Dlaczego ludzie są tak okropni? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-14, 10:06   #1
Beatka 23
Raczkowanie
 
Avatar Beatka 23
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 99

Dlaczego ludzie są tak okropni?


Ten tytuł to bardzo delikatne stwierdzenie. ale po kolei powiem wam co mnie spotyka przykrego przez ludzi!
Moja Mama wychowywała mnie i rodzeństwo sama jakoś dawała sobie radę. Ale jak ją zwolnili po 15 latach z pracy to nie mogła znależć nowej. Więc zadłużyła się po uszy i otworzyła mały osiedlowy sklepik i ja go prowadzę razem z nią. Praktycznie cały czas spędzamy w tym sklepiku to nasz drugi dom. Ale jest cięzko musimy oszczędzać itp. No i własnie w tym problem, że my za...... po 16h a już dwa razy miałyśmy duże włamania. A dziś w nocy znowu próbowali się włamać. Wiecie jak to strasznie boli, że my musimy zapier...., a przyjdzie jakaś łajza w jedną noc wszystko obrobi i ma za co chlać!!!!! A potem my znowu musimy się napozyczać itp....
Czemu ludzie są tak okrutni. Dodam, że ten sklepik jest na małym osiedlu i praktycznie wszystkich się tam zna i złodzieje najprawdopodobnie też z tego osiedla są i np przychodzą na zakupy i śmieją mi się prosto w twarz.!!!
Sory, że zawracam Wam głowę ale mam straszny dół i musiałam to z siebie wyrzucić. Moja Mama w dodatku strasznie to wszystko przeżywa. Aż mi się ryczeć chce. Ale się rozpisałam sorki.
Pozdrawiam
Beatka 23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 10:22   #2
smarcoola
Rozeznanie
 
Avatar smarcoola
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 629
Dot.: Dlaczego ludzie są tak okropni?

moja mame zwolnili pod 20 latach pracy a jej msce zajely jakies blond gamonie w krotkich kieckach stoczyla niejedna batalie z kierowniczka.
moze niech twoja mama postara sie o wczesniejsza emeryture albo jakies dofinansowanie.
a co do sklepu czy macie jakies zabezpieczenia?
bardzo mi przykro z powodu twojej sytuacji.niestety niektorzy ludzie sa jakcy sa, na szczescie nie wszyscy glowa do gory
smarcoola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 10:26   #3
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Wink Dot.: Dlaczego ludzie są tak okropni?

Cytat:
Napisane przez Beatka 23
Ten tytuł to bardzo delikatne stwierdzenie. ale po kolei powiem wam co mnie spotyka przykrego przez ludzi!
Moja Mama wychowywała mnie i rodzeństwo sama jakoś dawała sobie radę. Ale jak ją zwolnili po 15 latach z pracy to nie mogła znależć nowej. Więc zadłużyła się po uszy i otworzyła mały osiedlowy sklepik i ja go prowadzę razem z nią. Praktycznie cały czas spędzamy w tym sklepiku to nasz drugi dom. Ale jest cięzko musimy oszczędzać itp. No i własnie w tym problem, że my za...... po 16h a już dwa razy miałyśmy duże włamania. A dziś w nocy znowu próbowali się włamać. Wiecie jak to strasznie boli, że my musimy zapier...., a przyjdzie jakaś łajza w jedną noc wszystko obrobi i ma za co chlać!!!!! A potem my znowu musimy się napozyczać itp....
Czemu ludzie są tak okrutni. Dodam, że ten sklepik jest na małym osiedlu i praktycznie wszystkich się tam zna i złodzieje najprawdopodobnie też z tego osiedla są i np przychodzą na zakupy i śmieją mi się prosto w twarz.!!!
Sory, że zawracam Wam głowę ale mam straszny dół i musiałam to z siebie wyrzucić. Moja Mama w dodatku strasznie to wszystko przeżywa. Aż mi się ryczeć chce. Ale się rozpisałam sorki.
Pozdrawiam
Sądzę, że ludzie którzy Was okradają nie myślą w ten sposób. Dla nich liczy się kasa, a nie uczucia ludzi okradanych. Tak to już jest na tym świecie... są ludzie źli i dobrzy. Naprawdę bardzo Ci współczuje i troszkę wiem co czujesz, bo do mnie do domu też już parę razy próbowali się włamać złodzieje, nie zważając, że w środku była prawie cała rodzinka. Tacy ludzie byli, są i będą i nic na to nie poradzimy. Głowa do góry, wszystko będzie dobrze. Pozdrawiam cieplutko A tacy zlodzieje będą się kiedyś w piekle smażyć
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 10:32   #4
justyna_t
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 104
Dot.: Dlaczego ludzie są tak okropni?

Wiem, ze to przykre co piszesz, ale niestety są tacy ludzie.
Wyobraź sobie, że syn znajomych moich rodziców ich okradł ( tzn on okradł swoich własnych rodziców)
Przebaczyli mu, ale kiedy zrobił to poraz kolejny nie wytrzymali, teraz znowu mieszkają razem i chyba tylko czekają aż on znowu to zrobi.
Niestety złodzieje myślą innymi katygoriami, oni chcą zwyczajnie okrasć dla pieniędzy i "łatwego" zarobku- szkoda, że nie myślą o tych ludziach których okradają...
__________________
justyna_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 10:36   #5
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Dot.: Dlaczego ludzie są tak okropni?

Cytat:
Napisane przez justyna_t
Wiem, ze to przykre co piszesz, ale niestety są tacy ludzie.
Wyobraź sobie, że syn znajomych moich rodziców ich okradł ( tzn on okradł swoich własnych rodziców)
Przebaczyli mu, ale kiedy zrobił to poraz kolejny nie wytrzymali, teraz znowu mieszkają razem i chyba tylko czekają aż on znowu to zrobi.
Niestety złodzieje myślą innymi katygoriami, oni chcą zwyczajnie okrasć dla pieniędzy i "łatwego" zarobku- szkoda, że nie myślą o tych ludziach których okradają...
Zgadzam się całkowicie z ostatnim zdaniem, choć ja sam pojąc nie mogę, jak można zrobić coś takiego ... Czy tacy ludzie nic nie czują... To chyba kwestia odpowiedniego wychowania dzieci.
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 10:36   #6
bi bi
Raczkowanie
 
Avatar bi bi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: siódme niebo
Wiadomości: 201
GG do bi bi
Dot.: Dlaczego ludzie są tak okropni?

Beatka 23!!
nie umiem Ci pomóc, ale wiedz ze jestem po Twojej stronie. moze nie do knca wiem co czujesz ale napewno potrafie sobie wyobrazic jak Ci cieżko i jak bardzo sie starasz!!! za to Ci chwala. musisz pamietać ze jeśli Twoja Mama sie przejmuje w takich chwilach to Ty musisz byc dla Niej podporą.
Może to glupie co napisze ale moim zdaniem każdego spotka kara za to co zrobił zlego drugiemu czlowiekowi. Nigdy nie jest tak zeby bylo dobrze lub żle przez cale życie. wszystko zmienia sie jak w kalejdoskopie i kiedys Ty i Twoja Mama zobaczycie uśmiech losu!!!
musisz byc wtrwala i cierpliwa choć to trudne w takich sytacjach jak opisalas.
a tymczasem sciskam mocno!!!
__________________
..."nie będę juz uśmiechać się gdy jest źle"...

http://www.oceniaj.net/forum/showthread.php?t=182 - książki na wymianę
bi bi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 13:08   #7
Ag_nes
Wtajemniczenie
 
Avatar Ag_nes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 2 474
GG do Ag_nes
Dot.: Dlaczego ludzie są tak okropni?

w takim kraju niestety zyjemy, wiem jak to boli bo juz 2 razy patrzyłam na załamaną mame jak ją okradali na dodatek bylam wtedy przy niej i nie wiem jak to sie moglo stac. Mysle ze to powod biedy, braku pracy, latwiej sie wlamac, ukrasc jak poszukiwac pracy.... nie pozostaje nic innego jak wierzyc ze spotka ich za to kara, za kazdą łze wylana i za kazdą zlotowke ktorą ukradli.
Ostatni wybryk zlodziejow ktorzy dobrali sie do mojej rodziny to spuszczenie ilus tam litrow paliwa z tira. Kirowca tira spal w aucie... brak mi słow
Ag_nes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-09-14, 13:14   #8
Hela_Bertz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 544
Dot.: Dlaczego ludzie są tak okropni?

Jak ci to trochę pomoże, to powiem, że do sklepu, w którym kiedyś pracowałam w wakacje, po pół roku od włamu (kilofem wyrabana sciana!!!) przyszedł złodziej i pochwalił się, że to on wtedy okradł...Mozliwości ludzkie sa nieograniczone...
Hela_Bertz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 13:22   #9
Lazy_Morning
Wtajemniczenie
 
Avatar Lazy_Morning
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 631
Dot.: Dlaczego ludzie są tak okropni?

Ech... Tacy dranie zawsze się znajdą
Beatko, skoro włamanie miało miejsce już parę razy, może rozważyłybyście z mamą jakieś dobre zabezpieczenie? Nie jestem w temacie, nie wiem, jaki to koszt... może jednak dałoby się? (np. coś w porozumieniu z najbliższym posterunkiem) Może się okazać, że na dłuższą metę to opłacalne.
A jeśli taki alarm nie wchodzi w grę, może macie jakiegoś solidnego znajomego (np. z równie solidnym psem typu rottweiler ), który chciałby sobie dorobić i za niewielką opłatą postróżowałby w nocy?
Pozdrawiam
__________________
nie jestem
Lazy_Morning jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 15:05   #10
_Brzoskwinka_
Zakorzenienie
 
Avatar _Brzoskwinka_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 3 739
Dot.: Dlaczego ludzie są tak okropni?

Nie martw się !Prawda jest taka,że ludzkie świnie i darmozjady są wszędzie .Może załóżcie jakiś lepszy alarm przeciwwłamaniowy:confuse d: ?
_Brzoskwinka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 15:12   #11
anytsuj
Zadomowienie
 
Avatar anytsuj
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: morza szum, ptaków śpiew
Wiadomości: 1 090
Dot.: Dlaczego ludzie są tak okropni?

To straszne, może naprawdę zastanówcie się nad alarmem ?
anytsuj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-14, 15:57   #12
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Dot.: Dlaczego ludzie są tak okropni?

Cytat:
Napisane przez anytsuj
To straszne, może naprawdę zastanówcie się nad alarmem ?
Dobry pomysł. Przecież to nie było pierwsze włamanie, więc i mogą być następne...
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 20:37   #13
Beatka 23
Raczkowanie
 
Avatar Beatka 23
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 99
Dot.: Dlaczego ludzie są tak okropni?

Właśnie wróciłam ze sklepu i dziś udało sięnam założyć taki prowizoryczny alarm jutro bedziemy lepiej zabezpieczać. Ale dzis chyba całą noc spać nie będę. A padnięta troszkę przez te nerwy jestem.
Wilkie Dzięki wam Dziewczyny za słowa otuchy, ja też mam nadzieję że poniosą
odpowiednią karę! co do tego, że muszę być twrda to wiem o tym dobrze i taka jestem, bo całe życie taka być musiałam, ale czasami już nie mam siły. No ale rozklejać się nie wolno!!! Pewnie jutro będzie lepiej!!!
Jeszcze raz dzięki za fajne słowa. Pozdrawiam.
Beatka 23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 20:42   #14
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Wink Dot.: Dlaczego ludzie są tak okropni?

Nie ma za co i nie martw się, bo na pewno wszystko się ułoży
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 21:05   #15
fistaszek20
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 235
Dot.: Dlaczego ludzie są tak okropni?

ja niestety pocieszac nie umiem ale pomoge w ten sposob ze podpowiem jak zrobic tani system alarmowy.

Ostatnimi czasy widze na allegro kłodki ktore pod wiekszym naporem siły wydobywaja z siebi dzwiek o wartosci rownej 120 dB taki dzwiek obudzi cala okolice i wtedy razem z sasiadami powinniscie zlapac zlodzieja.
fistaszek20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-15, 06:21   #16
Beatka 23
Raczkowanie
 
Avatar Beatka 23
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 99
Dot.: Dlaczego ludzie są tak okropni?

A mozesz napisać mi coś więcej o tych kłódkach? i może numer aukcji i czy są

one sprawdzone? Z góry dziękuję
Beatka 23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:22.