Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-15, 16:05   #601
Qjava
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 59
GG do Qjava
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Chciałabym spróbować tych minerałów, ale jest tak wiele firm, że nie jestem w stanie tego ogarnąć i wybrać czegokolwiek
Qjava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-15, 16:34   #602
_Kari_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kari_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 523
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez Qjava Pokaż wiadomość
Chciałabym spróbować tych minerałów, ale jest tak wiele firm, że nie jestem w stanie tego ogarnąć i wybrać czegokolwiek
Nie pozostaje ci nic innego jak czytac...czytać i czytać o nich i najlepiej wypróbować każdą firmę po kolei Ja od siebie polecam EDM i Meow A jak nie masz tłustej skóry to pewnie Lucy by ci sie spodobała też. Sama zamierzam wypróbować teraz Lumiere
_Kari_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-15, 18:51   #603
Qjava
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 59
GG do Qjava
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Oj, cerę mam mieszaną i to do tego stopnia, że na strefę T muszę używać innych kosmetyków niż na policzki, a produkty do cery mieszanej ani nie matują trefy T ani nie nawilżają reszty. Także na półce mam zestaw kosmetyków dla dwóch osób ;p
Qjava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-15, 19:00   #604
_Kari_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kari_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 523
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez Qjava Pokaż wiadomość
Oj, cerę mam mieszaną i to do tego stopnia, że na strefę T muszę używać innych kosmetyków niż na policzki, a produkty do cery mieszanej ani nie matują trefy T ani nie nawilżają reszty. Także na półce mam zestaw kosmetyków dla dwóch osób ;p
Hahaha... no to masz tak jak ja Ja mam policzki suche i naczynkowe a strefę T bardzo tłustą i często mi sie zapychaja pory
W sumie z minerłami nie mam takiego problemu bo zazwyczaj i na policzki i na strefe T stosuje te same... tylko nos mocniej przypudrowuje mieszanką matującą
_Kari_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-15, 19:10   #605
fabregasowa
Zakorzenienie
 
Avatar fabregasowa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 793
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

ja mam tłustą i naczynkową cerę - teraz uwielbiam meow, blusche full matte też. Lucy jest ciężka -czuję jakby mi oblepiała twarz, ale moze na zimę będzie lepsza. Pixie i Lumiere do mnie nie przemawiają
__________________
Wymiana kosmetyczna

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post52630770
fabregasowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 11:24   #606
braworka
Zakorzenienie
 
Avatar braworka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 025
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

hej ho dziewczyny,
informuje tylko ze te [produkty z biedronki to produkuje TOŁPA,
więc warto brać i testować, tym bardziej ze cena niska.
__________________
żegnaj Herko


Edytowane przez braworka
Czas edycji: 2011-12-06 o 20:42
braworka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 16:35   #607
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Hej dziewczyny, dopiero zaczynam swoją przygodę z minerałami.
Od paru tygodni czytam mineralne forum, odwiedzam blogi i przygotowuje się do tych kosmetyków teoretycznie. Wczoraj zaś dostałam od lubego zestaw próbek podkładów i korektorów od EDM oraz pędzle. Dziś była pierwsza próba - jestem zachwycona efektem! Wiem, że to dopiero pierwsze nałożenie, ale moja cera wygląda jak wygładzona w fotoszopie, jednocześnie naturalnie, bez efektu maski. Nawet moja rodzicielka pochwaliła kosmetyki mineralne za efekt, choć nie jest zwolenniczką makijażu.
Moim faworytem na razie jest korektor Aussie Perk Me Up, świetnie rozświetlił mi okolice oczu. W końcu znalazłam kosmetyki całkowicie maskujące mi cienie pod oczami
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-20, 18:23   #608
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

o, braworka.. widzisz nie wiedziałam na wizażu zawsze jakieś miłe informacje
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 18:00   #609
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Mam peeling z biedronki taki czerwony i jest super, malinowy chyba on jest
Astro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 18:38   #610
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Astro, czy on ma dużo drobinek? Ostre? Szukam porządnego ścierucha, ale nie z ostrymi drobinkami (rynek opanowały cukrowe peelingi, a one dla mnie są ostre i mało ścierają).
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 11:28   #611
agkz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 194
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;28962466]Astro, czy on ma dużo drobinek? Ostre? Szukam porządnego ścierucha, ale nie z ostrymi drobinkami (rynek opanowały cukrowe peelingi, a one dla mnie są ostre i mało ścierają).[/QUOTE]

Najlepszy tego typu ścieruch to jak dla mnie Vulcanic Mat Dax Cosmetics.
Ściera maksymalnie, zawiera pyl wulkaniczny (pewnie dzięki tepu porównuje się go do mikrodermabrazji). Ziarna są malutkie i pewnie ostre, ale inaczej niż cukier. Krzywdy nie robi, a efekt idealny.

Tylko cena zdecydowanie nie biedronkowa, warto jednak zainwestować.
agkz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-25, 12:15   #612
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Ten Biedronkowy - wg mnie mało ściera, skóra jest fajna gładka, ale to raczej nie jest mocne ścieranie. Drobinek jest sporo i nie są one ostre - w palcu jak nacisnę to one się nawet rozpadają.

Tylko widzę, że ja mówię a peelingach do ciała, a część osób do twarzy

Edytowane przez Astro
Czas edycji: 2011-08-25 o 12:17
Astro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 12:32   #613
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

No, ja mówię o peelingu do ciała .

agkz- Ty chyba o twarzowym? . Kiedyś miałam próbkę wulkanicznego proszku i zużyłam do ciała, ale bałam się, że on taki niewyczuwalny na skórze...Nawaliłam go dużo, co by czuć, że coś speelinguje, a potem chyba byłam trochę podrażniona

Astro- dziękuję za opinię. W takim razie chyba sobie odpuszczę... A ile on kosztuje?


Moim ideałem był Sephora Brown
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 13:26   #614
paranojaa
Raczkowanie
 
Avatar paranojaa
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 194
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Hey dziewczyny
Od dłuższego czasu czytam te forum i muszę powiedzieć, że pozachęcałyście mnie zawodowo. I dobrze!
Niedługo dojdą do mnie pierwsze próbki podkładów mineralnych. Na pierwszy ogień Meow. Po testuję, popróbuję i zapewne i tak dokupię masę innych próbeczek w bladziutkich kolorach. Dostałam też próbki bronzerów (testowałam, ale mój obecny pędzel niestety odpada do ich aplikacji ).

Zastanawiałam się (nie! muszę kupić! ) nad pędzlami do bronzerów, róży, podkładów, pudrów. W grę jak na razie wchodzą dwie firmy: Sunshade Minerals (o ile się nie mylę robione przez tego samego producenta co LancrOne) oraz Eco Tools. Może któraś z Was testowała choć jedną firmę i powie mi coś na ich temat. Każdy komentarz będzie pomocny.

Rozpisałam się strasznie, oby ktoś to przeczytał.
Pozdrawiam
paranojaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 14:29   #615
tova1
Zakorzenienie
 
Avatar tova1
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Marki
Wiadomości: 5 890
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Fajny jest zestaw do oczu Eco Tools, ale mi kabuki z tej firmy nie przypasował.
tova1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 11:22   #616
gatilla
Rozeznanie
 
Avatar gatilla
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 630
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

A ja mam przemyślenia z innej paczki
Mianowicie.... jak uważacie czy sera (u mnie serum azelo i żel hialuronowy z tamanem z BU) powinno się stosować naprzemiennie jeden dzień jeden a drugi dzień inny czy raczej jeden tydzień jeden a drugi tydzień inny... lub też zużyć jeden a potem dopiero drugi ?
gatilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 11:50   #617
sterylna
Rozeznanie
 
Avatar sterylna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez gatilla Pokaż wiadomość
A ja mam przemyślenia z innej paczki
Mianowicie.... jak uważacie czy sera (u mnie serum azelo i żel hialuronowy z tamanem z BU) powinno się stosować naprzemiennie jeden dzień jeden a drugi dzień inny czy raczej jeden tydzień jeden a drugi tydzień inny... lub też zużyć jeden a potem dopiero drugi ?
Moim zdaniem zużyć jedno, potem brać się za drugie. Wtedy można zobaczyć co pomaga a co szkodzi. Ale gdy np. po 2-3 tyg widać pozytywne efekty działania to można włączyć coś innego.
A jak już masz sprawdzone połączenie to stosowałabym tak często jak tego wymaga skóra.
__________________
I'm on tequila diet so far I've lost 3 days.
sterylna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 13:38   #618
gatilla
Rozeznanie
 
Avatar gatilla
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 630
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez sterylna Pokaż wiadomość
Moim zdaniem zużyć jedno, potem brać się za drugie. Wtedy można zobaczyć co pomaga a co szkodzi. Ale gdy np. po 2-3 tyg widać pozytywne efekty działania to można włączyć coś innego.
A jak już masz sprawdzone połączenie to stosowałabym tak często jak tego wymaga skóra.
A człowiek by tak stosował wszystko na raz Niecierpliwa jestem Już nie mówiąc o tym, że kupiłby wszystko
gatilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 22:19   #619
braworka
Zakorzenienie
 
Avatar braworka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 025
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Astro - masz pewnie borówkowy.

potwierdzam nie jest ostry, kosztuje 8 zl, nie majątek można zakupic.
miałam okazje spróbować TBS grejfrutowego, tez taki galaretowy, ale zdecydowanie bardziej ostry i ścierający.

Paranoja - mamy osobny watek o pędzlach, obie firmy polecane, ale ekotools wyjdzie ciebie drożej.

---------- Dopisano o 23:19 ---------- Poprzedni post napisano o 22:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Nie można założyć, że większość firm oszukuje, można jedynie przypuszczać, że niektórym spośród osób prowadzących małe biznesy mineralne (głównie w Stanach) brakuje kompetencji i profesjonalizmu. Świadczą o tym nie tylko składy, ale również różne bzdurne informacje na temat składników rozsiane po stronach internetowych, brak oznakowania terminów trwałości produktów i bezpodstawne twierdzenia o ich wiecznej przydatności do użytku, a także mocno nieprecyzyjne informacje na temat wagi produktów (odmierzanie łyżeczkami; tak było np. w Blusche, po zważeniu przeze mnie refila podkładu i informacji do sklepu, że to tylko ok. 6 g, a nie 9, wprowadzono zmiany w opisach na stronie, ale oczywiście nie ma gwarancji, że zaczęli korzystać z wagi przy konfekcjonowaniu).

W USA każdy może otworzyć sklep, mieszać proszki w warunkach niekontrolowanych i sprzedawać je bez żadnych testów i specjalistycznych opinii. Wiadomo, że duże szanujące się firmy nie mogą sobie pozwolić na uchybienia jeżeli chodzi o jakość i bezpieczeństwo produktów, zwłaszcza jeśli chcą mieć dystrybutorów na rynkach zagranicznych o bardziej restrykcyjnym prawie, dlatego np. kosmetyki EDM można zamawiać bez obaw; to samo dotyczy komercyjnych drogeryjnych marek (które jednak często nie zachwycają składami). Na terenie UE żaden kosmetyk nie może trafić do konsumenta, jeśli nie zostanie przebadany, dlatego spokojnie można kupować minerały od producentów lub oficjalnych importerów europejskich. Jeśli chodzi o produkcję to poza Lily Lolo i rodzimym Pixie chyba żadna niedrogeryjna marka nie cieszy się u nas popularnością, a może warto byłoby się rozejrzeć.

--

Zastanawiam się, ile z tych "firemek" podaje rzeczywiste składy i na ile spełniają one wymogi nomenklatury (jeżeli chodzi np. o kolejność składników wg malejących stężeń).
.
pozwoliłam sobie skopiować posta z wątku: Zwątpienie minerałowe

w konteście afery ktora wynikala za sprawa eks pracownika EGM, to niesamowite ze 1 osoba obrzuci firme błotem a wszyscy w to wierza bez zastrzeżeń.
__________________
żegnaj Herko


Edytowane przez braworka
Czas edycji: 2011-08-26 o 22:23
braworka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-27, 08:09   #620
paranojaa
Raczkowanie
 
Avatar paranojaa
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 194
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

No tak, oczywiście zawsze obejrzę inne wątki po tym jak napisałam gdzie indziej
paranojaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 20:49   #621
Joasia Be
Rozeznanie
 
Avatar Joasia Be
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 510
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Dziewczyny, proszę, poradźcie, na którym wątku poszukać pomocy. Chciałabym doradzić koleżance, próbki jakich podkładów ma sobie na początek wybrać. Ona kompletnie nie ma pojecia o minerałach, nie lubi się malować, małe szanse, aby znalazła czas, zapał i możliwość do przekopywania wizażu w poszukiwaniu odcienia i formuły idealnej. Ale ma wielką chęć posiąść minerał O ile formułę jestem w stanie jej dobrać lub zasugerować, o tyle z odcieniem będę miała straszny problem, bo dziewczyna ma jasne włosy i niebieskie oczy, ale karnację naprawdę ciemną (tak ton- dwa tony ciemniejszą niż ja, a ja jestem z poziomu Medium). Do tego nie ma w niej za grosz żółci ani pomarańczu tylko taki ciemny beż, a opala się na brunatny brąz. To kompletnie nie moja tonacja, więc nawet jej próbkami nie mogę poratować. Orientujecie się, czy kóraś z dziewczyn na forum ma podobną karnację? Kojarzę Aniutek, ale ona jest oliwka, a kumpelka na bank oliwką nie jest ani żółtą, ani zieloną. Stawiam na beże, ale o ile mam pojęcie, jak wygląda beż w wydaniu Lumiere i Pixie, to już w Meow, Lucy, Blusche nie za bardzo.
Pewnie powinnam to pytanie po prostu zawrzeć na wątkach dotyczących poszczególnych firm, ale nie chcę Was zanudzać. Moze będziecie miały pomysł, jak to ugryźć.
__________________
Wymiana mineralna - naturalna https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post28276464
Joasia Be jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 21:56   #622
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez Joasia Be Pokaż wiadomość
Dziewczyny, proszę, poradźcie, na którym wątku poszukać pomocy. Chciałabym doradzić koleżance, próbki jakich podkładów ma sobie na początek wybrać. Ona kompletnie nie ma pojecia o minerałach, nie lubi się malować, małe szanse, aby znalazła czas, zapał i możliwość do przekopywania wizażu w poszukiwaniu odcienia i formuły idealnej. Ale ma wielką chęć posiąść minerał O ile formułę jestem w stanie jej dobrać lub zasugerować, o tyle z odcieniem będę miała straszny problem, bo dziewczyna ma jasne włosy i niebieskie oczy, ale karnację naprawdę ciemną (tak ton- dwa tony ciemniejszą niż ja, a ja jestem z poziomu Medium). Do tego nie ma w niej za grosz żółci ani pomarańczu tylko taki ciemny beż, a opala się na brunatny brąz. To kompletnie nie moja tonacja, więc nawet jej próbkami nie mogę poratować. Orientujecie się, czy kóraś z dziewczyn na forum ma podobną karnację? Kojarzę Aniutek, ale ona jest oliwka, a kumpelka na bank oliwką nie jest ani żółtą, ani zieloną. Stawiam na beże, ale o ile mam pojęcie, jak wygląda beż w wydaniu Lumiere i Pixie, to już w Meow, Lucy, Blusche nie za bardzo.
Pewnie powinnam to pytanie po prostu zawrzeć na wątkach dotyczących poszczególnych firm, ale nie chcę Was zanudzać. Moze będziecie miały pomysł, jak to ugryźć.
A może zrób koleżance fotkę policzka i wstaw tutaj? Niestety ja też nie pomogę, bo używam lightów.
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-29, 12:22   #623
BothSides
Rozeznanie
 
Avatar BothSides
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 501
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Fotka, a najlepiej kilka, w różnym oświetleniu, bo opisu to nic nie zgadniemy.

Dziewczyny, potrzebuję kupić w drogerii płyn micelarny póki tego p4c nie kupię, możecie polecić coś naturalnego i lekkiego?
BothSides jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-29, 19:29   #624
Joasia Be
Rozeznanie
 
Avatar Joasia Be
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 510
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez BothSides Pokaż wiadomość
Fotka, a najlepiej kilka, w różnym oświetleniu, bo opisu to nic nie zgadniemy.

Dziewczyny, potrzebuję kupić w drogerii płyn micelarny póki tego p4c nie kupię, możecie polecić coś naturalnego i lekkiego?
Ja wiem, że tak z głupia frant strzeliłam. Poszukałam trochę, wydaje mi się, że powinna się wstrzelić w ciemne beże a może neutrale, żeby trochę stonować tę brunatność z różowym podtonem. Ale tak naprawdę nie pomogę jej - musi próbkować, próbkować, próbkować.

Co do miceli, to akurat naturalnych i z w pełni bezpiecznym składem za bardzo nie znam, ale pamiętam sprzed ery naturalnej, ze Ziaja ma nie najgorszy i dość krótki skład (taki niebieski, pamiętam, ze dobrze zmywał makijaż z oczu).
__________________
Wymiana mineralna - naturalna https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post28276464
Joasia Be jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-30, 20:00   #625
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 981
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Mam do was pytanie, jako znawczyń minerałów.

Szukam pudru, najlepiej w kolorze lekko różowym, taki żeby trochę krył, ale nie za mocno i dawał satynowe, połyskujące wykończenie, ale raczej bez drobinek lub z minimalną ich ilością. Dla ceru suchej, znacie może taki puderek?
__________________
Wewnętrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnętrznie: szampon/żel do mycia ciała glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost włosów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 14:59   #626
BigMama
Zakorzenienie
 
Avatar BigMama
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: .................... tych miasteczek nie ma już ............................
Wiadomości: 9 516
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Witam

Dziewczyny, przyszłam do Was z pytaniem i nadzieją, że ktoś będzie umiał odpowiedzieć.

Otóż na początku mojej przygody z minerałami kupiłam na allegro robione probki podkladów i różów EDM w różnych odcieniach. Takie próbki miały ok 1 ml . Od jakiegoś czasu już ich nie widuję. Czy allegro usuwa aukcje z próbkami/odsypkami kosmetyków mineralnych w nieoryginalnych opakowaniach ?
__________________






BigMama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 15:02   #627
Katrina93
Rozeznanie
 
Avatar Katrina93
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 542
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Nie wydaje mi sie żeby tak było. Jak dla mnie ten użytkownik nie wystawia tych rzeczy i tyle, a szkoda bo miał pędzle tańsze niż dystrybutor :/
Katrina93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 15:09   #628
BigMama
Zakorzenienie
 
Avatar BigMama
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: .................... tych miasteczek nie ma już ............................
Wiadomości: 9 516
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Dziękuję
__________________






BigMama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 17:53   #629
Katrina93
Rozeznanie
 
Avatar Katrina93
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 542
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez BigMama Pokaż wiadomość
Dziękuję
Aukcje wróciły

http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=4659312


Edytowane przez Katrina93
Czas edycji: 2011-09-01 o 17:56
Katrina93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 18:56   #630
paranojaa
Raczkowanie
 
Avatar paranojaa
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 194
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Katrina93 - dzięki za informację.
Też miałam zamówić, akurat zniknęły i zapomniałam o temacie.
Przypomniałaś więc zamówię w najbliższym czasie .
paranojaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-06 10:16:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:31.