ramka cyfrowa - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Fotografia, sprzęt fotograficzny, galerie zdjęć

Notka

Fotografia, sprzęt fotograficzny, galerie zdjęć Miejsce dla miłośników fotografowania. Tutaj dowiesz się wszystkiego na temat sprzętu fotograficznego, metod fotografowania. Możesz zamieścić zdjęcia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-18, 11:07   #1
megusiaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 694

ramka cyfrowa


witam,
czy ktoś może udzielić mi informacji i wyrazić opinie na temat ramek: Hama New Basic 20,3 cm i New Universe Ramka Cyfrowa 8'' DP081A?
czy opłaca się kupić którąś z nich czy lepiej wydać więcej pieniążków na jakiegoś sony philipsa czy coś innego ale bardziej znanego?
jaka jest jakość wyświetlanych zdjęć? jak w ogóle te ramki są wykonana jak się prezentują?
bardzo proszę o odpowiedzi
pozdrawiam

P.S.
A ktoś słyszał o ramkach firmy Hannspree? bo cena jest dość atrakcyjna tylko kurcze czy 7'' to nie za mało...? no i rozdzielczosc 480 x 234 pikseli hama ma większą...
megusiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-18, 12:00   #2
arema5
Rozeznanie
 
Avatar arema5
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Hamburg
Wiadomości: 672
Dot.: ramka cyfrowa

Hallo.
Z doswiadczenia wiem im wyzsza rozdzielczosc tym lepiej wygladaje zdjecia w niej,
i duzy display .Jak ja kupowalam 2 lata temu to nie bylo jeszcze funkcji Video - wiec jezeli masz pienadze to radze wlasnie cos porzadnego kupic .Bo jak widzialam zdjecia w ramkach z rozdzielczoscia mniejscza niz 800x600 Pixei to te zdjecia wygladaly niewyraznie.
Tych Firm akurat nie znam
pozdrawiam
__________________
Przerabiam tylko wtedy jezeli mam ochote i czas i przewaznie wysylam prace na priv. adres meilowy .
Slowo -- DZIEKUJE-- nic nie kosztuje !

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=429298
arema5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-18, 15:01   #3
megusiaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 694
Dot.: ramka cyfrowa

dzięki za odpowiedź...
właśnie o to chodzi że wolałabym coś do 300zł a jak patrzę po sklepach to ceny zaczynają się od jakiś 400 i w górę... nie potrzebuję funkcji video tylko żeby wrzucić kilka zdjęć i żeby ładnie wyglądały... a najbardziej to by mnie satysfakcjonowała ramka która działa na zwykłe baterie -paluszki ale z tego co się zdążyłam dowiedzieć w sklepie to taka ramka działałaby jakieś 30min... więc bezsens...
jeśli ktoś może się wypowiedzieć na temat ramek o które pytam będę wdzięczna
megusiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fotografia, sprzęt fotograficzny, galerie zdjęć


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:13.