Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. IV - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-05-11, 08:17   #331
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Odp: Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. IV

Cytat:
Napisane przez karton Pokaż wiadomość
Jasne, że działa! Plan 10-tygodniowy jest łagodniejszy, Puma nieco mniej - no ale też nie bez powodu skoro trwa miesiąc krócej a prowadzi do tego samego efektu

No!
Udało się Jestem... huh, przeszczęśliwa! Bez zająknięcia się udało, żeby było jeszcze lepiej. Postanowiłam, że odwracam zegarek do góry dnem i spojrzę dopiero jak poczuję zmęczenie i najdą mnie myśli z rodzaju "o matko, daleko do końca?! ".
Spojrzałam na zegarek (nie ze zmęczenia!) w momencie gdy na liczniku pokazało się 30:46 min Dobrze, że lało i deszcz ukrył moje małe wzruszenie

Koniec końców postanowiłam jeszcze dobiec to kółko w połowie którego spojrzałam na zegarek i zatrzymałam się na 45 minucie. Bez kolek, zmęczenia, nic.

Nie wiem o co chodzi ale Myślę, że wczoraj padłabym po 10 minutach, a dzisiaj to cudne 16 stopni i ulewny deszcz zrobiły swoje
Gratulacje, naprawdę!
A deszcz po tych parnych dniach był bardzo miły
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-11, 09:14   #332
sin_08
Rozeznanie
 
Avatar sin_08
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 741
Dot.: Odp: Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. IV

Ja wczoraj biegłam 25 minut i zrobiłam 6 podbiegów na 100 metrów w czasie 13 sekund. Tutaj napewno sobie źle nie ustawiłam metrów bo biegłam na stadionie, a tam ładnie wszystko jest pozaznaczane

Macie jakiś pomysł na trening żeby przebiec 800m w jak najkrótszym czasie? Czytałam ten artykuł: http://www.bieganie.pl/?show=1&cat=2&id=2019 ale te treningi na dole są dla mnie nie wykonalne, zwłaszcza, kiedy w czasie 3:30 min nie przebiegnę 1 km. Gość jest świetny
__________________
All we need is faith, faith is all we need.

sin_08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-11, 09:21   #333
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. IV

Witam.
U mnie upały od rana a zapowiadali pochmurnie i najwięcej +16
Ja od tygodnia nie biegamMoje samopoczuje jest przez to tragiczne, normalnie bez kija nie podchodź
Jednak bieganie bardzo dobrze na mnie wpływa, na moje nerwy
Niestety w niedzielę przesadziłam, bo ponad 20km przebiegłam, później jeszcze walka na działce, i ponad 20km na rowerze po lesie z dzieckiem w foteliku(mój synek już 17 kg waży )No i coś mi się stało z kolanem. Bolało nieprzerwanie przez 3 dni. Dzisiaj już ok, tylko chyba mam ten strach bardziej w głowie
Dzisiaj mam zawody na 4,5km przełajowego biegu więc sprawdze co z kolanem. Trzymajcie kciuki żeby było dobrze, bo inaczej nic nie mam na zastępstwie na uspokajanie

Lew jaki masz czas na dystansie półmaratonu? Bo na maratonie miałąś piękny wynik.

Co do butów to Asicsy są dobre jakościowo, ale mam z nimi jeden problem mają dość grubą poduszkę pod sznurówkami, i moim zdaniem za grube te zapiętki, bo po długim biegu ścięgno mnie boli.
Brooksy pod względem amortyzacji rewelacyjne, ale za to gorzej z ich np siateczką, która w moim przypadku i u koleżanki to samo szybko się dziurawi.
Mi najlepiej się w Nikach biega, ale podobno w nich źle stopy stawiam.
Teraz będę kupowała za niedługo nowe buty to chyba Brooksy, choć ceny w Polsce maja moim zdaniem przesadzone, ale poszukam w modelach z poprzedniego sezonu to jakaś perełka się znajdzie do 200zł
__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-11, 11:47   #334
LEW
Rozeznanie
 
Avatar LEW
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kociewie
Wiadomości: 760
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. IV

Cytat:
Napisane przez pl_madzia Pokaż wiadomość
Witam.
U mnie upały od rana a zapowiadali pochmurnie i najwięcej +16
Ja od tygodnia nie biegamMoje samopoczuje jest przez to tragiczne, normalnie bez kija nie podchodź
Jednak bieganie bardzo dobrze na mnie wpływa, na moje nerwy
Niestety w niedzielę przesadziłam, bo ponad 20km przebiegłam, później jeszcze walka na działce, i ponad 20km na rowerze po lesie z dzieckiem w foteliku(mój synek już 17 kg waży )No i coś mi się stało z kolanem. Bolało nieprzerwanie przez 3 dni. Dzisiaj już ok, tylko chyba mam ten strach bardziej w głowie
Dzisiaj mam zawody na 4,5km przełajowego biegu więc sprawdze co z kolanem. Trzymajcie kciuki żeby było dobrze, bo inaczej nic nie mam na zastępstwie na uspokajanie

Lew jaki masz czas na dystansie półmaratonu? Bo na maratonie miałąś piękny wynik.
W tym ostatnim 3maja 1.44-fajna była trasa crossowa z różną nawierzchnią Kciuki 3mam a jakże,a ja dzis też miałam jechac na przełaje ,ale zaspałam
LEW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-11, 14:12   #335
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. IV

Cytat:
Napisane przez Ismenkusia Pokaż wiadomość
ukonczyl maraton w niezlym czasie i jeszcze narzeka to my sie powinnysmy zalamac
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-11, 15:25   #336
anu
Raczkowanie
 
Avatar anu
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 147
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. IV

ja dzisiaj zaczęłam 4 tydzień pumy. w deszczu i w ogóle. byłam z siebie mega zadowolona, ale w ogole dla mnie bieganie to taka walka z moją własną pewnością siebie. boję się psów, póki co wstydzę się też innych ludzi a po biegu mam taki wyskok +100 do zayebistości, że mam ochotę sama siebie pocałować w rękę.

dzisiaj jeszcze zaraz po skończeniu moich 30 min cała mokra od potu i deszczu poszłam do apteki i na bazarek
anu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-11, 15:28   #337
wspaniala
Zakorzenienie
 
Avatar wspaniala
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6 191
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. IV

Cytat:
Napisane przez dori7 Pokaż wiadomość
A na jakiej nawierzchni biegasz?

Ja biegam głównie po łąkach i lesie (biegnę 2km po asfalcie/kostce, a potem to już przyroda ), wystarczają mi do tego Reebooki jakieś proste z przeceny w outlecie za ok. 110 zł, bez bajerów, wzięłam model, w którym był mój rozmiar, bo jestem wielka stopa Półmaraton na asfalcie też w nich przeżyłam, na maratonie miałam zmasakrowane stopy i kolano, ale też nie przyzwyczaiłam się odpowiednio do biegania po takiej nawierzchni, wiec to na pewno nie tylko wina butów
dopiero bede biegac , a w planach sa laki, tereny zielone, runo lesne itp., nie wykluczone parki (czyli nawierzchnia twarda, ale nie z asfaltem). buty chcialabym takie uniwersalne, zeby na fitnessowe cwiczenia takze sie nadaly i celowalabym w jakies nike, bo maja wiekszy wybor i mozna zlapac na allegro jakies okazje, np.:

- nike zoom elite +5
- nike air max run lite 4 (run w nazwie to chyba tylko dla picu )
- nike lunar eclipse +2

Cytat:
Napisane przez karton Pokaż wiadomość
ja od siebie mogę polecić Kalenji, które możesz kupić w Decathlonie - polecam je ja, moja przyjaciółka też w nich biega, mój kolega również
ja przerzuciłam się już na Nike ale na początek te Kalenji to chyba dobra opcja, ja nie mam do nich zarzutów

http://allegro.pl/kalenji-damskie-od...218445640.html

to ten model, ale w Decathlonie są tańsze
niestety poki co nie mam mozliwosci sprawdzenia asortymentu w decathlonie, ale bede miala to na uwadze. szacuje, ze jeszcze kilkanascie dni mi minie, nim dobiore odpowiednie obuwie dla siebie .
wspaniala jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-11, 15:53   #338
cacajuate
Zadomowienie
 
Avatar cacajuate
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: México
Wiadomości: 1 902
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. IV

Cytat:
Napisane przez Ismenkusia Pokaż wiadomość
Zenujacy artykul. Ale juz sie przekonalam, ze srodowisko biegaczy w Polsce, to grupa nadetych jak ropucha w lecie ę ą panow co-to-nie-ja. Najlepszym na to dowodem jest forum bieganie. Zenua po prostu.
Zlinczujcie mnie, ale niestety, uwazam, ze to typowo Polskie. Leczenie kompleksikow szukaniem na sile czegos, co mnie uczyni lepszym. Bo ja BIEGAM, wiec jestem za☠☠☠isty. Zal.pl
__________________
Run Tequila -> mój blog o bieganiu w Meksyku

Meksyk i bieganie na fejsie TUTAJ
cacajuate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-11, 16:16   #339
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. IV

Cytat:
Napisane przez cacajuate Pokaż wiadomość
Zenujacy artykul. Ale juz sie przekonalam, ze srodowisko biegaczy w Polsce, to grupa nadetych jak ropucha w lecie ę ą panow co-to-nie-ja. Najlepszym na to dowodem jest forum bieganie. Zenua po prostu.
Zlinczujcie mnie, ale niestety, uwazam, ze to typowo Polskie. Leczenie kompleksikow szukaniem na sile czegos, co mnie uczyni lepszym. Bo ja BIEGAM, wiec jestem za☠☠☠isty. Zal.pl
Typowo męskie, a nie typowo polskie. Nie wiem jak w Meksyku, ale widziałam wiele razy biegaczy w US - dużo podtatusiałych panów zasłoniętych przez gadżety. Nie wlewajmy sobie, że Polacy są jacyś inni. Męski żal jest wszędzie, nie tylko .pl
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-11, 16:50   #340
klada
Zakorzenienie
 
Avatar klada
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 16 740
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. IV

Witam Dopiero zaczęłam przygodę z bieganiem. Na początku próbowałam minuta marszu, minuta biegu i tak w kółko. Ale stwierdziłam, że wcale nie byłam za mocno zmęczona jak na pierwsze dni i zmieniałam to na 1,5 minuty biegania i minutę marszu. Myślę, że to ok, prawda? W sensie czy to zdrowa taktyka? Po jakimś czasie liczę, że będę mogła biegac już bez marszu
__________________
Języki!
Angielski B1/B2
Francuski A1
Hiszpański A1


Włosomaniaczka


klada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-11, 17:01   #341
cacajuate
Zadomowienie
 
Avatar cacajuate
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: México
Wiadomości: 1 902
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. IV

Cytat:
Napisane przez klada Pokaż wiadomość
Witam Dopiero zaczęłam przygodę z bieganiem. Na początku próbowałam minuta marszu, minuta biegu i tak w kółko. Ale stwierdziłam, że wcale nie byłam za mocno zmęczona jak na pierwsze dni i zmieniałam to na 1,5 minuty biegania i minutę marszu. Myślę, że to ok, prawda? W sensie czy to zdrowa taktyka? Po jakimś czasie liczę, że będę mogła biegac już bez marszu
Patrzylas na plany treningowe?
__________________
Run Tequila -> mój blog o bieganiu w Meksyku

Meksyk i bieganie na fejsie TUTAJ
cacajuate jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-11, 18:11   #342
klada
Zakorzenienie
 
Avatar klada
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 16 740
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. IV

Cytat:
Napisane przez cacajuate Pokaż wiadomość
Patrzylas na plany treningowe?
Mniej więcej i właśnie najbardziej spodobało mi się bieganie na przemian z marszem na początek
__________________
Języki!
Angielski B1/B2
Francuski A1
Hiszpański A1


Włosomaniaczka


klada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-11, 18:35   #343
cacajuate
Zadomowienie
 
Avatar cacajuate
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: México
Wiadomości: 1 902
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. IV

Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość
Typowo męskie, a nie typowo polskie. Nie wiem jak w Meksyku, ale widziałam wiele razy biegaczy w US - dużo podtatusiałych panów zasłoniętych przez gadżety. Nie wlewajmy sobie, że Polacy są jacyś inni. Męski żal jest wszędzie, nie tylko .pl
Ale jest roznica miedzy gadzeciarstwem, a takim chamskim wywyzszaniem sie. Znam sporo biegaczy z US tez i nie maja tego podejscia. To nawet po forum widac. Np. nawet na takim Runner's world, ktore tez jest nadete pojawiaja sie watki humorystyczne etc etc.

---------- Dopisano o 18:35 ---------- Poprzedni post napisano o 18:35 ----------

A jeszcze dodam, ze juz dziewczyny pisaly, ze sie z nich smieja albo sie gapia.

Nikt sie na mnie tu nie gapi jak sobie biegam, nawet jak po chorobie ledwo zipalam
__________________
Run Tequila -> mój blog o bieganiu w Meksyku

Meksyk i bieganie na fejsie TUTAJ
cacajuate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-11, 18:49   #344
tamtaglista
Zakorzenienie
 
Avatar tamtaglista
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6 411
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. IV

Do mnie coś krzyczą, ale niestety- muzyka ich zagłusza i tuptam dalej. Muszę skoczyć do decathlonu po butki i mogę znów biec
__________________
Nie odpowiadam za to, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem
blog
tamtaglista jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-11, 19:07   #345
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. IV

Cytat:
Napisane przez cacajuate Pokaż wiadomość
Ale jest roznica miedzy gadzeciarstwem, a takim chamskim wywyzszaniem sie. Znam sporo biegaczy z US tez i nie maja tego podejscia. To nawet po forum widac. Np. nawet na takim Runner's world, ktore tez jest nadete pojawiaja sie watki humorystyczne etc etc.
Zgadzam się, że polscy faceci (w tym biegacze) są zaściankowi - ale nie zgadzam się że bardziej nadęci niż np. Amerykanie (co do Meksykanów nie wiem). Tyle. Akurat ze środowiskiem biegaczy nie mam tyle wspólnego co Ty, ale generalnie mam takie zdanie. I byłam w US na tyle długo żeby je sobie wyrobić.
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-11, 21:13   #346
ChaseTheCloudsAway
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 252
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. IV

omg, brakuje mi wulgaryzmow zeby opisac jak sie czuje po moim pierwszym w zyciu joggingu. masakra. moje cialo umiera - to malo powiedziane. podziwiam Was, dziewczyny, za wytrwalosc. 1,5 kilometra, 15 minut (hahaha), pluca zaraz mi wyleca z klatki piersiowej, serce to samo ale paradoksalnie psychicznie czuje sie naprawde jakos tak....lekko i dobrze, co nie zmienia faktu, ze nie wiem czy zmusze sie do biegania po raz kolejny

zmotywujcie mnie jakos... ;>
ChaseTheCloudsAway jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-11, 21:41   #347
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. IV

Bądziesz się czuła lekko i dobrze, i to lepiej za każdym razem. I nie bój się! "You don't have to be first, but you have to be fearless" - jak brzmi motto jednej z biegaczek.
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-11, 22:02   #348
ChaseTheCloudsAway
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 252
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. IV

mam nadzieje, mam tez pytanie. przebiegniecie tego 1,5 km zajelo mi 15 minut (nie liczac przerw na marsz i sapanie), przy czym bolu miesni jako takiego nie czulam, moze troche miesnie brzucha momentami mnie rwaly. czy przy braku zakwasow moge jutro pobiegac kolejny raz? czy wskazana bylaby przerwa?
ChaseTheCloudsAway jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-11, 22:08   #349
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. IV

Nie chcę źle radzić, ale ja tam słucham zawsze swojego organizmu. Jak Tobie za trudno, to może lepiej marszobieg lub zmniejsz dystans. Ale są tu na forum bardziej doświadczone, może lepiej Tobie doradzą.
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-11, 22:15   #350
ChaseTheCloudsAway
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 252
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. IV

no wlasnie to dzisiejsze "cos" bylo w stylu marszobiegu, 1,5 minuty biegu, 2 minuty marszu, w sumie bieglam 15 minut (cwiczylam z endomondo z pauza na kazde maszerowanie), szlam jakies 20 poza tym, ze serce walilo jak glupie i pluca prawie wyplulam (nie potrafie oddychac podczas biegu), to czuje sie dobrze, zobaczymy co bedzie rano. nie ukrywam, ze mam slomiany, bardzo slomiany zapal, dlatego wole sie wziac za bieganie od razu na ostro, niz robic przerwy, bo jakos tak mam, ze ta jednodniowa przerwa w cwiczeniach przeradza sie w przerwe miesieczna


na ostro w sensie, ze regularnie, a nie ze biegac dlugo, na sile i sie przeforsowywac

Edytowane przez ChaseTheCloudsAway
Czas edycji: 2013-05-11 o 22:17
ChaseTheCloudsAway jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-11, 22:16   #351
cpp
Rozeznanie
 
Avatar cpp
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 973
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. IV

Skończyłam pierwszy tydzień planu dla początkujących i zastanawiam się, jak ja kiedyś mogłam nie lubić biegać
cpp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-11, 22:42   #352
cacajuate
Zadomowienie
 
Avatar cacajuate
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: México
Wiadomości: 1 902
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. IV

Cytat:
Napisane przez ChaseTheCloudsAway Pokaż wiadomość
mam nadzieje, mam tez pytanie. przebiegniecie tego 1,5 km zajelo mi 15 minut (nie liczac przerw na marsz i sapanie), przy czym bolu miesni jako takiego nie czulam, moze troche miesnie brzucha momentami mnie rwaly. czy przy braku zakwasow moge jutro pobiegac kolejny raz? czy wskazana bylaby przerwa?
No masz katastrofalna kondycje, ale tez pewnie za szybko bieglas, za szybko to sie zatrzymywalas itd. Zwolni nastepmym razem
__________________
Run Tequila -> mój blog o bieganiu w Meksyku

Meksyk i bieganie na fejsie TUTAJ
cacajuate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-12, 08:03   #353
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. IV

Wszędzie są różni ludzie,i takie watykanie wszystkich do jednego worka skoro wszystkich się nie zna świadczy tylko o swego rodzaju rasizmie wobec polskich mężczyzn.

Lew piękny wynik polmaratonu.
Ją wczoraj ten przelaj 4,300 przebiegła w 20min.zadowolona jestem bardzo bo teren trudny.dużo gorek i błota.

---------- Dopisano o 09:03 ---------- Poprzedni post napisano o 08:59 ----------

Chase ja też ze tak zaczynała. Postaraj się nie biec wolniej
__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-12, 09:31   #354
LEW
Rozeznanie
 
Avatar LEW
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kociewie
Wiadomości: 760
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. IV

Cytat:
Napisane przez cacajuate Pokaż wiadomość
Zenujacy artykul. Ale juz sie przekonalam, ze srodowisko biegaczy w Polsce, to grupa nadetych jak ropucha w lecie ę ą panow co-to-nie-ja. Najlepszym na to dowodem jest forum bieganie. Zenua po prostu.
Zlinczujcie mnie, ale niestety, uwazam, ze to typowo Polskie. Leczenie kompleksikow szukaniem na sile czegos, co mnie uczyni lepszym. Bo ja BIEGAM, wiec jestem za☠☠☠isty. Zal.pl
Większość moich znajomych biegających to Mężczyźni i to przez duże M,po prostu fajne chłopaki,gdy trzeba pomagają,czasami poprowadzą na czas,gdy trzeba opieprzą,wypiją piwo gdy masz ochotę,poradzą jak masz problem.Jak dotąd spotkałam tylko 1 szowinistę i chama 3 lata temu na maratonie poznańskim,tylko!

Co złego jest w artykule,bo naprawdę nic nie zauważam

Madzia gratki

Edytowane przez LEW
Czas edycji: 2013-05-12 o 09:36
LEW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-12, 09:49   #355
anu
Raczkowanie
 
Avatar anu
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 147
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. IV

Dziewczęta mam pytanie: biegam sobie z planem 6-tygodniowym, jestem na 4 tygodniu (3 min. biegu + 2 marszu). Średnio na jednym treningu pokonuję 4,6 km w około 30 min, zastanawiam się, czy powinnam na tym etapie przyciskać z prędkością, czy spokojnie dobić z planem do 30 min biegu (truchtu ) i potem pracować nad poprawieniem szybkości?
anu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-12, 11:28   #356
annan_
Zadomowienie
 
Avatar annan_
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 238
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. IV

nad szybkoscia mozna zaczac pracowac, kiedy bedziesz w stanie biec godzine bez przerwy. Wczesniej nie ma sensu, lepiej najpierw przyzwyczajac organizm do stalego wysilku biegowego.
__________________


Runners, Yeah We're Different:
http://chayden.net/Runs/Adidas/
annan_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-12, 14:55   #357
tamtaglista
Zakorzenienie
 
Avatar tamtaglista
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6 411
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. IV

Odwiedziłam decathlon, mam buty także mogę biegać
__________________
Nie odpowiadam za to, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem
blog
tamtaglista jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-12, 16:52   #358
cacajuate
Zadomowienie
 
Avatar cacajuate
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: México
Wiadomości: 1 902
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. IV

Cytat:
Napisane przez annan_ Pokaż wiadomość
nad szybkoscia mozna zaczac pracowac, kiedy bedziesz w stanie biec godzine bez przerwy. Wczesniej nie ma sensu, lepiej najpierw przyzwyczajac organizm do stalego wysilku biegowego.
racja


Jestem na haju. Dzis 10km zawodow w 52 min. Za to pierwszy kilometr to nie wiem co mi sie stalo, bo przebieglam w .... 4. 36. LULz.
To 3min nizej niz 2 tyg temu. Juz niedlugo bede smigac ponizej 50. Swoja droga nie jest u nas za fajnie, strasznie daje czadu smog
__________________
Run Tequila -> mój blog o bieganiu w Meksyku

Meksyk i bieganie na fejsie TUTAJ
cacajuate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-12, 16:58   #359
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. IV

Cytat:
Napisane przez cacajuate Pokaż wiadomość
Jestem na haju. Dzis 10km zawodow w 52 min. Za to pierwszy kilometr to nie wiem co mi sie stalo, bo przebieglam w .... 4. 36. LULz.
To 3min nizej niz 2 tyg temu. Juz niedlugo bede smigac ponizej 50. Swoja droga nie jest u nas za fajnie, strasznie daje czadu smog
Niestety wiem co to, nie zazdroszczę.
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-12, 17:40   #360
sin_08
Rozeznanie
 
Avatar sin_08
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 741
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. IV

Cześć dziewczyny. Dzisiaj przebiegłam 8 km w 41 minut nie jest źle, dobrze też nie jak narazie jestem zadowolona, ale mniejsza o to

Kiedyś pisałyście o butach, otóż, na allegro znalazłam bucie z KALENJI: http://allegro.pl/kalenji-damskie-bu...224346228.html i chcialabym je zakupić tylko... To może wydawać się totalnie glupie, ale nie wiem jaki rozmiar. W adidasach numer buta to 39, dziś mierzyłam wkładkę i ma 26 cm. I moje pytanie brzmi: kupić 39 czy 40?

Btw. jak mam adidasy z numerem 39 to i tak czuję luz a się pytam, bo biegacze powinni kupować rozmiar buta większy o numer, więc czekam na poradę
__________________
All we need is faith, faith is all we need.

sin_08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-01 11:15:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:50.