Jakie w³osy dla ch³opaka. - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2009-02-06, 18:21   #1
rafizzz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 2
Smile

Jakie w³osy dla ch³opaka.


Witam. Ca³e moje d³ugie ¿ycie (13 lat) xD mia³em dosyæ krótkie w³osy. Nie takie sobie na 3-4 cm. Teraz nasz³a mnie chêæ na zapuszczenie. Wielu ch³opców ostatnio widzê z w³osami takimi za ucho. Co¶ w stylu Zaca Efrona..;] Tylko mam taki problem. Moje w³osy (g³ównie grzywka) zaczyna siê krêciæ. Ogólnie po bokach robi sie na koñcówkach takie "sianko". Czy wogóle my¶licie ¿e me sens zapuszczanie w³osów takim wieku. Co o tym my¶licie.? No i czy jako¶ by to wygl±da³o.? W³osy mam do¶æ gêste xD


Interesuje mnie taka fryzura ( wim ¿e jego twarz jest okropna, alee...xD) --> http://www.blog-city.info/en/img4/45...1-05182007.jpg
rafizzz jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-07, 22:02   #2
Pola:)
Raczkowanie
 
Avatar Pola:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Szkocja
Wiadomo¶ci: 209
Dot.: Jakie w³osy dla ch³opaka.

Obawiam sie, ze z wlosami sklonnymi do krecenia mialbys problem z uzyskaniem takiej fryzury... chyba ze jestes przygotowany na codziennie prostowanie (zakladam ze odp brzmi NIE)
Nie wiem jak mocny masz skret (Ty pewnie tez nie, skoro nigdy nie miales dluzszych wlosow), ale zal. zdjecie fryzury podobnej dlugosci na kreconych wlosach...
O gustach sie nie dyskutuje, wiec nie bede sie wypowiadac czy zapuszczanie to dobra decyzja Ale jesli masz grube wlosy, to moze lepiej pokombinowac z takimi kilkucentymetrowymi?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg john-mayer.jpg (23,1 KB, 50 za³adowañ)
Pola:) jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-08, 18:50   #3
rafizzz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Jakie w³osy dla ch³opaka.

Moje w³osy teraz s± oko³o 1/2 krótsze, a krêc± siê z 3 razy mniej ni¿ te..Opisaæ to moge tak: krêc± siê tylko koñcówki grzywki i koñcówki baczków. Reszta jest prosta. Krêcenie utrzymuje siê tylko 1 dzieñ..Pó¼niej s± ju¿ prawie proste. Ogólnie to my¶la³em o w³osach tylko troszkê d³u¿szych od tych co napisa³a¶.. eee xD..Mo¿e nie bd tak ¼lee :P My¶licie ¿e to ma senss??
rafizzz jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-09, 13:52   #4
Pola:)
Raczkowanie
 
Avatar Pola:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Szkocja
Wiadomo¶ci: 209
Dot.: Jakie w³osy dla ch³opaka.

chyba nie dowiesz sie dopoki nie sprobujesz jak przetrzymasz najgorszy okres 'zapuszczania', to zobaczysz czy taka fryzura odpowiada Tobie i Twoim wlosom
udanego zapuszczania
Pola:) jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-23, 22:13   #5
dominikap
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomo¶ci: 14
Dot.: Jakie w³osy dla ch³opaka.

jak dla mnie to ma sens i powiemCi ze takie lekko pokrecone na koncach wlosy wygladaja naprawde super! ) to zalezy tez od ksztaltu twarzy bo jesli masz okragla twarz to za fajnie nie wyglada ) powodzenia zycze i zgadzam sie z poprzedniczka- musisz sprobowac zeby sie dowiedziec ;D
dominikap jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:24.