Cała prawda o 11.09.2001 - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-01, 12:21   #91
cheer
Zakorzenienie
 
Avatar cheer
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 525
Dot.: Cała prawda o 11.09.2001

Cytat:
Napisane przez architekt80 Pokaż wiadomość
Pare osób w tym wątku rzuca takie delikatne aluzje . Ja bym się chciała dowiedzieć o co chodzi z tym że Żydzi rzadza Ameryka i dlaczego jest to problem.
Ja widzę to raczej w ten sposób, że Żydzi są wielkimi sojusznikami, wpływowymi sojusznikami USA, a jednocześnie wrogami świata arabskiego. W grupie, i to jak mocnej grupie!, siła. Żeby wyeliminować tamtych. Każdy dla swojego celu, ale działają razem.
To nie są aluzje, przecież o tym się mówi w wiadomościach. Nie trzeba używać tych samych słów, żeby mówić o tym samym.
__________________
Wymienię
cheer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 12:24   #92
traci
Wtajemniczenie
 
Avatar traci
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Chocolate Factory
Wiadomości: 2 761
Dot.: Cała prawda o 11.09.2001

Cytat:
Napisane przez cheer Pokaż wiadomość
Ja widzę to raczej w ten sposób, że Żydzi są wielkimi sojusznikami, wpływowymi sojusznikami USA, a jednocześnie wrogami świata arabskiego. W grupie, i to jak mocnej grupie!, siła. Żeby wyeliminować tamtych. Każdy dla swojego celu, ale działają razem.
Tez tak mniej wiecej mysle ,ze o to chodzi.
traci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 12:31   #93
architekt80
Zakorzenienie
 
Avatar architekt80
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: kraków/hannover
Wiadomości: 5 689
Dot.: Cała prawda o 11.09.2001

Cytat:
Napisane przez cheer Pokaż wiadomość
Ja widzę to raczej w ten sposób, że Żydzi są wielkimi sojusznikami, wpływowymi sojusznikami USA, a jednocześnie wrogami świata arabskiego. W grupie, i to jak mocnej grupie!, siła. Żeby wyeliminować tamtych. Każdy dla swojego celu, ale działają razem.

Po co mieliby kogoś eliminować?Mają pieniądze , wpływy. To jak dla mnie zbyt daleko posunięta teoria spiskowa. Zresztą Bush jest protestantem. Religia nie ma nic do rzeczy , liczy się czlowiek i jego wartości .W takim kraju jak Ameryka gdzie spora część społeczeństwa to wierzacy niepraktykujący nie da się podzielić ludzi wg ich wyznania. Zreszta takie myslenie zawsze jest złe.

A chrześcijańtwo ? nie jesteśmy wrogami islamu?nasi żolnieze umieraja na nie naszej wojnie. A inne państwa Europy ?Po co przystapili do tej wojny?Ze względu na zyski i to z religia nie ma nic wspolnego.
architekt80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 13:08   #94
Maniwa
Wtajemniczenie
 
Avatar Maniwa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Clearwater, Fl
Wiadomości: 2 841
Dot.: Cała prawda o 11.09.2001

Cytat:
Napisane przez architekt80 Pokaż wiadomość
Pare osób w tym wątku rzuca takie delikatne aluzje . Ja bym się chciała dowiedzieć o co chodzi z tym że Żydzi rzadza Ameryka i dlaczego jest to problem.
Istnieje opinia, która twierdzi, że konserwatywni Żydzi wcisnęli Stanom wojnę, by pokonać regionalnego wroga Izraela. A Bush i jego poprzednicy, marzyli o tym, by zabezpieczyć i w taki sposób dominację Ameryki, w świecie kończącej się ropy. Więc wspólne interesy mogą być podstawą tych powiązań.
Ale to raczej skrajnie antysemickie hasła, których pełno w internecie. Żydzi są niesamowicie wpływową nacją; wynika to podobno z talentu organizacyjnego i umiejętności inwestowania pieniędzy, a co antysemici nazwą pragnieniem przewodzenia i skąpstwem.

Racja, że wielu jest geniuszy pochodzenia żydowskiego, co nie zmienia faktu, że w każdej nacji znajdą się perełki, więc nie będę generalizować ani w tę, ani w drugą stronę
Maniwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 15:19   #95
cheer
Zakorzenienie
 
Avatar cheer
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 525
Dot.: Cała prawda o 11.09.2001

Tak, jak pisze Maniwa, wspólne interesy tu działają. A religia ma bardzo wiele do rzeczy. Jak zawsze. Jest najlepszą motywacją, wyzwala najgorsze (ale dla danego działania najlepsze w sensie skuteczności) reakcje. Religia bardzo wpływa na świat wartości człowieka i kształtuje go jak nic innego.
Sojusznik, który jest w stanie dużo zrobić (a żydzi jako odwieczni wrogowie Islamu, i na odwrót, są świetnymi partnerami), jest genialnym sojusznikiem. W ten sposób każdy sobie działa po swojemu, a cel jest jeden.
A po co kogoś eliminować skoro ma się władzę? Odpowiedź jest prosta i stara jak świat: więcej władzy.
__________________
Wymienię
cheer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 17:41   #96
rozdział_zero
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 166
Dot.: Cała prawda o 11.09.2001

emememsik ma rację
oglądałam taki film już dokładnie nie pamiętam tytułu..

czy gdybyście dzwoniły z samolotu, który został porwany odbietrz mama i mówicie "mamo to ja kasia nowak" głupota przecież poznałaby głos i nikt tak się nie przedstawia! A takie nagrania były udostępnione
Kiedy uderzył w Pentagon- szczątki zbierali tylko agencie FBI, nikt nie został tam dopuszczony. otwór wyglądał tak, jaky wpadła tam rakieta a nie samolot! kształt był inny i za mały! wypowiadało się na ten temat wielu ludzi, ktorzy się na tym znają.
Architekci (tak jak pisała emememsik) mówią, że budyneki nie mogły się zawalć od uderzenia samolotu! na pewno były tak materiały wybuchowe zreszta dobrze można to poznać po tym w jaki sposób się zawalił. proste.
Pani Rice zadzwoniła dzień PRZED do jednego senatora(dokładnie nie pamięam) i istrzegła go,żeby nie pojawaił się w jakimś miejscu
Samoloty miały międzylondowanie ludzie zostali wprowadzeni do jakiegoś hangaru i słuch po nich zaginął (ZDJĘCIA Z SATELIT!!!!)
rozdział_zero jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 17:50   #97
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Cała prawda o 11.09.2001

Ciekawe, czy będą zmuszeni zamknąć ten wątek.

Takich fotek czy wątpliwości jest naprawdę sporo.
Podchodzę do wszystkiego z dużym dystansem. Tzn. Uważam oczywiście, że sprawa jest dużo bardziej interesująca, niż by się ludziom wmawiało, że nie.
Ale i nie tak trudno manipulować informacją; wymyślać sensację i bzdury. Wystarczy śmignąć choćby do serwisów plotkarskich.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-01, 17:55   #98
ufcio
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 2 991
Dot.: Cała prawda o 11.09.2001

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
Ciekawe, czy będą zmuszeni zamknąć ten wątek.

Takich fotek czy wątpliwości jest naprawdę sporo.
Podchodzę do wszystkiego z dużym dystansem. Tzn. Uważam oczywiście, że sprawa jest dużo bardziej wredna, niż się ludziom wmawia.
Ale i nie tak trudno manipulować informacją; wymyślać sensację i bzdury.
dokładnie. wystarczy poprzec to jakimis badaniami, opinia 'eksperta', uzyc odpowiednich słow i juz machina rusza.
ufcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 17:57   #99
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Cała prawda o 11.09.2001

Mnie np. bardziej interesował problem samego zawalenia się wież, tak od strony technicznej. I co. Co specjalista, to opinia, oczywiście.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 18:00   #100
rozdział_zero
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 166
Dot.: Cała prawda o 11.09.2001

specjaliści byli zgodni
nie mogła od samych samolotów i nie w ten sposób
rozdział_zero jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 18:06   #101
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Cała prawda o 11.09.2001

Wiesz, z tego co ja pamiętam, kiedy interesowałam się tym problemem, sprawa nie była taka znowu jednoznaczna.
Nieważne.
Ludzie nie byliby ludźmi, gdyby nie węszyli wszędzie podstępu. I gdyby go nie znajdowali. ;-) I gdyby tez łatwo nie łykali wszystkiego, co jest np. choć trochę bardziej 'mistyczne' , inni nie zarabialiby na życie, sprzedając cudowne maści na wszystko.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 23:49   #102
architekt80
Zakorzenienie
 
Avatar architekt80
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: kraków/hannover
Wiadomości: 5 689
Dot.: Cała prawda o 11.09.2001

Cytat:
Ciekawe, czy będą zmuszeni zamknąć ten wątek.
Jeszcze padnie pare zdań i kto wie.

Ja nie zmieniłam swojego stanowiska z pierwszej strony.
architekt80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-02, 00:06   #103
6294979b07e94e60c86b4a71a35022ccf5d1d257_656d16825a5b5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 12 697
Dot.: Cała prawda o 11.09.2001

Jak zobaczyłam ten wątek to sobie go od razu zasubskrybowałam i czytałam po cichu.
Dziwi mnie, że jest tak mało popularny.

Mam nadzieję, że go nie zamkną. W końcu prawa chyba nikt w nim nie złamał.

Interesowałam się tą sprawą i podchodzę z nieufnością do oficjalnych wyjaśnień. Za dużo w nich niejasności, pomyłek i stwierdzeń, które mijają się z faktami i zeznaniami naocznych świadków.

Natomiast abstrahując od tego czyja to była wina, czyj spisek i czyje wykonanie to przeraża mnie jedno: do czego zdolni są ludzie aby postawić na swoim.
Jak można poświęcić życie tylu osób?!
6294979b07e94e60c86b4a71a35022ccf5d1d257_656d16825a5b5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-02, 07:37   #104
side85
Zakorzenienie
 
Avatar side85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 4 714
Wyślij wiadomość przez MSN do side85
Dot.: Cała prawda o 11.09.2001

Cytat:
Napisane przez architekt80 Pokaż wiadomość
Po co mieliby kogoś eliminować?Mają pieniądze , wpływy. To jak dla mnie zbyt daleko posunięta teoria spiskowa. Zresztą Bush jest protestantem. Religia nie ma nic do rzeczy , liczy się czlowiek i jego wartości .W takim kraju jak Ameryka gdzie spora część społeczeństwa to wierzacy niepraktykujący nie da się podzielić ludzi wg ich wyznania. Zreszta takie myslenie zawsze jest złe.

A chrześcijańtwo ? nie jesteśmy wrogami islamu?nasi żolnieze umieraja na nie naszej wojnie. A inne państwa Europy ?Po co przystapili do tej wojny?Ze względu na zyski i to z religia nie ma nic wspolnego.
byłabym w opozycji do tych słów. Ameryka jest baaardzo tolerancyjna ale przeważnie na wybrzeżu i to tez najlepiej zachodnim, bo czasem odnoszę wrażenie że tam panuje większe zacofanie niż u nas... Prawda jest taka, że w Stanach każdego przypisuje się do jakiejś grupy: głosujący na Busha, Czarny, Hindus, z korzeniami Szkockimi, nie należący do country clubu, Żyd. Myślę, że właśnie dlatego mówi się tyle o tym ilu Żydów było tamtego dnia w WTC.
W pełni więc zgadzam się z postem nr 95 (powyżej) cheer. Myślę, że religia mogła tu mieć duży wpływ, aczkolwiek tego nigdy sie nie dowiemy. Nigdy zwykły obywatel nie pozna prawdy i Stany są najlepiej maskującym takie sprawy krajem na świecie. Wiele tajemnic nigdy nie pozna światła dziennego i właśnie dlatego teorie będą wysnuwane coraz śmielsze, dziwniejsze i bardziej fantastyczne.
__________________
Piotruś
side85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-02, 08:24   #105
kolmanka
Wtajemniczenie
 
Avatar kolmanka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 062
Dot.: Cała prawda o 11.09.2001

Jak to sie wydarzyło miałam 13 lat i pamiętam , że od razu pomyślałam jakim cudem ktos wieedział , ze to sie stanie i to nagrał na kamere video. tzn jak samoloty sie wbijają .. nie zastanawiało Was to nigdy?
__________________
My sweet prince...you are the one

Studentka medycyny
molekularnej

Maniaaa wizazowaniaaa

Blog Kolmanki
kolmanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-02, 09:00   #106
_Magda
BAN stały
 
Avatar _Magda
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 950
Dot.: Cała prawda o 11.09.2001

Się naczytałam.
Obejrzałam jeden filmik(ten dla mniej leniwych )i rzeczywiście się to kupy nie trzyma.

No i ta wypowiedź Busha,że widział w TV jak samolot wali w pierwszą wieże zaraz po tym jak to się stało podczas gdy jest tylko JEDNO nagranie tego zdarzenia(pozostałe są z drugiego uderzenia gdy ludzie mogli już zacząć kręcić domowymi kamerami),które nieco później wyszło do tv.Dziwne.

Ale jednak co do tego czy to były te pasażerskie samoloty to wydaje mi się że tak.
_Magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-02, 09:59   #107
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: Cała prawda o 11.09.2001

Cytat:
Napisane przez kolmanka Pokaż wiadomość
Jak to sie wydarzyło miałam 13 lat i pamiętam , że od razu pomyślałam jakim cudem ktos wieedział , ze to sie stanie i to nagrał na kamere video. tzn jak samoloty sie wbijają .. nie zastanawiało Was to nigdy?
To akurat nic nadzwyczajnego... Zdaje się, że nikt tam nie czekał z kamerą wycelowaną akurat na WTC, tylko kręcił coś sobie amatorsko na ulicy, a kiedy nad głową przeleciał mu samolot to wraz z kamera podążył "wzrokiem" za nim.

Cytat:
Napisane przez rozdział_zero Pokaż wiadomość
Samoloty miały międzylondowanie ludzie zostali wprowadzeni do jakiegoś hangaru i słuch po nich zaginął (ZDJĘCIA Z SATELIT!!!!)

Czyli to by świadczyło o tym, że to jednak były pasażerskie samoloty? Tylko nie rozumiem w takim razie w jakim celu wyprowadzali tych ludzi... Na pewno nie po to żeby ich uchronić, skoro po pierwsze i tak słuch po nich zaginął, a po drugie i tak zabili mnóstwo innych ludzi... Więc po co? Żeby mogli wykonać telefon do domu? To raczej bez sensu.
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-02, 10:35   #108
Jolie2601
Zakorzenienie
 
Avatar Jolie2601
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 408
Dot.: Cała prawda o 11.09.2001

Cytat:
Napisane przez Ines1985 Pokaż wiadomość
Czyli to by świadczyło o tym, że to jednak były pasażerskie samoloty? Tylko nie rozumiem w takim razie w jakim celu wyprowadzali tych ludzi... Na pewno nie po to żeby ich uchronić, skoro po pierwsze i tak słuch po nich zaginął, a po drugie i tak zabili mnóstwo innych ludzi... Więc po co? Żeby mogli wykonać telefon do domu? To raczej bez sensu.
Mnie kwestia ataku na WTC i pentagon też nurtuje, za dużo jest tam niespójności i dziwnych zbiegów okoliczności. A co do pasażerów- w jednym z filmow zamieszczonych przez beti autor spekuluje, że samolot lotu 77 (tego, który podobno udeżył w pentagon) prawdoppodobnie wylądował na lotnisku wojskowym, gdzie pasażerowie zostali wprowadzeni do budynku, gdzie zdetonowano bombę bądź cos w tym stylu. W każdym razie musieli zostać zabici, ponieważ ich ciała przewieziono potem do kostnicy, gdzie wykonano testy DNA. Wydawać się może, że ta teoria to już czysta, przesadzona spekulacja, ale może coś w tym jest Jeśli chodzi o ataki z 9/11 to najmniej prawdopodobne, żeby nie powiedzieć niemożliwe, jest to że to samolot pasażerki udezył w pentagon. Na pewno nie mogł to być being 757. Równie podejżane jest to, że zawaliły się sis towers. Nie jestem ekspetrem, ale skoro temp. palącego się paliwa była za niska, żeby spowodować zmęczenie konstrukcji stalowych budynku (nie wpominając, że pożar był na wyższych pietrach) to czemu budynki się zawaliły? I co najważniejsze, czemu nikt tego tak naprawdę nie zbadał? U nas są komisje śledcze badające najgłupsze nawet sprawy. A przecież to nie było byle co. Zginęła ogromna liczba ludzi. Jeśli rząd USA nie miał by nic do ukrycia, to przeprowadziłby powazne śledztwa, które pozowliły by wyjaśnić co się naprawdę stało. A tak, wypuszczają raporty i "dodowdy", które budzą jeszcze więcej podejrzeń i rodzą więcej spekulacji.
__________________
Sacred is the gift that they
have without knowing
Serenity is knowing it's safe
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-02, 10:49   #109
_Magda
BAN stały
 
Avatar _Magda
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 950
Dot.: Cała prawda o 11.09.2001

Cytat:
Napisane przez rozdział_zero Pokaż wiadomość
Samoloty miały międzylondowanie ludzie zostali wprowadzeni do jakiegoś hangaru i słuch po nich zaginął (ZDJĘCIA Z SATELIT!!!!)

A może dostali mnóóóstwo kasy za określoną wersje i żyją gdzieś pod innymi nazwiskami w luksusach



Błagam o nie linczowanie za ten jakże niestosowny żart
_Magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-02, 10:55   #110
architekt80
Zakorzenienie
 
Avatar architekt80
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: kraków/hannover
Wiadomości: 5 689
Dot.: Cała prawda o 11.09.2001

Trochę wśiąkłam w temat musze przyznaćWcześniej jakoś mnie to specjalnie nie interesowało. No i szukam po internecie....ma ktoś jeszcze linka do jakiegoś fajnego i spiskowego filmu?

Jedyne czego w sumie jestem pewna to to że raczej nigdy nie poznamy prawdy.
architekt80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-02, 11:06   #111
Jolie2601
Zakorzenienie
 
Avatar Jolie2601
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 408
Dot.: Cała prawda o 11.09.2001

Cytat:
Napisane przez architekt80 Pokaż wiadomość
Trochę wśiąkłam w temat musze przyznaćWcześniej jakoś mnie to specjalnie nie interesowało. No i szukam po internecie....ma ktoś jeszcze linka do jakiegoś fajnego i spiskowego filmu?

Jedyne czego w sumie jestem pewna to to że raczej nigdy nie poznamy prawdy.
Teraz to już na pewno. Sprzątnęli wszelkie gruzy a jedyne co zostało to niskiej jakości video i foty. Ale jak widać (po tych filmach) daje to szerokie pole do rozważania różnych wariantów wydarzeń. Nie pada konkretna odpowiedź i pewnie już nie padnie, ale za to jest wiele dowodów na to, że wresja podana przez government jest za bardzo naciągana. Szkoda tylko, że winni tej tragedii nigdy nie zostaną ukarani, a co więcej, w wyniku tego co się stało, zginęła jeszcze większa liczba osób (w tym wielu niewinnych cywili [kobiety, dzieci]) Bush rozpętał sobie wojnę, w której uczestniczą (i giną)nie tylko żołnierze amerykańscy, ale i z innych krajów. I po co to wszystko?
__________________
Sacred is the gift that they
have without knowing
Serenity is knowing it's safe
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-02, 11:07   #112
Izaluka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Okolice Poznania
Wiadomości: 4 469
Dot.: Cała prawda o 11.09.2001

Temat ciekawy. Wątek czytam. Interesujące teorie.

Magda kto wie, czy tak nie było? Wcale bym się nie zdziwiła...
Izaluka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-02, 11:15   #113
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Cała prawda o 11.09.2001

Cytat:
Napisane przez kolmanka Pokaż wiadomość
Jak to sie wydarzyło miałam 13 lat i pamiętam , że od razu pomyślałam jakim cudem ktos wieedział , ze to sie stanie i to nagrał na kamere video. tzn jak samoloty sie wbijają .. nie zastanawiało Was to nigdy?
w nowym jorku codziennie jest masa turystów. nie widzę nic dziwnego w tym, że ludzie filmują napopularniejsze miejsca. nie szukajmy spisków na siłę.


bardzo ciekawa dyskusja. nie widziałam wcześniej tych filmów, do których linki podałyście, jestem w trakcie oglądania.

i faktycznie- tyle razy widzieliśmy te dowody, scenę 'kontaktu' samolotu z wieżą i ten błysk.
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-02, 11:16   #114
architekt80
Zakorzenienie
 
Avatar architekt80
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: kraków/hannover
Wiadomości: 5 689
Dot.: Cała prawda o 11.09.2001

Cytat:
Napisane przez Jolie2601 Pokaż wiadomość
Teraz to już na pewno. Sprzątnęli wszelkie gruzy a jedyne co zostało to niskiej jakości video i foty. Ale jak widać (po tych filmach) daje to szerokie pole do rozważania różnych wariantów wydarzeń. Nie pada konkretna odpowiedź i pewnie już nie padnie, ale za to jest wiele dowodów na to, że wresja podana przez government jest za bardzo naciągana. Szkoda tylko, że winni tej tragedii nigdy nie zostaną ukarani, a co więcej, w wyniku tego co się stało, zginęła jeszcze większa liczba osób (w tym wielu niewinnych cywili [kobiety, dzieci]) Bush rozpętał sobie wojnę, w której uczestniczą (i giną)nie tylko żołnierze amerykańscy, ale i z innych krajów. I po co to wszystko?
Zgadzam się. I po co nasi zołnierze biora w niej udział?amerykan ie nawet nie znieśli dla nas wiz.......
architekt80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-02, 11:17   #115
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: Cała prawda o 11.09.2001

No właśnie, po co to wszystko... Dobre pytanie. To wszystko pokazuje, jak niewiele warte dla pewnej grupy ludzi jest ludzkie życie
Dla jednych jakas kobieta która zginęła podczas ataku na WTC albo na wojnie, była całym światem - ukochaną żoną, córką lub matką... A dla innych była tylko nic nie wartym pionkiem w "wielkiej grze" o... No właśnie, o co? O wielkie pieniądze?

Ech... To ludzie ludziom zgotowali ten los...

Magda, też uważam, że jeśli jakaś teoria spiskowa miała miejsce, to ta twoja wersja jest dosyć prawdopodobna. Jeżeli ktoś był w stanie zaplanować takie ludobójstwo, to nie zdziwiłabym sie gdyby posłużył się takimi działaniami aby dojść do postawionego sobie celu...
To jest przerażające. Już sama nie wiem czy chciałabym poznac prawdę... Mogłaby być bardziej wstrząsająca niż widok tych płonących wież w 2001 roku
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-02, 11:31   #116
_Magda
BAN stały
 
Avatar _Magda
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 950
Dot.: Cała prawda o 11.09.2001

Cytat:
Napisane przez Izaluka Pokaż wiadomość
Magda kto wie, czy tak nie było? Wcale bym się nie zdziwiła...
Cytat:
Napisane przez Ines1985 Pokaż wiadomość

Magda, też uważam, że jeśli jakaś teoria spiskowa miała miejsce, to ta twoja wersja jest dosyć prawdopodobna. Jeżeli ktoś był w stanie zaplanować takie ludobójstwo, to nie zdziwiłabym sie gdyby posłużył się takimi działaniami aby dojść do postawionego sobie celu...
To jest przerażające. Już sama nie wiem czy chciałabym poznac prawdę... Mogłaby być bardziej wstrząsająca niż widok tych płonących wież w 2001 roku

Tylko niestety to tylko moje pobożne życzenie.Podejrzewam,ze nie poniesliby takiego ryzyka(tzw. "oni"),że ktoś by "spękał" i wypaplał...I niestety bardziej prawdopodobne jest,ze poświęcili tych ludzi...
_Magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-02, 11:37   #117
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Cała prawda o 11.09.2001

Cytat:
Napisane przez Izaluka Pokaż wiadomość

Magda kto wie, czy tak nie było? Wcale bym się nie zdziwiła...
a ja bym się zdziwiła jak jasny gwint. To byłoby dla mnie największe zdziwienie w całej tej historii, gdyby okazało się prawdą.
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-02, 12:02   #118
architekt80
Zakorzenienie
 
Avatar architekt80
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: kraków/hannover
Wiadomości: 5 689
Dot.: Cała prawda o 11.09.2001

To że jest tyko jedno nagranie z Pentagonu może wynikać z bezpieczeństwa. To oczywiste że niechcą pokazywać jak to wygląda od środka. Pozostaje jednak pytanie gdzie jest samolot?

A jak myślicie czy następca Busha coś zrobi w tej sprawie?
architekt80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-02, 12:02   #119
ufcio
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 2 991
Dot.: Cała prawda o 11.09.2001

Cytat:
Napisane przez Ines1985 Pokaż wiadomość
No właśnie, po co to wszystko... Dobre pytanie. To wszystko pokazuje, jak niewiele warte dla pewnej grupy ludzi jest ludzkie życie
Dla jednych jakas kobieta która zginęła podczas ataku na WTC albo na wojnie, była całym światem - ukochaną żoną, córką lub matką... A dla innych była tylko nic nie wartym pionkiem w "wielkiej grze" o... No właśnie, o co? O wielkie pieniądze?

Ech... To ludzie ludziom zgotowali ten los...

Magda, też uważam, że jeśli jakaś teoria spiskowa miała miejsce, to ta twoja wersja jest dosyć prawdopodobna. Jeżeli ktoś był w stanie zaplanować takie ludobójstwo, to nie zdziwiłabym sie gdyby posłużył się takimi działaniami aby dojść do postawionego sobie celu...
To jest przerażające. Już sama nie wiem czy chciałabym poznac prawdę... Mogłaby być bardziej wstrząsająca niż widok tych płonących wież w 2001 roku
dlatego raczej my tej prawdy nie poznamy, moze nasze prapraprapraprawnuki .
ufcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-02, 12:27   #120
Jolie2601
Zakorzenienie
 
Avatar Jolie2601
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 408
Dot.: Cała prawda o 11.09.2001

Cytat:
Napisane przez architekt80 Pokaż wiadomość
To że jest tyko jedno nagranie z Pentagonu może wynikać z bezpieczeństwa. To oczywiste że niechcą pokazywać jak to wygląda od środka. Pozostaje jednak pytanie gdzie jest samolot?

A jak myślicie czy następca Busha coś zrobi w tej sprawie?
No właśnie. To jest dobre pytanie. Jak taki ogromny samolot mógł się rozpłynąć? I dlaczego, skoro mają nagranie z tej stacji benzynowej, nie pokażą klatek na których ten samolot WIDAĆ? To dało by kres wszelkim "teoriom sposkowym". Dla mnie to tylko kolejny dowód na to, że 9/11 to gra o wielkie pieniądze, w której ludzkie życie nie ma najmniejszego znaczenia.

A to, (o czym mowa w tych w tych filmach) że tv to najlepszy sposób na manipulowanie ludźmi- nie powinno nikogo dziwić. W końcu nawet durna reklama jest w stanie nam wcisnąć, że kawałeczki kolorowego plastiku w proszku do prania, to nowoczesny zestaw enzymów
__________________
Sacred is the gift that they
have without knowing
Serenity is knowing it's safe
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:12.