Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX - Strona 64 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-17, 17:46   #1891
serena.avon
Rozeznanie
 
Avatar serena.avon
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 819
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Mejkapku, zdaje relacje o lip twins YSL - dzis dotarla do mnie

Opakowanie jest bajeczne za samo to cudenko warto dac troche kaski, bedzie sie czym chwalic

Aczkolwiek sama zawartosc pozostawia troche do zyczenia. Ja mam jak juz wczesniej pisalam zestawienie Coral harmony. Kolorki sa bardzo delikatne, ledwie je widac na ustach. Szminka ma delikatnie rozowy kolorek, a blyszczyk jest malo blyszczacy - chociaz byc moze innym sie bedzie podobal, ja po prostu lubie maksymalny efekt taflii na ustach. Pedzelek jest malutki niezle sie trzeba namachac, zeby pomalowac cale usta, nabiera malo kosmetyku. Takze uzywanie jej jest malo komfortowe, na szybkie poprawki sie nie nadaje. Chociaz moze to i plus - warto takie cudo dlugo pokazywac w calej okazalosci misternie poprawiajac makijaz ust Poza tym kosmetyku samego w sobie jest malo (1,7g) wiec dlugo sie tym gadzecikiem nie naciesze.

Gdyby nie ten pedzelek byloby calkiem przyzwoicie.

Za cene regularna na pewno nie oplaca sie tego cudenka kupic, ale w promocji - czemu nie? Nawet jesli sie nie spodoba kosmetyk to chociaz oko nacieszysz
serena.avon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 18:05   #1892
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez serena.avon Pokaż wiadomość
Mejkapku, zdaje relacje o lip twins YSL - dzis dotarla do mnie

Opakowanie jest bajeczne za samo to cudenko warto dac troche kaski, bedzie sie czym chwalic

Aczkolwiek sama zawartosc pozostawia troche do zyczenia. Ja mam jak juz wczesniej pisalam zestawienie Coral harmony. Kolorki sa bardzo delikatne, ledwie je widac na ustach. Szminka ma delikatnie rozowy kolorek, a blyszczyk jest malo blyszczacy - chociaz byc moze innym sie bedzie podobal, ja po prostu lubie maksymalny efekt taflii na ustach. Pedzelek jest malutki niezle sie trzeba namachac, zeby pomalowac cale usta, nabiera malo kosmetyku. Takze uzywanie jej jest malo komfortowe, na szybkie poprawki sie nie nadaje. Chociaz moze to i plus - warto takie cudo dlugo pokazywac w calej okazalosci misternie poprawiajac makijaz ust Poza tym kosmetyku samego w sobie jest malo (1,7g) wiec dlugo sie tym gadzecikiem nie naciesze.

Gdyby nie ten pedzelek byloby calkiem przyzwoicie.

Za cene regularna na pewno nie oplaca sie tego cudenka kupic, ale w promocji - czemu nie? Nawet jesli sie nie spodoba kosmetyk to chociaz oko nacieszysz
wczoraj chciałam kupić żeby już miec zarezerwowane czekając na Twoją opinię i nie było koloru który mnie ewentualnie interesował
może to znak jakiś
ale też mnie to cackowate opakowanie kusi - nie powiem - sroka ze mnie straszna

a tak offtopowo - tak mnie dziś naszło na wypad do Paryża że nie mogę sie na niczym skupić... nie była która tam ostatnio?
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 18:53   #1893
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

dziewczyny a głównie dimiti bo ty chyba się znasz na tym, znasz te kolorki? http://www.brigettesboutique.com/LAN...E_p/lan094.htm
http://www.strawberrynet.com/makeup/.../95732/#DETAIL
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 19:45   #1894
magdamat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 80
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Chciałabym kupić róż Shiseido ale zblizony do Tee Rose Chanel. Macie jakiś pomysł??

---------- Dopisano o 20:45 ---------- Poprzedni post napisano o 20:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Sala Pokaż wiadomość
Tak z innej paki (i z nudów, bo na Tru nic nie ma) -- na feelunique jest teraz -10% na kolorówkę, do 22.02.2010. Przy czym nie widzę informacji o tym na samej stronie, ale po kliknięciu linków z maila po dodaniu produktu do koszyka rabat sam się dodaje.
Niestety u mnie nie działa
Kiedys ktoś chwalił sie jaki jest kod promocyjny, ale nie pamietam kto
magdamat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 19:48   #1895
yaponeczka
Raczkowanie
 
Avatar yaponeczka
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 147
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Na Truskawie pojawiły się nowe promocje na Dzień Matki
szkoda, że znowu nic specjalnego
yaponeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 19:56   #1896
_klaustrofobia_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 71
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

dziewczyny mam dylemat, prosze pomożcie
Chcialam sobie kupic Krem tonujący Chanel, wychodzi mi w dekalkulatorze kod prod. 2001, ale podobno chanel ma "jakas aktualizację kodów co 8 lat", czyli data prod. wychodzi styczen 2009. Prawda to? Prosze pomóżcie
_klaustrofobia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 20:02   #1897
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

a dla Portugalii do zakupów dodają pompkę do ust Maxa Factora na Dzień Ojca Ciekawy pomysł
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-17, 20:27   #1898
yaponeczka
Raczkowanie
 
Avatar yaponeczka
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 147
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

a Chinki mają znowu błyszczyk Max Factor
yaponeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 20:35   #1899
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Bieda straszna. A jeszcze 2 tygodnie do nowych promocji .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 20:55   #1900
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
OOoo to super bede grzebac na ich stronie moze za jakims wlasnie gorsecikiem
Grzeb grzeb bo warto Mają fajne promocyje
Cytat:
Napisane przez dimiti
mnie tez to denerwuje, ze huskie sa niewolnikami swojej urody- zajmuje sie jedym huskim i to nie sa psy, ktore sa szczesliwe siedzac w domu czy wychodzac trzy razy dziennie na spacerki po 30 min....
ja z tym swoim (ale to ogromny husky jest!) wychodzilam w szczawnicy do granicy trzy razy dziennie- a do granicy w jedna strone mam od niego 6km....wiec w ciagu dnia robilam z nim 36km....mozna sie wykonczyc!
do tego to nie sa psy, ktory sa typowo towarzyskie, kochaja pieszczoty i beda siedziec z ludzmi- to typowi indiwidualisci, nie zmusisz ich do czegos jak nie chca tego zrobic, nie beda sie lasic na pewno ich wielka zaleta jest to, ze nie sa agresywne w stosunku do ludzi- ale do innych zwierzat az za bardzo:/ maja bardzo rozwiniety instynkt lowiecki- wszelkie kurki, koty i male zwierzaczki sa chetnie zagryzane- psow nie lubia wogole
co innego czytac o nich a co innego faktycznie sie nimi zajmowac- sa to na pewno niezwykle psy, ale jednak trudne
szczekaja ale nie tak jak te wszystkie inne, jak bronia domu moj husky szczeka jak sie bardzo cieszy ale jest to taki przeciagany szczek, ktory nieraz wychodzi jak taka syrena


nie wiem czy ten kot nie zostanie zjedzony
chyba, ze husky i kot male beda bo w innym przypadku tak jak napisalam wyzej- papu bedzie
mojej znajomej husky musial zostac oddany bo ciagle kury zagryzal sasiadom, przekopywal sie do nich itd- husky nie sa tak bardzo rodzinne jak to sie czyta- w zimie szczegolnie szaleja, zaczynaja weszyc, tropic i czesto uciekaja w las- wedlug mnie sa to jednak ciagle dzikie psy, nie takie rodzinne jak labradory np. Mi sie zawsze podobaly, ale po tym jak sie juz chyba 4 rok tym zajmuje, to mimo iz jest sliczny i na prawde fajny, to sama bym huskiego nie kupila- wole bardziej rodzinnego psa
Podpisuję się pod tym wszystkim obiema rękami Sporo słyszałam o huskich i ich zapędach łowieckich + indywidualistycznym charakterze Zdecydowanie to nie są psy w stylu labradora No, ale koniec tych dywagacji
Cytat:
Napisane przez aga79 Pokaż wiadomość
Bry

Kiciu, jak suczka jeszcze będzie biegać to weź ją ze sobą Moi rodzice w piątek w nocy znaleźli szczeniaka, całego oblepionego śniegiem lodem wzieli go ze sobą i tym sposobem mamy puchatą kulkę
Niestety, suni dzisiaj nie było na osiedlu .. TŻ był w południe, pojedził tam chwile, ale nie widział, ja podjechałam wieczorem, pochodziłam wzdłuż i w szerz, zapytałam w sklepie ale nikt jej dziś nie widział Także chyba poszła szukać dalej swoich właścicieli Pocieszam się tym, że chociaż dostała coś normalnego do jedzenia wczoraj
Jutro jeszcze pojadę na osiedle, może akurat wróci?


Cytat:
Napisane przez _klaustrofobia_ Pokaż wiadomość
dziewczyny mam dylemat, prosze pomożcie
Chcialam sobie kupic Krem tonujący Chanel, wychodzi mi w dekalkulatorze kod prod. 2001, ale podobno chanel ma "jakas aktualizację kodów co 8 lat", czyli data prod. wychodzi styczen 2009. Prawda to? Prosze pomóżcie
Jaki krem tonujący? konkretnie?

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
a tak offtopowo - tak mnie dziś naszło na wypad do Paryża że nie mogę sie na niczym skupić... nie była która tam ostatnio?
Byłam kilka lat temu, liczy się?


Dziewczyny, kolejny off top z mojej strony - mam pytanie w sprawie rozmiaru pierścionka zaręczynowego . Moja mama powiedziała TŻtowi zły rozmiar mojego palca i ten, który dostałam w niedzielę na prawy serdeczny w ogóli nie chciał wejść (na ostatniej kostce się blokował zupełnie, na lewą rękę wszedł bez problemu). Był to rozmiar 12, pojechaliśmy zamówić rozmiar większy , ale Pani odradziła nr 14 (to był kolejny rozmiar) i zamówiła mi 15.. Dziś go odebrałam, ale kurde... chyba jest za luźny Powiedzcie, czy pierścionek powinien wchodzić i schodzić z lekkim trudem? Tak , żeby chwilkę się pogimnastykować? Bo ten, którego mam teraz, to właściwie wchodzi i schodzi jak po maśle.. Aż chyba za luźny jest. Pani w sklepie powiedziała, że będzie dobry ale ja się boję ciągle że zaraz mi się zsunie.No i jak już jest "na miejscu" to się odkręca "oczkami" do wewnątrz . Pójść jutro znowu i zamówić jednak rozmiar 14? Czy popadam w paranoję?
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 22:06   #1901
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;17211792]Staruszek chyba. Nowa wersja jest cala czarna, ta z Tru ma szara zakretke.[/QUOTE]

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;17214636]Weflug tych info, ktore znalazlam ten Bradnt to musi byc staruszek straszny.
Chronologicznie wyglada to tak (wedlug tego co znalazlam):
- maska Poreless z szara zakretka,
- maska Poreless z czarna zakretka,
- seria Poreless znika i pojawia sie seria Pore no more.

Mam nadzieje, ze to komus pomoze .

edit: Illiosku, glos oddany [/QUOTE]

Hmmm....troche mnie odstraszyłaś, chociaż z drugiej strony myślę sobie, że skoro przyjęłam od Zenka maseczkę Clinique z 2006r. to nie mogę marudzić teraz nad datami produkcji i muszę się poświęcać, skoro chcę ukrywać pory
Czy ktoś w końcu ją kliknął?
Ja napisałam do Dr. Brandta z pytaniem, kiedy ta linia została wprowadzona, ciekawe co mi odpiszą?
OC w każdym razie już mam

---------- Dopisano o 23:06 ---------- Poprzedni post napisano o 22:37 ----------

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
a dla Portugalii do zakupów dodają pompkę do ust Maxa Factora na Dzień Ojca Ciekawy pomysł
Ten Lip Volumizer Zenek też wystawił w Japonii. Czy to ten sam, którym się tak zachwycacie?
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-17, 22:12   #1902
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Dziewczyny, kolejny off top z mojej strony - mam pytanie w sprawie rozmiaru pierścionka zaręczynowego . Moja mama powiedziała TŻtowi zły rozmiar mojego palca i ten, który dostałam w niedzielę na prawy serdeczny w ogóli nie chciał wejść (na ostatniej kostce się blokował zupełnie, na lewą rękę wszedł bez problemu). Był to rozmiar 12, pojechaliśmy zamówić rozmiar większy , ale Pani odradziła nr 14 (to był kolejny rozmiar) i zamówiła mi 15.. Dziś go odebrałam, ale kurde... chyba jest za luźny Powiedzcie, czy pierścionek powinien wchodzić i schodzić z lekkim trudem? Tak , żeby chwilkę się pogimnastykować? Bo ten, którego mam teraz, to właściwie wchodzi i schodzi jak po maśle.. Aż chyba za luźny jest. Pani w sklepie powiedziała, że będzie dobry ale ja się boję ciągle że zaraz mi się zsunie.No i jak już jest "na miejscu" to się odkręca "oczkami" do wewnątrz . Pójść jutro znowu i zamówić jednak rozmiar 14? Czy popadam w paranoję?
ja bym wzięła mniejszy, bo mój pierwszy zaręczynowy zgubiłam, bo pani w sklepie też mi poradziła, żebym większy brała
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 22:31   #1903
Koszka876
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 194
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Oj długo mnie nie było. Za mną grypa i parę niemiłych przeżyć :-( Ale już jestem z Wami i nadrabiam zaległości

Dark Kiciu - gratuluję zaręczyn Pierścionek śliczny. A co do rozmiaru - ja bym wzięła mniejszy jeszcze rozmiar. Żeby się nie zgubił
Obiecałam też zdjęcia tuszu Shiseido - jak tylko się pomału ze wszystkim ogarnę cyknę fotki.

Nowe promocje zupełnie mi się nie podobają W międzyczasie kupiłam i dostałam krem po odczy Elizabeth Arden i podkład też Elizki.
Krem jest bardzo gęsty, nie robi zapewne zbyt wiele w kwestii zmarszczek, ale bardzo dobrze odżywia i daje takie błogie uczucie ukojenia. Przyjemny.
A co do podkładu mam mieszane uczucia - kolor Ivory jest totalnie jasny. Ładnie stapia się ze skórą. Niestety nie kryje zbyt wiele. Potestuję jeszcze parę dni, może zmienię zdanie.


Ja niestety kupiłam tą maseczkę Dr. Brandta. Niestety tak już mam, że najpierw coś robię, a dopiero potem myślę. Więc chyba jestem jedyna, która ją kupiła ? No , zobaczymy.
Kupiłam też kapsułki pod oczy EA. Już lecą

Dziewczęta, czy któraś z Was kupiła to serum?

http://pl.strawberrynet.com/skincare...329/?CatgId=15
Bardzi kusi, bo opinie na MUA same och i ach, tyle, że pierwsze recenzje sprzed 7 lat chyba
Koszka876 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 22:38   #1904
becca
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 782
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
wczoraj chciałam kupić żeby już miec zarezerwowane czekając na Twoją opinię i nie było koloru który mnie ewentualnie interesował
może to znak jakiś
ale też mnie to cackowate opakowanie kusi - nie powiem - sroka ze mnie straszna

a tak offtopowo - tak mnie dziś naszło na wypad do Paryża że nie mogę sie na niczym skupić... nie była która tam ostatnio?

ja byłam...3 dni...przed samymi Świętami...ale Paryż nie zrobił na mnie wrażenia czeska Praga jest 100 razy piękniejsza....
becca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 22:43   #1905
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
a dla Portugalii do zakupów dodają pompkę do ust Maxa Factora na Dzień Ojca Ciekawy pomysł
idealny prezent dla taty
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 23:04   #1906
_klaustrofobia_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 71
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Jaki krem tonujący? konkretnie?


CHANEL Hydramax+Teinte
Czy to prawda z tym uaktualnianiem kodow co 8 lat?
_klaustrofobia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 00:01   #1907
Olilili
Raczkowanie
 
Avatar Olilili
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 463
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez _klaustrofobia_ Pokaż wiadomość
Jaki krem tonujący? konkretnie?


CHANEL Hydramax+Teinte
Czy to prawda z tym uaktualnianiem kodow co 8 lat?
prawda
__________________
życie jest tak krótkie,że nie ma sensu marnować je na smutek ...
Olilili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 07:00   #1908
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Dark Kiciu - Ja mam właśnie taki luźnawy zaręczynowy Zgubić nie zgubiłam, bo parę miesięcy później już miałam obrączkę, która jest mniejsza i szersza, więc zaręczynowy siedzi pod nią spokojnie A miałam zwężany, bo to był jakoś ostatni egzemplarz, więc kupiliśmy (bo kupowaliśmy razem, ja osobiście takich niespodzianek nie uznaję ) do zwężania.
Dobrze by było gdybyś mogła po prostu przymierzyć mniejszy i większy i sprawdzić, który Ci bardziej pasuje
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 07:10   #1909
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość

a tak offtopowo - tak mnie dziś naszło na wypad do Paryża że nie mogę sie na niczym skupić... nie była która tam ostatnio?
byłam teraz na walentynki pooooooooolecam
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-18, 07:29   #1910
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

widzialyscie promocje kremow pod oczy?

jakies warte uwagi?
mnie zainteresowal ten http://pl.strawberrynet.com/skincare...968/?CatgId=82 ale nic o nim nie wiem
[po prostu jak teraz widze cos z tekstem "na pierwsze oznaki starzenia" to od razu ]

tzn tak pilnie to nie potrzebuje, bo mam krem borghese i jeszcze 1 w zapasie ale jesli kazecie mi cos kupic to kupie
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 07:39   #1911
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
widzialyscie promocje kremow pod oczy?

jakies warte uwagi?
mnie zainteresowal ten http://pl.strawberrynet.com/skincare...968/?CatgId=82 ale nic o nim nie wiem
[po prostu jak teraz widze cos z tekstem "na pierwsze oznaki starzenia" to od razu ]

tzn tak pilnie to nie potrzebuje, bo mam krem borghese i jeszcze 1 w zapasie ale jesli kazecie mi cos kupic to kupie
Ja jak widze cos z tekstem "na pierwsze oznaki starzenia" to wpadam w panikę, bo mnie już są potrzebne na kolejne oznaki starzenia
Ja mam jakieś dwa w zapasie, więc będę dzielna, nic nie kupię!
Chociaż jakiś Biotherm czy Chanelek do mnie mówi....
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 07:49   #1912
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość



Byłam kilka lat temu, liczy się?


Dziewczyny, kolejny off top z mojej strony - mam pytanie w sprawie rozmiaru pierścionka zaręczynowego . Moja mama powiedziała TŻtowi zły rozmiar mojego palca i ten, który dostałam w niedzielę na prawy serdeczny w ogóli nie chciał wejść (na ostatniej kostce się blokował zupełnie, na lewą rękę wszedł bez problemu). Był to rozmiar 12, pojechaliśmy zamówić rozmiar większy , ale Pani odradziła nr 14 (to był kolejny rozmiar) i zamówiła mi 15.. Dziś go odebrałam, ale kurde... chyba jest za luźny Powiedzcie, czy pierścionek powinien wchodzić i schodzić z lekkim trudem? Tak , żeby chwilkę się pogimnastykować? Bo ten, którego mam teraz, to właściwie wchodzi i schodzi jak po maśle.. Aż chyba za luźny jest. Pani w sklepie powiedziała, że będzie dobry ale ja się boję ciągle że zaraz mi się zsunie.No i jak już jest "na miejscu" to się odkręca "oczkami" do wewnątrz . Pójść jutro znowu i zamówić jednak rozmiar 14? Czy popadam w paranoję?
nie liczy sie bo potrzebuje aktualnych info

nie powinien wchodzić z trudem bo latem będzie cieplej, paluchy minimalnie "pęcznieją" i będzie zonk
ale luźny też być nie powinien bo możesz zgubić - no i kicha - ja miałam luźny to go potem obrączką "przytrzymywałam" ze stresu że go zgubie

Cytat:
Napisane przez becca Pokaż wiadomość
ja byłam...3 dni...przed samymi Świętami...ale Paryż nie zrobił na mnie wrażenia czeska Praga jest 100 razy piękniejsza....
ja Paryż kocham - byłam tam już z 5 razy z tym że ostatni raz z 10 lat temu ..... ja właśnie nie rozumiem zachwytu Pragą bo mnie jakoś zupełnie nie oszołomiła ...
ale w Paryżu raz mieszkałam miesiąc więc czułam się już prawie jak tamtejsza - kocham ten klimat ...

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
byłam teraz na walentynki pooooooooolecam
oooo
super - napisze chyba do Ciebie priwa żeby nie zasmiecać wątku bo mam kilka pytań
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 08:02   #1913
Sala
Rozeznanie
 
Avatar Sala
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 503
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez magdamat Pokaż wiadomość
Niestety u mnie nie działa
Kiedys ktoś chwalił sie jaki jest kod promocyjny, ale nie pamietam kto
Wklejam Ci linka, do jakiego przekierowuje mnie z maila:
http://tre.emv3.com/HS?a=DNX7CkWlF6S...jnGHxKRia8Ig9i

Spróbuj to kliknąć, a potem coś dodać do koszyka. Rabat powinien się naliczyć. Link ma pewnie zakodowane śledzenie (w sensie: każda osoba, która dostała maila, ma inny numer) i jak przez niego będziecie klikać, to może sobie pomyślą, że straaaasznie duże zakupy robię. Może mi jakąś specjalną zniżkę dadzą

Z tych nowych promocji na oczy jakoś nic mnie nie kusi, pewnie z uwagi na dość wyśrubowane ceny Używam teraz tego Borghese i muszę przyznać, że kombinacja Borghese na dzień + RoC na noc sprawia, że cienie pod oczami są u mnie duuuużo mniej widoczne.
Sala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 08:03   #1914
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
widzialyscie promocje kremow pod oczy?

jakies warte uwagi?
mnie zainteresowal ten http://pl.strawberrynet.com/skincare...968/?CatgId=82 ale nic o nim nie wiem
[po prostu jak teraz widze cos z tekstem "na pierwsze oznaki starzenia" to od razu ]

tzn tak pilnie to nie potrzebuje, bo mam krem borghese i jeszcze 1 w zapasie ale jesli kazecie mi cos kupic to kupie
zarać soć wymyślimy i każemy kupić


Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
Ja jak widze cos z tekstem "na pierwsze oznaki starzenia" to wpadam w panikę, bo mnie już są potrzebne na kolejne oznaki starzenia
Ja mam jakieś dwa w zapasie, więc będę dzielna, nic nie kupię!
Chociaż jakiś Biotherm czy Chanelek do mnie mówi....
ja własnie też potrzebuje na kolejne a nie na pierwsze...
teraz mam biotherm do twarzy więc w sumie może i bym chętnie kupiła biotherm pod oczy...

ha!
i ja mam dobrze
bo używam teraz LRP i nie mam NIC w zapasie bo borghese nie kupowałam
więc bardzo nie nagrzeszę jak kupię
ale najpierw poczekam co powiecie i co odkryjecie - znaczy który mieć TRZEBA
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 08:17   #1915
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez yaponeczka Pokaż wiadomość
Na Truskawie pojawiły się nowe promocje na Dzień Matki
szkoda, że znowu nic specjalnego
gdzie? ja widze tylko promocje kremow pod oczy

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
dziewczyny a głównie dimiti bo ty chyba się znasz na tym, znasz te kolorki? http://www.brigettesboutique.com/LAN...E_p/lan094.htm
http://www.strawberrynet.com/makeup/.../95732/#DETAIL
seductive na zywo nie widzialam- na roznych zdjeciach roznie wychodzi- raz jasno raz ciemno, ale na wiekszosci to wlasnie taki ciemny odcien. Co do tego z truskawy to mi sie wydaje, ze to bedzie ciemny braz z jakims podbiciem np czerwonym bo z tej serii to one w wiekszosci brazowe sa
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 08:33   #1916
Sala
Rozeznanie
 
Avatar Sala
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 503
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
gdzie? ja widze tylko promocje kremow pod oczy
Spróbuj tutaj:
http://uk.strawberrynet.com/newproduct.aspx?catgid=37
Sala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 08:38   #1917
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

dimitku....za zobacz tutaj http://cosmetic-candy.com/wp-content...lour-fever.jpg ciekawa jestem jaki w rzeczywistości mam chęć na jakiegoś błyszczola (przez james zresztą bo na bb wypatrzyłam i mi się przypomniało )
dziewczyny! co ja mam robić z tym perfectionistem! brać!? kurde,,jednak ponad stówkę,.potrzebuję mocnej motywacji...wydajne to to? nie staroć?
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 08:39   #1918
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Dzięki dziewczyny za waszą opinię Dzisiaj idę do jubilera, powiem żeby zamówiła mi rozmiar mniejszy Wiem, że nie powinien być za luźny (bo spadnie ) ani zbyt trudny do nakładania (bo napuchną paluchy latem) Przyślą mniejszy to będę mogła porównać oba
Już nie offtopuję Dzięki
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 08:41   #1919
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

a..i dostałam jeszcze paletkę YSL orient co mi zachwalałaś, jest absolutnie śliczna!? czy te drobinki są tylko na wierzchu czy cała taka jest? róż cudny! i poeme dostałam z 2009
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 08:43   #1920
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
ja własnie też potrzebuje na kolejne a nie na pierwsze...
teraz mam biotherm do twarzy więc w sumie może i bym chętnie kupiła biotherm pod oczy...

ha!
i ja mam dobrze
bo używam teraz LRP i nie mam NIC w zapasie bo borghese nie kupowałam
więc bardzo nie nagrzeszę jak kupię
ale najpierw poczekam co powiecie i co odkryjecie - znaczy który mieć TRZEBA
Ja biotherm lubię, nawet bardzo Więc podejrzewam, że kremik pod oczka będzie dobry
ALe na pewno zaraz się dowiemy, co jest jeszcze lepsze
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:35.