Nadmierne pocenie się - wątek zbiorczy - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-07, 15:43   #1981
Lilajna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3
Dot.: nadmierne pocenie się ...

Wypróbowałam Apers i jak na razie jestem baaaardzo zadowolona Póki co zaaplikowałam go 2 razy, na noc. Rano nie używałam już nic i mimo mega upałów w ten weekend wcale się nie pociłam. Nie miałam też podrażnienia jak po Etiaxilu. Użyję jeszcze dzisiaj wieczorem, a potem zgodnie z zaleceniem zrobię sobie przerwę. Mam nadzieje, że super efekt się utrzyma!
Lilajna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-09, 21:00   #1982
nusia114
Zadomowienie
 
Avatar nusia114
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 134
Dot.: nadmierne pocenie się ...

Cytat:
Napisane przez Lilajna Pokaż wiadomość
Wypróbowałam Apers i jak na razie jestem baaaardzo zadowolona Póki co zaaplikowałam go 2 razy, na noc. Rano nie używałam już nic i mimo mega upałów w ten weekend wcale się nie pociłam. Nie miałam też podrażnienia jak po Etiaxilu. Użyję jeszcze dzisiaj wieczorem, a potem zgodnie z zaleceniem zrobię sobie przerwę. Mam nadzieje, że super efekt się utrzyma!
Hmm, czyli tani odpowiednik etiaxilu Ciekawe tylko jakby się spisywał na dłonie i stopy, bo dla mnie całkiem dobrym zamiennikiem etiaxilu na pachy jest bloker ziaji, natomiast na stopy i dłonie nic nie działa W sumie cena nie za wysoka, więc można by spróbować, tylko najpierw wypadałoby zużyć ten bloker
Apers-jeśli ktoś używał na dłonie i stopy, proszę dać znać!
__________________
Od 5.05.11r DBAM O KRĘCIOŁY!

Pracuję nad sobą
nusia114 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-04, 11:10   #1983
Dusiia
Zadomowienie
 
Avatar Dusiia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Czechy
Wiadomości: 1 197
Dot.: nadmierne pocenie się ...

czy etiaxil normalny a ten dla skory wrazliwej roznia sie skutecznoscia? Czy ten dla normalnej jest silniejszy?
__________________
81 -> 70 -> 60 kg
Dusiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-15, 17:40   #1984
Gosia_14
Rozeznanie
 
Avatar Gosia_14
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 781
Dot.: nadmierne pocenie się ...

Dziewczyny,czy stosowanie codziennie takich blockerów może źle wpływać na pocenie się, potęgować je? Bo ja odkupiłam od kolezanki perspil-block,no ale nawet się nie zainteresowałam i stosowałam codziennie i tka już pół roku.Dziś się wkurzyłam,bo ok,w domu się nie poce,ale jak mam jakieś stresujące wyjście lu ktoś przyjedzie to od razu jest plama.Dziś też-a stosowałam rexonę i własnie prespilblock,chociaż powinnam na noc,no ale teraz dopiero się dowiedziałam.Mam już resztkę,zacznę stosować na noc i zobaczymy.A brałyście te tabletki perspil?Bo ja na pielgrzymce strasznie pociłam się na plecach przez plecak,no ale większość nie miała takiego problemu.Kiedyś pociłam się gorzej,teraz już jest lepiej.Najgorszy okres był w gimnazjum,strasznie pociłam się w szkole.Teraz mój pot nawet nie śmierdzi.Jak mi się skończy ten blocker to zamierzam kupić Ziaję.Czytałam raczej o niej dobre opinie.
Gosia_14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-15, 22:54   #1985
anakra8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 11
Dot.: nadmierne pocenie się ...

Trochę boję się stosować Antidral. Wolę bezpieczniejsze środki zapobiegania nieprzyjemnemu zapachowi.
__________________
kosmetyki Avon twarz
anakra8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 12:52   #1986
czoko1989
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: sierakowice- pomorskie
Wiadomości: 223
Dot.: nadmierne pocenie się ...

Witam. A ja piszę w podobnym temacie, mam problem z plamami pod pachami ale właśnie od kulek pod pachy. Zostawiają mi niechciane plamy i co najgorsze zniszczyłam sobie przez to już dwie bluzki Czy wam się też tak zdayło? czy ja poprostu używam nie tych kosmetków co trzeba
czoko1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-01, 21:00   #1987
JeaneB
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1
Dot.: nadmierne pocenie się ...

Mam pytanie do osób, które wykonywały jontoforezę, jak oceniają skuteczność tego zabiegu, gdzie można go wykonać w Warszawie, bo wydaję mi się bez sensu kupowanie urządzenia jeśli nie wiemy, czy przyniesie to jakieś efekty, i jeśli już zdecydowałabym się na zakup, to aparaty jakiej firmy macie, i czy wokonujecie jontoforezę jedynie z użycie wody czy z dodatkiem środków cholinergicznych? Dziękuję za każdą odpowiedź
JeaneB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-12, 17:44   #1988
czoko1989
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: sierakowice- pomorskie
Wiadomości: 223
Dot.: nadmierne pocenie się ...

Widzę, że nikt mi nie odpowiedział, ale to nic, muszę podzielić się z wami moimi spostrzeżeniami. Zauważyłam w sklepie nowy dezodorant Garnier Mineral Invisible . Z racji , że wszystkiego już próbowałam postanowiłam skorzystać z czegoś nowego. Zdecydowanie zdał egzamin. Po użyciu pachy są od suchutkie, nie trzeba czekać aż wyschną, nie zauważyłam żadnych przebarwień na ubraniach, białe , czarne i kolorowe w świetnym stanie.
Czułam świeżość calutki dzień
Co dziwne , pomyśleli nawet o małym szczególe. W dezodorancie jest przełącznik , dzięki któremu można go zablokować .
czoko1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-17, 18:05   #1989
AndziaWP
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 45
Dot.: nadmierne pocenie się ...

Cytat:
Napisane przez czoko1989 Pokaż wiadomość
Widzę, że nikt mi nie odpowiedział, ale to nic, muszę podzielić się z wami moimi spostrzeżeniami. Zauważyłam w sklepie nowy dezodorant Garnier Mineral Invisible . Z racji , że wszystkiego już próbowałam postanowiłam skorzystać z czegoś nowego. Zdecydowanie zdał egzamin. Po użyciu pachy są od suchutkie, nie trzeba czekać aż wyschną, nie zauważyłam żadnych przebarwień na ubraniach, białe , czarne i kolorowe w świetnym stanie.
Czułam świeżość calutki dzień
Co dziwne , pomyśleli nawet o małym szczególe. W dezodorancie jest przełącznik , dzięki któremu można go zablokować .
Ooo a gdzie takie cudo kupiłaś i po ile? Bo skoro działa to ja też chce Nawet poczytałam sobie troszkę o nim w necie i ma bardzo dobre opinię więc chyba się skuszę z nadzieja ze i na mnie podziała.
Masz w sprayu czy w kulce? Ja chyba poszukam w sprayu bo szybciej schnie
AndziaWP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-01, 09:12   #1990
rysiekpolska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1
Dot.: nadmierne pocenie się ...

Witam serdecznie Panią bardzo chętnie Pani pomogę w sprawie pocenia proszę o kontakt rysiekpolska@interia.eu
Pozdrawiam
Rysiek
rysiekpolska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-01, 09:27   #1991
Paulinka0391
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 7
Dot.: nadmierne pocenie się ...

Ostatnio postanowiłam kupić sobie zestaw do deplicacji (wosk w rolkach z podrzewaczem i paskami). Przy użyciu tego wosku na włoski na skórze ręki, bardzo dobrze się sprawdził, co do efektu na nogach był średni- skóra została trochę podrażniona i pojawiły sie małe strupki. Najbardziej rozczarował mnie efekt na włosach pod pachami, nie dość, że przy zrywaniu paska prawie w ogóle nie zrywały sie włoski, to do tego skóra została strasznie podrażniona, zaczerieniona, i przy dotyku do niej odczuwalny był ból. po kilku dnia skóra zaczeła się zruszczać.Odczekałam prawie z 3 tyg. i powtórzyłam nałożenie wosku na włosy pod pachami. efekt był barzo zły. Włoski praktycznie w ogóle w całości zostały i nie zrywały się z plastrem(woskiem)- po 2-3 takich próbach czuję, że skóra zaczyna być podrażniona wieć zaprzestałam tej depilacji. muszę dodać, że są ok 4-5 milimietrowe. Może coś nie odpowiednio robie, temu zamiast włoski usuwać się z woskiem przy zrywaniu plastra niestety pozostają we skórzę. Proszę o poradę i pomoc. Może znacie jakieś inne sprawdzone dobre sposoby na depicację włosów na nogach i pod pachami, co jest dośc szybkie i daje dość długi efekt.
Paulinka0391 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-23, 16:48   #1992
Retreospekcja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4
OGROMNA nadpotliwość

Witam
Piszę z problemem, który nie daje mi żyć, nadpotliwość i nie bez powodu w tytule jest dodatkowo określenie ogromna.
Problem z nadpotliwością mam właściwie od zawsze. Od dziecka stópki wyślizgiwały mi się z sandałków latem, były całe usmolone po przejściu się piaskową drogą, podczas gdy koleżanki miały normalnie czyste stopy, wtedy właściwie zaczęłam dostrzegać problem. Dodatkowo zawsze miałam problem z pocącymi się dłońmi, koleżanki nigdy nie lubiły jak je dotykałam, bo miałam wiecznie mokre ręce. Jak weszłam w okres dojrzewania problem zaczął się potęgować i powiększa się niestety cały czas. Najpierw zaczęło się od nadpotliwości pod pachami, potem na plecach i ogólnie na całym ciele. W tym momencie to co się ze mną dzieje to jest po prostu masakra. Niech tylko zrobi się odrobinę cieplej, a ja już pocę się niemiłosiernie, i co gorsza wszędzie, dosłownie, pocę się również bardzo mocno w okolicach intymnych, przy pachwinach, między pośladkami i czasami mam nawet plamy na spodniach! Dodatkowo niech tylko słońce dotknie mojej skóry, przykładowo na rękach, a ja zaraz czuję smrodek od potu. Pocę się również bardzo na twarzy, tylko zrobi się cieplej a mi już pot kropelkami spływa ze skroni. Niestety nic na to nie pomaga, żadne tabletki, herbatki, antidrale, etiaxile, blokery, pedipury.... i wiele, wiele innych które przetestowałam. Jedyne miejsce na które coś działa to pach, z tym jednym nie mam w sumie dużego problemu, bo plamy pod pachami mam jak już jest naprawdę bardzo gorąco.
Słuchajcie, problem jest o tyle straszny, że ja nawet nie mogę dojść spokojnie do szkoły, do której mam 6min piechotą, ja zanim dojdę już czuję, że mam po prostu bagno w butach, mam całe mokre plecy... A jak po takim spacerku się zatrzymam, to już w ogóle, nagle pot spływa ze mnie jeszcze bardziej.

Najgorsze jest to, że na to wszystko jestem absolutnie bezradna Po prostu nie ma siły żeby temu w jakikolwiek sposób zapobiec. U lekarzy byłam i jeden w ogóle stwierdził, że przecież ja przesadzam, że na pewno to nie jest do tego stopnia, że on mi nic na to nie poradzi, nawet żadnych środków typu głupi antidral mi nie polecił, ogólnie wywnioskowałam, że nie miał bladego pojęcia o problemie jakim jest nadpotliwość i w ogóle jak to wygląda, jaki to jest problem dla ludzi. Dermatolog też się jakoś nie przejął, polecił mi driclor na dłonie, stopy i pachy, ale nie pomógł, a z resztą co mi po tym skoro jest jeszcze cała reszta ciała?

Dodam, że miałam robione badania, wszystko jest w porządku, hormony, tarczyca...

Piszę tu o tym, bo już na prawdę nie wiem co mam robić, to jest największa zmora mojego życia, jak jest cieplej to najchętniej zabarykadowałabym się w domu i nigdzie nie wychodziła, bo ja dosłownie po minucie ociekam od góry do dołu potem. Problem jest dla mnie o tyle straszny, że ja nawet nie jestem w stanie podać komukolwiek ręki, poznać się z kimś, wyjść gdziekolwiek do ludzi. No ale dobra, gorsze jest to, że ja muszę iść do pracy, a jak mam to zrobić? Jak mam iść chociaż na tą rozmowę cała przemoknięta potem, jak mam podać przyszłemu pracodawcy rękę całą mokrą? No jak? Jak mam wytrzymać wakacje? Jak mam w ogóle z tym żyć? Na samą myśl o tym, że z dnia na dzień będzie coraz cieplej odechciewa mi się żyć. Naprawdę już nie mam do tego siły

Wiem tylko, że jest jeszcze parę (parenaście, paredziesiąt) osób na świecie, które męczą się tak samo jak ja, pytanie jak sobie z tym radzą? Na prawdę jestem bezradna i nie mam już sił.
Retreospekcja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-24, 11:41   #1993
Jacqueline27
Raczkowanie
 
Avatar Jacqueline27
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 479
Dot.: OGROMNA nadpotliwość

Nie wiem jakimi dysponujesz funduszami, ale podobno dobry na nadpotliwość jest botoks.
Jeżeli masz możliwości to umów się prywatnie do dermatologa, który ma swoją klinikę, i porozmawiaj z nim.
Jacqueline27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-24, 13:24   #1994
Retreospekcja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4
Dot.: OGROMNA nadpotliwość

Botoksu nie można użyć na całe ciało, a z resztą i tak mnie na to nie stać.
Myślę nad udaniem się do dietetyka, może powinnam przejść na jakąś zdrową dietę, pić więcej wody, ćwiczyć... Aczkolwiek wydaje mi się, że ten problem jest nie do rozwiązania.

Właściwie to jest jedna rzecz, która pomaga - alkohol. Zawsze po wypiciu jakiejś konkretnej ilości alkoholu czuję, już po samych rękach, że są suche. No ale co z tego, picie alkoholu również nie jest rozwiązaniem... :/
Retreospekcja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-26, 11:05   #1995
Retreospekcja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4
Dot.: OGROMNA nadpotliwość

No właśnie, i najgorsze jest to, że nawet nikt nie jest w stanie mi pomóc, doradzić... Nienawidzę tego.
Retreospekcja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-27, 08:55   #1996
maadziulek91
Zadomowienie
 
Avatar maadziulek91
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 974
Dot.: ODABAN - na nadmierne pocenie.

Hej, podbijam trochę wątek bo umarł a o Odabanie ostatnio coraz głośniej..

Jest jakaś wizażanka, której pomógł ten specyfik ?
__________________
Tran + pokrzywa + cynk + siemię lniane
maadziulek91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-27, 18:02   #1997
trafficjam
Raczkowanie
 
Avatar trafficjam
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 240
Dot.: OGROMNA nadpotliwość

a może spróbuj czegos doustnie, skoro specyfiki stosowane na skóre nie dają efektów. np. perspi-block? na wizażu ma calkiem pochlebne opinie
trafficjam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-27, 19:07   #1998
eewelinaa92
Zakorzenienie
 
Avatar eewelinaa92
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 281
Dot.: ODABAN - na nadmierne pocenie.

Cytat:
Napisane przez OlusiAqwerty Pokaż wiadomość
czy uzywala go ktoras z Was? Jak efekty? faktycznie pomagA?
Mi ułatwił życie
Używałam do na twarz i na prawdę zauważyłam dużą różnicę. Poleciłam go kiedyś 2 osobom na wizażu z tego co pisały były zadowolone i dziękowały za polecenie Teraz jak zrobi się gorąco znowu do niego wróce.Polecam )
__________________
Ogarnij dupę, zaciśnij pięści i daj radę. Nie ważne, że nie ma dla kogo, ważne, żeby opadły im kopary

-30kg

eewelinaa92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-27, 20:22   #1999
Retreospekcja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4
Dot.: OGROMNA nadpotliwość

Tak, zapomniałam wspomnieć, tabletki typu perspi-block również testowałam i również nie zdają egzaminu. Tak samo piłam namiętnie herbatkę z szałwii i również nic.
Retreospekcja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-29, 10:22   #2000
Milkow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 3
Dot.: OGROMNA nadpotliwość

polecam także jonoferezę jest dobra przy regularnym stosowaniu pomoże na ręce , stopy i twarz
Milkow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-17, 09:51   #2001
tiphi
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11
Dot.: nadmierne pocenie się ...

Na mnie te wszystkie specjalne dezodoranty, próbowałam i Ziaji i Garniera i też takich z apteki - Antidral, Etiaxil;/ Teraz zastanawiam sie nad zabiegiem INFINI, robił to już ktoś? Podobno trzeba wykonać tak do 4 zabiegów, ale efekty są ponoć trwałe. Siostra koleżanki robiła też zabieg w xxxxx i raczej chwaliła to miejsce, może któraś Warszawianka była tam i może coś więcej powiedzieć? Póki co słyszę raczej dobre opinie, ale wole ich zebrać jak najwięcej Jestem już na takim etapie, że chętnie zainwestuję w sensowny zabieg, chcę tylko pozbyć się mojego problemu, ale oczywiście chcę znaleźć miejsce, w którym bedę miała pewność dobrze wykonanego zabiegu.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2013-09-22 o 19:28 Powód: reklama
tiphi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-24, 16:56   #2002
bohochic
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 45
Dot.: nadmierne pocenie się ...

A słyszał ktoś o leczeniu nadpotliwości takimi preparatami jak Botox albo Azzalure? Coś takiego robi się w klinikach medycyny estetycznej. Pod Krakowem, niedaleko mnie (w Zabierzowie) mają właśnie otwierać niebawem nowe xxxxxx i mają coś takiego w swojej ofercie, więc jestem ciekawa czy i jak to działa...

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2013-10-29 o 09:32 Powód: link
bohochic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-30, 10:58   #2003
ewe11111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 14
Nadmierna potliwość na twarzy i całego ciała. Proszę o pomoc.

Witam, jestem 22-letnią kobietą. Od kilku ładnych lat zmagam się z dosyć krępującym problemem nadmiernego pocenia twarzy. Jestem osobą szczupłą. Problem występuje bardzo często, zarówno w stresujących sytuacjach jak i w najzwyklejszych np wejscia do sklepu, autobusu, do znajomych, do lekarza, rozmowy z kims itp. O kazdej porze roku. Zarówno problem pojawia się jak jestem sama ale tez jak jestem w towarzystwie. Lekarz rodzinny zrobił mi badania na tarczyce jednak wyszło wszystko ok, powiedział więc że taka moja uroda i mam się z tym pogodzić. Jednak nie ukrywając dla kobiety i zwlaszcza młodej jest to ogromny problem. Pocenie nie wystepuje jedynie na twarzy ale rowniez na calym ciele jednak najwieksze na twarzy ( no i najbardziej widoczne) . Wypróbowałam różne sposoby - perspiblock, odoban, przemywanie rozne twarzy. Nic nie pomogło. Chciałabym się dowiedzieć czy jest jeszcze coś co mogło by mi pomóc ?
Z góry dziękuje za odpowiedzi.

Pozdrawiam
__________________
^^ewe^^
ewe11111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-04, 20:24   #2004
foreigner
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Poza PL
Wiadomości: 41
Dot.: nadmierne pocenie się ...

Hej, na stronce 60-tej piszę o zabiegu, miałem wstrzyknięty botox, w sumie polecałbym jako coś przed laserem, bo można wówczas zobaczyć jak organizm zareaguje na brak pocenia pod pachami (chodzi głównie o kompensacyjne).
Bottox/Azzalure - jedno i to samo.

Jedyne z czym musisz się liczyć to fakt, że po pewnym czasie przestaje działać.
foreigner jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-27, 11:52   #2005
DomniaM
Przyczajenie
 
Avatar DomniaM
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 20
Dot.: ODABAN - na nadmierne pocenie.

Czy u was też występuje pieczenie i swędzenie skóry w miejscu popsikania? Jeśli mam takie objawy za każdym razem, to powinnam zaprzestać stosowania? Stosuję od tygodnia i już jest efekt... ale to swędzenie mnie irytuje...
DomniaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-27, 12:32   #2006
maadziulek91
Zadomowienie
 
Avatar maadziulek91
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 974
Dot.: ODABAN - na nadmierne pocenie.

Cytat:
Napisane przez DomniaM Pokaż wiadomość
Czy u was też występuje pieczenie i swędzenie skóry w miejscu popsikania? Jeśli mam takie objawy za każdym razem, to powinnam zaprzestać stosowania? Stosuję od tygodnia i już jest efekt... ale to swędzenie mnie irytuje...
a na jakie miejsca stosujesz?? jeśli bardzo Cie swędzi to używaj co 2 dni i najpierw popsikaj wacik i dopiero wacikiem rozprowadzaj na te miejsca. Aha, i skóra musi być całkowicie sucha i nie depilowana przez 48 h.
Ja na przykład jak wyrywam sobie brwi to później odczekuje 2 dni zanim zaaplikuje odaban
__________________
Tran + pokrzywa + cynk + siemię lniane
maadziulek91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-27, 15:28   #2007
eewelinaa92
Zakorzenienie
 
Avatar eewelinaa92
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 281
Dot.: ODABAN - na nadmierne pocenie.

Cytat:
Napisane przez DomniaM Pokaż wiadomość
Czy u was też występuje pieczenie i swędzenie skóry w miejscu popsikania? Jeśli mam takie objawy za każdym razem, to powinnam zaprzestać stosowania? Stosuję od tygodnia i już jest efekt... ale to swędzenie mnie irytuje...
Tak występuje. To jest niestety duży minus-ale i tak będe używała. W każdym razie staraj się by skóra była sucha. Wtedy powinno pieczenie ustąpić. A co do swędzenia, to u mnie własnie ostatnio też występuje w ciągu dnia, do tego strasznie przesuszył mi skórę, wcześniej tego nie miałam. A zaznaczę, że jeśli o twarz chodzi to lepiej aplikowac przy pomocy wacika niż bezpośrednio.
__________________
Ogarnij dupę, zaciśnij pięści i daj radę. Nie ważne, że nie ma dla kogo, ważne, żeby opadły im kopary

-30kg

eewelinaa92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-27, 17:35   #2008
DomniaM
Przyczajenie
 
Avatar DomniaM
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 20
Dot.: ODABAN - na nadmierne pocenie.

Stosuje na czoło i "wąsik". Przez pierwszy tydzień stosowałam codziennie, ale teraz już co dwa dni mi wystarcza. Czyli Odaban tak po prostu działa, że swędzi... Ważne, że jest skuteczny
DomniaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-05, 15:12   #2009
myszka878
Raczkowanie
 
Avatar myszka878
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 100
GG do myszka878
Mokre stopy - co zrobić?

Hej! Mam duży problem z nadmierną potliwością... ogólnie poci mi się wszystko, dłonie, plecy, uda, ręce, twarz, głowa i tak dalej, szczególnie w czasie lata ten problem jest nie do wytrzymania! Budzę się rano cała spocona, jadę autobusem to z rąk mi kapie, ale największy problem mam ze stopami ponieważ nie jestem w stanie chodzić w klapkach, sandałach gdy mam mokre nogi. W sklepach jest bardzo mała ilość butów w których mogę normalnie chodzić ponieważ większość podeszw zrobiona jest z takich materiałów ze się ślizgam... Proszę mi pomoc może któraś z was ma podobny problem i wie jak sobie z tym poradzić
PS: pisząc tego posta oczywiście moje ręce zrobiły się mokre... ;/
Pozdrawiam
myszka878 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-08, 17:19   #2010
aduunia
Raczkowanie
 
Avatar aduunia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: niewielkie miasto
Wiadomości: 96
Dot.: Mokre stopy - co zrobić?

To zbyt powazny problem, zeby pomogla ci rada wizazanki. Dziwi mnie, ze jeszcze nie bylas z tym u lekarza???
aduunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-01 15:58:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:26.