Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads ) - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-09, 09:07   #2731
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

Mirell napisz do YES i zapytaj czy wysłali Ci bo to naprawdę długo czekasz. Ale ciekawi mnie co Ci dadzą
sorina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 09:11   #2732
Achika
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 872
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

Diamentowy koralik DD
__________________
20.IV.2010 rozpoczecie I FAZY
-2kg
25.IV.2010 rozpoczęcie 2 fazy
- 4 kg
12.VI.2010 Rozpoczęcie III FAZY

52!!!! I cel
I cel osiagniety

II cel 50 kg

Moj kulinarny blog:
http://pomaranczowakuchnia.blogspot.com
Achika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 09:25   #2733
roxxxxy
Raczkowanie
 
Avatar roxxxxy
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 442
GG do roxxxxy
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

ktoś tu mówił, że jest za stara na taką biżuterię bo ma po 30, dobrze pamiętam ? :P
to proszę bardzo

http://www.facebook.com/?ref=logo#!/photo.php?fbid=1563219473 776&set=o.6843624866&pid= 31332878&id=1034019803

babka 55 letnia i jak pięknie wygląda.
__________________
zakupoholiczka.
roxxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 09:27   #2734
Nyuna
Raczkowanie
 
Avatar Nyuna
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 441
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

Witajcie

1. Imię - Luiza

2. Wiek - 24

3. Data urodzin - 10.09

4. Czym się zajmujesz (praca, szkoła?) - praca i studia podyplomowe hobbistycznie

5. Jakie jest twoje hobby, czym się interesujesz? - dobre książki (głównie kryminały z akcentem historycznym), Warszawa - interesuję się wszystkim co dotyczy mojego rodzinnego kochanego miasta, stare polskie kino, gry komputerowe, moda i oczywiście biżuteria

6. Twoje największe marzenie to... - sama jeszcze nie wiem.... może jakiś mały biały domek

7. Kiedy zaczęła się Twoja przygoda z biżuterią? oj...odkąd pamiętam...zaszczepiona pasja przez mamę

8. Sama kupujesz kolejne części do swojej bransoletki czy ktoś Ci kupuje? Jeszcze nie mam żadnej ale planujemy zakup (trolla) - więc część ja sama i mam nadzieję, że też mój TŻ wspomoże

9. Dlaczego zbierasz pandorę/ trolle/ charmsy/ lilou? Tylko dlatego, że Ci się podobają czy mają też dla Ciebie jakąś wartość sentymentalną i są czymś więcej niż koralikiem? - Uważam, że są urocze i to co mi się najbardziej w nich podoba to to, że podkreślają indywidualizm oraz kreatywność każdej z Nas

10. Twoja ulubiona zawieszka to... jeszcze nie mam - ale podejrzewam, że jakaś zawieszka z motywem skrzydeł - uwielbiam je

Edytowane przez Nyuna
Czas edycji: 2010-12-09 o 11:00
Nyuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 09:39   #2735
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

Cytat:
Napisane przez roxxxxy Pokaż wiadomość
ktoś tu mówił, że jest za stara na taką biżuterię bo ma po 30, dobrze pamiętam ? :P
to proszę bardzo

http://www.facebook.com/?ref=logo#!/photo.php?fbid=1563219473 776&set=o.6843624866&pid= 31332878&id=1034019803

babka 55 letnia i jak pięknie wygląda.
ja to mowilam, ale chodziło mi o charmsy i to o takie najbardziej zwariowane, zostałam juz zresztą pouczona
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 09:50   #2736
magi76
Raczkowanie
 
Avatar magi76
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 380
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

Cytat:
Napisane przez dagienka Pokaż wiadomość
Dziękuję
Bon dostałam normalnie, do tych zakupów Chyba Panie mnie lubią

Pokazuj swoje zakupy! Na pewno piękne jak zawsze!

A ja zapewne niedługo znów będę w Wola Parku po "małe" zakupy dla jednej osoby, to może namówię Panie, żeby wprowadziły jakąś zniżkę na hasło "Wizaż uzależnia, Trolle jeszcze bardziej"


Chciałam stwierdzić, że przez Trolle, nic kasy na wyprzedaże mi nie zostanie...
Kurcze a ja u nich wczoraj ponad 850 zostawilam i nie dostałam
Ale nasze dwa standardowe promocyjne zestawy zgarnęłam - zdjęcia może w weekend przy dziennym świetle uda się zrobić.

Panie pewnie już tu zagladają więc pozdrawiamy je serdecznie i życzymy powodzenia

Przy takiej ilości uzaleznionych klientek obrotu nie zabraknie oby sie tylko jakieś promocje pojawiały
magi76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 09:54   #2737
Achika
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 872
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

Jeszcze ja nie wypelnilam swoich danych ehehhee

1. Imię - Natalie

2. Wiek - 23

3. Data urodzin - 22.01.1987

4. Czym się zajmujesz (praca, szkoła?) - Studiuje architekture krajobrazu

5. Jakie jest twoje hobby, czym się interesujesz? - Grafika komputerowa, architektura, MODA

6. Twoje największe marzenie to... - Dobrze płatna praca w wyuczonym zawodzie, ewentualnie moglabym tez pracowac jako grafik. Do tego Wlasne mieszkanie, szczesliwa rodzina, zycie w dostatku

7. Kiedy zaczęła się Twoja przygoda z biżuterią? Oj nie wiem ale mam tego pelno ale dotychczas inwestowałam w tanią nieszlachetną biżuterie >

8. Sama kupujesz kolejne części do swojej bransoletki czy ktoś Ci kupuje? Bransoletke z charmsami kupilam sobie sama...wybralam tanie niesrebrne zaiwieskzi, bransoletke tez posrebrzana tylko...na dobry poczatek i jakos sie nie wciagnelam w te charmsy. Trollowa bransoletka bedzie prezentem od TZ

9. Dlaczego zbierasz pandorę/ trolle/ charmsy/ lilou? Tylko dlatego, że Ci się podobają czy mają też dla Ciebie jakąś wartość sentymentalną i są czymś więcej niż koralikiem? -Podobaja mi sie!

10. Twoja ulubiona zawieszka to... jeszcze nie mam -
__________________
20.IV.2010 rozpoczecie I FAZY
-2kg
25.IV.2010 rozpoczęcie 2 fazy
- 4 kg
12.VI.2010 Rozpoczęcie III FAZY

52!!!! I cel
I cel osiagniety

II cel 50 kg

Moj kulinarny blog:
http://pomaranczowakuchnia.blogspot.com
Achika jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-09, 10:04   #2738
slepafuria
Zadomowienie
 
Avatar slepafuria
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 077
GG do slepafuria
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

Ktora tu pokazala stronke do komponowania bransoletek. Przyznac sie bo nie pamietam. Bedzie lanie!

Skomponowalam ich juz 5. Ja z torbami pojde jesli bede chciala je wszystkie miec. A ja mam kredyt hipoteczny na glowie.
slepafuria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 10:07   #2739
margotber
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 133
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

Witajcie

1. Imię - Gosia

2. Wiek - 32

3. Data urodzin - 27.06.

4. Czym się zajmujesz (praca, szkoła?) - pracuję w szkole muzycznej, uczę w klasach I-III

5. Jakie jest twoje hobby, czym się interesujesz? - muzyka, książka...

6. Twoje największe marzenie to... - chyba właśnie się spełnia.....

7. Kiedy zaczęła się Twoja przygoda z biżuterią? hmhhm - chyba nie pamiętam, zawsze bardzo lubiłam świecidełka, odkąd tylko sięgam pamięcią.

8. Sama kupujesz kolejne części do swojej bransoletki czy ktoś Ci kupuje? Jeszcze nie mam żadnej ale planujemy zakup (trolla) - mąż mi kupuje, często również sama sobie kupuję

9. Dlaczego zbierasz pandorę/ trolle/ charmsy/ lilou? Tylko dlatego, że Ci się podobają czy mają też dla Ciebie jakąś wartość sentymentalną i są czymś więcej niż koralikiem? - są nie tylko piękne i urocze, ale również są miłym wspomnieniem ważnych, nowych, zabawnych momentów w moim życiu...
10. Twoja ulubiona zawieszka to... jeszcze nie mam - trudny wybór, w zasadzie każdy Troll jest cudny, z charmsów to kryształowa kula i duże serce z żabą
margotber jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 10:11   #2740
roxxxxy
Raczkowanie
 
Avatar roxxxxy
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 442
GG do roxxxxy
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
ja to mowilam, ale chodziło mi o charmsy i to o takie najbardziej zwariowane, zostałam juz zresztą pouczona

no to dobrze, dla innych może się przyda haha
__________________
zakupoholiczka.
roxxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 10:32   #2741
Manehajera
Zakorzenienie
 
Avatar Manehajera
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 102
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

rozumiem ale mam nadzieję, że na drugie zamównienie się załapię

Do kiedy trwa ta promocja? I czy któraś z Was może przybliżyć mi szczegóły? Nie umiem się dokopać, tyle napisałyście
Manehajera jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-09, 10:36   #2742
ania_trojaczki
Zadomowienie
 
Avatar ania_trojaczki
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 1 166
GG do ania_trojaczki
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

1. Imię - Ania

2. Wiek - 35 - prawie 36

3. Data urodzin - 06.01

4. Czym się zajmujesz (praca, szkoła?) - pracuję w biurze architektonicznym jako księgowa/sekretarka; pracuje też w domu wychowując moją trójcę

5. Jakie jest twoje hobby, czym się interesujesz? - muzyka, książka, rower, lubię grać z moimi dziećmi w różne gry a także czytać im wieczorem książki

6. Twoje największe marzenie to... - moim marzeniem jest wyjazd do Grecji niby błache, ale wciąż nie mam na to kasy

7. Kiedy zaczęła się Twoja przygoda z biżuterią? kiedyś nosiłam różne drewniane cosiki na rzemyku moja ulubioną biżuterią był stary dziadkowy zegarek WOSTOK potem mój 13-letni zegarek Tissot, obrączka z bialo/zołtego złota z brylantem a teraz Trolle

8. Sama kupujesz kolejne części do swojej bransoletki czy ktoś Ci kupuje? jeśli chodzi o trolle to kupuję sobie sama

9. Dlaczego zbierasz pandorę/ trolle/ charmsy/ lilou? Tylko dlatego, że Ci się podobają czy mają też dla Ciebie jakąś wartość sentymentalną i są czymś więcej niż koralikiem? - są cudowne, każdy koralik jest inny, przez co każda z nas może mieć swój indywidualny miks

10. Twoja ulubiona zawieszka/beads to... motylki i Mediolan Trolla
__________________
Miłosz - Promyczek
https://www.facebook.com/pomocdlapromyczka/

Przekaż swój 1%
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy 1%: 1/Y Miłosz Yeromenko
ania_trojaczki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 10:40   #2743
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
tak, tak faceci muszą przetrawic. Moją bransoletke tez dostałam od TŻta, na 30ste urodziny
teraz niestety "troszeczke" się kryje z zakupami i o ile koralików nie kuma, to ostatnio usłuszałam z łazienki okrzyk "skąd ty masz takiego konia?"
: oklaski:

Pomożecie mi ze skomponowaniem ładnej trollowej bransoletki? mam jeden czerwony i jeden srebrny koralik i zastanawiam się co dalej . Może iść w fiolety?
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 10:55   #2744
ania_trojaczki
Zadomowienie
 
Avatar ania_trojaczki
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 1 166
GG do ania_trojaczki
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

Winyl przypomnij zdjęcie
ja akurat nie przepadam za fioletami
__________________
Miłosz - Promyczek
https://www.facebook.com/pomocdlapromyczka/

Przekaż swój 1%
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy 1%: 1/Y Miłosz Yeromenko
ania_trojaczki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 11:00   #2745
78ec78392a9e84b50fa9c61260c26510682869d7_6517570db0492
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 352
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

Cytat:
Napisane przez Achika Pokaż wiadomość
Jeszcze ja nie wypelnilam swoich danych ehehhee

1. Imię - Natalie

2. Wiek - 23

3. Data urodzin - 22.01.1987

4. Czym się zajmujesz (praca, szkoła?) - Studiuje architekture krajobrazu

5. Jakie jest twoje hobby, czym się interesujesz? - Grafika komputerowa, architektura, MODA

6. Twoje największe marzenie to... - Dobrze płatna praca w wyuczonym zawodzie, ewentualnie moglabym tez pracowac jako grafik. Do tego Wlasne mieszkanie, szczesliwa rodzina, zycie w dostatku

7. Kiedy zaczęła się Twoja przygoda z biżuterią? Oj nie wiem ale mam tego pelno ale dotychczas inwestowałam w tanią nieszlachetną biżuterie >

8. Sama kupujesz kolejne części do swojej bransoletki czy ktoś Ci kupuje? Bransoletke z charmsami kupilam sobie sama...wybralam tanie niesrebrne zaiwieskzi, bransoletke tez posrebrzana tylko...na dobry poczatek i jakos sie nie wciagnelam w te charmsy. Trollowa bransoletka bedzie prezentem od TZ

9. Dlaczego zbierasz pandorę/ trolle/ charmsy/ lilou? Tylko dlatego, że Ci się podobają czy mają też dla Ciebie jakąś wartość sentymentalną i są czymś więcej niż koralikiem? -Podobaja mi sie!

10. Twoja ulubiona zawieszka to... jeszcze nie mam -
koleżanka to prawie po fachu! )) ja architekt i grafik komputerowy

---------- Dopisano o 12:00 ---------- Poprzedni post napisano o 11:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Manehajera Pokaż wiadomość
rozumiem ale mam nadzieję, że na drugie zamównienie się załapię

Do kiedy trwa ta promocja? I czy któraś z Was może przybliżyć mi szczegóły? Nie umiem się dokopać, tyle napisałyście
tak tak- planujemy- ja się napaliłam na skórkę i jeszcze kilka koralików, więc na pewno będzie zainicjowana taka akcja
koralik wówczas wychodzi za 69 zł - komplet jaki trzeba zakupić do bransoletka z zapięciem i 6 koralików

--------

a dzisiaj miałam w miarę spokojną noc- jak już zamówienie poszło i ta świadomość, że Joasia idzie dzisiaj na zakupy i że niedługo będą koraliki.... to i sen był taki mniej Trollowy bo pierwsza decyzja zapadła- jestem ZATROLLOWANA na 100%
wieczorkiem wrzucę fotkę z koralikami od chicochica

Edytowane przez 78ec78392a9e84b50fa9c61260c26510682869d7_6517570db0492
Czas edycji: 2010-12-09 o 11:03
78ec78392a9e84b50fa9c61260c26510682869d7_6517570db0492 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 11:02   #2746
nina90
Zadomowienie
 
Avatar nina90
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: tu i ówdzie ;]
Wiadomości: 1 920
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

Wrzucam jeszcze zdjęcie w świetle dziennym. Już bardziej przypomina kolor rzeczywisty, ale nie jest to 100% taki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SL272544.jpg (88,7 KB, 19 załadowań)
__________________
Moje uzależnienie:

charmsy
trollbeads




<----
nina90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 11:06   #2747
ania_trojaczki
Zadomowienie
 
Avatar ania_trojaczki
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 1 166
GG do ania_trojaczki
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

ua jestem bardzo ciekawa czy m.j. coś już nam kupiła

ja bym baaardzo chciała ten naszyjnik z elfem, Magi chyba ty go kupiłaś nie lubię cie
mnie by się opłacało przyjechać do warszawy, kupić komuś bransoletkę z 2 koralikami, potem kupić naszyjnik i od ceny odjąć 200zl kuponu ale to się nie uda raczej
te kupony to tylko do świąt rozdają chyba ??
__________________
Miłosz - Promyczek
https://www.facebook.com/pomocdlapromyczka/

Przekaż swój 1%
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy 1%: 1/Y Miłosz Yeromenko
ania_trojaczki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 11:10   #2748
Tinka*
Wtajemniczenie
 
Avatar Tinka*
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 136
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

Achika Ja też nie, mam chwilkę wolnego to napiszę coś o sobie

1. Imię -Justyna

2. Wiek - 24 (jeszcze )

3. Data urodzin - 27.03.1986

4. Czym się zajmujesz (praca, szkoła?)
Pracuję jako asystentka w firmie zajmującej się sprzedażą granulatu srebrnego z różnych hut na świecie.

5. Jakie jest twoje hobby, czym się interesujesz?
fotografią, sztuką, modą, zwiedzaniem różnych ciekawych miejsc na świecie..

6. Twoje największe marzenie to... -
by być szczęsliwą i kochaną, aby wszyscy moi bliscy byli zdrowi... i żeby mój dom rodzinny był na zawsze nasz (mojej siostry, mamy i mój).

7. Kiedy zaczęła się Twoja przygoda z biżuterią?
Od zawsze Nie pamietam, ale za to przypominam sobie jak byłam mała to kupowałam sobie różne srebrne pierścionki.. A teraz dzięki pracy, mam możliwość brania różnej biżuterii ze "złomu" są czasem rarytaski

8. Sama kupujesz kolejne części do swojej bransoletki czy ktoś Ci kupuje?
Bransoletkę z charmsami kupiłam od jednego z klientów (producentów) w naszej firmie.. Ale ciągle mi było mało... i w końcu zdecydowałam się zakupić Pandorkę.. o której marzyłam od dłuższego czasu. Nawet bałam sie wchodzić do sklepu Pandory jeszcze rok temu.. myślałam, że nie stać mnie kompletnie na taką biżuterię.
A od TŻ dostaję raczej biżuterię na którą mnie nie stać...

9. Dlaczego zbierasz pandorę/ trolle/ charmsy/ lilou? Tylko dlatego, że Ci się podobają czy mają też dla Ciebie jakąś wartość sentymentalną i są czymś więcej niż koralikiem?
Niektóre kupuję bo mi się naprawdę podobają, inne maja wartość sentymentalną. Przypominają mi o podrózach, szaleństwach i innych rzeczach..

10. Twoja ulubiona zawieszka to...
Mam ich kilka, bardzo lubię proste serduszko z Pandory. Kupiłam je jako pierwsze.. może dlatego lubię je najbardziej.. a pozatym to symbol miłości
__________________
w życiu potrzebne są z m i a n y . . .



Edytowane przez Tinka*
Czas edycji: 2010-12-09 o 11:14
Tinka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 11:11   #2749
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

ania - tez mi sie narzy naszyjnik z elfem, i tez czekam na Jeanne. Nie wytrzymam tego napięcia chyba
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-09, 11:23   #2750
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

Cytat:
Napisane przez ania_trojaczki Pokaż wiadomość
Winyl przypomnij zdjęcie
ja akurat nie przepadam za fioletami
Właśnie nie mam juz możliwości zrobienia zdjęcia - aparat w naprawie i w ogóle obawiam się, że trzeba będzie kupić nowy a tak go lubiłam ;(. No a wiadomo, teraz co większa kasa, to będę przeznaczać na Trolle :P.
Ale chodzi mi tylko o to jakie kolory podobierać . Więc zdjęcie nie jest konieczne .
Murano jest czerwony w prążki ... to chyba ten, który na stronie jest taki pomarańczowo-czerwony, mój zdecydowanie jest czerwono-czerwony ;D. I nie wiem jakie dobrać do tego kolejne kolory, żeby pasowało ...
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 11:29   #2751
domcia81
Rozeznanie
 
Avatar domcia81
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 824
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

Cytat:
Napisane przez ania_trojaczki Pokaż wiadomość
ua jestem bardzo ciekawa czy m.j. coś już nam kupiła

ja bym baaardzo chciała ten naszyjnik z elfem, Magi chyba ty go kupiłaś nie lubię cie
mnie by się opłacało przyjechać do warszawy, kupić komuś bransoletkę z 2 koralikami, potem kupić naszyjnik i od ceny odjąć 200zl kuponu ale to się nie uda raczej
te kupony to tylko do świąt rozdają chyba ??
Mnie też elf rzucił na kolana!
domcia81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 11:32   #2752
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

Cytat:
Napisane przez Nyuna Pokaż wiadomość
Witajcie

1. Imię - Luiza

2. Wiek - 24

3. Data urodzin - 10.09

4. Czym się zajmujesz (praca, szkoła?) - praca i studia podyplomowe hobbistycznie

5. Jakie jest twoje hobby, czym się interesujesz? - dobre książki (głównie kryminały z akcentem historycznym), Warszawa - interesuję się wszystkim co dotyczy mojego rodzinnego kochanego miasta, stare polskie kino, gry komputerowe, moda i oczywiście biżuteria

6. Twoje największe marzenie to... - sama jeszcze nie wiem.... może jakiś mały biały domek

7. Kiedy zaczęła się Twoja przygoda z biżuterią? oj...odkąd pamiętam...zaszczepiona pasja przez mamę

8. Sama kupujesz kolejne części do swojej bransoletki czy ktoś Ci kupuje? Jeszcze nie mam żadnej ale planujemy zakup (trolla) - więc część ja sama i mam nadzieję, że też mój TŻ wspomoże

9. Dlaczego zbierasz pandorę/ trolle/ charmsy/ lilou? Tylko dlatego, że Ci się podobają czy mają też dla Ciebie jakąś wartość sentymentalną i są czymś więcej niż koralikiem? - Uważam, że są urocze i to co mi się najbardziej w nich podoba to to, że podkreślają indywidualizm oraz kreatywność każdej z Nas

10. Twoja ulubiona zawieszka to... jeszcze nie mam - ale podejrzewam, że jakaś zawieszka z motywem skrzydeł - uwielbiam je
ja już co prawda na te pytania odpowiadałam chyba dawno, ale skoro to odgrzebałyście to Wam częśc przypomnę..
1. Magda
2. nieważne! ale w vision exspress ma 33% zniżki
3. 09.12 !!! I kto? i kto mnie teraz przebije!? he?

BTW..właśnie kupiłam sobie bluzkę pod kolor koralików, których jeszcze nie mam.. idę się leczyć!
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 11:34   #2753
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
ja już co prawda na te pytania odpowiadałam chyba dawno, ale skoro to odgrzebałyście to Wam częśc przypomnę..
1. Magda
2. nieważne! ale w vision exspress ma 33% zniżki
3. 09.12 !!! I kto? i kto mnie teraz przebije!? he?

BTW..właśnie kupiłam sobie bluzkę pod kolor koralików, których jeszcze nie mam.. idę się leczyć!
idź i daj namiary na lekarza

no to moja droga wszystkiego najlepszego z okazji urodzin
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 11:37   #2754
ania_trojaczki
Zadomowienie
 
Avatar ania_trojaczki
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 1 166
GG do ania_trojaczki
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

Winyl ten http://www.trollbeads.com.pl/Czerwone_Prazki-391.html masz ?

---------- Dopisano o 12:37 ---------- Poprzedni post napisano o 12:35 ----------

ennkaa sto lat kochana
wypije za twoje zdrowie wieczorem Baileys'a
__________________
Miłosz - Promyczek
https://www.facebook.com/pomocdlapromyczka/

Przekaż swój 1%
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy 1%: 1/Y Miłosz Yeromenko
ania_trojaczki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 11:37   #2755
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
idź i daj namiary na lekarza

no to moja droga wszystkiego najlepszego z okazji urodzin
a dzięki, dzięki muszę sobie zanabyć jakiegoś urodzinowego koralika
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 11:38   #2756
ania_trojaczki
Zadomowienie
 
Avatar ania_trojaczki
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 1 166
GG do ania_trojaczki
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
muszę sobie zanabyć jakiegoś urodzinowego koralika
obowiązkowo
__________________
Miłosz - Promyczek
https://www.facebook.com/pomocdlapromyczka/

Przekaż swój 1%
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy 1%: 1/Y Miłosz Yeromenko
ania_trojaczki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 11:39   #2757
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
a dzięki, dzięki muszę sobie zanabyć jakiegoś urodzinowego koralika
myslałam, ze wczoraj złożyłas na niego zamówienie
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 11:40   #2758
domcia81
Rozeznanie
 
Avatar domcia81
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 824
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
ja już co prawda na te pytania odpowiadałam chyba dawno, ale skoro to odgrzebałyście to Wam częśc przypomnę..
1. Magda
2. nieważne! ale w vision exspress ma 33% zniżki
3. 09.12 !!! I kto? i kto mnie teraz przebije!? he?

BTW..właśnie kupiłam sobie bluzkę pod kolor koralików, których jeszcze nie mam.. idę się leczyć!

stu koralików, stu koralików, tfu, sto lat sto lat...
domcia81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 11:44   #2759
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

Cytat:
Napisane przez ania_trojaczki Pokaż wiadomość
Winyl ten http://www.trollbeads.com.pl/Czerwone_Prazki-391.html masz ?

---------- Dopisano o 12:37 ---------- Poprzedni post napisano o 12:35 ----------

ennkaa sto lat kochana
wypije za twoje zdrowie wieczorem Baileys'a
dzięki wiesz ja już do tej stówy to wcale nie mam jakoś oszałamiająco daleko

wypij i się upij! na zdrowie!
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 11:45   #2760
margotber
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 133
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
ja już co prawda na te pytania odpowiadałam chyba dawno, ale skoro to odgrzebałyście to Wam częśc przypomnę..
1. Magda
2. nieważne! ale w vision exspress ma 33% zniżki
3. 09.12 !!! I kto? i kto mnie teraz przebije!? he?

BTW..właśnie kupiłam sobie bluzkę pod kolor koralików, których jeszcze nie mam.. idę się leczyć!
Wszystkiego naj, naj, najlepszego, spełnienia marzeń - wszystkich nawet tych najmniejszych Buźka.
margotber jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:18.