Pierwsza zmiana - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-12-05, 15:03   #1
Klaudii98
Przyczajenie
 
Avatar Klaudii98
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 4

Pierwsza zmiana


Witajcie Mam 16 lat i tak naprawdę to po raz pierwszy chce w sobie coś poważnie zmienić. Dotychczas przez szkołę baletową nie robiłam nic, zero makijażu , długie naturalne włosy. Później po odejściu ścięłam je do ramion i zdecydowałam się na prostą grzywkę - to był błąd ! Mam okrągłą buzie i wyglądałam jak "grzybek" ? Teraz włosy odrastają i już ich nie zetnę. Pozostałości po grzywce jeszcze nie do końca długie (sięgają prawie brody) układają się po bokach twarzy ;/ Włosy mam naturalnie ciemno brązowe wcześniej rudziały od słońca. Nie są idealnie proste. Łatwo się je układa. Oczy prawie czarne. Cera jasna , łatwo się rumienie i szybko opalam na delikatne brązy. Ale ostatnio unikałam słońca
Co do koloru ust jasno czerwone lub lekko bordowe
Na zdjęciu gdzie stoję tyłem widać długość moich włosów obecnie

Na włosach robiłam lekkie ombre w wakacje. I kolor końcówek strasznie mi się spodobał. Wydaje mi się że rozjaśniono je o jakieś 2-3 odcienie i wyszedł taki rudawy blond.
Mam więc pytanie na jaki kolor by mi pasował ?
W nim się zakochałam (to te zdjęcia dziewczynki z miśkiem i z tymi drzwiami)

Mam ogromną nadzieje że w takim było by mi do twarzy Już sobie siebie nawet w nim wyobraziłam Jeśli tak to jak mogła bym go uzyskać ? fryzjer? Ale żeby nie zrobił mi siana na głowie to jaka metoda ?
A co sądziły byście o takim ? i wtedy delikatne fale trwałą ?
(dziewczyna na plaży) ten tez jest śliczny
Przepraszam że ten post jest jaki jest ale jeszcze nie ogarnęłam dokładnie jak to jest z dodawaniem zdjęć
A co do makijażu ? Jaki kolor szminki i markę ? Podobają mi się czerwienie ale morze wy podpowiecie mi jaki byłby lepszy
Myślałam nad kremem bb skinfood good after noon rose lemon , źle się czuje w podkładzie więc myślałam nad czymś w tym stylu , i chciała bym lekko rozjaśnić moją okrągłą buzie co myślicie ?
Proszę o wszelkie porady
Dziękuje
Klaudii
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20141203_123843-1.jpg (22,6 KB, 334 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20141203_095601.jpg (18,0 KB, 293 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg large.jpg (58,6 KB, 121 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wpid-screenshot_2013-08-11-09-29-45-1.png.jpg (46,3 KB, 77 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg delikatne-loki.jpg (31,6 KB, 95 załadowań)
Klaudii98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-05, 19:24   #2
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: Pierwsza zmiana

A możesz dodać normalne zdjecie z twarzą wprost ?
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-05, 20:03   #3
Klaudii98
Przyczajenie
 
Avatar Klaudii98
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 4
Dot.: Pierwsza zmiana

Tak chodź niestety muszę takie dopiero zrobić będzie jutro
Klaudii98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-06, 00:51   #4
szklana_mgla
Rozeznanie
 
Avatar szklana_mgla
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 523
Dot.: Pierwsza zmiana

Poczekamy Do tematu ten po prostu złoto-rudy (truskawkowy) blond będzie ci dobrze pasować, wręcz w taki sposób że jeśli machniesz na taki kolor brwi na chwilę to podejdzie pod nature mam praktycznie taką urodę jak ty i bardzo pasuje, a trwałą sobie daruj, to jest bez sensu i nie wychodzi najczęściej tak jak się chce, do tego po chwili włosy wyglądają nijak i bardzo niszczy, szkoda by było.
szklana_mgla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-08, 10:40   #5
serafinkaKa
Przyczajenie
 
Avatar serafinkaKa
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2
GG do serafinkaKa
Dot.: Pierwsza zmiana

Również uważam, że rudo-złoty będzie super. Trwała niepotrzebna zniszczy ci włosy. Jak chcesz mieć porządny efekt to wybierz się do fryzjera. Jakoś mam uraz do domowych koloryzacji Wygląda na to, że masz dość sporo włosów, więc można by je było ścieniować. Z czerwienią szminki nie przesadź, żeby usta nie wyglądały nienaturalnie. Generalnie metodą prób i błędów trzeba dobrać jakiś odcień. Czekamy na obiecaną fotkę
__________________
Don't hestitate to fly!
serafinkaKa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-08, 17:23   #6
szklana_mgla
Rozeznanie
 
Avatar szklana_mgla
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 523
Dot.: Pierwsza zmiana

Cytat:
Napisane przez serafinkaKa Pokaż wiadomość
Również uważam, że rudo-złoty będzie super. Trwała niepotrzebna zniszczy ci włosy. Jak chcesz mieć porządny efekt to wybierz się do fryzjera. Jakoś mam uraz do domowych koloryzacji Wygląda na to, że masz dość sporo włosów, więc można by je było ścieniować. Z czerwienią szminki nie przesadź, żeby usta nie wyglądały nienaturalnie. Generalnie metodą prób i błędów trzeba dobrać jakiś odcień. Czekamy na obiecaną fotkę
Nie cieniuj włosów, bardzo się przez to niszczą bo końce trą o siebie, lepiej zostawić sobie proste albo zrobić sobie "warstwy".
szklana_mgla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-08, 18:28   #7
Klaudii98
Przyczajenie
 
Avatar Klaudii98
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 4
Dot.: Pierwsza zmiana

Przepraszam że tak długo ale były małe problemy a i jakość zdjęcia jest niestety taka jaka jest
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20141207_113516-1.jpg (19,2 KB, 203 załadowań)
Klaudii98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-08, 18:29   #8
Klaudii98
Przyczajenie
 
Avatar Klaudii98
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 4
Dot.: Pierwsza zmiana

A i jeszcze pytanko Co to znaczy "zrobić sobie warstwy" ?
Klaudii98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-09, 00:20   #9
szklana_mgla
Rozeznanie
 
Avatar szklana_mgla
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 523
Dot.: Pierwsza zmiana

Cytat:
Napisane przez Klaudii98 Pokaż wiadomość
A i jeszcze pytanko Co to znaczy "zrobić sobie warstwy" ?
Coś takiego, włosy są strzyżone na widoczne warstwy, myśle, że tobie bardzo by to się przydało i pasowało z mniej więcej takiej długości grzywką na bok jaką masz teraz, tylko z ładnymi warstwami

I to nie jest to samo co cieniowanie tradycyjnie brzytwą czy dregami cieniuje się nożycami

---------- Dopisano o 02:20 ---------- Poprzedni post napisano o 02:15 ----------

Cytat:
Napisane przez szklana_mgla Pokaż wiadomość
Coś takiego, włosy są strzyżone na widoczne warstwy, myśle, że tobie bardzo by to się przydało i pasowało z mniej więcej takiej długości grzywką na bok jaką masz teraz, tylko z ładnymi warstwami

I to nie jest to samo co cieniowanie tradycyjnie brzytwą czy dregami cieniuje się nożycami
Zdjęcia nie chcą się dodawać co jest???
szklana_mgla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-09, 02:48   #10
szklana_mgla
Rozeznanie
 
Avatar szklana_mgla
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 523
Dot.: Pierwsza zmiana

Coś takiego
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 7cf39_m_950_600_0_0_0_0_0_0_0_1c6f586a3c204b20594523e1f4565c28.jpg (84,6 KB, 90 załadowań)
szklana_mgla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-09, 10:30   #11
krysiaknys
Przyczajenie
 
Avatar krysiaknys
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 14
Dot.: Pierwsza zmiana

czyli chodzi o cieniowanie?
krysiaknys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-09, 17:40   #12
szklana_mgla
Rozeznanie
 
Avatar szklana_mgla
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 523
Dot.: Pierwsza zmiana

Cytat:
Napisane przez krysiaknys Pokaż wiadomość
czyli chodzi o cieniowanie?
Za mało słów mamy w polskim języku

Cieniowanie ale nie na "mysie ogonki" "na emo" po całości tylko takie ładne warstwy
szklana_mgla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-19, 16:26   #13
Dorcia91
Zakorzenienie
 
Avatar Dorcia91
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Oz
Wiadomości: 3 482
Dot.: Pierwsza zmiana

Autorko, jesteś bardzo ładną młodą kobietą Musisz jedynie podkreślić swoją dziewczęcą urodę. Nie jestem przekonana do farbowania na złoto-rudy. Wpierw zadbałabym o włosy.Masz piękne długie, gęste włosy. Widać że troszkę Ci się wywijają czyli jest szansa że się będą falować naturalnie, bez trwałej Naprawdę odpowiednia pielęgnacja potrafi wydobyć piękny skręt włosów. Wydaje mi się że dobre cieniowanie jeszcze to ułatwi, ale po pierwsze-zadbaj o nie, nawilż.Puszą się bardzo.Jest multum blogów które są kopalnią wiedzy. Anwen,blondhaircare, kascysko Poszperaj w necie Znajdziesz odpowiednią pielęgnację dla włosów.
Co do makijażu stawiałabym na tusz do rzęs i może krem BB, skoro nie lubisz podkładów? Regulacja i henna brwi, to na pewno. Masz piękne pełne usta-błyszczyk obowiązkowo
Trzymam kciuki za przemianę
__________________
Moje 3 miłości:
MB
IS


Mój blog KLIK
Dorcia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-19 17:26:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:43.