Wszystko o EMU - cz.2 - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-08-08, 17:09   #601
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: Wszystko o EMU - cz.2

Cytat:
Napisane przez andzia619 Pokaż wiadomość
Eldo_rado wysłałam Ci już wiadomość
A jaki brać rozmiar stingerów przy stopie 25,5-26 cm ?
wiem, wiem, tylko mi chodziło właśnie o to jakie są długości wkładek, a nie przekłady rozmiarów

pytam, bo też potrzebuję wiedzieć jaki rozmiar stingerów wziąć przy tej samej wkładce co podajesz..
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-08, 18:27   #602
andzia619
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 217
Dot.: Wszystko o EMU - cz.2

Ja też nie wiem. Boje się, że 40 będą za luźne. Bronty 39 tak się ubiły, że stopa lata i spokojnie mogłabym mieć 38 lub nawet 37.
__________________

andzia619 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-08, 18:35   #603
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: Wszystko o EMU - cz.2

9 to 26cm, ale jak się ubiją to będą sporo za luźne... a z drugiej strony 8 to 25 więc za mało... kurcze, sama już nie wiem dziś wieczorem muszę dać znać dziewczynie która zmawia emu a wciąż nie wiem, które wziąć...
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-08, 18:37   #604
andzia619
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 217
Dot.: Wszystko o EMU - cz.2

I tu jest problem :/ Czytałam w wątku, że stingery praktycznie wcale się nie ubijają ....
__________________

andzia619 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-08, 18:44   #605
pusia1
Raczkowanie
 
Avatar pusia1
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 34
Dot.: Wszystko o EMU - cz.2

Cytat:
Napisane przez HelloKittyHello Pokaż wiadomość
W Polsce podobno są. W sklepie w Warszawie Gortz 17. Gdzie jeszcze są te sklepy to nie wiem. Schaffa chyba ma podróbki UGG. Na allegro niektóre są oryginalne.
na schaffie są tylko oryginalne, oni mają informacje, że do butów dołączają hologram autentyczności i mają na swoim portalu reklame sklepu emu internetowego, więc muszą mieć chyba od nich zgode nie? czyli na zdrowy rozum są w 100% oryginalne. nie rozpuszczaj fałszywych informacji, bo później pójdzie plotka, która w ogóle nie jest prawdą.
pusia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-08, 19:02   #606
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: Wszystko o EMU - cz.2

Cytat:
Napisane przez andzia619 Pokaż wiadomość
I tu jest problem :/ Czytałam w wątku, że stingery praktycznie wcale się nie ubijają ....
ja podobnie gdzieś na forum wyczytałam... to patrząc na tę tabelę: http://www.zappos.com/measure-your-shoe-size które byś wzięła?
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-08, 19:02   #607
andzia619
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 217
Dot.: Wszystko o EMU - cz.2

Organizuje jakaś dziewczyna zbiorowe zamówienie na buty EMU ?
__________________

andzia619 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-08, 19:03   #608
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: Wszystko o EMU - cz.2

Cytat:
Napisane przez andzia619 Pokaż wiadomość
Organizuje jakaś dziewczyna zbiorowe zamówienie na buty EMU ?
wejdź na dział 'zbiorowe zamówienia'
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-08, 19:04   #609
andzia619
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 217
Dot.: Wszystko o EMU - cz.2

Szukałam, ale nic nie znalazłam.
__________________

andzia619 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-08, 19:25   #610
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: Wszystko o EMU - cz.2

Cytat:
Napisane przez andzia619 Pokaż wiadomość
Szukałam, ale nic nie znalazłam.
to znaczy, ze jeszcze nie ma zbiorowego. pewnie będzie we wrześniu/październiku
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-08, 19:41   #611
anusiakk_kk
Zadomowienie
 
Avatar anusiakk_kk
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 134
Dot.: Wszystko o EMU - cz.2

no nawet mi nie mowcie ze beda stingery za male;p
bede miec moje stingery w czwartek rozmiar 35/36..... mialam taki rozmiar w emu wool bardzo sie rozbily ale na szerokosc bo na dlugosc byly moze (po rozbiciu) tak pól centymetra większe i przez to bardzo wygodne !!

nie wiem co zrobie jak beda za male.....chyba pozostanie mi sprzedac ale nawet nie chce o tym myslec

btw miała któraś z was produkty do impregnacji butó firmy Atsko??
widziałam w sklepie pianke do czyszczenia i spray impregnujący cena:26zł to i to

---------- Dopisano o 20:41 ---------- Poprzedni post napisano o 20:37 ----------

http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠.pl/okazja/odz...l-wax-14g.html

chodzi mi min. o ten produkt...

Edytowane przez anusiakk_kk
Czas edycji: 2011-08-08 o 19:39
anusiakk_kk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-08, 19:43   #612
201609062117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4 648
Dot.: Wszystko o EMU - cz.2

Dziewczyny mam taki problem (pisałam już kiedyś, ale akurat był zastój na wątku): rok temu kupiłam wallaby chestnut i przez zimę zapaskudziłam je strasznie Po praniu i wielokrotnym czyszczeniu uzyskałam kolor szaro-buro-nijaki w ciemniejsze ciapki. Wymyśliłam że je przyciemnie do brązu, bo już innych pomysłów co z nimi zrobić nie mam. Czy któraś miała ten sam problem? Czy po przyciemnieniu, o ile jakiś szewc się znajdzie, nie bedzie jeszcze większych plam? Bo szkoda mi ich wyrzucać
201609062117 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-08, 20:04   #613
andzia619
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 217
Dot.: Wszystko o EMU - cz.2

Cytat:
Napisane przez anusiakk_kk Pokaż wiadomość
no nawet mi nie mowcie ze beda stingery za male;p
bede miec moje stingery w czwartek rozmiar 35/36..... mialam taki rozmiar w emu wool bardzo sie rozbily ale na szerokosc bo na dlugosc byly moze (po rozbiciu) tak pól centymetra większe i przez to bardzo wygodne !!

nie wiem co zrobie jak beda za male.....chyba pozostanie mi sprzedac ale nawet nie chce o tym myslec

btw miała któraś z was produkty do impregnacji butó firmy Atsko??
widziałam w sklepie pianke do czyszczenia i spray impregnujący cena:26zł to i to

---------- Dopisano o 20:41 ---------- Poprzedni post napisano o 20:37 ----------

http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠.pl/okazja/odz...l-wax-14g.html

chodzi mi min. o ten produkt...
Ja nigdy nie miałam Stingerów, tylko słyszałam, że się nie rozbijają tak jak Bronty. Może ktoś bardziej doświadczony się wypowie

---------- Dopisano o 21:04 ---------- Poprzedni post napisano o 20:54 ----------

Cytat:
Napisane przez pinkswan Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam taki problem (pisałam już kiedyś, ale akurat był zastój na wątku): rok temu kupiłam wallaby chestnut i przez zimę zapaskudziłam je strasznie Po praniu i wielokrotnym czyszczeniu uzyskałam kolor szaro-buro-nijaki w ciemniejsze ciapki. Wymyśliłam że je przyciemnie do brązu, bo już innych pomysłów co z nimi zrobić nie mam. Czy któraś miała ten sam problem? Czy po przyciemnieniu, o ile jakiś szewc się znajdzie, nie bedzie jeszcze większych plam? Bo szkoda mi ich wyrzucać
Ja moje czarne "malowałam" taki czarnym preparatem do zamszu. Dobrze się sprawdził. W moich Emu będę śmigać 4. zimę
Ja na Twoim miejscu bałabym się, ale może przyciemnienie ich nie jest takim złym pomysłem.
__________________

andzia619 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-08, 20:19   #614
MalinowaRozkosz
Raczkowanie
 
Avatar MalinowaRozkosz
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 51
Dot.: Wszystko o EMU - cz.2

Hej dziewczyny. Mam do was takie pytanie. Nałożyłybyście emu do czarnego płaszczyka zimowego (coś w stylu: http://cn1.kaboodle.com/hi/img/c/0/0...=1228359431000 lub http://static.traderscity.com/board/...er-coats-1.jpg) taki sięgający za pośladki, przewiązywany w pasie paskiem. Myślicie że będzie pasował? Bo zastanawiam sie nad kupnem emu ale nie wiem czy będe miała do czego je nosić zimą. Nałożyłybyście do płaszcza?
MalinowaRozkosz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-08, 20:36   #615
andzia619
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 217
Dot.: Wszystko o EMU - cz.2

Cytat:
Napisane przez MalinowaRozkosz Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Mam do was takie pytanie. Nałożyłybyście emu do czarnego płaszczyka zimowego (coś w stylu: http://cn1.kaboodle.com/hi/img/c/0/0...=1228359431000 lub http://static.traderscity.com/board/...er-coats-1.jpg) taki sięgający za pośladki, przewiązywany w pasie paskiem. Myślicie że będzie pasował? Bo zastanawiam sie nad kupnem emu ale nie wiem czy będe miała do czego je nosić zimą. Nałożyłybyście do płaszcza?
Wydaje mi się, że tak. Ja nosiłam moje do czarnego płaszcza, długość zakrywająca tyłek. Jednak najczęściej do kurtki coś jakby na snowboard w kolorze szarym
__________________

andzia619 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-08, 21:50   #616
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: Wszystko o EMU - cz.2

Cytat:
Napisane przez MalinowaRozkosz Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Mam do was takie pytanie. Nałożyłybyście emu do czarnego płaszczyka zimowego (coś w stylu: http://cn1.kaboodle.com/hi/img/c/0/0...=1228359431000 lub http://static.traderscity.com/board/...er-coats-1.jpg) taki sięgający za pośladki, przewiązywany w pasie paskiem. Myślicie że będzie pasował? Bo zastanawiam sie nad kupnem emu ale nie wiem czy będe miała do czego je nosić zimą. Nałożyłybyście do płaszcza?
ja bym nosiła spokojnie
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-08, 23:43   #617
aguSxD
Rozeznanie
 
Avatar aguSxD
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: drugi koniec świata.
Wiadomości: 507
Dot.: Wszystko o EMU - cz.2

Cytat:
Napisane przez HelloKittyHello Pokaż wiadomość
W Polsce podobno są. W sklepie w Warszawie Gortz 17. Gdzie jeszcze są te sklepy to nie wiem. Schaffa chyba ma podróbki UGG. Na allegro niektóre są oryginalne.
W Gortz są faktycznie, widziałam kiedyś, ale tylko ze 3 kolory, czyli wybór kiepski.
__________________
I think there is beauty in everything. What ‘normal’ people would perceive as ugly, I can usually see something of beauty in it.
— Alexander McQueen
aguSxD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-09, 10:17   #618
andzia619
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 217
Dot.: Wszystko o EMU - cz.2

Może któraś się wypowie jak to z tymi Stingerami? Brać swój rozmiar czy rozmiar mniejsze ? Ja mam stopę 25,5-26 cm. a to między 39 a 40.
__________________

andzia619 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-09, 10:47   #619
HelloKittyHello
Rozeznanie
 
Avatar HelloKittyHello
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 795
Dot.: Wszystko o EMU - cz.2

pusia1, nie chcę się kłócić, bo sama nie zamawiałam, ale rozmawiałam z 2 osobami, które zamówiły i według nich okazały się podróbkami. Same buty wyglądają inaczej na zdjęciach niż oryginalne.
HelloKittyHello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-09, 19:28   #620
pusia1
Raczkowanie
 
Avatar pusia1
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 34
Dot.: Wszystko o EMU - cz.2

Cytat:
Napisane przez HelloKittyHello Pokaż wiadomość
pusia1, nie chcę się kłócić, bo sama nie zamawiałam, ale rozmawiałam z 2 osobami, które zamówiły i według nich okazały się podróbkami. Same buty wyglądają inaczej na zdjęciach niż oryginalne.
wszędzie są takie zdjęcia nawet na stronie emu były (jeśli się nie myle).. robiąc zdjęcia butów, pudełka i metek sama byłam zdziwiona jak to dobrze jest wykonane, w takim sensie, że nie ma wątpliwości, że to jest oryginał. mam katalog (na zdjęciach) i w realu i są identyczne.. jak masz wątpliwości to zobacz pierwsze lepsze podróbki i porównaj. niektórych jednak warto się nie słuchać. w pudełku jest oryginalnie naznaczona folia emu, katalog, metki. ja też oczywiście nie chce się kłócić, ale akurat sama je tam kupiłam i jeżeli ktoś mówi, że to podróbki to GRUUUBO SIĘ MYLI. widocznie te dwie osoby się nie znają. oni sprzedają same oryginalne buty, nie mogą mieć podrób, nie miele by tylu klientów, zwłaszcza, że oni mają głównie markowe buty w ofercie i pomyśl, że niby to podróby.. jak twierdzisz.. w komentarzach jakoś nikt im nie napisał, że jest niezadowolony z zakupy, ani że uważa, że są to podróby. oni przecież mają pozwolenie sklepu internetowego emu aby udostepniać reklame ich sklepu internetowego na schaffie.

---------- Dopisano o 20:28 ---------- Poprzedni post napisano o 20:24 ----------

Cytat:
Napisane przez HelloKittyHello Pokaż wiadomość
pusia1, nie chcę się kłócić, bo sama nie zamawiałam, ale rozmawiałam z 2 osobami, które zamówiły i według nich okazały się podróbkami. Same buty wyglądają inaczej na zdjęciach niż oryginalne.

aha no i jeszcze zależy jakie buty ci ludzie zamówili. lepiej o to się zapytaj. bo skoro zamówiły wool to wszystko jasne. one przemakają, rozchodzą się i po pierwszej zimie albo po dwóch nie nadają się do użycia. to wtedy można se pomyśleć że mają podróbki.

Edytowane przez pusia1
Czas edycji: 2011-08-09 o 20:02
pusia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 00:33   #621
HelloKittyHello
Rozeznanie
 
Avatar HelloKittyHello
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 795
Dot.: Wszystko o EMU - cz.2

Ja pisałam o UGG!
HelloKittyHello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 12:45   #622
BoBoma
Raczkowanie
 
Avatar BoBoma
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 47
Dot.: Wszystko o EMU - cz.2

Dziewczyny, jak czyścicie swoje Emu Bronte ? Moje są całe brudne po zimie i nie mam pojęcia jak je oczyścić. Czytałam, że najlepiej wrzucić do pralki i wyprać w Perwollu do wełny w 30 stopniach, ale trochę się obawiam, że mogą się zniszczyć...
BoBoma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 17:02   #623
pusia1
Raczkowanie
 
Avatar pusia1
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 34
Dot.: Wszystko o EMU - cz.2

Cytat:
Napisane przez HelloKittyHello Pokaż wiadomość
Ja pisałam o UGG!
Nawet jeśli to to co napisałam dotyczy także uggów, nie ma różnicy.

---------- Dopisano o 18:02 ---------- Poprzedni post napisano o 18:00 ----------

Cytat:
Napisane przez BoBoma Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak czyścicie swoje Emu Bronte ? Moje są całe brudne po zimie i nie mam pojęcia jak je oczyścić. Czytałam, że najlepiej wrzucić do pralki i wyprać w Perwollu do wełny w 30 stopniach, ale trochę się obawiam, że mogą się zniszczyć...
Jak są zniszczone po zimie to pralka ich bardziej zniszczyc nie moze, mogą wygląać tylko chociaż troche lepiej
pusia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 17:49   #624
HelloKittyHello
Rozeznanie
 
Avatar HelloKittyHello
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 795
Dot.: Wszystko o EMU - cz.2

Pusia1, UGG niestety, ale nie dotyczy. Wystarczy spojrzeć na zdjęcia, a widać różnicę.
HelloKittyHello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 12:41   #625
BoBoma
Raczkowanie
 
Avatar BoBoma
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 47
Dot.: Wszystko o EMU - cz.2

Cytat:
Napisane przez moda_moda Pokaż wiadomość
zastanawiam się czy nie kupic tej zimy, boję się że jak będzie chlapa to mi przeciekną :/
Jak kupisz to zaimpregnuj i nie powinny przemakać. Moje przez całą zime nie przemokły ani razu. Impregnowałam je 3 razy na cały sezon.
BoBoma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 16:01   #626
pusia1
Raczkowanie
 
Avatar pusia1
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 34
Dot.: Wszystko o EMU - cz.2

Cytat:
Napisane przez HelloKittyHello Pokaż wiadomość
Pusia1, UGG niestety, ale nie dotyczy. Wystarczy spojrzeć na zdjęcia, a widać różnicę.
troszkę przycztalam na necie o tym. od 2010 czy tam 2011 w butach UGG jest umieszczany hologram w lewym bucie. jeśli te osoby mają hologram sprawa jest jasna jeśli nie to podróbki. spytaj się ich i po sprawie.. chyba że mają starszy model.
pusia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-16, 14:44   #627
zakalec
Zadomowienie
 
Avatar zakalec
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 936
Dot.: Wszystko o EMU - cz.2

Poniżej moje umiłowane Emu Bronte Lo Charcoal, przetrwały dwie polskie zimy, już czekam na tegoroczną, ponieważ nie mam zamiaru rezygnować z chodzenia w nich! Nie wyobrażam sobie innych butów na zimę, chodziłam w nich praktycznie codziennie, do pracy, na zajęcia, zakupy... Rezygnowałam z nich oczywiście podczas wyjścia do miejsc, gdzie się nie nadają, do klubu, na jakieś uroczystości i zostawiałam je jak była "ciapa" (padający deszcze ze śniegiem, dodatnia temperatura, wielkie kałużyska na ulicach i chodnikach). Podczas "ciapy" przemakały jak każde inne buty, więc nie miałam do nich żalu

Dzisiaj wyciągnęłam je z czeluści szafy i mam zamiar wyprać je w pralce używając programu do wełny, prać w płynie, a nie w proszku, jak najmniejsze obroty itd. Czyszczenie szczoteczką z mydłem/mlekiem itp. niezbyt zdawało egzamin, zabrudzenia z soli nie schodziły całkowicie, przemieszczały się, rozmazywały... Dlatego chcę spróbować w pralce, aby je trochę odświeżyć.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PICT0071.jpg (40,6 KB, 159 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PICT0067.jpg (64,7 KB, 124 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PICT0068.jpg (59,5 KB, 155 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PICT0069.jpg (46,9 KB, 113 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PICT0070.jpg (55,1 KB, 105 załadowań)
zakalec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-16, 15:05   #628
Kulkaaga
Wtajemniczenie
 
Avatar Kulkaaga
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wybrzeże
Wiadomości: 2 742
Dot.: Wszystko o EMU - cz.2

Co do rozmiaru stingerów - ja brałam rozmiar mniejsze niż noszę normalnie i były idealne (noszę UK3, kupowałam UK2)
__________________
Szymek 26.04.2012
Kulkaaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-16, 17:39   #629
soulie
Wtajemniczenie
 
Avatar soulie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 480
Dot.: Wszystko o EMU - cz.2

Cytat:
Napisane przez zakalec Pokaż wiadomość
Poniżej moje umiłowane Emu Bronte Lo Charcoal, przetrwały dwie polskie zimy, już czekam na tegoroczną, ponieważ nie mam zamiaru rezygnować z chodzenia w nich! Nie wyobrażam sobie innych butów na zimę, chodziłam w nich praktycznie codziennie, do pracy, na zajęcia, zakupy... Rezygnowałam z nich oczywiście podczas wyjścia do miejsc, gdzie się nie nadają, do klubu, na jakieś uroczystości i zostawiałam je jak była "ciapa" (padający deszcze ze śniegiem, dodatnia temperatura, wielkie kałużyska na ulicach i chodnikach). Podczas "ciapy" przemakały jak każde inne buty, więc nie miałam do nich żalu

Dzisiaj wyciągnęłam je z czeluści szafy i mam zamiar wyprać je w pralce używając programu do wełny, prać w płynie, a nie w proszku, jak najmniejsze obroty itd. Czyszczenie szczoteczką z mydłem/mlekiem itp. niezbyt zdawało egzamin, zabrudzenia z soli nie schodziły całkowicie, przemieszczały się, rozmazywały... Dlatego chcę spróbować w pralce, aby je trochę odświeżyć.
Ja prałam swoje bronte w pralce dwa razy nic im się nie stało - wyglądały jak nowe
soulie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-16, 21:15   #630
anusiakk_kk
Zadomowienie
 
Avatar anusiakk_kk
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 134
Dot.: Wszystko o EMU - cz.2

mam moje ukochane stingery
swietnie ze maja wyciagana wkładke, chociaz czytalam ze ciezko ją ubić, no ale zobaczymy bo pewnie w zimie bede chodzić w nich codziennie, najwygodniejsze buty na swiecie no i najcieplejsze)
może poźniej dodam jakiej fajniejsze zdjecia również wkładki-i tu miłe zaskoczenie na wkładce logo emu australian no i cale szczescie ze metka z rozmiarem jest nieco niżej można wywinąć buciki mam rozmiar us5, polskie:35/36
jest idealny!!! nie leci mi noga do przodu nie widac mi palucha w nich(jak to niektórzy pisali), nie moge sie nimi nacieszyć!

zakupione w sklepie EMU w NY, koszt: 310zł
(nie pamietam ile to było w $ ale kupowałam przy kursie 2,77zł ...chybamusialabym zerknąć pare stron wczesniej jak wam pisałam.)
a w Polsce te bucki widziałam od 499zł do 599zł, także zaoszczędziłąm sppoooroo

pozdraawiamm
anusiakk_kk jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-03 00:09:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:04.