałam, że istnieją męskie rajstopy:

http://sklep.adrian-rajstopy.pl/produkt/grating.php



A teraz trzymajcie się krzesła:

http://sklep.adrian-rajstopy.pl/produkt/street.php
__________________
Śmieciowata telewizja, śmieciowate reklamy, śmieciowate sklepy, śmieciowate sławy, śmieciowate jedzenie, śmieciowata cywilizacja, śmieciowate umowy, śmieciowata sytuacja w kraju, śmieciowate umysły. A ja tak lubię porządek.

Edytowane przez trupiegi
Czas edycji: 2011-10-02 o 19:10 Powód: dopisek
trupiegi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-02, 19:13   #2326
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez trupiegi Pokaż wiadomość
... bo nagle zrobił się na nie szał i wszystkie obowiązkowo mają podwinięte rękawy z kolorową podszewką. Chodzi mi głównie o ten model. Nie piszę, że jest to brzydkie, a, że jest tego za dużo. Takie marynarki łatwo rzucają się w oczy, gdyż często noszone są nawet do sportowych butów, na co dzień.

---------- Dopisano o 20:07 ---------- Poprzedni post napisano o 18:33 ----------

Nie wiedziałam, że istnieją męskie rajstopy:

http://sklep.adrian-rajstopy.pl/produkt/grating.php



A teraz trzymajcie się krzesła:

http://sklep.adrian-rajstopy.pl/produkt/street.php


blee
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-02, 19:44   #2327
ratta
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 553
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Nie no, te rajstopki to mistrzostwo Jeszcze legginsy są. I przy okazji rozwalił mnie ten artykuł:
http://obieliznie.pl/meskie-rajstopy.html

Już nie trzeba nosić kaleson, można się ogrzać rajstopkami i jeszcze do seksu je założyć
__________________
Proszę osoby, które zaciągnęły kredyt hipoteczny, o wypełnienie ankiety do pracy magisterskiej, która znajduje się
TU

Z góry dziękuję za pomoc.

ratta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-02, 20:08   #2328
miss kitsch
Zakorzenienie
 
Avatar miss kitsch
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 673
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez ratta Pokaż wiadomość
Nie no, te rajstopki to mistrzostwo Jeszcze legginsy są. I przy okazji rozwalił mnie ten artykuł:
http://obieliznie.pl/meskie-rajstopy.html

Już nie trzeba nosić kaleson, można się ogrzać rajstopkami i jeszcze do seksu je założyć
Czuję się jak własna babcia kiwająca głową z niedowierzaniem

Pokazałam te rajstopki mojemu. Ale miał minę
__________________
miss kitsch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-02, 20:33   #2329
PaulinaMigotka
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinaMigotka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 289
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez trupiegi Pokaż wiadomość
... bo nagle zrobił się na nie szał i wszystkie obowiązkowo mają podwinięte rękawy z kolorową podszewką. Chodzi mi głównie o ten model. Nie piszę, że jest to brzydkie, a, że jest tego za dużo. Takie marynarki łatwo rzucają się w oczy, gdyż często noszone są nawet do sportowych butów, na co dzień.

---------- Dopisano o 20:07 ---------- Poprzedni post napisano o 18:33 ----------

Nie wiedziałam, że istnieją męskie rajstopy:

http://sklep.adrian-rajstopy.pl/produkt/grating.php



A teraz trzymajcie się krzesła:

http://sklep.adrian-rajstopy.pl/produkt/street.php
Nie no nie wierzę
__________________
Mówiła, że wyszła tego dnia z bukietem żółtych kwiatów właśnie po to, bym ją wreszcie odnalazł. Gdyby tak się nie stało otrułaby się, bo jej życie było pozbawione sensu...
M&M


Instagram http://instagram.com/paulinamigotka
PaulinaMigotka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-02, 20:47   #2330
misguided
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 40
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Skoro piszemy tutaj o modowych anty-hitach, to muszę podzielić się jednym - chodzi o jasne (cieliste) legginsy.
Kiedyś tuptam sobie spokojnie przez miasto, rzucam okiem w bok i do mojego mózgu dociera takie dziwne wrażenie, że coś jest nie tak. Patrzę znowu - o matko po drugiej stronie ulicy laska w czarnej marynarce, naga od pasa w dół z całym tyłkiem (ha, oby tylko!) na wierzchu. Dopiero podchodząc bliżej zorientowałam się, że jednak była ubrana. W te nieszczęsne cieliste legginsy. Panna zbierała spojrzenia wszystkich naokoło i być może myślała, że wyrażają podziw dla jej elegancji
misguided jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-02, 21:00   #2331
PaulinaMigotka
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinaMigotka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 289
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez misguided Pokaż wiadomość
Kiedyś tuptam sobie spokojnie przez miasto, rzucam okiem w bok i do mojego mózgu dociera takie dziwne wrażenie, że coś jest nie tak. Patrzę znowu - o matko po drugiej stronie ulicy laska w czarnej marynarce, naga od pasa w dół z całym tyłkiem (ha, oby tylko!) na wierzchu. Dopiero podchodząc bliżej zorientowałam się, że jednak była ubrana. W te nieszczęsne cieliste legginsy. Panna zbierała spojrzenia wszystkich naokoło i być może myślała, że wyrażają podziw dla jej elegancji
Też byłabym w szoku, gdybym zobaczyła takie zjawisko
__________________
Mówiła, że wyszła tego dnia z bukietem żółtych kwiatów właśnie po to, bym ją wreszcie odnalazł. Gdyby tak się nie stało otrułaby się, bo jej życie było pozbawione sensu...
M&M


Instagram http://instagram.com/paulinamigotka
PaulinaMigotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-02, 21:26   #2332
ratta
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 553
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Mam nadzieję, że nieprędko zobaczę coś takiego na ulicy. W ogóle mi się to nie podoba: http://www.befrassy.com/2011/05/lace.html
__________________
Proszę osoby, które zaciągnęły kredyt hipoteczny, o wypełnienie ankiety do pracy magisterskiej, która znajduje się
TU

Z góry dziękuję za pomoc.

ratta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-02, 22:49   #2333
aja23
Rozeznanie
 
Avatar aja23
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 996
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez trupiegi Pokaż wiadomość
... bo nagle zrobił się na nie szał i wszystkie obowiązkowo mają podwinięte rękawy z kolorową podszewką. Chodzi mi głównie o ten model. Nie piszę, że jest to brzydkie, a, że jest tego za dużo. Takie marynarki łatwo rzucają się w oczy, gdyż często noszone są nawet do sportowych butów, na co dzień.

---------- Dopisano o 20:07 ---------- Poprzedni post napisano o 18:33 ----------

Nie wiedziałam, że istnieją męskie rajstopy:

http://sklep.adrian-rajstopy.pl/produkt/grating.php



A teraz trzymajcie się krzesła:

http://sklep.adrian-rajstopy.pl/produkt/street.php
Pokazałam te rajstopy mojemu tż...a ten do mnie z tekstem: "jakbym ci się wpakował w takich do łóżka...cieszyła byś się, co nie?"
aja23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-03, 07:47   #2334
miss kitsch
Zakorzenienie
 
Avatar miss kitsch
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 673
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez ratta Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że nieprędko zobaczę coś takiego na ulicy. W ogóle mi się to nie podoba: http://www.befrassy.com/2011/05/lace.html

Czy ona ma golutkie te cycuszki ?? W sensie oprócz koronkowej koszulki

Dziewczyna trochę z Londynu, trochę z Paryża - może taki strój to tam ścisły biurowy dress code Co my, szaraczki, możemy o tym wiedzieć
__________________
miss kitsch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-03, 08:41   #2335
zmawona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 180
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez paktofonika99 Pokaż wiadomość
może to sprawka Emilii? przecież na formspringu napisała Kamili, że jeszcze jej pokaże

Dziś stałam na przystanku autobusowym a przede mną kilka dziewczyn, na oko w wieku gimnazjalnym. Każda miała sandały, a do tego rajstopy nie umiem na coś takiego patrzeć
Ojej, nie umiesz na to patrzeć i mimo to patrzysz? Czy to nie nadmiar poświęcenia z Twojej strony?
Ja nie mam w zwyczaju przyglądać się czyimś stopom, no chyba że jakoś zwrócą moją uwagę, np. jaskrawymi kolorami skarpetek.

---------- Dopisano o 09:41 ---------- Poprzedni post napisano o 09:32 ----------

Cytat:
Napisane przez annan_ Pokaż wiadomość
do kompletu są jeszcze panie, które uważają, że w pracy muszą mieć rajstopy, ale o tym, że skoro tak, to do tego trzeba mieć jeszcze kryte buty już nie pamiętają i z upodobaniem noszą takie z wycięciem na palcach albo pięcie albo i tu i tu.
Zapominają albo i nie zapominają. A w ogóle co to znaczy "trzeba mieć kryte buty"?? A jak trzeba mieć rajstopy, a w krytych butach za gorąco? W moim środowisku (na prowincji mieszkam) noszenie rajstop do sandałów jest rzeczą normalną (często widzę i na ulicach i w pracy) i prawdę mówiąc do tej pory nie miałam pojęcia, że tak się "nie chodzi". Zresztą uważam, że w gruncie rzeczy jest to kwestia przyzwyczajenia. Ja jestem przyzwyczajona, że tak się chodzi, więc nie tylko mi to nie przeszkadza, ale nawet nie mogę sobie wyobrazić, żeby z takich bardziej eleganckich sandałów wystawały gołe palce. A Wy jesteście przyzwyczajone, że się "nie chodzi", więc Wam to przeszkadza. Ja nie widzę żadnego obiektywnego powodu, aby to było "niestosowne". Cieliste rajstopy przecież w ogóle się w oczy nie rzucają. No chyba, że jakieś kolorowe, to już by wyglądało dziwnie... Gdzieś tu co prawda przeczytałam, że sandały zostały "stworzone" do bosych stóp, ale dla mnie to żaden argument. Zupełnie mnie nie obchodzi, do czego zostały "stworzone" sandały. Ubieram się tak, jak mi wygodnie i dopóki nie obrażam czyjegoś poczucia przyzwoitości (nie świecę golizną), to indywidualnym poczuciem gustu się nie przejmuję. Zresztą tak naprawdę tylko w jednych butach mogę chodzić boso - w takich sportowych, z materiału, na rzepy. Inne mnie niemiłosiernie obcierają. A nie jestem zdolna do takiego poświęcenia, jak pewna studentka, którą widziałam w piątek, a która miała właśnie eleganckie sandały na bosych, strasznie poobcieranych stopach. Aż strupy wystawały... Wsiadała do autobusu, to zauważyłam...
Podsumowując: na początku irytowały mnie uwagi, że "tak się nie chodzi", "do rajstop trzeba mieć kryte buty" itp., teraz już tylko mnie śmieszą. Na pewno nie dam sobie narzucić "poprawności" w tej kwestii.
__________________
1. Nie założę czegoś, co mi się nie podoba, tylko dlatego, że jest modne.
2. Nie zrezygnuję z czegoś, co lubię, tylko dlatego, że jest niemodne.
3. Ubranie ma być czyste, przyzwoite, dostosowane do temperatury i okoliczności oraz zgrane kolorystycznie i stylistycznie.
zmawona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-03, 08:53   #2336
kasQ
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 169
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Ja nie rozumiem co jest takiego "oburzającego" a co dopiero mówiąc rozwalającego w tym, że dużo dziewczyn nosi marynarki z podwijanymi rękawami? Są to rzeczy, które można dostać w każdym sklepie więc lud korzysta. Pewnie niejedna z Was, która była oburzona tym, sama posiada taką marynarkę.
Mnie szczerze mówiąc rozwalają blogi modowe - to jest wg mnie coś żenującego - mało która dziewczyna jest indywidualistką i mało która ma niepowtarzalny styl. Wszystkie są klonami, mają te same szmatki, które łączą z lepszym lub gorszym efektem. Nie umieją przyjąć krytyki, uważają się za specjalistki dot. spraw mody, nazywają siebie stylistkami a do stylistek im daleko.
I jeszcze nawiązanie do sławnej Kamili - śledziłam jej bloga - figurę dziewczyna miała rewelacyjną ( wysoka, szczupła, dłuuuugaśne nogi) myślę, że makijaż i inne uczesanie zrobiło by dla niej wiele dobrego. Ale dziwi mnie, że tak ją jechałyście. Dziewczyna miała swój styl, nie chciała go zmieniać, dobrze czuła się w tym co nosiła. Piszecie, że była bezczelna - a jaka miała być gdy na każdym kroku ktoś ją wyzywał, wyśmiewał? I tak długi czas wytrzymała. Jest wiele osób, które ubierają się tak jak ona - wystarczy rozejrzeć się po ulicach.
kasQ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-03, 08:56   #2337
stratiformis
Raczkowanie
 
Avatar stratiformis
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 30
GG do stratiformis
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Czytałam o męskich rajstopach kilka lat temu, ponoć są popularne w Skandynawii i o niebo wygodniejsze niż kalesony. Zresztą pomysł nie jest nowy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ludwikXIV.jpg (41,3 KB, 58 załadowań)
__________________
Znane było złośliwe powiedzenie Peryklesa: zobaczywszy raz mianowicie, jak niewolnik zrywający owoce spadł z drzewa i złamał nogę, wykrzyknął on: Oho, teraz będziesz pedagogiem!

http://rownowaga-chwiejna.blogspot.com/
http://maleglody.blogspot.com/
stratiformis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-03, 08:57   #2338
annan_
Zadomowienie
 
Avatar annan_
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 238
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez zmawona Pokaż wiadomość
Ja nie widzę żadnego obiektywnego powodu, aby to było "niestosowne".
słyszałaś o czymś takim jak protokół dyplomatyczny? Właśnie z niego pochodzi wiele zasad stosowanych w biznesie i obowiązującym w nim dress code. I tak jeżeli sytuacja wymaga założenia rajstop, buty z odkrytymi palcami są absolutnie zakazane. I dywagowanie o tym, czy w związku z mniejszą liczbą mieszkańców pewnych zasad się nie stosuje jest absurdalne, bo to tak, jakby powiedzieć, że skoro przy stole siedzi mniej osób, to można pozwolić sobie, żeby się głośno odbiło.
__________________


Runners, Yeah We're Different:
http://chayden.net/Runs/Adidas/
annan_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-03, 09:04   #2339
Malinki13
Rozeznanie
 
Avatar Malinki13
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: zaczarowana kraina
Wiadomości: 515
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez zmawona Pokaż wiadomość
Zapominają albo i nie zapominają. A w ogóle co to znaczy "trzeba mieć kryte buty"?? A jak trzeba mieć rajstopy, a w krytych butach za gorąco? W moim środowisku (na prowincji mieszkam) noszenie rajstop do sandałów jest rzeczą normalną (często widzę i na ulicach i w pracy) i prawdę mówiąc do tej pory nie miałam pojęcia, że tak się "nie chodzi". Zresztą uważam, że w gruncie rzeczy jest to kwestia przyzwyczajenia. Ja jestem przyzwyczajona, że tak się chodzi, więc nie tylko mi to nie przeszkadza, ale nawet nie mogę sobie wyobrazić, żeby z takich bardziej eleganckich sandałów wystawały gołe palce. A Wy jesteście przyzwyczajone, że się "nie chodzi", więc Wam to przeszkadza. Ja nie widzę żadnego obiektywnego powodu, aby to było "niestosowne". Cieliste rajstopy przecież w ogóle się w oczy nie rzucają. No chyba, że jakieś kolorowe, to już by wyglądało dziwnie... Gdzieś tu co prawda przeczytałam, że sandały zostały "stworzone" do bosych stóp, ale dla mnie to żaden argument. Zupełnie mnie nie obchodzi, do czego zostały "stworzone" sandały. Ubieram się tak, jak mi wygodnie i dopóki nie obrażam czyjegoś poczucia przyzwoitości (nie świecę golizną), to indywidualnym poczuciem gustu się nie przejmuję. Zresztą tak naprawdę tylko w jednych butach mogę chodzić boso - w takich sportowych, z materiału, na rzepy. Inne mnie niemiłosiernie obcierają. A nie jestem zdolna do takiego poświęcenia, jak pewna studentka, którą widziałam w piątek, a która miała właśnie eleganckie sandały na bosych, strasznie poobcieranych stopach. Aż strupy wystawały... Wsiadała do autobusu, to zauważyłam...
Podsumowując: na początku irytowały mnie uwagi, że "tak się nie chodzi", "do rajstop trzeba mieć kryte buty" itp., teraz już tylko mnie śmieszą. Na pewno nie dam sobie narzucić "poprawności" w tej kwestii.

Pomijam fakt, że jest wielkie oburzenie, iż nosi się rajstopy do butów z odkrytymi palcami. Ale te osoby chyba zapomniały, że rok temu (albo dwa nie pamiętam dokładnie ) był wielki szał na wybiegach i ulicy na kolorowe rajstopy i takie oto buty!! Z tym, że rajstopy obowiązkowo bez szwów na palcach ale jednak takie połączenie było modne i nikt się nie oburzał na takie obrazki na ulicy
__________________
Malinki13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-03, 09:17   #2340
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez kasQ Pokaż wiadomość
I jeszcze nawiązanie do sławnej Kamili - śledziłam jej bloga - figurę dziewczyna miała rewelacyjną ( wysoka, szczupła, dłuuuugaśne nogi) myślę, że makijaż i inne uczesanie zrobiło by dla niej wiele dobrego.
Nie powiedziałabym, że rewelacyjną. Dla mnie rewelacyjna figura to jest zdrowo wyglądające szczupłe ciało, a nie nadmierna chudość.
Zapytaj się jakiegokolwiek faceta, czy podoba mu się taka figura.
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:32.