Ma któraś z was taka wade wzroku jak ja???...bo chyba żadna :(:( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-19, 10:47   #1
MyLifeIsMusic
Rozeznanie
 
Avatar MyLifeIsMusic
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 936
Unhappy

Ma któraś z was taka wade wzroku jak ja???...bo chyba żadna :(:(


Hej. Ja mam Mianowice ZEZA. To dopiero katastrofa.....moze jednak ma któraS Z was?? bo chcialabym wiedziec czy jest mozliwosc operacji , czy mozna chociaz przy zezie soczewki nosic??? Ja mam zeza na jedno oko i to oczko ucieka doi środka jestem młoda ładna laska ale to jest dyskomfort ze szooook!!! pomozcie mi jak któras z was wie cos na ten temat Pozdrawiam

I SORY TEN TEMAT TROSZKE MOZE DO TEGO FORUM NIE PASI ALE WYBRAŁAM TO SORrryy
MyLifeIsMusic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-19, 10:53   #2
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Ja mam zeza, a raczej uciekające oko (dokładniej to lewe ucieka do środka), mozna normalnie nosić soczewki kontaktowe, operacja jest możliwa (choć to musi stwierdzić lekarz) kosztuje w granicach 2-3 tys. zł.

Ale widze, że masz 17 lat... to musisz z operacją chyba pare lat poczekać. wiem jaki to dyskomfort taki zez, jestem w Twoim wieku i to jeden z moich większych kompleksów.

Edytowane przez agusia_1
Czas edycji: 2006-02-19 o 15:59 Powód: post pod postem
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-19, 11:24   #3
MyLifeIsMusic
Rozeznanie
 
Avatar MyLifeIsMusic
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 936
Dot.: Ma któraś z was taka wade wzroku jak ja???...bo chyba żadna :(:(

Cytat:
Napisane przez Durga
Ale widze, że masz 17 lat... to musisz z operacją chyba pare lat poczekać. wiem jaki to dyskomfort taki zez, jestem w Twoim wieku i to jeden z moich większych kompleksów.
No własnie dyskomfort ze masakra. Widze ze nie jestem sama Ale moze jeszcze jakies laski dołącza?? ihi A ty jak nosisz soczewki to ci oczko nie ucieka? jest wszystko oki? Bo ja nosze okularki ale jestem ładna dziewczyna heh i na pewno ładniej by mi było bez. A ja tez mialam kupic soczewki ale doktórka mi powiedziala ze lepiej nie i tak nic to nie pomoze. Myliła sie widocznie... Pozdrawiam

aaaa i mi tez lewe ucieka :P Zaraza jedna ;/
MyLifeIsMusic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-19, 11:32   #4
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Mam kolege, z którym chodziłam i do przedszkola i do podstawówki i do gimnazjum - ciągle w jednej klasie i on zawsze miał jedno oko 'uciekające', czyli właśnie zeza. W tej chwili będzie miał 18 lat, w zeszłym roku miał operację (jako 17latek) i wszystko jest w porządku Z tego typu operacjami nie koniecznie każą czekać jak np z laserowymi korektami wzroku. Radzę wybrać się jak najszybciej do dobrego okulisty i wypytać co i jak.
Mogę przy okazji poprosić kolege o kontakt do okulisty, u którego on miał operację, bo narazie wiem tylko, że to w innym mieście


Cytat:
Napisane przez MyLifeIsMusic
Bo ja nosze okularki ale jestem ładna dziewczyna heh i na pewno ładniej by mi było bez.
dobrze dobrane oprawki dodatkowo upiększają ja szukając sobie oprawek spędziłam 4h(!) u optyka, ale to były pierwsze okulary... coś mi się wydaje, że jak będę zmieniać szkła to i oprawkami się zajmę kolejne kilka godzin
ale to tak tylko na marginesie
__________________

Edytowane przez agusia_1
Czas edycji: 2006-02-19 o 16:00 Powód: post pod postem
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-19, 11:43   #5
MyLifeIsMusic
Rozeznanie
 
Avatar MyLifeIsMusic
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 936
Dot.: Ma któraś z was taka wade wzroku jak ja???...bo chyba żadna :(:(

Cytat:
Napisane przez cmoksia
dobrze dobrane oprawki dodatkowo upiększają ja szukając sobie oprawek spędziłam 4h(!) u optyka, ale to były pierwsze okulary... coś mi się wydaje, że jak będę zmieniać szkła to i oprawkami się zajmę kolejne kilka godzin
ale to tak tylko na marginesie
rozumiem cie Hihi mi tez mówią ze ładnie mi w tych okularach co mam ale ja i tak juz nie chcialabym ich nosic, wkoncu nosze juz 12 lat !!
MyLifeIsMusic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-19, 11:50   #6
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Ma któraś z was taka wade wzroku jak ja???...bo chyba żadna :(:(

Cytat:
Napisane przez MyLifeIsMusic
rozumiem cie Hihi mi tez mówią ze ładnie mi w tych okularach co mam ale ja i tak juz nie chcialabym ich nosic, wkoncu nosze juz 12 lat !!
ło, ja nosze dopiero hm.. 2,5 albo 3,5 roku więc w sumie nie tak długo, ale mojej wady (astygmatyzm krótkowzroczny) nie da się zoperować wcześniej niż po ukończeniu 21 lat, a okulistka mówi, że u mnie nawet później, bo sam astygmatyzm mi się pogłębia. A soczewek nie mogę nosić tzn mogę, ale strasznie się w nich czuje. Ehh te wady wzorku to masakra jest
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-19, 11:59   #7
Ag_nes
Wtajemniczenie
 
Avatar Ag_nes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 2 474
GG do Ag_nes
Dot.: Ma któraś z was taka wade wzroku jak ja???...bo chyba żadna :(:(

Ja mialam zeza
i bylam operowana w krakowie w witkowicach czy jakos tak, bylam wtedy w zerowce.
Dodam tylko ze moj zez byl taki nietypowy ze jak patrzylam lekko w bok, to moja galka oczna chowala sie, i widac bylo puste biale oko.. bleee
A co i jak i ile za operacje, plus koszt koperty to nie mam pojecia bo rodzice to zalatwiali.
Ag_nes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-02-19, 12:02   #8
MyLifeIsMusic
Rozeznanie
 
Avatar MyLifeIsMusic
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 936
Dot.: Ma któraś z was taka wade wzroku jak ja???...bo chyba żadna :(:(

nio katastrofa .Też sa przeciwskazania do różnych zawodów, no bo z takimi wadami to raczej nie moznaby siedziec cały dzien przed kompem w jakiejs pracy . Ja juz mialam kiedys 2 operacje ale bez skutku jak mialam 4 i 9 lat. Ale to w zwykłym szpitalu w szpitalu Kryszewicza czy jakos tak w Poznaniu. Kiedys to nie był taki problem, ale teraz jak sie jest coraz starsza no to sie dopiero robi problemik JAk to spojrzeć chłopakowi prosto w oczka ?? Pozdrawiam was cieplutko
MyLifeIsMusic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-19, 12:04   #9
ewunia2
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Z stąd gdzie mi dobrze;-)
Wiadomości: 1 275
Dot.: Ma któraś z was taka wade wzroku jak ja???...bo chyba żadna :(:(

Z tego co mi wiadomo, im szybciej się pójdzie na operację tym lepiej.
Lekarka miała rację, soczewki nic nie dadzą.
Koleżanka mając 25 lat miała zabieg robiony w katowicach, kosztu nie znam ale bylo to z rok temu i nie musi nosić okularów, ma proste oczka, a zeza miała na oboje oczu.
ewunia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-19, 12:05   #10
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Ma któraś z was taka wade wzroku jak ja???...bo chyba żadna :(:(

Obawiam sie ze to watek na plotkowe, nie na kosmetyczne.

Nosze okulary 11 lat. W zeszlym roku powiedzialam "Dosc", poszlam do dobrego okulisty i wystaralismy sie o soczewki. Mam wade -4,5 i -3,5 plus astygmatyzm. Soczewki mialam robione na miare, okazalo sie, ze za 6 pakietow miesiecznych (lacznie 12 soczewek, po 6 na jedno oko) musze zaplacic lacznie 420 zl (dla porownania - moj TŻ za swoj pakiet na pol roku placi 60zl). Niestety po jakims czasie moje oczy uczulily sie na soczewki, wiec po prostu nie moge ich nosic i jestem zmuszona nosic okulary.

Wiec dziewczyny szybko do okulisty - robcie potrzebne badania i jesli tylko chcecie i mozecie - ruszajcie po soczewki, bo sa o niebo wygodniejsze niz bryle
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-19, 12:11   #11
MyLifeIsMusic
Rozeznanie
 
Avatar MyLifeIsMusic
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 936
Dot.: Ma któraś z was taka wade wzroku jak ja???...bo chyba żadna :(:(

bryle wymiata...hehe
MyLifeIsMusic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-19, 12:14   #12
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: Ma któraś z was taka wade wzroku jak ja???...bo chyba żadna :(:(

Cytat:
Napisane przez MyLifeIsMusic
No własnie dyskomfort ze masakra. Widze ze nie jestem sama Ale moze jeszcze jakies laski dołącza?? ihi A ty jak nosisz soczewki to ci oczko nie ucieka? jest wszystko oki? Bo ja nosze okularki ale jestem ładna dziewczyna heh i na pewno ładniej by mi było bez. A ja tez mialam kupic soczewki ale doktórka mi powiedziala ze lepiej nie i tak nic to nie pomoze. Myliła sie widocznie... Pozdrawiam

aaaa i mi tez lewe ucieka :P Zaraza jedna ;/
Jak nosze soczewke to oko i tak mi ucieka, szczególnie jak patrze na coś z bliska, właściwie nosze soczewki tylko po to żeby nie nosić okularów bo to dla mnie troche bez sensu skoro mam wade tylko na jednym oku, a poza tym uważam, że w okularach mi okropnie
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-19, 12:16   #13
naked21
Wtajemniczenie
 
Avatar naked21
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Heaven
Wiadomości: 2 029
GG do naked21
Dot.: Ma któraś z was taka wade wzroku jak ja???...bo chyba żadna :(:(

ja również mam wadę wzroku- krótkowzoczność + astygmatyzm niestety jestem zmuszona nosić okulary po prostu nie potrafie zakładać soczewek!! nie mam żadnych przeciwskazań do ich noszenia, stać mnie na takie wydatki ale nie mogę , nie potrafię ! kiedyś okulistka pożyczyła mi soczewki na tydzień, codzinnie próbowałam je zakładać i nic.. mam tak wrażliwe oczka, ze zwykłe zakrapianie trwa u mnie godzine, po prostu nie mogę znieśc tego uczucia kiedy ktoś coś mi robi przy oczku ehhh tragedia hihi
__________________
"Lubię ten stan, rozkoszne sam na sam. Cisza i ja. Cisza, ja i czas(...)"
naked21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-19, 12:21   #14
ewunia2
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Z stąd gdzie mi dobrze;-)
Wiadomości: 1 275
Dot.: Ma któraś z was taka wade wzroku jak ja???...bo chyba żadna :(:(

Cytat:
Napisane przez Durga
Jak nosze soczewke to oko i tak mi ucieka, szczególnie jak patrze na coś z bliska, właściwie nosze soczewki tylko po to żeby nie nosić okularów bo to dla mnie troche bez sensu skoro mam wade tylko na jednym oku, a poza tym uważam, że w okularach mi okropnie

A wiesz ile Ci ucieka??? tzn. mówię o kącie???
ewunia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-19, 12:34   #15
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: Ma któraś z was taka wade wzroku jak ja???...bo chyba żadna :(:(

Nie, nie mam pojęcia.
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-19, 12:40   #16
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Ma któraś z was taka wade wzroku jak ja???...bo chyba żadna :(:(

mi lewe oko ucieka 5 stopni do środka :| ale to w sumie niewidoczne jest
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-19, 12:45   #17
MyLifeIsMusic
Rozeznanie
 
Avatar MyLifeIsMusic
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 936
Dot.: Ma któraś z was taka wade wzroku jak ja???...bo chyba żadna :(:(

no fajnie, teraz to juz wiem ze nawet soczewki nie skorygują a juz mialam nadzieje. Ale moze ma ktos namiary na jakąs super klinike tzn która dobrze robi tego typu zabiegi albo jakiegos bardzo dobrego okuliste najlepiej tereny wielkopolski.
Hmm myslicie ze za kase mozna wszystko?? no fajnie by było, jakbym zeza nie miala to bym była w seven heaven hheh Pozdroos i podbijajmy laski wątek
MyLifeIsMusic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-19, 12:46   #18
izi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 42
Dot.: Ma któraś z was taka wade wzroku jak ja???...bo chyba żadna :(:(

ja też mam lekkiego zeza ale na codzień niewidocznego na szczęście. Jedna okulistka powiedziała mi że mogę mieć zabieg natomiast druga odradziła mówiąc,że można mieć poważne powikłania, typu zwiększenie ciśnienia w gałce ocznej albo podwójne widzenie, albo pogorszenie wady którą sie miało. Biorąc pod uwagę to czego się dowiedziałam nosze sobie okularki od czasu do czasu ale zrezygnowałam z zabiegu. Jakieś takie dreszcze mnie przeszły na samą myśl
izi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-19, 12:52   #19
ewunia2
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Z stąd gdzie mi dobrze;-)
Wiadomości: 1 275
Dot.: Ma któraś z was taka wade wzroku jak ja???...bo chyba żadna :(:(

No właśnie operacja to zawsze jakaś ingerencja. 5 czy 10 stopni to nie koniec świata i lepiej nosić okularki.
A za pieniądze można na pewno to zrobić bo moja koleżanka jak pisałam miała taki zabieg. Powiem,szczerze, że nie miałam śmiałości jej spytać ile kosztował.
ewunia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-19, 13:40   #20
Versa
Raczkowanie
 
Avatar Versa
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 346
GG do Versa
Dot.: Ma któraś z was taka wade wzroku jak ja???...bo chyba żadna :(:(

Ja mam zeza i przy okazji dalekowzroczność i mi soczewki pomagają Myślę, że powinnaś spróbować nosić, przynajmniej przez miesiąc. Pozdrawiam
Versa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-19, 14:52   #21
MyLifeIsMusic
Rozeznanie
 
Avatar MyLifeIsMusic
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 936
Dot.: Ma któraś z was taka wade wzroku jak ja???...bo chyba żadna :(:(

właśnie, soczewki mozna nosic tak jakby to powiedziec na okres próbny?? żeby było mozna wiedziec czy cos pomagaja czy nie? no bo w koncu to taki mały wydatek nie jest...pozdro
MyLifeIsMusic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-19, 16:41   #22
tetaa
Raczkowanie
 
Avatar tetaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wolsztyn
Wiadomości: 219
GG do tetaa
Dot.: Ma któraś z was taka wade wzroku jak ja???...bo chyba żadna :(:(

Ja noszę okulary już 12 lat, pierwsze miałam w wieku 3 lat Zeza właśnie wtedy miałam, ale przez tak długie noszenie ookularów skorygował się i jest dobrze Nie wyobrażam sobie w ogóle nie noszenia okularów, wyglądam okropnie, ale to pewnie przyzwyczajenie Soczewek nie mogę nosić, bo na moją wadę nie mogę, z reszta nie chciałabym ich nawet
tetaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-19, 21:58   #23
MyLifeIsMusic
Rozeznanie
 
Avatar MyLifeIsMusic
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 936
Dot.: Ma któraś z was taka wade wzroku jak ja???...bo chyba żadna :(:(

up!!
MyLifeIsMusic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-19, 23:03   #24
Agusz
Raczkowanie
 
Avatar Agusz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 262
GG do Agusz Send a message via Skype™ to Agusz
Dot.: Ma któraś z was taka wade wzroku jak ja???...bo chyba żadna :(:(

O możliwość operacji spytaj swojego okulistę . Wiek nie gra roli . Ale musisz liczyć się z tym, że nie zawsze się udaje ! No i ten nieludzki ból po ...
Ja przeszłam 2 takie operacje : 1 - w wieku 8 lat , na dwoje oczu ,w tym lewe zoperowane żle ; 2 - w wieku 18 lat , poprawka lewego oka .
Dziś oczy lekko mi zezują gdy sobie pofolguję z alkoholem , lub jestem przemęczona .Normalnie prawie nie widać !
Agusz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-20, 02:06   #25
guga1
Wtajemniczenie
 
Avatar guga1
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 317
Dot.: Ma któraś z was taka wade wzroku jak ja???...bo chyba żadna :(:(

Ja mam astygmatyzm, 2 lata temu mama stwierdzila ze jest w stanie sfinansowac mi operacje, wiec pobieglam do okulistki spytac sie czy musze czekac do 21 latek i okazalo sie ze mam jakies zwyrodnienia i najpierw musieli by je usuna co sie wiaze ryzykiem i kosztami wiec chyba zostaje mi lazanie w soczewkach i okularkach.
Co do soczewek do ja za swoje na 6 miesiecy(plus 1 miesiaz gratis) u okulistki placilam 450 zl, a w necie znalazlam za 300zl wiec roznica spora.
Ja zazwyczaj nosze soczewki, ale okularki tez sa fajne, szczegolnie jak chce sie wygladac powazniej.

Dziewczyny nie przejmujcie sie tak bardzo tym zezem. Mi sie wydaje ze ludzie niezwracaja na to wielkiej uwagi. A nawet jak cos zauwaza to najpierw pewnie pomysla ze im sie wydawalo. Ja przez cale swoje zycie nie spotkalam ani jednej osoby z zezem, albo niezauwazylam.
guga1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-20, 07:53   #26
Beatka 23
Raczkowanie
 
Avatar Beatka 23
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 99
Dot.: Ma któraś z was taka wade wzroku jak ja???...bo chyba żadna :(:(

To może ja Was pociesze. Od drugiego roku życia do lat 16 nosiłam okulary bo miałam zeza. To było nie fajne ale sie przyzwyczaiłam, a pozatym wiedziałam, że jak będę okulary nosiła to się wzrok poprawi. Chodziłam na różne naświetlania, byłam w sanatorium nosiłam okulary z jakimiś paskami ale efekty są bo od 16 roku życia okularów nie noszę! A teraz mam 23 latka i wzrok ok stwierdzili tylko lekką nadwzroczność ale nawet niewiem co to znaczy? Więc głowa do góry, dobierzcie sobie jakieś ładne oprawki, teraz jest taki duży wybór (ja to w takich beznadziejnych chodziłam bo takich fajnych jak teraz nie było), a jeśli wybierzecie okularki pasujące wam do twarzy to gwarantuje, że będziecie wyglądały atrakcyjnie. I pamiętajcie, że nosząc okularki doprowadzacie do poprawy wzroku!
Beatka 23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-20, 12:29   #27
MyLifeIsMusic
Rozeznanie
 
Avatar MyLifeIsMusic
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 936
Dot.: Ma któraś z was taka wade wzroku jak ja???...bo chyba żadna :(:(

to ja sie chyba załamie na dobre. Ja chcce soczewki głównie po to nosić bo na WF . Wogóle w tym roku ide do innej szkoły i bym chciala z prostymi oczkami iść. a tu słysze że soczewki nie pomagaja....operacje też nie . Nic bede sie musiala do dobrego okulisty wybrac bo pieniadze akurat roli nie grają. Ale skad amm wiedziec ze ten okulista jest dobry? Pozdrawiam was kochaniutkie
MyLifeIsMusic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-20, 17:06   #28
Evka
Wtajemniczenie
 
Avatar Evka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 456
Dot.: Ma któraś z was taka wade wzroku jak ja???...bo chyba żadna :(:(

Cytat:
Napisane przez MyLifeIsMusic
to ja sie chyba załamie na dobre. Ja chcce soczewki głównie po to nosić bo na WF . Wogóle w tym roku ide do innej szkoły i bym chciala z prostymi oczkami iść. a tu słysze że soczewki nie pomagaja....operacje też nie . Nic bede sie musiala do dobrego okulisty wybrac bo pieniadze akurat roli nie grają. Ale skad amm wiedziec ze ten okulista jest dobry? Pozdrawiam was kochaniutkie
Przeciez bez wizyty u okulisty i soczewek tez nie dostaniesz
Ja mialam zeza ale skorygowwny został okularami ( zaczełam nosic ok.1 roku życia a na początku podstawówki bylo juz ok ), kolezanka miala operacje i choc ona twierdzi ze wszystko ok nadal to oko nie jest prawidłowe
U Ciebie sytuacja jest o wiele bardziej skomplikowana bo jak sama piszesz mialas juz 2 operacje. Zamiast zaklądac tematy na forum udaj się czym prędzej do okulisty!

Pozdrawiam

Cytat:
Hmm myslicie ze za kase mozna wszystko?? no fajnie by było, jakbym zeza nie miala to bym była w seven heaven hheh
Ale masz priorytety...
Evka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-20, 21:52   #29
Dori__S
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 31
Dot.: Ma któraś z was taka wade wzroku jak ja???...bo chyba żadna :(:(

mialam tak jak inna wizazanka zabieg w witkowicach w krk, mialam wtedy ok 10 lat. teraz mam 15 i od roku nie nosilam okularkow. niestety pare tyg temu stwierdzilam ze gorzej widze i okulistka stwierdzila ze mam nosic okularki 0,5 przez pol roku a potem zobaczymy czy trzeba bedzie zabieg powtarzac bo takto szkoda ingerowac bo zeza juz praktycznie nie ma. jedynie od czasu do czasu mi jedno oczko ucieknie troszeczke co np na zdjeciach widac ale takto jest oki. nie wiem jaka dokladnie masz wade ale mysle ze wizyta u dobego okulisty wszystko wyjasni i jesli zabieg bedzie konieczny to sie nie boj bo to nic takiego strasznego. ja przezylam to u ciebie tez bedzie oki
Dori__S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-20, 21:57   #30
MyLifeIsMusic
Rozeznanie
 
Avatar MyLifeIsMusic
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 936
Dot.: Ma któraś z was taka wade wzroku jak ja???...bo chyba żadna :(:(

Udam sie w najbliższym czasie do okulisty. Ale ja nie rozumiem jednej rzeczy. Że tacy którzy wogóle nie widzą na oczy no są brzydko powiedzianie ślepi odzwyskują wzrok. A tacy co maja tylko zeza musi to cholerne oko uciekać U mnie zeza stwierdzono jak mialam 2 latka . Nie wiem czemu akurat mnie to spotkało A okluary nosze i nosze i poprawy i tak nie ma. A tym okiem co mi zezuje to widze na tej tablicy u okulisty do góry tą 4. Pozdrawiam
Ehhhhh.......
MyLifeIsMusic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:17.