szkoła kosmetyczna lub kurs kosmetyczny- pytania :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-01-07, 08:35   #1
zipa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 27

szkoła kosmetyczna lub kurs kosmetyczny- pytania :)


Chciałabym ukończyć kurs kosmetyczny, może mogłybyście mi pomóc i podpowiedzieć gdzie warto się uczyć. Jestem z trójmiasta. Pozdrawiam
zipa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-14, 13:12   #2
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
studium kosmetyczne w Bielsku-Białej

mam pytanie czy ktoś wie coś o tym studium, może któraś z Was tam uczęszcza. Chciałabym tam isć po zdaniu matury, jednak nie wiem na jakiej zasadzie odbywają się przyjęcia, czy się płaci, czy trzeba zdawać jakiś konkretny przedmiot na maturze ? Prosze pomóżcie!!!!
__________________
"Nie to ładne co ładne, ale co się komu podoba."
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-23, 08:10   #3
sharlotca
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 9
Ktora szkola kosmetyczna najlepsza?

Witam!
Zamierzam wybrac sie do jakiejs wyzszej szkoly kosmetycznej, ale nie wiem ktora wybrac. Licze na wasza pomoc. Aha i wiem, ze jednym z przedmiotow jest chemia i tu pytanie, czy sa to podstawy chemii czy co...? chemii nei znosze i w liceum jej w ogole nie mialam (skonczylam liceum ekonomicznme

Pozdawiam
Karolinka
sharlotca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-19, 08:20   #4
ralf
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 19
kursy kosmetyczne

Cześć! mam mały problem, czy możecie mi polecić dobre kursy, szkolenia dle kosmetyczek, w Warszawie. Chodzi mi o zabiegi z użyciem kwasów owocowych, najchetniej Dermiki. A może polecicie mi też inne kursy, które warto skończyć. Jestem po szkole kosmetycznej, mam tytuł licencjata, jednak pragnę dalej się rozwijać. Dziękuję za wszystkie podpowiedzi i sugestie.
ralf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-22, 19:46   #5
Basiula79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1
Dobre studium kosmetyczne w Łodzi

Witam.

Chciałabym rozpocząć naukę w studium kosmetycznym w Łodzi ale nie wiem jaką



szkołę wybrać? Ewentualnie mogłabym uczyć się w Warszawie. Dziękuję za pomoc.
Basiula79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-23, 15:43   #6
madlen666
Zadomowienie
 
Avatar madlen666
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 305
Post szkoły

dziewczyny polecam tą strone www.mapaurody.pl

Edytowane przez madlen666
Czas edycji: 2005-08-23 o 16:25 Powód: pomyłka
madlen666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 14:51   #7
nocnakala7271
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10
Szkoła W katowicach

Chciałabym się dowiedzieć czy Ktoś chodził do szkoły kosmetycznej ZDZ w Katowicach na ulicy granicznej .Jak ta szkoła uczy?
nocnakala7271 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-09-16, 09:19   #8
Beatka 23
Raczkowanie
 
Avatar Beatka 23
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 99
Szkolenia w Szczecinie

Witam.
Wiem, że w Szczecinie nic się nie dzieje, ale może jednak w najbliższym czasie są organizowane jakieś szkolenia, pokazy o targach nie wspominając.
Dwa razy do roku firma Maystar ma pokazy ale nie znam dat?
Bardzo proszę o jakiekolwiek info dot. spraw kosmetycznych w Szczecinie.
P.S. Ewentualnie daty i informacje dot. dobtych pokazów i targów w Poznaniu.
Z góry dziękuję za informacje. Pozdrawiam
Beatka 23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-06, 20:10   #9
anna1222
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1
Exclamation jak zostac szkoleniowcem?

Jestem od niedawna licencjonowanym kosmetologiem przez pół roku pracowałam jako kosmetyczka do momentu kiedy poszłam na szkolenie pewnej firmy. Bardzo mi się spodoboała praca tych Pań. Chciałabym wiedzieć jakie kryteria trzeba spełniać by dostać pracę szkoleniowca. Uważam że wiedze na temat kosmetyków mam bardzo dużą, ponieważ większość surowców znam i jestem w stanie rozłożyć kosmetyk na części pierwsze .Zapewne prawojazdy tez jest potrzebne- ten punkt też spełniam.Ale to tylko przypuszczenia. Proszę o rade
Z góry dziękuje
Anna 1222
anna1222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-25, 10:22   #10
Gufiaczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5
GG do Gufiaczek
Exclamation Dobra szkola policealna kosmetyczna w Kielcach!

Hej dziewczyny Czy ktoras z was moze mi polecic dobra i solidna szkole policealna kosmetyczna w Kielcach? Zastanawiam sie nad Zakiem i Omega na Warszawskiej... Co wy o tym myslicie? Dzieki za odpowiedz
__________________
Gufiaczek
Gufiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-07, 16:50   #11
***
Raczkowanie
 
Avatar ***
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 97
GG do ***
Question znacie jakieś szkolenia w Bydgoszczy??????

witam mam pytanie wiecie może czy są organizowane jakieś szkolenia w Bydgoszczy? Jestem zainteresowana! Nie wiem gdzie sie pytac o takie szkolenia? Jeśli cos wiecie piszcie i podajcie namiary. dziekuje
*** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-12, 08:04   #12
amanda29
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2
Szukam dobrej szkoły

Witam serdecznie! Mam pewien problem. Wybieram się na policealne studium kosmetyczne do Krakowa i zastanawiam się nad wyborem odpowiedniej szkoły. Czekam na opinie, może ktoś wie coś na ten temat i mi doradzi. Z góry dziękuje.
amanda29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 16:51   #13
moniabetek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6
Thumbs up kosmetologia-studia uzupelniajace

Mam pytanko czy wie moze ktos gdzie sa jakies studia uzupelniajace z dziedziny kosmetyki lub cos pokrewnego!Koncze wlasnie licenciata i nie wiem co dalej mam zrobic z soba! Myslalam cos o studiach magisterskich!dzieki za pomoc Pozdrawiam
__________________
moniabetek
moniabetek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-02, 18:32   #14
Ania23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 9
Szkolenie Eris

Witam , nie wiem za bardzo gdzie skierowac to pytanie ,ale sprobuje tutaj,moze sie uda .
Czy ktos wie ,gdzie w Warszawie lub Łodzi mozna zrobic profesjonalne szkolenie na kosmetykach Eris ,z certyfikatem ,uprawniajace do pracy lub praktyki w Instytutach Eris ?

Bede bardzo wdzieczna za odpowiedz
pozdrawiam A.
Ania23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 11:37   #15
Myszka:))
Przyczajenie
 
Avatar Myszka:))
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 10
Kto Studiuje Kosmetologię W łodzi Na Uniwesytecie Medycznym?!

Cześć
szukam kogoś kto jest bądź ukończył studia kosmetyczne w Łodzi! Chodzi mi szczególnie o zaoczne bo na te chciałabym iść a z tego co wiem rekrutacja na nie wygląda inaczej niż na dzienne. Podobno jest jakaś rozmowa kwalifikacyjna i preferowane przygotowanie zawodowe z kosmetologii. Jak taka rozmowa kwalifikacyjna wyglada i czy jest ktoś kto nie miał takiego przygotowania??? Teraz będę pisała mature z chemii rozsz. i biologii rozsz., poza tym zaczynam niedługo robić kurs kosmetyczny, myślicie że to może mi wystarczeć??? Bardzo proszę o pomoc!!!
Serdecznie pozdrawiam
Myszka:)) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-22, 21:49   #16
marzenka_19
Raczkowanie
 
Avatar marzenka_19
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 123
GG do marzenka_19
Arrow Jaka szkola?

Czesc dziewczynyMoimi zainteresowaniami jest wizaz i zdobienie paznokci,zastanawiam sie jakie sa dobre szkoly w tym kierunku w warszawie.Jezeli ktoras z was taka skonczyla lub uczeszcza do takiej szkolki to napiszcie mi pare rad i pare oadresow.Z gory dziekuje.Buziaki dla was
marzenka_19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-25, 11:19   #17
iza1509
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 14
Talking Szkoły kosmetyczne

Kochani, proszę o trochę rad i sugestii nt. CNiB Żak, a konkretnie kierunku usługi kosmetyczne. Czy zetknęłyście się z tą szkołą i jaki opinie macie na ten temat nauczania i wogóle. Najbardziej ucieszyły by mnie opinie o szkołach w Bełchatowie i Tomaszowie Maz. ale za każdą będę wdzięczna. Mam nadzieję, że chociaż tutaj uzyskam jakąś pomoc. Buziaczki
iza1509 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-07, 18:51   #18
orange28
Raczkowanie
 
Avatar orange28
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 48
Instytut Kosmetyki Estetycznej

Wybieram sie do Instytutu Kosmetyki Estetycznej w Warszawie na pl. Konstytucji, znalazlam w ich ofercie zabieg mikrodermabrazji polaczony z kolagenem i witaminami za 200 zl. Moze ktos z forum na jakies doswiadczenie z tym Instytutem? Nigdy wczesniej tam nie bylam, nie wiem czy warto. Prosze o opinie.
orange28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-12, 19:33   #19
jolana11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Turek
Wiadomości: 8
GG do jolana11
wybór studium kosmetycznego

Witam! Pomóżcie mi w wyborze studim kosmtycznego. Mam dylemat czy iść do "Awangardy", czy do ŻAKA"?. Cenowo jest różnica 50 zł na czesnym no i w w tym wpisowe jest 3oo zł. Ale czy uważacie że program praktyczny jak i teoretyczny jest równie dobry jak i w jednym tak i w drugim? Dzięki z góry za odpowiedź :kwiatek:
jolana11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-15, 20:52   #20
pumexinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: a takie sobie miasteczko małe:P
Wiadomości: 1
Dobre studio tatuażu. Ale gdzie??

Może wiecie gdzie w okolicach opola jesta jakieś dobre studio tatuażu?? I tak mniej więcej ile kosztuje taki tatuaż z tyłu pleców?? Ma ktoś z was??
__________________
hurrra odkochałam sie wreszcie
pumexinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-01, 13:35   #21
sexy body
Rozeznanie
 
Avatar sexy body
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: z doliny
Wiadomości: 653
kosmetologia w Kielcach?

Szukałam w internecie, jednak nie znalazłam informacji na ten temat. Może któraś z Was wie gdzie w Kielcach można studiować Kosmetologię? Czy w ogóle można? Bardzo chciałabym skończyć taki kierunek, a nie bardzo mogę wyjechać do innego miasta. Zaoczne w przypadku kosmetologii to chyba pomyłka, chociaż nie wiem na pewno - co o tym myślicie? Bardzo proszę, błagam o pomoc!!!! Bo już nie wiem gdzie szukać!!!!
Wiem że na WSU jest zdrowie publiczne i potem specjalizacja z kosmetologii ale czy warto byłoby tam iść?
Naprawdę BAAAARDZOOO PROOOOSZĘ o jakieś informacje
Napiszcie co wiecie. Bozia Wam w dzieciach wynagrodzi. Albo w czymś innym.
__________________
Czarny kot już jest!



sexy body jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-05, 19:01   #22
Ewka86
Raczkowanie
 
Avatar Ewka86
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 213
GG do Ewka86
Question Szkoła kosmetyczna w TYCHACH!!!

Witam! Nie wiedziałam gdzie ten watek zalozyc wiec zakładam go tutaj jesli w złym miejscu go załozyłam to przepraszam Mam pytanko szczegulnie dotyczy mieszkanek Tychow Czy wiecie gdzie jest jakas szkola kosmtyczna w Tychach interesuje mnie tylko to miasto (katowice nie wchodzi w gre) Czekam na odpowiedzi Z gory dzieki i pozdrawiam goraca
__________________
Nie ma weny, nie ma signaturki.
Ewka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-16, 18:18   #23
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Kosmetologia za granica

Witam

Watek zakladam w owym dziale, poniewaz chcialabym uzyskac odpowiedzi od dobrze zorientowanej,rzetelnej kosmetyczki

Rok temu ukonczylam studia fizyczno-akustyczne, zwiazane z protetyka sluchu i ochrona przed halasem, jednak idac za 'glosem pasji' chce koniecznie zdobyc dyplom w dziedzinach dotyczacych urody

Od wrzesnia/pazdziernika chce podjac nauke zwiazana z kosmetologia i wizazem, oba te kierunki bede robic oddzielnie. Szkołe wizazu mam juz upatrzona, jednak nie podjelam jeszcze decyzji jesli chodzi o 'beauty school'.

Moj problem polega na tym, ze mieszkam w Belgii i nie moge znalezc odpowiedniej szkoly. Interesuje mnie kosmetologia, jednak nie znalazlam takiego kierunku, samych szkol kosmetycznych rowniez nie jest za wiele.

Jesli ktos sie orientuje w tym temacie, to prosze o pomoc, chcialabym ukonczyc dobra belgijska szkole, jednak boje sie, ze moj wybor bedzie zly ugh
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:16.