Pytanie do wizażanek, fryzjerek - wyrównanie koloru!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-23, 19:36   #1
zuzanna_anna
Przyczajenie
 
Avatar zuzanna_anna
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 21
Question

Pytanie do wizażanek, fryzjerek - wyrównanie koloru!!


Mój problem polega na tym: Jakiś czas temu chyba za krótko trzymałam farbę rozjaśniającą na odrostach i wyszły żółtsze niz zwykle (mam jasny blond) Nic z tym nie zrobiłam, poniewaz początkowo wyglądało to znośnie. Teraz gdy włosy odrastają widać różnicę. Byłam już u fryzjerki, która rozjasnila nowe odrosty, nastepnie naniosla farbe na cala dlugosc no i kolor jakby sie wyrownal, nie mniej jednak po jakims czasie te stare, żółte odrosty sie uwidocznily.

Poszłam po 2 miesiacach na farbowanie odrostow do tej samej fryzjerki. Ona tym razem rozjasnila odrosty, nastepnie juz na mokre wlosy polozyla doslownie na 2 minutki farbe. Rozumiecie chyba jak to nadal wyglada, w polowie dlugosci (juz dosc urosly), wlosy sa nadal zoltsze od reszty, od spodu wrecz pomaranczowe...

I teraz pytanie: Co z tym zrobić? Mam pomysł taki:

1. Kupić farbe Loreal blond rozjasniajacy (ona mi zawsze rozjasniala wlosy nawet bez rozjasniacza) - polozyc najpierw na odrosty i potem na całość.
I tu obawiam się czy wyrówna to kolor czy zrobi tak, że te zolte sie rozjasnia, a te jasniejsze wyjda siwe, wrecz fioletowe

2. Iść z tym do fryzjera (ale juz innego) Istnieje cos takiego jak wyrównywanie koloru blond?
Jeśli zna ktoś fryzjera w Krakowie godnego polecenia, to proszę, dajcie namiary
zuzanna_anna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-23, 23:09   #2
Yatta
Przyczajenie
 
Avatar Yatta
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 7
Dot.: Pytanie do wizażanek, fryzjerek - wyrównanie koloru!!

hej! mam to samo ale robie plukanke zaraz po rozjasnianiu i uzyskuje ladny platynowy odcien i taki sam odcien na calych wlosach płukanka fioletowa z Delii, uzywam jej miejscowo, tzn tylko na rozjasnione odrosty, rozcienczam kilka kropli w miseczce i nakladam pedzelkiem, radze na poczatku sprawdzic na jednym pasemku zeby nie zrobic sobie fioletowych wloskow

Dodam jeszcze, ze odwiedzilam kilku fryzjerow ktorzy zajeli sie koloryzacja moich wlosow, wole nie wspominać jak wyglądałam... nie trafiłam jeszcze na fryzjera który rozjaśnił mi włosy i nie wyglądałam po wyjściu jak kurczak... dlatego teraz farbuję włosy w domu, do tego płukanka i efekt idealny

Edytowane przez Yatta
Czas edycji: 2009-02-23 o 23:13
Yatta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:38.