Chemiczne prostowanie włosów - wątek zbiorczy - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-18, 10:52   #2701
natasza87
Rozeznanie
 
Avatar natasza87
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kraina Wiśni xD
Wiadomości: 804
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez sorina Pokaż wiadomość
Jakbym miała jeszcze raz prostowac to jasne że bym to zrobiła. Ja mam porównanie z włosami mojej siostry i nawet jak prostownicą przejedzie to one wyglądaja u niej na popalone, a moje się błyszcza ,są proste Tylko te końcówki mnie irytują No i z chęcią bym oddała połowe swoich włosów komuś ;-)
Zastanawiam się jak zrobić zeby one były takie ulizane jak po zabiegu przed pierwszym myciem
no w moim przypadku pomogły kosmetyki .. odzywka z jedwabiem na ok 5 minut po każdym myciu ... jakis nabłyszczacz po umyciu i na suche serum nabłyszczajace wszystko w odpowiednich ilosciach i włosy nie sa obciążone i przetłuszczone
natasza87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 10:59   #2702
teken020
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 180
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez natasza87 Pokaż wiadomość
używam odżywki biosilk z jedwabiem , do tego olejek collistar i sie pieknie błyszczą i jestem bardzo zadowolona !!

sorina tez pewnie szczesliwa

a co to za olejek? gdzie można kupić?
teken020 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 11:21   #2703
natasza87
Rozeznanie
 
Avatar natasza87
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kraina Wiśni xD
Wiadomości: 804
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez teken020 Pokaż wiadomość
a co to za olejek? gdzie można kupić?

ja kupiłam w Galerii Centrum olejek collistar silnie nabłyszczajacy ... w formie serum nie pamietam ceny ale ok 40zł za 50 ml i pieknie pachnie do tego
natasza87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 13:36   #2704
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

teken 020 jak Ty masz tak zniszczone włosy to takie nabłyszczanie nic nie da. Musisz je od środka nawilżyć i zmiękczyć.

Ja przez 4 miesiące przed prostowaniem po każdym myciu nakładałam maskę Wax ( do kupienia w aptekach) Jak dla mnei trochę śmierdzi taka wazeliną ,ale czuło się że włosy sa zdrowe a nie tylk nasmarowane jakimś wygładzającym środkiem.
sorina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 14:38   #2705
eelmirka
Zadomowienie
 
Avatar eelmirka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 791
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez teken020 Pokaż wiadomość
a co to za olejek? gdzie można kupić?
mój sposób na piękne, zdrowe włosy: skrzypovita i suszarka z jonizacją i chłodnym nawiewem suszę tylko takim no i jedwab, chociaż niekoniecznie. Ty masz bardzo zniszczone, suche włosy więc pomyśl o pielęgnacji a dopiero potem o zabiegach chemicznych
eelmirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 15:39   #2706
buczaka
Raczkowanie
 
Avatar buczaka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 182
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez sorina Pokaż wiadomość
No to pisz wszystko dokładnie ,gdzie ,za ile ? No i zdjęcia ,zdjęcia ,zdjęcia

Cytat:
Napisane przez Gosia_kr Pokaż wiadomość
hejbuczaka, pochwal się w którym salonie robiłaś, czy byc może w Krakowie na os pułku lotniczego?? jak długo trwał zabieg, jakie miałas włoski i ile zapłaciłaś jeśli można wiedzieć..

Prostowanie robilam w salonie Expander na ul.Długiej w Krakowie. Zapłaciłam 900 zl cena niestety nie byla zalezna od dlugosci i gestosci wlosów, a moje siegaja troche za ramiona i sa cienke i w sumie rzadkie bo kiedys mialam problem z wypadaniem wiec cena troszke myśle zawyzona.
Wlosy przed zabiegiem mialam troche zniszczone , do połowy długosci kolor naturalny poniewaz schodze do swojego koloru i od ponad roku nie farbuje. Na jakies 2 miesiace przed zabiegiem staralam sie o nie bardziej zadbać , robilam kuracje Waxem, stosowalam coraz to różniejsze odzywki i maski, na zniszczone koncowki i tym podobne no i odstawilam prostownice a suszarka tez juz od dawna nie susze.
Jesli chodzi o sam zabieg to trwał równe 3 godziny pierwszą papke (taką śmierdzacą) mialam trzymaną 45 minut , drugą juz tylko 15 i wtedy nie mogłam wykonywac zadnych ruchów głową , myslalam ze mi glowa odpadnie hehe tak mnie kark bolal bardzo się ciesze że sobie to prostowanie zrobilam , pozbylam sie w koncu mojego odwiecznego problemu rozwichrzonych loków tak jak juz pisalam wloski sa teraz w dobrym stanie , nic nie mam popalone na cale szczescie, musze jedynie podciac koncowki bo mam troche suche a tak pozatym to rewelacja


Mam do Was jeszcze pytanko. Czy Wy pielegnujecie teraz wlosy tymi kosmetykami goldwella i czy warto w nie zainwestowac? te produkty z tego co widzialam sa do włosów bardzo zniszczonych , ja stosuje serie Dove do zniszczonych (granatowa) poniewaz mi ona bardzo odpowiada i bardzo zregenerowala moje wlosy jeszcze przed zabiegiem. Oprocz tego mam jeszcze serum na zniszczone koncowki i jedwab biosilk ale tak sie zastanwaiam wlasnie nad tym goldwellem czy naprawde warto.
Co poradzicie?
__________________
buczaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 18:46   #2707
Gosia_kr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 10
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Dzięki za odpowiedź buczaka nie wiedziałam ze w tym salonie prostują goldwellem, bo to był goldwell z tego co pisałaś tak?
jakbys miała jakieś zdjecia przed i po to wklejaj, pozdrowionka
Gosia_kr jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-18, 19:28   #2708
buczaka
Raczkowanie
 
Avatar buczaka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 182
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

tak tak to bylo Goldwellem wolalam jednak wydac wiecej i miec wieksza pewnosc ze wszytko sie uda bo na Farouka sporo dziewczyn narzekalo a na Goldwella o wiele mniej wiec wolalam nie ryzykowac no chyba zebym sie wybrala do poznania tam gdzie dziewczyny zachwalaja jeden salon na ul.Słowiańskiej ale niestety nie miałam takiej możliwosci .a co do zdjec to postaram sie zrobic w najblizszym czasie i wrzucić
__________________
buczaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 06:37   #2709
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Ja uzywam szamponu i odżywki z Goldwella tej do bardzo zniszczonych . Mi one bardzo pasują bo włosy się błyszczą i sa super miękkie Przez internet można kupić dużo taniej niż w salonach.

Buczaka koniecznie daj zdjęcia

A TY też musiałas przez 3 dni uważać na nie? I pierwsze mycie tez w salonie??
sorina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 12:10   #2710
pablo305
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 105
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

A ja sie chyba znowu was poradze dziewczyny Otoz mialem prostoac wlosy w zeszlym roku, ale musialem je sciac przez nieszczesna gume we wlosach Mam teraz takie hmm no wlaza mi w oczy i czy oplaca mi sie je prostowac i potem najwyzej co jakies 2 miesiace prostowac odrosty do czasu az mi urosna tak by grzywka byla do zuchwy? Czy lepiej je poprostu codziennie prostowac prostownica, co mnie cholernie wkurza, bo moje wlosy z natury sa szopiaste i sie faluja i przy kazdej odrobinie wilgoci sie wywijaja w kazdy mozliwy wzorek i nie dam rady juz po raz 3 probowac ich zapuszczac bo to koszmar, zreszta same wiecie najlepiej ^^ Albo moze polecicie jakis kosmetyk co by jakos trzymal te wlosy tak by sie po kilku platkach sniegu czy kroplach deszczu tak nie wykrecaly ? Pozdrawiam
pablo305 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 12:37   #2711
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Pablo prostowac to ci się raczej nie opłaca chyba ze faroukiem. Za odrosty w Goldwellu biorą 400 zł więc się nie opłaca. Co do uzywania jakiś środków to z tego co czytam Twoje włosy sa takie jak moje czyli przy drobnej ingerencji z zewnątrz się pusza i wywijają. Moim nic nie pomoże , troche lepiej znosza wilgoć jak je natłuszczę brylantyną tylko że wtedy sa już po 2 dniach do mycia :/
sorina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-19, 15:57   #2712
Kaarolinkaa
Raczkowanie
 
Avatar Kaarolinkaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 33
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

cześć.. Chce was zapytać o zdanie. Własnie wrocilam z salonu fryzjerskiego gdzie prostuja włosy faroukiem. Dziewczyna powiedziala mi że za cale wlosy zaplacę 250zł (nie mieszkam w wielkim miescie to moze dlatego?) a po prostowaniu nadal nie beda idealnie proste.. Zastanawia mnie jeszcze to że prostowanie trwa 2h a nie jak pisałyście ok 5h.. narazie umowilam sie na zrobienie proby na wlosach pod spodem.. Ryzykować czy nie?
Kaarolinkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 18:41   #2713
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Moim zdaniem to nie będzie farouk skoro powiedziała że to nie będzie proste No chyba że fryzjerka jest tak nawiedzona jak ja i mówiąc proste ma na myśli druty

No i cena jest dość niska. Ja prostowałam włosy kiedyś jakimiś środkami za taką mniej więcej cenę i potem włosy kilka lat ( az mi odrosły nowe ) wracały do normalności. Jeśli chodzi o czas to akurat 2 h to noże wystarczyć . Zależy jakie masz włosy.

Ja bym się upewniła czy to napewno jest farouk i co ma na myśli że nie będą idealnie proste.

A jakie masz włosy ? jak długoie i jak grube?
sorina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 19:17   #2714
Kaarolinkaa
Raczkowanie
 
Avatar Kaarolinkaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 33
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

No miala na mysli to ze nie bedą drutami z tego co wywnioskowałam.. Powiedziala ze lekkie fale i tak mogą sie pojawiac i ze nadal bede musiala prostowac.. Twierdziła ze nikt sie nie skarzyl, ale wiadomo jak to jest:P jestem pewna że to Farouk dlatego chcę wypróbować chociaż troche Nie mam gęstych wlosów i mam rózne dlugości na górze krótkie a pod spodem długie więc w sumie jest ich malo:P
A po jakim czasie mogą wyniknąć takie złe strony prostowania? Bo po tej probie musze sie przekonac czy bedzie ok
Kaarolinkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 19:44   #2715
teken020
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 180
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez eelmirka Pokaż wiadomość
mój sposób na piękne, zdrowe włosy: skrzypovita i suszarka z jonizacją i chłodnym nawiewem suszę tylko takim no i jedwab, chociaż niekoniecznie. Ty masz bardzo zniszczone, suche włosy więc pomyśl o pielęgnacji a dopiero potem o zabiegach chemicznych

Ja ciągle je pielęgnuję, nie prostuje ich, nie suszę suszarką, używam serii Matrix, do tego maski z jajek i nafty. W wakacje jadłem tabletki belisa <czy jakoś tak> odżywkę wax używałem, lotion w płynie co niby miały mi po nim włosy szybciej rosnąć a prawie wcale mi nie rosną.. 23cm. przez prawie 3 lata zapuszczania.
teken020 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 19:45   #2716
eelmirka
Zadomowienie
 
Avatar eelmirka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 791
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez sorina Pokaż wiadomość
Moim zdaniem to nie będzie farouk skoro powiedziała że to nie będzie proste No chyba że fryzjerka jest tak nawiedzona jak ja i mówiąc proste ma na myśli druty

No i cena jest dość niska. Ja prostowałam włosy kiedyś jakimiś środkami za taką mniej więcej cenę i potem włosy kilka lat ( az mi odrosły nowe ) wracały do normalności. Jeśli chodzi o czas to akurat 2 h to noże wystarczyć . Zależy jakie masz włosy.

Ja bym się upewniła czy to napewno jest farouk i co ma na myśli że nie będą idealnie proste.

A jakie masz włosy ? jak długoie i jak grube?
ja mówiąc "proste" mam na myśli druty....
eelmirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 20:52   #2717
pablo305
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 105
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Mam rozumiec ze, za te prostowanie sie placi z gory ustalona cene a nie tak jak przy farbowaniu za ilosc zuzytego specyfiku?! A wracajac do mojego problemu, to wlosy myje i tak codziennie bo jak sie klade spac w wyprostowanych to potem sa juz tluste. Uzywalem kiedys jedwabiu, ale nie wiem mialem wrazenie ze im te wlosy sa dluzsze tym bardziej wypadaja, dlatego odstawilem, moze to tylko mi sie wydawalo ze wiecej bo wlosy sa dluzsze i bardziej sie w oczy rzucaja. Heheh ale hmm moze polecicie mi jakis szampon i odzywke dobra do wlosow prostowanych codziennie prostownica, co by sie potem dobrze ukladaly. Wiem, ze napewno w tym temacie sie przewinela masa nazw tych szmponow itp, ale jest tyle stron ze nie bede szukac A prostowanie chemia hmm zostawie na kwiecien, wyprostuje przed matura Wiosna idzie a za nia kupa deszczu bleeee ^^ Pozdrawiam
pablo305 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 22:15   #2718
teken020
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 180
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

seria matrix sleek look jest przeznaczona min. do włosów prostowanych prostownicą.
jest tam taki spray do włosów chroniący je przed goącem prostownicy, który lekko usztywnia włosy i fryzura ułożona dobrze się trzyma, działa lekko jak lakier do włosów, co można brać za wadę lub zaletę tego sprayu. Ja tam nie prostuje, szkoda mi włosów na prostowanie, już raz mi włosy się pokruszyły.. poza tym za dużo z tym roboty, mam bardzo gęste włosy i takie prostowanie pasmo po paśmie to dla mnie udręka pazatym sam tak nie potrafię prostować dokładnie włosów
teken020 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-20, 08:33   #2719
pablo305
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 105
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

No fakt faktem ze samemu sie ich idealnie nie wyprostuje, bo jest to cholernie uciazliwe Ja posiadam prostownice z lusterkami i jakos nie zauwazylem by sie wlosy od niej palily No ale nie mniej jednak, mam wrazenie ze lepiej bylo by je wyprostowac chemia niz meczyc sie codziennie z prostownica
pablo305 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-22, 14:23   #2720
eelmirka
Zadomowienie
 
Avatar eelmirka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 791
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

hallo dziewczynki jak tam wasze włoski? natasza87, sorina pokażcie swoje włosy
eelmirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 22:25   #2721
natasza87
Rozeznanie
 
Avatar natasza87
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kraina Wiśni xD
Wiadomości: 804
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez eelmirka Pokaż wiadomość
hallo dziewczynki jak tam wasze włoski? natasza87, sorina pokażcie swoje włosy

ja mam teraz wycieniowany jeden bok z racji nowej fryzury i ten bok sie lekko puszy niestety ... ale to dlatego,ze sa mocno postrzepione te wlosy ... reszta wyglada tak jak na poprzednich fotkach
natasza87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 09:45   #2722
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Moje sa super jak te końcówki przejade raz prostownica na zgięciu musze zapuścic tak 10 zm bo widzę jak mi się na tych ranionach wywijają

Natasza pokaż nową fryzurę
sorina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-24, 10:30   #2723
eelmirka
Zadomowienie
 
Avatar eelmirka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 791
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez sorina Pokaż wiadomość
Moje sa super jak te końcówki przejade raz prostownica na zgięciu musze zapuścic tak 10 zm bo widzę jak mi się na tych ranionach wywijają

Natasza pokaż nową fryzurę
jej no to współczuję, wywalić 700pln po to żeby dalej się męczyć z prostownicą.... koszmar, a miało być tak pięknie
eelmirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-24, 11:41   #2724
natasza87
Rozeznanie
 
Avatar natasza87
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kraina Wiśni xD
Wiadomości: 804
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

ja po zmianie fryzury musze jedno pasmo tez prostowac bo mi sie tak "szopuje" heh ze masakra strasznie mam wycieniowane i stad ten problem... pasma nie ruszone nadal sa proste stwierdziłam,ze bede o nie teraz dbac !! odstawie farbe jakos i na pól roku zrobie mocniejszym preparatem


sorina jak sie czujesz z włoskami??
natasza87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-24, 12:13   #2725
asiulaadriana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6
trwała prostująca CHI Transformation

mam pytanie do profesjonalistek, czy mogłabym takie prostowanie wykonać w domu bez ryzyka, ze stracę wszytkie włosy??
Ten zabieg miałam już dwa razy robiony w salonie
, ale obecnie nie mam za dużó kasy i chciałabym zrobic we własnym zakresie
prosze n ie moralizujcie , tylko doradzcie bo jestem bardzo zdesperowana
asiulaadriana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-24, 12:22   #2726
eelmirka
Zadomowienie
 
Avatar eelmirka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 791
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez natasza87 Pokaż wiadomość
ja po zmianie fryzury musze jedno pasmo tez prostowac bo mi sie tak "szopuje" heh ze masakra strasznie mam wycieniowane i stad ten problem... pasma nie ruszone nadal sa proste stwierdziłam,ze bede o nie teraz dbac !! odstawie farbe jakos i na pól roku zrobie mocniejszym preparatem


sorina jak sie czujesz z włoskami??
i jesteś zadowolona? bo chyba chodziło o to żeby po wyjściu z wody albo nocy spędzonej w utrudnionych warunkach bez możliwości stylizacji włosy wyglądały oszałamiająco
eelmirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-24, 12:53   #2727
natasza87
Rozeznanie
 
Avatar natasza87
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kraina Wiśni xD
Wiadomości: 804
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez eelmirka Pokaż wiadomość
i jesteś zadowolona? bo chyba chodziło o to żeby po wyjściu z wody albo nocy spędzonej w utrudnionych warunkach bez możliwości stylizacji włosy wyglądały oszałamiająco
no tak było po prostowaniu !! tydzien pozniej poszłam do innego fryzjera i sciełam lekko i on mi tak strasznie postrzepił jeden bok,ze sie pusza ... wczesniej tego nie było ..
natasza87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-24, 13:02   #2728
eelmirka
Zadomowienie
 
Avatar eelmirka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 791
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez natasza87 Pokaż wiadomość
no tak było po prostowaniu !! tydzien pozniej poszłam do innego fryzjera i sciełam lekko i on mi tak strasznie postrzepił jeden bok,ze sie pusza ... wczesniej tego nie było ..
a co to znaczy że było? już nie jest? przecież to trwałe prostowanie a nie jednodniowe, od tego są prostownice
eelmirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-24, 13:48   #2729
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

eelmira ja jestem zadowolona z moich włosów One sa gładkie nie puszą się mogę w śnieżycy chodzic i nic im się nei dzieje ale że mam taką długosć to one są proste ale wygięte na zewnątrz wiec musze to wygięcie prostownica przejechac ,ale to zajmuje dosłownie 3 minuty i włoski sa super. Wczesneij to ja miałąm taką szopę ze samo prostowanie to był wielki problem i zajmował bardzo duzo czasu. Ja nie załuję tych wydanych pieniędzy Nawet czesac się ni emusze z rana bo włoski sa super proste
sorina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-24, 13:57   #2730
fiona25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

ja niestety mam włosy cienkie jak nitki, a co najgorsze uciekaja każdy w inną stronę, bez prostownicy bym umarła )))) a prostowanie takiej ilości włosów zajmuje mi dosłownie 5 minut ))))
fiona25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-28 21:05:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:06.