Kolagen naturalny PLATINUM :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-06, 13:21   #1
Botakmisiechce
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 22

Kolagen naturalny PLATINUM :)


Długie lata walczyłam z trądzikiem, jakieś 4 miesiące temu w końcu się go pozbyłam za pomocą IZOTEKU!
Zero krost! Za to zaskórniki, blizny, przebarwienia czyli pozostałości po nim.
Długo zastanawiałam się ad KOLAGENEM NATURALNYM, czytałam i szukałam aż zamówiłam i stosuję 2 razy dziennie od tygodnia, pierwsze dwa dni jakby pory się zmniejszyły ale teraz zaskórniki są bardziej widoczne i powychodziło mi pełno małych krostek w miejscach gdzie były zaskórniki..
I takie moje pytanie..Czy kolagen jakby wywala te syfki na wierzch, czyści mi cerę, wyciąga to? Czy takie jest jego działanie czy coś jest nie tak?
Botakmisiechce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-06, 14:43   #2
Puszyslawa
Rozeznanie
 
Avatar Puszyslawa
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 806
Dot.: Kolagen naturalny PLATINUM :)

Cytat:
Napisane przez Botakmisiechce Pokaż wiadomość
Długie lata walczyłam z trądzikiem, jakieś 4 miesiące temu w końcu się go pozbyłam za pomocą IZOTEKU!
Zero krost! Za to zaskórniki, blizny, przebarwienia czyli pozostałości po nim.
Długo zastanawiałam się ad KOLAGENEM NATURALNYM, czytałam i szukałam aż zamówiłam i stosuję 2 razy dziennie od tygodnia, pierwsze dwa dni jakby pory się zmniejszyły ale teraz zaskórniki są bardziej widoczne i powychodziło mi pełno małych krostek w miejscach gdzie były zaskórniki..
I takie moje pytanie..Czy kolagen jakby wywala te syfki na wierzch, czyści mi cerę, wyciąga to? Czy takie jest jego działanie czy coś jest nie tak?
A w jakiej postaci masz ten kolagen? Krem? Jest na opakowaniu skład INCI?
Miałam z jakiejś firmy żel do twarzy z kolagenem. To nie była wina kolagenu, a czegoś innego, ale spowodował wysyp wyprysków. Nie wyglądało to zbyt ciekawie.
Puszyslawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-06, 16:17   #3
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Kolagen naturalny PLATINUM :)

Cytat:
Napisane przez Botakmisiechce Pokaż wiadomość
Długie lata walczyłam z trądzikiem, jakieś 4 miesiące temu w końcu się go pozbyłam za pomocą IZOTEKU!
Zero krost! Za to zaskórniki, blizny, przebarwienia czyli pozostałości po nim.
Długo zastanawiałam się ad KOLAGENEM NATURALNYM, czytałam i szukałam aż zamówiłam i stosuję 2 razy dziennie od tygodnia, pierwsze dwa dni jakby pory się zmniejszyły ale teraz zaskórniki są bardziej widoczne i powychodziło mi pełno małych krostek w miejscach gdzie były zaskórniki..
I takie moje pytanie..Czy kolagen jakby wywala te syfki na wierzch, czyści mi cerę, wyciąga to? Czy takie jest jego działanie czy coś jest nie tak?
Wiem o który kolagen naturalny Ci chodzi, bo takowy także zamawiałam. Nigdzie w internecie nie zetknęłam się z informacją na temat, że kolagen może zapychać, lub oczyszczać skórę. Myślę że lepsze na blizny będzie stosowanie kwasu hialuronowego, na czysto, bądź kwasy. Nigdy nie spotkałam się aby ktoś kolagen czysty stosował na twarz
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-06, 22:35   #4
Botakmisiechce
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 22
Dot.: Kolagen naturalny PLATINUM :)

Kolagen mam z firmy Colway. Na temat składu nic nie wiem, nie zastanawiałam się nad tym, a może powinnam.

---------- Dopisano o 23:35 ---------- Poprzedni post napisano o 23:30 ----------

Za to właśnie ja w internecie znalazłam dużo na ten temat, wręcz kolagen, który używam jest na twarz i okolice tak jak szyja. Co do kwasów to na razie nie mogę ich stosować ponieważ przez 6 miesięcy po zakończonej kuracji Izotekiem jest to zabronione. Nie powiem, martwi mnie trochę ten wysyp. Nie wiem czy brać to za oczyszczanie, przeczekać ten stan dalej stosując czy może jest to ostrzeżenie że to nie dla mnie?
Botakmisiechce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-07, 07:10   #5
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Kolagen naturalny PLATINUM :)

Cytat:
Napisane przez Botakmisiechce Pokaż wiadomość
Kolagen mam z firmy Colway. Na temat składu nic nie wiem, nie zastanawiałam się nad tym, a może powinnam.

Za to właśnie ja w internecie znalazłam dużo na ten temat, wręcz kolagen, który używam jest na twarz i okolice tak jak szyja. Co do kwasów to na razie nie mogę ich stosować ponieważ przez 6 miesięcy po zakończonej kuracji Izotekiem jest to zabronione. Nie powiem, martwi mnie trochę ten wysyp. Nie wiem czy brać to za oczyszczanie, przeczekać ten stan dalej stosując czy może jest to ostrzeżenie że to nie dla mnie?
Próbuj dalej, może to taki jednorazowy wysyp. Gdzie go masz, i jak bardziej Cię wysypało?
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-07, 17:07   #6
Joan1987
Wtajemniczenie
 
Avatar Joan1987
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 2 948
Dot.: Kolagen naturalny PLATINUM :)

Witam! Kilka lat temu stosowałam kolagen Platinum właśnie na przebarwienia i blizny. Pamiętam, że na początku też miałam wysyp małych krostek, ale później przeszło i skóra była w dobrej formie. Może u Ciebie będzie podobnie
__________________
- 2022 28
Joan1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-07, 19:06   #7
Botakmisiechce
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 22
Dot.: Kolagen naturalny PLATINUM :)

To dokładnie wysyp takich malutkich krostek, troszkę jak wysypka. W miejscach gdzie skupiają się zaskórniki czyli u mnie broda, nos i policzki przy nosie bo dalej jest czysto.. Trafiłam na fajny artykuł i napisane tam było że na początku tak właśnie może skóra się oczyszczać więc próbuję dalej, dziękuję za każdą wypowiedź )

---------- Dopisano o 20:06 ---------- Poprzedni post napisano o 20:04 ----------

Joan1987 A jak u Ciebie z bliznami i przebarwieniami, pomógł trochę ten kolagen?
Botakmisiechce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-07, 19:12   #8
Joan1987
Wtajemniczenie
 
Avatar Joan1987
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 2 948
Dot.: Kolagen naturalny PLATINUM :)

Cytat:
Napisane przez Botakmisiechce Pokaż wiadomość

Joan1987 A jak u Ciebie z bliznami i przebarwieniami, pomógł trochę ten kolagen?
mogę powiedzieć, że efekt był zadowalający. Znacznie spłyciły się blizny i pojaśniały przebarwienia. Tylko trzeba pamiętać, by regularnie nakładać. Nie pamiętam teraz ile zużyłam wtedy opakowań 2 lub 3
__________________
- 2022 28
Joan1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-07, 20:29   #9
elciaw1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 13
Dot.: Kolagen naturalny PLATINUM :)

Cytat:
Napisane przez Botakmisiechce Pokaż wiadomość
To dokładnie wysyp takich malutkich krostek, troszkę jak wysypka. W miejscach gdzie skupiają się zaskórniki czyli u mnie broda, nos i policzki przy nosie bo dalej jest czysto.. Trafiłam na fajny artykuł i napisane tam było że na początku tak właśnie może skóra się oczyszczać więc próbuję dalej, dziękuję za każdą wypowiedź )

---------- Dopisano o 20:06 ---------- Poprzedni post napisano o 20:04 ----------

Joan1987 A jak u Ciebie z bliznami i przebarwieniami, pomógł trochę ten kolagen?
Stosowalam pare lat temu, skora byla w fajniejszej kondycji. Gladsza, promienistsza Tez mam problemy z tradzikiem, wiec kupilam go glownie z mysla o walce z syfami. Uzywalam na mokra czysta buzie, co wieczor. Na wyschnieta juz wklepywalam krem, lekki nawilzajacy. Uzywalam go okolo roku. Podobno bede brala roaccutane, i mysle, ze po kuracji , to jest mysl, zeby znow siegnac po kolagen
elciaw1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-07, 21:15   #10
Botakmisiechce
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 22
Dot.: Kolagen naturalny PLATINUM :)

Dzięki wielkie! Nabrałam pewności że nie wydałam dwustu złotych od tak A jest szansa że mi pomoże i w końcu nabiorę pewności siebie i będę miała coś z życia, uzbrajam się w cierpliwość
Botakmisiechce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-17, 11:04   #11
Beatka 32
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1
Dot.: Kolagen naturalny PLATINUM :)

Witam , jestem juz jakiś czas dystybutorem kolagenu firmy colway i robie też z koleżanką prezentacje , więc mam dosyć dużą wiedze na temat kolagenu . Nie wiem jak długo uzywasz kolagenu , ale wiedz że bez suplementacji witaminą c naturalną sam kolagen nie zadziała . A do pełnej pilęgnacji skóry twarzy przydałby ci sie jeszcze żel kolagenowy. Jak bys miała jeszcze jakies pytania to chętnie pomoge i wytłumacze. Pozdrawiam
Beatka 32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-18, 09:30   #12
Puszyslawa
Rozeznanie
 
Avatar Puszyslawa
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 806
Dot.: Kolagen naturalny PLATINUM :)

Cytat:
Napisane przez Beatka 32 Pokaż wiadomość
Witam , jestem juz jakiś czas dystybutorem kolagenu firmy colway i robie też z koleżanką prezentacje , więc mam dosyć dużą wiedze na temat kolagenu . Nie wiem jak długo uzywasz kolagenu , ale wiedz że bez suplementacji witaminą c naturalną sam kolagen nie zadziała . A do pełnej pilęgnacji skóry twarzy przydałby ci sie jeszcze żel kolagenowy. Jak bys miała jeszcze jakies pytania to chętnie pomoge i wytłumacze. Pozdrawiam
Ja skorzystam i zapytam. W jaki sposób kolagen działa na skórę, a jaki wpływ suplementacja witaminą C ma na jego działanie?
Puszyslawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-18 10:30:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:05.