Mam problem z mamą... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-04, 11:38   #1
Ago18
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 995

Mam problem z mamą...


Witam Was drogie moje... Mam 21 lat mój problem dotyczy mojej mamy..
Pierwszy z nich to taki, że moja mama się mną zupełnie nie interesuje, tzn. obecnie ejstem bez pracy, mama płaci mi za studia ( 300 zł mc, z czego 250 jest alimentów od ojca) wszytsko mi wypomina, kazdy wydany na mnie grosz... nie kupuje mi nic, chociaż jestem bez pracy i na jej utrzymaniu... mam atopowe zapalenie skóry, leki co miesiac kosztuja mnie ok 100 zł, te 100zł muszę wybłagac od ludzi lub od mojego narzeczonego, nie mam kosmetyków ( w tym równiez podpasek, o które również muszę się prosić narzeczonego), kiedy chcę np. na autobus do szkoły ok 7 zł robi mi wielką awanturę... W naszym domu mieszka też jej " chłopak" nie lubimy się więc sie do sibie nie odzywamy. Mama kupuje mu co on pierdnie,,,
Drugi problem dotyczy moich ubrań... mam pare fajnych ciuszków ( które są prezentami od mojego narzeczonego lub brata) i kiedy mama widzi jakis nowy ciuch odemnie chce od razu porzyczyć... nie liczy sie z tym ze sukienka kosztowała 200 zł i jest dla mnie waznym prezentem, ona poprostu cche a jak jej nie dam to sie obraza i potem szantazuje ze nioe da mi na studia...dyby jeszcze ona szanowała te ciuszy ale wracaja one do mnie w obłaganym stanie
Co mam zrobic?? na razie nie mogę wynieść się z domu, narzeczony równierz mieszka z rodzicami w małym mieszkaniu... poradzcie...
__________________
ciuszki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post25906442
szczęśliwa żona <3
Ago18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-04, 13:26   #2
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Mam problem z mamą...

Do 25 roku życia jesli sie uczysz należą ci sie pieniadze także od matki wiec moze warto jej to uzmysłowić.
Dwa opieka spoleczna ?chociaz tutaj zalezy duzo od dochodu,zainteresuj sie tym

Nic innego jak praca-wyprowadzka nie poradzę ,moze wynajać pokoj z chlopakiem ?kolazankami?
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-04, 20:30   #3
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Mam problem z mamą...

Popieram Paule. Jesli nie dojdziesz do kompromisu z mamą, mozesz wejsc na droge prawną. Warto by rowniez wniesc o podwyzszenie alimentów od ojca, bo 250 zł, to mało. Jestes pełnoletnia,mozesz go pozwac. Sa wzory w necie, albo dogadac sie z nim. Masz duze szanse na wieksze alimenty, takze ze wzgledu na przewlekłe leczenie.
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:07.