Nadmierne pocenie się - wątek zbiorczy - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-07, 10:27   #1261
Prozack
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4
Dot.: nadmierne pocenie się ...

Perspi Block sa beznadziejne nie warto tracić na to pieniedzy to zwykłe tabletki uspakajające wiem bo używałem !!! a teraz moja historia już pisałęm gdzies tam wczeniej poczatek wiec nie bede sie powtarzał chciałem tylko wszystkim polecić antidral . moim problemem sa pachy i dłonie przy czym dłonie mega nawet teraz mam mokre ale wracając do antidralu uzywałem całe wakacje na dłonie i pachy skutek na dłoniach - moze 10% poprawy tak wiec nic nadzwyczajnego ale pachy już po ok 5 uzyciu widać znaczna poprawe a po ok 10 problem znika przynajmniej u mnie mogłem przez całe wakacje "popierdzielać" w białej koszulce xD . wakacje sie kończyły zaułważyłem ze nawet gdy zapominałem zastosaować antidralu to i tak pachy mialem suche a na rece i tak mi nie pomagał wiec z dniem 1 września postanowiłem odrzucić wszystko w nadziei ze przynajmniej problem pach mam z głowy przez pierwsze 2 miesiace owszem tak jakby jakieś znikome ilości preparatu pozaostały w mojej skórze ale powoli powoli problem pach wracałno i znowu trzeba stosowaćszkoda ze na dlonie nie pomaga ale pachy .. chociaż coś
Prozack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 12:29   #1262
Funieczka
Zakorzenienie
 
Avatar Funieczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 6 286
GG do Funieczka
Dot.: nadmierne pocenie się ...

Pocenie się - moja zmora życiowa. Ciemne ciuchy, potniki i nerwy. Kółeczko się zamyka bo im bardziej się denerwuję, tym bardziej się pocę. Im bardziej się pocę, tym bardziej się denerwuję
Na mnie antidral nie zadziałał. Nic a nic. Etiaxilu nie próbowałam, ale kto wie. Pełna nadziei jestem
Chociaż stwierdzam, że im jestem starsza, tym problem jest mniejszy. Ale lato i tak zawsze jest problematyczne.
__________________
wymiana
Funieczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 09:34   #1263
madziunia09
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 12
Dot.: nadmierne pocenie się ...

Cytat:
Napisane przez Amov Pokaż wiadomość
A slyszeliście może o kremie SVR Spirial? Ktoś go używał? Dobry jest?
ja uzywalam ale nic kompletnie sie nie zmienilo.... mam identyczny problem jak Ty... i wydaje mi sie ze jak zaczelam smarowac pachy antidralem to tam pomoglo ale za to przenioslo sie wlasnie na plecy, szyje i twarz.... jak napisalas o dyskotece to normalnie zobaczylam w tej sytuacji sama siebie i wiem co czujesz... ja niestety jak dotad nie znalazlam zadnego sposobu na to i juz tez mam tego dosyc;/;/ ;(
madziunia09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 15:22   #1264
Amov
Przyczajenie
 
Avatar Amov
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 27
Dot.: nadmierne pocenie się ...

No widzisz, znamy ten ból
Amov jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 08:09   #1265
krolikk
Raczkowanie
 
Avatar krolikk
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 109
Dot.: nadmierne pocenie się ...

Ja dzis lece do apteki po anditral zobaczymy czy pomoze, napisze relacje wieczorem po uzyciu trzymajcie kciucki
krolikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 11:21   #1266
aniolek118
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 6
Dot.: nadmierne pocenie się ...

Cześć
mnie pomógł Odaban stosowałam przez ok trzy miesiące i juz nie mam problemu. Jest rewelacyjny, polecam. Stosując inne preparaty musiałam je ciągle stosowac z różnym skutkiem... i zawsze pot powracał. Po Odabanie mam spokój. A co najważniejsze jest w spraju i można go stosowac wszędzie.
Pozdrawiam
aniolek118 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 11:56   #1267
Fammefe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: z...krainy marzeń:)
Wiadomości: 89
Dot.: nadmierne pocenie się ...

Witam ja uzywam Antidralu od 4 dni i naprawde efekty sa fantastyczne!!!! jakie ja katusze przechodzilam latem.....(tylko czarne bluzeczki buuuu) JA CHCE LATO!!!
Fammefe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-09, 14:23   #1268
snav
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 13
Dot.: nadmierne pocenie się ...

mi sie strasznie poci czolo i dlonie, odaban jest do dupy, SVR tez stosowalem i tez jest do dupy, nic mi niepomaga, szczerze to mam tego juz tak dosyc ;/ i jeszcze studniowka zaniedlugo...
snav jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 14:42   #1269
Fammefe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: z...krainy marzeń:)
Wiadomości: 89
Dot.: nadmierne pocenie się ...

Cytat:
Napisane przez snav Pokaż wiadomość
mi sie strasznie poci czolo i dlonie, odaban jest do dupy, SVR tez stosowalem i tez jest do dupy, nic mi niepomaga, szczerze to mam tego juz tak dosyc ;/ i jeszcze studniowka zaniedlugo...
Antidral tez mozna stosowac na dłoniePolecam
Fammefe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 16:20   #1270
krolikk
Raczkowanie
 
Avatar krolikk
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 109
Dot.: nadmierne pocenie się ...

Wlasnie wrocilma do domu z buteleczka Antidralu i bylam pozytywnie zaskoczona ze mozna go takze stosowac na dlonie oraz stopy jednak nie wiem calkowicia jak sie mam do tego zabrac :/? i boje sie ze podrazni mi skore na dloniach
Uzywala ktoras Antidralu na stopy oraz dlonie ?
Dało jakieś efrkty ?
Jaką miałyście skóre po użyciu ?
krolikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 18:27   #1271
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: nadmierne pocenie się ...

Cytat:
Napisane przez krolikk Pokaż wiadomość
Wlasnie wrocilma do domu z buteleczka Antidralu i bylam pozytywnie zaskoczona ze mozna go takze stosowac na dlonie oraz stopy jednak nie wiem calkowicia jak sie mam do tego zabrac :/? i boje sie ze podrazni mi skore na dloniach
Uzywala ktoras Antidralu na stopy oraz dlonie ?
Dało jakieś efrkty ?
Jaką miałyście skóre po użyciu ?
Używam na stopy Mniej się pocą - na stopy to tak raz w miesiącu używam, a pod pachy raz w tygodniu, raz na 2 tygodnie zimą. Nie pocę się, antidral dla mnie jest super. Na dłonie nie używałam, bo mi się nie pocą. Co do skóry to nie zauważyłam różnicy - fakt że stosuję do stóp kremy m.in. scholla.
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-09, 20:35   #1272
krolikk
Raczkowanie
 
Avatar krolikk
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 109
Dot.: nadmierne pocenie się ...

Wlasnie posmarowalam paszki Antidralem i narazie zadnego pieczenia, swedzenia, nic z tych rzeczy az jestem mile zaskoczona zobaczymy co bedzie za jakis czas na stopy narazie nie uzywam bo wiadomo zima idzie wiec nie ma takiej potrzeby

Astro dzieki wielkie za rady
krolikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 20:44   #1273
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: nadmierne pocenie się ...

Cytat:
Napisane przez krolikk Pokaż wiadomość
Wlasnie posmarowalam paszki Antidralem i narazie zadnego pieczenia, swedzenia, nic z tych rzeczy az jestem mile zaskoczona zobaczymy co bedzie za jakis czas na stopy narazie nie uzywam bo wiadomo zima idzie wiec nie ma takiej potrzeby

Astro dzieki wielkie za rady
Może za mało posmarowałaś Mnie się nie zdarzyło, żeby nie piekł pod pachami. Na stopach nigdy nie piecze.
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 20:52   #1274
krolikk
Raczkowanie
 
Avatar krolikk
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 109
Dot.: nadmierne pocenie się ...

Cytat:
Napisane przez Astro Pokaż wiadomość
Może za mało posmarowałaś Mnie się nie zdarzyło, żeby nie piekł pod pachami. Na stopach nigdy nie piecze.
bardziej swedzi i laskocze niz piecze :p przejechalam raz, ale mysle ze narazie zobacze jak wogole na mnie dziala zobaczymy jutro efekty

edit: cos tak zaczelo szczypac... ale to nic wielkiego da sie wytrzymac
__________________
Londyn !


Moje loczki
https://wizaz.pl/forum/picture.php?a...ctureid=108132



Mów mi Klaudia

Edytowane przez krolikk
Czas edycji: 2009-11-09 o 20:58
krolikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-10, 21:30   #1275
krolikk
Raczkowanie
 
Avatar krolikk
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 109
Dot.: nadmierne pocenie się ...

Zadziałało ! W sytuacjach ekstremalnych naprawde miałam suchutko i zero przyrego zapachu ! Taaaak się ciesze !
__________________
Londyn !


Moje loczki
https://wizaz.pl/forum/picture.php?a...ctureid=108132



Mów mi Klaudia
krolikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-11, 17:15   #1276
patrycja1207
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6
Dot.: nadmierne pocenie się ...

mam pytanie do little brown
ja mam identycznie nie dziala na mnie zupelnie nic probowalam driclor etiaxil i antiral i lipa...
naprawde dziala ten odaban??

---------- Dopisano o 18:15 ---------- Poprzedni post napisano o 18:13 ----------

ja mam pytanie do little brown
czy ten odaban naprawde dziala?? ja juz uzywalam etiaxilu antidralu i dricolaru i nic lipa...
moze bym sprobowala z ty odabanem jakby dzialal chociaz troche...
prosze odpisz
patrycja1207 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 17:04   #1277
Little brown
Raczkowanie
 
Avatar Little brown
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 393
Dot.: nadmierne pocenie się ...

Hej Patrycjo!

Niestety musze Cie zmartwic, bo nie działa. Tzn jak np uzywałam 7-10 dni z rzedu to była jakas poprawa ale i tak były sytuacje w ktorych sie pocilam i nie zawsze było jekies stresujace. Ja tez uzywałam wszystkich tych srodków które wymieniłas i tylko pomógł Driclor dopoki nie zaczeły sie studia po wakacjach. Oprocz tych używałam jeszcze Iwostinu, Vichy 48, Apersu, nawet STOPPOTU przeznaczonego do stop i kremu Uro, a i jeszcze taki preparat od dermatologa robiony na zamówienie...
Jestem juz zalamana i nie wiem co dalej, nie mam tarczycy, hormony tez ok. Po prostu mam pocenie emocjonalne ale najbardziej w tym wszytskim w******** (sorry za wyrazenie ale juz inaczej nie potrafie) jest to, ze nawet jakis maly impuls, wlasciwie nawet nie jakis stresujacy owoduje ze zaczynam sie pocic. Nie jestem uwazana za brzydka dziewczyne, jestem raczej szczupła (no- normalna) ale nie moge nosic tego co chce, zakupy sa dla mnie przykroscia, zazdrosze tym ktorzy nie maja ograniczen. Wciaz mokre pachy jesli jestem poza domem, chociaz w domu tez sie zdarza. Ja chce normalnie zyć... nie wiem co bedzie.... wszystkiego sie odechciewa.

Patrycjo, czy moglabys cos wiecej napisac o swoim roblemie? tzn wiek, jak dlugo sie pocisz? w jakich sytuacjach? czy te preparaty wogole Ci nie pomagały? pozdrawiam
Little brown jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 18:11   #1278
caterinazeta jones
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 72
Dot.: nadmierne pocenie się ...

a czy ten antidral brudzi ubrania? chodzi mi o to czy przy stosowaniu są plamy na czarnych i kolorowych ubraniach...
__________________

...
caterinazeta jones jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 18:42   #1279
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: nadmierne pocenie się ...

Cytat:
Napisane przez caterinazeta jones Pokaż wiadomość
a czy ten antidral brudzi ubrania? chodzi mi o to czy przy stosowaniu są plamy na czarnych i kolorowych ubraniach...
Antidral stosujesz na noc - chociaż mi piżamy nigdy nie pobrudził
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-12, 21:20   #1280
watashi
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 158
Dot.: nadmierne pocenie się ...

Cytat:
Napisane przez krolikk Pokaż wiadomość
Wlasnie wrocilma do domu z buteleczka Antidralu i bylam pozytywnie zaskoczona ze mozna go takze stosowac na dlonie oraz stopy jednak nie wiem calkowicia jak sie mam do tego zabrac :/? i boje sie ze podrazni mi skore na dloniach
Uzywala ktoras Antidralu na stopy oraz dlonie ?
Dało jakieś efrkty ?
Jaką miałyście skóre po użyciu ?
Raz użyłam na dłonie. Fakt były suchutkie. Aż za bardzo suchutkie-.- wysuszyło mi tak skórę na dłoniach że między palcami schodziła mi skóra:/ okropieństwo. Na stopy stosuję raz na jakiśczas, również wysusza ale nie tak ektremalnie, krem do stóp i jest ok
__________________
"It's a fun show if you haven't seen it. I can't understand what the devil he's saying, but you know, there's a lot of movement, and it's bright and colorful, it keeps my attention."

watashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-13, 07:16   #1281
krolikk
Raczkowanie
 
Avatar krolikk
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 109
Dot.: nadmierne pocenie się ...

Cytat:
Napisane przez watashi Pokaż wiadomość
Raz użyłam na dłonie. Fakt były suchutkie. Aż za bardzo suchutkie-.- wysuszyło mi tak skórę na dłoniach że między palcami schodziła mi skóra:/ okropieństwo. Na stopy stosuję raz na jakiśczas, również wysusza ale nie tak ektremalnie, krem do stóp i jest ok
Dzięki za odpowiedź czyli nie będę ryzykowała i nie nakładam na dłonie a na stopy spróbujemy jak zrobi się cieplej i będzie można chodzić w klapeczkach
__________________
Londyn !


Moje loczki
https://wizaz.pl/forum/picture.php?a...ctureid=108132



Mów mi Klaudia

Edytowane przez krolikk
Czas edycji: 2009-11-13 o 07:21
krolikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-14, 10:10   #1282
patrycja1199
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10
Dot.: nadmierne pocenie się ...

witaj little brow
ja poce sie juz 5 rok niestety...
gdy uzywalam antidralu pomogl mi aby 1 dzien
etiaxil pomagal mi tylko aby zmniejszyc wydzielanie potu ale nidgy tak zeby go nie bylo.ale uzywam go nadal bo dzieki niemu chociaz nie smierdze
driclor to juz wogole nic mi nie pomogl nawet nie usunal tego okropnego zapachu...
gdy siedze sama w domu to jest wszystko ok paszki suche ale np jak przyjdzie ktos znajomy to juz odrazu mam wielkie plamy, gdy wychodze do szkoly nawet do niej nie dojade a juz mokro wsumie to nie poce sie tylko wtedy gdy jestem w domu i sama...
wiem jaki to jest bol gdy nie mozna sie ubrac w kolorowe bluzeczki tylko ciagle czarne albo biale ubrania na ktorych az tak bardzo tego nie widac
ja to juz nie mam sily....
to jest takie meczace ja juz nie wiem czego probowac zeby mi chociaz troche pomoglo

---------- Dopisano o 11:10 ---------- Poprzedni post napisano o 11:08 ----------

a mam 17 lat
i moj problem jest identyko taki jak twoj...
patrycja1199 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-14, 18:07   #1283
Little brown
Raczkowanie
 
Avatar Little brown
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 393
Dot.: nadmierne pocenie się ...

patrycjo nie wiem czy jestes swiadoma, ale jest to choroba-tzn moze powinnac nazwac to zaburzeniem, ale slowo choroba to tez raczej dobre okreslenie. To jest HYperhydrosis na tle emocjonalnym. Czy ogolnie jestes oosba nerwowa, która wszystkim sie stresuje? W sumie stres to jedno ale osoby z HH emocjonalnym maja cos nie tak z jakims chromosomem i nawet z pozoru niestresujace czynnosci, np wyjscie do sklepu, rozmowa przez telefon włączają pocenie sie pod pachami...
Little brown jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-19, 15:10   #1284
alisshia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2
Dot.: nadmierne pocenie się ...

Ja także mam z tym wieeeeelki problem. Tyle że ja się poce tylko w szkole ; (. W domu nawet nie mam kropelki na bluzce. Ja się myje często, w szkole mam wilgotne husteczki, ktorymi staram się czesto odświeżać. Zawsze rano stosuje antyperspirant w sztywcie z rexony i na to psikam jeszcze lady speed stick for teen w sprayu. To i tak nic nie pomaga. A nie było jeszcze ani dnia, żebym nie była mokra ; (. Ledwo zdąże wyjść z domu i już czuje się przepocona. Pomóżcie! Błagam!

Ps. Chciałabym dodać, że probowałam także używać tych dwóch antyperspirantów osobno, ale to i tak nie pomaga. ; (

---------- Dopisano o 16:10 ---------- Poprzedni post napisano o 16:08 ----------

Cytat:
Napisane przez alisshia Pokaż wiadomość
Ja także mam z tym wieeeeelki problem. Tyle że ja się poce tylko w szkole ; (. W domu nawet nie mam kropelki na bluzce. Ja się myje często, w szkole mam wilgotne husteczki, ktorymi staram się czesto odświeżać. Zawsze rano stosuje antyperspirant w sztywcie z rexony i na to psikam jeszcze lady speed stick for teen w sprayu. To i tak nic nie pomaga. A nie było jeszcze ani dnia, żebym nie była mokra ; (. Ledwo zdąże wyjść z domu i już czuje się przepocona. Pomóżcie! Błagam!

Ps. Chciałabym dodać, że probowałam także używać tych dwóch antyperspirantów osobno, ale to i tak nie pomaga. ; (

Jeszcze, chcę powiedzieć, że w ogóle nie śmierdzę, ciuchy gdy wyschną pachną dezydorantem, poprostu wydziela mi sie woda.
alisshia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-21, 19:27   #1285
Edytkaaaa
Raczkowanie
 
Avatar Edytkaaaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 172
Dot.: nadmierne pocenie się ...

ja sie chyba poce najbardziej na swiecie!! ;/
Pachy, plecy, twarz, ręce.... juz mi sie przeez to nie chce zyc ;( ostatnio kręce z takim chlopakiem i mi tak STRASZNIE glupio jak sie trzymamy za rece i mi sie robia po minucie mokre ;/ albo w szkole strasznie sie poce. twarz,pachy,plecy... najgozej z ta twarza ;/ mokra twarz i od tego wilgotne wlosy i potem sie kreca i wogole nie wyglada za fajnie taka spocona twarz;/;/ co ja mam robic......... !!!!!???????

---------- Dopisano o 20:27 ---------- Poprzedni post napisano o 20:24 ----------

kurdeee..... jak mi glupio... co on sobie musi myslec (ten chlopak) jak mi sie tak poca te rece ;/;/;/ NIE CHCE MI SIE ZYC

wogole to CALUTKIE wakacje przesiedzialam przez to w domu!! bo gdzie bym nie wyszla to odrozu bylam CALA mokra i wstyd.....;/;/ i do tego ten okropny zapach ;((
__________________

Edytkaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-23, 12:15   #1286
aniolek118
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 6
Dot.: nadmierne pocenie się ...

Na takie pocenie się ( twarz, ręce itp) polecam Odaban. Na wacik i wcierasz w twarz czy we włosy. Działa wspaniale efekt rewelacyjny. A co najważniejsze to jest od w spraju i mozna go stosowac na całym Ciele.
polecam gorąco.
mozna go kupic w niektórych aptekach lub na www.odaban.pl
Pozdrawiam
aniolek118 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-23, 19:46   #1287
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: nadmierne pocenie się ...

Cytat:
Napisane przez aniolek118 Pokaż wiadomość
Na takie pocenie się ( twarz, ręce itp) polecam Odaban. Na wacik i wcierasz w twarz czy we włosy. Działa wspaniale efekt rewelacyjny. A co najważniejsze to jest od w spraju i mozna go stosowac na całym Ciele.
polecam gorąco.
mozna go kupic w niektórych aptekach lub na www.odaban.pl
Pozdrawiam
ile za niego dałaś ?
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-23, 21:37   #1288
kriss_de_valnor
Zakorzenienie
 
Avatar kriss_de_valnor
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: gród Kraka
Wiadomości: 6 434
Dot.: nadmierne pocenie się ...

dla osób, które nie mogą przez to normalnie funkcjonować podaję stronę o chirurgicznym usuwaniu nadpotliwości, http://www.nadpotliwosc.info/
"gwiazdy" stosują najczęściej botox, bo jest najbezpieczniejszy ale często trzeba ostrzykiwania powtarzać i jest drogi, natomiast radykalne posunięcia często mogą prowadzić do poważnych powikłań dlatego trzeba się zastanowić i rozważyć wszystkie możliwe następstwa, bo nie jest to zabieg kosmetyczny a raczej poprawiający komfort życia
__________________
próbki na wymianę



kriss_de_valnor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-24, 07:57   #1289
Edytkaaaa
Raczkowanie
 
Avatar Edytkaaaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 172
Dot.: nadmierne pocenie się ...

Cytat:
niekiedy prowadzi do odrzucenia społecznego, a nierzadko do depresji i innych zaburzeń społeczno-psychologicznych.

faktycznie... ;/ cos mi mowi ze niedlugo tez mnie doprowadzi do depresji.........

---------- Dopisano o 08:57 ---------- Poprzedni post napisano o 08:50 ----------

aha. mam pytanko, czy takie pocenie sie (pachy, dlonie, stopy, twarz, plecy itd.) moze byc wpowodowane choroba tarczycy jakąś ?? jesli tak to czy po wyleczeniu problem zniknie??
__________________

Edytkaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-26, 22:53   #1290
_tomek_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2
Dot.: nadmierne pocenie się ...

antidral dobra rzecz o ile Ci pomaga, ale jesli mówisz ze to w sytuacjach stresowych, mówisz popracowac nad pewnością siebie. zaprzestanie myslenia o poceniu nie jest proste na własną ręke- dobry psycholog jest potrzebny albo hipnoterapia, polecam bo sam przez to przechodziłem

---------- Dopisano o 23:53 ---------- Poprzedni post napisano o 23:51 ----------

zbadaj tarczyce i poziom cukru. Zrobią Ci to w zwykłym laboratorium gdzie pobieraja krew.
_tomek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-01 15:58:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:37.