Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy. - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Pokaż wyniki sondy: Jaka prostownica jest najodpowiedniejsza dla wlosów?
tytanowa 0 0%
ceramiczna 15 100,00%
ceramiczno-grafitowa 0 0%
wszystkie tak samo niszczą wlosy 0 0%
Głosujący: 15. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-12-21, 09:14   #721
maga18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 44
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez daniele67 Pokaż wiadomość
Proszę o pomoc w wyborze najlepszej prostownicy w pezencie dla żony.
Byłem dzisiaj w kilku sklepach i wybór jest bardzo duży.
Najbardziej spodobała mi się prostownica Gamy z elektronicznym wyświetlaczem z regulacją temperatury z powłoką z turmaliny.
Bardzo ładnie opakowana w takiej owalnej tubie nadającej się na prezent.
Proszę o poradę.
GAMY wedlug wizazanek sa bardzooooo dobre. Ten model co Ty planujesz kupic mial kilka negatywnych opinii - podobno obudowa i wykonanie jest lipne, a tak pozatym to prostuje dobrze. Czytalam jeszcze ze ekrany LCD lubia sie psuc... Ja chyba zainwestowalabym w cos 'prostszego' od GAMY Naprawde jest duyz wybor i pewnie znajdziesz cos odpowiedniego


Cytat:
Napisane przez Ashia Pokaż wiadomość
właśnie dzisiaj zakupiłam GHD, będę jutro testowała
gdzie kupilas?
maga18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-21, 12:56   #722
WybrednaJa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 67
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

Uwielbiam produkty remingtona
Mam prostownicę tej marki, nie pamietam ile za nia dalam bo kupowalam ja rok temu ^^
WybrednaJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-21, 14:30   #723
pofalowana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 6
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III

[quote=izeczkaaa;9657533]Majczita miałam dokładnie tak samo z Baby Liss pro wet&dry, tzn. po roku przestała się nagrzewać, więc oddałam na gwarancji do naprawy, coś tam wymienili i znowu działała niźle. Po pół roku znowu się popsuła, raz się grzała a raz nie,więc pojechałam do Media Markt oddać ją znwou do naprawy. Ale okazało się że kolejna naprawa nie ma sensu i zaproponowali mi nową w zamian Miałam szczęście że była jeszcze na gwarancji, nie wiem czy trafiła mi się jakaś felerna, ale ogólnie jestem rozczarowana tą Baby Liss pro wet&dry.


Ja własnie zakupiłam model babyliss Wet N'Dry 2170E. A ty jaki miałaś model tego babylissa? (chodzi mi o te cyferki,czy to też był model 2170E czy inny?)

Edytowane przez pofalowana
Czas edycji: 2008-12-21 o 14:34
pofalowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-21, 17:48   #724
niutka1
Wtajemniczenie
 
Avatar niutka1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z poddasza
Wiadomości: 2 904
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

a czy którakolwiek miała mozliwosc wypróbowania prostownicy Sedu??? ponoć hit w USA, ale niestety nie mam tam nikogo... kto mógłby ewentualnie sprowaadzić, a na allegro tez nikt jeszcze nie sprowadza


http://sedubeauty.com/sedu_flat_iron.html
niutka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-21, 19:16   #725
madziam1804
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 21
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

czytalam o tej sedu ale ma tylko 210 stopni max...ale poza tym jonizacja turmaliny to plusy. niewiele o niej slyszalam, ale mozna ja kupic tu http://www.folica.com/Sedu_Ionic_Cera_d1557.html
madziam1804 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-21, 19:52   #726
maluuuuuuttkkaaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

Hejka .;* jestem tu nowa i właśnie zastanawiam się nad kupnem nowej prostownicy.;DD przeczytałam wszystkie komentarze na forum i mam mętlik w głowie.
Jednakże zdecydowałam się na firmę remington.;D
I dlatego zwracam się z uprzejmą prośbą do was drogie wizażynki, abyście pomogły mi w wyborze modelu prostownicy z tejże firmy.
nie znam się na tym kompletnie... dlategoo potrzebuje waszej pomocy.
zastanawiałam się jak dotąd nad tymi dwoma modelami:
s1031 i s9950.;D
kompletnie nie wiem która wybrać.) s 9950 jest troszke droższa i niby emituje ten kosmetyk, pewnie ma więcej funkcji. Ale o tej s 1031 czytałam same pozytywne opinie.xD
więc którą bardziej się opłaca kupić?
oczywiście są jeszcze inne modele tejże firmy jednak na zakup chciałabym przeznaczyć tak do 200zł.xD
Bardzoo proszę o poradyy. Będe bardzo wdzięczna. Pozdrawiam;*
maluuuuuuttkkaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-22, 10:06   #727
ewciaa92aa
Raczkowanie
 
Avatar ewciaa92aa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 231
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

.

Edytowane przez ewciaa92aa
Czas edycji: 2009-11-23 o 21:06
ewciaa92aa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-22, 21:34   #728
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

Czesc Obserwuję wątek od dłuższego czasu. Zdecydowałam się na zakup prostownicy GHD, jednak musiałam się najpierw potknąć na allegro. Na szczęście dostałam zwrot pieniędzy Teraz chcę zamówić oryginalną z zagranicznej strony ale mam problem. Nigdy nie kupowałam nic z zagranicznej stronki. Czy aby zamówc z ghdhair lub lookfantastic, trzeba mieć paypal? Lub jakąś specjalną kartę? Średnio by mi się opłacało coś takiego. Mam też kuzyna w UK, ale boję się czy nie oclą mi paczki Już sama się zastanawiam czy nie kupić Babyliss Sleek Expert tylko ze względu na te problemy z dostaniem ghd... Mogłaby mi któraś z dziewczyn które są już posiadaczkami ghd napisać w jaki sposób zapłacić? Pozdrawiam i dzięki za odpowiedź.
April007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-22, 21:42   #729
daniele67
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 56
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

Dziękuję serdecznie za odpowiedź. Muszę się pochwalić, że udało mi się nareszcie dokonać wyboru!
Dzięki temu, że jesteśmy w okresie świątecznym kupiłem prostownicę Gamy CP3 Digital ceramic Turmalina z wyświetlaczem w prezencie dla żony w zestawie promocyjnym z profesjonalna suszarką jonizującą z dwoma nakładkami i dyfuzorem.
Czytałem opinię, żebym uważał na urządzenia z elektroniką ale zaryzykowałem, ważne jest że ta prostownica ma regulację temperatury od 150C do 220C co przy zniszczonych farbowaniem włosach żony ma chyba znaczenie, a nasza córa ma po mnie falujące grube włosy trudne do ułożenia i jak znam życie będzie mamie podbierała prostownicę...
Zakup zestawu cenowo jest to bardziej opłacalny niż kupno 2 urządzeń osobno. Ponadto jest to pięknie opakowane w sztywnym eleganckim białym kartonie z taką świateczną "nakładką" zdejmowaną z życzeniami świątecznymi w różnych językach. Dla mnie jest to fajna sprawa bo nie jestem zbyt zręczny w pakowaniu prezentów, zazwyczaj pomaga mi w tym żona...tzn. żona pakuje a ja układam pod choinką!
Jestem z siebie bardzo dumny !!! napiszę po świętach jaka była reakcja mojej żony i czy urządzenia się sprawdzą.

Przy okazji życzę wszystkim pogodnych Świąt Bożego Narodzenia
daniele67 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-23, 23:37   #730
Ashia
Rozeznanie
 
Avatar Ashia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Warszawa/Dublin
Wiadomości: 639
Smile Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

wypróbowałam, jednak ghd to świetny produkt, prostuje od pierwszego pociągnięcia , nagrzewa się bardzo szybko, pozostawia włosy gładkie i mięciutkie , świetny produkt godny polecenia z płytką instruktażową
Ashia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-24, 09:01   #731
klopsiik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

Ashia - a gdzie kupiłaś?
Ja zamierzam zakupić GHD w sklepie w moim mieście ;D zdziwiłam się, że tak tanio, ale mają hologramy więc nabrałam pewności co do oryginalności ) http://www.4great-hair.com/profesjon...wka-p-505.html

Odezwę się jak ją zakupię Już nie mogę się doczekać ;P
klopsiik jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-24, 11:00   #732
Ashia
Rozeznanie
 
Avatar Ashia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Warszawa/Dublin
Wiadomości: 639
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

kupiłam ją w Peter Mark w Dublinie, jestem z niej bardzo zadowolona, po nocy fryzura przetrwała nienaruszona , mam tą czarną, jest jeszcze limitowana wersja purpurowa.
Ashia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-24, 11:33   #733
GOCHA1980
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 415
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez klopsiik Pokaż wiadomość
Ashia - a gdzie kupiłaś?
Ja zamierzam zakupić GHD w sklepie w moim mieście ;D zdziwiłam się, że tak tanio, ale mają hologramy więc nabrałam pewności co do oryginalności ) http://www.4great-hair.com/profesjon...wka-p-505.html

Odezwę się jak ją zakupię Już nie mogę się doczekać ;P
oni sprzedaja tez na allegro
GOCHA1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-24, 15:39   #734
maga18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 44
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

oryginalnosc GHD nie polega na hologramie a na jakims numerze (jest (albo i nie) na opakowaniu) ktory wprowadzajac na stronie GHD mozna potwierdzic oryginalnosc

jak na moje oko ta w Twoim miescie to podrobka - niestety
maga18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-26, 11:11   #735
aga026
Raczkowanie
 
Avatar aga026
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 54
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

April007: Hej. Ja już jednej wizażance pomogłam w zakupie GHD. Jak chcesz, to Tobie też pomogę. Żeby kupić na zagranicznych stronkach potrzebna jest karta kredytowa. Jak coś to pisz do mnie na prv

Edytowane przez aga026
Czas edycji: 2008-12-26 o 11:13
aga026 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-26, 12:51   #736
klopsiik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

maga18
a moglabys mi podpowiedziec, gdzie dokladnie na opakowaniu znajduja sie te numery?
zanim ja zakupie, bede jechala ja obejrzec i sprawdze
klopsiik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-26, 13:42   #737
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

aga 026 -dziękuję za dobre chęci Ale przedwczoraj widziałam się z kuzynem, on mieszka w Anglii i już zapłacił mi za tą prostownicę Czekam więc tylko na paczuszkę z lookfantastic Pewnie przyjdzie po Nowym Roku a ja się już nie mogę doczekać na tą moją GHD

klopsiik - Ja nie maga, ale numer znajduje się na hologramie, na metce przy kablu. Osobiście nadziałam się na podróbkę GHD Dark na allegro. Właściwie jedyne różnice jakie wyczaiłam to błyszczące pudełko (oryginał Dark jest matowy) i brak małej dziurki na kablu ( na zgrubieniu ). Dlatego trzeba sprawdzić kod bo podróbki są robione naprawdę "profesjonalnie".
April007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-26, 20:39   #738
maga18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 44
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

a tu wpisujesz ten kod: http://www.ghdhair.com/uk/customer-c...t-registration

Dostalam juz prostownice GAMA z reg.temp i jestem zachwycona!!! Do tego mam jeszcze spray do prostowania z Matrixa (taki czarny) i razem z prosotownica tworza niezly duet

Edytowane przez maga18
Czas edycji: 2008-12-26 o 20:40
maga18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-27, 10:17   #739
pooky81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

cześć dziewczyny, to mój debiut

przeczytałam cały wątek i chyba nikt nie podał tej informacji, ale turmalin i jonizacja to jakby to samo (?):
http://www.squidoo.com/hairstraightener

znaczy turmalin to kamień półszlachetny, który sproszkowany dodaje się do materiału, z którego są zrobione płytki. wytwarza on jony ujemne, co pomaga prostować i utrzymywać gładkość. tyle od strony teoretycznej, jak z praktyką (no dobra, jony i turmalin, ale czy to działa??), to zobaczymy, bo właśnie dziś kupiłam Philips TreSemme z turmalinem i wibracją, będę jej używać do prostowania i kręcenia, bo moje włosy to coś dokładnie pomiędzy, ech życie
pooky81 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-27, 10:27   #740
GOCHA1980
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 415
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez pooky81 Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny, to mój debiut

przeczytałam cały wątek i chyba nikt nie podał tej informacji, ale turmalin i jonizacja to jakby to samo (?):
http://www.squidoo.com/hairstraightener

znaczy turmalin to kamień półszlachetny, który sproszkowany dodaje się do materiału, z którego są zrobione płytki. wytwarza on jony ujemne, co pomaga prostować i utrzymywać gładkość. tyle od strony teoretycznej, jak z praktyką (no dobra, jony i turmalin, ale czy to działa??), to zobaczymy, bo właśnie dziś kupiłam Philips TreSemme z turmalinem i wibracją, będę jej używać do prostowania i kręcenia, bo moje włosy to coś dokładnie pomiędzy, ech życie
wibracja?? a co to takiego
GOCHA1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-27, 12:21   #741
pooky81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

hmm nazywa się to "sonic vibration" i ma za zadanie rozprowadzać równo włosy po płytkach. jestem już po pierwszym użyciu (oczywiście ) i tak: ta cała wibracja chyba ma więcej sensu przy prostowaniu - spróbowałam na kawałku. zrobiłam sobie loki i jestem zadowolona, zobaczymy co dalej.

aha, errata do poprzedniego postu: źle się wyraziłam, turmalin to nie to samo co jonizacja, to jest jedna z metod otrzymywania jonizacji (więc obok turmalinu mogą być też inne, laserowa itp.)
pooky81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-27, 15:24   #742
Anulenka
Zakorzenienie
 
Avatar Anulenka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mały, chorobliwie duszny kraj;)
Wiadomości: 3 890
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez aga026 Pokaż wiadomość
April007: Hej. Ja już jednej wizażance pomogłam w zakupie GHD. Jak chcesz, to Tobie też pomogę. Żeby kupić na zagranicznych stronkach potrzebna jest karta kredytowa. Jak coś to pisz do mnie na prv
aga026 ja właśnie miałam straszną ochotę na oryginalną GHD i nawet napisałam maila (do lookfantastic bo tam ponoc tez sprzedaja oryginalne GHD) czy jest możliwa jakas inna forma zapłaty dla ludzi spoza Angli, ale mi odpisali ze niestety akceptuja tylko karty kredytowe lub płatnicze a ja takowych nie posiadam
Anulenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-27, 17:46   #743
aga026
Raczkowanie
 
Avatar aga026
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 54
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Anulenka Pokaż wiadomość
aga026 ja właśnie miałam straszną ochotę na oryginalną GHD i nawet napisałam maila (do lookfantastic bo tam ponoc tez sprzedaja oryginalne GHD) czy jest możliwa jakas inna forma zapłaty dla ludzi spoza Angli, ale mi odpisali ze niestety akceptuja tylko karty kredytowe lub płatnicze a ja takowych nie posiadam
Anulenka, zaden problem, moge Ci pomoc
aga026 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-28, 10:13   #744
roska600
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

witam , przeczytałam kilka stron i nie znalazłam żeby któraś z was wypowiedziała się na temat prostownicy remington s9800 czy któraś z was mogłaby się na jej temat wypowiedzieć?
roska600 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-28, 10:24   #745
menewren
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 30
Smile Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

GHD THE BEST
mialam okazje wypróbować i gamę i farouka ale z ghd jest zupelnie inaczej!!!
Jestem bardzo zadowolona i uważam, że farouk jest dużo gorszy !!!! OBUDOWA BARDZO SIĘ NAGRZEWA I WEDŁUG MNIE W PORÓWNANIU DO GHD STRASZLIWIE CIĄGNIE WŁOSY
Polecam GHD
menewren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-28, 10:53   #746
usiakons
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 327
GG do usiakons
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez menewren Pokaż wiadomość
GHD THE BEST
mialam okazje wypróbować i gamę i farouka ale z ghd jest zupelnie inaczej!!!
Jestem bardzo zadowolona i uważam, że farouk jest dużo gorszy !!!! OBUDOWA BARDZO SIĘ NAGRZEWA I WEDŁUG MNIE W PORÓWNANIU DO GHD STRASZLIWIE CIĄGNIE WŁOSY
Polecam GHD
A gdzie kupiłaś te GHD ?? z Allegro ??
__________________
Proszę odpowiadać u mnie
usiakons jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-28, 11:33   #747
ulala90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

Witam, mam na oku 2 prostownice firmy Ga.ma :
http://www.tics.pl/product_info.php?cPath=2& products_id=50


http://www.tics.pl/product_info.php?products _id=356


Osobiście skłaniam się ku tej drugiej, jednak nie mam pewności, czy aby na pewno płytki nano-turmalinowe są lepsze od ceramicznych. Generalnie troche znam sie na prostownicach, jednak jak widać nie wystarczająco. Więc jeśli któraś z was jest przekonana o lepszym działaniu jednej z nich, lub którąś posiada to BAAARDZO proszę o opinię. Z góry dziękuję
ulala90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-28, 12:13   #748
maga18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 44
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez ulala90 Pokaż wiadomość
Witam, mam na oku 2 prostownice firmy Ga.ma :
http://www.tics.pl/product_info.php?cPath=2& products_id=50


http://www.tics.pl/product_info.php?products _id=356


Osobiście skłaniam się ku tej drugiej, jednak nie mam pewności, czy aby na pewno płytki nano-turmalinowe są lepsze od ceramicznych. Generalnie troche znam sie na prostownicach, jednak jak widać nie wystarczająco. Więc jeśli któraś z was jest przekonana o lepszym działaniu jednej z nich, lub którąś posiada to BAAARDZO proszę o opinię. Z góry dziękuję

ja mam ta pierwsza od kilku dni i jestem nią zachwycona!
maga18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-28, 12:37   #749
menewren
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 30
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

nie na allegro tam są wszystke podróby - www.lookfantastic.pl 100% orginał 24 miesiące gwarancji a zaplaciam w sumie w przeliczeniu 489 zl
menewren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-28, 13:41   #750
Agaxstw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

Hej
ktora prostownica jest lepsza ?
- Babyliss PRo Tourmalin 24 mm
- Babyliss Pro new Tech 35mm
Nie wiem na ktora sie zdecydowac i prosze o pomoc
Agaxstw jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:23.