Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28 - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-06-03, 13:44   #1261
Panna Izabela
Zakorzenienie
 
Avatar Panna Izabela
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 161
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez Konkardia Pokaż wiadomość
Hehehe, siostra TŻ jak usłyszała że my też - bez zespołu, bez kamerzysty, bez poprawin to przeżywała wielkie załamanie Teraz już się chyba powoli z tą myślą oswaja. Także... to Wasze wesele (takie nieco inne) będą wspominali goście, a nie kolejne takie samo
No właśnie... Mieszkanie ze sobą to chyba nawet większy grzech wg. Kościoła niż seks przed ślubem. Tak nam ostatnio zasugerowano...
Oby nie mówili czegoś w stylu "aa tego nie ma, tego nie robią, dj do dupy', tż siostra już mówiła, że dj na weselu to porażka i takie wesele jej się na pewno nie spodoba (miło z jej strony).
Rozmawiałam z wujkiem-księdzem, wyjaśnił mi wspólne mieszkanie tak, że jest to dawanie okazji do grzechu, ale jak dla mnie to samo stwarzanie okazji to jeszcze nie grzeszenie

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Przewrażliwiona jesteś z deka, ale ok
Chamskim? Nie wiem, gdzie byłam chamska, że wyraziłam swoje zdanie?
Szary garniak + miętowy krawat będzie miał PM, Twój brat chce granatowy garniak, naprawdę nie widzę, gdzie jest problem.
Napiszcie na zaproszeniu, że tylko czarne garniaki i będzie z głowy.

Przecież goście wiedzą na czyj ślub przychodzą, jak mogą pomylić PMa z gościem weselnym?
Poza tym, skoro są takie obawy, to można było inaczej skompletować strój PMa, a nie teraz rozpaczać, że brat chce granatowy garniak.
Chociażby tu, gdzie pogrubione - zupełnie niepotrzebny tekst, nic nie wnosi, nie ma tu też Twojego zdania, a jest zwyczajnie niegrzeczny.
Mój tż widzi problem w tym, że zawsze ubiera się w białą koszulę, krawat dopasowany do mnie, i garniak, tu garnitur będzie miał co prawda inny, niż młodzi w naszych rejonach, ale ON stresuje się, że będzie wyglądał jak każdy inny. Nie ma potrzeby najeżdżać na mnie za jego stresy
Tym, które mi wysłały i pokazały miętowe muszki - bardzo Wam dziękuję w czasie, gdy ja szukałam, były same archiwalne propozycje allegro, albo drogie. Zakupię tż muszkę miętową i będę mu powtarzać, że i tak będzie gwiazdą wieczoru

Cytat:
Napisane przez mysza93 Pokaż wiadomość
Tyle ile za ślubną-100zł.
Ja będę mieć pewnie próbną i ślubną po jakieś 70-80zł.

Dzięki wielkie co prawda pakamera odpada, bo za droga, a pierwsza brzoskwiniowa też, bo ma czarne dodatki, ale za resztę dziękuję bardzo, zakupię, póki są

Był temat narzekania na niektórych gości, to i ja ponarzekam wczoraj byłam u siostry ciotecznej z zapro, tej, która miała mnie malować. Próbowałam to odwołać najgrzeczniej, jak umiałam, ale nie dotarło do niej nic. Myślałam, że mnie coś trafi, jak zaczęła mi wszystko ustawiać... "Na pewno ci nie zrobię smoky eyes, bo masz za małe oczy, wykluczone, wymyślę ci coś innego" (choćby dlatego nie chciałabym, żeby mnie malowała, bo chcę mieć coś do powiedzenia), "nie możesz mieć miętowych paznokci, bo są brzydkie", "niech tż nie ma jasnego garnituru". Poza tym w ramach prezentu ślubnego chce nam dać sesję ślubną, a przecież mamy to w umowie z fotografami, więc bez sensu
__________________
30.07.2015 Wiktoria nasz Aniołek

http://www.suwaczek.pl/cache/97014df637.png

ŻONA od 30.08.2014

ZARĘCZENI 28.11.2012
RAZEM 17.09.2010
Panna Izabela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-03, 13:49   #1262
Szczeperka
Wtajemniczenie
 
Avatar Szczeperka
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Poznań/ Toruń
Wiadomości: 2 404
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez enzunio Pokaż wiadomość
Do mnie przyszła ciotka której miało nie być, w kościele zmieniła zdanie
Skąd ja to znam
Mam nadzieję że w odróżnieniu od mojej nie usiadła przy Waszym stole
__________________
Staś 10.01.2015

Ignaś 11.03.2016
Szczeperka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-03, 13:50   #1263
rabbitka
Rozeznanie
 
Avatar rabbitka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków/Edinburgh
Wiadomości: 626
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Aniuska super fryzura! Bardzo mi sie podoba

Dotka plan jest dobry! Co do garniaka mysle, ze miesiac starczy, moj dopiero kupil na wieczor wczoraj... a dzis 15 dni do slubu...

Ustalilismy przebieg ceremonii dzis mamt wybrane jedno 'czytanie' ale przydaloby sie jeszcze jedno, moze po polsku znacie jakas poezje co by sie na cywilny nadawala? Bo po angielsky mamy http://www.itakeyou.co.uk/wedding-id...vely-story.htm
Popakowalismy tez mmsy


I jest pudelko na koperty



Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Let us all be Dinosaurs
and Lovely Other Dinosaurs
together.

18.6.14


rabbitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-03, 13:53   #1264
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez domar123 Pokaż wiadomość
Hej!

Dawno mnie tu nie było, duzo się dzieję. Ale nadrobiłam wszystko

Co u mnie się dzieje napisze później, bo teraz nie mogę. Teraz na szybko potrzebuję orientacji w sprawie ceny za fryzurę próbną. Ile płaciłyście? Z góry dziękuję i do usłyszenia
ja płace za 3 próbne 30 zł

Cytat:
Napisane przez aniuska18032 Pokaż wiadomość
Cześć! Jestem po próbnej kombinowałyśmy w warkoczami i na koniec wyszło to co wrzucam na zdjęciach mam tutaj założone clipy fryzura nie była specjalnie utrwalana bo nie chciałyśmy za dużo nakładać na doczepiane włosy żeby potem ich za mocno nie myć w wyniku czego trochę mi się spód rozwala wsuwek będę miała jeszcze więcej Fryzjerce ufam, że w dniu ślubu wszystko będzie się dobrze trzymało. Chodzę do niej od kilku lat i wiem, że zadba o to. Pokazałam jej trochę zdjęć, wiedziała, że ma być warkocz i niby nieład i luz
Mam dwa warkocze, jeden od góry drugi z boku. We włosach z tyłu będą kwiatowe spinki, mam kwiatki takie delikatnie różowe i kremowe, wyglądają jak żywe bo zrobiła mi je dziewczyna na zamówienie, która robi wianki. W salonie je wkładałyśmy, różne modyfikacje były ale fryzjerka je potem wyjęła żebym nie zgubiła i nie latała z tym po mieście:P Potem wrzucę Wam zdjęcia spineczek
I jak wam się podoba? U mnie wszyscy mówią, że super tylko pytają czy to się nie rozwali :P mi również się podoba, bardzo się obawiałam czy w ogóle wyjdzie coś co bym chciała no i ulżyło mi
Potem zdjęcia usunę


PS: myślę czy na warkoczu w przodu jakiś refleksów nie zrobić bo on akurat jest z clipa wtedy byłby wyraźniejszy warkocz, a w sumie o to mi chodziło
kurcze jeśli mam by,ć obiektywna, to podoba mi się przód, ale tył niestety nie w moim guście. przypomina mi trochę kokona, może dlatego. no ale wiadome, są gusta i guściki nie ?
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-03, 14:01   #1265
21klaudyna
Zadomowienie
 
Avatar 21klaudyna
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 059
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Ysia jaki ty masz ślub za miesiąc? :P chyba nie swój
__________________
Nasz dzień : 2.08.2014 r. 15:00



"Zestarzej się przy mnie
Najlepsze dopiero się zdarzy"
21klaudyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-03, 14:10   #1266
enzunio
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 2 067
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Sami ja tam posadzilismy :€


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
enzunio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-03, 14:14   #1267
S1lc1a
Raczkowanie
 
Avatar S1lc1a
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 454
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez Ad rem Pokaż wiadomość
Ja bym tego pięknego wycięcia na plecach nie zasłaniała włosami
Cytat:
Napisane przez Kasiulenkowo Pokaż wiadomość
też właśnie mam takie wycięcie na plecach choć ciut mniejsze ze jeszcze przykryje mi zapięcie od stanika zastanawiałam się również nad włosami ale doszłam do takiego samego wniosku żeby niczym go nie zakrywać dodatkowo na karku mam zapięcie na 2-3 guziczki także wychodzi taka "łezka" na plecach

---------- Dopisano o 13:55 ---------- Poprzedni post napisano o 13:52 ----------

Cytat:
Napisane przez ysia Pokaż wiadomość

S1lc1a
upinaj! Masz taki ładny tył sukni, trzeba to pokazać

---------- Dopisano o 14:04 ---------- Poprzedni post napisano o 14:03 ----------



Cytat:
Napisane przez iLoNuS_ktl Pokaż wiadomość

S1lc1a
, przy takim wcięciu z tyłu za nic w świecie nie rozpuściłabym włosów Przy upiętych włosach będzie się to cudnie prezentować


Cytat:
Napisane przez Szczeperka Pokaż wiadomość
Masz piękną suknię i nie ma sensu zakrywać jej góry fryzurą. Niech goście podziwiają całą suknię

Dzięki wielkie dziewczyny za rozwianie moich wątpliwości Uciekam do Kościoła na ostatnie spotkanie z księdzem.
4 DDŚ
S1lc1a jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-03, 14:15   #1268
docik10
Zakorzenienie
 
Avatar docik10
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 365
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez enzunio Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że wybaczycie mi tymczasowy brak relacji

Później usunę
BOSKOOO dlaczego mnie to wszystko tak wzrusza Kiedyś taka nie byłam śmiałam się z mojej siostry płaczka a teraz jestem taka jak ona
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę,
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę,
Jestem przy Tobie od pierwszego grama,
Tyś moje dziecko a ja Twoja mama


Nasze szczęście jest juz z nami
:
docik10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-03, 14:16   #1269
aniuska18032
Zakorzenienie
 
Avatar aniuska18032
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 4 130
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez nasturcja1308 Pokaż wiadomość
aaaaaa.... a jakbyś sobie nałożyła na swoje z doczepianych? fajnie to wyglądałoby.
Tak właśnie, dzwoniłam do fryzerki i mówiła, że nie ma problemu, zrobimy jeszcze z takim warkoczem na prosto z pasemka doczepianego żeby było grubszy i zobaczymy jak będzie wtedy

Cytat:
Napisane przez hihihi Pokaż wiadomość
ogólnie fryzura wygląda bosko! ten warkocz z boku super! ale ten od góry głowy jakoś dziwnie wygląda? może jakby inaczej zakręcał? dziwnie tak idzie przez środek głowy. ja bym coś z tym pokombinowała. ale ogólnie jest super
Bo ten warkocz wychodzi z tyłu, chciałyśmy spróbować inaczej niż z boku i on teraz jest jedną wsuwką przypięty i do zdjęcia się trochę przesunął bo na żywo wydaje mi się, że lepiej leży, a na ślub byłby przytwierdzony stabilnie. Jeszcze będziemy kombinowały z tym warkoczem przednim

Cytat:
Napisane przez Szczeperka Pokaż wiadomość
Super fryzura! Moim zdaniem żadnych refleksów nie potrzebujesz bo i tak się warkocz odznacza


Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
przepiekna fryzura!!!!! Ja bym tylko cos zrobila z tym "koltunem" z pierwszego zdjecia, tak po lewej, wydaje mi sie ze wlosy sa posklejane. A tak, cudownie, bardzo w moim stylu!
Z pierwszego? Z tyłu? Bo nie widzę mogłabyś zaznaczyć na fotce? Chyba, że chodzi o drugie zdjęcie z boku?
Może wygląda to tak na zdjęciu albo na pomniejszeniu bo właśnie się oglądałam w dwóch lusterkach i nie znalazłam, posklejane być nie mogą bo ja nie mam utrwalonej fryzury są rozwalone trochę bo kombinowałyśmy, wkładałyśmy i wyciągałyśmy te kwiatki i trochę się popsuło;p

Cytat:
Napisane przez Ad rem Pokaż wiadomość
Podoba mi się bardzo kształt fryzury! Tył troszkę w nieładzie, ale może takie było założenie? Całość prezentuję się naprawdę fajnie!!
Nawet ten warkocz mi sie podoba, muszę przyznać
Tak, ma być taki niby nie ład, te włosy są zwijane i wsuwkami tak spinane i nic więcej:P
Ale z tyłem jeszcze też chyba pokombinuję żeby może był krótszy tj. bardziej spięty nie wiem czy wiesz o o co mi chodzi

Cytat:
Napisane przez ysia Pokaż wiadomość
2 i 3 ekstra! Za miesiąc mamy ślub, chyba będę namawiać mojego męża na jakąś kolorową muchę

aniuska18032 a mi się ten warkocz z przodu podoba !Bardzo oryginalnie to wygląda. Tylko pytanie czy się będzie trzymać?
No teraz nie mam utrwalonych i się trzyma nawet, co prawda nie tańczyłam ale biegałam po mieście w lekkim deszczu, ubierałam miliard razy kurtkę nie uważając na fryzurę. Mam też mniej wsuwek i zero lakieru...fryzjerka zapewnia, że będzie się trzymało. Jeszcze jedną próbną zrobimy i wtedy poproszę żeby mi ten tył zrobiła bardziej zbity bo warkocze będą się trzymać na bank

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość

kurcze jeśli mam by,ć obiektywna, to podoba mi się przód, ale tył niestety nie w moim guście. przypomina mi trochę kokona, może dlatego. no ale wiadome, są gusta i guściki nie ?

Oczywiście pytałam TŻ czy kojarzy mi się z kokonem ale powiedział, że nie może dlatego tak się kojarzy bo jest duży ten tył :P ale zrobię jeszcze mniejszą wersję tj. bardziej zbitą bo w pierwszej chwili jak zobaczyłam tył to sama mówię "o kurde ale mam kokon "


EDIT:
Zaczynam się obawiać o trwałość fryzury bo teściowa mówi, że słyszała od kilku znajomych, że moja fryzjerka czesze super ale fryzury opadają lub się rozwalają dość wcześnie na weselu. Koleżanka mi powiedziała, że jej kuzynka miała też luźne upięcie i po kościele włosy już nie trzymały się już tak.... Kurde!
Ja się u niej czeszę, obcina mnie i farbuje no ale takich fryzur to miałam tylko jedną na studniówkę i się trzymało ale to nie była aż taka fryzura, wszystko było mocno spięte.. Moja siostra miała tam ślubną ale taką bardziej zwartą i się trzymało...
Jak mi zrobi ten tył bardziej zwarty lub tak jak na zdjęciu to chyba nie powinno być problemów? Bo jednak nie chciałabym w trakcie wesela kombinować z włosami, nie chcę mieć tego problemu na głowie;p
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg braids.jpg (70,2 KB, 40 załadowań)
__________________
Razem od 01.07.2008

Zaręczczeni od listopada 2011

Nasz Wielki Dzień - 30.08.2014


Fotografia Anna Kolebuk

Edytowane przez aniuska18032
Czas edycji: 2014-06-03 o 14:35
aniuska18032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-03, 14:17   #1270
monidot
Zadomowienie
 
Avatar monidot
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 1 394
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

No i stało się kupiłam buty , troszkę w palcach ciasnawe ale to się powinno rozejść jak w nich pochodzę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0301.jpg (97,2 KB, 97 załadowań)
monidot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-03, 14:27   #1271
justynkie
Wtajemniczenie
 
Avatar justynkie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 276
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

czeko parasol z białym środkiem

Enzunio wiesz co myslę, było pieknie!!! Strasznie żałuję że nie mogłam być na Waszym slubie ale musieliśmy jechać po wódkę na Mazury...

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
KOSZ NA WINO/KSIĄŻKI

Co myślicie o takim? http://allegro.pl/kosz-koszyk-ratan-...193817711.html

Prosimy o wino/książki zamiast kwiatów, więc potrzebujemy coś, żeby do tego odkładać, a potem zaniesiemy to do auta.
Myślicie, że wystarczy wielkościowo?
Ja kupiłam z tej serii na kosze ratunkowe, chciałam takie bo mamy w łazience taki kosz i będą później do kompletu. Ale ostatecznie kosze zostaną w domu a ja kupiłam nowe bo na slub wydały mi się za bardzo łazienkowe.
Ten większy to już w ogóle, kosz na bieliznę... Ja bym chyba zorganizowała jakis karton i fajnie go obkleiła.

aniuska super fryzura! Przód bym puściła nieco luźniej.

Na 11 dni przed ślubem zaczynają się roszady w gościach, nagle ktoś pisze że jednak nie da rady bo cos mu wypadło, czekam z planem stołów do ostatniej chwili.
Wczoraj kupiliśmy ramki na numery stołów, ramy na księge gości i instrukcję, ramę do planu stołów i słodycze do koszy dla rodziców. Do końca tyg napiety grafik, za tydzień o tej porze będę jechać po suknię
__________________

justynkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-03, 14:33   #1272
bardorja
Zadomowienie
 
Avatar bardorja
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 046
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

domar123
Cytat:
Napisane przez mysza93 Pokaż wiadomość
Tyle ile za ślubną-100zł.
tam gdzie ja sie czeszę za ślubną fryzure płaci się 60-80zł, za to próbna... ok 200zł/ w tym masz ok 3 h zarezerwowanych tylko dla ciebie i pokaz kilku fryzur dobranych do twojej twarzy, kondycji wlosow i widzimisia. Przy kazdje fryzurzemasz robione zjdecia sprzodu, z tylu zboków,na koniec wybeirasz taka jaka chcesz. Fryzjerka nie spocznie poki nie wybeirzesz tej Jedynej Fryzury. Anajlepszejest to, ze Poniedziałki i Ćzwartki sa dniami tylko na próbne fryzury. Ojdostac sie tam bardzo trudno,ja sie zabukowlam we wrzesniu ubieglego roku

Cytat:
Napisane przez Panna Izabela Pokaż wiadomość
Oby nie mówili czegoś w stylu "aa tego nie ma, tego nie robią, dj do dupy', tż siostra już mówiła, że dj na weselu to porażka i takie wesele jej się na pewno nie spodoba (miło z jej strony).

ale ON stresuje się, że będzie wyglądał jak każdy inny.


Był temat narzekania na niektórych gości, to i ja ponarzekam ...
1. bylam chyba tylko na 3 weselach gdzie byl DJ- niestety mnie to nie urzekło. oczywiscie zalezy co kto preferuje itp. Jetsem tradycjonalistką i dla mnie wesele to muzyka na żywo, DJdo klubu.
Gdybym trafila na rzeczywiscie fantyastycznego DJ/wodzireja w jednej osobie i bawila sie chociaz w polowie tak superowo jak przy kapelach to pewnie zmienilabym zdnaie, ale nie trafilam. Oczywiscie bylam tez gdzie orkiestra okazala sie totalną klapą, grali 3 piosenki i przerwa 30min i tak caly czas. do tego koles grający na saksofonie nie wykańczał melodii bo nie starczalo mu zebranego powietrza ajuz katastrofą bylo jak probowali zagrac CANDY DULFER Lily was here....
a inna kapela uznala ze ma tak swietna wokalistke,ze zagraja WhitneyHouston I will always love you... nawet sobie tego nie wyobrazicie co slyszalymoje uszy...
tak więc kwestia gustu, ale rzeczywiscie umnie wieskzosc moglaby powiedziec ze jak DJ to do dupy :/

Mój sie stresował troche tym, ze woli krawat a nie muche, bo wtedy bedzie wygladal jak gosc. Ale przymeirzyl muche,mucha zostaej, i stweirdzil, że ze mna u boku bedzie wygladal jak Król Świata

Ciekawajestemjakie niespodzianki przedemną





Jestem smutna
przeprowadzamy sie w weekend i nie bedziemymiec ok 3tyg internetu
a jak sciagnelam wizaz forum na tel to sie kuzwa nie chce zalogowac mi fi*t , pokazuje błąd jakis, nie ogarniam KU R WA nie ogarniam tego wsyztskiego
Zeby tego bylomalo, jakas ciotka srotka przystojniaka zadzwonila z potweirdzeniem.... ze ona sie potwierdzi jakos przedweselem bo ona jeszcze niewei co bedzie robic i czy bedziemiec czas wiec przystojniak jej powiedzial, ze niestety ale musi sie potwierdzic do 1 lipca bo tak mamy w umowie z managarem i musi tryzmac sie wyznaczonych temrinów i ze ma czas sie zdecydowac do 1 lipca. a ona do niego z gębą! zedo jego matki zadzwoni, ze on sie zle zachowuje,jak mozna gosciom nakazac teraz sie decydowac, ze jak zadzwoni do jego mamy to ona na pewnoe ją poprze!
ja zaniemówilam, przystojniakowi wypadl tel z reki i takjakos sie wylaczyl.wiec ciotka pewnie uznala to za lekcewazenie jej.
i pewnie dzis od tesciowej bedzietel wieczorem...can't wait
__________________
Stylistka paznokci od 2004r-PASJA i MIŁOŚĆ
Stylistka rzęs od 2013r-ZAFASCYNOWANA

Daję z siebie 200%
bardorja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-03, 14:36   #1273
aniuska18032
Zakorzenienie
 
Avatar aniuska18032
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 4 130
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez monidot Pokaż wiadomość
No i stało się kupiłam buty , troszkę w palcach ciasnawe ale to się powinno rozejść jak w nich pochodzę
Fajne
__________________
Razem od 01.07.2008

Zaręczczeni od listopada 2011

Nasz Wielki Dzień - 30.08.2014


Fotografia Anna Kolebuk
aniuska18032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-03, 14:42   #1274
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Iza, ale skoro się boi, że będzie jak każdy, to czemu kupiliście taki garnitur? Przecież mógł kupić granatowy, jak Twój brat, czy tam czarny, czy jaki tam by wolał.
Po prostu - garniak to nie sukienka ślubna, jest duże prawdopodobieństwo, że ktoś może przyjść nawet w dokładnie takim samym i dlatego moim zdaniem stres z tego powodu jest bezpodstawny.

rabbitka, właśnie Ty, velika i chyba positive, pocieszacie mnie, że można późno kupić garniak
U niego, jak u mnie z suknią - im później tym lepiej
Te Wasze M&Msy są mega

Aniuska, mnie się średnio podoba.
Z przodu - górny warkocz nie pasuje. Z tyłu - podobnie jak czeko - trochę z kokonem mi się kojarzy.

Ale jak mówisz, że druga wersja będzie bardziej zbita, to będzie już super!

Monidot, szałowe gacie!
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-03, 14:51   #1275
aniuska18032
Zakorzenienie
 
Avatar aniuska18032
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 4 130
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość

Aniuska, mnie się średnio podoba.
Z przodu - górny warkocz nie pasuje. Z tyłu - podobnie jak czeko - trochę z kokonem mi się kojarzy.

Ale jak mówisz, że druga wersja będzie bardziej zbita, to będzie już super!
Jeszcze będę robiła próbną z prostym warkoczem i zrobię bardziej zwarty ten tył, coś jak na zdjęciu wyżej bo jednak się obawiam, że kilka razy się zakręcę na sali i zacznie się psuć.
Ale jeśli chodzi o warkocz to ten mi się podoba więc zdecyduje po drugiej próbnej

---------- Dopisano o 15:48 ---------- Poprzedni post napisano o 15:48 ----------

Cytat:
Napisane przez iLoNuS_ktl Pokaż wiadomość
Enzunio
No właśnie dzięki!

---------- Dopisano o 15:51 ---------- Poprzedni post napisano o 15:48 ----------

Cytat:
Napisane przez rabbitka Pokaż wiadomość
Aniuska super fryzura! Bardzo mi sie podoba




I jest pudelko na koperty



Sent from my iPhone using Tapatalk


Podoba mi się to pudełko na koperty, też muszę coś skombinować właśnie w podobnym stylu
Te M&M to świetny pomysł
__________________
Razem od 01.07.2008

Zaręczczeni od listopada 2011

Nasz Wielki Dzień - 30.08.2014


Fotografia Anna Kolebuk
aniuska18032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-03, 14:54   #1276
enzunio
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 2 067
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez aniuska18032 Pokaż wiadomość
Jeszcze będę robiła próbną z prostym warkoczem i zrobię bardziej zwarty ten tył, coś jak na zdjęciu wyżej bo jednak się obawiam, że kilka razy się zakręcę na sali i zacznie się psuć.
Ale jeśli chodzi o warkocz to ten mi się podoba więc zdecyduje po drugiej próbnej

---------- Dopisano o 15:48 ---------- Poprzedni post napisano o 15:48 ----------



No właśnie dzięki!

---------- Dopisano o 15:51 ---------- Poprzedni post napisano o 15:48 ----------





Podoba mi się to pudełko na koperty, też muszę coś skombinować właśnie w podobnym stylu
Te M&M to świetny pomysł
Co enzunio? Bo cos mnie ominęło



Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
enzunio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-03, 14:57   #1277
re_nata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 419
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

od jakiegoś czasu Was podczytuję i w końcu postanowiłam dołączyć

Może parę słów o mnie:
rocznik 88
z narzeczonym jesteśmy razem około 5 lat, zaręczyny były w październiku a ślub planujemy 16 sierpnia
re_nata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-03, 15:01   #1278
aniuska18032
Zakorzenienie
 
Avatar aniuska18032
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 4 130
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez enzunio Pokaż wiadomość
Co enzunio? Bo cos mnie ominęło



Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
Napiszę do Ciebie priv
__________________
Razem od 01.07.2008

Zaręczczeni od listopada 2011

Nasz Wielki Dzień - 30.08.2014


Fotografia Anna Kolebuk
aniuska18032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-03, 15:04   #1279
Konkardia
Wtajemniczenie
 
Avatar Konkardia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 141
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez Panna Izabela Pokaż wiadomość
jak dla mnie to samo stwarzanie okazji to jeszcze nie grzeszenie
Dla mnie też nie

---------- Dopisano o 16:04 ---------- Poprzedni post napisano o 16:02 ----------

re_nata cześć! Rocznik, staż, data zaręczyn i ślubu... prawie wszystko nam się zgadza
__________________
If you walk in the sun
I will be your shadow
2015: 15; 2016: 19; 2017: 21
2018: 29; 2019: 9; 2020: 20; 2021: 6
Konkardia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-03, 15:11   #1280
monidot
Zadomowienie
 
Avatar monidot
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 1 394
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Monidot, szałowe gacie!
Haha , To spódnica , musiałam ją tak zadrzeć do zdjęcia . Patrzyłam jak się te buty prezentują do długiej spódnicy

Cytat:
Napisane przez aniuska18032 Pokaż wiadomość
Fajne
Dzięki
monidot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-03, 15:27   #1281
positive rebel
Rozeznanie
 
Avatar positive rebel
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Over the rainbow :)
Wiadomości: 581
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

A oto moja relacja


U mnie największe szaleństwo rozpoczęło się w czwartek Wybrałyśmy się z siostrą Tżta na rzęsy, które nie wyszły tak jak chciałam. Całe szczęście udało nam się doprowadzić mój wygląd do ładu Gdy kryzys został zażegnany siostra Tżta zrobiła mi paznokcie żelowe i hennę. W czwartek dokończyłam tez wszystkie dekoracje i koszyki na wódkę.



W piątek rano pojechaliśmy odebrać owoce, zamówione u mojej kuzynki w zieleniaku, a następnie spakowaliśmy alkohol i napoje i pojechaliśmy na salę. Zapłaciliśmy, wypakowaliśmy wszystko i wróciliśmy do domu. Po drodze odebrałam wzruszającą przesyłkę od koleżanek z wizażu Wypiliśmy kawę, ja zabrałam się za kończenie prezentacji dla rodziców. Ok. 17 godz. pojechaliśmy na spowiedź, następnie po prezenty dla rodziców zamówione w kwiaciarni, po ciasta i znowu na salę. Zawieźliśmy też wszystkie dekoracje i spędziliśmy na sali chwilę. Rozłożyliśmy winietki, paczuszki dla dzieciaczków (które okazały się hitem, dzieci bawiły się balonami od samego początku). Poćwiczyliśmy też pierwszy taniec i stwierdziliśmy, że wracamy do domu, bo padamy z głodu. Na miejscu zjedliśmy pizzę i pojechaliśmy do gabinetu siostry Tżta – Monika wydepilowała mi przedramiona, a Tomek wyskoczył do fryzjera. Do domu wróciłam z kolegą, bo jakoś tak wszyscy zebrali się u nas w solarium, a Tomek czekał jeszcze na fryzjerkę (naszą znajomą, która jechała z Wrocławia). Położyłam się spać, bo byłam padnięta, a Tomek wrócił jakąś godzinę później.




---------- Dopisano o 16:27 ---------- Poprzedni post napisano o 16:21 ----------

W sobotę wstałam pierwsza, wzięłam relaksującą kąpiel, umyłam włosy itp. Tomek wstał i zrobił nam śniadanie, choć nie zjadłam za wiele. Ogarnęliśmy mieszkanie i przygotowaliśmy sobie wszystko. O 10:30 przyjechała pani fotograf Ola i pojechałyśmy do mojej fryzjerki. Tam siedziałyśmy prawie 2 godziny – fryzura wyszła cudownie! Lepiej niż próbne. Byłam zachwycona – wyściskałam koleżankę (co nie było łatwe, bo jest w 6 miesiącu ciąży). Później pojechałyśmy na makijaż, a tam oprócz siostry Tżta były też dwie moje koleżanki – pożartowałyśmy sobie, wypiłyśmy kawkę, a siostra Tżta mnie umalowała. Po wszystkim pojechałyśmy z fotografką do nas do domu. Tomek już się powoli szykował, chwilę później przyjechał świadek i tato Tomka, żeby mu zawiązać krawat Zobaczyłam też, że przed naszym mieszkaniem jest ustrojone – domyśliłam się, że to sąsiadka

Tomek mi też powiedział, że jego tato był na sali ok. 11 żeby odebrać tort i zapłacić i okazało się, że tort się przechylił w trakcie przewożenia i że babki zabrały tort z powrotem i będą poprawiać. Stwierdziłam, że już chyba mi to wisi

Później ja pojechałam do rodziców po moją świadkową, a Tomek ze świadkiem zaczęli się ubierać. Moja świadkowa miała trochę opóźnienie i generalnie do domu przyjechałyśmy po 15 i miałyśmy dosłownie 20 min na ubranie się. Z tego wszystkiego na założyłam podwiązki (co odkryłam w niedzielę, gdy wróciliśmy do domu i znalazłam ją w torebce). O 15:20 przyjechali rodzice i chrzestni żeby nas pobłogosławić .

Wychodząc z mieszkania mieliśmy pierwszą bramę (stąd dekoracje na klatce) – sąsiedzi złożyli nam życzenia i kazali wypić po kielonku wody. Kawałek koło domu była kolejna brama – koledzy Tomka z pracy kazali mu wymienić licznik – dali mu za duże gumowe rękawice i całą mszę czułam jak od Tomka śmierdzi gumą Przyjechaliśmy pod kościół „na styk” – goście stali i czekali na nas. Później wszyscy weszli do środka a my zostaliśmy i czekaliśmy, aż ksiądz po nas wyjdzie. Msza minęła mi bardzo szybko – przysięga była wzruszająca, ale nie płakałam

Po mszy wspólne zdjęcia, życzenia i pojechaliśmy na salę. Pod salą tradycyjne powitanie, Tomek przeniósł mnie przez próg , na sali toast i usiedliśmy do stołu. Stresowaliśmy się pierwszym tańcem ale tylko trochę się pomyliliśmy – praktycznie nikt nie zauważył. Musieliśmy podać tort nieco wcześniej, niż planowaliśmy, bo podobno wrócił poprawiony, ale delikatnie się pochylał i panie z obsługi bały się z nim wjechać na salę Ale nie gibnął się i szczerze mówiąc nikt nie zauważył, że coś było nie tak z tortem – każdemu za to smakował

Kolejnym istotnym punktem były podziękowania dla rodziców. Nie udało mi się nagrać narracji (coś cały czas się rozjeżdżało w prezentacji, którą przygotowałam) i ostatecznie przeczytałam wszystko „na żywo”. Rodzice i babcia byli wzruszeni. Wszyscy nam później gratulowali tej prezentacji, bo była oryginalna i naprawdę chwyciła za serce (chłopak z zespołu autentycznie się popłakał, moi rodzice też).

Musze tu podkreślić, że zespół był strzałem w 10! Małżeństwo z synem. Ojciec super rozkręcał imprezę, natomiast syn śpiewał ekstra – nawet był „Sway” Michaela Buble – zaśpiewany tak ładną angielszczyzną, że aż miło! Hitem było „My Słowianie” – wujek Tomka tak się rozkręcił na tej piosence, że jego taniec przypominał taniec godowy jakiegoś pelikana Oczepiny były krótkie – test na zgodność (i śmiech sali, gdy mój mąż przyznał, że będzie sprzątał
mieszkanie ), rzut welonem i krawatem oraz taniec z częściami ciała na parkiecie – było bardzo śmiesznie

Impreza minęła mi tak szybko, że zanim się obejrzałam a była 4 godzina. Zestresowaliśmy się na koniec, bo zadzwoniliśmy do naszego bursiarza, żeby około 3 zrobił pierwszy kurs z gośćmi, a tu okazało się, że facet zawiózł wieczór kawalerski do Wrocławia i nie przyjedzie! A miał zapłacone z góry! Ale całe szczęście zorganizował autobus, który przyjechał o 4 i zabrał wszystkich. Podobno w autobusie goście jeszcze pili i śpiewali cała drogę

CDN
__________________

Edytowane przez positive rebel
Czas edycji: 2014-06-03 o 15:29
positive rebel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-03, 15:28   #1282
monidot
Zadomowienie
 
Avatar monidot
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 1 394
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

myboyismine piękny ten bukiet

activelifestyle 1,2 i 3 piękne paznokietki, zapisuje sobie do inspiracji

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
KOSZ NA WINO/KSIĄŻKI

Co myślicie o takim? http://allegro.pl/kosz-koszyk-ratan-...193817711.html

Prosimy o wino/książki zamiast kwiatów, więc potrzebujemy coś, żeby do tego odkładać, a potem zaniesiemy to do auta.
Myślicie, że wystarczy wielkościowo?
Też muszę pomyśleć coś o jakimś koszu na alkohol, widziałam taki u Tżta w domu rodzinnym, może teściowa pożyczy

S1lc1a tez jestem za tym aby zostawić odkryte plecy
monidot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-03, 15:29   #1283
positive rebel
Rozeznanie
 
Avatar positive rebel
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Over the rainbow :)
Wiadomości: 581
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

My ogarnęliśmy wszystko na Sali, a później poszliśmy do pokoju (gdzie czekał na nas szampan). Ale postanowiliśmy zajrzeć jeszcze do pokoju świadka, wchodzimy a tam świadek i nasz kolega zakładają drzwi od toalety – nie mam pojęcia po co je zdjęci, oni sami też nie pamiętają Posiedzieliśmy chwilę i poszliśmy do siebie, gdzie zdążyłam wysupłać się z sukni (a pod gorsetem z kilogram ryżu ) i poszliśmy spać.

W niedzielę rano mało nie zaspaliśmy – szybko się ubraliśmy i poszliśmy pożegnać odjeżdżających gości. Potem z pomocą świadka, jego narzeczonej i koleżanki z chłopakiem pozbieraliśmy wszystko i wróciliśmy do domu. W domu odkryłam, że zostawiłam w recepcji hotelowej nasze literki brokatowe i bukiet – trudno, nie wracaliśmy już po to. Potem pojechaliśmy na grilla do moich rodziców, wcześniej zahaczając o cmentarz, gdzie zawieźliśmy kwiaty. Grill trwał do 22, później pojechaliśmy jeszcze z grupką znajomych do nas do mieszkania, gdzie obejrzeliśmy zdjęcia z grilla i wszyscy na szampańskich nastrojach rozeszli się do domów przed 24.

Ogólnie wszystko się udało, oprócz małych zgrzytów w postaci tortu i nieco zbyt zadziabanego męża siostry Tomka, którego w porę zaczęli wyprowadzać na dwór żeby się przewietrzył. Zdążył jednak trochę narozlewać przy stole. Dopiero wczoraj dowiedzieliśmy się, że na dworze też narozrabiał, wkurzył parę osób tym, że był głośny i przeklinał. Ale ogólnie wszystkim się bardzo podobało, chwalili to jak wyglądałam, nasz pierwszy taniec, salę i jedzenie, a szczególnie prezentację dla rodziców .
__________________
positive rebel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-03, 15:38   #1284
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Aniuska zakreslilam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fryzura1.jpg (26,5 KB, 83 załadowań)
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-03, 15:47   #1285
Konkardia
Wtajemniczenie
 
Avatar Konkardia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 141
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

positive rebel Gratuluję! Po Twojej relacji widać, że było cudnie! Wszystkiego najlepszego!
__________________
If you walk in the sun
I will be your shadow
2015: 15; 2016: 19; 2017: 21
2018: 29; 2019: 9; 2020: 20; 2021: 6
Konkardia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-03, 15:47   #1286
bardorja
Zadomowienie
 
Avatar bardorja
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 046
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez re_nata Pokaż wiadomość
od jakiegoś czasu Was podczytuję i w końcu postanowiłam dołączyć

Może parę słów o mnie:
rocznik 88
z narzeczonym jesteśmy razem około 5 lat, zaręczyny były w październiku a ślub planujemy 16 sierpnia
Witam
__________________
Stylistka paznokci od 2004r-PASJA i MIŁOŚĆ
Stylistka rzęs od 2013r-ZAFASCYNOWANA

Daję z siebie 200%
bardorja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-03, 15:49   #1287
Lemon_Drop
Zadomowienie
 
Avatar Lemon_Drop
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 525
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez misia880 Pokaż wiadomość
a no i pochwalę sie jeszcze. Wczoraj byliśmy na drugiej lekcji tańca no i mam juz 1.50 min choreografi ułożonej i w sumie nauczonej a mamy mieć finalnie 2.30-50 więc Pani powiedziała, że na następnej lekcji skończymy choreografie bo nam super idzie
tańczymy walczyka do https://www.youtube.com/watch?v=JmfOzFzYumo&feature=kp
Gratuluję postępów piękna piosenka

Opium 21.06 idę na wesele do kolegi, ale będę z Tobą myślami
(u nich msza o 14)

Lg super że obrączki już są! :czekamy na fotki!

Dotka spokojnie możecie zaczekać z garniturem w tej sytuacji my też będziemy szukać dopiero w sierpniu

Wydaje mi się że kosz będzie za mały biorąc pod uwagę że chcecie wino... on ma tylko niewiele ponad 40x30x20 cm

re_nata witaj! pochwal się co macie załatwione

Positive cudowna relacja!
Zdradzisz co to za tajemnicza przesyłka??
__________________
Lemon_Drop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-03, 16:08   #1288
aniuska18032
Zakorzenienie
 
Avatar aniuska18032
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 4 130
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
Aniuska zakreslilam
Wiesz co no nie wiem, wrzucam większe zdjęcie..ni ale TŻ pomacał i tam nie mam żadnej gumy czy lakieru, nawet tego nie używałyśmy może tak wygląda, no nie wiem
Lubię takie luźne upięcia ale jednak zdecyduje się na coś bardziej zbitego bo zaczęłam wątpić czy ten tył wytrzyma
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fryzura11.jpg (90,9 KB, 32 załadowań)
__________________
Razem od 01.07.2008

Zaręczczeni od listopada 2011

Nasz Wielki Dzień - 30.08.2014


Fotografia Anna Kolebuk
aniuska18032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-03, 16:11   #1289
cude
Zadomowienie
 
Avatar cude
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 197
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

positive,

Kochane, potrzebuję pomocy! Za 1.5 miesiąca ślub, a moje paznokcie są w opłakanym stanie Wcześniej używałam odżywki lovely, teraz ukupiłam Eveline 9in1 - nic nie pomaga... Wcieranie olejów też praktykuję, nie systematycznie. Możecie coś polecić na rozdwajające się i łamliwe paznokcie?
cude jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-03, 16:17   #1290
Konkardia
Wtajemniczenie
 
Avatar Konkardia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 141
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

cude Eveline 8 w 1 nie pomaga? Jestem w szoku! Ja używam tej i tą wszystkim dookoła polecam... Może nie nakładasz jej systematycznie i zgodnie z zaleceniami?
__________________
If you walk in the sun
I will be your shadow
2015: 15; 2016: 19; 2017: 21
2018: 29; 2019: 9; 2020: 20; 2021: 6
Konkardia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-16 09:20:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:45.